XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
727 utakmica za dan Nedelja, 24 Septembar 2023


Fudbal

24.09
15:30
Radni─Źki (P)
P─Źinja
5
2
24.09.2023 15:30 5 : 2
24.09
15:30
┼Żitora─Ĺa
Trayal
0
4
24.09.2023 15:30 0 : 4
24.09
15:30
Timo─Źanin
Budu─çnost (P)
1
3
24.09.2023 15:30 1 : 3
24.09
11:00
SFS Borac
Radni─Źki (S)
2
1
24.09.2023 11:00 2 : 1
24.09
15:30
Podunavac
GFK Sloven
0
1
24.09.2023 15:30 0 : 1
24.09
15:30
Dinamo 1945
Naftagas
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
10:00
Kabel
Hajduk 1912
3
1
24.09.2023 10:00 3 : 1
24.09
15:30
Tisa
Jedinstvo (SP)
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
Radni─Źki
PKB
3
1
24.09.2023 15:30 3 : 1
PKB
24.09
11:00
Polet (Lj)
Takovo
1
0
24.09.2023 11:00 1 : 0
24.09
15:30
OFK Mihajlovac
Vrelo Sport
0
0
24.09.2023 15:30 0 : 0
24.09
15:30
Jadran
Sloga
3
1
24.09.2023 15:30 3 : 1
24.09
15:30
Donji Srem 2015
Hajduk (D)
1
4
24.09.2023 15:30 1 : 4
24.09
10:00
Slavija
TSK
1
2
24.09.2023 10:00 1 : 2
TSK
24.09
15:30
Jedinstvo
Radni─Źki (┼á)
5
0
24.09.2023 15:30 5 : 0
24.09
15:30
Mladost (BP)
Hercegovac
2
2
24.09.2023 15:30 2 : 2
24.09
15:30
Vojvodina (BG)
OFK Mladost APA
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
─Éur─Ĺin
Hajduk
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
┼ŻAK
Radni─Źki (K)
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
15:30
Mladost
Sloboda
3
2
24.09.2023 15:30 3 : 2
24.09
15:30
Vojvodina 1928
Jedinstvo (BK)
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Radan
Sloga
5
0
24.09.2023 15:30 5 : 0
24.09
11:00
Svetlost
Gra─Źanica
7
3
24.09.2023 11:00 7 : 3
24.09
15:30
Gracko
Jastrebac
10
1
24.09.2023 15:30 10 : 1
24.09
15:30
SU Dinamo Jug
Planta┼ża
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
15:30
Naša krila 1936
Mladost (M)
2
2
24.09.2023 15:30 2 : 2
24.09
15:30
OFK Niš
Zemljoradnik
5
1
24.09.2023 15:30 5 : 1
24.09
15:30
Pukovac
OFK Brzi Brod
1
4
24.09.2023 15:30 1 : 4
24.09
15:30
Morava
Mladost (B)
4
0
24.09.2023 15:30 4 : 0
24.09
15:30
Jedinstvo
OFK Napredak 1929
1
0
24.09.2023 15:30 1 : 0
24.09
15:30
Orljane
Car Konstantin
3
4
24.09.2023 15:30 3 : 4
24.09
15:30
Palilulac
Bukovik
0
3
24.09.2023 15:30 0 : 3
24.09
11:00
Jedinstvo
Rajko Miti─ç
2
1
24.09.2023 11:00 2 : 1
24.09
15:30
Hajduk Veljko
OFK Slatina
4
1
24.09.2023 15:30 4 : 1
24.09
15:30
Kušiljevo
OFK Lugomir
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Vinogradar
Juhor
4
0
24.09.2023 15:30 4 : 0
24.09
15:30
Mladost
Blagotin
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
Umka
OFK Mladenovac
1
2
24.09.2023 15:30 1 : 2
24.09
15:30
Crvena zvezda
OFK ┼Żarkovo
1
2
24.09.2023 15:30 1 : 2
24.09
15:30
Komgrap
Zuce 2019
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
OFK Budu─çnost
BSK 1926
0
2
24.09.2023 15:30 0 : 2
24.09
15:30
Bole─Ź
Balkan Mirijevo
0
0
24.09.2023 15:30 0 : 0
24.09
15:30
Zastava 1973
Polet
2
5
24.09.2023 15:30 2 : 5
24.09
15:30
Zlatar
Sevojno
1
3
24.09.2023 15:30 1 : 3
24.09
15:30
Polimlje
Sloboda (─î)
0
0
24.09.2023 15:30 0 : 0
24.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Budu─çnost (A)
5
0
24.09.2023 11:00 5 : 0
24.09
15:30
Jedinstvo (K)
Sloga (BB)
0
3
24.09.2023 15:30 0 : 3
24.09
15:30
┼Żelezni─Źar
Lipolist
1
1
24.09.2023 15:30 1 : 1
24.09
15:30
OFK Divci
Hajduk Stanko
1
0
24.09.2023 15:30 1 : 0
24.09
15:30
Ra─Ĺevac
OFK Ose─Źina
4
2
24.09.2023 15:30 4 : 2
24.09
15:30
Borac (L)
Ribnica
1
0
24.09.2023 15:30 1 : 0
24.09
15:30
Obili─ç
VGSK
1
3
24.09.2023 15:30 1 : 3
24.09
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Sloga 1924
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
15:30
─Éerdap
Šumadija (A)
1
1
24.09.2023 15:30 1 : 1
24.09
16:00
Borac (V)
Milo─Źajac
2
0
24.09.2023 16:00 2 : 0
24.09
11:00
Proleter
Ibar
1
0
24.09.2023 11:00 1 : 0
24.09
16:00
OFK Ras
Rudar
3
1
24.09.2023 16:00 3 : 1
24.09
16:00
OFK Progorelica
Omladinac (NS)
2
0
24.09.2023 16:00 2 : 0
24.09
16:00
Zvezda
Koštampolje
1
1
24.09.2023 16:00 1 : 1
24.09
15:30
Budu─çnost (M)
BSK
4
1
24.09.2023 15:30 4 : 1
BSK
24.09
15:30
Rusin
Radni─Źki 1918
0
2
24.09.2023 15:30 0 : 2
24.09
15:30
Borac 46
Lipar
4
2
24.09.2023 15:30 4 : 2
24.09
15:30
Kula
Budu─çnost (G)
2
4
24.09.2023 15:30 2 : 4
24.09
15:30
Budu─çnost (P)
Polet
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
16:00
Kutlovo
Stanovo 1941
3
3
24.09.2023 16:00 3 : 3
24.09
16:00
Divostin
Budu─çnost
10
0
24.09.2023 16:00 10 : 0
24.09
16:00
Jedinstvo
Kolonija
2
1
24.09.2023 16:00 2 : 1
24.09
16:00
Sloboda
Šumadija 1934
1
6
24.09.2023 16:00 1 : 6
24.09
16:00
Pobeda 1926
Mladost
0
0
24.09.2023 16:00 0 : 0
24.09
16:00
Ba─Źka 1923
Ba─Źka (B)
2
0
24.09.2023 16:00 2 : 0
24.09
16:00
Hajduk
OFK Futog
0
2
24.09.2023 16:00 0 : 2
24.09
16:00
Jedinstvo
Omladinac
2
1
24.09.2023 16:00 2 : 1
24.09
16:00
Budu─çnost (BB)
Sloga (P)
2
3
24.09.2023 16:00 2 : 3
24.09
16:00
Dolina
Potporanj
4
2
24.09.2023 16:00 4 : 2
24.09
16:00
Dolovo
Glogonj
4
3
24.09.2023 16:00 4 : 3
24.09
16:00
Hajdu─Źica
Budu─çnost (A)
1
1
24.09.2023 16:00 1 : 1
24.09
16:00
Jedinstvo Stevi─ç
Unirea
0
2
24.09.2023 16:00 0 : 2
24.09
16:00
Vulturul
Sloga (BNS)
4
2
24.09.2023 16:00 4 : 2
24.09
16:00
Radni─Źki (B)
Crvena zvezda
1
2
24.09.2023 16:00 1 : 2
24.09
16:00
Spartak 1911
Ševac
3
0
24.09.2023 16:00 3 : 0
24.09
15:30
Bile─çanin
Polet
1
2
24.09.2023 15:30 1 : 2
24.09
15:30
Crvena zvezda
OFK Staji─çevo
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
MSK
Banat (─î)
1
1
24.09.2023 15:30
MSK
1 : 1
24.09
15:30
Mladost
Napredak (BT)
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
15:30
2. Oktobar
Vojvodina
7
0
24.09.2023 15:30 7 : 0
24.09
15:30
Tomislavci
Jadran
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Jedinstvo
Senta
0
0
24.09.2023 15:30 0 : 0
24.09
15:30
Iskra
Srbobran
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
Tavankut
Proleter
1
1
24.09.2023 15:30 1 : 1
24.09
15:30
Sloga (V)
Sremac (V)
1
0
24.09.2023 15:30 1 : 0
24.09
15:30
Krušedol
Šumar
0
1
24.09.2023 15:30 0 : 1
24.09
15:30
LSK
Polet (NK)
0
2
24.09.2023 15:30
LSK
0 : 2
24.09
15:30
Fruškogorac
Srem
0
2
24.09.2023 15:30 0 : 2
24.09
15:30
Budu─çnost
Partizan
5
2
24.09.2023 15:30 5 : 2
24.09
16:00
─îitluk
Rubin
2
5
24.09.2023 16:00 2 : 5
24.09
16:00
FUD
Sloga (─ć)
3
2
24.09.2023 16:00
FUD
3 : 2
24.09
16:00
Ma─Źkovac
Gornji Stepoš
6
0
24.09.2023 16:00 6 : 0
24.09
16:00
13. April
Sloga (D)
0
6
24.09.2023 16:00 0 : 6
24.09
16:00
Bošnjane
Dedina
3
1
24.09.2023 16:00 3 : 1
24.09
16:00
Parunovac
Sloga (L)
1
1
24.09.2023 16:00 1 : 1
24.09
16:00
Trudbenik
Jastrebac
1
1
24.09.2023 16:00 1 : 1
24.09
16:00
Vin─Źa
Saranovo 1936
3
2
24.09.2023 16:00 3 : 2
24.09
16:00
Prvi srpski ustanak
Mladi rudar
3
1
24.09.2023 16:00 3 : 1
24.09
16:00
Marjan
Trnava
1
2
24.09.2023 16:00 1 : 2
24.09
16:00
Banja
┼ŻSK
4
1
24.09.2023 16:00 4 : 1
24.09
16:00
Lokomotiva
OFK Aran─Ĺelovac 1979
0
1
24.09.2023 16:00 0 : 1
24.09
16:00
Omladinac
Šumadinac (S)
0
1
24.09.2023 16:00 0 : 1
24.09
16:00
BSK
Šumadija
2
1
24.09.2023 16:00
BSK
2 : 1
24.09
16:00
Kopljari
Plaskovac
0
0
24.09.2023 16:00 0 : 0
24.09
16:00
Brestovac
SFU Rudar 1934
2
3
24.09.2023 16:00 2 : 3
24.09
11:00
Klju─Ź
Radni─Źki
2
4
24.09.2023 11:00 2 : 4
24.09
11:00
Miloševo
Polet
4
2
24.09.2023 11:00 4 : 2
24.09
16:00
Blizna
Urovica
5
0
24.09.2023 16:00 5 : 0
24.09
16:00
Nemetali
Mala Vrbica
2
0
24.09.2023 16:00 2 : 0
24.09
15:30
Morava
Rudar (P)
4
1
24.09.2023 15:30 4 : 1
24.09
15:30
Jedinstvo
Moravac 2015
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Partizan
Donja Mutnica
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Kolonija
Kolare
2
2
24.09.2023 15:30 2 : 2
24.09
15:30
Vinogradar
Napredak
2
3
24.09.2023 15:30 2 : 3
24.09
15:30
Budu─çnost (M)
Budu─çnost (─É)
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Dragocvet
Mladost
5
1
24.09.2023 15:30 5 : 1
24.09
16:00
Toplica
┼Żabari
3
1
24.09.2023 16:00 3 : 1
24.09
16:00
─îu─Źuge
Zadrugar
3
1
24.09.2023 16:00 3 : 1
24.09
16:00
Dimitrije Tucovi─ç
OFK Br─Ĺanac
6
0
24.09.2023 16:00 6 : 0
24.09
15:30
Osipaonica
Crvena zvezda
0
0
24.09.2023 15:30 0 : 0
24.09
15:30
Mladost
┼Żelezni─Źar Kusadak
1
1
24.09.2023 15:30 1 : 1
24.09
15:30
Lunjevac
Sloga (L)
1
2
24.09.2023 15:30 1 : 2
24.09
15:30
Radnik
Omladinac
4
0
24.09.2023 15:30 4 : 0
24.09
15:30
Borac 1932
Mladi radnik 1940
3
3
24.09.2023 15:30 3 : 3
24.09
15:30
Sloga (M)
Udarnik
2
2
24.09.2023 15:30 2 : 2
24.09
15:30
Pobeda
SASK
1
3
24.09.2023 15:30 1 : 3
24.09
15:30
Devi─çi
Jedinstvo (GG)
1
1
24.09.2023 15:30 1 : 1
24.09
15:30
Prijevor
Ozrem PMH
1
1
24.09.2023 15:30 1 : 1
24.09
15:30
Mladost
Morava
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Rudar
Lugovi
5
0
24.09.2023 15:30 5 : 0
24.09
15:30
Ozremica
Jedinstvo (P)
1
4
24.09.2023 15:30 1 : 4
24.09
15:30
Kej
Zadrugar
0
0
24.09.2023 15:30
Kej
0 : 0
24.09
15:30
Sirakovo
Zvi┼żd
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
Pomoravlje 1946
Integral
6
0
24.09.2023 15:30 6 : 0
24.09
15:30
Krilaš
Rudar Kostolac
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
Batovac
┼Żelezni─Źar
0
1
24.09.2023 15:30 0 : 1
24.09
11:00
Trgova─Źki
Polet (SD)
1
2
24.09.2023 11:00 1 : 2
24.09
15:30
Napredak (S)
Vojvoda Milenko
4
0
24.09.2023 15:30 4 : 0
24.09
15:30
Posavac Tišma
Poštar Zvezdara
5
0
24.09.2023 15:30 5 : 0
24.09
15:30
Srem─Źica
Lokomotiva
3
1
24.09.2023 15:30 3 : 1
24.09
15:30
Heroj Polet
Dunav
3
2
24.09.2023 15:30 3 : 2
24.09
15:30
Siti Sport Klub
PKB Kovilovo
1
1
24.09.2023 15:30 1 : 1
24.09
15:30
Lisovi─ç 1977
OFK Borac
0
2
24.09.2023 15:30 0 : 2
24.09
15:30
OFK Zabre┼żje
Rušanj
1
4
24.09.2023 15:30 1 : 4
24.09
15:30
Strelac
Krtinska
4
0
24.09.2023 15:30 4 : 0
24.09
15:30
Rojkovac
Beljina
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
Zaklopa─Źa
OFK Mladost
4
2
24.09.2023 15:30 4 : 2
24.09
10:00
Mali Po┼żarevac
Vr─Źin
2
2
24.09.2023 10:00 2 : 2
24.09
15:30
Pudarci
Rabrovac
0
1
24.09.2023 15:30 0 : 1
24.09
15:30
Omladinac
Velika Krsna
0
2
24.09.2023 15:30 0 : 2
24.09
15:30
Hajduk
Šumadija 1962
1
2
24.09.2023 15:30 1 : 2
24.09
16:00
Šljivar
Osni─ç
0
2
24.09.2023 16:00 0 : 2
24.09
16:00
Rudar (P)
FSU Kraljevica
2
7
24.09.2023 16:00 2 : 7
24.09
16:00
Radni─Źki 1946
Malinik
0
3
24.09.2023 16:00 0 : 3
24.09
16:00
OFK 019
Hajduk
0
3
24.09.2023 16:00 0 : 3
24.09
15:30
Stevan Nešticki
Vulkan 1963
0
5
24.09.2023 15:30 0 : 5
24.09
15:30
Planinac 1933
Mladost
5
4
24.09.2023 15:30 5 : 4
24.09
15:30
Jedinstvo
Proleter
0
4
24.09.2023 15:30 0 : 4
24.09
15:30
Sloboda
Sloga 1948
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
15:30
Omladinac
Sloga (DT)
4
1
24.09.2023 15:30 4 : 1
24.09
15:30
OFK Morava 2022
Rudar
3
3
24.09.2023 15:30 3 : 3
24.09
15:30
Aluminijum
Novoselac
0
1
24.09.2023 15:30 0 : 1
24.09
15:30
Radni─Źki 1924
Polet (V)
4
2
24.09.2023 15:30 4 : 2
24.09
15:30
Borac
Mekiš
2
4
24.09.2023 15:30 2 : 4
24.09
15:30
Moravac
Jastrebac
0
5
24.09.2023 15:30 0 : 5
24.09
15:30
Malošište
Sloga 1980
4
1
24.09.2023 15:30 4 : 1
24.09
15:30
Rudar 2016
Naisus 1977
3
3
24.09.2023 15:30 3 : 3
24.09
15:30
┼Żelezni─Źar
Bobište
1
3
24.09.2023 15:30 1 : 3
24.09
15:30
Moravac
Jedinstvo
0
2
24.09.2023 15:30 0 : 2
24.09
11:00
Lemind 1953
Milanovo
8
0
24.09.2023 11:00 8 : 0
24.09
15:30
Vu─Źje
─îekmin
0
1
24.09.2023 15:30 0 : 1
24.09
15:30
OFK Morava
BSK
3
4
24.09.2023 15:30 3 : 4
BSK
24.09
15:30
Zlo─çudovo
Progres
4
2
24.09.2023 15:30 4 : 2
24.09
11:00
Donja Lomnica
Sloga
5
1
24.09.2023 11:00 5 : 1
24.09
15:30
Gradac
Polet
2
3
24.09.2023 15:30 2 : 3
24.09
15:30
Milan Orli─ç
Duško
6
0
24.09.2023 15:30 6 : 0
24.09
15:30
Stojan Lazarac
Vidojevica
1
1
24.09.2023 15:30 1 : 1
24.09
15:30
Mladost
Jedinstvo (Z)
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
Radni─Źki
Gu─Źevo 1929
2
2
24.09.2023 15:30 2 : 2
24.09
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Jedinstvo Vladimirci 1924
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Podrinje
Antimon
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Mladi Borac
Jedinstvo (Š)
2
3
24.09.2023 15:30 2 : 3
24.09
16:00
Kotroman
Gluma─Ź
1
1
24.09.2023 16:00 1 : 1
24.09
16:00
Gorobilje
Crnokosa
1
1
24.09.2023 16:00 1 : 1
24.09
16:00
Višesava
Bakionica
9
1
24.09.2023 16:00 9 : 1
24.09
16:00
Je┼żevica
Polet
4
2
24.09.2023 16:00 4 : 2
24.09
11:00
Prvi partizan
Jasen
0
1
24.09.2023 11:00 0 : 1
24.09
16:00
Omladinac
Tara
1
1
24.09.2023 16:00 1 : 1
24.09
16:00
Lazarica
Jedinstvo
4
0
24.09.2023 16:00 4 : 0
24.09
15:30
┼Żelju┼ía
Spartak
2
2
24.09.2023 15:30 2 : 2
24.09
15:30
Mladost
Pobeda
1
2
24.09.2023 15:30 1 : 2
24.09
15:30
OFK Alakince
OFK Pavlovac
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
15:30
Torpedo 1973
Lugina
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
Trnovac
Radni─Źki 2021
5
0
24.09.2023 15:30 5 : 0
24.09
15:30
BSK Bujanovac
Vihor
3
1
24.09.2023 15:30 3 : 1
24.09
15:30
─îelik
OFK AS
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
16:00
Jug Bogdan
Trbunje
6
0
24.09.2023 16:00 6 : 0
24.09
16:00
Re─Źica
Borac
0
3
24.09.2023 16:00 0 : 3
24.09
16:00
Omladinac
Dobri─Ź
1
6
24.09.2023 16:00 1 : 6
24.09
16:00
Jovo Kursula
Magnohrom
3
6
24.09.2023 16:00 3 : 6
24.09
16:00
Jedinstvo 2017
Ribnica
1
2
24.09.2023 16:00 1 : 2
24.09
16:00
Stubal
Biljanovac
0
1
24.09.2023 16:00 0 : 1
24.09
16:00
Tavnik
Popovi─çi Vrnjci
4
0
24.09.2023 16:00 4 : 0
24.09
16:00
Jedinstvo (G)
Omladinac
2
0
24.09.2023 16:00 2 : 0
24.09
16:00
─ćava
Sloga 1934
0
0
24.09.2023 16:00 0 : 0
24.09
16:00
Šumadinac KG
Seljak
2
0
24.09.2023 16:00 2 : 0
24.09
16:00
Borac
Bratstvo 1975
4
2
24.09.2023 16:00 4 : 2
24.09
16:00
Jadran
Apolon 4
2
3
24.09.2023 16:00 2 : 3
24.09
16:00
21. oktobar
OFK ┼Że┼żelj
1
3
24.09.2023 16:00 1 : 3
24.09
16:00
Borac (VS)
Ratar
3
1
24.09.2023 16:00 3 : 1
24.09
16:00
Karaš (K)
Banat (VŠ)
2
1
24.09.2023 16:00 2 : 1
24.09
16:00
Banat (D)
Polet
1
0
24.09.2023 16:00 1 : 0
24.09
15:30
Mladost (MB)
Naša Zvezda
1
3
24.09.2023 15:30 1 : 3
24.09
15:30
Ba─Źki Hajduk
OFK Stari Grad
0
6
24.09.2023 15:30 0 : 6
24.09
15:30
Slavija (P)
Borac (V)
4
0
24.09.2023 15:30 4 : 0
24.09
16:00
Proleter
Ba─Źka (D)
1
0
24.09.2023 16:00 1 : 0
24.09
16:00
Mladost 1977
OFK Orašje 1960
5
0
24.09.2023 16:00 5 : 0
24.09
14:00
Donji Kopaonik
Poljoprivrednik
2
0
24.09.2023 14:00 2 : 0
24.09
16:15
Omladinac
Beli Orlovi
0
2
24.09.2023 16:15 0 : 2
24.09
16:15
Borac
Vinogradar
3
0
24.09.2023 16:15 3 : 0
24.09
14:00
Ribnik
Mladost (DK)
2
4
24.09.2023 14:00 2 : 4
24.09
14:00
Mladost (T)
Garevina
1
1
24.09.2023 14:00 1 : 1
24.09
15:30
Radni─Źki
Aleksa Šantić
4
1
24.09.2023 15:30 4 : 1
24.09
15:30
Polet
Omladinac
3
2
24.09.2023 15:30 3 : 2
24.09
15:30
Polet (S)
Mladost
3
2
24.09.2023 15:30 3 : 2
24.09
15:30
Zadrugar
Terekveš
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
16:00
OFK Mladost
Voja Ga─Źi─ç
3
1
24.09.2023 16:00 3 : 1
24.09
16:00
BSK Bavanište
Borac
1
2
24.09.2023 16:00 1 : 2
24.09
16:00
Jugoslavija
Tempo
1
2
24.09.2023 16:00 1 : 2
24.09
16:00
Omladinac
Stari Tamiš
4
2
24.09.2023 16:00 4 : 2
24.09
16:00
Partizan
Proleter
2
2
24.09.2023 16:00 2 : 2
24.09
15:30
Kameni
─îSK ─îortanovci
1
1
24.09.2023 15:30 1 : 1
24.09
15:30
Mladost
Rudar
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
Car Uroš
Polet
0
5
24.09.2023 15:30 0 : 5
24.09
15:30
Ljukovo
Fruškogorac
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
15:30
Grani─Źar
OFK Bresta─Ź
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Napredak
Hajduk 1932
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
15:30
Hrtkovci
Planinac
3
2
24.09.2023 15:30 3 : 2
24.09
16:00
Borac
Rekreativo
2
0
24.09.2023 16:00 2 : 0
24.09
10:00
Polet
Belo Polje
1
0
24.09.2023 10:00 1 : 0
24.09
16:00
Budu─çnost
OFK Urovci
3
1
24.09.2023 16:00 3 : 1
24.09
10:00
Duboko
Omladinac
2
0
24.09.2023 10:00 2 : 0
24.09
16:00
Sloga
Jedinstvo
1
4
24.09.2023 16:00 1 : 4
24.09
15:30
Mladost (K)
Mladi radnik
4
2
24.09.2023 15:30 4 : 2
24.09
15:30
Mladost (G)
GFK Strelište
0
0
24.09.2023 15:30 0 : 0
24.09
15:30
Omladinac
Šumadinac
1
1
24.09.2023 15:30 1 : 1
24.09
15:30
Sloboda
Jedinstvo
3
2
24.09.2023 15:30 3 : 2
24.09
15:30
Jedinstvo 2014
Borac
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
15:30
Mladost (L)
Potisje
4
2
24.09.2023 15:30 4 : 2
24.09
15:30
Mladost (BB)
ASK
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
ASK
24.09
15:30
Naftagas
Zadrugar
2
3
24.09.2023 15:30 2 : 3
24.09
15:30
Krajina
KSK Konak 1926
5
4
24.09.2023 15:30 5 : 4
24.09
15:30
Lehel
OFK Klek
3
4
24.09.2023 15:30 3 : 4
24.09
15:30
OFK Gradnulica
Tamiš
4
1
24.09.2023 15:30 4 : 1
24.09
16:00
Šarbane
Trnjaci 2021
1
0
24.09.2023 16:00 1 : 0
24.09
16:00
Polet (T)
Joševa
3
2
24.09.2023 16:00 3 : 2
24.09
16:00
Kolubara (LP)
Brezovica
1
3
24.09.2023 16:00 1 : 3
24.09
16:00
OFK Paljuvi
Crvena Jabuka
1
1
24.09.2023 16:00 1 : 1
24.09
16:00
Polet (DL)
Jedinstvo (M)
0
0
24.09.2023 16:00 0 : 0
24.09
16:00
OFK Stublenica
Sloga (V)
7
2
24.09.2023 16:00 7 : 2
24.09
16:00
Milenko Pavlovi─ç
Babaji─ç
0
0
24.09.2023 16:00 0 : 0
24.09
11:00
Jadar 2013
Beloševac
0
0
24.09.2023 11:00 0 : 0
24.09
11:00
OFK Povlen
Kolubara 2
0
5
24.09.2023 11:00 0 : 5
24.09
11:00
Tešnjar
Rajac
5
0
24.09.2023 11:00 5 : 0
24.09
11:00
Kotešica
Stari drugari
0
2
24.09.2023 11:00 0 : 2
24.09
11:00
Mali korak
Rakac Stave
1
4
24.09.2023 11:00 1 : 4
24.09
11:00
Popadi─ç
Polet
0
6
24.09.2023 11:00 0 : 6
24.09
15:30
Polet (V)
Morava 1932
4
1
24.09.2023 15:30 4 : 1
24.09
15:30
Napredak 1934
Stig 1955
6
2
24.09.2023 15:30 6 : 2
24.09
15:30
Zemljoradnik 1932
Sloga (L)
1
2
24.09.2023 15:30 1 : 2
24.09
15:30
Kumane
Dizel
0
2
24.09.2023 15:30 0 : 2
24.09
15:30
Borac (K)
┼Żitkovica 2017
0
2
24.09.2023 15:30 0 : 2
24.09
15:30
Napredak (B)
Mladi Borac
0
0
24.09.2023 15:30 0 : 0
24.09
15:30
Beli Orao
Sloga TOP
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Mladost
Proleter
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
15:30
Jedinstvo
Slavija
6
0
24.09.2023 15:30 6 : 0
24.09
15:30
Borac (V)
Soko
2
5
24.09.2023 15:30 2 : 5
24.09
15:30
Crni Vitez 1924
Pobeda 1953
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
Rudar (K)
Rade Milošević
0
0
24.09.2023 15:30 0 : 0
24.09
15:30
BSK 1924
Homoljac
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Jedinstvo (S)
Radni─Źki (K)
1
0
24.09.2023 15:30 1 : 0
24.09
15:30
Polet 1930
Zadrugar 1947
0
4
24.09.2023 15:30 0 : 4
24.09
15:30
Mladost (K)
Mlava (ML)
1
0
24.09.2023 15:30 1 : 0
24.09
16:00
Slanobarac
┼Żelezni─Źar NS
0
2
24.09.2023 16:00 0 : 2
24.09
16:00
Vinogradar
Stra┼żilovo
1
1
24.09.2023 16:00 1 : 1
24.09
16:00
Hajduk (G)
Tatra
3
1
24.09.2023 16:00 3 : 1
24.09
16:00
Petar Pua─Źa
Mileti─ç
4
5
24.09.2023 16:00 4 : 5
24.09
16:00
Dinamo
Borac (NS)
1
5
24.09.2023 16:00 1 : 5
24.09
16:00
─îenej
Borac (R)
1
1
24.09.2023 16:00 1 : 1
24.09
15:30
Radni─Źki
Moravac (G)
8
2
24.09.2023 15:30 8 : 2
24.09
15:30
Umac
Morava
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
Mladi borac
Veliko Trnjane
0
1
24.09.2023 15:30 0 : 1
24.09
15:30
Bratstvo
Šumadija
1
0
24.09.2023 15:30 1 : 0
24.09
15:30
Moravac Orion
OFK Pomoravlje
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
15:30
Šumadija
Sin─Ĺeli─ç
2
0
24.09.2023 15:30 2 : 0
24.09
15:30
Omladinac
Radni─Źki
4
1
24.09.2023 15:30 4 : 1
24.09
15:30
Resavski Despoti
Istok 63
4
1
24.09.2023 15:30 4 : 1
24.09
15:30
15. Avgust 1950
Heroj
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Dra┼żmirovac
Beljanica
1
4
24.09.2023 15:30 1 : 4
24.09
15:30
Budu─çnost (PD)
Milicionar
3
0
24.09.2023 15:30 3 : 0
24.09
15:30
Sloga
Omladinac
1
3
24.09.2023 15:30 1 : 3
24.09
15:30
Sloboda
OFK Napredak
1
6
24.09.2023 15:30 1 : 6
24.09
15:30
Budu─çnost 1929
Drina
3
2
24.09.2023 15:30 3 : 2
24.09
15:30
Zadrugar
Majur
2
1
24.09.2023 15:30 2 : 1
24.09
15:30
Bair
Petlova─Źa
3
1
24.09.2023 15:30 3 : 1