22.02
20:45
Cardiff City
Watford
1
5
|
22.02.2019 20:45 | Cardiff City | 1 : 5 | Watford | |||||
22.02
20:45
West Ham United
Fulham
3
1
|
22.02.2019 20:45 | West Ham United | 3 : 1 | Fulham |
22.02
21:00
Espanyol
Huesca
1
1
|
22.02.2019 21:00 | Espanyol | 1 : 1 | Huesca |
22.02
20:30
Werder
Stuttgart
1
1
|
22.02.2019 20:30 | Werder | 1 : 1 | Stuttgart |
22.02
20:30
Milan
Empoli
3
0
|
22.02.2019 20:30 | Milan | 3 : 0 | Empoli |
22.02
19:00
Dijon
Saint-Étienne
0
1
|
22.02.2019 19:00 | Dijon | 0 : 1 | Saint-Étienne | |||||
22.02
20:45
Strasbourg
Lille
1
1
|
22.02.2019 20:45 | Strasbourg | 1 : 1 | Lille |
22.02
18:00
Vojvodina
Radnički (N)
0
1
|
22.02.2019 18:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Radnički (N) |
22.02
18:00
Jablanica
Dimitrovgrad
77
66
|
22.02.2019 18:00 | Jablanica | 77 : 66 | Dimitrovgrad |
22.02
18:00
Zekas 75
Klik
64
67
|
22.02.2019 18:00 | Zekas 75 | 64 : 67 | Klik |
22.02
17:00
Smederevo
Radnički
89
82
|
22.02.2019 17:00 | Smederevo | 89 : 82 | Radnički |
22.02
21:00
Mladost 2014
Loznica
86
101
|
22.02.2019 21:00 | Mladost 2014 | 86 : 101 | Loznica |
22.02
19:30
Ivanjica
Mladost
81
95
|
22.02.2019 19:30 | Ivanjica | 81 : 95 | Mladost |
22.02
16:00
Mladost
Dynamic VIP PAY
68
87
|
22.02.2019 16:00 | Mladost | 68 : 87 | Dynamic VIP PAY | |||||
22.02
20:00
Vojvodina
Sloboda
94
86
|
22.02.2019 20:00 | Vojvodina | 94 : 86 | Sloboda | |||||
22.02
18:00
Tamiš
Zlatibor
83
91
|
22.02.2019 18:00 | Tamiš | 83 : 91 | Zlatibor | |||||
22.02
19:00
Dunav
Spartak
79
70
|
22.02.2019 19:00 | Dunav | 79 : 70 | Spartak | |||||
22.02
16:30
Beovuk 72
Vršac
70
94
|
22.02.2019 16:30 | Beovuk 72 | 70 : 94 | Vršac | |||||
22.02
18:00
OKK Beograd
Metalac
90
75
|
22.02.2019 18:00 | OKK Beograd | 90 : 75 | Metalac |
22.02
18:00
KKK Radnički
Pirot
88
65
|
22.02.2019 18:00 | KKK Radnički | 88 : 65 | Pirot | |||||
22.02
19:00
Vrbas
Mladost (SP)
68
58
|
22.02.2019 19:00 | Vrbas | 68 : 58 | Mladost (SP) |
22.02
17:30
Sloga
Mileševka
51
58
|
22.02.2019 17:30 | Sloga | 51 : 58 | Mileševka |
22.02
20:00
Rtanj
Bagdala
73
69
|
22.02.2019 20:00 | Rtanj | 73 : 69 | Bagdala |
22.02
14:30
Loznica
Radivoj Korać
80
84
|
22.02.2019 14:30 | Loznica | 80 : 84 | Radivoj Korać |
22.02
20:45
Blok Aut
Lucky Star
1
3
|
22.02.2019 20:45 | Blok Aut | 1 : 3 | Lucky Star |
22.02
18:00
Crvena Zvezda
Mladi radnik
3
2
|
22.02.2019 18:00 | Crvena Zvezda | 3 : 2 | Mladi radnik |
22.02
19:30
Mladenovac
VGSK
2
3
|
22.02.2019 19:30 | Mladenovac | 2 : 3 | VGSK | |||||
22.02
19:00
Ribnica
Loznica
3
0
|
22.02.2019 19:00 | Ribnica | 3 : 0 | Loznica |
22.02
19:30
Banat
Mladost
3
0
|
22.02.2019 19:30 | Banat | 3 : 0 | Mladost |
22.02
20:00
NS Volej tim
Beočin
3
0
|
22.02.2019 20:00 | NS Volej tim | 3 : 0 | Beočin |
22.02
12:15
Rudar
Carina
0
3
|
22.02.2019 12:15 | Rudar | 0 : 3 | Carina |
22.02
19:00
Spartak (Su)
TENT
3
1
|
22.02.2019 19:00 | Spartak (Su) | 3 : 1 | TENT | |||||
22.02
20:30
Crvena zvezda
Železničar
3
1
|
22.02.2019 20:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Železničar |
22.02
18:15
Steaua
Metalurg
26
28
|
22.02.2019 18:15 | Steaua | 26 : 28 | Metalurg |
22.02
19:00
Šamot 65
Metaloplastika
21
26
|
22.02.2019 19:00 | Šamot 65 | 21 : 26 | Metaloplastika |
22.02
20:00
Žitorađa
Bela Palanka
24
27
|
22.02.2019 20:00 | Žitorađa | 24 : 27 | Bela Palanka |
22.02
19:00
Morava
Proleter
24
28
|
22.02.2019 19:00 | Morava | 24 : 28 | Proleter |
22.02
19:00
Jagodina
Bor RTB
37
17
|
22.02.2019 19:00 | Jagodina | 37 : 17 | Bor RTB | |||||
22.02
16:00
Junior
Bekament BB
28
33
|
22.02.2019 16:00 | Junior | 28 : 33 | Bekament BB |
22.02
20:15
Jadran ST
Jadran HN
11
13
|
22.02.2019 20:15 | Jadran ST | 11 : 13 | Jadran HN |
22.02
Palilula
Vojvodina
5
4
|
22.02.2019 | Palilula | 5 : 4 | Vojvodina | |||||
22.02
Eger
Rapid
9
6
|
22.02.2019 | Eger | 9 : 6 | Rapid | |||||
22.02
Crvena zvezda
Senteš
6
8
|
22.02.2019 | Crvena zvezda | 6 : 8 | Senteš |
22.02
20:00
Novi Pazar
Smederevo
7
1
|
22.02.2019 20:00 | Novi Pazar | 7 : 1 | Smederevo | |||||
22.02
20:30
Ekonomac
Ivanjica
2
1
|
22.02.2019 20:30 | Ekonomac | 2 : 1 | Ivanjica |
22.02
20:00
Zemun Samo pravo
Sopot
4
3
|
22.02.2019 20:00 | Zemun Samo pravo | 4 : 3 | Sopot | |||||
22.02
19:30
SAS
Požarevac
2
1
|
22.02.2019 19:30 | SAS | 2 : 1 | Požarevac | |||||
22.02
18:00
Zufo
Kolubara
9
1
|
22.02.2019 18:00 | Zufo | 9 : 1 | Kolubara |
22.02
21:00
Župski rubin
Olimp
4
1
|
22.02.2019 21:00 | Župski rubin | 4 : 1 | Olimp |
22.02
21:00
Apa Futsal
Leteći Holandjanin
3
4
|
22.02.2019 21:00 | Apa Futsal | 3 : 4 | Leteći Holandjanin |
22.02
18:00
Tisa
Indians 2013
13
5
|
22.02.2019 18:00 | Tisa | 13 : 5 | Indians 2013 |
22.02
20:30
Gurgusovac
Babušnica 2011
8
4
|
22.02.2019 20:30 | Gurgusovac | 8 : 4 | Babušnica 2011 |