03.02
15:05
Leicester
Manchester United
0
1
|
03.02.2019 15:05 | Leicester | 0 : 1 | Manchester United | |||||
03.02
17:30
Manchester City
Arsenal
3
1
|
03.02.2019 17:30 | Manchester City | 3 : 1 | Arsenal |
03.02
18:30
Eibar
Girona
3
0
|
03.02.2019 18:30 | Eibar | 3 : 0 | Girona | |||||
03.02
20:45
Real Madrid
Deportivo Alavés
3
0
|
03.02.2019 20:45 | Real Madrid | 3 : 0 | Deportivo Alavés | |||||
03.02
16:15
Real Betis
Atlético Madrid
1
0
|
03.02.2019 16:15 | Real Betis | 1 : 0 | Atlético Madrid | |||||
03.02
12:00
Villarreal
Espanyol
2
2
|
03.02.2019 12:00 | Villarreal | 2 : 2 | Espanyol |
03.02
18:00
Stuttgart
Freiburg
2
2
|
03.02.2019 18:00 | Stuttgart | 2 : 2 | Freiburg | |||||
03.02
15:30
Augsburg
Mainz 05
3
0
|
03.02.2019 15:30 | Augsburg | 3 : 0 | Mainz 05 |
03.02
18:00
Internazionale
Bologna
0
1
|
03.02.2019 18:00 | Internazionale | 0 : 1 | Bologna | |||||
03.02
15:00
Udinese
Fiorentina
1
1
|
03.02.2019 15:00 | Udinese | 1 : 1 | Fiorentina | |||||
03.02
15:00
Genoa
Sassuolo
1
1
|
03.02.2019 15:00 | Genoa | 1 : 1 | Sassuolo | |||||
03.02
12:30
SPAL
Torino
0
0
|
03.02.2019 12:30 | SPAL | 0 : 0 | Torino | |||||
03.02
20:30
Roma
Milan
1
1
|
03.02.2019 20:30 | Roma | 1 : 1 | Milan |
03.02
15:00
Nîmes
Montpellier
1
1
|
03.02.2019 15:00 | Nîmes | 1 : 1 | Montpellier | |||||
03.02
21:00
Olympique Lyonnais
PSG
2
1
|
03.02.2019 21:00 | Olympique Lyonnais | 2 : 1 | PSG |
03.02
18:30
Železničar
Omladinac
64
57
|
03.02.2019 18:30 | Železničar | 64 : 57 | Omladinac | |||||
03.02
13:00
Kris Kros
Nova Pazova
69
78
|
03.02.2019 13:00 | Kris Kros | 69 : 78 | Nova Pazova |
03.02
14:30
Astra
Barajevo
66
70
|
03.02.2019 14:30 | Astra | 66 : 70 | Barajevo |
03.02
18:00
Rađevac
Osečina
59
75
|
03.02.2019 18:00 | Rađevac | 59 : 75 | Osečina | |||||
03.02
20:00
Student 014
Mladost 2014
100
77
|
03.02.2019 20:00 | Student 014 | 100 : 77 | Mladost 2014 |
03.02
18:00
LA Basket
Mladenovac
95
61
|
03.02.2019 18:00 | LA Basket | 95 : 61 | Mladenovac |
03.02
16:30
Vizura
Ras
71
98
|
03.02.2019 16:30 | Vizura | 71 : 98 | Ras |
03.02
16:30
Vizura
Ras
71
98
|
03.02.2019 16:30 | Vizura | 71 : 98 | Ras | |||||
03.02
18:00
LA Basket
Mladenovac
95
61
|
03.02.2019 18:00 | LA Basket | 95 : 61 | Mladenovac |
03.02
19:00
Krka
FMP
71
76
|
03.02.2019 19:00 | Krka | 71 : 76 | FMP | |||||
03.02
17:00
Mega Bemax
Zadar
85
97
|
03.02.2019 17:00 | Mega Bemax | 85 : 97 | Zadar |
03.02
18:00
Zlatibor
OKK Novi Pazar
100
86
|
03.02.2019 18:00 | Zlatibor | 100 : 86 | OKK Novi Pazar | |||||
03.02
19:00
Borac
OKK Beograd
83
52
|
03.02.2019 19:00 | Borac | 83 : 52 | OKK Beograd |
03.02
20:00
Proleter
Karađorđevo
94
34
|
03.02.2019 20:00 | Proleter | 94 : 34 | Karađorđevo |
03.02
14:00
Play Off
ČA basket
50
71
|
03.02.2019 14:00 | Play Off | 50 : 71 | ČA basket |
03.02
17:00
Bagdala
Paraćin
43
89
|
03.02.2019 17:00 | Bagdala | 43 : 89 | Paraćin | |||||
03.02
17:00
Gimnazijalac
Svrljig
56
50
|
03.02.2019 17:00 | Gimnazijalac | 56 : 50 | Svrljig |
03.02
14:00
Ljubovija
Radnički (Bg)
72
59
|
03.02.2019 14:00 | Ljubovija | 72 : 59 | Radnički (Bg) |
03.02
14:30
Partizan
FAP Livnica
3
0
|
03.02.2019 14:30 | Partizan | 3 : 0 | FAP Livnica |
03.02
12:00
Niš 2
Radan
3
0
|
03.02.2019 12:00 | Niš 2 | 3 : 0 | Radan | |||||
03.02
17:00
Topličanin
Vranje
3
0
|
03.02.2019 17:00 | Topličanin | 3 : 0 | Vranje | |||||
03.02
14:00
Desetka
Pirot
3
0
|
03.02.2019 14:00 | Desetka | 3 : 0 | Pirot |
03.02
18:00
Železničar (Bg)
Niš
3
2
|
03.02.2019 18:00 | Železničar (Bg) | 3 : 2 | Niš | |||||
03.02
18:00
Loznica
Borac (St)
1
3
|
03.02.2019 18:00 | Loznica | 1 : 3 | Borac (St) | |||||
03.02
18:00
Kosovska Mitrovica
Ribnica
0
3
|
03.02.2019 18:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Ribnica |
03.02
20:00
Mladost
Toplički Vitezovi
3
0
|
03.02.2019 20:00 | Mladost | 3 : 0 | Toplički Vitezovi | |||||
03.02
16:00
Borac (Par)
Banat
2
3
|
03.02.2019 16:00 | Borac (Par) | 2 : 3 | Banat |
03.02
13:00
Jagodina
Knjaževac
2
3
|
03.02.2019 13:00 | Jagodina | 2 : 3 | Knjaževac | |||||
03.02
16:00
Desetka
Stampedo
3
0
|
03.02.2019 16:00 | Desetka | 3 : 0 | Stampedo | |||||
03.02
18:00
Student
Panda
0
3
|
03.02.2019 18:00 | Student | 0 : 3 | Panda |
03.02
16:00
Fortuna Plus
Mladi Radnik
0
3
|
03.02.2019 16:00 | Fortuna Plus | 0 : 3 | Mladi Radnik | |||||
03.02
19:00
Šumadija
Lazarevac
0
3
|
03.02.2019 19:00 | Šumadija | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
03.02
15:00
Ribnica
Imlek
0
3
|
03.02.2019 15:00 | Ribnica | 0 : 3 | Imlek | |||||
03.02
18:00
Karadjordje
Lucky Star
0
3
|
03.02.2019 18:00 | Karadjordje | 0 : 3 | Lucky Star |
03.02
19:00
Jedinstvo (Ue)
Srbijanka 014
0
3
|
03.02.2019 19:00 | Jedinstvo (Ue) | 0 : 3 | Srbijanka 014 |
03.02
17:00
Leskovac-98
Futog
0
3
|
03.02.2019 17:00 | Leskovac-98 | 0 : 3 | Futog | |||||
03.02
18:00
Ruma
Gimnazijalac
3
1
|
03.02.2019 18:00 | Ruma | 3 : 1 | Gimnazijalac | |||||
03.02
20:00
Kralj
Zlatibor
3
0
|
03.02.2019 20:00 | Kralj | 3 : 0 | Zlatibor |
03.02
TENT
Partizan
3
0
|
03.02.2019 | TENT | 3 : 0 | Partizan |
03.02
19:00
Nexe
Tatran Prešov
27
22
|
03.02.2019 19:00 | Nexe | 27 : 22 | Tatran Prešov |
03.02
18:00
Dinamo
Crvena zvezda
32
27
|
03.02.2019 18:00 | Dinamo | 32 : 27 | Crvena zvezda |
03.02
18:00
Junior
Bor RTB
20
18
|
03.02.2019 18:00 | Junior | 20 : 18 | Bor RTB |
03.02
10:30
Beograd
Dunav
18
8
|
03.02.2019 10:30 | Beograd | 18 : 8 | Dunav |
03.02
Valis
Singidunum
9
10
|
03.02.2019 | Valis | 9 : 10 | Singidunum |