27.04
11:00
Šapine
Rudar
0
0
|
27.04.2014 11:00 | Šapine | 0 : 0 | Rudar | |||||
27.04
16:00
Bane
Sloboda
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Bane | 2 : 0 | Sloboda | |||||
27.04
16:00
Partizan
Loznica
0
3
|
27.04.2014 16:00 | Partizan | 0 : 3 | Loznica | |||||
27.04
16:00
Železničar
Šumadija
3
1
|
27.04.2014 16:00 | Železničar | 3 : 1 | Šumadija | |||||
27.04
16:00
Pobeda
Jošanica ND 2011
0
2
|
27.04.2014 16:00 | Pobeda | 0 : 2 | Jošanica ND 2011 | |||||
27.04
16:00
Polet
Mačva
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Polet | 1 : 0 | Mačva |
27.04
16:30
Tabane Trgovački
Jedinstvo (P)
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Tabane Trgovački | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
27.04
16:30
Timočanin
Dubočica 1923
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Timočanin | 1 : 0 | Dubočica 1923 | |||||
27.04
16:30
Sinđelić
Trstenik PPT
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Sinđelić | 1 : 1 | Trstenik PPT | |||||
27.04
11:00
Car Konstantin
Kopaonik
3
0
|
27.04.2014 11:00 | Car Konstantin | 3 : 0 | Kopaonik |
27.04
16:00
Radnički (SM)
Radnički (NP)
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Radnički (NP) | |||||
27.04
16:00
Senta
Bačka 1901
3
1
|
27.04.2014 16:00 | Senta | 3 : 1 | Bačka 1901 | |||||
27.04
16:00
Dunav
Tekstilac
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Dunav | 1 : 0 | Tekstilac | |||||
27.04
16:00
Palić
Radnički (Š)
0
1
|
27.04.2014 16:00 | Palić | 0 : 1 | Radnički (Š) | |||||
27.04
16:00
Bačka (BP)
Banat
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Bačka (BP) | 2 : 0 | Banat |
27.04
17:00
Turbina
Hajduk
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Turbina | 1 : 0 | Hajduk | |||||
27.04
17:00
Srem
Lokomotiva
3
1
|
27.04.2014 17:00 | Srem | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
27.04
17:00
Budućnost
Zemun
1
1
|
27.04.2014 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Zemun | |||||
27.04
17:00
BASK
Žarkovo
0
1
|
27.04.2014 17:00 | BASK | 0 : 1 | Žarkovo | |||||
27.04
17:00
Šumadija
Sopot
3
1
|
27.04.2014 17:00 | Šumadija | 3 : 1 | Sopot | |||||
27.04
17:00
Kolubara
Dorćol
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Kolubara | 1 : 0 | Dorćol |
27.04
16:00
Slavija
Metalac
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Slavija | 2 : 0 | Metalac | |||||
27.04
16:00
Karađorđe
Dragačevo
0
3
|
27.04.2014 16:00 | Karađorđe | 0 : 3 | Dragačevo | |||||
27.04
16:00
Orlovac
Omladinac
5
0
|
27.04.2014 16:00 | Orlovac | 5 : 0 | Omladinac | |||||
27.04
16:00
Tutin
Polet
0
1
|
27.04.2014 16:00 | Tutin | 0 : 1 | Polet |
27.04
16:00
Napredak
Obilić
3
1
|
27.04.2014 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Obilić | |||||
27.04
16:00
Šumadinac (B)
Sloga
1
2
|
27.04.2014 16:00 | Šumadinac (B) | 1 : 2 | Sloga | |||||
27.04
11:00
Šumadinac 1913
Gruža
0
1
|
27.04.2014 11:00 | Šumadinac 1913 | 0 : 1 | Gruža | |||||
27.04
16:00
Borac
Karađorđe
0
3
|
27.04.2014 16:00 | Borac | 0 : 3 | Karađorđe | |||||
27.04
16:00
Mladi radnik
Homoljac
0
1
|
27.04.2014 16:00 | Mladi radnik | 0 : 1 | Homoljac | |||||
27.04
16:00
Zvižd
VGSK
3
1
|
27.04.2014 16:00 | Zvižd | 3 : 1 | VGSK | |||||
27.04
16:00
Udarnik
Morava
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Udarnik | 2 : 0 | Morava |
27.04
16:00
Polimlje
Borac
5
1
|
27.04.2014 16:00 | Polimlje | 5 : 1 | Borac | |||||
27.04
16:00
Brezovica
Radnički Stobeks
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Brezovica | 1 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
27.04
16:00
Mladost (DD)
Sevojno
0
1
|
27.04.2014 16:00 | Mladost (DD) | 0 : 1 | Sevojno | |||||
27.04
16:00
Zlatar
Radnički (V)
0
0
|
27.04.2014 16:00 | Zlatar | 0 : 0 | Radnički (V) |
27.04
16:30
Budućnost
Zaplanjac
0
0
|
27.04.2014 16:30 | Budućnost | 0 : 0 | Zaplanjac | |||||
27.04
16:30
Vlasina
Bukovik
0
0
|
27.04.2014 16:30 | Vlasina | 0 : 0 | Bukovik | |||||
27.04
16:30
Rudar Alpos
Dinamo
1
5
|
27.04.2014 16:30 | Rudar Alpos | 1 : 5 | Dinamo | |||||
27.04
16:30
Pukovac
Sloga
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Pukovac | 2 : 0 | Sloga |
27.04
16:30
Kablovi
Radnički
5
1
|
27.04.2014 16:30 | Kablovi | 5 : 1 | Radnički | |||||
27.04
16:30
Rudar
Majdanpek
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Majdanpek | |||||
27.04
16:30
Trajal
Dunav
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Trajal | 2 : 1 | Dunav | |||||
27.04
16:30
Lugomir
Juhor
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Lugomir | 2 : 1 | Juhor | |||||
27.04
16:30
Dragocvet
Borac (B)
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Dragocvet | 1 : 0 | Borac (B) |
27.04
16:00
Crvena Zvezda (RS)
Vršac
4
3
|
27.04.2014 16:00 | Crvena Zvezda (RS) | 4 : 3 | Vršac | |||||
27.04
16:00
Borac (Starčevo)
Bačka (P)
4
1
|
27.04.2014 16:00 | Borac (Starčevo) | 4 : 1 | Bačka (P) | |||||
27.04
16:00
Tisa
Jedinstvo (BK)
4
3
|
27.04.2014 16:00 | Tisa | 4 : 3 | Jedinstvo (BK) |
27.04
16:00
Hajduk
Graničar 1924
6
0
|
27.04.2014 16:00 | Hajduk | 6 : 0 | Graničar 1924 |
27.04
17:00
PKB
Sremčica
1
2
|
27.04.2014 17:00 | PKB | 1 : 2 | Sremčica | |||||
27.04
17:00
Zvezdara
Vrčin
2
0
|
27.04.2014 17:00 | Zvezdara | 2 : 0 | Vrčin | |||||
27.04
10:00
Radnički (R)
GSP Polet
0
2
|
27.04.2014 10:00 | Radnički (R) | 0 : 2 | GSP Polet | |||||
27.04
10:00
Železničar
Resnik
4
1
|
27.04.2014 10:00 | Železničar | 4 : 1 | Resnik | |||||
27.04
10:00
Grafičar
Crvena zvezda (MML)
1
1
|
27.04.2014 10:00 | Grafičar | 1 : 1 | Crvena zvezda (MML) | |||||
27.04
17:00
Baćevac
Radnički (NB)
4
0
|
27.04.2014 17:00 | Baćevac | 4 : 0 | Radnički (NB) |
27.04
17:00
Goč
Budućnost
1
1
|
27.04.2014 17:00 | Goč | 1 : 1 | Budućnost | |||||
27.04
17:00
Granit
Radnički
3
0
|
27.04.2014 17:00 | Granit | 3 : 0 | Radnički | |||||
27.04
17:00
Kraljevo Hajduk
Ibar
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Kraljevo Hajduk | 1 : 0 | Ibar | |||||
27.04
17:00
Mataruge
Grdica
3
0
|
27.04.2014 17:00 | Mataruge | 3 : 0 | Grdica | |||||
27.04
17:00
Radnik
Pazar Juniors 2011
2
1
|
27.04.2014 17:00 | Radnik | 2 : 1 | Pazar Juniors 2011 | |||||
27.04
17:00
Polet
Lazac
3
1
|
27.04.2014 17:00 | Polet | 3 : 1 | Lazac | |||||
27.04
17:00
Borac (V)
Braća Vuković
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Borac (V) | 1 : 0 | Braća Vuković | |||||
27.04
17:00
Ribnica
Morava
4
0
|
27.04.2014 17:00 | Ribnica | 4 : 0 | Morava |
27.04
16:00
Slatina
Morava
2
1
|
27.04.2014 16:00 | Slatina | 2 : 1 | Morava | |||||
27.04
16:00
Napredak
Miokovci
3
1
|
27.04.2014 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Miokovci | |||||
27.04
16:00
Ovčar
Jedinstvo (GG)
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Ovčar | 2 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
27.04
16:00
Rudar
Prijevor
2
1
|
27.04.2014 16:00 | Rudar | 2 : 1 | Prijevor | |||||
27.04
16:00
Donja Vrbava
Gorušica
1
1
|
27.04.2014 16:00 | Donja Vrbava | 1 : 1 | Gorušica | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo (K)
Mladost (P)
1
2
|
27.04.2014 16:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 2 | Mladost (P) | |||||
27.04
16:00
Spartak
Mladost (A)
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Spartak | 1 : 0 | Mladost (A) |
27.04
16:00
Šumadinac
Sušica
3
2
|
27.04.2014 16:00 | Šumadinac | 3 : 2 | Sušica | |||||
27.04
16:00
Jadran
Jedinstvo
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Jadran | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.04
16:00
Budućnost
Korićani
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Korićani | |||||
27.04
16:00
Seljak
Maršić
0
1
|
27.04.2014 16:00 | Seljak | 0 : 1 | Maršić | |||||
27.04
16:00
OFK Bagremar
Vinogradi DB
0
1
|
27.04.2014 16:00 | OFK Bagremar | 0 : 1 | Vinogradi DB | |||||
27.04
16:00
Ćava
Sloga D
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Ćava | 1 : 0 | Sloga D |
27.04
16:00
ŽSK
Junkovac
4
2
|
27.04.2014 16:00 | ŽSK | 4 : 2 | Junkovac | |||||
27.04
16:00
Vitlina-Bokanja
Šumadinac
2
2
|
27.04.2014 16:00 | Vitlina-Bokanja | 2 : 2 | Šumadinac | |||||
27.04
16:00
Banja
Lokomotiva
4
2
|
27.04.2014 16:00 | Banja | 4 : 2 | Lokomotiva | |||||
27.04
16:00
Marjan
Šatornja
1
2
|
27.04.2014 16:00 | Marjan | 1 : 2 | Šatornja | |||||
27.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Lepenica
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Prvi srpski ustanak | 1 : 0 | Lepenica | |||||
27.04
16:00
Borac
Vinča
4
2
|
27.04.2014 16:00 | Borac | 4 : 2 | Vinča | |||||
27.04
16:00
Partizan
Karađorđe
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Partizan | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
27.04
16:00
Aranđelovac
Beli orlovi
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Aranđelovac | 2 : 0 | Beli orlovi |
27.04
16:00
Bresje Superior
Polet
4
1
|
27.04.2014 16:00 | Bresje Superior | 4 : 1 | Polet | |||||
27.04
16:00
Glavaš
Budućnost (MK)
2
1
|
27.04.2014 16:00 | Glavaš | 2 : 1 | Budućnost (MK) | |||||
27.04
16:00
Bačinac
SASK
3
2
|
27.04.2014 16:00 | Bačinac | 3 : 2 | SASK | |||||
27.04
16:00
Osipaonica
Pobeda
4
0
|
27.04.2014 16:00 | Osipaonica | 4 : 0 | Pobeda | |||||
27.04
11:00
Železničar (S)
Železničar (K)
1
1
|
27.04.2014 11:00 | Železničar (S) | 1 : 1 | Železničar (K) | |||||
27.04
16:00
Mladi borac
Budućnost (R)
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Mladi borac | 3 : 0 | Budućnost (R) | |||||
27.04
16:00
Šumadija
Borac
1
3
|
27.04.2014 16:00 | Šumadija | 1 : 3 | Borac |
27.04
16:00
Mlava
Mladost
4
0
|
27.04.2014 16:00 | Mlava | 4 : 0 | Mladost | |||||
27.04
16:00
Rudar
Makce
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Makce | |||||
27.04
16:00
RSK
Basarac
3
0
|
27.04.2014 16:00 | RSK | 3 : 0 | Basarac | |||||
27.04
16:00
Polet
Đerdap
4
3
|
27.04.2014 16:00 | Polet | 4 : 3 | Đerdap | |||||
27.04
16:00
Sloga
Omladinac
6
0
|
27.04.2014 16:00 | Sloga | 6 : 0 | Omladinac | |||||
27.04
16:00
Integral
Beli Orao
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Integral | 1 : 0 | Beli Orao | |||||
27.04
16:00
Napredak 1936
Petar Dobrnjac
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Napredak 1936 | 2 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
27.04
16:00
Trgovački
Vihor
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Trgovački | 3 : 0 | Vihor |
27.04
17:00
Jedinstvo (MZ)
Mladi Borac
4
1
|
27.04.2014 17:00 | Jedinstvo (MZ) | 4 : 1 | Mladi Borac | |||||
27.04
17:00
Lipolist
Antimon
2
1
|
27.04.2014 17:00 | Lipolist | 2 : 1 | Antimon | |||||
27.04
17:00
Hajduk Stanko
Jadar
3
1
|
27.04.2014 17:00 | Hajduk Stanko | 3 : 1 | Jadar | |||||
27.04
17:00
Drina
Radjevac
2
1
|
27.04.2014 17:00 | Drina | 2 : 1 | Radjevac |
27.04
16:00
Tulari
Pepeljevac
1
1
|
27.04.2014 16:00 | Tulari | 1 : 1 | Pepeljevac | |||||
27.04
16:00
OFK Osečina
OFK Jabučje
1
0
|
27.04.2014 16:00 | OFK Osečina | 1 : 0 | OFK Jabučje | |||||
27.04
16:00
Trlić
Mladost (V)
1
1
|
27.04.2014 16:00 | Trlić | 1 : 1 | Mladost (V) | |||||
27.04
16:00
ZSK
Zadrugar
0
0
|
27.04.2014 16:00 | ZSK | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
27.04
16:00
Joševa
Banjani
1
2
|
27.04.2014 16:00 | Joševa | 1 : 2 | Banjani |
27.04
16:00
Jedinstvo (K)
Višesava
2
1
|
27.04.2014 16:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 1 | Višesava | |||||
27.04
16:00
Polet
Zlatibor
1
3
|
27.04.2014 16:00 | Polet | 1 : 3 | Zlatibor | |||||
27.04
16:00
Omladinac
Jasen
4
2
|
27.04.2014 16:00 | Omladinac | 4 : 2 | Jasen | |||||
27.04
16:00
GP Zlatibor
Čajetina
0
0
|
27.04.2014 16:00 | GP Zlatibor | 0 : 0 | Čajetina | |||||
27.04
16:00
Železničar
Perućac
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Železničar | 2 : 0 | Perućac | |||||
27.04
16:00
Sečica
Ariljska rampa
0
0
|
27.04.2014 16:00 | Sečica | 0 : 0 | Ariljska rampa |
27.04
16:30
Morava
Rad
0
3
|
27.04.2014 16:30 | Morava | 0 : 3 | Rad | |||||
27.04
16:30
Zemljoradnik
Radnički 1924 (K)
3
2
|
27.04.2014 16:30 | Zemljoradnik | 3 : 2 | Radnički 1924 (K) | |||||
27.04
16:30
Borac (T)
Mekiš
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Borac (T) | 1 : 0 | Mekiš | |||||
27.04
16:30
Naisus
Mladost (B)
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Naisus | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
27.04
16:30
Rasovača
Orljane
0
2
|
27.04.2014 16:30 | Rasovača | 0 : 2 | Orljane |
27.04
16:30
Sloboda
Mladost (M)
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Mladost (M) | |||||
27.04
16:30
Morava
Mladost (L)
2
2
|
27.04.2014 16:30 | Morava | 2 : 2 | Mladost (L) | |||||
27.04
16:30
Proleter (M)
Crvena zastava
0
1
|
27.04.2014 16:30 | Proleter (M) | 0 : 1 | Crvena zastava | |||||
27.04
16:30
Rudar
Budućnost
4
1
|
27.04.2014 16:30 | Rudar | 4 : 1 | Budućnost | |||||
27.04
16:30
Vrtište
Brzi Brod
0
1
|
27.04.2014 16:30 | Vrtište | 0 : 1 | Brzi Brod |
27.04
16:30
Bobište
Plantaža
4
1
|
27.04.2014 16:30 | Bobište | 4 : 1 | Plantaža | |||||
27.04
16:30
Čekmin
Vučje
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Čekmin | 1 : 0 | Vučje | |||||
27.04
16:30
Sloga
Radnički
1
2
|
27.04.2014 16:30 | Sloga | 1 : 2 | Radnički | |||||
27.04
16:30
Jedinstvo (G)
Gradac
0
0
|
27.04.2014 16:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 0 | Gradac | |||||
27.04
16:30
Jedinstvo (GS)
Umac
0
2
|
27.04.2014 16:30 | Jedinstvo (GS) | 0 : 2 | Umac | |||||
27.04
16:30
Progres
Mladi Borac
6
4
|
27.04.2014 16:30 | Progres | 6 : 4 | Mladi Borac | |||||
27.04
16:30
Jablanica
Šumadija
4
0
|
27.04.2014 16:30 | Jablanica | 4 : 0 | Šumadija | |||||
27.04
11:00
Lemind Livnica
Jedinstvo (B)
2
4
|
27.04.2014 11:00 | Lemind Livnica | 2 : 4 | Jedinstvo (B) |
27.04
16:30
Jastrebac
Trbunje
3
1
|
27.04.2014 16:30 | Jastrebac | 3 : 1 | Trbunje | |||||
27.04
16:30
Dobrič
Kosovac
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Dobrič | 2 : 0 | Kosovac | |||||
27.04
16:30
N.S. Tatko
Jug Bogdan
0
5
|
27.04.2014 16:30 | N.S. Tatko | 0 : 5 | Jug Bogdan | |||||
27.04
16:30
Svetlost
Omladinac
3
2
|
27.04.2014 16:30 | Svetlost | 3 : 2 | Omladinac | |||||
27.04
16:30
Kosanica
Pobeda
11
0
|
27.04.2014 16:30 | Kosanica | 11 : 0 | Pobeda | |||||
27.04
16:30
Dunđerski
Borac
5
2
|
27.04.2014 16:30 | Dunđerski | 5 : 2 | Borac |
27.04
16:30
Zadrugar
Tanasko Rajić
2
2
|
27.04.2014 16:30 | Zadrugar | 2 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
27.04
16:30
Mladost (P.R)
Jedinstvo ( P )
0
3
|
27.04.2014 16:30 | Mladost (P.R) | 0 : 3 | Jedinstvo ( P ) | |||||
27.04
16:30
Padež
Napredak
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Padež | 2 : 0 | Napredak | |||||
27.04
16:30
Sloga
Željuša
3
3
|
27.04.2014 16:30 | Sloga | 3 : 3 | Željuša | |||||
27.04
16:30
Gnjilan
Spartak
4
1
|
27.04.2014 16:30 | Gnjilan | 4 : 1 | Spartak |
27.04
16:30
OFK Pavlovac
Trešnjevka
4
1
|
27.04.2014 16:30 | OFK Pavlovac | 4 : 1 | Trešnjevka | |||||
27.04
16:30
Mladost (B)
Vihor
5
1
|
27.04.2014 16:30 | Mladost (B) | 5 : 1 | Vihor | |||||
27.04
16:30
Besa 2005
OFK Alakince
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Besa 2005 | 1 : 0 | OFK Alakince | |||||
27.04
16:30
Nebeski Anđeli
Biljači
9
1
|
27.04.2014 16:30 | Nebeski Anđeli | 9 : 1 | Biljači | |||||
27.04
16:30
Vranjska Banja
Čelik
0
0
|
27.04.2014 16:30 | Vranjska Banja | 0 : 0 | Čelik |
27.04
16:30
Mineralac
Glama
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Mineralac | 3 : 0 | Glama | |||||
27.04
16:30
Morava
Sloga (B)
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Morava | 3 : 0 | Sloga (B) | |||||
27.04
16:30
Sloga (R)
Oskar
4
4
|
27.04.2014 16:30 | Sloga (R) | 4 : 4 | Oskar | |||||
27.04
16:30
Rudar
Ropotovo
1
5
|
27.04.2014 16:30 | Rudar | 1 : 5 | Ropotovo |
27.04
17:00
OFK Bratstvo
Mladost (D)
4
0
|
27.04.2014 17:00 | OFK Bratstvo | 4 : 0 | Mladost (D) | |||||
27.04
17:00
Levač
Budućnost
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Levač | 1 : 0 | Budućnost | |||||
27.04
17:00
Bratstvo
Vinorača
3
1
|
27.04.2014 17:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Vinorača | |||||
27.04
17:00
Mladost (K)
Kušiljevo
4
2
|
27.04.2014 17:00 | Mladost (K) | 4 : 2 | Kušiljevo | |||||
27.04
11:00
BSK
Jedinstvo
2
3
|
27.04.2014 11:00 | BSK | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
27.04
17:00
Morava (R)
Napredak (D)
7
0
|
27.04.2014 17:00 | Morava (R) | 7 : 0 | Napredak (D) | |||||
27.04
17:00
Mladost (J)
OFK Tekstilac
2
1
|
27.04.2014 17:00 | Mladost (J) | 2 : 1 | OFK Tekstilac |
27.04
16:30
Naupare
Trudbenik
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Naupare | 2 : 0 | Trudbenik | |||||
27.04
16:30
Temnić 1924
Mladost
4
0
|
27.04.2014 16:30 | Temnić 1924 | 4 : 0 | Mladost | |||||
27.04
16:30
Vinogradar
Čitluk
6
2
|
27.04.2014 16:30 | Vinogradar | 6 : 2 | Čitluk | |||||
27.04
16:30
Jedinstvo 1936
Poljoprivrednik
0
3
|
27.04.2014 16:30 | Jedinstvo 1936 | 0 : 3 | Poljoprivrednik | |||||
27.04
16:30
Pepeljevac
Jasika
0
0
|
27.04.2014 16:30 | Pepeljevac | 0 : 0 | Jasika | |||||
27.04
16:30
Mačkovac
FUD
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Mačkovac | 1 : 1 | FUD | |||||
27.04
16:30
Jastrebac
Sloga Ćićevac
1
2
|
27.04.2014 16:30 | Jastrebac | 1 : 2 | Sloga Ćićevac | |||||
27.04
16:30
Sloga Dašnica
Gradina
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Sloga Dašnica | 2 : 0 | Gradina |
27.04
16:30
Radnički
Sloga
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Radnički | 3 : 0 | Sloga | |||||
27.04
16:30
Blizna
Nemetali
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Blizna | 1 : 1 | Nemetali | |||||
27.04
16:30
Branik
Brestovac
0
2
|
27.04.2014 16:30 | Branik | 0 : 2 | Brestovac | |||||
27.04
11:00
Ključ
Brodoremont
2
3
|
27.04.2014 11:00 | Ključ | 2 : 3 | Brodoremont |
27.04
16:00
OFK Knjaz
Mladost
1
2
|
27.04.2014 16:00 | OFK Knjaz | 1 : 2 | Mladost | |||||
27.04
16:00
Rudar (VČ)
Polet
7
0
|
27.04.2014 16:00 | Rudar (VČ) | 7 : 0 | Polet | |||||
27.04
16:00
Trebič
Omladinac
4
0
|
27.04.2014 16:00 | Trebič | 4 : 0 | Omladinac | |||||
27.04
16:00
Borac
ŠSK
5
1
|
27.04.2014 16:00 | Borac | 5 : 1 | ŠSK | |||||
27.04
16:00
Sloga
Bučje
0
2
|
27.04.2014 16:00 | Sloga | 0 : 2 | Bučje | |||||
27.04
16:00
OFK 019 Zaječar
Rudar (P)
2
3
|
27.04.2014 16:00 | OFK 019 Zaječar | 2 : 3 | Rudar (P) |
27.04
17:00
Mladost (O)
Partizan (G)
3
4
|
27.04.2014 17:00 | Mladost (O) | 3 : 4 | Partizan (G) | |||||
27.04
17:00
Vojvodina
Slavija
1
2
|
27.04.2014 17:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Slavija | |||||
27.04
17:00
Kolonija
Crvena zvezda
3
2
|
27.04.2014 17:00 | Kolonija | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
27.04
17:00
Radnički (B)
Sloga (BNS)
4
1
|
27.04.2014 17:00 | Radnički (B) | 4 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
27.04
17:00
Budućnost (A)
Vulturul
3
0
|
27.04.2014 17:00 | Budućnost (A) | 3 : 0 | Vulturul | |||||
27.04
17:00
Jugoslavija
Železničar
0
1
|
27.04.2014 17:00 | Jugoslavija | 0 : 1 | Železničar |
27.04
17:00
Vinogradar
Preporod
4
1
|
27.04.2014 17:00 | Vinogradar | 4 : 1 | Preporod | |||||
27.04
17:00
Tavankut
Njegoš
2
1
|
27.04.2014 17:00 | Tavankut | 2 : 1 | Njegoš | |||||
27.04
17:00
Bajša
Krivaja
2
3
|
27.04.2014 17:00 | Bajša | 2 : 3 | Krivaja | |||||
27.04
17:00
Čantavir
Olimpija (TS)
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Čantavir | 1 : 0 | Olimpija (TS) | |||||
27.04
17:00
Proleter
Bačka
0
0
|
27.04.2014 17:00 | Proleter | 0 : 0 | Bačka |
27.04
16:00
Crvena zvezda
Potisje
1
1
|
27.04.2014 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Potisje | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo
Borac
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Borac | |||||
27.04
16:00
Vojvodina (B)
Krajina
2
3
|
27.04.2014 16:00 | Vojvodina (B) | 2 : 3 | Krajina | |||||
27.04
16:00
Vojvodina (P)
Zadrugar
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Vojvodina (P) | 3 : 0 | Zadrugar |
27.04
16:30
Hajduk
Borac
1
2
|
27.04.2014 16:30 | Hajduk | 1 : 2 | Borac | |||||
27.04
16:30
Kula
Omladinac (D)
6
0
|
27.04.2014 16:30 | Kula | 6 : 0 | Omladinac (D) | |||||
27.04
16:30
Zadrugar
ŽAK
4
1
|
27.04.2014 16:30 | Zadrugar | 4 : 1 | ŽAK |
27.04
16:30
Hrtkovci
Kupinovo
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Hrtkovci | 1 : 1 | Kupinovo | |||||
27.04
16:30
Sremac
Donji Petrovci
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Sremac | 3 : 0 | Donji Petrovci | |||||
27.04
16:30
LSK Laćarak
Ljukovo
4
1
|
27.04.2014 16:30 | LSK Laćarak | 4 : 1 | Ljukovo | |||||
27.04
16:30
Budućnost
Hajduk (V)
3
1
|
27.04.2014 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Hajduk (V) | |||||
27.04
16:30
Jadran
Rudar
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Jadran | 3 : 0 | Rudar | |||||
27.04
16:30
Radnički
1. Maj
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Radnički | 2 : 1 | 1. Maj |
27.04
16:00
Budućnost (G)
Veternik
4
0
|
27.04.2014 16:00 | Budućnost (G) | 4 : 0 | Veternik | |||||
27.04
16:00
TSK
Vojvodina (T)
0
0
|
27.04.2014 16:00 | TSK | 0 : 0 | Vojvodina (T) | |||||
27.04
17:00
Borac
ŽSK
2
0
|
27.04.2014 17:00 | Borac | 2 : 0 | ŽSK | |||||
27.04
16:00
Mladost (T)
Mladost (BP)
1
2
|
27.04.2014 16:00 | Mladost (T) | 1 : 2 | Mladost (BP) | |||||
27.04
16:00
Budućnost (M)
Jedinstvo
4
2
|
27.04.2014 16:00 | Budućnost (M) | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
27.04
16:00
Petrovaradin
Mladost (NS)
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Petrovaradin | 2 : 0 | Mladost (NS) |
27.04
17:00
Banja
Borac
1
2
|
27.04.2014 17:00 | Banja | 1 : 2 | Borac | |||||
27.04
17:00
Obilić
Jedinstvo
0
7
|
27.04.2014 17:00 | Obilić | 0 : 7 | Jedinstvo |
27.04
17:00
Vranić
Strelac
0
2
|
27.04.2014 17:00 | Vranić | 0 : 2 | Strelac | |||||
27.04
11:00
Prva Iskra
Budućnost
5
4
|
27.04.2014 11:00 | Prva Iskra | 5 : 4 | Budućnost | |||||
27.04
17:00
Veliki Borak
Napredak
3
0
|
27.04.2014 17:00 | Veliki Borak | 3 : 0 | Napredak | |||||
27.04
10:00
Borac
Mladost (C)
1
1
|
27.04.2014 10:00 | Borac | 1 : 1 | Mladost (C) |
27.04
17:00
Velika Krsna
Pudarci
2
0
|
27.04.2014 17:00 | Velika Krsna | 2 : 0 | Pudarci | |||||
27.04
17:00
OFK Leštane
Vinča
2
0
|
27.04.2014 17:00 | OFK Leštane | 2 : 0 | Vinča | |||||
27.04
17:00
Torlak
Nemenikuće
0
2
|
27.04.2014 17:00 | Torlak | 0 : 2 | Nemenikuće | |||||
27.04
17:00
Dunavac
Boleč
0
1
|
27.04.2014 17:00 | Dunavac | 0 : 1 | Boleč | |||||
27.04
17:00
Podunavac
Kosmaj
1
2
|
27.04.2014 17:00 | Podunavac | 1 : 2 | Kosmaj | |||||
27.04
10:00
Selo Mladenovac
Napredak
5
1
|
27.04.2014 10:00 | Selo Mladenovac | 5 : 1 | Napredak |
27.04
17:00
Napredak
Vrnjci
0
0
|
27.04.2014 17:00 | Napredak | 0 : 0 | Vrnjci | |||||
27.04
17:00
Čibukovac
Šumadija
2
1
|
27.04.2014 17:00 | Čibukovac | 2 : 1 | Šumadija | |||||
27.04
17:00
Tavnik
Partizan
4
1
|
27.04.2014 17:00 | Tavnik | 4 : 1 | Partizan | |||||
27.04
17:00
OFK Ras
Gruža
2
1
|
27.04.2014 17:00 | OFK Ras | 2 : 1 | Gruža | |||||
27.04
17:00
Jedinstvo
Bogutovačka Banja
2
0
|
27.04.2014 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
27.04
17:00
Stubal
Zvezda
6
1
|
27.04.2014 17:00 | Stubal | 6 : 1 | Zvezda |
27.04
16:00
Mladost 09
Omladinac
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Mladost 09 | 1 : 0 | Omladinac | |||||
27.04
16:00
Velereč 94
Šilopaj
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Velereč 94 | 1 : 0 | Šilopaj | |||||
27.04
16:00
Takovski Ustanak
Šumadija
1
4
|
27.04.2014 16:00 | Takovski Ustanak | 1 : 4 | Šumadija | |||||
27.04
16:00
Ozremica
Jablanica
1
4
|
27.04.2014 16:00 | Ozremica | 1 : 4 | Jablanica |
27.04
16:00
Budućnost
Planinac
0
2
|
27.04.2014 16:00 | Budućnost | 0 : 2 | Planinac | |||||
27.04
16:00
Premeća
Čačak 94
1
1
|
27.04.2014 16:00 | Premeća | 1 : 1 | Čačak 94 | |||||
27.04
16:00
Vujan
Morava
0
1
|
27.04.2014 16:00 | Vujan | 0 : 1 | Morava | |||||
27.04
11:00
Polet (G)
Zadrugar
1
9
|
27.04.2014 11:00 | Polet (G) | 1 : 9 | Zadrugar | |||||
27.04
16:00
Kej
Rakova
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Kej | 3 : 0 | Rakova |
27.04
16:30
Brezova
Jedinstvo (P)
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Brezova | 3 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
27.04
16:30
Kotraža
Radnički
2
4
|
27.04.2014 16:30 | Kotraža | 2 : 4 | Radnički | |||||
27.04
16:30
Jelica
Vrelo
1
2
|
27.04.2014 16:30 | Jelica | 1 : 2 | Vrelo |
27.04
16:00
Šumadija 1934
OFK Žeželj
3
1
|
27.04.2014 16:00 | Šumadija 1934 | 3 : 1 | OFK Žeželj | |||||
27.04
16:00
Kremenac
Hajduk
3
1
|
27.04.2014 16:00 | Kremenac | 3 : 1 | Hajduk | |||||
27.04
16:00
Košutnjak
21. oktobar
3
2
|
27.04.2014 16:00 | Košutnjak | 3 : 2 | 21. oktobar | |||||
27.04
16:00
Azbest
Botunje
0
3
|
27.04.2014 16:00 | Azbest | 0 : 3 | Botunje | |||||
27.04
16:00
Borac
Mladost Teferič
2
1
|
27.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 1 | Mladost Teferič | |||||
27.04
16:00
Kutlovo
Seljak
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Kutlovo | 3 : 0 | Seljak |
27.04
16:00
Radoje Domanović
Mladi rudar
0
1
|
27.04.2014 16:00 | Radoje Domanović | 0 : 1 | Mladi rudar | |||||
27.04
16:00
Trnava
B 2000
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Trnava | 2 : 0 | B 2000 | |||||
27.04
16:00
Mladost
Plaskovac
2
5
|
27.04.2014 16:00 | Mladost | 2 : 5 | Plaskovac | |||||
27.04
16:00
Sloga
Misača
2
1
|
27.04.2014 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Misača | |||||
27.04
16:00
Proleter
Jasenica
4
2
|
27.04.2014 16:00 | Proleter | 4 : 2 | Jasenica |
27.04
16:00
Sloga (M)
Sloga (Z)
10
0
|
27.04.2014 16:00 | Sloga (M) | 10 : 0 | Sloga (Z) | |||||
27.04
11:00
Karađorđe
Omladinac
2
4
|
27.04.2014 11:00 | Karađorđe | 2 : 4 | Omladinac | |||||
27.04
16:00
Mladost MG (S)
Pobeda (S)
1
1
|
27.04.2014 16:00 | Mladost MG (S) | 1 : 1 | Pobeda (S) | |||||
27.04
16:00
Grivac
Pobeda (Đ)
1
1
|
27.04.2014 16:00 | Grivac | 1 : 1 | Pobeda (Đ) | |||||
27.04
16:00
Mladost (B)
Kotlenik
2
1
|
27.04.2014 16:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Kotlenik |
27.04
Jedinstvo
Sloga
0
2
|
27.04.2014 | Jedinstvo | 0 : 2 | Sloga |
27.04
Petrijevac
7. Jul
0
2
|
27.04.2014 | Petrijevac | 0 : 2 | 7. Jul | |||||
27.04
Ravni Gaj
Badljevica
1
4
|
27.04.2014 | Ravni Gaj | 1 : 4 | Badljevica | |||||
27.04
Podunavac
Lunjevac
1
1
|
27.04.2014 | Podunavac | 1 : 1 | Lunjevac |
27.04
Kolarac
Vrbovac
4
1
|
27.04.2014 | Kolarac | 4 : 1 | Vrbovac | |||||
27.04
Jezava
Sloga
4
2
|
27.04.2014 | Jezava | 4 : 2 | Sloga | |||||
27.04
Slavija
Vučak
0
4
|
27.04.2014 | Slavija | 0 : 4 | Vučak | |||||
27.04
Skobalj
Papazovac
0
3
|
27.04.2014 | Skobalj | 0 : 3 | Papazovac |
27.04
16:00
Polet
Budućnost
5
1
|
27.04.2014 16:00 | Polet | 5 : 1 | Budućnost | |||||
27.04
16:00
Zadrugar
Napredak
5
1
|
27.04.2014 16:00 | Zadrugar | 5 : 1 | Napredak | |||||
27.04
16:00
Krilaš
Borac
2
3
|
27.04.2014 16:00 | Krilaš | 2 : 3 | Borac | |||||
27.04
16:00
Mladost
Radnički
4
2
|
27.04.2014 16:00 | Mladost | 4 : 2 | Radnički | |||||
27.04
16:00
Omladinac (S)
Dragoš
2
1
|
27.04.2014 16:00 | Omladinac (S) | 2 : 1 | Dragoš | |||||
27.04
16:00
Omladinac (B)
Omladinac (M)
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Omladinac (B) | 3 : 0 | Omladinac (M) |
27.04
16:00
Borac
Sloga (Ć)
1
1
|
27.04.2014 16:00 | Borac | 1 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
27.04
16:00
Napredak
Polet
1
2
|
27.04.2014 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Polet | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo (D)
Vojvoda Milenko
2
2
|
27.04.2014 16:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
27.04
16:00
Mlava
Dunavac
6
4
|
27.04.2014 16:00 | Mlava | 6 : 4 | Dunavac |
27.04
17:00
Borac
Karađorđe
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Borac | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
27.04
17:00
Cerić
Radnički
0
2
|
27.04.2014 17:00 | Cerić | 0 : 2 | Radnički | |||||
27.04
17:00
Vlašić
Dumača
4
0
|
27.04.2014 17:00 | Vlašić | 4 : 0 | Dumača | |||||
27.04
17:00
Galeb
Dobrava
3
2
|
27.04.2014 17:00 | Galeb | 3 : 2 | Dobrava | |||||
27.04
17:00
Sloga Krnic
Trešnjevka
2
0
|
27.04.2014 17:00 | Sloga Krnic | 2 : 0 | Trešnjevka | |||||
27.04
17:00
Sloga Mat
Mladost Zvezd
1
3
|
27.04.2014 17:00 | Sloga Mat | 1 : 3 | Mladost Zvezd | |||||
27.04
17:00
Pričinović
Mrovska
1
1
|
27.04.2014 17:00 | Pričinović | 1 : 1 | Mrovska |
27.04
17:00
Jedinstvo
TE Gučevo
4
1
|
27.04.2014 17:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | TE Gučevo | |||||
27.04
17:00
Sloga K
Milan Orlić
3
2
|
27.04.2014 17:00 | Sloga K | 3 : 2 | Milan Orlić | |||||
27.04
17:00
Jadar 1961
Sloga LŠ
1
1
|
27.04.2014 17:00 | Jadar 1961 | 1 : 1 | Sloga LŠ | |||||
27.04
17:00
Borac Lešnica
Cerova
2
0
|
27.04.2014 17:00 | Borac Lešnica | 2 : 0 | Cerova | |||||
27.04
17:00
Stolice
Velika Reka
2
0
|
27.04.2014 17:00 | Stolice | 2 : 0 | Velika Reka | |||||
27.04
17:00
Borac K
Bratstvo
2
0
|
27.04.2014 17:00 | Borac K | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
27.04
17:00
Cer
Mladost
4
1
|
27.04.2014 17:00 | Cer | 4 : 1 | Mladost | |||||
27.04
11:00
Studenac
Hajduk
1
0
|
27.04.2014 11:00 | Studenac | 1 : 0 | Hajduk |
27.04
17:00
Napredak BP
Milicionar
1
2
|
27.04.2014 17:00 | Napredak BP | 1 : 2 | Milicionar | |||||
27.04
17:00
Drina
Proleter
6
0
|
27.04.2014 17:00 | Drina | 6 : 0 | Proleter | |||||
27.04
17:00
Napredak RIB
Napredak MB
0
3
|
27.04.2014 17:00 | Napredak RIB | 0 : 3 | Napredak MB | |||||
27.04
17:00
BMR Petlovača
Budućnost ZM
3
1
|
27.04.2014 17:00 | BMR Petlovača | 3 : 1 | Budućnost ZM | |||||
27.04
17:00
Partizan
Sloga
1
1
|
27.04.2014 17:00 | Partizan | 1 : 1 | Sloga | |||||
27.04
17:00
Budućnost PD
Premijer
3
3
|
27.04.2014 17:00 | Budućnost PD | 3 : 3 | Premijer |
27.04
16:00
Borac
Beloševac
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 0 | Beloševac | |||||
27.04
16:00
Iskra
Polet
6
0
|
27.04.2014 16:00 | Iskra | 6 : 0 | Polet | |||||
27.04
16:00
Tešnjar
Junior Novo Naselje
2
2
|
27.04.2014 16:00 | Tešnjar | 2 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
27.04
16:00
Liplje
Milenko Pavlović
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Liplje | 1 : 0 | Milenko Pavlović |
27.04
16:00
Sovljak
Polet (T)
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Sovljak | 2 : 0 | Polet (T) | |||||
27.04
16:00
Stepanje
Omladinac
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Stepanje | 1 : 0 | Omladinac | |||||
27.04
16:00
Tvrdojevac
OFK Stublenica
3
1
|
27.04.2014 16:00 | Tvrdojevac | 3 : 1 | OFK Stublenica | |||||
27.04
16:00
Gunjevac
Kalenić
3
2
|
27.04.2014 16:00 | Gunjevac | 3 : 2 | Kalenić |
27.04
16:30
Duškovci
Gorobilje
2
2
|
27.04.2014 16:30 | Duškovci | 2 : 2 | Gorobilje | |||||
27.04
16:30
Pobeda
Savinac
0
9
|
27.04.2014 16:30 | Pobeda | 0 : 9 | Savinac | |||||
27.04
16:30
Glumač
Lazarica
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Glumač | 1 : 0 | Lazarica | |||||
27.04
16:30
Napredak
Dobrinjac
5
0
|
27.04.2014 16:30 | Napredak | 5 : 0 | Dobrinjac | |||||
27.04
16:30
Blagaja
Trešnjica
0
1
|
27.04.2014 16:30 | Blagaja | 0 : 1 | Trešnjica | |||||
27.04
16:30
Plavi tok
Lauš
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Plavi tok | 2 : 1 | Lauš | |||||
27.04
16:30
Ježevica
Borac
5
0
|
27.04.2014 16:30 | Ježevica | 5 : 0 | Borac |
27.04
16:30
Toplica
Pobeda
0
3
|
27.04.2014 16:30 | Toplica | 0 : 3 | Pobeda | |||||
27.04
16:30
Moravac (Č)
Doljevac 1971
0
6
|
27.04.2014 16:30 | Moravac (Č) | 0 : 6 | Doljevac 1971 |
27.04
16:30
Polet (R)
Vukašinovac
3
1
|
27.04.2014 16:30 | Polet (R) | 3 : 1 | Vukašinovac | |||||
27.04
16:30
Gredetin
OFK Draževac
0
0
|
27.04.2014 16:30 | Gredetin | 0 : 0 | OFK Draževac | |||||
27.04
16:30
Ratar
Napredak 2012
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Ratar | 2 : 0 | Napredak 2012 | |||||
27.04
11:00
Crvena Zvezda
Pobeda 1976
3
1
|
27.04.2014 11:00 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Pobeda 1976 |
27.04
16:30
Jugovići 1976
Mladost 1976
1
4
|
27.04.2014 16:30 | Jugovići 1976 | 1 : 4 | Mladost 1976 | |||||
27.04
10:00
Jastrebac
Koprijan 1975
1
3
|
27.04.2014 10:00 | Jastrebac | 1 : 3 | Koprijan 1975 | |||||
27.04
10:00
Sloga 1980
Padina
4
1
|
27.04.2014 10:00 | Sloga 1980 | 4 : 1 | Padina |
27.04
16:30
Sloga 1948 (M)
Mladost 1954 (DM)
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Sloga 1948 (M) | 3 : 0 | Mladost 1954 (DM) | |||||
27.04
16:30
Čegar 2013 (K)
Palilulac
0
3
|
27.04.2014 16:30 | Čegar 2013 (K) | 0 : 3 | Palilulac | |||||
27.04
16:30
Čegar 1946 (DM)
Delijski Vis
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Čegar 1946 (DM) | 1 : 1 | Delijski Vis | |||||
27.04
16:30
Mramor 1927
Stevan Nešticki
3
3
|
27.04.2014 16:30 | Mramor 1927 | 3 : 3 | Stevan Nešticki | |||||
27.04
16:30
Supovac
Vulkan 1963
1
3
|
27.04.2014 16:30 | Supovac | 1 : 3 | Vulkan 1963 | |||||
27.04
16:30
Sečanica
Sloga (DT)
6
5
|
27.04.2014 16:30 | Sečanica | 6 : 5 | Sloga (DT) | |||||
27.04
16:30
Mladost (DK)
Radnički 1936
0
4
|
27.04.2014 16:30 | Mladost (DK) | 0 : 4 | Radnički 1936 |
27.04
16:30
Kumarevo
Veternica
7
0
|
27.04.2014 16:30 | Kumarevo | 7 : 0 | Veternica | |||||
27.04
16:30
Polet
OFK Brza
1
3
|
27.04.2014 16:30 | Polet | 1 : 3 | OFK Brza | |||||
27.04
16:30
Morava
OFK Morava
0
1
|
27.04.2014 16:30 | Morava | 0 : 1 | OFK Morava | |||||
27.04
16:30
Železničar
Mladost (V)
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Železničar | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
27.04
16:30
Navalin
Sloboda
1
2
|
27.04.2014 16:30 | Navalin | 1 : 2 | Sloboda |
27.04
16:30
Dragoš
Provalija
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Dragoš | 2 : 1 | Provalija | |||||
27.04
16:30
Pobeda
Zvezda
0
1
|
27.04.2014 16:30 | Pobeda | 0 : 1 | Zvezda | |||||
27.04
16:30
Jerma
Lokomotiva
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Jerma | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
27.04
16:30
Temac
Veliki Suvodol
8
1
|
27.04.2014 16:30 | Temac | 8 : 1 | Veliki Suvodol |
27.04
17:00
Crni Vrh
Zenit
1
1
|
27.04.2014 17:00 | Crni Vrh | 1 : 1 | Zenit | |||||
27.04
17:00
Kupinovac
Resavac (S)
2
3
|
27.04.2014 17:00 | Kupinovac | 2 : 3 | Resavac (S) | |||||
27.04
17:00
Mladi radnik
Vinogradar
0
2
|
27.04.2014 17:00 | Mladi radnik | 0 : 2 | Vinogradar | |||||
27.04
17:00
Juhor
Sloga
2
3
|
27.04.2014 17:00 | Juhor | 2 : 3 | Sloga | |||||
27.04
17:00
Kolare
Sindjelić (G)
3
0
|
27.04.2014 17:00 | Kolare | 3 : 0 | Sindjelić (G) |
27.04
17:00
Šumadija
Napredak (ST)
1
5
|
27.04.2014 17:00 | Šumadija | 1 : 5 | Napredak (ST) | |||||
27.04
17:00
Istok 63
Napredak (Z)
2
1
|
27.04.2014 17:00 | Istok 63 | 2 : 1 | Napredak (Z) | |||||
27.04
17:00
Polet
Radnički
1
2
|
27.04.2014 17:00 | Polet | 1 : 2 | Radnički | |||||
27.04
17:00
Javor
Napredak (SV)
7
0
|
27.04.2014 17:00 | Javor | 7 : 0 | Napredak (SV) | |||||
27.04
17:00
Resavac (VP)
Hajduk
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Resavac (VP) | 1 : 0 | Hajduk | |||||
27.04
17:00
Mladost (S)
Rudar
1
3
|
27.04.2014 17:00 | Mladost (S) | 1 : 3 | Rudar |
27.04
16:30
Rubin (Z)
Sloga
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Rubin (Z) | 3 : 0 | Sloga | |||||
27.04
16:30
Omladinac
Mladost (DK)
5
2
|
27.04.2014 16:30 | Omladinac | 5 : 2 | Mladost (DK) | |||||
27.04
16:30
Mladi radnik
Blagotin
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Mladi radnik | 1 : 0 | Blagotin | |||||
27.04
16:30
Ušće
Rubin (DS)
1
2
|
27.04.2014 16:30 | Ušće | 1 : 2 | Rubin (DS) | |||||
27.04
16:30
Beli Orlovi
Donji Kopaonik
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Beli Orlovi | 2 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
27.04
13:30
14. Oktobar
Ribnik
1
2
|
27.04.2014 13:30 | 14. Oktobar | 1 : 2 | Ribnik | |||||
27.04
16:30
Župski biseri
Mladost (T)
5
1
|
27.04.2014 16:30 | Župski biseri | 5 : 1 | Mladost (T) |
27.04
16:30
OFK Ribare
Dedina
4
2
|
27.04.2014 16:30 | OFK Ribare | 4 : 2 | Dedina | |||||
27.04
16:30
Kupci
Mudrakovac
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Kupci | 2 : 1 | Mudrakovac | |||||
27.04
16:30
Dvorane
Parunovac
0
2
|
27.04.2014 16:30 | Dvorane | 0 : 2 | Parunovac | |||||
27.04
16:30
Kapidžija
BSK
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Kapidžija | 2 : 1 | BSK | |||||
27.04
16:30
13. April
Sebečevac
2
0
|
27.04.2014 16:30 | 13. April | 2 : 0 | Sebečevac | |||||
27.04
16:30
Gornji Stepoš
Sloga
5
4
|
27.04.2014 16:30 | Gornji Stepoš | 5 : 4 | Sloga | |||||
27.04
16:30
Dušan Ristić
Rasina
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Dušan Ristić | 1 : 1 | Rasina |
27.04
16:30
Omladinac
Lokomotiva
3
5
|
27.04.2014 16:30 | Omladinac | 3 : 5 | Lokomotiva | |||||
27.04
16:30
Velika Vrbica
Napredak
0
7
|
27.04.2014 16:30 | Velika Vrbica | 0 : 7 | Napredak | |||||
27.04
16:30
Koča Andjelković
Pontes
3
2
|
27.04.2014 16:30 | Koča Andjelković | 3 : 2 | Pontes | |||||
27.04
16:30
Kladušnica
Egeta
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Kladušnica | 3 : 0 | Egeta | |||||
27.04
16:30
Mala Vrbica 1958
Rtkovo
5
1
|
27.04.2014 16:30 | Mala Vrbica 1958 | 5 : 1 | Rtkovo |
27.04
16:30
Vidrovac
Srbovo
3
2
|
27.04.2014 16:30 | Vidrovac | 3 : 2 | Srbovo | |||||
27.04
16:30
Graničar
Rečka
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Graničar | 3 : 0 | Rečka | |||||
27.04
16:30
Miloševo
OFK Tamnič
6
0
|
27.04.2014 16:30 | Miloševo | 6 : 0 | OFK Tamnič | |||||
27.04
16:30
Kovilovo
Polet
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Kovilovo | 1 : 1 | Polet | |||||
27.04
16:30
Smedovac
Čubra
1
3
|
27.04.2014 16:30 | Smedovac | 1 : 3 | Čubra | |||||
27.04
16:30
Deli Jovan
Slatina
6
0
|
27.04.2014 16:30 | Deli Jovan | 6 : 0 | Slatina |
27.04
11:00
Palilulac
Pobeda
1
4
|
27.04.2014 11:00 | Palilulac | 1 : 4 | Pobeda | |||||
27.04
16:30
Sloga
Bukovik
3
1
|
27.04.2014 16:30 | Sloga | 3 : 1 | Bukovik | |||||
27.04
16:30
Rtanj
Napredak 1976
0
3
|
27.04.2014 16:30 | Rtanj | 0 : 3 | Napredak 1976 |
27.04
16:30
Graničar
Malinik
4
0
|
27.04.2014 16:30 | Graničar | 4 : 0 | Malinik | |||||
27.04
16:30
IMT
Šljivar
0
3
|
27.04.2014 16:30 | IMT | 0 : 3 | Šljivar | |||||
27.04
16:30
Kastrum
Kosovo
2
2
|
27.04.2014 16:30 | Kastrum | 2 : 2 | Kosovo |
27.04
17:00
Jedinstvo Stević
Pobeda
12
0
|
27.04.2014 17:00 | Jedinstvo Stević | 12 : 0 | Pobeda | |||||
27.04
17:00
Unirea
Mladost (V)
0
2
|
27.04.2014 17:00 | Unirea | 0 : 2 | Mladost (V) | |||||
27.04
17:00
Omladinac (O)
Glogonj
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Omladinac (O) | 1 : 0 | Glogonj | |||||
27.04
17:00
Spartak
Polet
2
1
|
27.04.2014 17:00 | Spartak | 2 : 1 | Polet |
27.04
17:00
Budućnost (BB)
Stari Tamiš
0
1
|
27.04.2014 17:00 | Budućnost (BB) | 0 : 1 | Stari Tamiš | |||||
27.04
17:00
Strela
Plavi Dunav 1932
3
1
|
27.04.2014 17:00 | Strela | 3 : 1 | Plavi Dunav 1932 | |||||
27.04
17:00
Omladinac (D)
Proleter
7
1
|
27.04.2014 17:00 | Omladinac (D) | 7 : 1 | Proleter | |||||
27.04
17:00
Borac (P)
BSK Bavanište
1
3
|
27.04.2014 17:00 | Borac (P) | 1 : 3 | BSK Bavanište |
27.04
17:00
Karaš (J)
Vinogradar
3
1
|
27.04.2014 17:00 | Karaš (J) | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
27.04
17:00
Borac (VS)
Ratar
1
4
|
27.04.2014 17:00 | Borac (VS) | 1 : 4 | Ratar | |||||
27.04
17:00
Dunav
Partizan (U)
2
0
|
27.04.2014 17:00 | Dunav | 2 : 0 | Partizan (U) | |||||
27.04
17:00
Jedinstvo
Karaš (K)
3
1
|
27.04.2014 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Karaš (K) | |||||
27.04
17:00
Dobrica
Hajduk
1
1
|
27.04.2014 17:00 | Dobrica | 1 : 1 | Hajduk | |||||
27.04
17:00
Vladimirovac
Hajdučica
2
1
|
27.04.2014 17:00 | Vladimirovac | 2 : 1 | Hajdučica | |||||
27.04
17:00
Borac (VG)
Ševac
2
1
|
27.04.2014 17:00 | Borac (VG) | 2 : 1 | Ševac | |||||
27.04
17:00
Potporanj
Partizan (K)
2
3
|
27.04.2014 17:00 | Potporanj | 2 : 3 | Partizan (K) |
27.04
17:00
Tromedja
Potisje
1
6
|
27.04.2014 17:00 | Tromedja | 1 : 6 | Potisje | |||||
27.04
17:00
Jedinstvo (SK)
Graničar
4
0
|
27.04.2014 17:00 | Jedinstvo (SK) | 4 : 0 | Graničar | |||||
27.04
17:00
Sloga
Tisa (P)
7
2
|
27.04.2014 17:00 | Sloga | 7 : 2 | Tisa (P) |
27.04
17:00
Udarnik
Radnički 1905
2
3
|
27.04.2014 17:00 | Udarnik | 2 : 3 | Radnički 1905 | |||||
27.04
17:00
Hajduk
Elektrovojvodina
3
1
|
27.04.2014 17:00 | Hajduk | 3 : 1 | Elektrovojvodina | |||||
27.04
17:00
Zrinjski 1932
Lokomotiva
1
3
|
27.04.2014 17:00 | Zrinjski 1932 | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
27.04
17:00
Žednik
Bratstvo
3
0
|
27.04.2014 17:00 | Žednik | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
27.04
17:00
Bikovo
Solid
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Bikovo | 1 : 0 | Solid |
27.04
Sokolac
Pobeda
0
7
|
27.04.2014 | Sokolac | 0 : 7 | Pobeda | |||||
27.04
Mladost 1952
Tomislavci
5
3
|
27.04.2014 | Mladost 1952 | 5 : 3 | Tomislavci |
27.04
16:00
OFK Klek
Lehel
0
2
|
27.04.2014 16:00 | OFK Klek | 0 : 2 | Lehel | |||||
27.04
16:00
OFK Gradnulica
ŽFK Banat-Bagljaš
1
6
|
27.04.2014 16:00 | OFK Gradnulica | 1 : 6 | ŽFK Banat-Bagljaš | |||||
27.04
16:00
Omladinac
Naftagas
1
1
|
27.04.2014 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Naftagas | |||||
27.04
16:00
Banat
Proleter 2006
2
8
|
27.04.2014 16:00 | Banat | 2 : 8 | Proleter 2006 | |||||
27.04
16:00
Zlatica
Mladost
0
1
|
27.04.2014 16:00 | Zlatica | 0 : 1 | Mladost | |||||
27.04
16:00
Borac
Radnički Ratar
0
2
|
27.04.2014 16:00 | Borac | 0 : 2 | Radnički Ratar |
27.04
16:30
ŽAK
2. Oktobar
7
0
|
27.04.2014 16:30 | ŽAK | 7 : 0 | 2. Oktobar | |||||
27.04
16:30
Polet
Delija
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Polet | 3 : 0 | Delija | |||||
27.04
16:30
Borac
Napredak
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Borac | 2 : 0 | Napredak |
27.04
16:00
Proleter
Budućnost
2
5
|
27.04.2014 16:00 | Proleter | 2 : 5 | Budućnost | |||||
27.04
16:00
Terekves
Roham
3
2
|
27.04.2014 16:00 | Terekves | 3 : 2 | Roham | |||||
27.04
16:00
Olimpija
1.Oktobar
5
3
|
27.04.2014 16:00 | Olimpija | 5 : 3 | 1.Oktobar | |||||
27.04
16:00
Bega
Progresul
1
1
|
27.04.2014 16:00 | Bega | 1 : 1 | Progresul |
27.04
16:30
Dinamo
Rusin
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Dinamo | 1 : 1 | Rusin | |||||
27.04
16:30
Terekveš
Graničar
4
1
|
27.04.2014 16:30 | Terekveš | 4 : 1 | Graničar | |||||
27.04
16:30
Rastina 1918
Panonija
3
3
|
27.04.2014 16:30 | Rastina 1918 | 3 : 3 | Panonija | |||||
27.04
16:30
Lipar
Aleksa Šantić
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Lipar | 3 : 0 | Aleksa Šantić | |||||
27.04
16:30
Dunav
Radnički 1918
7
0
|
27.04.2014 16:30 | Dunav | 7 : 0 | Radnički 1918 | |||||
27.04
16:30
OFK Šikara
Partizan
2
4
|
27.04.2014 16:30 | OFK Šikara | 2 : 4 | Partizan | |||||
27.04
16:30
Jedinstvo 1947
Jedinstvo
4
1
|
27.04.2014 16:30 | Jedinstvo 1947 | 4 : 1 | Jedinstvo |
27.04
16:30
Fruškogorac
Graničar
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Fruškogorac | 3 : 0 | Graničar | |||||
27.04
16:30
Podunavac
Sloven
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Podunavac | 2 : 0 | Sloven | |||||
27.04
16:30
Jedinstvo (R)
Fruška Gora
0
0
|
27.04.2014 16:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 0 | Fruška Gora | |||||
27.04
16:30
Dunav
PSK Putinci
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Dunav | 1 : 0 | PSK Putinci | |||||
27.04
16:30
Šumar
Napredak (P)
0
1
|
27.04.2014 16:30 | Šumar | 0 : 1 | Napredak (P) | |||||
27.04
16:30
Sloga Milšped
ČSK Čortanovci
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Sloga Milšped | 2 : 0 | ČSK Čortanovci | |||||
27.04
16:30
Napredak (Ž)
Jedinstvo (P)
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Napredak (Ž) | 1 : 0 | Jedinstvo (P) |
27.04
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Graničar (K)
3
2
|
27.04.2014 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 3 : 2 | Graničar (K) | |||||
27.04
16:00
Napredak (V)
Omladinac (M)
2
1
|
27.04.2014 16:00 | Napredak (V) | 2 : 1 | Omladinac (M) | |||||
27.04
16:00
Sinđelić
Noćaj
1
3
|
27.04.2014 16:00 | Sinđelić | 1 : 3 | Noćaj | |||||
27.04
16:00
Borac (M)
Srem
5
2
|
27.04.2014 16:00 | Borac (M) | 5 : 2 | Srem | |||||
27.04
16:00
Sloboda
Jedinstvo (M)
1
1
|
27.04.2014 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | Jedinstvo (M) |
27.04
16:30
Dinamo
Čenej
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Dinamo | 2 : 0 | Čenej | |||||
27.04
16:30
Susek
Omladinac
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Susek | 2 : 1 | Omladinac | |||||
27.04
16:30
Sirig
Fruškogorac
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Sirig | 2 : 0 | Fruškogorac |
27.04
16:00
Iskra (Kucura)
Napredak (Nadalj)
6
2
|
27.04.2014 16:00 | Iskra (Kucura) | 6 : 2 | Napredak (Nadalj) | |||||
27.04
16:00
Budućnost (S.S.)
Bečej 1918
0
1
|
27.04.2014 16:00 | Budućnost (S.S.) | 0 : 1 | Bečej 1918 | |||||
27.04
16:00
Obilić (Vilovo)
Bačka (Đurđ.)
2
3
|
27.04.2014 16:00 | Obilić (Vilovo) | 2 : 3 | Bačka (Đurđ.) | |||||
27.04
16:00
Sloga (Lok)
Jedinstvo (B.P.S.)
3
2
|
27.04.2014 16:00 | Sloga (Lok) | 3 : 2 | Jedinstvo (B.P.S.) | |||||
27.04
16:00
Miletić (Mošorin)
Mladost (Radič.)
4
1
|
27.04.2014 16:00 | Miletić (Mošorin) | 4 : 1 | Mladost (Radič.) | |||||
27.04
16:00
Mladost Radost (Srbob)
Jedinstvo (Gosp.)
6
1
|
27.04.2014 16:00 | Mladost Radost (Srbob) | 6 : 1 | Jedinstvo (Gosp.) | |||||
27.04
16:00
Titel
Proleter (R.S.)
2
4
|
27.04.2014 16:00 | Titel | 2 : 4 | Proleter (R.S.) | |||||
27.04
16:00
Obilić (Zmajevo)
Hajduk (Gard.)
5
0
|
27.04.2014 16:00 | Obilić (Zmajevo) | 5 : 0 | Hajduk (Gard.) |
27.04
16:30
Bačka
Stari Grad
3
5
|
27.04.2014 16:30 | Bačka | 3 : 5 | Stari Grad | |||||
27.04
16:30
Borac 46
Soko
0
8
|
27.04.2014 16:30 | Borac 46 | 0 : 8 | Soko | |||||
27.04
16:30
Hercegovac
Krivanj
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Hercegovac | 3 : 0 | Krivanj | |||||
27.04
16:30
Kulpin
Slavija
4
2
|
27.04.2014 16:30 | Kulpin | 4 : 2 | Slavija |
27.04
17:00
Busije
Šumadinac
2
0
|
27.04.2014 17:00 | Busije | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
27.04
17:00
Institut
Sindjelić 2012
1
3
|
27.04.2014 17:00 | Institut | 1 : 3 | Sindjelić 2012 | |||||
27.04
17:00
BUSK
Studenski Grad
1
2
|
27.04.2014 17:00 | BUSK | 1 : 2 | Studenski Grad | |||||
27.04
17:00
OFK Petrovčić
Novi Beograd
3
4
|
27.04.2014 17:00 | OFK Petrovčić | 3 : 4 | Novi Beograd |
27.04
17:00
Dunavac
Pobednik
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Dunavac | 1 : 0 | Pobednik | |||||
27.04
10:00
Mladi proleter
Mladost
5
1
|
27.04.2014 10:00 | Mladi proleter | 5 : 1 | Mladost |
27.04
17:00
Bistrica
Mladi Borac
2
1
|
27.04.2014 17:00 | Bistrica | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
27.04
17:00
Sloga
TEK Sloga
0
1
|
27.04.2014 17:00 | Sloga | 0 : 1 | TEK Sloga | |||||
27.04
17:00
Dimitrije Tucović
OFK Burovo
0
7
|
27.04.2014 17:00 | Dimitrije Tucović | 0 : 7 | OFK Burovo |
27.04
17:00
Lisović 1977
OFK Meljak
1
1
|
27.04.2014 17:00 | Lisović 1977 | 1 : 1 | OFK Meljak | |||||
27.04
17:00
Rušanj
Barajevo
3
1
|
27.04.2014 17:00 | Rušanj | 3 : 1 | Barajevo | |||||
27.04
17:00
Beljina
Borac
4
2
|
27.04.2014 17:00 | Beljina | 4 : 2 | Borac |
27.04
17:00
Poljane
Jedinstvo
3
2
|
27.04.2014 17:00 | Poljane | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
27.04
17:00
Omladinac
Polet
0
1
|
27.04.2014 17:00 | Omladinac | 0 : 1 | Polet | |||||
27.04
17:00
Zadrugar
Vukićevica
2
4
|
27.04.2014 17:00 | Zadrugar | 2 : 4 | Vukićevica | |||||
27.04
17:00
Rvati
Urovci
2
2
|
27.04.2014 17:00 | Rvati | 2 : 2 | Urovci | |||||
27.04
17:00
Trstenica
Belo Polje
1
6
|
27.04.2014 17:00 | Trstenica | 1 : 6 | Belo Polje |
27.04
16:30
Omladinac
Ivanča
0
2
|
27.04.2014 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Ivanča | |||||
27.04
16:30
Radnički PDM
Senaja
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Radnički PDM | 1 : 0 | Senaja | |||||
27.04
16:30
Borac
Sloga
0
1
|
27.04.2014 16:30 | Borac | 0 : 1 | Sloga | |||||
27.04
16:30
Markovac
Šepšin
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Markovac | 2 : 0 | Šepšin |
27.04
11:00
4 Juli
OFK Slatina
4
1
|
27.04.2014 11:00 | 4 Juli | 4 : 1 | OFK Slatina | |||||
27.04
17:00
Sibnica
Mladost
2
4
|
27.04.2014 17:00 | Sibnica | 2 : 4 | Mladost | |||||
27.04
11:00
Stojnik
Sloga 2012
0
3
|
27.04.2014 11:00 | Stojnik | 0 : 3 | Sloga 2012 | |||||
27.04
14:00
Rudar 2012
Ropočevo
0
2
|
27.04.2014 14:00 | Rudar 2012 | 0 : 2 | Ropočevo | |||||
27.04
17:00
Vis
Denim
1
2
|
27.04.2014 17:00 | Vis | 1 : 2 | Denim |
27.04
17:00
Heroj 1925
Pinosava
0
0
|
27.04.2014 17:00 | Heroj 1925 | 0 : 0 | Pinosava | |||||
27.04
17:00
OFK Mladost
Heroj-Polet
3
2
|
27.04.2014 17:00 | OFK Mladost | 3 : 2 | Heroj-Polet | |||||
27.04
17:00
Zuce
Hajduk
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Zuce | 1 : 0 | Hajduk |
27.04
17:00
Studen Vitez
Progorelica
0
3
|
27.04.2014 17:00 | Studen Vitez | 0 : 3 | Progorelica | |||||
27.04
17:00
Budućnost
Žiča
4
1
|
27.04.2014 17:00 | Budućnost | 4 : 1 | Žiča | |||||
27.04
17:00
Musina Reka
Omladinac
1
1
|
27.04.2014 17:00 | Musina Reka | 1 : 1 | Omladinac |
27.04
17:00
Borac (A)
Real
2
2
|
27.04.2014 17:00 | Borac (A) | 2 : 2 | Real | |||||
27.04
17:00
Jedinstvo
Popovići
2
2
|
27.04.2014 17:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Popovići | |||||
27.04
17:00
Miločajac
Zgodačica
2
2
|
27.04.2014 17:00 | Miločajac | 2 : 2 | Zgodačica |
27.04
10:00
Maskar
ZT Gorovič
2
1
|
27.04.2014 10:00 | Maskar | 2 : 1 | ZT Gorovič | |||||
27.04
10:00
Mladost
Budućnost
0
1
|
27.04.2014 10:00 | Mladost | 0 : 1 | Budućnost |
27.04
16:00
Gorski car
Brezovac
0
4
|
27.04.2014 16:00 | Gorski car | 0 : 4 | Brezovac |
27.04
16:00
Kotlenik
Mladi Radnik
1
3
|
27.04.2014 16:00 | Kotlenik | 1 : 3 | Mladi Radnik | |||||
27.04
16:00
Borac
Jedinstvo
0
6
|
27.04.2014 16:00 | Borac | 0 : 6 | Jedinstvo |
27.04
16:00
Jedinstvo
Mladost(L)
1
3
|
27.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Mladost(L) | |||||
27.04
16:00
Manastirica
Mladost (R)
2
1
|
27.04.2014 16:00 | Manastirica | 2 : 1 | Mladost (R) |
27.04
10:00
Burovac
Soko
2
3
|
27.04.2014 10:00 | Burovac | 2 : 3 | Soko | |||||
27.04
16:00
Radnik
Čokordin
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Radnik | 3 : 0 | Čokordin |
27.04
16:00
Napredak
Budućnost
2
2
|
27.04.2014 16:00 | Napredak | 2 : 2 | Budućnost | |||||
27.04
16:00
BSK
Proleter
4
1
|
27.04.2014 16:00 | BSK | 4 : 1 | Proleter | |||||
27.04
16:00
Sloga
Pomoravlje
5
2
|
27.04.2014 16:00 | Sloga | 5 : 2 | Pomoravlje | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo
Udarnik
1
3
|
27.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Udarnik | |||||
27.04
16:00
Mladost
OFK Porodin
2
3
|
27.04.2014 16:00 | Mladost | 2 : 3 | OFK Porodin |
27.04
11:00
Radnik
Stig (C)
8
0
|
27.04.2014 11:00 | Radnik | 8 : 0 | Stig (C) |
27.04
16:00
Kumane
Carevac
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Kumane | 1 : 0 | Carevac | |||||
27.04
16:00
Električar
Radnički
2
3
|
27.04.2014 16:00 | Električar | 2 : 3 | Radnički | |||||
27.04
16:00
Usije
Pek
1
5
|
27.04.2014 16:00 | Usije | 1 : 5 | Pek | |||||
27.04
16:00
Ram
Žika Marković Uča
1
3
|
27.04.2014 16:00 | Ram | 1 : 3 | Žika Marković Uča | |||||
27.04
16:00
Srednjevo
Desine
4
2
|
27.04.2014 16:00 | Srednjevo | 4 : 2 | Desine | |||||
27.04
16:00
Barič
OFK Braničevo
0
2
|
27.04.2014 16:00 | Barič | 0 : 2 | OFK Braničevo | |||||
27.04
16:00
OFK Vinci
Polet
3
2
|
27.04.2014 16:00 | OFK Vinci | 3 : 2 | Polet | |||||
27.04
16:00
Mrčkovac
Graničar 2013
4
2
|
27.04.2014 16:00 | Mrčkovac | 4 : 2 | Graničar 2013 |
27.04
16:00
Dunavac
Dunav
2
1
|
27.04.2014 16:00 | Dunavac | 2 : 1 | Dunav | |||||
27.04
16:00
Napredak (P)
Stig 1955
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Napredak (P) | 3 : 0 | Stig 1955 | |||||
27.04
16:00
Proleter
Metalac
0
1
|
27.04.2014 16:00 | Proleter | 0 : 1 | Metalac | |||||
27.04
16:00
Sloga (D)
Napredak 1934
0
4
|
27.04.2014 16:00 | Sloga (D) | 0 : 4 | Napredak 1934 | |||||
27.04
16:00
Sopot
Sloga 1936
0
4
|
27.04.2014 16:00 | Sopot | 0 : 4 | Sloga 1936 | |||||
27.04
16:00
Sloga (L)
Dizel
3
3
|
27.04.2014 16:00 | Sloga (L) | 3 : 3 | Dizel | |||||
27.04
16:00
Pobeda
Zemljoradnik
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Pobeda | 1 : 0 | Zemljoradnik |
27.04
16:30
Torpedo
Hajduk
1
3
|
27.04.2014 16:30 | Torpedo | 1 : 3 | Hajduk | |||||
27.04
11:00
Petrovac 74
Mladost PB
5
0
|
27.04.2014 11:00 | Petrovac 74 | 5 : 0 | Mladost PB | |||||
27.04
11:00
Skupljen 2013
Dragojevac
7
1
|
27.04.2014 11:00 | Skupljen 2013 | 7 : 1 | Dragojevac | |||||
27.04
11:00
Krnule 09
Skupljen 2013
4
0
|
27.04.2014 11:00 | Krnule 09 | 4 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
27.04
17:00
Dragojevac
Petrovac 74
0
1
|
27.04.2014 17:00 | Dragojevac | 0 : 1 | Petrovac 74 | |||||
27.04
17:00
Mladost PB
Sloga Trgošped
0
2
|
27.04.2014 17:00 | Mladost PB | 0 : 2 | Sloga Trgošped | |||||
27.04
11:00
Sloga Ridj
Torpedo
3
0
|
27.04.2014 11:00 | Sloga Ridj | 3 : 0 | Torpedo | |||||
27.04
17:00
Hajduk
Vojvoda Stepa Stepanović
0
1
|
27.04.2014 17:00 | Hajduk | 0 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović |
27.04
11:00
OFK Varna
Pocerina
2
1
|
27.04.2014 11:00 | OFK Varna | 2 : 1 | Pocerina | |||||
27.04
11:00
Zablaće
Bojić
2
1
|
27.04.2014 11:00 | Zablaće | 2 : 1 | Bojić |
27.04
11:00
Korman
Mladost
3
0
|
27.04.2014 11:00 | Korman | 3 : 0 | Mladost | |||||
27.04
11:00
Žabar
Miloš Pocerac
5
1
|
27.04.2014 11:00 | Žabar | 5 : 1 | Miloš Pocerac |
27.04
17:00
Granit
Mladost Lo
2
1
|
27.04.2014 17:00 | Granit | 2 : 1 | Mladost Lo | |||||
27.04
17:00
Mladost Br
Prva Iskra
3
0
|
27.04.2014 17:00 | Mladost Br | 3 : 0 | Prva Iskra | |||||
27.04
17:00
Jelav
Sloga
0
2
|
27.04.2014 17:00 | Jelav | 0 : 2 | Sloga |
27.04
Crnča
Grabovica
4
1
|
27.04.2014 | Crnča | 4 : 1 | Grabovica | |||||
27.04
Sloga DB
Azbukovica
2
3
|
27.04.2014 | Sloga DB | 2 : 3 | Azbukovica | |||||
27.04
Vrhpolje
Čobanče
0
4
|
27.04.2014 | Vrhpolje | 0 : 4 | Čobanče |
27.04
11:00
Tolisavac - VT
Krasava
3
6
|
27.04.2014 11:00 | Tolisavac - VT | 3 : 6 | Krasava |
27.04
11:00
Mladost O
Radnik
1
2
|
27.04.2014 11:00 | Mladost O | 1 : 2 | Radnik | |||||
27.04
11:00
Šumice
Stojan Lazarac
0
3
|
27.04.2014 11:00 | Šumice | 0 : 3 | Stojan Lazarac | |||||
27.04
11:00
Bair
Napredak
3
2
|
27.04.2014 11:00 | Bair | 3 : 2 | Napredak |
27.04
16:30
Jedinstvo
Popadić
3
5
|
27.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 3 : 5 | Popadić | |||||
27.04
16:30
Komanice
Gornji Lajkovac
5
1
|
27.04.2014 16:30 | Komanice | 5 : 1 | Gornji Lajkovac | |||||
27.04
16:30
Mionica
Orao
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Mionica | 3 : 0 | Orao | |||||
27.04
16:30
Mladost
Toplica
5
1
|
27.04.2014 16:30 | Mladost | 5 : 1 | Toplica |
27.04
16:00
Mladi radnik
OFK Povlen
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | OFK Povlen | |||||
27.04
11:00
Zabari
Borac
5
3
|
27.04.2014 11:00 | Zabari | 5 : 3 | Borac | |||||
27.04
14:00
Bujacic
Paune
0
0
|
27.04.2014 14:00 | Bujacic | 0 : 0 | Paune | |||||
27.04
16:00
Lukavac
Jadar 2013
1
3
|
27.04.2014 16:00 | Lukavac | 1 : 3 | Jadar 2013 | |||||
27.04
16:00
Kotešica
Rakac Stave
4
5
|
27.04.2014 16:00 | Kotešica | 4 : 5 | Rakac Stave | |||||
27.04
11:00
Zadrugar
Mladost
1
4
|
27.04.2014 11:00 | Zadrugar | 1 : 4 | Mladost |
27.04
16:30
Dimitrije Tucović
Lajkovac
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Dimitrije Tucović | 1 : 0 | Lajkovac | |||||
27.04
13:00
Strmovo 1968
Nepričava
5
0
|
27.04.2014 13:00 | Strmovo 1968 | 5 : 0 | Nepričava |
27.04
16:30
Jedinstvo
Radnik
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Radnik | |||||
27.04
16:30
Vrelo
Brgule
1
2
|
27.04.2014 16:30 | Vrelo | 1 : 2 | Brgule | |||||
27.04
16:30
Vukona
Sloga
2
0
|
27.04.2014 16:30 | Vukona | 2 : 0 | Sloga |
27.04
16:30
Đorđe Bodinović
OFK Paljuvi
3
2
|
27.04.2014 16:30 | Đorđe Bodinović | 3 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
27.04
16:30
Murgaš 2012
Zvizdar
0
1
|
27.04.2014 16:30 | Murgaš 2012 | 0 : 1 | Zvizdar | |||||
27.04
11:00
Sloga
Čučuge
2
5
|
27.04.2014 11:00 | Sloga | 2 : 5 | Čučuge |
27.04
11:00
Napredak
Nomanica
7
0
|
27.04.2014 11:00 | Napredak | 7 : 0 | Nomanica | |||||
27.04
11:00
Moravac
Goblen
0
4
|
27.04.2014 11:00 | Moravac | 0 : 4 | Goblen |
27.04
16:30
Milanovo
Susica 2012
4
4
|
27.04.2014 16:30 | Milanovo | 4 : 4 | Susica 2012 | |||||
27.04
16:30
Turekovac
Veliko Trnjane
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Turekovac | 2 : 1 | Veliko Trnjane | |||||
27.04
16:30
Radnik 2013
Vrhunac
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Radnik 2013 | 3 : 0 | Vrhunac | |||||
27.04
16:30
Real
BSK
0
1
|
27.04.2014 16:30 | Real | 0 : 1 | BSK |
27.04
17:00
Goša
Polet
3
2
|
27.04.2014 17:00 | Goša | 3 : 2 | Polet | |||||
27.04
17:00
Šumadija
Beočić
2
6
|
27.04.2014 17:00 | Šumadija | 2 : 6 | Beočić | |||||
27.04
17:00
OFK Blagotin
OFK Tvrđava
5
2
|
27.04.2014 17:00 | OFK Blagotin | 5 : 2 | OFK Tvrđava |
27.04
17:00
Jedinstvo
Kolonija
3
2
|
27.04.2014 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Kolonija | |||||
27.04
17:00
Partizan (G)
Morava (KS)
0
0
|
27.04.2014 17:00 | Partizan (G) | 0 : 0 | Morava (KS) | |||||
27.04
17:00
Partizan (M)
Trnava
2
3
|
27.04.2014 17:00 | Partizan (M) | 2 : 3 | Trnava | |||||
27.04
17:00
Morava (R)
Ribnik
5
4
|
27.04.2014 17:00 | Morava (R) | 5 : 4 | Ribnik | |||||
27.04
17:00
Sloboda
Osaonica
2
2
|
27.04.2014 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | Osaonica | |||||
27.04
17:00
Dražmirovac
Lipar
5
1
|
27.04.2014 17:00 | Dražmirovac | 5 : 1 | Lipar |
27.04
16:00
Mladost
Mladi Radnik
2
0
|
27.04.2014 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Mladi Radnik | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo
Mladost "B"
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost "B" |
27.04
17:00
Sloboda
Vihor
8
2
|
27.04.2014 17:00 | Sloboda | 8 : 2 | Vihor | |||||
27.04
17:00
ISK Izvor
Mladost (GM)
2
3
|
27.04.2014 17:00 | ISK Izvor | 2 : 3 | Mladost (GM) | |||||
27.04
17:00
OFK Borac
Popovac
2
1
|
27.04.2014 17:00 | OFK Borac | 2 : 1 | Popovac | |||||
27.04
17:00
Mladost (R)
Radnik
0
3
|
27.04.2014 17:00 | Mladost (R) | 0 : 3 | Radnik | |||||
27.04
17:00
Heroj
Polet
0
3
|
27.04.2014 17:00 | Heroj | 0 : 3 | Polet | |||||
27.04
17:00
Moravac
Jedinstvo
9
1
|
27.04.2014 17:00 | Moravac | 9 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.04
17:00
Omladinac
Železničar
3
2
|
27.04.2014 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Železničar |
27.04
16:00
Mladost 1950
Planinac
3
1
|
27.04.2014 16:00 | Mladost 1950 | 3 : 1 | Planinac | |||||
27.04
16:00
Mladi Radnik
Beljanica
1
2
|
27.04.2014 16:00 | Mladi Radnik | 1 : 2 | Beljanica | |||||
27.04
16:00
Rudar (SR)
Rudar (ST)
2
3
|
27.04.2014 16:00 | Rudar (SR) | 2 : 3 | Rudar (ST) |
27.04
16:00
Čukarički
Kostrež
1
7
|
27.04.2014 16:00 | Čukarički | 1 : 7 | Kostrež | |||||
27.04
16:00
Gradac
Borac
3
7
|
27.04.2014 16:00 | Gradac | 3 : 7 | Borac | |||||
27.04
16:00
Kiseljak
Velika Morava
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Kiseljak | 3 : 0 | Velika Morava |
27.04
16:00
FK Stari Trstenik
Mladost
5
2
|
27.04.2014 16:00 | FK Stari Trstenik | 5 : 2 | Mladost | |||||
27.04
16:00
Kamenorezac 76
Borjak 2013
5
2
|
27.04.2014 16:00 | Kamenorezac 76 | 5 : 2 | Borjak 2013 |
27.04
15:00
Mladost (R)
Mladi Gorani
2
3
|
27.04.2014 15:00 | Mladost (R) | 2 : 3 | Mladi Gorani |
27.04
16:00
Kruševica
Pasjak 2013
4
1
|
27.04.2014 16:00 | Kruševica | 4 : 1 | Pasjak 2013 | |||||
27.04
16:00
Srnje
Žabare
3
3
|
27.04.2014 16:00 | Srnje | 3 : 3 | Žabare | |||||
27.04
16:00
Globoder
Sokolovi
3
2
|
27.04.2014 16:00 | Globoder | 3 : 2 | Sokolovi |
27.04
16:30
Jablanica
Polet (Š)
1
4
|
27.04.2014 16:30 | Jablanica | 1 : 4 | Polet (Š) | |||||
27.04
16:30
Grkljane
Trmčare
7
3
|
27.04.2014 16:30 | Grkljane | 7 : 3 | Trmčare | |||||
27.04
16:30
Rasinac
OFK Budućnost
0
4
|
27.04.2014 16:30 | Rasinac | 0 : 4 | OFK Budućnost | |||||
27.04
16:30
Drugari
Štitari
3
0
|
27.04.2014 16:30 | Drugari | 3 : 0 | Štitari | |||||
27.04
16:30
Lipovac
Modrica
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Lipovac | 2 : 1 | Modrica | |||||
27.04
16:30
Zdravinje
Bukovica
1
3
|
27.04.2014 16:30 | Zdravinje | 1 : 3 | Bukovica |
27.04
16:00
Crvena Zvezda
OFK Barice
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | OFK Barice | |||||
27.04
16:00
Banat
Naša Krajina
3
0
|
27.04.2014 16:00 | Banat | 3 : 0 | Naša Krajina | |||||
27.04
16:00
Sloga
Solunac
6
1
|
27.04.2014 16:00 | Sloga | 6 : 1 | Solunac | |||||
27.04
16:00
Lokve
Gaj
1
0
|
27.04.2014 16:00 | Lokve | 1 : 0 | Gaj |
27.04
17:00
Vojvodina
Jedinstvo
4
1
|
27.04.2014 17:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.04
17:00
Omladinac
Pobeda
1
4
|
27.04.2014 17:00 | Omladinac | 1 : 4 | Pobeda | |||||
27.04
17:00
Radnički 1927
Vitorul
3
1
|
27.04.2014 17:00 | Radnički 1927 | 3 : 1 | Vitorul |
27.04
16:00
ASK
Sloga
5
0
|
27.04.2014 16:00 | ASK | 5 : 0 | Sloga | |||||
27.04
16:00
MSK
Mladost
6
0
|
27.04.2014 16:00 | MSK | 6 : 0 | Mladost | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo
Tamiš
2
1
|
27.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Tamiš | |||||
27.04
16:00
OFK Stajićevo
Proleter
2
1
|
27.04.2014 16:00 | OFK Stajićevo | 2 : 1 | Proleter |
27.04
16:30
Polet
Vojvodina
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Polet | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
27.04
16:30
Planinac
Borac (K)
0
3
|
27.04.2014 16:30 | Planinac | 0 : 3 | Borac (K) | |||||
27.04
16:30
27. Oktobar
Fruškogorac
1
3
|
27.04.2014 16:30 | 27. Oktobar | 1 : 3 | Fruškogorac | |||||
27.04
16:30
OFK Kraljevci
Mladost (P)
4
0
|
27.04.2014 16:30 | OFK Kraljevci | 4 : 0 | Mladost (P) | |||||
27.04
16:30
Sloga
Sremac
3
3
|
27.04.2014 16:30 | Sloga | 3 : 3 | Sremac | |||||
27.04
16:30
Car Uroš
Borac (S)
2
4
|
27.04.2014 16:30 | Car Uroš | 2 : 4 | Borac (S) | |||||
27.04
16:30
Mladost (B)
Krušedol
1
3
|
27.04.2014 16:30 | Mladost (B) | 1 : 3 | Krušedol |
27.04
16:00
OFK Brestač
Borac
5
1
|
27.04.2014 16:00 | OFK Brestač | 5 : 1 | Borac | |||||
27.04
16:00
Sloga
Kameni
6
4
|
27.04.2014 16:00 | Sloga | 6 : 4 | Kameni | |||||
27.04
16:00
Mladost
Lovac
7
0
|
27.04.2014 16:00 | Mladost | 7 : 0 | Lovac | |||||
27.04
16:00
Polet
Vitez
9
0
|
27.04.2014 16:00 | Polet | 9 : 0 | Vitez | |||||
27.04
16:00
Sloboda
Graničar
0
3
|
27.04.2014 16:00 | Sloboda | 0 : 3 | Graničar |
27.04
Planinac
Napredak
1
0
|
27.04.2014 | Planinac | 1 : 0 | Napredak | |||||
27.04
Sremac
Grgurevci
3
1
|
27.04.2014 | Sremac | 3 : 1 | Grgurevci | |||||
27.04
Sloga (Z-I)
Fruškogorac
0
3
|
27.04.2014 | Sloga (Z-I) | 0 : 3 | Fruškogorac | |||||
27.04
Sloga (Č)
Mitros
1
2
|
27.04.2014 | Sloga (Č) | 1 : 2 | Mitros | |||||
27.04
Borac (R)
BSK
1
1
|
27.04.2014 | Borac (R) | 1 : 1 | BSK | |||||
27.04
Borac (VR)
OFK Bosut
1
1
|
27.04.2014 | Borac (VR) | 1 : 1 | OFK Bosut |
27.04
16:30
Jedinstvo
Omladinac
4
1
|
27.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Omladinac | |||||
27.04
16:30
OFK Bingula
Jednota
0
2
|
27.04.2014 16:30 | OFK Bingula | 0 : 2 | Jednota | |||||
27.04
16:30
Bratstvo
OFK Bikić
2
2
|
27.04.2014 16:30 | Bratstvo | 2 : 2 | OFK Bikić | |||||
27.04
16:30
Sremac
Borac
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Sremac | 1 : 0 | Borac |
27.04
16:30
Slavija
Naša Zvezda
4
2
|
27.04.2014 16:30 | Slavija | 4 : 2 | Naša Zvezda | |||||
27.04
16:30
Mladost
Proleter
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Proleter | |||||
27.04
16:30
Vajska
Neštin
4
1
|
27.04.2014 16:30 | Vajska | 4 : 1 | Neštin | |||||
27.04
16:30
Borac
Sloga
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Borac | 2 : 1 | Sloga |
27.04
17:00
BSK
Šumadinac (K)
3
0
|
27.04.2014 17:00 | BSK | 3 : 0 | Šumadinac (K) | |||||
27.04
11:00
Vreoci
Proleter
11
2
|
27.04.2014 11:00 | Vreoci | 11 : 2 | Proleter | |||||
27.04
17:00
OFK Sokolovo
OFK Borac
1
3
|
27.04.2014 17:00 | OFK Sokolovo | 1 : 3 | OFK Borac | |||||
27.04
17:00
Mladost (L)
20. Oktobar
1
0
|
27.04.2014 17:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | 20. Oktobar |
27.04
16:30
Jezero
Bratstvo
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Jezero | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
27.04
16:30
Arsenal
Berane
1
3
|
27.04.2014 16:30 | Arsenal | 1 : 3 | Berane | |||||
27.04
16:30
Cetinje
Zora
1
1
|
27.04.2014 16:30 | Cetinje | 1 : 1 | Zora | |||||
27.04
16:30
Kom
Bokelj
1
0
|
27.04.2014 16:30 | Kom | 1 : 0 | Bokelj | |||||
27.04
16:30
Jedinstvo
Ibar
1
2
|
27.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Ibar | |||||
27.04
16:30
Zabjelo
Igalo
0
0
|
27.04.2014 16:30 | Zabjelo | 0 : 0 | Igalo |
27.04
16:00
OFK Beograd
Javor Matis
2
1
|
27.04.2014 16:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Javor Matis | |||||
27.04
16:00
Rad
Napredak
1
1
|
27.04.2014 16:00 | Rad | 1 : 1 | Napredak |
27.04
16:00
Unafortuna 04
Radnički 2013
0
0
|
27.04.2014 16:00 | Unafortuna 04 | 0 : 0 | Radnički 2013 |
27.04
16:30
Kikinda
Budućnost
5
3
|
27.04.2014 16:30 | Kikinda | 5 : 3 | Budućnost | |||||
27.04
11:00
Rubin
Bačka Žabalj
6
1
|
27.04.2014 11:00 | Rubin | 6 : 1 | Bačka Žabalj |
27.04
15:30
Mačva
Nives
5
0
|
27.04.2014 15:30 | Mačva | 5 : 0 | Nives | |||||
27.04
17:00
Sloga
Šabac
6
0
|
27.04.2014 17:00 | Sloga | 6 : 0 | Šabac |
27.04
11:00
BSK Borča
Radnički 1923
1
2
|
27.04.2014 11:00 | BSK Borča | 1 : 2 | Radnički 1923 | |||||
27.04
12:00
Partizan
Borac
1
0
|
27.04.2014 12:00 | Partizan | 1 : 0 | Borac |
27.04
10:00
Spartak
Banat
3
1
|
27.04.2014 10:00 | Spartak | 3 : 1 | Banat | |||||
27.04
13:00
Indeks
Proleter (NS)
1
0
|
27.04.2014 13:00 | Indeks | 1 : 0 | Proleter (NS) | |||||
27.04
10:00
Donji Srem
Dinamo
1
1
|
27.04.2014 10:00 | Donji Srem | 1 : 1 | Dinamo |
27.04
16:30
Radnik
Timok
2
1
|
27.04.2014 16:30 | Radnik | 2 : 1 | Timok | |||||
27.04
16:30
Žitoradja
Toplicanin
0
1
|
27.04.2014 16:30 | Žitoradja | 0 : 1 | Toplicanin |
27.04
10:00
Radnički (K)
Vulturul
12
1
|
27.04.2014 10:00 | Radnički (K) | 12 : 1 | Vulturul |
27.04
11:00
Borac
Napredak
2
1
|
27.04.2014 11:00 | Borac | 2 : 1 | Napredak | |||||
27.04
13:00
Spartak
Jagodina
1
0
|
27.04.2014 13:00 | Spartak | 1 : 0 | Jagodina | |||||
27.04
11:00
Vojvodina
ČSK Pivara
2
0
|
27.04.2014 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | ČSK Pivara |
27.04
12:00
Dinamo
Mladost (L)
3
1
|
27.04.2014 12:00 | Dinamo | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
27.04
12:00
Vrbas
Bečej
6
0
|
27.04.2014 12:00 | Vrbas | 6 : 0 | Bečej | |||||
27.04
12:00
Bačka 1901
Proleter 2006
0
1
|
27.04.2014 12:00 | Bačka 1901 | 0 : 1 | Proleter 2006 | |||||
27.04
12:00
Vršac
Železničar
4
1
|
27.04.2014 12:00 | Vršac | 4 : 1 | Železničar | |||||
27.04
12:00
Radnički (S)
OFK Hajduk
1
1
|
27.04.2014 12:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | OFK Hajduk | |||||
27.04
12:00
Inđija
Spartak
2
2
|
27.04.2014 12:00 | Inđija | 2 : 2 | Spartak | |||||
27.04
12:00
Banat
Novi Sad
0
5
|
27.04.2014 12:00 | Banat | 0 : 5 | Novi Sad | |||||
27.04
12:00
Vojvodina
TSC
6
0
|
27.04.2014 12:00 | Vojvodina | 6 : 0 | TSC |
27.04
10:30
AS
Sušica
4
0
|
27.04.2014 10:30 | AS | 4 : 0 | Sušica | |||||
27.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Sevojno
0
2
|
27.04.2014 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 2 | Sevojno |
27.04
12:00
Rudar
Jošanica ND
3
0
|
27.04.2014 12:00 | Rudar | 3 : 0 | Jošanica ND |
27.04
13:30
AS
Loznica
1
0
|
27.04.2014 13:30 | AS | 1 : 0 | Loznica | |||||
27.04
13:30
Borac
Napredak
1
2
|
27.04.2014 13:30 | Borac | 1 : 2 | Napredak | |||||
27.04
11:00
Sloboda Point
Savacijum
4
1
|
27.04.2014 11:00 | Sloboda Point | 4 : 1 | Savacijum | |||||
27.04
14:00
Nacional
Brodarac
1
2
|
27.04.2014 14:00 | Nacional | 1 : 2 | Brodarac | |||||
27.04
10:00
Čukarički
Zemun
0
0
|
27.04.2014 10:00 | Čukarički | 0 : 0 | Zemun |
27.04
12:00
Bubamara
Čačak 94
3
2
|
27.04.2014 12:00 | Bubamara | 3 : 2 | Čačak 94 | |||||
27.04
11:00
Metalac (GM)
Sloga 1940
5
0
|
27.04.2014 11:00 | Metalac (GM) | 5 : 0 | Sloga 1940 | |||||
27.04
13:00
Vrnjačka Banja
Novi Pazar
0
0
|
27.04.2014 13:00 | Vrnjačka Banja | 0 : 0 | Novi Pazar | |||||
27.04
10:00
Jedinstvo Putevi
Budućnost
4
1
|
27.04.2014 10:00 | Jedinstvo Putevi | 4 : 1 | Budućnost |
27.04
09:30
Spartak
Obilić
8
0
|
27.04.2014 09:30 | Spartak | 8 : 0 | Obilić |
27.04
15:00
Radnički 1927
Vršac
3
0
|
27.04.2014 15:00 | Radnički 1927 | 3 : 0 | Vršac | |||||
27.04
11:00
Sloga (P)
BAK
4
0
|
27.04.2014 11:00 | Sloga (P) | 4 : 0 | BAK |
27.04
10:00
Mika Antić
Mladost (O)
1
4
|
27.04.2014 10:00 | Mika Antić | 1 : 4 | Mladost (O) | |||||
27.04
11:00
Strela
Omladinac (D)
1
16
|
27.04.2014 11:00 | Strela | 1 : 16 | Omladinac (D) |
27.04
11:00
Tempo
Jedinstvo Stević
1
7
|
27.04.2014 11:00 | Tempo | 1 : 7 | Jedinstvo Stević | |||||
27.04
10:00
Dolina
Dobrica
2
0
|
27.04.2014 10:00 | Dolina | 2 : 0 | Dobrica | |||||
27.04
13:30
Unirea
Slavija
7
2
|
27.04.2014 13:30 | Unirea | 7 : 2 | Slavija |
27.04
Tutin
Trepča
1
2
|
27.04.2014 | Tutin | 1 : 2 | Trepča | |||||
27.04
Rudar (KM)
Jošanica ND
3
0
|
27.04.2014 | Rudar (KM) | 3 : 0 | Jošanica ND |
27.04
10:00
Čantavir
Subotica
1
5
|
27.04.2014 10:00 | Čantavir | 1 : 5 | Subotica | |||||
27.04
10:00
Senta
Vinogradar
3
1
|
27.04.2014 10:00 | Senta | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
27.04
10:00
Obilić
Spartak '01
0
17
|
27.04.2014 10:00 | Obilić | 0 : 17 | Spartak '01 |
27.04
Polet
Zeleznicar
0
5
|
27.04.2014 | Polet | 0 : 5 | Zeleznicar |
27.04
10:00
Radnicki 1923 II
Slavija
4
2
|
27.04.2014 10:00 | Radnicki 1923 II | 4 : 2 | Slavija | |||||
27.04
10:00
Karađorđe
Šumadija
2
1
|
27.04.2014 10:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Šumadija |
27.04
Tutin
Trepča
0
3
|
27.04.2014 | Tutin | 0 : 3 | Trepča | |||||
27.04
Rudar (KM)
OFK Lešak
11
0
|
27.04.2014 | Rudar (KM) | 11 : 0 | OFK Lešak |
27.04
16:30
OKK Junior
Dimitrovgrad
78
65
|
27.04.2014 16:30 | OKK Junior | 78 : 65 | Dimitrovgrad |
27.04
12:00
Sparta Radijus Vektor
Slodes
65
84
|
27.04.2014 12:00 | Sparta Radijus Vektor | 65 : 84 | Slodes | |||||
27.04
18:15
Zvezdara
Torlak
69
50
|
27.04.2014 18:15 | Zvezdara | 69 : 50 | Torlak |
27.04
18:00
Šabac
Železničar
79
78
|
27.04.2014 18:00 | Šabac | 79 : 78 | Železničar |
27.04
Crvenka
Jagodina
33
25
|
27.04.2014 | Crvenka | 33 : 25 | Jagodina |
27.04
19:00
Crvena zvezda
Jastrebac
31
24
|
27.04.2014 19:00 | Crvena zvezda | 31 : 24 | Jastrebac | |||||
27.04
20:00
Obilić
Zlatar
28
33
|
27.04.2014 20:00 | Obilić | 28 : 33 | Zlatar |
27.04
16:00
Karađorđe
Bane
22
24
|
27.04.2014 16:00 | Karađorđe | 22 : 24 | Bane |
27.04
19:00
Radnički
Majdanpek
25
23
|
27.04.2014 19:00 | Radnički | 25 : 23 | Majdanpek | |||||
27.04
16:00
Rembas
Đerdap
38
30
|
27.04.2014 16:00 | Rembas | 38 : 30 | Đerdap |
27.04
19:00
Jedinstvo 1974
Mačva
27
32
|
27.04.2014 19:00 | Jedinstvo 1974 | 27 : 32 | Mačva | |||||
27.04
19:00
Sloga
Rekreativo
21
23
|
27.04.2014 19:00 | Sloga | 21 : 23 | Rekreativo |
27.04
16:00
Niška Banja
Hisar
28
38
|
27.04.2014 16:00 | Niška Banja | 28 : 38 | Hisar | |||||
27.04
20:00
Pirot
Radan
25
27
|
27.04.2014 20:00 | Pirot | 25 : 27 | Radan | |||||
27.04
19:00
Aleksinac
Bela Palanka
23
22
|
27.04.2014 19:00 | Aleksinac | 23 : 22 | Bela Palanka |
27.04
18:30
Hidroelektrana
Atenica
28
23
|
27.04.2014 18:30 | Hidroelektrana | 28 : 23 | Atenica | |||||
27.04
16:00
Užice
Omladinac
21
23
|
27.04.2014 16:00 | Užice | 21 : 23 | Omladinac | |||||
27.04
17:00
Beli Anđeo
Sjenica
34
22
|
27.04.2014 17:00 | Beli Anđeo | 34 : 22 | Sjenica |
27.04
19:00
Radnički
Železničar 1949
28
24
|
27.04.2014 19:00 | Radnički | 28 : 24 | Železničar 1949 | |||||
27.04
18:00
Crvena Zvezda
Vojvodina
26
25
|
27.04.2014 18:00 | Crvena Zvezda | 26 : 25 | Vojvodina |
27.04
18:00
Napredak
Vrbas
33
33
|
27.04.2014 18:00 | Napredak | 33 : 33 | Vrbas |
27.04
18:00
Žitorađa
Vlasotince
26
21
|
27.04.2014 18:00 | Žitorađa | 26 : 21 | Vlasotince | |||||
27.04
20:00
Knjaževac 2
Niška Banja
29
20
|
27.04.2014 20:00 | Knjaževac 2 | 29 : 20 | Niška Banja |
27.04
20:00
Max Sport
BMS Milenijum
25
35
|
27.04.2014 20:00 | Max Sport | 25 : 35 | BMS Milenijum | |||||
27.04
18:30
Naisa
Vojvodina
33
32
|
27.04.2014 18:30 | Naisa | 33 : 32 | Vojvodina |
27.04
19:00
Kraljevićevo
Hajduk
6
9
|
27.04.2014 19:00 | Kraljevićevo | 6 : 9 | Hajduk |
27.04
BSK
Bačka
3
0
|
27.04.2014 | BSK | 3 : 0 | Bačka | |||||
27.04
18:00
Šampion
Apa futsal
9
6
|
27.04.2014 18:00 | Šampion | 9 : 6 | Apa futsal |
27.04
14:00
Lavovi Vršac
Celtis Sombor
38
35
|
27.04.2014 14:00 | Lavovi Vršac | 38 : 35 | Celtis Sombor |
27.04
15:00
Pastuvi Požarevac
Royal Crowns Kraljevo
12
29
|
27.04.2014 15:00 | Pastuvi Požarevac | 12 : 29 | Royal Crowns Kraljevo | |||||
27.04
19:00
Pirates Zemun
Werewolves Valjevo
38
0
|
27.04.2014 19:00 | Pirates Zemun | 38 : 0 | Werewolves Valjevo |