XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 472 utakmica za dan
Nedelja, 20 April 2014

Fudbal

20.04.2014 16:00 Rudar 0 : 2 Mačva
20.04.2014 16:00 Krušik 2 : 1 Polet
20.04.2014 16:00 Sloboda 2 : 1 Partizan
20.04.2014 16:00 Šapine 4 : 0 Bane
20.04.2014 16:30 Jedinstvo (P) 1 : 1 Moravac Orion
20.04.2014 16:30 Kopaonik 4 : 1 Radnički (S)
20.04.2014 16:30 Radnički (P) 2 : 0 Car Konstantin
20.04.2014 16:30 Hajduk Veljko 0 : 2 Đerdap
20.04.2014 16:00 Sloga 1 : 2 Bačka (BP)
20.04.2014 16:00 Tekstilac 0 : 2 Palić
20.04.2014 16:00 Bačka 1901 2 : 3 Dunav
20.04.2014 16:00 Dinamo 0 : 0 Senta
20.04.2014 17:00 Železnik Lasta 3 : 2 Dorćol
20.04.2014 17:00 Sopot 1 : 0 Radnički (O)
20.04.2014 11:00 Žarkovo 1 : 1 Šumadija
20.04.2014 11:00 Hajduk 2 : 1 Srem
20.04.2014 16:00 Bačka (P) 1 : 0 Tisa
20.04.2014 16:00 Borac (Sakule) 1 : 0 Proleter
20.04.2014 16:00 Hajduk 2 : 1 Jugović
20.04.2014 10:00 Radnički (R) 1 : 2 Sremčica
20.04.2014 10:00 Železničar 1 : 1 Vrčin
20.04.2014 10:00 Grafičar 1 : 1 GSP Polet
20.04.2014 17:00 Baćevac 0 : 2 Crvena zvezda (MML)
20.04.2014 16:30 Kraljevo Hajduk 2 : 0 Goč
20.04.2014 16:30 Mataruge 0 : 1 Radnički
20.04.2014 16:30 Radnik 0 : 1 Ibar
20.04.2014 16:30 Polet 1 : 2 Grdica
20.04.2014 16:30 Borac (V) 2 : 0 Pazar Juniors 2011
20.04.2014 16:30 Ribnica 0 : 0 Lazac
20.04.2014 16:30 Morava 0 : 1 Braća Vuković
20.04.2014 16:00 Mladost (A) 2 : 0 Slatina
20.04.2014 16:00 Mladost (P) 2 : 3 Spartak
20.04.2014 16:00 Prijevor 2 : 0 Donja Vrbava
20.04.2014 16:00 Jedinstvo (GG) 4 : 1 Rudar
20.04.2014 16:00 Miokovci 3 : 2 Omladinac
20.04.2014 16:00 Morava 4 : 0 Napredak
20.04.2014 16:00 Sloga D 3 : 2 Šumadinac
20.04.2014 16:00 Vinogradi DB 2 : 4 Ćava
20.04.2014 16:00 Srbija 2 : 1 OFK Bagremar
20.04.2014 16:00 Korićani 2 : 0 Seljak
20.04.2014 16:00 Kolonija 2 : 0 Budućnost
20.04.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 2 Partizan
20.04.2014 16:00 Sušica 1 : 3 Jadran
20.04.2014 16:00 Beli orlovi 2 : 3 ŽSK
20.04.2014 16:00 Vinča 3 : 2 Partizan
20.04.2014 16:00 Lepenica 4 : 2 Borac
20.04.2014 16:00 Šatornja 3 : 1 Prvi srpski ustanak
20.04.2014 16:00 Lokomotiva 2 : 0 Marjan
20.04.2014 16:00 Šumadinac 4 : 1 Banja
20.04.2014 16:00 Junkovac 1 : 1 Vitlina-Bokanja
20.04.2014 15:30 Borac 5 : 1 Bresje Superior
20.04.2014 15:30 Budućnost (R) 3 : 1 Šumadija
20.04.2014 15:30 Železničar (K) 2 : 0 Mladi borac
20.04.2014 15:30 Pobeda 3 : 2 Železničar (S)
20.04.2014 15:30 SASK 1 : 0 Osipaonica
20.04.2014 15:30 Proleter 7 : 2 Bačinac
20.04.2014 15:30 Budućnost (MK) 0 : 0 Sloboda
20.04.2014 15:30 Polet 1 : 0 Glavaš
20.04.2014 16:00 Vihor 1 : 2 Mlava
20.04.2014 16:00 Petar Dobrnjac 3 : 0 Trgovački
20.04.2014 16:00 Beli Orao 2 : 0 Napredak 1936
20.04.2014 16:00 Omladinac 2 : 4 Integral
20.04.2014 16:00 Basarac 0 : 1 Polet
20.04.2014 16:00 Makce 0 : 1 RSK
20.04.2014 16:30 Mladost (P) 1 : 3 Jedinstvo (MZ)
20.04.2014 16:30 Podrinje 1 : 1 Mačva 2005
20.04.2014 16:30 Jedinstvo (Š) 5 : 2 Gučevo
20.04.2014 16:30 Provo 2 : 0 Drina
20.04.2014 16:30 Antimon 2 : 1 Hajduk Stanko
20.04.2014 16:30 Mladi Borac 3 : 1 Lipolist
20.04.2014 16:00 Mladost (D) 2 : 1 OFK Osečina
20.04.2014 15:30 Ariljska rampa 5 : 2 Jedinstvo (K)
20.04.2014 15:30 Perućac 2 : 0 Sečica
20.04.2014 15:30 Budućnost 0 : 3 Železničar
20.04.2014 15:30 Višesava 4 : 1 Polet
20.04.2014 16:30 Malošište 2 : 0 Rutevac
20.04.2014 16:30 Mladi Radnik 5 : 2 Borac (A)
20.04.2014 16:30 Mladost (B) 1 : 4 Rasovača
20.04.2014 16:30 Mekiš 3 : 2 Naisus
20.04.2014 16:30 Radnički 1924 (K) 3 : 0 Borac (T)
20.04.2014 16:30 Brzi Brod 13 : 1 Omladinac
20.04.2014 16:30 Budućnost 3 : 4 Vrtište
20.04.2014 16:30 Crvena zastava 2 : 2 Rudar
20.04.2014 16:30 Jedinstvo 9 : 1 Morava
20.04.2014 16:30 Proleter (DV) 3 : 0 Aluminjum
20.04.2014 16:30 Mladost (M) 2 : 0 OFK Niš
20.04.2014 16:30 Moravac 1948 1 : 1 Sloboda
20.04.2014 16:30 Plantaža 1 : 5 Jedinstvo (B)
20.04.2014 16:30 Šumadija 8 : 4 Lemind Livnica
20.04.2014 16:30 Mladi Borac 4 : 6 Jablanica
20.04.2014 16:30 Zloćudovo 2 : 1 Progres
20.04.2014 16:30 Umac 1 : 2 Budućnost
20.04.2014 16:30 Gradac 1 : 5 Jedinstvo (GS)
20.04.2014 16:30 Vučje 4 : 4 Sloga
20.04.2014 16:30 Bobište 4 : 1 Čekmin
20.04.2014 16:30 Borac 0 : 0 Polet
20.04.2014 16:30 Pobeda 2 : 4 Dunđerski
20.04.2014 16:30 Partizanski put 0 : 1 Jastrebac
20.04.2014 16:30 Trešnjevka 1 : 4 Čelik
20.04.2014 16:30 Levosoje 4 : 2 Vranjska Banja
20.04.2014 16:30 OFK Alakince 3 : 0 Mladost (S)
20.04.2014 16:30 Vihor 5 : 2 Besa 2005
20.04.2014 16:30 OFK Pavlovac 3 : 2 Mladost (B)
20.04.2014 16:00 Polet 1 : 2 Ugljare
20.04.2014 16:00 Čaglavica 4 : 2 Sitnica
20.04.2014 16:00 Brezovica 0 : 3 Gracko
20.04.2014 16:00 Mladost 4 : 5 Rudar (P)
20.04.2014 16:00 ŠSK 0 : 7 BSK
20.04.2014 16:00 Omladinac 1 : 1 Borac
20.04.2014 16:00 Polet 1 : 5 Trebič
20.04.2014 16:00 OFK Knjaz 5 : 2 Rudar (VČ)
20.04.2014 17:00 Vojvodina 2 : 1 Mladost (O)
20.04.2014 17:00 Kolonija 1 : 4 Slavija
20.04.2014 17:00 Radnički (B) 1 : 2 Polet
20.04.2014 17:00 Jugoslavija 2 : 0 Sloga (BNS)
20.04.2014 17:00 Železničar 5 : 0 Vulturul
20.04.2014 17:00 Bačka 1 : 0 Jadran
20.04.2014 10:00 Subotica 4 : 1 Čantavir
20.04.2014 17:00 Preporod 4 : 0 Čoka
20.04.2014 16:00 Zadrugar 1 : 0 Naftagas
20.04.2014 16:00 Borac 0 : 0 Vojvodina (B)
20.04.2014 16:00 Potisje 2 : 4 Mladost Bambi
20.04.2014 16:00 Rusanda 1 : 0 Crvena zvezda
20.04.2014 16:30 Kordun 1 : 3 Omladinac (B)
20.04.2014 16:30 Omladinac (D) 0 : 3 Graničar
20.04.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Petrovaradin
20.04.2014 17:00 Jedinstvo 3 : 1 PKB Kovilovo
20.04.2014 11:00 13. maj 4 : 2 Obilić
20.04.2014 17:00 Borac 3 : 0 Milutinac
20.04.2014 13:00 Brodarac 5 : 1 BSK 2012
20.04.2014 17:00 Posavina 2 : 4 Borac
20.04.2014 17:00 Strelac 4 : 1 Prva Iskra
20.04.2014 17:00 Stepojevac VAGA 7 : 1 Vranić
20.04.2014 17:00 Mladost (B) 0 : 1 Šumadija
20.04.2014 17:00 Napredak 1 : 1 Velika Krsna
20.04.2014 17:00 Kosmaj 5 : 1 Selo Mladenovac
20.04.2014 17:00 Nemenikuće 0 : 3 Dunavac
20.04.2014 17:00 Pudarci 2 : 1 OFK Leštane
20.04.2014 16:30 Čibukovac 4 : 2 Vrnjci
20.04.2014 16:30 Tavnik 2 : 1 Napredak
20.04.2014 16:30 Jedinstvo 1 : 2 Morava (S)
20.04.2014 16:30 Stubal 0 : 1 Gruža
20.04.2014 16:00 Šumadija 4 : 1 Ozremica
20.04.2014 16:00 Brezak 2 : 1 Takovski Ustanak
20.04.2014 16:00 Majdan 4 : 1 Mladi Rudar
20.04.2014 16:00 Šilopaj 1 : 3 Ozrem PMH
20.04.2014 16:00 Planinac 3 : 0 Rakova
20.04.2014 16:00 Zadrugar 0 : 2 Parmenac
20.04.2014 16:00 Morava 2 : 1 Polet (G)
20.04.2014 16:00 Čačak 94 2 : 0 Vujan
20.04.2014 16:00 Budućnost 2 : 2 Premeća
20.04.2014 16:00 Seljak 1 : 2 Zastava
20.04.2014 16:00 Mladost Teferič 2 : 2 Kutlovo
20.04.2014 16:00 Botunje 3 : 1 Borac
20.04.2014 16:00 Mladost 1 : 0 Azbest
20.04.2014 16:00 21. oktobar 0 : 2 Sloga
20.04.2014 16:00 Hajduk 3 : 0 Košutnjak
20.04.2014 16:00 OFK Žeželj 5 : 0 Kremenac
20.04.2014 16:00 Jasenica 1 : 1 Radoje Domanović
20.04.2014 16:00 Misača 3 : 2 Proleter
20.04.2014 16:00 Plaskovac 3 : 1 Kopljari
20.04.2014 11:00 B 2000 5 : 2 Mladost
20.04.2014 16:00 Žabare 1 : 3 Trnava
20.04.2014 16:00 Mladi rudar 1 : 2 BSK
20.04.2014 16:00 Kotlenik 1 : 1 Meteor
20.04.2014 16:00 Pobeda (Đ) 2 : 0 Mladost (B)
20.04.2014 16:00 Pobeda (S) 4 : 0 Grivac
20.04.2014 16:00 Omladinac 3 : 0 Mladost MG (S)
20.04.2014 16:00 Sloga (Z) 0 : 3 Bare
20.04.2014 16:00 Mladost (R) 0 : 1 Sloga (M)
20.04.2014 Omladinac 3 : 2 Jasenica
20.04.2014 Lunjevac 0 : 2 Šumadinac
20.04.2014 7. Jul 9 : 0 Ravni Gaj
20.04.2014 Drugovac 1 : 0 Petrijevac
20.04.2014 Papazovac 1 : 6 Kolarac
20.04.2014 Vučak 3 : 0 Skobalj
20.04.2014 Sloga 4 : 2 Slavija
20.04.2014 Vrbovac 1 : 0 Jezava
20.04.2014 16:00 Budućnost 0 : 0 Omladinac (M)
20.04.2014 16:00 Rudar 1 : 1 Omladinac (B)
20.04.2014 16:00 Dragoš 3 : 1 Bata Bulić
20.04.2014 16:00 Radnički 1 : 3 Omladinac (S)
20.04.2014 16:00 Napredak 2 : 1 Krilaš
20.04.2014 16:00 Polet 0 : 3 Zadrugar
20.04.2014 16:00 Sloga (Ć) 6 : 0 Dunavac
20.04.2014 16:00 Sloga (D) 0 : 3 Mlava
20.04.2014 16:00 Vojvoda Milenko 1 : 0 Kurjače
20.04.2014 16:00 Mladi Borac 0 : 3 Napredak
20.04.2014 16:00 Borac 3 : 1 Žitkovica
20.04.2014 16:30 Volujac 1 : 0 Galeb
20.04.2014 16:30 Dobrava 3 : 2 Vlašić
20.04.2014 16:30 Mladost Zvezd 3 : 2 Cerić
20.04.2014 16:30 Trešnjevka 1 : 1 Pričinović
20.04.2014 16:30 Mrovska 1 : 0 Mladost PP
20.04.2014 16:30 Karađorđe 6 : 0 Sloga Mat
20.04.2014 16:30 Dumača 1 : 2 Borac
20.04.2014 17:00 Hajduk 2 : 1 Jedinstvo
20.04.2014 17:00 Mladost 2 : 2 Studenac
20.04.2014 17:00 Bratstvo 0 : 4 Cer
20.04.2014 17:00 Velika Reka 1 : 1 Borac K
20.04.2014 17:00 Cerova 1 : 0 Stolice
20.04.2014 17:00 Sloga LŠ 1 : 3 Borac Lešnica
20.04.2014 17:00 Milan Orlić 2 : 1 Jadar 1961
20.04.2014 16:30 Premijer 8 : 0 Napredak BP
20.04.2014 16:30 Sloboda 3 : 1 Budućnost PD
20.04.2014 16:30 Sloga 5 : 0 Gorki
20.04.2014 16:30 Duško 5 : 0 Partizan
20.04.2014 16:30 Budućnost ZM 3 : 0 Torpedo
20.04.2014 16:30 Napredak MB 2 : 2 BMR Petlovača
20.04.2014 16:30 Proleter 10 : 0 Napredak RIB
20.04.2014 16:00 Milenko Pavlović 1 : 0 Borac
20.04.2014 16:00 Rajac 4 : 1 Liplje
20.04.2014 16:00 Ribnikar 0 : 3 Tešnjar
20.04.2014 16:00 Beloševac 4 : 2 Iskra
20.04.2014 16:00 OFK Stublenica 0 : 2 Gunjevac
20.04.2014 16:00 Polet (DL) 4 : 1 Tvrdojevac
20.04.2014 16:00 Omladinac 5 : 2 Rudar 1945
20.04.2014 16:00 Proleter 0 : 0 Stepanje
20.04.2014 16:00 Polet (T) 3 : 0 Ratkovac
20.04.2014 16:30 Lauš 3 : 1 Ježevica
20.04.2014 16:30 Trešnjica 1 : 0 Plavi tok
20.04.2014 16:30 Dobrinjac 5 : 0 Blagaja
20.04.2014 16:30 Lazarica 1 : 2 Napredak
20.04.2014 16:30 Savinac 1 : 0 Glumač
20.04.2014 16:30 Gorobilje 2 : 3 Pobeda
20.04.2014 16:30 Avijatičar 9 : 2 Duškovci
20.04.2014 16:30 Pobeda 0 : 6 Dušnik
20.04.2014 16:30 Doljevac 1971 1 : 2 Knežica
20.04.2014 11:00 Kraljevo 2 : 0 Ratar
20.04.2014 16:30 OFK Draževac 3 : 0 Sloga (K)
20.04.2014 16:30 Tempo 3 : 2 Gredetin
20.04.2014 11:00 Vukašinovac 0 : 2 OFK Sloga (D)
20.04.2014 10:00 Sloga 1980 0 : 1 Baličevac 1974
20.04.2014 10:00 Jastrebac 0 : 8 Mladost 1976
20.04.2014 16:30 Radnički 1936 3 : 1 Sloga 1948 (M)
20.04.2014 16:30 Sloga (DT) 2 : 3 Mladost (DK)
20.04.2014 16:30 Vulkan 1963 2 : 0 Sečanica
20.04.2014 16:30 Stevan Nešticki 4 : 1 Supovac
20.04.2014 16:30 Palilulac 2 : 0 Čegar 1946 (DM)
20.04.2014 16:30 Mladost 1954 (DM) 2 : 2 Čegar 2013 (K)
20.04.2014 16:30 Mladost (DL) 2 : 1 Sloboda
20.04.2014 16:30 Mladost (V) 9 : 0 Navalin
20.04.2014 16:30 OFK Brza 4 : 0 Morava
20.04.2014 16:30 Omladinac 1 : 0 Polet
20.04.2014 16:30 Veternica 3 : 3 MB Marjan
20.04.2014 16:00 Rasina 3 : 0 OFK Ribare
20.04.2014 16:00 Sloga 6 : 0 Dušan Ristić
20.04.2014 16:00 Sebečevac 2 : 1 Gornji Stepoš
20.04.2014 16:00 BSK 4 : 2 13. April
20.04.2014 16:00 Parunovac 4 : 1 Kapidžija
20.04.2014 16:00 Mudrakovac 2 : 2 Dvorane
20.04.2014 16:00 Dedina 2 : 3 Kupci
20.04.2014 16:30 Slatina 0 : 1 Vidrovac
20.04.2014 16:30 Čubra 0 : 3 Deli Jovan
20.04.2014 16:30 Polet 3 : 1 Smedovac
20.04.2014 11:00 OFK Tamnič 0 : 8 Kovilovo
20.04.2014 11:00 Malajnica 2 : 1 Miloševo
20.04.2014 16:30 Urovica 5 : 2 Graničar
20.04.2014 16:30 Srbovo 1 : 0 Ratar
20.04.2014 14:00 Slemen 2 : 2 Rtanj
20.04.2014 16:00 Omladinac 3 : 4 Sloga
20.04.2014 16:00 Pobeda 3 : 0 Mladost
20.04.2014 16:30 Kosovo 0 : 0 Vratarnica
20.04.2014 16:30 Malinik 7 : 1 IMT
20.04.2014 17:00 Pobeda 2 : 4 Spartak
20.04.2014 17:00 Polet 0 : 4 Omladinac (O)
20.04.2014 17:00 Mladost (V) 2 : 1 Jedinstvo Stević
20.04.2014 17:00 Proleter 3 : 0 Borac (P)
20.04.2014 17:00 Plavi Dunav 1932 0 : 1 Omladinac (D)
20.04.2014 17:00 Stari Tamiš 1 : 3 Strela
20.04.2014 17:00 Dolovo 3 : 3 Budućnost (BB)
20.04.2014 17:00 Partizan (K) 9 : 7 Karaš (J)
20.04.2014 17:00 Ševac 2 : 1 Potporanj
20.04.2014 17:00 Hajdučica 2 : 1 Borac (VG)
20.04.2014 17:00 Hajduk 1 : 3 Vladimirovac
20.04.2014 17:00 Ratar 3 : 1 Dunav
20.04.2014 17:00 Vinogradar 0 : 2 Borac (VS)
20.04.2014 16:30 Hajduk 1 : 1 Jedinstvo (M)
20.04.2014 16:30 Tisa (P) 4 : 3 Tisa B (A)
20.04.2014 16:30 Graničar 0 : 0 Sloga
20.04.2014 16:30 Horgoš 1911 5 : 1 Slavija
20.04.2014 16:30 Jadran 1 : 1 Radnički Gladiolus
20.04.2014 17:00 Đurđin 2 : 3 Solid
20.04.2014 17:00 Bratstvo 3 : 1 Bikovo
20.04.2014 Sokolac 0 : 3 Tomislavci
20.04.2014 Eđšeg 3 : 4 Pobeda
20.04.2014 Mićunovo 1 : 1 Sloboda
20.04.2014 16:00 Radnički Ratar 3 : 2 OFK Klek
20.04.2014 16:00 Mladost 3 : 1 Borac
20.04.2014 16:00 Proleter 2006 1 : 1 Zlatica
20.04.2014 16:00 Naftagas 2 : 1 Banat
20.04.2014 16:00 ŽFK Banat-Bagljaš 5 : 1 Omladinac
20.04.2014 16:00 Lehel 1 : 0 OFK Gradnulica
20.04.2014 16:00 2. Oktobar 4 : 4 Borac
20.04.2014 16:00 Napredak 1 : 3 Polet
20.04.2014 16:00 Delija 1 : 1 ŽAK
20.04.2014 16:00 Budućnost 4 : 2 Progresul
20.04.2014 16:00 1.Oktobar 4 : 1 Bega
20.04.2014 16:00 Napredak 6 : 0 Olimpija
20.04.2014 16:00 Proleter 1 : 3 Terekves
20.04.2014 16:30 Rusin 6 : 0 Jedinstvo
20.04.2014 16:30 Partizan 6 : 1 Jedinstvo 1947
20.04.2014 16:30 Aleksa Šantić 2 : 2 Dunav
20.04.2014 16:30 OFK Metalac 0 : 2 Lipar
20.04.2014 16:30 Panonija 3 : 6 Mladost
20.04.2014 16:30 Graničar 3 : 0 Rastina 1918
20.04.2014 16:30 Dinamo 0 : 3 Terekveš
20.04.2014 16:00 Napredak (P) 2 : 0 Sloga Milšped
20.04.2014 16:30 Krivanj 2 : 0 Kulpin
20.04.2014 16:30 Maglić 0 : 0 Hercegovac
20.04.2014 16:30 Bački Hajduk 2 : 0 Borac 46
20.04.2014 17:00 Novi Beograd 0 : 2 Busije
20.04.2014 17:00 Sindjelić 2012 7 : 0 BUSK
20.04.2014 17:00 Šumadinac 3 : 0 Borac
20.04.2014 17:00 Mladost 1 : 1 Šećeranac
20.04.2014 17:00 Crvenka 4 : 3 Dunavac
20.04.2014 17:00 Dunav 0 : 0 Pionir
20.04.2014 17:00 Mladi Borac 4 : 1 Sloboda
20.04.2014 17:00 Polet 6 : 0 Sloga
20.04.2014 17:00 OFK Budućnost 7 : 2 Šumadija (MC)
20.04.2014 17:00 Bistrica 0 : 3 Mladost (Č)
20.04.2014 17:00 OFK Meljak 1 : 2 Rušanj
20.04.2014 17:00 Beljina 0 : 1 Lisović 1977
20.04.2014 17:00 Borac 3 : 4 Barajevo
20.04.2014 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Belo Polje
20.04.2014 17:00 Urovci 4 : 0 Trstenica
20.04.2014 17:00 Vukićevica 2 : 0 Rvati
20.04.2014 17:00 Polet 5 : 0 Zadrugar
20.04.2014 17:00 Poljane 1 : 0 Omladinac
20.04.2014 16:00 Sloga 5 : 0 Markovac
20.04.2014 16:00 Senaja 0 : 3 Borac
20.04.2014 16:00 Ivanča 3 : 3 Radnički PDM
20.04.2014 16:00 Napredak 5 : 2 Omladinac
20.04.2014 17:00 OFK Slatina 1 : 3 Denim
20.04.2014 11:00 Sloga 2012 1 : 2 Rudar 2012
20.04.2014 14:00 Mladost 6 : 0 Stojnik
20.04.2014 17:00 4 Juli 5 : 0 Vojvoda
20.04.2014 17:00 Heroj-Polet 4 : 0 Zuce
20.04.2014 17:00 Pinosava 2 : 2 OFK Mladost
20.04.2014 16:30 Žiča 0 : 3 Musina Reka
20.04.2014 16:30 Progorelica 0 : 2 Budućnost
20.04.2014 16:30 Real 4 : 1 Mladost 1925
20.04.2014 16:30 Borac (A) 3 : 7 Jedinstvo
20.04.2014 10:00 ZT Gorovič 1 : 0 Mladost
20.04.2014 10:00 Krćevac 04 4 : 5 Maskar
20.04.2014 16:00 Polet 0 : 3 Borac
20.04.2014 16:00 Mladi Radnik 4 : 1 Omladinac-Šumadinac
20.04.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Manastirica
20.04.2014 16:00 B.S.K. 1 : 2 Čokordin
20.04.2014 16:00 7 juli 0 : 2 Mlava
20.04.2014 16:00 OFK Porodin 3 : 2 Napredak
20.04.2014 16:00 Udarnik 4 : 0 Mladost
20.04.2014 16:00 Pomoravlje 3 : 0 Jedinstvo
20.04.2014 16:00 Proleter 1 : 4 Sloga
20.04.2014 16:00 Budućnost 2 : 2 BSK
20.04.2014 16:00 Dizel 3 : 0 Pobeda
20.04.2014 16:00 Napredak 1934 2 : 0 Sopot
20.04.2014 16:00 Dunav 1 : 2 Napredak (P)
20.04.2014 16:00 Napredak 1947 1 : 2 Dunavac
20.04.2014 16:30 Radenka 3 : 0 Homolje
20.04.2014 16:30 Neresnica 3 : 0 Sloga
20.04.2014 16:30 Mladost 2013 1 : 2 Sloga Ridj
20.04.2014 16:30 Sloga Trgošped 6 : 3 Žika
20.04.2014 11:00 Polet 1 : 4 Krnule 09
20.04.2014 11:00 Mladost 1 : 0 Sava
20.04.2014 11:00 Miloš Pocerac 0 : 1 OFK Jelen
20.04.2014 11:00 Jedinstvo 0 : 10 Žabar
20.04.2014 11:00 Korman 0 : 3 Dušan Silni
20.04.2014 16:30 Prva Iskra 3 : 2 Granit
20.04.2014 16:30 Rudar 0 : 5 Sloga
20.04.2014 11:00 Radnik 8 : 0 Šumice
20.04.2014 11:00 Culjkovic 2 : 0 Zadrugar
20.04.2014 11:00 Radnički Šabački 11 : 0 Letnjikovac
20.04.2014 16:00 Toplica 6 : 1 Jedinstvo
20.04.2014 16:00 Orao 7 : 2 Proleter
20.04.2014 16:00 Gornji Lajkovac 0 : 4 Mionica
20.04.2014 13:00 Veliševac 0 : 3 Komanice
20.04.2014 16:00 Popadić 0 : 0 Gornji Mušić
20.04.2014 16:00 Rakac Stave 5 : 1 Zadrugar
20.04.2014 11:00 Jadar 2013 1 : 0 Kotešica
20.04.2014 16:00 Mali korak 3 : 3 Lukavac
20.04.2014 13:30 Paune 1 : 2 Gradac
20.04.2014 16:00 Borac 2 : 0 Bujacic
20.04.2014 16:00 OFK Povlen 5 : 0 Zabari
20.04.2014 16:00 Dupljaj 7 : 1 Mladi radnik
20.04.2014 16:30 Sloga 3 : 2 Dimitrije Tucović
20.04.2014 16:00 Radnik 5 : 0 Vrelo
20.04.2014 16:00 Brgule 1 : 1 Crvena Jabuka
20.04.2014 16:00 Kolubara 4 : 1 Jedinstvo
20.04.2014 16:00 Strelac 001 0 : 4 Vukona
20.04.2014 16:00 Zvizdar 2 : 2 Sloga
20.04.2014 16:00 Pambukovica 3 : 0 Murgaš 2012
20.04.2014 16:00 OFK Paljuvi 1 : 0 Šarbane
20.04.2014 16:00 Dokmir 0 : 3 Đorđe Bodinović
20.04.2014 10:00 Jašunja 3 : 2 Napredak
20.04.2014 16:00 Vrhunac 0 : 3 Real
20.04.2014 16:00 Veliko Trnjane 1 : 2 Radnik 2013
20.04.2014 16:00 Susica 2012 2 : 1 Turekovac
20.04.2014 16:00 Bratstvo 2 : 1 Milanovo
20.04.2014 17:00 Lipar 2 : 1 Jedinstvo
20.04.2014 17:00 Osaonica 6 : 0 Dražmirovac
20.04.2014 17:00 Ribnik 0 : 4 Sloboda
20.04.2014 17:00 Trnava 3 : 1 Morava (R)
20.04.2014 17:00 Morava (KS) 5 : 1 Partizan (M)
20.04.2014 16:00 Beljanica 2 : 0 Rudar (SR)
20.04.2014 16:00 Planinac 3 : 1 Mladi Radnik
20.04.2014 16:00 Kostrež 2 : 0 Gradac
20.04.2014 15:30 Vinogradar 1 : 2 Rujišnik
20.04.2014 15:00 Mladost (G) 3 : 2 Garevina
20.04.2014 16:00 Sokolovi 1 : 0 Padež
20.04.2014 16:00 Žabare 4 : 3 Globoder
20.04.2014 16:00 Pasjak 2013 2 : 2 Meševo
20.04.2014 16:00 Gaglovo 3 : 2 Kruševica
20.04.2014 16:00 Modrica 4 : 3 Zdravinje
20.04.2014 16:00 Štitari 1 : 1 Lipovac
20.04.2014 16:00 OFK Budućnost 6 : 1 Drugari
20.04.2014 16:00 Trmčare 8 : 2 Rasinac
20.04.2014 16:00 Polet (Š) 1 : 2 Grkljane
20.04.2014 16:00 Polet (K) 3 : 1 Jablanica
20.04.2014 16:00 Solunac 3 : 0 Lokve
20.04.2014 16:00 Vojvodina 5 : 3 Crvena Zvezda
20.04.2014 16:00 Janošik 3 : 3 Graničar
20.04.2014 16:00 Proleter 3 : 0 Sloga
20.04.2014 16:00 MSK 1 : 0 Jedinstvo
20.04.2014 16:00 Tamiš 3 : 1 Mladost
20.04.2014 16:00 ASK 2 : 1 OFK Stajićevo
20.04.2014 16:00 Vojvodina 1 : 2 Krušedol
20.04.2014 16:00 Borac (S) 2 : 1 Mladost (B)
20.04.2014 16:00 Sremac 1 : 1 Car Uroš
20.04.2014 16:00 Mladost (P) 0 : 4 Sloga
20.04.2014 16:00 Fruškogorac 2 : 1 OFK Kraljevci
20.04.2014 16:00 Borac (K) 11 : 0 27. Oktobar
20.04.2014 16:00 Polet 1 : 1 Planinac
20.04.2014 16:00 Vitez 2 : 3 Sloboda
20.04.2014 16:00 Lovac 0 : 8 Polet
20.04.2014 16:00 Kameni 1 : 1 Mladost
20.04.2014 16:00 Borac 2 : 3 Sloga
20.04.2014 16:00 Srem 0 : 1 OFK Brestač
20.04.2014 Napredak 0 : 11 OFK Bosut
20.04.2014 BSK 3 : 1 Borac (VR)
20.04.2014 Fruškogorac 1 : 0 Sloga (Č)
20.04.2014 Grgurevci 3 : 0 Sloga (Z-I)
20.04.2014 Planinac 1 : 0 Sremac
20.04.2014 16:00 Jednota 1 : 0 Bratstvo
20.04.2014 16:00 Graničar 3 : 0 Jedinstvo
20.04.2014 16:30 Sloga 4 : 2 Slavija
20.04.2014 16:30 Neštin 6 : 0 Borac
20.04.2014 16:30 Naša Zvezda 2 : 1 Mladost
20.04.2014 17:00 OFK Borac 2 : 0 Mladost (L)
20.04.2014 17:00 Proleter 0 : 2 OFK Sokolovo
20.04.2014 17:00 OFK Radnički 4 : 1 Vreoci
20.04.2014 17:00 Šumadinac (K) 1 : 2 Strmovo
20.04.2014 13:00 OFK Petrovac 1 : 2 Čelik
20.04.2014 16:00 Bratstvo 1 : 1 Igalo
20.04.2014 16:00 Bokelj 0 : 1 Jedinstvo
20.04.2014 16:00 Berane 3 : 2 Cetinje
20.04.2014 16:00 Jezero 3 : 0 Arsenal
20.04.2014 16:00 ŽFK Jerina 3 : 0 ŽFK Bukovička Banja
20.04.2014 16:00 Budućnost 0 : 1 Rubin
20.04.2014 10:00 Spartak 4 : 1 Radnički (SM)
20.04.2014 10:00 Donji Srem 3 : 0 Proleter (NS)
20.04.2014 15:00 Glogonj 5 : 1 Dolina
20.04.2014 11:00 Sušica 1 : 5 Sloga (K)
20.04.2014 10:00 Čačak 94 2 : 2 Sloga (K)
20.04.2014 10:00 Budućnost 1 : 0 FAP
20.04.2014 11:00 BAK 4 : 3 Hajdučica
20.04.2014 Sampion 1 : 1 Jedinstvo
20.04.2014 10:00 Karađorđe 3 : 3 Gruža

Rukomet

20.04.2014 18:00 Metalac 35 : 31 Partizan Dunav osigiranje 2
20.04.2014 16:30 Sindjelić 24 : 25 Loznica
20.04.2014 17:30 Požarevac 38 : 29 Primus Car Dušan

Futsal

20.04.2014 Bačka 0 : 3 Šampion
stefke22 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Milosi i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Milosi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 je tipovao utakmicu
Milorad33 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
blagoje019 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu