XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 139 utakmica za dan
Nedelja, 24 Februar 2019

Fudbal

24.02.2019 14:00 Rad 1 : 1 Dinamo
24.02.2019 13:00 Čukarički 3 : 0 Voždovac
24.02.2019 14:30 Radnik 1 : 0 Željezničar
24.02.2019 17:00 Široki Brijeg 1 : 1 Zrinjski
24.02.2019 15:05 Arsenal 2 : 0 Southampton
24.02.2019 13:00 Chelsea 3 : 0 Brighton
24.02.2019 15:05 Manchester United 0 : 0 Liverpool
24.02.2019 16:15 Atlético Madrid 2 : 0 Villarreal
24.02.2019 12:00 Leganés 1 : 1 Valencia
24.02.2019 20:45 Levante 1 : 2 Real Madrid
24.02.2019 18:30 Real Valladolid 0 : 2 Real Betis
24.02.2019 18:00 Borussia Dortmund 3 : 2 Bayer Leverkusen
24.02.2019 15:30 Hannover 96 0 : 3 Eintracht
24.02.2019 12:30 Sampdoria 1 : 0 Cagliari
24.02.2019 15:00 Chievo 0 : 0 Genoa
24.02.2019 20:30 Fiorentina 3 : 3 Internazionale
24.02.2019 15:00 Bologna 0 : 1 Juventus
24.02.2019 18:00 Parma 0 : 4 Napoli
24.02.2019 15:00 Sassuolo 1 : 1 SPAL
24.02.2019 15:00 Montpellier 2 : 4 Reims
24.02.2019 15:00 Nantes 1 : 0 Bordeaux
24.02.2019 17:00 Rennes 1 : 1 Olympique Marseille
24.02.2019 15:00 Toulouse 1 : 1 Caen
24.02.2019 21:00 Monaco 2 : 0 Olympique Lyonnais

Košarka

24.02.2019 20:00 Sloven 62 : 78 Hajduk
24.02.2019 18:00 Topola 86 : 65 Jedinstvo
24.02.2019 18:00 Star 91 : 102 Železničar
24.02.2019 18:00 Sokobanja 81 : 84 Morava
24.02.2019 17:00 Paraćin 65 : 83 Student BB
24.02.2019 14:20 Borac Zemun 84 : 70 Radnički
24.02.2019 20:00 Student 014 99 : 56 Rađevac
24.02.2019 12:30 Mix 53 : 90 M015
24.02.2019 15:30 Mileševac 93 : 84 Play off
24.02.2019 18:30 Duga 56 : 58 Proleter 023
24.02.2019 18:00 Zvečan 20 : 0 Železničar
24.02.2019 18:30 Lim 60 : 59 Play Off
24.02.2019 19:00 Gimnazijalac 73 : 67 Trstenik

Odbojka

24.02.2019 16:00 Borac (St) 2 : 3 Niš
24.02.2019 20:00 Dubočica 3 : 1 Jagodina
24.02.2019 17:00 Timok 0 : 3 Metalac Takovo
24.02.2019 14:00 Antena 0 : 3 Putevi
24.02.2019 19:30 Sombor 0 : 3 Kulpin
24.02.2019 15:00 Topličanin 97 1 : 3 Topličanin
24.02.2019 17:00 Desetka 3 : 1 Niš 2
24.02.2019 19:00 Šumadija 3 : 0 As Beograd
24.02.2019 17:00 Srem Eaton 2 2 : 3 Vest
24.02.2019 18:00 Mladost 0 : 3 Vojvodina NS Seme 3
24.02.2019 12:00 Pin 3 : 0 Ozren
24.02.2019 17:00 Hajduk Veljko 2 0 : 3 Dunav Stars
24.02.2019 17:00 Spartak (Lj) 3 : 2 Vranje
24.02.2019 17:00 Omladinac 3 : 1 Srem
24.02.2019 18:00 Zlatibor 3 : 0 Borac (Ča)
24.02.2019 15:00 Student 0 : 3 Dubočica
24.02.2019 13:00 Stampedo 0 : 3 Bor
24.02.2019 17:00 Volley Stars 0 : 3 Novi Sad
24.02.2019 19:00 Slavija 3 : 1 Elan Volej
24.02.2019 12:00 Odbojka 013 3 : 2 Lavice 07
24.02.2019 17:00 Mokra Gora 3 : 0 Sloga 031
24.02.2019 18:30 Tehničar 3 : 0 Tara
24.02.2019 15:45 Sloboda S 3 : 0 Tutin
24.02.2019 18:00 AS 3 : 2 Avala
24.02.2019 13:00 Pionir 0 : 3 Kolubara
24.02.2019 17:30 Radnički 2 1 : 3 Železničar
24.02.2019 18:30 Železnik 2012 0 : 3 Obrenovac
24.02.2019 16:00 Kikinda 2 : 3 Hercegovina
24.02.2019 16:00 KI 0230 0 : 3 Proleter
24.02.2019 16:00 Banat 3 : 1 Žitište
24.02.2019 16:00 NS Tim 2 : 3 Štrand Volej
24.02.2019 19:00 Jadran 3 : 0 Maks
24.02.2019 18:00 Blok Aut 3 : 1 Mladost
24.02.2019 12:30 Novi Sad 2 3 : 0 Bečej
24.02.2019 11:30 Radnički 1977 0 : 3 Radnički
24.02.2019 17:00 Bor 2 3 : 1 Viner
24.02.2019 10:45 Železničar 0 : 3 Partizan
24.02.2019 09:00 Lucky Star 2 : 3 Crvena zvezda
24.02.2019 10:45 Dunav 0 : 3 Avala
24.02.2019 12:45 Volleyland 2 3 : 0 Akademija Singidunum
24.02.2019 12:45 21. maj 3 : 1 SPAS
24.02.2019 09:00 Vizurine Ajkulice 2 : 3 Beograd 2
24.02.2019 10:45 Sterija 3 : 0 Lucky Star
24.02.2019 12:45 AS Batajnica 3 : 0 Roda
24.02.2019 09:00 Radnicki 3 : 2 Kralj

Rukomet

24.02.2019 18:30 Obilić 32 : 26 Rudar
24.02.2019 19:00 Radnički 1964 26 : 19 Topličanin
24.02.2019 18:00 Požarevac 32 : 24 Crvenka
24.02.2019 17:30 Lavovi BP 35 : 25 SC Voždovac 2012
24.02.2019 18:00 Loznica 21 : 24 Jedinstvo
24.02.2019 18:30 Mladost 31 : 16 Trepča
24.02.2019 16:00 Kučevo 34 : 23 Sloven
24.02.2019 18:30 Pančevo 24 : 30 Vrbas
24.02.2019 18:00 Topličanin 21 : 20 Napredak 12
24.02.2019 17:00 Radnički 1964 28 : 28 Železničar

Vaterpolo

24.02.2019 19:30 KVK Radnički 6 : 5 Solaris
24.02.2019 Senteš 14 : 6 Vojvodina
24.02.2019 Crvena zvezda 5 : 17 Eger
24.02.2019 Rapid 8 : 9 Palilula
24.02.2019 Senteš 8 : 10 Eger
24.02.2019 Vojvodina 7 : 8 Rapid
24.02.2019 Crvena zvezda 5 : 7 Palilula

Futsal

24.02.2019 19:00 Jastrebac 4 : 4 Srpska
24.02.2019 20:30 Kalča 1 : 5 Vranje
24.02.2019 20:30 Nova Pazova 4 : 0 Vinter sport
24.02.2019 19:00 FON 9 : 3 RB
24.02.2019 20:15 Kragujevac Wild Boars 6 : 4 Oplenac
24.02.2019 18:30 BSK 4 : 3 Radnički 2010
24.02.2019 13:30 Oftal -C 2 : 10 Konjarnik
24.02.2019 19:00 Hajduk 5 : 1 Tango
24.02.2019 17:00 Leteći Bajmočani 4 : 3 Pčinja
24.02.2019 20:45 Dinamo 4 : 1 Viking
24.02.2019 12:00 Fleš 2 : 7 Bezbednost 192
24.02.2019 21:00 Pirgos 10 : 6 Napredak 1389
24.02.2019 19:30 Gvozdeni puk 7 : 1 Ozren
24.02.2019 16:30 Lindoret 3 : 7 Rosulja

FFA

24.02.2019 14:25 Bajša 5 : 5 Jedinstvo (NB)
24.02.2019 12:20 TSC 1 : 0 Jedinstvo (NB)
24.02.2019 11:55 Bajša 3 : 0 Jedinstvo (BPS)
24.02.2019 12:45 Bečej 1918 0 : 2 Bačka
24.02.2019 11:30 AFK A 0 : 0 Bečej 1918
24.02.2019 15:15 TSC 2 : 0 Bačka
24.02.2019 14:50 Bečej 1918 1 : 0 AFK B
24.02.2019 13:35 Jedinstvo (NB) 1 : 2 Bečej 1918
24.02.2019 13:10 AFK B 0 : 5 Bajša
24.02.2019 14:00 AFK A 0 : 2 TSC
24.02.2019 08:30 AFK B 0 : 1 Potisje
24.02.2019 09:45 TSC B 3 : 0 Bačka B
24.02.2019 10:10 Potisje 0 : 1 Bečej 1918
24.02.2019 10:35 TSC A : TSC B
24.02.2019 08:55 AFK A 1 : 0 Bečej 1918
24.02.2019 09:20 Bačka B 1 : 1 Potisje
24.02.2019 09:00 019 A 3 : 0 Kablovi
24.02.2019 09:20 Roštilj Mrvica 0 : 3 019 C
24.02.2019 10:00 Kablovi 0 : 0 019 C
24.02.2019 10:20 019 A 1 : 0 Roštilj Mrvica
24.02.2019 11:00 Roštilj Mrvica 1 : 0 Kablovi
24.02.2019 11:20 019 C 1 : 5 019 A
24.02.2019 09:40 019 B 0 : 2 019 D
24.02.2019 10:40 Igraonica Timok 0 : 0 019 B
24.02.2019 11:40 019 D 0 : 2 Igraonica Timok

Hokej

24.02.2019 17:15 Zagreb E 5 : 4 Mladost
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.