11.11
13:00
RadniÄki 1923
Voždovac
3
0
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
11.11
18:30
IMT
Mladost (L)
0
1
|
11.11.2023 18:30 | 0 : 1 | |||||||
11.11
16:00
Radnik
Napredak
1
2
|
11.11.2023 16:00 | 1 : 2 | |||||||
11.11
18:00
ŽelezniÄar
Crvena zvezda
1
2
|
11.11.2023 18:00 | 1 : 2 |
11.11
13:00
InÄija Toyo Tires
Smederevo 1924
1
2
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
11.11
13:00
RadniÄki (SM)
Mladost GAT
0
0
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 0 | |||||||
11.11
13:00
Tekstilac
MaÄva
1
0
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
11.11
13:30
MeŔevo
BuduÄnost (P)
4
2
|
11.11.2023 13:30 | 4 : 2 | |||||||
11.11
14:00
Trayal
Jedinstvo 1936
3
0
|
11.11.2023 14:00 | 3 : 0 | |||||||
11.11
13:30
PÄinja
RadniÄki (S)
3
2
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 2 | |||||||
11.11
13:30
Jedinstvo (P)
SFS Borac
3
2
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 2 | |||||||
11.11
13:30
RadniÄki (P)
OFK SinÄeliÄ
1
2
|
11.11.2023 13:30 | 1 : 2 | |||||||
11.11
13:30
GFK Jagodina
Dunav
2
0
|
11.11.2023 13:30 | 2 : 0 |
11.11
13:00
Hajduk 1912
BeÄej 1918
4
1
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 1 | |||||||
11.11
13:00
Naftagas
Omladinac
3
0
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
11.11
13:00
GFK Sloven
ŽelezniÄar (I)
2
1
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
11.11
13:00
OFK Kikinda
1. Maj Ruma
5
1
|
11.11.2023 13:00 | 5 : 1 | |||||||
11.11
13:00
Dinamo 1945
OFK BaÄka
2
0
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
11.11
13:30
Zemun
Rad
3
0
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
11.11
10:00
SinÄeliÄ
Teleoptik
0
2
|
11.11.2023 10:00 | 0 : 2 |
11.11
13:00
Tutin
Polet (Lj)
0
1
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
11.11
13:00
Borac 1926
Loznica
4
1
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 1 | |||||||
11.11
13:00
Omladinac (Z)
JoŔanica
0
1
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
11.11
13:00
Takovo
Zlatibor
1
0
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
11.11
13:00
Sloga 33
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
11.11
13:00
Sloga (P)
Mladi radnik 1926
2
1
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
11.11
13:00
Sloga
Dunav
0
0
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 0 | |||||||
11.11
13:00
RadniÄki (Å )
Index
2
1
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
11.11
13:00
Ravangrad 2018
Mladost (T)
2
0
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 0 | |||||||
11.11
13:00
OFK Mladost APA
Preporod
4
3
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 3 | |||||||
11.11
13:00
BajŔa
ÄurÄin
3
0
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
11.11
13:00
BaÄka 1901
OFK Vrbas
1
4
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 4 |
11.11
13:00
Begej
Crvena zvezda
1
0
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
11.11
13:00
RadniÄki (K)
Jedinstvo (BK)
1
1
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
11.11
13:00
OFK Proleter
BAK
4
3
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 3 | |||||||
11.11
13:00
Jedinstvo (V)
Rusanda
0
1
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
11.11
13:00
BuduÄnost
Vojvodina 1928
0
2
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 2 | |||||||
11.11
13:00
Kozara
Mladost
2
1
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
11.11
13:30
Mladost 1959
Mineralac
0
7
|
11.11.2023 13:30 | 0 : 7 |
|
||||||
11.11
13:30
Nebeski Andjeli
Jablanica
7
0
|
11.11.2023 13:30 | 7 : 0 |
|
||||||
11.11
13:30
Jedinstvo (B)
Jastrebac
8
0
|
11.11.2023 13:30 | 8 : 0 |
|
11.11
13:30
OFK Napredak 1929
RadniÄki 2020
0
8
|
11.11.2023 13:30 | 0 : 8 |
|
11.11
13:30
Balkanski
OFK Zlot
3
0
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
11.11
13:30
Timok 1919
Rtanj
3
0
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
11.11
13:30
OFK Knjaz
Bor 1919
1
3
|
11.11.2023 13:30 | 1 : 3 |
11.11
13:30
Morava 1918
Sloga
4
2
|
11.11.2023 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
11.11
13:30
TemniÄ 1924
Vinogradar
1
0
|
11.11.2023 13:30 | 1 : 0 | |||||||
11.11
13:30
Mladi borac
Orlovi
3
1
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.11
13:30
Trstenik PPT
OFK Lugomir
3
0
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
11.11
13:30
LevaÄ
Juhor
1
2
|
11.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.11
13:30
Blagotin
Rembas
3
1
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
11.11
13:30
OFK Mladenovac
Napredak
6
1
|
11.11.2023 13:30 | 6 : 1 | |||||||
11.11
13:30
ŠuŔnjar 1977
BSK 1926
3
1
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 1 | |||||||
11.11
13:30
KFK Ravna gora Barajevo
Hajduk
3
2
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
|
11.11
13:00
Å umadija 1903
BuduÄnost
0
0
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.11
13:00
Sloga
Mokra Gora
4
0
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 0 | |||||||
11.11
12:00
Gruža
GoÄ
2
1
|
11.11.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
11.11
13:00
Sloga (BB)
OvÄar
1
1
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
11.11
13:00
Ribnica
RadniÄki (V)
2
3
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 3 | |||||||
11.11
13:00
Cer
OFK Divci
0
2
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
11.11
13:00
Sloga 1924
ObiliÄ
0
2
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.11
13:00
Morava
RSK
0
0
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.11
13:00
Å umadinac 1913
VGSK
3
1
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.11
13:00
Å umadija (A)
OFK Napredak
1
0
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.11
13:00
Äerdap
KaraÄorÄe
2
1
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
11.11
13:00
Sloboda
Omladinac (Å )
0
4
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 4 |
|
11.11
13:30
Rudar
Omladinac (NS)
1
2
|
11.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
11.11
13:00
Ibar
KoŔtampolje
2
1
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.11
13:30
Morava (M)
OFK Progorelica
0
0
|
11.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
11.11
13:00
ŽAK
Lipar
4
2
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 2 | |||||||
11.11
13:00
RadniÄki 1918
Kulpin
1
2
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
11.11
13:00
Krila Krajine
Polet
3
1
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 1 | |||||||
11.11
13:00
Soko
BuduÄnost (P)
0
4
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 4 | |||||||
11.11
13:00
Crvenka
Kula
4
5
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 5 |
11.11
14:00
Hajduk Jovanovac
MarÅ”iÄ
2
0
|
11.11.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
11.11
13:00
Petrovaradin
OFK Futog
0
0
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.11
13:00
Proleter 1951
Å ajkaÅ” 1908
2
3
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.11
13:00
FruŔkogorski partizan
Hajduk
4
1
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
11.11
13:30
Sloga (P)
Spartak 1911
2
1
|
11.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
11.11
13:00
Jedinstvo
2. Oktobar
5
0
|
11.11.2023 13:00 | 5 : 0 |
|
11.11
13:00
Jadran
Äoka
1
2
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
11.11
13:00
Srbobran
Proleter
3
0
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
11.11
13:00
Vinogradar
Sutjeska
1
2
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
11.11
13:00
Senta
Udarnik ViŔnjevac
1
5
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 5 | |||||||
11.11
13:00
Tomislavci
AFK
2
0
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 0 | |||||||
11.11
13:00
BuduÄnost
Tavankut
3
2
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 2 |
11.11
13:00
Sremac (D)
BuduÄnost
2
1
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.11
13:00
Podrinje
Hajduk (V)
2
0
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
11.11
14:00
Gornji StepoÅ”
Jastrebac
0
2
|
11.11.2023 14:00 | 0 : 2 |
|
11.11
18:00
Trnava
Å umadija
0
1
|
11.11.2023 18:00 | 0 : 1 |
|
11.11
13:00
Sloga
Urovica
5
1
|
11.11.2023 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.11
13:00
Rudna Glava
Polom
2
5
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 5 |
|
||||||
11.11
13:00
Krivelj
Blizna
0
3
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.11
13:00
Å arbanovac
MiloŔevo
1
0
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
11.11
14:00
Radnik
Zadrugar
0
1
|
11.11.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.11
14:00
Pepeljevac
OFK JabuÄje
1
4
|
11.11.2023 14:00 | 1 : 4 | |||||||
11.11
14:00
Junior Novo Naselje
Toplica
3
0
|
11.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
11.11
13:00
Jasenica 2017
Borac 1932
2
4
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 4 |
|
11.11
13:00
Slatina
Prilike
0
5
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.11
13:00
Ozrem PMH
Jedinstvo (P)
3
0
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
11.11
13:00
Spartak 1976
Kej
3
0
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
11.11
13:00
Rudar Kostolac
Polet (SD)
3
1
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
11.11
13:30
VinÄa
Rabrovac
8
2
|
11.11.2023 13:30 | 8 : 2 |
|
11.11
13:30
GraniÄar
Hajduk
3
1
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.11
13:30
OsniÄ
OFK 019
2
3
|
11.11.2023 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
11.11
13:30
Kosovo
RadniÄki 1946
0
3
|
11.11.2023 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
11.11
13:30
Rgotina
Midžor
4
3
|
11.11.2023 13:30 | 4 : 3 |
|
11.11
13:30
Polet (R)
Polet (V)
6
0
|
11.11.2023 13:30 | 6 : 0 | |||||||
11.11
13:30
BaliÄevac
Moravac
0
3
|
11.11.2023 13:30 | 0 : 3 |
11.11
13:30
Jedinstvo
Polet
4
2
|
11.11.2023 13:30 | 4 : 2 |
|
11.11
13:00
GuÄevo 1929
Jedinstvo Vladimirci 1924
3
0
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
11.11
13:30
Crnokosa
Jedinstvo
5
0
|
11.11.2023 13:30 | 5 : 0 |
11.11
13:00
Mladost (S)
OFK AS
3
0
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
11.11
13:30
Mlada krila
Biljanovac
4
1
|
11.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
11.11
13:30
BogutovaÄka Banja
Omladinac
0
3
|
11.11.2023 13:30 | 0 : 3 |
|
11.11
13:30
Partizan (U)
Omladinac
8
1
|
11.11.2023 13:30 | 8 : 1 |
|
11.11
13:00
Vojvodina
Krivanj
2
1
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.11
13:00
NaŔa Zvezda
NeŔtin
0
3
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 3 | |||||||
11.11
13:00
Mladost (MB)
TvrÄava
2
0
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
11.11
14:00
Poljoprivrednik
Mladost (DK)
1
0
|
11.11.2023 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.11
14:00
Omladinac
Borac
0
1
|
11.11.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
11.11
13:00
Kordun
TerekveÅ”
2
3
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 3 | |||||||
11.11
13:00
Borac
Zadrugar
1
0
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
11.11
13:30
Posavina
Omladinac
0
0
|
11.11.2023 13:30 | 0 : 0 | |||||||
11.11
13:30
Belo Polje
Munja
0
3
|
11.11.2023 13:30 | 0 : 3 | |||||||
11.11
13:30
Polet
Sloga
4
2
|
11.11.2023 13:30 | 4 : 2 |
11.11
13:30
GFK StreliŔte
Jedinstvo
3
0
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
11.11
13:30
Mladost (K)
Sloboda
5
0
|
11.11.2023 13:30 | 5 : 0 | |||||||
11.11
13:30
Omladinac
Ursule
3
2
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
11.11
14:00
Crvena Jabuka
Å arbane
4
1
|
11.11.2023 14:00 | 4 : 1 |
11.11
13:00
Rajac
Milenko PavloviÄ
1
3
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
11.11
13:00
Stražilovo
Titel
4
1
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.11
13:00
Sofeks
Slanobarac
14
1
|
11.11.2023 13:00 | 14 : 1 |
|
11.11
13:00
Milicionar
Mladost
0
2
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
11.11
13:00
POFK Metaloplastika 2006
BuduÄnost 1929
2
2
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 2 |
|
11.11
13:30
Velika MoŔtanica
Blokovi
3
0
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
11.11
13:00
Luk
Studenac
0
1
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.11
13:00
Borac
Jelav
1
1
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
11.11
13:00
Azbukovica
SinÄeliÄ
1
3
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
11.11
13:00
Jevremovac
Korman
4
2
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 2 | |||||||
11.11
13:00
Mladost (PP)
Bobovik
6
2
|
11.11.2023 13:00 | 6 : 2 |
11.11
13:00
Borac 1925
Sloga 1919
2
0
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
11.11
13:30
NiŔavac
Padež
1
4
|
11.11.2023 13:30 | 1 : 4 | |||||||
11.11
13:30
Napredak
Rongo Siti
6
1
|
11.11.2023 13:30 | 6 : 1 |
11.11
13:30
Ratar
Gredetin
1
4
|
11.11.2023 13:30 | 1 : 4 |
11.11
13:30
Rasina
Padež
4
0
|
11.11.2023 13:30 | 4 : 0 |
11.11
13:30
Hajduk
Tisa
4
1
|
11.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
11.11
13:30
Slavija
BaÄka
2
0
|
11.11.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.11
13:30
ObiliÄ
HorgoÅ” 1911
3
0
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
11.11
13:30
Kotlenik
Mladost (R)
4
1
|
11.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
11.11
14:00
Vujan
GauÄosi
3
2
|
11.11.2023 14:00 | 3 : 2 | |||||||
11.11
13:00
Tigrovi Mija Gold
Parmenac
3
1
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
11.11
13:30
Rozanci
Mladost (MI)
6
1
|
11.11.2023 13:30 | 6 : 1 |
11.11
13:00
Badljevica
Stari Hrast 2018
2
5
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 5 |
|
||||||
11.11
13:00
Ravni Gaj
Jezava
3
2
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
11.11
13:00
BuduÄnost
Vrbovac
4
0
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.11
13:00
Godomin
Proleter 1947
5
1
|
11.11.2023 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.11
13:00
PetliÄ SD 2006
ŽelezniÄar 1930
6
1
|
11.11.2023 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
11.11
13:00
Landol
Vožd 2020
0
7
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 7 |
|
11.11
14:00
Borac 1935
SuŔica 1929
1
2
|
11.11.2023 14:00 | 1 : 2 |
|
11.11
13:00
Borac 012
Proleter 1932
9
0
|
11.11.2023 13:00 | 9 : 0 |
|
11.11
13:00
Mladost (DL)
JaŔunja
2
1
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.11
13:00
Navalin
GraÄanski 2023
1
2
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
11.11
13:00
Srem
OFK Sparta
6
2
|
11.11.2023 13:00 | 6 : 2 |
|
||||||
11.11
13:00
Mitros
Napredak 2021
1
3
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
|
11.11
14:00
BuduÄnost
Mineral 2015
0
3
|
11.11.2023 14:00 | 0 : 3 |
|
11.11
14:00
KaÄer
Ratkovac
2
3
|
11.11.2023 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.11
14:00
Mali Borak
Strmovo 1968
12
0
|
11.11.2023 14:00 | 12 : 0 |
|
11.11
13:30
Omladinac 1927
Slavia
0
1
|
11.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
11.11
13:00
Omladinac Seone
Petrijevac
2
6
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 6 |
|
||||||
11.11
13:00
VuÄak
Kolarac
0
5
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.11
13:00
Zeppelin 026
Drugovac
1
0
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.11
13:00
Å umadinac
OFK Slavija
3
0
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
11.11
13:00
Stig (C)
Napredak (VC)
6
0
|
11.11.2023 13:00 | 6 : 0 | |||||||
11.11
13:00
Napredak (T)
Stig (MC)
6
0
|
11.11.2023 13:00 | 6 : 0 | |||||||
11.11
13:00
Mladi Hrast
Radnik
9
5
|
11.11.2023 13:00 | 9 : 5 |
11.11
13:30
Rudar Stenjevac
Bobovo
3
2
|
11.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
11.11
20:45
PosuŔje
Sarajevo
0
1
|
11.11.2023 20:45 | 0 : 1 |
|
||||||
11.11
13:00
Sloga
Igman
4
1
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
11.11
13:00
LjubiÄ
Sloboda
1
2
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
11.11
13:00
Velež
Radnik
2
3
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 3 | |||||||
11.11
13:00
Romanija
ŽeljezniÄar
2
1
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
11.11
13:00
Rudar Prijedor
Sutjeska
2
0
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 0 | |||||||
11.11
13:00
Slavija
Omarska
2
1
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
11.11
13:00
Kozara
BSK
1
0
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
11.11
13:00
Borac
LaktaŔi
1
0
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
11.11
13:00
Drina
Leotar
2
2
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 2 |
11.11
18:30
DeÄiÄ
Jezero
0
0
|
11.11.2023 18:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.11
16:00
Mladost DG
Sutjeska
1
1
|
11.11.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.11
16:00
OFK Petrovac
Arsenal
1
1
|
11.11.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.11
16:00
BuduÄnost
Jedinstvo
3
2
|
11.11.2023 16:00 | 3 : 2 |
|
11.11
16:15
AlmerĆa
Real Sociedad
1
3
|
11.11.2023 16:15 | 1 : 3 |
|
||||||
11.11
18:30
Granada
Getafe
1
1
|
11.11.2023 18:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.11
18:30
Osasuna
Las Palmas
1
1
|
11.11.2023 18:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.11
14:00
Rayo Vallecano
Girona
1
2
|
11.11.2023 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.11
21:00
Real Madrid
Valencia
5
1
|
11.11.2023 21:00 | 5 : 1 |
|
11.11
21:00
Le Havre
Monaco
0
0
|
11.11.2023 21:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.11
17:00
Reims
PSG
0
3
|
11.11.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
11.11
16:00
Arsenal
Burnley
3
1
|
11.11.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.11
18:30
Bournemouth
Newcastle United
2
0
|
11.11.2023 18:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.11
16:00
Crystal Palace
Everton
2
3
|
11.11.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.11
16:00
Manchester United
Luton Town
1
0
|
11.11.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.11
13:30
Wolverhampton
Tottenham Hotspur
2
1
|
11.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
11.11
15:30
Darmstadt 98
Mainz 05
0
0
|
11.11.2023 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
11.11
15:30
Augsburg
Hoffenheim
1
1
|
11.11.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
11.11
15:30
Bayern MĆ¼nchen
Heidenheim
4
2
|
11.11.2023 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
11.11
15:30
Stuttgart
Borussia Dortmund
2
1
|
11.11.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.11
18:30
Bochum 1848
Kƶln
1
1
|
11.11.2023 18:30 | 1 : 1 |
|
11.11
18:00
Juventus
Cagliari
2
1
|
11.11.2023 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.11
15:00
Lecce
Milan
2
2
|
11.11.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.11
20:45
Monza
Torino
1
1
|
11.11.2023 20:45 | 1 : 1 |
|
11.11
13:30
MaŔinac
Spartak
0
6
|
11.11.2023 13:30 | 0 : 6 | |||||||
11.11
13:00
RadniÄki 1923
Crvena zvezda
0
4
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 4 |
11.11
13:00
Napredak Junior 2018
ŽGFK Lavice DuboÄica
3
0
|
11.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
11.11
13:00
KaraÄorÄe
Kolubara
1
1
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
11.11
14:00
Heroj Polet
Milutinac 2023
0
5
|
11.11.2023 14:00 | 0 : 5 |
11.11
11:00
Jedinstvo (Ub)
RFK GrafiÄar
1
2
|
11.11.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
11.11
11:30
Spartak ŽK
RadniÄki 1923
5
1
|
11.11.2023 11:30 | 5 : 1 | |||||||
11.11
10:00
Brodarac
ÄukariÄki
0
1
|
11.11.2023 10:00 | 0 : 1 | |||||||
11.11
10:30
Voždovac
IMT
1
3
|
11.11.2023 10:30 | 1 : 3 | |||||||
11.11
13:00
Novi Pazar
RadniÄki (NB)
0
1
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
11.11
11:00
Vojvodina
Derby 2015
6
1
|
11.11.2023 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
11.11
10:00
InÄija
TSC
2
5
|
11.11.2023 10:00 | 2 : 5 |
|
||||||
11.11
12:00
Petrika
Petar PuaÄa
3
3
|
11.11.2023 12:00 | 3 : 3 |
|
11.11
13:00
Javor Matis
MaÄva
4
1
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.11
10:00
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
6
0
|
11.11.2023 10:00 | 6 : 0 |
|
11.11
10:00
Arena Su
Armija SK
1
1
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.11
09:30
OFK BaÄka
Naftagas
3
3
|
11.11.2023 09:30 | 3 : 3 | |||||||
11.11
10:00
Tisa NjerÅ”
TSK
4
2
|
11.11.2023 10:00 | 4 : 2 |
11.11
12:00
Ljukovo
Podunavac
0
7
|
11.11.2023 12:00 | 0 : 7 | |||||||
11.11
10:00
RadniÄki (Z)
ŽelezniÄar
10
2
|
11.11.2023 10:00 | 10 : 2 |
|
||||||
11.11
13:00
Voja GaÄiÄ
Napredak
6
3
|
11.11.2023 13:00 | 6 : 3 |
|
||||||
11.11
10:00
Dinamo 1945
Sloboda
1
4
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
11.11
13:00
Lokomotiva
Brodarac
7
2
|
11.11.2023 13:00 | 7 : 2 |
|
||||||
11.11
15:00
Ada
Bežanija
4
1
|
11.11.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
11.11
13:30
RadniÄki (O)
BASK TEK
1
3
|
11.11.2023 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
11.11
11:30
OFK Beograd
SinÄeliÄ
3
1
|
11.11.2023 11:30 | 3 : 1 |
|
||||||
11.11
13:00
Teleoptik
BSK BorÄa
5
0
|
11.11.2023 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.11
12:00
OLE
Kolubara
1
4
|
11.11.2023 12:00 | 1 : 4 |
|
11.11
10:00
Beograd Karaburma
Prva Iskra
1
1
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
11.11
14:00
Dunav
FSFV
5
7
|
11.11.2023 14:00 | 5 : 7 |
11.11
12:00
Zmaj Novi grad
Napredak
9
3
|
11.11.2023 12:00 | 9 : 3 |
|
||||||
11.11
11:00
BoleÄ
Crvena zvezda
3
2
|
11.11.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
11.11
10:00
Knez 2022
Sloga
3
1
|
11.11.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
11.11
13:00
ŽelezniÄar Kusadak
Lunjevac
12
0
|
11.11.2023 13:00 | 12 : 0 |
|
11.11
RadniÄki
Borac
0
5
|
11.11.2023 | 0 : 5 |
|
||||||
11.11
Jedinstvo
BuduÄnost
2
0
|
11.11.2023 | 2 : 0 |
|
||||||
11.11
Vulturul
Å evac
2
6
|
11.11.2023 | 2 : 6 |
|
11.11
14:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1923
2
0
|
11.11.2023 14:00 | 2 : 0 | |||||||
11.11
13:00
Brodarac
ÄukariÄki
2
3
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 3 |
11.11
12:00
InÄija
TSC
3
3
|
11.11.2023 12:00 | 3 : 3 |
|
||||||
11.11
10:00
Petrika
Ravangrad 2018
2
1
|
11.11.2023 10:00 | 2 : 1 |
11.11
11:00
Apolon 2018
MaÄva
1
2
|
11.11.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
11.11
13:00
FAP
Sloga (K)
0
1
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.11
12:30
Savacijum
RadniÄki (V)
6
1
|
11.11.2023 12:30 | 6 : 1 |
|
11.11
13:00
KaraÄorÄe
Javor Matis
2
1
|
11.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
11.11
14:00
Sloboda
Bane 1931
5
2
|
11.11.2023 14:00 | 5 : 2 |
|
||||||
11.11
12:00
Nacional
Takovo
6
4
|
11.11.2023 12:00 | 6 : 4 |
|
11.11
12:30
Respekt
Borac
2
0
|
11.11.2023 12:30 | 2 : 0 |
|
||||||
11.11
13:30
Vrelo Sport
OFK Senjak
0
5
|
11.11.2023 13:30 | 0 : 5 |
|
||||||
11.11
12:00
SFU Fenix
RaÄevac
1
3
|
11.11.2023 12:00 | 1 : 3 | |||||||
11.11
13:00
OFK OseÄina
Cer
0
2
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
11.11
10:00
NjegoÅ”
RadniÄki 1905
1
1
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
11.11
12:30
Beograd Karaburma
011
1
3
|
11.11.2023 12:30 | 1 : 3 |
|
||||||
11.11
10:00
BSK
RadniÄki (NB)
0
5
|
11.11.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.11
10:00
IMT
Rad
1
0
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.11
14:30
OFK Beograd
Zemun
6
3
|
11.11.2023 14:30 | 6 : 3 |
|
||||||
11.11
13:00
Ada
Kolubara
4
1
|
11.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
11.11
10:00
Real NiÅ”
Kopernikus ŽeležniÄar
5
0
|
11.11.2023 10:00 | 5 : 0 | |||||||
11.11
11:00
Lider MGM
TimoÄanin
2
0
|
11.11.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
11.11
10:00
Sremac
TrgovaÄki
0
6
|
11.11.2023 10:00 | 0 : 6 | |||||||
11.11
10:00
Fruskogorac
Jadran
1
3
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.11
10:00
LSK
Dunav
1
6
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 6 |
|
11.11
10:00
ODR
Petar PuaÄa
4
3
|
11.11.2023 10:00 | 4 : 3 |
|
11.11
10:00
SuŔica
Gruža
3
2
|
11.11.2023 10:00 | 3 : 2 |
11.11
12:00
ObiliÄ
Zvižd
1
7
|
11.11.2023 12:00 | 1 : 7 |
|
11.11
11:00
Polimlje
Savinac
2
3
|
11.11.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
11.11
10:00
Sevojno
Sloga (BB)
1
7
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 7 |
|
11.11
Proleter
Kabel
0
3
|
11.11.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
11.11
OFK Sirig
OFK BeÄej 1918
0
10
|
11.11.2023 | 0 : 10 |
|
||||||
11.11
Susek
Derby 2015
0
3
|
11.11.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
11.11
Borac
TSK
0
3
|
11.11.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
11.11
Petrika
Srbobran
3
1
|
11.11.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
11.11
RFK Novi Sad 1921
OFK JugoviÄ
4
4
|
11.11.2023 | 4 : 4 |
|
||||||
11.11
Mladost
Prof. Bolesnikov
3
5
|
11.11.2023 | 3 : 5 |
|
11.11
09:30
Lokomotiva
011
2
1
|
11.11.2023 09:30 | 2 : 1 |
|
||||||
11.11
15:00
RFK GrafiÄar
SinÄeliÄ
4
0
|
11.11.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
11.11
10:00
TSC
CFK
6
1
|
11.11.2023 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
11.11
09:00
Spartak ŽK
Ravangrad 2018
2
1
|
11.11.2023 09:00 | 2 : 1 |
|
||||||
11.11
13:30
RFK Novi Sad 1921
OFK Kikinda 1909
2
3
|
11.11.2023 13:30 | 2 : 3 |
11.11
10:00
Dinamo 1945
RadniÄki 1910
1
8
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 8 |
|
||||||
11.11
09:30
ODR
RadniÄki (Zr)
1
0
|
11.11.2023 09:30 | 1 : 0 |
|
||||||
11.11
10:00
Proleter 2006
1.maj
2
0
|
11.11.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
11.11
10:00
Respekt
Ribnica
5
0
|
11.11.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.11
10:00
POFK Savacium
Sunrise Å abac
0
5
|
11.11.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.11
10:00
SFU Fenix
RaÄevac
4
0
|
11.11.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
11.11
10:00
OFK OseÄina
Drina
0
1
|
11.11.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
11.11
10:00
ObiliÄ
SU Team Akademija
0
2
|
11.11.2023 10:00 | 0 : 2 |
11.11
13:00
RFK GrafiÄar
Zemun
0
0
|
11.11.2023 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
11.11
09:00
OFK Beograd
Teleoptik
0
1
|
11.11.2023 09:00 | 0 : 1 |
|
||||||
11.11
09:00
OLE
Žarkovo 2000
2
2
|
11.11.2023 09:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.11
11:00
RadniÄki (NB)
Voždovac
1
3
|
11.11.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.11
11:00
Partizan
ÄukariÄki
3
0
|
11.11.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
11.11
Stanovo 1941
Å umadija 1903
3
1
|
11.11.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
11.11
Olimp 2015
Morava (VP)
0
2
|
11.11.2023 | 0 : 2 |
|
||||||
11.11
Srbija
Zastava 1973
4
1
|
11.11.2023 | 4 : 1 |
|
||||||
11.11
Slavija
Lokomotiva
7
2
|
11.11.2023 | 7 : 2 |
|
||||||
11.11
Gruža
Arsenal 1930
0
2
|
11.11.2023 | 0 : 2 |
|
11.11
11:00
ŽelezniÄar Kusadak
Omladinac
7
1
|
11.11.2023 11:00 | 7 : 1 |
|
||||||
11.11
10:00
Mladi radnik 1940
Mladi borac
2
2
|
11.11.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
11.11
14:00
Sloga
Mladost 1948
4
2
|
11.11.2023 14:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.11
10:30
PetliÄ SD 2006
Napredak
9
1
|
11.11.2023 10:30 | 9 : 1 |
|
||||||
11.11
10:00
Tesla
Osipaonica
1
4
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
11.11
10:00
Zlatibor
Crvena zvezda (U)
2
2
|
11.11.2023 10:00 | 2 : 2 |
11.11
10:00
Radnik
SU Prestiž - Joca RistiÄ
0
5
|
11.11.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
11.11
10:00
GFK DuboÄica
OFK Å ampion 2014
1
0
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
11.11
11:00
Mineralac
BuduÄnost
5
4
|
11.11.2023 11:00 | 5 : 4 |
|
||||||
11.11
13:00
Real
RadniÄki (N)
1
3
|
11.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
|
11.11
14:30
VuÄice
RadniÄki 2012
0
2
|
11.11.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
11.11
14:00
Dinamo
RadniÄki 2014
0
1
|
11.11.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
11.11
11:00
BAK
ModoÅ”
6
1
|
11.11.2023 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
11.11
10:00
Ruma
Prave Dame
1
8
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 8 | |||||||
11.11
11:00
Proleter
Polet
5
1
|
11.11.2023 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
11.11
11:00
TSC
Banat
7
0
|
11.11.2023 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
11.11
11:00
Moskva
Spartak d.o.o.
5
1
|
11.11.2023 11:00 | 5 : 1 |
11.11
09:30
Tisa NjerÅ”
TSC 12
0
2
|
11.11.2023 09:30 | 0 : 2 |
|
11.11
09:30
RadniÄki 1905
BaÄka 1901
3
0
|
11.11.2023 09:30 | 3 : 0 |
|
11.11
Pazar Juniors
Novi Pazar
2
2
|
11.11.2023 | 2 : 2 |
|
||||||
11.11
OFK Dif
OFK Vlada DimitrijeviÄ
11
0
|
11.11.2023 | 11 : 0 |
|
||||||
11.11
Jedinstvo 2017
OFK National
1
3
|
11.11.2023 | 1 : 3 |
|
||||||
11.11
SU Fa Al Ahli
Kosmet
0
4
|
11.11.2023 | 0 : 4 | |||||||
11.11
Bane 1931
Sport Club 99
4
5
|
11.11.2023 | 4 : 5 |
|
||||||
11.11
OFK Ras
Rudar
0
2
|
11.11.2023 | 0 : 2 |
|
11.11
11:00
SFU Gornjak
Sloga 33
0
4
|
11.11.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
11.11
10:00
OPK Rudar 1933
Sloga 1945
3
0
|
11.11.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
11.11
10:00
Vojvode
OFK OseÄina
11
0
|
11.11.2023 10:00 | 11 : 0 |
|
||||||
11.11
10:00
RadniÄki
OFK Senjak
1
0
|
11.11.2023 10:00 | 1 : 0 | |||||||
11.11
10:00
ŽelezniÄar
Omladinac 2014
7
1
|
11.11.2023 10:00 | 7 : 1 | |||||||
11.11
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 014
TeŔnjar Stari grad
11
0
|
11.11.2023 10:00 | 11 : 0 |
|
11.11
17:00
FMP Soccerbet
Cedevita Olimpija
84
96
|
11.11.2023 17:00 | 84 : 96 | |||||||
11.11
19:00
BuduÄnost VOLI
Split
72
58
|
11.11.2023 19:00 | 72 : 58 |
11.11
18:00
ÄaÄak 94 Quantox
Sloga
91
75
|
11.11.2023 18:00 | 91 : 75 | |||||||
11.11
19:00
OKK Beograd
SPD RadniÄki
77
82
|
11.11.2023 19:00 | 77 : 82 | |||||||
11.11
16:30
Mladost MaxBet
Joker
76
99
|
11.11.2023 16:30 | 76 : 99 | |||||||
11.11
18:00
VrŔac
Zlatibor Gold gondola
101
86
|
11.11.2023 18:00 | 101 : 86 | |||||||
11.11
19:00
Metalac
Dynamic BalkanBet
82
74
|
11.11.2023 19:00 | 82 : 74 |
11.11
18:00
Star
ŽelezniÄar
74
78
|
11.11.2023 18:00 | 74 : 78 | |||||||
11.11
18:00
Loznica
Mladost (SP)
74
77
|
11.11.2023 18:00 | 74 : 77 | |||||||
11.11
19:00
Morava
BKK RadniÄki
57
119
|
11.11.2023 19:00 | 57 : 119 | |||||||
11.11
18:00
Dunav
Bor Rtb
103
91
|
11.11.2023 18:00 | 103 : 91 | |||||||
11.11
19:30
Pirot
Klik
85
82
|
11.11.2023 19:30 | 85 : 82 |
11.11
14:30
TopliÄanin
Trijumf
82
74
|
11.11.2023 14:30 | 82 : 74 | |||||||
11.11
12:30
Marinos
Jablanica
84
57
|
11.11.2023 12:30 | 84 : 57 | |||||||
11.11
13:30
Bin
Napredak
84
90
|
11.11.2023 13:30 | 84 : 90 | |||||||
11.11
16:30
NiÅ”
Konstantin
86
70
|
11.11.2023 16:30 | 86 : 70 | |||||||
11.11
15:30
Panteri
Dimitrovgrad
97
84
|
11.11.2023 15:30 | 97 : 84 |
11.11
19:30
Sveti ÄorÄe
Nova Pazova
80
50
|
11.11.2023 19:30 | 80 : 50 | |||||||
11.11
19:00
Akademik
Petrovgrad
110
85
|
11.11.2023 19:00 | 110 : 85 | |||||||
11.11
21:00
Stara Pazova
Hajduk
75
87
|
11.11.2023 21:00 | 75 : 87 |
11.11
19:00
Svilajnac
Äuprija
93
78
|
11.11.2023 19:00 | 93 : 78 | |||||||
11.11
15:00
Priboj
Polet
83
95
|
11.11.2023 15:00 | 83 : 95 |
11.11
17:00
Ivanjica
Zekas 75
92
67
|
11.11.2023 17:00 | 92 : 67 | |||||||
11.11
21:00
Jagodina
Plana
83
95
|
11.11.2023 21:00 | 83 : 95 | |||||||
11.11
14:40
MileŔevac
ParaÄin
62
90
|
11.11.2023 14:40 | 62 : 90 |
11.11
18:00
Žarkovo
Torlak
83
67
|
11.11.2023 18:00 | 83 : 67 |
11.11
13:00
Flash
Real
75
67
|
11.11.2023 13:00 | 75 : 67 | |||||||
11.11
18:00
RadniÄki
Rivers BM
71
79
|
11.11.2023 18:00 | 71 : 79 |
11.11
18:00
OKK Vlasotince
Rtanj
65
56
|
11.11.2023 18:00 | 65 : 56 | |||||||
11.11
19:00
Jastrebac
Play off
86
61
|
11.11.2023 19:00 | 86 : 61 |
11.11
15:30
Mega MIS
Crvena zvezda
90
53
|
11.11.2023 15:30 | 90 : 53 | |||||||
11.11
15:45
Joker
NiÅ”
113
82
|
11.11.2023 15:45 | 113 : 82 | |||||||
11.11
13:30
Vojvodina mts
Borac Mozzart
88
84
|
11.11.2023 13:30 | 88 : 84 | |||||||
11.11
14:00
Mladost
Partizan
80
87
|
11.11.2023 14:00 | 80 : 87 |
11.11
19:00
Jedinstvo (SP)
SPD RadniÄki
0
3
|
11.11.2023 19:00 | 0 : 3 | |||||||
11.11
16:00
Borac (S)
Spartak (S)
1
3
|
11.11.2023 16:00 | 1 : 3 | |||||||
11.11
20:00
Ribnica
KaraÄorÄe
1
3
|
11.11.2023 20:00 | 1 : 3 | |||||||
11.11
18:00
Mladi radnik
Crvena zvezda
0
3
|
11.11.2023 18:00 | 0 : 3 |
11.11
19:30
DuboÄica
Dunav Volley
3
0
|
11.11.2023 19:30 | 3 : 0 | |||||||
11.11
19:00
Novi Pazar
Kosovska Mitrovica
3
0
|
11.11.2023 19:00 | 3 : 0 | |||||||
11.11
17:00
Novi Sad
Smederevo Carina
3
0
|
11.11.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
11.11
19:00
Klek SrbijaŔume
VGSK
1
3
|
11.11.2023 19:00 | 1 : 3 |
11.11
20:00
Futog
Proleter
3
2
|
11.11.2023 20:00 | 3 : 2 | |||||||
11.11
19:00
Kulpin
Kikinda
3
0
|
11.11.2023 19:00 | 3 : 0 | |||||||
11.11
16:00
BavaniŔte
Vojvodina 2
0
3
|
11.11.2023 16:00 | 0 : 3 |
11.11
Lotus
Ribnica 2
0
3
|
11.11.2023 | 0 : 3 | |||||||
11.11
Partizan (L)
Užice
|
11.11.2023 | : | |||||||
11.11
GraÄac
FAP Livnica
3
0
|
11.11.2023 | 3 : 0 | |||||||
11.11
Rudar
Bagdala
1
3
|
11.11.2023 | 1 : 3 |
11.11
18:00
Jablanica
Jagodina
0
3
|
11.11.2023 18:00 | 0 : 3 |
11.11
Rudar
Crnjanski
3
0
|
11.11.2023 | 3 : 0 | |||||||
11.11
16:50
Lucky Star
Loznica
3
0
|
11.11.2023 16:50 | 3 : 0 | |||||||
11.11
Sloga 2015
VA 014
3
1
|
11.11.2023 | 3 : 1 |
11.11
17:00
Vest
Mladost
3
0
|
11.11.2023 17:00 | 3 : 0 |
11.11
18:00
Vrbas
Hajduk
1
3
|
11.11.2023 18:00 | 1 : 3 | |||||||
11.11
14:30
Botafogo
MagliÄ 1953
0
3
|
11.11.2023 14:30 | 0 : 3 |
11.11
16:00
Timok
Knjaževac
0
3
|
11.11.2023 16:00 | 0 : 3 |
11.11
19:00
RadniÄki Blaster
ŽelezniÄar
0
3
|
11.11.2023 19:00 | 0 : 3 |
11.11
17:00
Leskovac 98
Crno Bele 011
3
2
|
11.11.2023 17:00 | 3 : 2 | |||||||
11.11
19:30
Novi Sad
Zlatibor
3
2
|
11.11.2023 19:30 | 3 : 2 | |||||||
11.11
19:00
Panonija
Jedinstvo (U)
0
3
|
11.11.2023 19:00 | 0 : 3 |
11.11
16:00
Timok
Panda
0
3
|
11.11.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
11.11
12:00
KurŔumlija
Stampedo
1
3
|
11.11.2023 12:00 | 1 : 3 |
11.11
15:00
Ivanjica
Novi Pazar
1
3
|
11.11.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
11.11
12:30
Sloboda S
Mokra Gora
3
0
|
11.11.2023 12:30 | 3 : 0 |
11.11
17:00
NS Volej Team
Srem 2
2
3
|
11.11.2023 17:00 | 2 : 3 | |||||||
11.11
15:00
Volley Stars
VrŔac
3
0
|
11.11.2023 15:00 | 3 : 0 |
11.11
RadniÄki
ObiliÄ
1
3
|
11.11.2023 | 1 : 3 | |||||||
11.11
Å umadija
Spartak
3
0
|
11.11.2023 | 3 : 0 | |||||||
11.11
Ub 2
Smederevo
2
3
|
11.11.2023 | 2 : 3 | |||||||
11.11
Crnjanski
Lazarevac
0
3
|
11.11.2023 | 0 : 3 | |||||||
11.11
SmeÄ 5
Kolubara
0
3
|
11.11.2023 | 0 : 3 | |||||||
11.11
Srbijanka 014
TENT 2
3
0
|
11.11.2023 | 3 : 0 |
11.11
18:00
SK Volej
Futog
3
0
|
11.11.2023 18:00 | 3 : 0 |
11.11
18:00
Maks
InÄija 2
1
3
|
11.11.2023 18:00 | 1 : 3 |
11.11
19:00
Hajduk
Vrbas
3
2
|
11.11.2023 19:00 | 3 : 2 |
11.11
16:00
Hercegovina
Proleter
3
0
|
11.11.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
11.11
19:00
BavaniŔte
ŽitiŔte
3
0
|
11.11.2023 19:00 | 3 : 0 |
11.11
Pirosi
Milenijum
3
0
|
11.11.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
11.11
Banjica
PIN
0
3
|
11.11.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
11.11
Caribrod
Pirot
0
3
|
11.11.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
11.11
Stampedo
Student
3
0
|
11.11.2023 | 3 : 0 |
|
11.11
16:00
Majdanpek FBC
Viner
3
1
|
11.11.2023 16:00 | 3 : 1 |
11.11
14:45
Sloboda S
Rudar
0
3
|
11.11.2023 14:45 | 0 : 3 |
11.11
20:00
Volleyland
Crvena zvezda 2
3
1
|
11.11.2023 20:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.11
17:00
ŽelezniÄar
Voždovac
0
3
|
11.11.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.11
19:00
AS
Roda
3
1
|
11.11.2023 19:00 | 3 : 1 |
|
||||||
11.11
19:00
Mladenovac
Sterija
0
3
|
11.11.2023 19:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.11
19:00
Lucky Star
Blok Aut
0
3
|
11.11.2023 19:00 | 0 : 3 |
|
11.11
18:00
Blok volej
Borac
1
3
|
11.11.2023 18:00 | 1 : 3 |
|
||||||
11.11
19:00
Ravno
ParaÄin
0
3
|
11.11.2023 19:00 | 0 : 3 |
|
||||||
11.11
19:00
SmeÄ SV
KaraÄorÄe
3
1
|
11.11.2023 19:00 | 3 : 1 |
|
11.11
TvrÄava L
AS Volley
0
3
|
11.11.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
11.11
Sloga 2015 Jedinstvo
Rudar
3
2
|
11.11.2023 | 3 : 2 |
|
||||||
11.11
Dunav 17
Jasenica (SP)
3
0
|
11.11.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
11.11
Carina
Mladi radnik
0
3
|
11.11.2023 | 0 : 3 |
|
11.11
Sloga 031
Stars
3
1
|
11.11.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
11.11
Priboj
Zlatar
3
0
|
11.11.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
11.11
Crnokosa
Prilike
3
0
|
11.11.2023 | 3 : 0 |
|
11.11
19:00
Ub
Dinamo
25
24
|
11.11.2023 19:00 | 25 : 24 | |||||||
11.11
19:30
Metaloplastika Elixir
Partizan
35
30
|
11.11.2023 19:30 | 35 : 30 | |||||||
11.11
18:00
Proleter
SPD RadniÄki
26
30
|
11.11.2023 18:00 | 26 : 30 | |||||||
11.11
18:00
DuboÄica 54
Crvena zvezda Primobet
32
28
|
11.11.2023 18:00 | 32 : 28 | |||||||
11.11
19:00
Vranje 1957
ObiliÄ
37
31
|
11.11.2023 19:00 | 37 : 31 |
11.11
18:00
Kikinda Grindex
SU Lavovi
35
26
|
11.11.2023 18:00 | 35 : 26 | |||||||
11.11
18:00
Spartak
Crvenka Jaffa
22
22
|
11.11.2023 18:00 | 22 : 22 | |||||||
11.11
17:00
Vrbas Petrol
Sivac 69
37
29
|
11.11.2023 17:00 | 37 : 29 | |||||||
11.11
17:30
Kolubara
SinÄeliÄ
37
21
|
11.11.2023 17:30 | 37 : 21 | |||||||
11.11
18:00
Hercegovac
InÄija
26
28
|
11.11.2023 18:00 | 26 : 28 |
11.11
17:00
TopliÄanin
Vlasotince
22
24
|
11.11.2023 17:00 | 22 : 24 | |||||||
11.11
18:00
Priboj
Smederevo
27
30
|
11.11.2023 18:00 | 27 : 30 | |||||||
11.11
19:00
Hajduk Veljko
Morava
38
33
|
11.11.2023 19:00 | 38 : 33 | |||||||
11.11
19:00
Rudar
Metalac
41
27
|
11.11.2023 19:00 | 41 : 27 |
11.11
18:00
Crvena zvezda
Banatski Karlovac
34
28
|
11.11.2023 18:00 | 34 : 28 | |||||||
11.11
18:00
Potisje Pleteks
Apatin
37
25
|
11.11.2023 18:00 | 37 : 25 | |||||||
11.11
18:00
Hercegovina
Slavija
34
35
|
11.11.2023 18:00 | 34 : 35 |
11.11
18:00
JugoviÄ 2
Dalmatinac
27
30
|
11.11.2023 18:00 | 27 : 30 |
11.11
14:30
Titel
Metaloplastika 2021
25
40
|
11.11.2023 14:30 | 25 : 40 |
11.11
19:00
Rtanj
ZajeÄar 1949
35
33
|
11.11.2023 19:00 | 35 : 33 |
11.11
19:00
Mladost
Jagodina
34
23
|
11.11.2023 19:00 | 34 : 23 |
11.11
20:00
Mladi radnik 2
Pirot
31
41
|
11.11.2023 20:00 | 31 : 41 | |||||||
11.11
16:30
Osipaonica
Mladost 2012
26
34
|
11.11.2023 16:30 | 26 : 34 |
11.11
19:00
Arilje
GuÄevo
24
20
|
11.11.2023 19:00 | 24 : 20 |
11.11
19:00
Napredak 12
Medicinar
31
37
|
11.11.2023 19:00 | 31 : 37 | |||||||
11.11
17:30
Bekament BB
Naisa
17
20
|
11.11.2023 17:30 | 17 : 20 | |||||||
11.11
19:00
ŽelezniÄar
SPD RadniÄki
27
23
|
11.11.2023 19:00 | 27 : 23 | |||||||
11.11
15:00
Vojvodina
Mladost
27
32
|
11.11.2023 15:00 | 27 : 32 |
11.11
19:30
PanÄevo
ORK Beograd
25
6
|
11.11.2023 19:30 | 25 : 6 | |||||||
11.11
15:00
Kikinda
Srem (SM)
19
34
|
11.11.2023 15:00 | 19 : 34 |
11.11
18:00
RadniÄki
Halas Jožef
32
32
|
11.11.2023 18:00 | 32 : 32 | |||||||
11.11
12:00
Gradnulica
Apatin
32
19
|
11.11.2023 12:00 | 32 : 19 |
11.11
16:30
Sonta
Mokrin
27
32
|
11.11.2023 16:30 | 27 : 32 | |||||||
11.11
15:00
Vrbas
Petrovaradin
16
28
|
11.11.2023 15:00 | 16 : 28 |
11.11
17:00
KoŔutnjak
ORK Loznica
35
23
|
11.11.2023 17:00 | 35 : 23 | |||||||
11.11
19:00
Prijepolje
SPD RadniÄki - 2
34
30
|
11.11.2023 19:00 | 34 : 30 |
11.11
15:30
Mladi radnik
Rtanj
34
17
|
11.11.2023 15:30 | 34 : 17 |
11.11
17:00
Pirot
Vranje
27
28
|
11.11.2023 17:00 | 27 : 28 |
11.11
19:00
Å abac Eliksir
Novi Beograd
8
10
|
11.11.2023 19:00 | 8 : 10 | |||||||
11.11
12:00
BVK Crvena zvezda
Proleter
20
7
|
11.11.2023 12:00 | 20 : 7 | |||||||
11.11
19:00
SPD RadniÄki
Valis Vega
14
11
|
11.11.2023 19:00 | 14 : 11 |
11.11
10:45
Crvena zvezda
TaÅ” 2000
28
0
|
11.11.2023 10:45 | 28 : 0 |
|
||||||
11.11
12:30
Partizan
Vojvodina
5
19
|
11.11.2023 12:30 | 5 : 19 |
|
||||||
11.11
09:00
Spartak Patent CO
Palilula
14
11
|
11.11.2023 09:00 | 14 : 11 |
|
||||||
11.11
17:30
TaÅ” 2000
Palilula
6
8
|
11.11.2023 17:30 | 6 : 8 |
|
||||||
11.11
19:15
Vojvodina
Spartak Patent CO
17
4
|
11.11.2023 19:15 | 17 : 4 |
|
||||||
11.11
21:00
Crvena zvezda
Partizan
29
2
|
11.11.2023 21:00 | 29 : 2 |
|
11.11
20:00
Palež
Loznica Grad 2018
0
7
|
11.11.2023 20:00 | 0 : 7 | |||||||
11.11
19:00
Ekonomac
Vranje
2
3
|
11.11.2023 19:00 | 2 : 3 | |||||||
11.11
20:00
Ivanjica
Novi Pazar
4
4
|
11.11.2023 20:00 | 4 : 4 |
11.11
21:00
PP 192
Metalac Kolorado
2
3
|
11.11.2023 21:00 | 2 : 3 |
11.11
20:00
Dolap
NiÅ” 92
8
2
|
11.11.2023 20:00 | 8 : 2 |
11.11
14:00
Flash
Ares
5
2
|
11.11.2023 14:00 | 5 : 2 |
11.11
17:00
Mladost
HDD Acroni Jesenice
5
6
|
11.11.2023 17:00 | E 5 : 6 | |||||||
11.11
20:00
Vojvodina
Zagreb
3
2
|
11.11.2023 20:00 | 3 : 2 |
11.11
19:00
Brana PaunoviÄ
Å evica
4
2
|
11.11.2023 19:00 | 4 : 2 |
|
||||||
11.11
19:00
BubuŔinac 1970
KuÄevo
4
0
|
11.11.2023 19:00 | 4 : 0 |