16.09
20:15
Spartak ŽK
Vojvodina
2
0
|
16.09.2023 20:15 | 2 : 0 | |||||||
16.09
19:00
Voždovac
Mladost (L)
3
1
|
16.09.2023 19:00 | 3 : 1 | |||||||
16.09
18:05
ÄukariÄki
Crvena zvezda
2
1
|
16.09.2023 18:05 | 2 : 1 | |||||||
16.09
19:00
TSC
ŽelezniÄar
6
3
|
16.09.2023 19:00 | 6 : 3 |
16.09
19:00
MaÄva
InÄija Toyo Tires
2
1
|
16.09.2023 19:00 | 2 : 1 | |||||||
16.09
19:00
GFK Sloboda
OFK VrŔac
1
1
|
16.09.2023 19:00 | 1 : 1 | |||||||
16.09
20:00
GFK DuboÄica
Kolubara
1
1
|
16.09.2023 20:00 | 1 : 1 |
16.09
16:00
RadniÄki (S)
OFK SinÄeliÄ
2
1
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Äerdap
Dunav
1
0
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
16.09
18:00
Jedinstvo 1936
TimoÄanin
4
2
|
16.09.2023 18:00 | 4 : 2 | |||||||
16.09
16:00
PÄinja
Jedinstvo (P)
4
3
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 3 |
16.09
16:00
ŽelezniÄar (I)
RadniÄki (Z)
4
0
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 0 | |||||||
16.09
16:00
BeÄej 1918
Tisa
5
4
|
16.09.2023 16:00 | 5 : 4 | |||||||
16.09
16:00
Jedinstvo (SP)
Kabel
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Naftagas
Podunavac
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
16.09
16:00
GFK Sloven
OFK Kikinda
2
0
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 0 |
16.09
16:00
BuduÄnost
Teleoptik
2
2
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 2 | |||||||
16.09
11:00
Prva iskra
SinÄeliÄ
2
1
|
16.09.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
16.09
16:30
BASK TEK
RadniÄki
1
1
|
16.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
16.09
16:00
Zlatibor
Polet (Lj)
3
2
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 2 | |||||||
16.09
16:00
JoŔanica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
5
1
|
16.09.2023 16:00 | 5 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Loznica
Mladi radnik 1926
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Tutin
Sloga (P)
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Borac 1926
OFK Mihajlovac
3
0
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Omladinac (Z)
Takovo
1
0
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
16.09
16:00
Sloga
Cement
2
0
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 0 | |||||||
16.09
16:00
RadniÄki (NP)
Hajduk (B)
3
0
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Veternik
Sloboda
1
3
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
RadniÄki (Å )
Slavija
1
2
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
16.09
16:00
Ravangrad 2018
Vojvodina (BG)
0
1
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 1 | |||||||
16.09
16:00
OFK Mladost APA
Mladost (BP)
5
1
|
16.09.2023 16:00 | 5 : 1 |
16.09
16:00
BAK
Vojvodina 1928
0
0
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Polet
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Begej
ŽAK
2
1
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
16.09
16:00
RadniÄki (K)
BuduÄnost
3
2
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 2 | |||||||
16.09
16:00
OFK Proleter
Jedinstvo (V)
1
2
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
16.09
16:00
Pusta Reka
Radan
3
0
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Mladost 1959
Jedinstvo (GS)
1
5
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
16.09
16:00
Nebeski Andjeli
SU Dinamo Jug
0
0
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
GraÄanica
SFK Morava
0
1
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 1 |
|
16.09
15:30
OFK Napredak 1929
Morava
0
7
|
16.09.2023 15:30 | 0 : 7 |
|
||||||
16.09
15:30
RadniÄki 2020
OFK NiÅ”
0
2
|
16.09.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
16.09
16:00
TrebiÄ
OFK Zlot
4
3
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
OFK Knjaz
Rtanj
0
3
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 3 |
|
16.09
16:00
Mladi borac
KuŔiljevo
2
2
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 2 | |||||||
16.09
16:00
Trstenik PPT
TemniÄ 1924
2
1
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
16.09
16:00
LevaÄ
Mladost
2
1
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Blagotin
Sloga
4
1
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Juhor
Orlovi
1
0
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
16.09
16:00
Balkan Mirijevo
BSK BorÄa
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Napredak
KFK Ravna gora Barajevo
4
4
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 4 |
|
||||||
16.09
16:00
ŠuŔnjar 1977
Komgrap
0
2
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 2 | |||||||
16.09
16:00
Zuce 2019
Crvena zvezda
4
2
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 2 |
|
16.09
16:00
Sloga
GoÄ
3
0
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Å umadija 1903
Bane 1931
0
0
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 0 |
16.09
16:00
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
0
1
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 1 |
16.09
16:00
Cer
MaÄva 1929
1
4
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 4 | |||||||
16.09
16:00
Ribnica
RaÄevac
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Lipolist
RadniÄki (V)
1
2
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
16.09
16:00
Äerdap
ObiliÄ
3
2
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.09
16:00
Å umadija (A)
Sloboda
4
0
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Å umadinac 1913
Omladinac (Å )
0
2
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 2 | |||||||
16.09
16:00
Morava
KaraÄorÄe
3
0
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Sloga 1924
OFK Napredak
0
3
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 3 |
|
16.09
16:30
KoŔtampolje
OFK Progorelica
1
1
|
16.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
16:30
Rudar
Proleter
3
1
|
16.09.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
16.09
16:00
ŽAK
BuduÄnost (P)
0
1
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Polet
Kula
6
0
|
16.09.2023 16:00 | 6 : 0 | |||||||
16.09
16:00
RadniÄki 1918
BuduÄnost (M)
3
0
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Krila Krajine
Soko
0
0
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 0 |
16.09
16:00
Mladost
Sloboda
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Å umadija 1934
Jedinstvo
2
3
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
16.09
16:30
Omladinac
Å ajkaÅ” 1908
1
3
|
16.09.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.09
16:30
Petrovaradin
FruŔkogorski partizan
5
0
|
16.09.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
16.09
16:30
ŽSK
BaÄka 1923
3
0
|
16.09.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
16.09
16:00
Crvena zvezda
Vulturul
2
0
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Potporanj
Sloga (P)
4
5
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 5 |
16.09
16:00
Jadran
AFK
6
0
|
16.09.2023 16:00 | 6 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Udarnik ViŔnjevac
Napredak
6
0
|
16.09.2023 16:00 | 6 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Proleter
NjegoÅ”
4
1
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Srbobran
BuduÄnost
1
0
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Vinogradar
Jedinstvo
1
0
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Senta
Tomislavci
0
3
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 3 |
16.09
16:00
Partizan
FruŔkogorac
1
0
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
16.09
16:00
Dedina
13. April
13
0
|
16.09.2023 16:00 | 13 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Borac
Äitluk
3
0
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 0 |
16.09
20:00
Trnava
Prvi srpski ustanak
2
0
|
16.09.2023 20:00 | 2 : 0 |
|
16.09
16:00
Polom
Blizna
2
3
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
Sloga
Krivelj
1
0
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
16.09
15:30
Borac 1950
BuduÄnost (Ä)
4
1
|
16.09.2023 15:30 | 4 : 1 | |||||||
16.09
15:30
Rudar (SR)
Dragocvet
2
1
|
16.09.2023 15:30 | 2 : 1 |
16.09
16:00
OFK BrÄanac
OFK JabuÄje
1
3
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 3 | |||||||
16.09
16:00
Zadrugar
Toplica
2
0
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
16.09
16:00
SASK
Sloga (M)
2
1
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
16.09
16:00
Slatina
Kej
2
1
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Ozrem PMH
DeviÄi
6
2
|
16.09.2023 16:00 | 6 : 2 |
|
16.09
16:00
ŽelezniÄar
KrilaÅ”
3
1
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
16.09
16:00
Borac
Bežanija
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
16.09
16:00
VinÄa
Mali Požarevac
4
2
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 2 |
|
16.09
16:00
Malinik
Midžor
2
3
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
Rudar VrÅ”ka Äuka
BSK
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
FSU Kraljevica
Rgotina
7
1
|
16.09.2023 16:00 | 7 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
GraniÄar
OsniÄ
6
1
|
16.09.2023 16:00 | 6 : 1 |
|
16.09
16:00
MekiÅ”
RadniÄki 1924
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Sloga 1980
BaliÄevac
8
0
|
16.09.2023 16:00 | 8 : 0 |
16.09
16:00
BuduÄnost
BobiŔte
1
2
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
16.09
16:00
GuÄevo 1929
Mladost
2
0
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 0 |
16.09
16:00
Jedinstvo
Omladinac
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Jasen
Ježevica
0
3
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
16.09
16:00
Crnokosa
Kotroman
10
0
|
16.09.2023 16:00 | 10 : 0 |
16.09
16:00
RadniÄki 2021
Torpedo 1973
0
5
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 5 |
|
16.09
16:00
Omladinac
Jug Bogdan
2
3
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 3 | |||||||
16.09
16:00
DobriÄ
ReÄica
2
1
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Borac
Nikodije StojanoviÄ Tatko
4
0
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Kosovac
Trbunje
4
1
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 1 |
16.09
16:30
Mlada krila
Jedinstvo (G)
0
4
|
16.09.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
16.09
16:00
Sloga 1934
Slavija
4
0
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Bratstvo 1975
Å umadinac KG
0
7
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 7 |
|
16.09
16:00
Vojvodina
Mladost (MB)
0
0
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 0 |
|
16.09
16:00
Garevina
Ribnik
6
0
|
16.09.2023 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Poljoprivrednik
Stari Trstenik
4
2
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 2 |
16.09
16:00
Posavina
BuduÄnost
0
0
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Belo Polje
Borac
1
2
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
16.09
15:30
Partizan
Sloboda
3
2
|
16.09.2023 15:30 | 3 : 2 | |||||||
16.09
15:30
Å umadinac
Mladost (G)
5
3
|
16.09.2023 15:30 | 5 : 3 | |||||||
16.09
15:30
GFK StreliŔte
Mladost (K)
2
4
|
16.09.2023 15:30 | 2 : 4 |
16.09
15:30
OFK Klek
Krajina
3
2
|
16.09.2023 15:30 | 3 : 2 |
|
16.09
16:00
Crvena Jabuka
Kolubara (LP)
4
1
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
16.09
16:00
Rajac
OFK Povlen
1
2
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
16.09
16:00
Žitkovica 2017
Kumane
3
0
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 0 |
|
16.09
16:00
EÄÅ”eg
Jedinstvo
0
2
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 2 | |||||||
16.09
16:00
Slavija
Mladost
0
4
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 4 | |||||||
16.09
16:00
Proleter
BaÄka
1
0
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
16.09
16:00
RadniÄki (K)
BSK 1924
2
1
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Homoljac
Rudar (K)
2
2
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.09
16:00
Pobeda 1953
Borac (V)
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
16.09
16:30
Borac (NS)
Petar PuaÄa
4
1
|
16.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
16.09
16:30
Stražilovo
Slanobarac
4
0
|
16.09.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
16.09
16:00
OFK Pomoravlje
Jedinstvo ŠiŔava
1
3
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 3 |
16.09
15:30
Beljanica
15. Avgust 1950
4
4
|
16.09.2023 15:30 | 4 : 4 | |||||||
16.09
15:30
RadniÄki
Å umadija
0
2
|
16.09.2023 15:30 | 0 : 2 |
16.09
16:00
Milicionar
Bair
3
2
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 2 |
16.09
16:00
Železnik 1930
SinÄeliÄ 2012
0
2
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 2 | |||||||
16.09
10:00
Milutinac
Rekreativo 011
6
1
|
16.09.2023 10:00 | 6 : 1 |
|
16.09
16:00
Luk
Azbukovica
6
1
|
16.09.2023 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Borac
Sloga
4
2
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 2 |
|
16.09
16:30
Bjelica
Vrelo
0
1
|
16.09.2023 16:30 | 0 : 1 | |||||||
16.09
16:30
DragaÄevo
GoruŔica
1
1
|
16.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
16.09
16:00
Jevremovac
RadniÄki (K)
2
0
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 0 |
16.09
16:00
Borac (R)
Borac 1925
0
2
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
16.09
16:00
Proleter
Å umadija
1
2
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
16.09
16:00
Mladost 1955
Rutevac
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
16.09
16:00
Rasina
Mudrakovac
7
0
|
16.09.2023 16:00 | 7 : 0 |
16.09
16:30
Potisje
TromeÄa
6
0
|
16.09.2023 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
16.09
16:30
Hajduk
ObiliÄ
1
6
|
16.09.2023 16:30 | 1 : 6 |
|
16.09
16:00
Borac
Sloga
0
3
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
Kotlenik
Crvena zvezda
0
1
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 1 |
16.09
16:30
Mladost (MI)
OFK RogaÄa
2
5
|
16.09.2023 16:30 | 2 : 5 |
16.09
16:00
OFK Borac
Mladost (Ä)
0
4
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
16.09
16:00
Proleter
Sloboda
0
5
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 5 |
|
16.09
Omladinac
Beli Orlovi
2
0
|
16.09.2023 | 2 : 0 | |||||||
16.09
Grivac
BeÄevica
10
1
|
16.09.2023 | 10 : 1 |
16.09
16:00
Jedinstvo (S)
Jedinstvo (R)
9
0
|
16.09.2023 16:00 | 9 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Jedinstvo 1947
Sport
3
1
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 1 | |||||||
16.09
16:00
PIK 2023
Panonija
3
1
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 1 |
16.09
16:00
Margum
Metalac
3
3
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
Sloga (D)
Vihor
7
1
|
16.09.2023 16:00 | 7 : 1 |
|
16.09
16:00
Radoje DomanoviÄ
Junkovac
1
8
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 8 |
|
||||||
16.09
16:00
Å atornja
ZT GoroviÄ
2
4
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 4 |
|
16.09
16:00
Popovac
PotoÄac
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
ISK Izvor
Razvitak
5
2
|
16.09.2023 16:00 | 5 : 2 |
16.09
16:00
Mladost
JugoviÄi
2
1
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Gradac
Omladinac (V)
3
4
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 4 |
|
16.09
16:00
Navalin
Radnik 2013
5
0
|
16.09.2023 16:00 | 5 : 0 |
|
16.09
16:00
Banat
Rapid
1
4
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
16.09
16:00
Dobrica
Solunac
2
0
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 0 | |||||||
16.09
16:00
JanoŔik
Vladimirovac
4
1
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
16.09
16:00
Srem
Mitros
6
2
|
16.09.2023 16:00 | 6 : 2 |
|
16.09
16:30
BuduÄnost
Mataruge
0
4
|
16.09.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
16.09
16:30
Ratkovac
Mladost (L)
3
1
|
16.09.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.09
16:30
Kolubara
KaÄer
0
1
|
16.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
16.09
16:00
Omladinac 1927
Kolonija
0
6
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 6 |
|
16.09
16:00
Sloga (LÅ )
Mladost
3
0
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
16.09
16:00
TE GuÄevo
14. Oktobar
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
16.09
16:00
Zvizdar 2012
Tvrdojevac
1
2
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
16.09
16:00
Rudar 1945
MurgaÅ” 2012
0
3
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 3 |
16.09
16:00
Duel Juniors
Dvorane
0
3
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 3 |
|
16.09
16:00
Trnava
Belica
6
0
|
16.09.2023 16:00 | 6 : 0 |
16.09
16:00
Stig (C)
Stig (MC)
1
0
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Mladi Hrast
Napredak (T)
1
4
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 4 |
16.09
16:00
Petar Dobrnjac
Burovac
12
0
|
16.09.2023 16:00 | 12 : 0 |
|
16.09
16:00
Manastirica
Melnica
4
3
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
Mladost
ZabrÄe 1936
4
0
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Bata BuliÄ
Rudar 1947
7
1
|
16.09.2023 16:00 | 7 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Vukan
Jedinstvo
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
16.09
16:00
Brezovac
RaniloviÄ 1970
3
0
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 0 |
16.09
20:45
Sarajevo
Zrinjski
1
0
|
16.09.2023 20:45 | 1 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Igman
Velež
2
4
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 4 |
|
16.09
16:00
Sloboda
Slavija
2
0
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 0 | |||||||
16.09
16:00
ModriÄa
Rudar Prijedor
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Kozara
Romanija
4
1
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Borac
Velež
2
1
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Drina
LjubiÄ
3
1
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Leotar
Radnik
1
1
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
16.09
16:00
Famos
Omarska
3
0
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 0 |
16.09
20:30
Mornar
BuduÄnost
0
0
|
16.09.2023 20:30 | 0 : 0 |
|
||||||
16.09
19:30
OFK Petrovac
Jedinstvo
1
1
|
16.09.2023 19:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
19:30
Mladost DG
Arsenal
2
1
|
16.09.2023 19:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Rudar
Jezero
0
1
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 1 |
|
16.09
14:00
Athletic Club
CƔdiz
3
0
|
16.09.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
21:00
Barcelona
Real Betis
5
0
|
16.09.2023 21:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.09
18:30
Celta Vigo
Mallorca
0
1
|
16.09.2023 18:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.09
16:15
Valencia
AtlƩtico Madrid
3
0
|
16.09.2023 16:15 | 3 : 0 |
|
16.09
21:00
Lens
Metz
0
1
|
16.09.2023 21:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.09
20:00
PSG
OGC Nice
2
3
|
16.09.2023 20:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.09
18:30
Stade Rennais
Lille
2
2
|
16.09.2023 18:30 | 2 : 2 |
|
16.09
13:30
Wolverhampton
Liverpool
1
3
|
16.09.2023 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
Aston Villa
Crystal Palace
3
1
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Fulham
Luton Town
1
0
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Manchester United
Brighton & Hove Albion
1
3
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
Tottenham Hotspur
Sheffield United
2
1
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
16.09
16:00
West Ham United
Manchester City
1
3
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 3 |
16.09
15:30
Kƶln
Hoffenheim
1
3
|
16.09.2023 15:30 | 1 : 3 | |||||||
16.09
15:30
Mainz 05
Stuttgart
1
3
|
16.09.2023 15:30 | 1 : 3 | |||||||
16.09
15:30
RB Leipzig
Augsburg
3
0
|
16.09.2023 15:30 | 3 : 0 | |||||||
16.09
15:30
SC Freiburg
Borussia Dortmund
2
4
|
16.09.2023 15:30 | 2 : 4 | |||||||
16.09
15:30
Wolfsburg
Union Berlin
2
1
|
16.09.2023 15:30 | 2 : 1 | |||||||
16.09
18:30
Bochum 1848
Eintracht Frankfurt
1
1
|
16.09.2023 18:30 | 1 : 1 |
16.09
15:00
Juventus
Lazio
3
1
|
16.09.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
16.09
18:00
Inter
Milan
5
1
|
16.09.2023 18:00 | 5 : 1 | |||||||
16.09
20:45
Genoa
Napoli
2
2
|
16.09.2023 20:45 | 2 : 2 |
16.09
16:00
Mladi borac
KuŔiljevo
2
2
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 2 |
|
16.09
16:30
Prave Dame
RadniÄki 2014
2
0
|
16.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
16.09
16:30
Požega
Jedinstvo Putevi
5
0
|
16.09.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
16.09
11:00
RFK GrafiÄar
Brodarac
1
0
|
16.09.2023 11:00 | 1 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Novi Pazar
Vojvodina
1
0
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
16.09
13:30
Zemun
Jedinstvo (Ub)
4
0
|
16.09.2023 13:30 | 4 : 0 | |||||||
16.09
11:00
IMT
Partizan
2
2
|
16.09.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
16.09
11:00
ÄukariÄki
RadniÄki 1923
4
2
|
16.09.2023 11:00 | 4 : 2 |
16.09
10:00
ŽelezniÄar
OFK VrŔac
7
0
|
16.09.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
16.09
12:00
InÄija
Petrika
3
3
|
16.09.2023 12:00 | 3 : 3 |
|
16.09
15:30
Javor Matis
GFK Sloboda
2
0
|
16.09.2023 15:30 | 2 : 0 |
16.09
12:00
Mladost GAT
ObiliÄ
0
0
|
16.09.2023 12:00 | 0 : 0 |
16.09
16:00
Vrelo sport
Sloboda
1
0
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
16.09
10:00
Å umadija (T)
Sloga 1924
7
3
|
16.09.2023 10:00 | 7 : 3 |
|
||||||
16.09
10:00
Å umadija (A)
Morava (VP)
2
6
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 6 |
|
||||||
16.09
11:00
SuŔica
VGSK
8
0
|
16.09.2023 11:00 | 8 : 0 |
|
||||||
16.09
10:00
Udarnik
Rudar Kostolac
3
0
|
16.09.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
16.09
12:00
Ljukovo
Podrinje
0
3
|
16.09.2023 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.09
10:00
Napredak
GFK Sloven
1
2
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.09
16:00
RadniÄki (Z)
Voja GaÄiÄ
3
0
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 0 |
|
16.09
11:00
Teleoptik
Brodarac
11
2
|
16.09.2023 11:00 | 11 : 2 |
|
||||||
16.09
09:30
Kolubara
BASK TEK
2
0
|
16.09.2023 09:30 | 2 : 0 |
|
16.09
10:00
Zvezdara
Rakovica
1
3
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
16.09
10:00
Zmaj Novi grad
GSP Polet
1
2
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.09
13:00
BoleÄ
Torlak
1
0
|
16.09.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
16.09
16:00
Real
Kopernikus ŽeležniÄar
2
0
|
16.09.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.09
10:00
SU Dinamo Jug
Vlasina
1
1
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Sloga
RadniÄki (P)
1
2
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
16.09
13:00
Mladi radnik 1940
OFK Mihajlovac
9
0
|
16.09.2023 13:00 | 9 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Crvena zvezda
Borac 1932
4
1
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
16.09
Vulturul
BuduÄnost
2
5
|
16.09.2023 | 2 : 5 |
|
||||||
16.09
Jedinstvo
Borac
2
0
|
16.09.2023 | 2 : 0 |
|
16.09
OFK BeÄej 1918
Mladost
4
2
|
16.09.2023 | 4 : 2 |
|
||||||
16.09
Sloga
Cement
3
0
|
16.09.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
ŽSK
Borac
4
1
|
16.09.2023 | 4 : 1 |
|
16.09
13:00
RFK GrafiÄar
Brodarac
3
1
|
16.09.2023 13:00 | 3 : 1 | |||||||
16.09
17:00
Kiker
Vojvodina
1
3
|
16.09.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
16.09
17:00
Teleoptik
OLE
1
2
|
16.09.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
16.09
11:00
OFK VrŔac
Crvena zvezda
0
2
|
16.09.2023 11:00 | 0 : 2 | |||||||
16.09
16:00
GFK Jagodina
Partizan
0
3
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
16.09
13:30
ÄukariÄki
RadniÄki 1923
6
0
|
16.09.2023 13:30 | 6 : 0 |
16.09
14:00
ŽelezniÄar
Spartak ŽK
2
0
|
16.09.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.09
14:00
InÄija
Petrika
1
2
|
16.09.2023 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.09
10:00
RadniÄki (SM)
Ravangrad 2018
3
2
|
16.09.2023 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.09
10:00
Vojvodina
Kabel
4
0
|
16.09.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
16.09
10:00
Å umadija (A)
Å umadija 1903 II
1
3
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.09
10:00
Morava
Arsenal
3
1
|
16.09.2023 10:00 | 3 : 1 |
16.09
10:00
Sloga (P)
SuŔica
5
0
|
16.09.2023 10:00 | 5 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Apolon 2018
GFK Sloboda
1
2
|
16.09.2023 16:00 | 1 : 2 |
16.09
10:00
Mladost GAT
OFK Vrbas
5
1
|
16.09.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
16.09
10:00
Arena Su
Tisa NjerÅ”
3
0
|
16.09.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
12:00
TSC
Tekstilac
6
0
|
16.09.2023 12:00 | 6 : 0 |
|
16.09
13:00
Javor Matis
Bane 1931
1
1
|
16.09.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
14:00
JoŔanica
KaraÄorÄe
5
0
|
16.09.2023 14:00 | 5 : 0 |
|
16.09
12:30
Respekt
Sunrise Å abac
1
0
|
16.09.2023 12:30 | 1 : 0 | |||||||
16.09
12:30
BuduÄnost
RaÄevac
1
3
|
16.09.2023 12:30 | 1 : 3 | |||||||
16.09
10:00
Borac
OFK OseÄina
1
0
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.09
12:00
Vrelo Sport
SFU Fenix
0
7
|
16.09.2023 12:00 | 0 : 7 | |||||||
16.09
12:30
MaÄva
ŽelezniÄar
6
0
|
16.09.2023 12:30 | 6 : 0 |
16.09
11:00
Duboko
Skela
7
1
|
16.09.2023 11:00 | 7 : 1 |
16.09
12:00
Podunavac
Voja GaÄiÄ
0
1
|
16.09.2023 12:00 | 0 : 1 | |||||||
16.09
10:00
ŽelezniÄar
BuduÄnost
2
1
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.09
10:00
Proleter 2006
Omladinac
7
3
|
16.09.2023 10:00 | 7 : 3 |
|
||||||
16.09
10:00
RadniÄki (Z)
RadniÄki (NP)
2
0
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
16.09
10:00
RadniÄki 1905
BajŔa
2
4
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
16.09
10:00
Rad
Prva Iskra
6
2
|
16.09.2023 10:00 | 6 : 2 |
|
||||||
16.09
14:30
RadniÄki (NB)
Kolubara
2
0
|
16.09.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
16.09
10:30
Rakovica
Ada
1
0
|
16.09.2023 10:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.09
13:30
011
Bežanija
2
0
|
16.09.2023 13:30 | 2 : 0 | |||||||
16.09
08:30
SinÄeliÄ
OFK Beograd
4
2
|
16.09.2023 08:30 | 4 : 2 |
|
16.09
10:00
Omladinac
Zvezdara
1
6
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
16.09
10:30
Žarkovo 2000
OFK Mladenovac
4
1
|
16.09.2023 10:30 | 4 : 1 |
|
||||||
16.09
12:00
ŠuŔnjar 1977
DIF
7
0
|
16.09.2023 12:00 | 7 : 0 |
|
||||||
16.09
10:00
Crvenka
RadniÄki (O)
2
9
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 9 |
|
||||||
16.09
11:00
Lokomotiva
Železnik 1930
7
0
|
16.09.2023 11:00 | 7 : 0 |
|
16.09
12:00
Trayal
GFK DuboÄica
6
1
|
16.09.2023 12:00 | 6 : 1 |
|
||||||
16.09
11:00
OFK RadniÄki
BuduÄnost
0
5
|
16.09.2023 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
16.09
14:00
Filip FilipoviÄ
Mineralac
3
1
|
16.09.2023 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.09
10:00
Real NiÅ”
Radnik
5
0
|
16.09.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
16.09
16:00
Srem
Dunav
8
5
|
16.09.2023 16:00 | 8 : 5 |
|
||||||
16.09
10:00
GraniÄar
LSK
0
3
|
16.09.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.09
10:00
Kupinovo
Sremac
1
2
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
16.09
10:00
ODR
VoŔini klinci
2
5
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 5 |
|
||||||
16.09
10:00
1. Maj
Derby 2015
1
7
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 7 | |||||||
16.09
10:00
Petar PuaÄa
Hajduk (B)
3
6
|
16.09.2023 10:00 | 3 : 6 |
16.09
10:00
Jedinstvo 1936
Trstenik PPT
1
2
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
16.09
BAK
HajduÄica
4
1
|
16.09.2023 | 4 : 1 |
|
||||||
16.09
Polet (Id)
Jugoslavija
4
1
|
16.09.2023 | 4 : 1 |
|
||||||
16.09
Sloga (P)
Sloga (BNS)
2
8
|
16.09.2023 | 2 : 8 |
|
||||||
16.09
11:00
RadniÄki
Polet (Iz)
1
1
|
16.09.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
16.09
10:00
Omladinac
Zvižd
0
12
|
16.09.2023 10:00 | 0 : 12 |
|
||||||
16.09
12:00
ObiliÄ
Pomoravlje 1946
2
9
|
16.09.2023 12:00 | 2 : 9 |
|
||||||
16.09
10:00
OPK Rudar 1933
Sloga 33
3
1
|
16.09.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
16.09
16:00
Smederevo 1924
Sloboda
36
0
|
16.09.2023 16:00 | 36 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
BuduÄnost
Polet
4
0
|
16.09.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
16.09
12:00
Zlatibor
Zlatar
5
2
|
16.09.2023 12:00 | 5 : 2 |
|
||||||
16.09
10:00
Sevojno
Savinac
2
4
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
16.09
10:00
Polet
Hajduk (S)
4
4
|
16.09.2023 10:00 | 4 : 4 |
|
||||||
16.09
10:00
ŽAK
Spektar
6
1
|
16.09.2023 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
16.09
10:00
Kordun
Hajduk 1912
4
3
|
16.09.2023 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
16.09
10:00
Ravangrad 2018
SFU Internacional 2020
10
1
|
16.09.2023 10:00 | 10 : 1 |
|
16.09
Srbobran
Kabel
0
12
|
16.09.2023 | 0 : 12 |
|
||||||
16.09
TSK
OFK JugoviÄ
4
3
|
16.09.2023 | 4 : 3 |
|
||||||
16.09
Derby 2015
Prof. Bolesnikov
2
7
|
16.09.2023 | 2 : 7 |
|
||||||
16.09
OFK BeÄej 1918
Mladost
6
2
|
16.09.2023 | 6 : 2 |
|
||||||
16.09
Proleter
RFK Novi Sad 1921
0
3
|
16.09.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
16.09
OFK Sirig
Petrika
1
13
|
16.09.2023 | 1 : 13 |
|
||||||
16.09
Susek
Borac
7
10
|
16.09.2023 | 7 : 10 |
|
16.09
13:00
RadniÄki 1923
Lavice DuboÄica
0
0
|
16.09.2023 13:00 | 0 : 0 |
|
16.09
11:00
Spartak ŽK
OFK BaÄka
0
0
|
16.09.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
16.09
10:00
Petrika
ŽelezniÄar
1
4
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
16.09
10:00
RadniÄki 1910
Jedinstvo (SP)
1
2
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.09
10:00
Dinamo 1945
ODR
0
3
|
16.09.2023 10:00 | 0 : 3 | |||||||
16.09
10:00
GFK Sloven
Sporto 023
2
1
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
16.09
10:00
Novi Pazar
Kiker
2
3
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 3 | |||||||
16.09
13:30
Rudar
Bubamara 91
2
2
|
16.09.2023 13:30 | 2 : 2 |
|
16.09
10:00
Javor Matis
FAP
3
1
|
16.09.2023 10:00 | 3 : 1 | |||||||
16.09
11:00
Metalac
Polimlje
6
1
|
16.09.2023 11:00 | 6 : 1 | |||||||
16.09
10:00
Sloga (BB)
Sloboda (Ä)
2
2
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.09
10:00
Borac 1926
GauÄosi
0
0
|
16.09.2023 10:00 | 0 : 0 | |||||||
16.09
17:30
Mladost
GFK Sloboda
1
0
|
16.09.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
3
1
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
16.09
10:00
Respekt
Sunrise Å abac
1
1
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 1 | |||||||
16.09
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
RaÄevac
7
0
|
16.09.2023 10:00 | 7 : 0 | |||||||
16.09
10:00
OFK Senjak
Loznica
2
1
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 1 | |||||||
16.09
10:00
Jedinstvo (Ub)
SFU Fenix
5
2
|
16.09.2023 10:00 | 5 : 2 | |||||||
16.09
10:00
MaÄva
POFK Savacium
10
0
|
16.09.2023 10:00 | 10 : 0 |
16.09
10:00
Å umadija 1934
RadniÄki 1923
0
8
|
16.09.2023 10:00 | 0 : 8 |
|
||||||
16.09
12:00
RSK
PetliÄ SD 2006
3
1
|
16.09.2023 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.09
11:00
Sloga 33
Mladi radnik 1926
0
3
|
16.09.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.09
12:30
Smederevo 1924
Soko 2015
2
0
|
16.09.2023 12:30 | 2 : 0 |
|
16.09
10:30
SU Team Akademija
Arena Su
8
1
|
16.09.2023 10:30 | 8 : 1 |
|
||||||
16.09
10:30
Tisa NjerÅ”
Crvenka
1
2
|
16.09.2023 10:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.09
10:30
TSC
Spartak ŽK
3
0
|
16.09.2023 10:30 | 3 : 0 |
|
16.09
19:00
RFK GrafiÄar
Voždovac
4
1
|
16.09.2023 19:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.09
12:00
Brodarac
Crvena zvezda
1
5
|
16.09.2023 12:00 | 1 : 5 |
|
||||||
16.09
15:00
Teleoptik
011
4
0
|
16.09.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
16.09
10:00
Sloga
Internacional 2020
1
2
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
16.09
Lokomotiva
Å umadija 1903
0
10
|
16.09.2023 | 0 : 10 |
|
||||||
16.09
Zastava 1973
Arsenal 1930
0
3
|
16.09.2023 | 0 : 3 | |||||||
16.09
KaraÄorÄe
SuŔica
3
1
|
16.09.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
16.09
Stanovo 1941
Gruža
4
1
|
16.09.2023 | 4 : 1 |
|
||||||
16.09
Olimp 2015
Slavija
0
1
|
16.09.2023 | 0 : 1 |
|
||||||
16.09
RadniÄki 1923
Srbija
2
1
|
16.09.2023 | 2 : 1 |
|
16.09
Inviktus 2020
Crvena zvezda
8
0
|
16.09.2023 | 8 : 0 | |||||||
16.09
17:00
Polet
OFK VrŔac
2
3
|
16.09.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.09
Kristal 2018
Potporanj
1
5
|
16.09.2023 | 1 : 5 |
|
||||||
16.09
Partizan
Ratar
12
1
|
16.09.2023 | 12 : 1 |
|
16.09
Jugoslavija
BSK
5
3
|
16.09.2023 | 5 : 3 |
|
||||||
16.09
Voja GaÄiÄ
Omladinac
10
0
|
16.09.2023 | 10 : 0 |
|
||||||
16.09
10:00
Jedinstvo SteviÄ
Borac
7
0
|
16.09.2023 10:00 | 7 : 0 | |||||||
16.09
Dolovo
Mladost
8
2
|
16.09.2023 | 8 : 2 |
|
16.09
BuduÄnost
Bubamara 2010
0
4
|
16.09.2023 | 0 : 4 |
|
||||||
16.09
Unirea
Proleter
1
6
|
16.09.2023 | 1 : 6 | |||||||
16.09
Dolina
Spartak 1911
0
5
|
16.09.2023 | 0 : 5 |
|
||||||
16.09
Borac
Glogonj
0
4
|
16.09.2023 | 0 : 4 |
|
16.09
10:00
Napredak SimiÄevo
OPK Rudar 1933
4
2
|
16.09.2023 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
16.09
10:00
Omladinac
Äerdap
6
1
|
16.09.2023 10:00 | 6 : 1 |
|
16.09
11:30
ŽelezniÄar Kusadak
Å umadinac 1913
11
0
|
16.09.2023 11:30 | 11 : 0 |
|
||||||
16.09
10:00
Mladi radnik 1940
Mihajlovac 1934
0
3
|
16.09.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.09
12:30
Sloga
Godomin
1
8
|
16.09.2023 12:30 | 1 : 8 |
|
||||||
16.09
10:00
PetliÄ SD 2006
Mladost (NS)
9
0
|
16.09.2023 10:00 | 9 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Tesla
Udarnik
0
2
|
16.09.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.09
16:00
Osipaonica
Plana
|
16.09.2023 16:00 |
|
|||||||
16.09
10:00
Napredak
Omladinac
11
1
|
16.09.2023 10:00 | 11 : 1 |
|
||||||
16.09
11:00
Mladost 1948
Mladi borac
4
3
|
16.09.2023 11:00 | 4 : 3 |
|
16.09
Jedinstvo (BPS)
Tisa NjerÅ”
1
6
|
16.09.2023 | 1 : 6 |
|
||||||
16.09
Kevi
Äantavir
|
16.09.2023 | : | |||||||
16.09
Vinogradar
Äoka
3
0
|
16.09.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
AFK
Jedinstvo (SK)
7
0
|
16.09.2023 | 7 : 0 |
|
16.09
12:00
MaksimoviÄ 2020
Savinac 1933
5
0
|
16.09.2023 12:00 | 5 : 0 |
|
16.09
17:00
Morava (M)
Titan
2
3
|
16.09.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.09
Magnohrom
Apolon 2018
|
16.09.2023 | : |
16.09
Cer
RadniÄki
2
5
|
16.09.2023 | 2 : 5 |
|
||||||
16.09
Mladi borac
Loznica
1
1
|
16.09.2023 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
ŽelezniÄar
Mladost
3
0
|
16.09.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
MaÄva 1929
Vrelo sport
4
0
|
16.09.2023 | 4 : 0 |
|
||||||
16.09
Hajduk Stanko
MaÄva (Å )
0
14
|
16.09.2023 | 0 : 14 |
|
||||||
16.09
Jedinstvo 1945
Lipolist
10
0
|
16.09.2023 | 10 : 0 |
|
||||||
16.09
DuŔko
Sunrise Å abac
2
5
|
16.09.2023 | 2 : 5 |
|
16.09
10:00
Mladost
Iskra
3
1
|
16.09.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.09
10:00
Vojvodina
BuduÄnost
2
3
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.09
10:00
Sloboda
EÄÅ”eg
4
6
|
16.09.2023 10:00 | 4 : 6 |
|
||||||
16.09
10:00
Jadran
NjegoÅ”
3
1
|
16.09.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
16.09
10:00
Car Konstantin
OFK Å ampion 2014
3
0
|
16.09.2023 10:00 | 3 : 0 | |||||||
16.09
10:00
Nacional
RadniÄki (P)
0
3
|
16.09.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.09
10:00
Lider MGM
Filip FilipoviÄ
1
5
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 5 |
|
16.09
17:00
Kraljica Marija
RadniÄki 1923
1
5
|
16.09.2023 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
16.09
11:00
KaraÄorÄe
Jedinstvo
3
0
|
16.09.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
14:00
Pazar
Nika 2020
0
4
|
16.09.2023 14:00 | 0 : 4 |
|
||||||
16.09
14:00
ŽGFK Borac
Loznica
4
0
|
16.09.2023 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.09
13:00
MaÄva
Požarevac
18
0
|
16.09.2023 13:00 | 18 : 0 |
|
16.09
16:30
ModoÅ”
Proleter
0
7
|
16.09.2023 16:30 | 0 : 7 | |||||||
16.09
11:30
Spartak
Ruma
11
0
|
16.09.2023 11:30 | 11 : 0 |
16.09
13:00
Rvati
Skela
5
2
|
16.09.2023 13:00 | 5 : 2 |
|
16.09
09:00
SU Team Akademija
Subotica 11
1
0
|
16.09.2023 09:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.09
09:00
TSC 12
Spartak ŽK 12
1
0
|
16.09.2023 09:00 | 1 : 0 |
|
16.09
10:00
BaÄka 1901
Mladost
13
2
|
16.09.2023 10:00 | 13 : 2 |
|
||||||
16.09
10:00
Napredak
RadniÄki 1905
1
3
|
16.09.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.09
10:00
Vojvodina
United Akademija 12
6
0
|
16.09.2023 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
16.09
09:30
Tomislavci
BuduÄnost
4
3
|
16.09.2023 09:30 | 4 : 3 |
|
16.09
Jedinstvo 2017
Pazar Juniors
0
9
|
16.09.2023 | 0 : 9 |
|
||||||
16.09
SU Fa Al Ahli
JoŔanica
7
2
|
16.09.2023 | 7 : 2 | |||||||
16.09
Bane 1931
Novi Pazar
3
0
|
16.09.2023 | 3 : 0 | |||||||
16.09
OFK Ras
OFK Vlada DimitrijeviÄ
0
3
|
16.09.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
16.09
Rudar
OFK National
1
0
|
16.09.2023 | 1 : 0 |
|
||||||
16.09
Sport Club 99
Kosmet
4
4
|
16.09.2023 | 4 : 4 |
|
||||||
16.09
OFK National
Sport Club 99
4
3
|
16.09.2023 | 4 : 3 |
|
||||||
16.09
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Rudar
3
1
|
16.09.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
16.09
Novi Pazar
OFK Ras
3
0
|
16.09.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
JoŔanica
Bane 1931
0
3
|
16.09.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
16.09
OFK Dif
Jedinstvo 2017
13
0
|
16.09.2023 | 13 : 0 |
|
16.09
09:00
KaraÄorÄe
Jasenica 2017
2
0
|
16.09.2023 09:00 | 2 : 0 |
|
16.09
16:30
RadniÄki
Feniks
0
3
|
16.09.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
16.09
09:00
MaÄva 1929
Jedinstvo
20
0
|
16.09.2023 09:00 | 20 : 0 | |||||||
16.09
10:00
KaraÄorÄe
Savacium
0
6
|
16.09.2023 10:00 | 0 : 6 |
16.09
10:00
ŽelezniÄar
KrilaÅ”
2
7
|
16.09.2023 10:00 | 2 : 7 |
|
||||||
16.09
10:00
Mladi radnik 1926
Vojvoda Milenko
15
0
|
16.09.2023 10:00 | 15 : 0 |
|
16.09
16:00
Orange
Sloga
|
16.09.2023 16:00 | : |
16.09
Jedinstvo
Senta
0
0
|
16.09.2023 | 0 : 0 |
|
||||||
16.09
Sloga
ObiliÄ
0
8
|
16.09.2023 | 0 : 8 |
|
||||||
16.09
AFK
Olimpija
4
1
|
16.09.2023 | 4 : 1 |
|
16.09
10:00
Omladinac 2014
BuduÄnost KruÅ”ik 014
0
9
|
16.09.2023 10:00 | 0 : 9 |
|
||||||
16.09
10:00
OFK Senjak
ŽelezniÄar
3
0
|
16.09.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
10:00
OFK OseÄina
RadniÄki
0
3
|
16.09.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.09
10:00
Jedinstvo
Vojvode
9
0
|
16.09.2023 10:00 | 9 : 0 |
|
16.09
10:00
BuduÄnost
Rojkovac
0
1
|
16.09.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.09
10:50
Pobednik
Omladinac
2
1
|
16.09.2023 10:50 | 2 : 1 |
|
||||||
16.09
11:40
Zabrežje
Obrenovac 1905
1
4
|
16.09.2023 11:40 | 1 : 4 |
|
16.09
19:00
JugoviÄ
Ub
26
25
|
16.09.2023 19:00 | 26 : 25 | |||||||
16.09
19:30
Vranje 1957
Partizan
29
38
|
16.09.2023 19:30 | 29 : 38 | |||||||
16.09
17:30
ObiliÄ
SPD RadniÄki
31
37
|
16.09.2023 17:30 | 31 : 37 |
16.09
19:00
Mladost
Jagodina
19
27
|
16.09.2023 19:00 | 19 : 27 | |||||||
16.09
19:00
SPD RadniÄki
Vojvodina
32
28
|
16.09.2023 19:00 | 32 : 28 | |||||||
16.09
19:30
Medicinar
Bekament BB
22
19
|
16.09.2023 19:30 | 22 : 19 |
16.09
15:30
ORK Beograd
Beograd
28
21
|
16.09.2023 15:30 | 28 : 21 | |||||||
16.09
19:00
Aleksinac
TopliÄanin
24
28
|
16.09.2023 19:00 | 24 : 28 | |||||||
16.09
18:00
RadniÄki BG
Kikinda
23
13
|
16.09.2023 18:00 | 23 : 13 |
16.09
11:45
Stari Grad
Proleter
15
14
|
16.09.2023 11:45 | P 15 : 14 | |||||||
16.09
19:45
Novi Beograd
Partizan
17
7
|
16.09.2023 19:45 | 17 : 7 | |||||||
16.09
19:00
Vojvodina
Å abac Elixir
7
16
|
16.09.2023 19:00 | 7 : 16 |
16.09
20:00
BVK Crvena zvezda
NBG Vukovi
20
11
|
16.09.2023 20:00 | 20 : 11 | |||||||
16.09
20:45
TaÅ”
Valis Vega
10
18
|
16.09.2023 20:45 | 10 : 18 | |||||||
16.09
20:00
Nais
SPD RadniÄki
8
20
|
16.09.2023 20:00 | 8 : 20 |
16.09
11:30
Vojvodina
Szentesi VK
7
9
|
16.09.2023 11:30 | 7 : 9 | |||||||
16.09
10:00
Spandau 04
Spartak
25
5
|
16.09.2023 10:00 | 25 : 5 | |||||||
16.09
20:30
Szentesi VK
Spartak
24
4
|
16.09.2023 20:30 | 24 : 4 | |||||||
16.09
19:00
Crvena zvezda
Vojvodina
10
12
|
16.09.2023 19:00 | 10 : 12 |
16.09
19:30
Hram
KalÄa
6
3
|
16.09.2023 19:30 | 6 : 3 | |||||||
16.09
16:00
Gvozdeni puk
Ekonomist
3
4
|
16.09.2023 16:00 | 3 : 4 | |||||||
16.09
19:30
Požarevac
Partenon
6
3
|
16.09.2023 19:30 | 6 : 3 |