XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 125 utakmica za dan
Subota, 16 Februar 2019

Fudbal

16.02.2019 15:00 Radnički (N) 2 : 0 Čukarički
16.02.2019 16:00 Crvena zvezda 4 : 0 Vojvodina
16.02.2019 14:00 Proleter 0 : 0 Radnik
16.02.2019 13:00 OFK Bačka 0 : 3 Partizan
16.02.2019 14:00 Mačva 0 : 1 Mladost
16.02.2019 20:45 Barcelona 1 : 0 Real Valladolid
16.02.2019 13:00 Celta de Vigo 1 : 4 Levante
16.02.2019 16:15 Rayo Vallecano 0 : 1 Atlético Madrid
16.02.2019 18:30 Real Sociedad 3 : 0 Leganés
16.02.2019 15:30 Schalke 04 0 : 0 Freiburg
16.02.2019 15:30 Hoffenheim 3 : 0 Hannover 96
16.02.2019 15:30 Stuttgart 1 : 3 RB Leipzig
16.02.2019 18:30 Hertha BSC 1 : 1 Werder
16.02.2019 15:30 Wolfsburg 3 : 0 Mainz 05
16.02.2019 20:30 Atalanta 1 : 3 Milan
16.02.2019 18:00 Cagliari 2 : 1 Parma
16.02.2019 20:00 Angers 3 : 0 Nice
16.02.2019 17:00 Olympique Marseille 2 : 0 Amiens SC
16.02.2019 20:00 Monaco 1 : 0 Nantes

Košarka

16.02.2019 19:00 Mladost (SP) 109 : 57 Plana
16.02.2019 18:00 KKK Radnički 94 : 67 Vrbas
16.02.2019 18:30 Futog Tupanjac MD 74 : 60 Omladinac
16.02.2019 19:00 Jedinstvo 85 : 96 Nova Pazova
16.02.2019 19:00 Hajduk 92 : 85 Topola
16.02.2019 17:30 Radnik 51 : 79 Morava
16.02.2019 17:00 Jugbasket 0 : 20 Jablanica
16.02.2019 15:30 Jastrebac 84 : 80 Actavis Academy
16.02.2019 20:30 Fair Play 96 : 46 Mladost Vesna
16.02.2019 17:00 Bor RTB 20 : 0 Prokuplje
16.02.2019 18:00 Priboj 92 : 88 Napredak Junior
16.02.2019 18:00 Železničar 101 : 82 Zekas 75
16.02.2019 19:00 Klik 91 : 85 Jagodina
16.02.2019 19:00 Zlatar 94 : 84 Smederevo
16.02.2019 19:00 Crnokosa 129 : 54 Paraćin
16.02.2019 20:00 Radnički 85 : 83 Požarevac
16.02.2019 19:00 BKK Radnički 95 : 69 Slodes
16.02.2019 14:00 M015 79 : 62 Osečina
16.02.2019 20:30 Loznica 98 : 31 Mix
16.02.2019 20:30 Mladost 78 : 54 Užice
16.02.2019 18:00 Morava 81 : 51 Železničar
16.02.2019 15:30 Partizan 1953 87 : 66 Šabac
16.02.2019 18:00 Radivoj Korać 90 : 73 Vrbas Medela
16.02.2019 16:30 Student 46 : 71 Crvena zvezda
16.02.2019 17:00 Girl Basket 108 : 30 Sivac
16.02.2019 18:00 Topolčanka 65 : 61 Stara Pazova
16.02.2019 17:00 Njegoš 35 : 59 Čelarevo
16.02.2019 19:00 Zicer 72 : 28 Rtanj

Odbojka

16.02.2019 19:00 Mladi radnik 0 : 3 Vojvodina
16.02.2019 19:00 Spartak (Lj) 3 : 0 VA 014 Bauwesen
16.02.2019 19:00 Niš 3 : 0 Mladenovac
16.02.2019 17:00 Novi Sad 1 : 3 Borac (St)
16.02.2019 18:00 Loznica 0 : 3 Futog
16.02.2019 19:00 VGSK 3 : 0 Kosovska Mitrovica
16.02.2019 12:00 Tehničar 0 : 3 Ribnica 2
16.02.2019 19:00 Vrbas 1 : 3 Sombor
16.02.2019 20:00 Bečej 0 : 3 Partizan
16.02.2019 17:00 Kulpin 3 : 0 Hercegovina
16.02.2019 14:00 Radan 0 : 3 Topličanin 97
16.02.2019 19:00 Hajduk Veljko 3 : 2 Vranje
16.02.2019 16:00 Niš 2 3 : 2 Pirot
16.02.2019 19:30 Crnjanski 0 : 3 Blok Aut
16.02.2019 18:00 As Beograd 0 : 3 Karađorđe
16.02.2019 19:00 Rudar 0 : 3 Šumadija
16.02.2019 12:00 Dunav Voley 2 0 : 3 Sloven
16.02.2019 14:30 Vojvodina NS Seme 3 3 : 0 Warriors
16.02.2019 15:00 Vest 1 : 3 Mladost
16.02.2019 14:30 Botafogo 0 : 3 Klek Srbijašume 2
16.02.2019 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Spartak (Su)
16.02.2019 19:00 Železničar 0 : 3 TENT
16.02.2019 19:00 Klek-MD Zrenjanin 1 : 3 Dinamo
16.02.2019 18:00 Ub 3 : 0 Partizan
16.02.2019 20:00 FOK 0 : 3 Omladinac
16.02.2019 17:00 Valjevo 3 : 1 Smederevo
16.02.2019 19:30 Roda 3 : 1 Srbijanka 014
16.02.2019 19:00 Jedinstvo (Ue) 3 : 0 Spartak (Lj)
16.02.2019 15:00 Radnički (Bg) 3 : 0 Futog
16.02.2019 18:30 Inđija 3 : 0 Gimnazijalac
16.02.2019 18:00 Ruma 3 : 1 Zlatibor
16.02.2019 18:00 Ivanjica 2 : 3 Kralj
16.02.2019 18:00 Bor 1 : 3 Zaječar
16.02.2019 17:00 Dubočica 3 : 1 Panda
16.02.2019 16:00 Futog Vest 3 : 0 Odbojka 013
16.02.2019 20:00 Elan Volej 0 : 3 Panonija
16.02.2019 18:30 Novi Sad 3 : 0 Slavija
16.02.2019 18:00 Partizan 0 : 3 Volley Stars
16.02.2019 13:00 Stopanja 0 : 3 Tehničar
16.02.2019 14:00 Sloga 031 3 : 2 Kosovska Mitrovica
16.02.2019 17:00 Lazarevac 3 : 1 Mladi Radnik
16.02.2019 19:00 Fortuna Plus 1 : 3 Tehničar (Sd)
16.02.2019 14:00 Ribnica 3 : 0 Karadjordje
16.02.2019 16:30 Žitište 3 : 2 Vršac
16.02.2019 19:00 Ravno 3 : 0 Radnički 1977

Rukomet

16.02.2019 16:00 Izviđač 28 : 29 Steaua
16.02.2019 18:00 Novi Pazar 33 : 27 Rudar
16.02.2019 20:45 Partizan 24 : 25 Obilić
16.02.2019 19:00 Mokra Gora 30 : 30 Crvena zvezda
16.02.2019 18:30 Metaloplastika 41 : 18 Sloga
16.02.2019 19:00 Dinamo 36 : 21 Šamot 65
16.02.2019 19:00 Spartak Vojput 21 : 26 Kikinda

Vaterpolo

16.02.2019 20:00 Šabac 6 : 10 Jadran HN
16.02.2019 19:00 Jug CO 19 : 10 Mornar BS
16.02.2019 19:15 Primorac 13 : 7 OVK POŠK
16.02.2019 Nais 9 : 7 Vojvodina
16.02.2019 KVK Radnički 10 : 10 Primorje EB
16.02.2019 Solaris 8 : 8 Budva
16.02.2019 Galeb MR 9 : 11 VD Koper Primorska
16.02.2019 VA Cattaro 12 : 8 Medveščak
16.02.2019 Valjevo Gorenje 7 : 9 Zadar 1952
16.02.2019 Banjica 12 : 10 TENT
16.02.2019 Taš 10 : 11 Dunav
16.02.2019 Zemun 10 : 7 Beograd
16.02.2019 Bečej 8 : 10 Stari Grad
16.02.2019 Dorćol 10 : 8 Rasina
16.02.2019 Singidunum 14 : 15 Novi Beograd 11. april
16.02.2019 ŽAK 12 : 12 Palilula
16.02.2019 Valis 22 : 10 Banja Luka

Futsal

16.02.2019 20:00 Srpska 3 : 3 Novi Pazar
16.02.2019 20:30 Ekonomac 2 2 : 3 SAS
16.02.2019 19:00 Kosjerić 4 : 4 Borac
16.02.2019 20:30 Viking 4 : 7 Tisa
16.02.2019 19:00 Kikinda 5 : 1 Forum
16.02.2019 20:30 Šljivici 3 : 4 Fleš

Hokej

16.02.2019 16:15 Crvena zvezda 8 : 0 Medveščak
16.02.2019 14:00 Mladost 2 : 6 Triglav
16.02.2019 19:00 Slavija Junior 9 : 1 Vojvodina
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 je tipovao utakmicu