Omladinac
0 0 pre 5 meseci
1 komentara
Duci86
KOME SMETA JAK MIDŽOR?!? Subota, 11.11.2023., Rgotina, F.K.Rgotina-F.K.Midžor 4-3 F.K.Midžor: Hristov, Nikodijević, Milošević, Tošić, Dimitrijević, Dojčinović, Todorović, Stevanović(c), Milivojević, Živković, Vidojković, igrali su još: Mitić, Trandafilović, Milošević Đ., Veljković. U subotu je naša ekipa odigrala možda i najslabiju utakmicu ove sezone, opterećena izostancima nekoliko bitnih igrača. Domaći su brzo poveli posle jednog kiksa golmana gostiju. Ubrzo je bilo i 2-0. Tek onda se naša ekipa budi i pravi nekoliko odilčnih šansi do kraja poluvremene. Ono što moramo napomenuti je, da je glavni sudija meča propustio već u prvom poluvremenu da dodeli drugi žiti karton nakon jednog oštrog starta igraču domaće ekipe. O kriterijumu suđenja nećemo ni tošiti reči...Početkom drugog poluvremena biva već 3-0. Ubrzo gosti smanjuju na 3-1. Onda na scenu stupa glavni sudija meča gosdpodin Dušan Grozdić, verovatno uplašen da stvar može izmaći kontroli, pokazuje na penal za domaće za prekršaj koji je bio izvan kaznenog prostora, i onda vrhunac bezobrazluka nakon što igrač domaćih iz kaznenog udarca promašuje ceo go, "čovek u crnom" iz samo njemu znanih razloga isti ponavlja!!! Nakon ove lakrdije sve ostalo nije ni vredno priče, uspela je naša ekipa da postigne još dva pogotka ali znalo se unapred kako će se ovo završiti. Kao što smo i rekli na samom početku naša igra na ovom meču nije bila dobra i ovim ne tražimo opravdanja ali čemu sve ovo i zbog čega ovakav odnos prema našem klubu?!? Mnogi će reći ko gubi ima pravo da se ljuti, ali mi itekako umemo da priznamo poraz kad je pošten, kao recimo kad nas je u 2.kolu u sred Kalne pobedila ekipa iz Lubnice. Pitanje za čelnike fudbalske i sudijske organizacije, kako to da Midžoru u gostima uvek sudi potpuno ista sudijska trojka, da li postoje još neke sudije u ovoj ligi?!?! Zašto se ovakve stvari ponavljaju iz sezone u sezonu?? Evo sad se menja raspored prvenstva, premeštaju se kola, "kroji se i ukraja" kako nekome odgovara!! Da li je regularno prvenstvo? Ovo je najniži rang takmičenja, više rekreativna nego ozbiljna liga i ona čemu sve to?!?! P.S. Midžor će se do kraja POŠTENO boriti!!!