XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
787 utakmica za dan Nedelja, 5 Novembar 2023


Fudbal

05.11
15:00
Vojvodina
┼Żelezni─Źar
2
2
05.11.2023 15:00 2 : 2
05.11
19:30
Vo┼żdovac
Radni─Źki (N)
1
1
05.11.2023 19:30 1 : 1
05.11
15:30
─îukari─Źki
TSC
0
2
05.11.2023 15:30 0 : 2
TSC
05.11
17:00
GFK Dubo─Źica
Jedinstvo (Ub)
1
0
05.11.2023 17:00 1 : 0
05.11
13:00
RFK Grafi─Źar
GFK Sloboda
5
1
05.11.2023 13:00 5 : 1
05.11
13:00
OFK Beograd
Ma─Źva
2
1
05.11.2023 13:00 2 : 1
05.11
13:00
Tekstilac
OFK Vršac
1
0
05.11.2023 13:00 1 : 0
05.11
17:00
Kolubara
Mladost GAT
0
2
05.11.2023 17:00 0 : 2
05.11
13:30
┼Żitora─Ĺa
Meševo
0
1
05.11.2023 13:30 0 : 1
05.11
13:30
SFS Borac
P─Źinja
3
2
05.11.2023 13:30 3 : 2
05.11
10:00
Kabel
Borac (Š)
2
0
05.11.2023 10:00 2 : 0
05.11
13:00
Tisa
Dinamo 1945
0
2
05.11.2023 13:00 0 : 2
05.11
11:00
Omladinac
Hajduk 1912
3
1
05.11.2023 11:00 3 : 1
05.11
10:00
Brodarac
Zemun
0
1
05.11.2023 10:00 0 : 1
05.11
13:30
Zvezdara
BASK TEK
0
0
05.11.2023 13:30 0 : 0
05.11
11:00
Polet (Lj)
Sloga (P)
0
1
05.11.2023 11:00 0 : 1
05.11
13:00
Jedinstvo
Sloga
4
0
05.11.2023 13:00 4 : 0
05.11
10:00
Index
Dunav
1
2
05.11.2023 10:00 1 : 2
05.11
13:00
─Éur─Ĺin
Vojvodina (BG)
1
6
05.11.2023 13:00 1 : 6
05.11
13:00
Preporod
Ravangrad 2018
1
0
05.11.2023 13:00 1 : 0
05.11
13:00
Mladost (T)
Obili─ç
2
0
05.11.2023 13:00 2 : 0
05.11
13:00
Hajduk
Radni─Źki 1905
3
0
05.11.2023 13:00 3 : 0
05.11
13:00
Mladost
┼ŻAK
2
1
05.11.2023 13:00 2 : 1
05.11
13:00
Polet
Budu─çnost
3
1
05.11.2023 13:00 3 : 1
05.11
13:00
Vojvodina 1928
Jedinstvo (V)
3
0
05.11.2023 13:00 3 : 0
05.11
13:00
Crvena zvezda
Sloboda
2
1
05.11.2023 13:00 2 : 1
05.11
13:30
Jastrebac
Planta┼ża
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Jablanica
Mladost 1959
3
1
05.11.2023 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Mineralac
Pusta Reka
4
2
05.11.2023 13:30 4 : 2
05.11
11:00
Svetlost
Gracko
1
1
05.11.2023 11:00 1 : 1
05.11
13:30
Mladost (B)
Naša krila 1936
3
0
05.11.2023 13:30 3 : 0
05.11
11:00
OFK Brzi Brod
OFK Napredak 1929
8
1
05.11.2023 11:00 8 : 1
05.11
13:30
Zemljoradnik
Bukovik
3
1
05.11.2023 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Mladost (M)
Palilulac
0
0
05.11.2023 13:30 0 : 0
05.11
13:30
OFK Niš
Orljane
0
0
05.11.2023 13:30 0 : 0
05.11
13:30
Pukovac
Morava
2
0
05.11.2023 13:30 2 : 0
05.11
13:30
Bor 1919
Trebi─Ź
3
0
05.11.2023 13:30 3 : 0
05.11
11:00
Tanasko Raji─ç
OFK Slatina
8
0
05.11.2023 11:00 8 : 0
05.11
13:30
Branik
Hajduk Veljko
0
0
05.11.2023 13:30 0 : 0
05.11
13:30
Brodoremont
Timok 1919
0
3
05.11.2023 13:30 0 : 3
05.11
13:30
Rembas
Leva─Ź
3
1
05.11.2023 13:30 3 : 1
05.11
13:30
OFK Lugomir
Mladi borac
0
1
05.11.2023 13:30 0 : 1
05.11
13:30
Orlovi
Temni─ç 1924
1
4
05.11.2023 13:30 1 : 4
05.11
13:30
Vinogradar
Morava 1918
0
5
05.11.2023 13:30 0 : 5
05.11
13:30
OFK Budu─çnost
Crvena zvezda
4
1
05.11.2023 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Bole─Ź
OFK ┼Żarkovo
2
2
05.11.2023 13:30 2 : 2
05.11
13:30
Kalu─Ĺerica 1969
Šušnjar 1977
0
2
05.11.2023 13:30 0 : 2
05.11
14:00
BSK 1926
Napredak
2
1
05.11.2023 14:00 2 : 1
05.11
13:00
Budu─çnost
Sloga
1
2
05.11.2023 13:00 1 : 2
05.11
13:00
Napredak
Šumadija 1903
1
2
05.11.2023 13:00 1 : 2
05.11
13:00
Zlatar
Polimlje
0
2
05.11.2023 13:00 0 : 2
05.11
13:00
Polet (T)
Jedinstvo Putevi
0
2
05.11.2023 13:00 0 : 2
05.11
13:00
Savinac 1933
Budu─çnost (A)
3
1
05.11.2023 13:00 3 : 1
05.11
13:00
OFK Divci
Borac (L)
1
5
05.11.2023 13:00 1 : 5
05.11
13:00
┼Żelezni─Źar
Cer
3
1
05.11.2023 13:00 3 : 1
Cer
05.11
13:00
Hajduk Stanko
OFK Ose─Źina
1
1
05.11.2023 13:00 1 : 1
05.11
13:00
Obili─ç
Omladinac (Š)
2
1
05.11.2023 13:00 2 : 1
05.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Sloboda
5
0
05.11.2023 13:00 5 : 0
05.11
13:00
RSK
Šumadinac 1913
3
1
05.11.2023 13:00
RSK
3 : 1
05.11
13:30
OFK Progorelica
OFK Ras
1
1
05.11.2023 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Zvezda
Proleter
2
5
05.11.2023 13:30 2 : 5
05.11
13:30
Omladinac (NS)
Radnik
2
0
05.11.2023 13:30 2 : 0
05.11
13:00
Rusin
┼ŻAK
0
1
05.11.2023 13:00 0 : 1
05.11
13:00
Borac 46
Budu─çnost (M)
1
0
05.11.2023 13:00 1 : 0
05.11
13:00
Kula
Soko
2
1
05.11.2023 13:00 2 : 1
05.11
13:00
Budu─çnost (P)
Krila Krajine
1
1
05.11.2023 13:00 1 : 1
05.11
13:00
Budu─çnost (G)
Radni─Źki 1918
5
4
05.11.2023 13:00 5 : 4
05.11
13:00
Kulpin
Lipar
4
0
05.11.2023 13:00 4 : 0
05.11
14:00
Kutlovo
Jedinstvo
2
1
05.11.2023 14:00 2 : 1
05.11
14:00
Sloboda
Divostin
0
4
05.11.2023 14:00 0 : 4
05.11
14:00
Pobeda 1926
Hajduk Jovanovac
1
2
05.11.2023 14:00 1 : 2
05.11
14:00
Maršić
Stanovo 1941
2
0
05.11.2023 14:00 2 : 0
05.11
13:30
Hajduk
Proleter 1951
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Jedinstvo
┼ŻSK
1
8
05.11.2023 13:30 1 : 8
05.11
13:30
Fruškogorac
Petrovaradin
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Budu─çnost (BB)
Hajdu─Źica
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Jedinstvo Stevi─ç
Dolovo
2
4
05.11.2023 13:30 2 : 4
05.11
13:30
Vulturul
Dolina
1
4
05.11.2023 13:30 1 : 4
05.11
13:30
Radni─Źki (B)
Sloga (P)
4
2
05.11.2023 13:30 4 : 2
05.11
13:30
Spartak 1911
Potporanj
1
0
05.11.2023 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Ševac
Glogonj
1
4
05.11.2023 13:30 1 : 4
05.11
13:30
Sloga (BNS)
Unirea
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
13:00
Crvena zvezda
Radni─Źki 1911
3
2
05.11.2023 13:00 3 : 2
05.11
13:00
MSK
Bile─çanin
2
1
05.11.2023 13:00
MSK
2 : 1
05.11
13:00
Mladost
Jedinstvo
0
1
05.11.2023 13:00 0 : 1
05.11
13:00
2. Oktobar
Polet
1
3
05.11.2023 13:00 1 : 3
05.11
13:00
Napredak (BT)
OFK Staji─çevo
6
4
05.11.2023 13:00 6 : 4
05.11
13:00
Banat (─î)
Napredak (─î)
0
3
05.11.2023 13:00 0 : 3
05.11
13:00
Iskra
Jadran
4
0
05.11.2023 13:00 4 : 0
05.11
13:00
Tavankut
Jedinstvo
1
0
05.11.2023 13:00 1 : 0
05.11
13:00
Sutjeska
Srbobran
0
0
05.11.2023 13:00 0 : 0
05.11
13:00
Krušedol
Radni─Źki (I)
5
1
05.11.2023 13:00 5 : 1
05.11
13:00
LSK
Podrinje
0
1
05.11.2023 13:00
LSK
0 : 1
05.11
13:00
Fruškogorac
Sremac (D)
0
2
05.11.2023 13:00 0 : 2
05.11
13:00
Budu─çnost
Sremac (V)
6
1
05.11.2023 13:00 6 : 1
05.11
13:00
Srem
Šumar
0
0
05.11.2023 13:00 0 : 0
05.11
13:00
Napredak
Polet (NK)
4
0
05.11.2023 13:00 4 : 0
05.11
14:00
Ma─Źkovac
Rubin
2
3
05.11.2023 14:00 2 : 3
05.11
14:00
13. April
FUD
2
6
05.11.2023 14:00 2 : 6
FUD
05.11
14:00
Bošnjane
Polet 57
2
5
05.11.2023 14:00 2 : 5
05.11
14:00
Parunovac
─îitluk
3
2
05.11.2023 14:00 3 : 2
05.11
14:00
Trudbenik
Borac
3
1
05.11.2023 14:00 3 : 1
05.11
14:00
Gradina
Gornji Stepoš
3
1
05.11.2023 14:00 3 : 1
05.11
14:30
Jastrebac
Sloga (D)
3
0
05.11.2023 14:30 3 : 0
05.11
14:00
Sloga (L)
Dedina
2
0
05.11.2023 14:00 2 : 0
05.11
13:30
Vin─Źa
Banja
0
0
05.11.2023 13:30 0 : 0
05.11
13:30
Lokomotiva
Marjan
0
1
05.11.2023 13:30 0 : 1
05.11
13:30
Omladinac
Prvi srpski ustanak
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
13:30
BSK
Saranovo 1936
3
0
05.11.2023 13:30
BSK
3 : 0
05.11
13:30
Kopljari
Mladi rudar
2
0
05.11.2023 13:30 2 : 0
05.11
13:30
Plaskovac
Trnava
0
1
05.11.2023 13:30 0 : 1
05.11
10:00
Šumadija
┼ŻSK
3
2
05.11.2023 10:00 3 : 2
05.11
13:30
Šumadinac (S)
OFK Aran─Ĺelovac 1979
1
2
05.11.2023 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Brestovac
Šarbanovac
0
2
05.11.2023 13:30 0 : 2
05.11
11:00
Miloševo
Krivelj
6
0
05.11.2023 11:00 6 : 0
05.11
13:30
Blizna
Klju─Ź
3
0
05.11.2023 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Nemetali
Radni─Źki
5
0
05.11.2023 13:30 5 : 0
05.11
11:00
Mala Vrbica
Rudna Glava
4
1
05.11.2023 11:00 4 : 1
05.11
13:30
Urovica
Polet
1
0
05.11.2023 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Kolonija
Rudar (P)
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Vinogradar
Jedinstvo
8
4
05.11.2023 13:30 8 : 4
05.11
13:30
Budu─çnost (M)
Morava
2
0
05.11.2023 13:30 2 : 0
05.11
13:30
Dragocvet
Donja Mutnica
8
1
05.11.2023 13:30 8 : 1
05.11
13:30
Mladost
Kolare
1
1
05.11.2023 13:30 1 : 1
05.11
13:30
GFK Tabane
Sin─Ĺeli─ç
1
4
05.11.2023 13:30 1 : 4
05.11
13:30
Budu─çnost (─É)
Napredak
1
4
05.11.2023 13:30 1 : 4
05.11
14:00
─îu─Źuge
Pepeljevac
4
1
05.11.2023 14:00 4 : 1
05.11
14:00
Dimitrije Tucovi─ç
Proleter
3
2
05.11.2023 14:00 3 : 2
05.11
14:00
Iskra
Radnik
0
2
05.11.2023 14:00 0 : 2
05.11
13:00
Osipaonica
Lunjevac
6
3
05.11.2023 13:00 6 : 3
05.11
13:00
Radnik
Jasenica 2017
0
4
05.11.2023 13:00 0 : 4
05.11
13:00
Borac 1932
Mladost
5
2
05.11.2023 13:00 5 : 2
05.11
13:00
Sloga (M)
Crvena zvezda
1
2
05.11.2023 13:00 1 : 2
05.11
13:00
Pobeda
┼Żelezni─Źar Kusadak
1
4
05.11.2023 13:00 1 : 4
05.11
13:00
Udarnik
Sloga (L)
0
0
05.11.2023 13:00 0 : 0
05.11
13:00
Mladi radnik 1940
Omladinac
5
0
05.11.2023 13:00 5 : 0
05.11
13:00
Mladost
Slatina
1
1
05.11.2023 13:00 1 : 1
05.11
13:00
Rudar
Devi─çi
1
3
05.11.2023 13:00 1 : 3
05.11
13:00
Ozremica
Spartak 1976
1
4
05.11.2023 13:00 1 : 4
05.11
13:00
Kej
Jedinstvo (GG)
5
0
05.11.2023 13:00
Kej
5 : 0
05.11
13:00
Zadrugar
Ozrem PMH
2
0
05.11.2023 13:00 2 : 0
05.11
13:00
Jedinstvo (P)
Morava
0
0
05.11.2023 13:00 0 : 0
05.11
13:00
Lugovi
Prilike
1
5
05.11.2023 13:00 1 : 5
05.11
13:30
Krilaš
Zvi┼żd
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
11:00
Trgova─Źki
Pomoravlje 1946
1
7
05.11.2023 11:00 1 : 7
05.11
13:30
Napredak (S)
Integral
0
2
05.11.2023 13:30 0 : 2
05.11
13:30
Vojvoda Milenko
Sloga 1945
2
3
05.11.2023 13:30 2 : 3
05.11
13:30
BSK 1931
Rudar Kostolac
0
3
05.11.2023 13:30 0 : 3
05.11
13:30
Polet (SD)
┼Żelezni─Źar
1
0
05.11.2023 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Siti Sport Klub
Poštar Zvezdara
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
11:30
Šećeranac Ada
Srem─Źica
2
0
05.11.2023 11:30 2 : 0
05.11
13:30
BUSK
Lokomotiva
4
0
05.11.2023 13:30 4 : 0
05.11
13:30
Busije
PKB Kovilovo
3
1
05.11.2023 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Strelac
OFK Borac
0
2
05.11.2023 13:30 0 : 2
05.11
13:30
Rojkovac
Lisovi─ç 1977
1
2
05.11.2023 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Beljina
Rušanj
3
4
05.11.2023 13:30 3 : 4
05.11
10:00
Radni─Źki
Krtinska
1
0
05.11.2023 10:00 1 : 0
05.11
13:30
Dunavac
OFK Mladost
5
3
05.11.2023 13:30 5 : 3
05.11
13:30
Omladinac
Mali Po┼żarevac
2
4
05.11.2023 13:30 2 : 4
05.11
13:30
Hajduk
Zaklopa─Źa
0
5
05.11.2023 13:30 0 : 5
05.11
13:30
Šumadija 1962
Vr─Źin
1
2
05.11.2023 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Velika Krsna
Vin─Źa
3
1
05.11.2023 13:30 3 : 1
05.11
14:00
Šljivar
Rudar (P)
3
1
05.11.2023 14:00 3 : 1
05.11
14:00
OFK 019
Grani─Źar
0
3
05.11.2023 14:00 0 : 3
05.11
14:00
Malinik
FSU Kraljevica
0
6
05.11.2023 14:00 0 : 6
05.11
13:30
Sloboda
Vulkan 1963
1
5
05.11.2023 13:30 1 : 5
05.11
13:30
Omladinac
Jedinstvo
8
1
05.11.2023 13:30 8 : 1
05.11
13:30
OFK Morava 2022
Planinac 1933
1
2
05.11.2023 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Aluminijum
Stevan Nešticki
3
0
05.11.2023 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Novoselac
Mladost
3
0
05.11.2023 13:30 3 : 0
05.11
11:00
Rudar
Proleter
1
5
05.11.2023 11:00 1 : 5
05.11
13:30
Sloga (DT)
Sloga 1948
3
6
05.11.2023 13:30 3 : 6
05.11
13:30
Polet (V)
Toplica
6
1
05.11.2023 13:30 6 : 1
05.11
13:30
Jastrebac
Naisus 1977
0
3
05.11.2023 13:30 0 : 3
05.11
13:30
Mekiš
Rudar 2016
1
3
05.11.2023 13:30 1 : 3
05.11
13:30
Borac
Bali─Źevac
1
3
05.11.2023 13:30 1 : 3
05.11
13:30
Moravac
Taskovi─çi
2
3
05.11.2023 13:30 2 : 3
05.11
13:30
Arbanasce
Polet (R)
0
5
05.11.2023 13:30 0 : 5
05.11
13:30
Radni─Źki 1924
Malošište
1
2
05.11.2023 13:30 1 : 2
05.11
14:00
Vu─Źje
Moravac
2
0
05.11.2023 14:00 2 : 0
05.11
14:00
OFK Morava
┼Żelezni─Źar
4
3
05.11.2023 14:00 4 : 3
05.11
14:30
Zlo─çudovo
Mladost
8
2
05.11.2023 14:30 8 : 2
05.11
15:00
Donja Lomnica
Bobište
3
2
05.11.2023 15:00 3 : 2
05.11
15:00
Gradac
Jedinstvo
3
1
05.11.2023 15:00 3 : 1
05.11
14:00
Polet
Milanovo
5
0
05.11.2023 14:00 5 : 0
05.11
15:00
Sloga
─îekmin
3
0
05.11.2023 15:00 3 : 0
05.11
14:30
Progres
BSK
1
1
05.11.2023 14:30 1 : 1
BSK
05.11
13:30
Milan Orli─ç
Radni─Źki
2
0
05.11.2023 13:30 2 : 0
05.11
13:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Stojan Lazarac
2
0
05.11.2023 13:30 2 : 0
05.11
13:30
Podrinje
Duško
4
1
05.11.2023 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Mladi Borac
Vidojevica
1
2
05.11.2023 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Jedinstvo (Š)
Jedinstvo (Z)
0
3
05.11.2023 13:30 0 : 3
05.11
13:30
Antimon
Gu─Źevo 1929
1
3
05.11.2023 13:30 1 : 3
05.11
14:00
Višesava
Gluma─Ź
2
1
05.11.2023 14:00 2 : 1
05.11
14:00
Je┼żevica
Rampa
4
1
05.11.2023 14:00 4 : 1
05.11
11:00
Prvi partizan
Gorobilje
2
0
05.11.2023 11:00 2 : 0
05.11
14:00
Omladinac
Kotroman
3
1
05.11.2023 14:00 3 : 1
05.11
14:00
Lazarica
Crnokosa
2
1
05.11.2023 14:00 2 : 1
05.11
11:00
Tara
Bakionica
3
6
05.11.2023 11:00 3 : 6
05.11
18:00
Trnovac
OFK Pavlovac
4
1
05.11.2023 18:00 4 : 1
05.11
13:30
BSK Bujanovac
Torpedo 1973
7
1
05.11.2023 13:30 7 : 1
05.11
13:30
Levosoje
Mladost (S)
6
1
05.11.2023 13:30 6 : 1
05.11
13:30
OFK Alakince
OFK AS
8
3
05.11.2023 13:30 8 : 3
05.11
13:30
─îelik
FSU Ju┼żna pruga
4
0
05.11.2023 13:30 4 : 0
05.11
13:30
Mladost (B)
Lugina
3
0
05.11.2023 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Vihor
Radni─Źki 2021
3
0
05.11.2023 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Stubal
Mlada krila
1
2
05.11.2023 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Tavnik
Jedinstvo 2017
2
2
05.11.2023 13:30 2 : 2
05.11
13:30
Gru┼ża
Jovo Kursula
7
2
05.11.2023 13:30 7 : 2
05.11
13:30
Jedinstvo (G)
Bogutova─Źka Banja
0
1
05.11.2023 13:30 0 : 1
05.11
13:30
Omladinac
Magnohrom
3
0
05.11.2023 13:30 3 : 0
05.11
18:00
Popovi─çi Vrnjci
Biljanovac
4
0
05.11.2023 18:00 4 : 0
05.11
14:00
Apolon 4
Sloga 1934
0
3
05.11.2023 14:00 0 : 3
05.11
14:00
21. oktobar
Borac
1
1
05.11.2023 14:00 1 : 1
05.11
14:00
Borba
─ćava
1
1
05.11.2023 14:00 1 : 1
05.11
14:00
OFK ┼Że┼żelj
Seljak
0
1
05.11.2023 14:00 0 : 1
05.11
14:00
Jadran
Bratstvo 1975
0
5
05.11.2023 14:00 0 : 5
05.11
13:30
Karaš (K)
Dunav
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Banat (D)
Karaš (J)
3
0
05.11.2023 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Omladinac
Ratar
6
0
05.11.2023 13:30 6 : 0
05.11
13:30
Banatul
Vojvodina (S)
3
0
05.11.2023 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Polet
Banat (VŠ)
1
2
05.11.2023 13:30 1 : 2
05.11
13:00
Proleter
Mladost (MB)
1
2
05.11.2023 13:00 1 : 2
05.11
13:00
Neštin
Vojvodina
0
2
05.11.2023 13:00 0 : 2
05.11
13:00
Krivanj
OFK Stari Grad
3
0
05.11.2023 13:00 3 : 0
05.11
13:00
Ba─Źka (D)
Borac (V)
2
1
05.11.2023 13:00 2 : 1
05.11
12:00
Borac
Donji Kopaonik
3
1
05.11.2023 12:00 3 : 1
05.11
12:00
Velika Drenova
Stari Trstenik
4
1
05.11.2023 12:00 4 : 1
05.11
12:00
Ribnik
Mladost 1977
4
7
05.11.2023 12:00 4 : 7
05.11
12:00
Mladost (T)
Jezero 2017
1
2
05.11.2023 12:00 1 : 2
05.11
12:00
Garevina
Poljoprivrednik
4
1
05.11.2023 12:00 4 : 1
05.11
13:00
Polet (S)
Radni─Źki
1
0
05.11.2023 13:00 1 : 0
05.11
13:00
Zadrugar
Kordun
3
2
05.11.2023 13:00 3 : 2
05.11
13:00
Terekveš
Jedinstvo Lemeš
3
0
05.11.2023 13:00 3 : 0
05.11
13:00
Dinamo 1923
Aleksa Šantić
4
1
05.11.2023 13:00 4 : 1
05.11
13:00
Mladost
Omladinac
1
2
05.11.2023 13:00 1 : 2
05.11
13:30
Omladinac
Voja Ga─Źi─ç
4
1
05.11.2023 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Jugoslavija
Partizan
3
2
05.11.2023 13:30 3 : 2
05.11
13:30
BSK Bavanište
Proleter
0
1
05.11.2023 13:30 0 : 1
05.11
13:30
OFK Mladost
Stari Tamiš
1
2
05.11.2023 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Borac
Tempo
4
4
05.11.2023 13:30 4 : 4
05.11
13:00
Kameni
Ljukovo
4
2
05.11.2023 13:00 4 : 2
05.11
13:00
Grani─Źar
Car Uroš
3
0
05.11.2023 13:00 3 : 0
05.11
13:00
Napredak
Mladost
0
1
05.11.2023 13:00 0 : 1
05.11
13:00
Hrtkovci
─îSK ─îortanovci
3
1
05.11.2023 13:00 3 : 1
05.11
13:00
Planinac
Rudar
1
1
05.11.2023 13:00 1 : 1
05.11
13:00
Hajduk 1932
Polet
3
0
05.11.2023 13:00 3 : 0
05.11
13:00
OFK Bresta─Ź
Fruškogorac
1
1
05.11.2023 13:00 1 : 1
05.11
14:00
Rvati
Budu─çnost
1
3
05.11.2023 14:00 1 : 3
05.11
10:00
Duboko
Polet
6
2
05.11.2023 10:00 6 : 2
05.11
14:00
Sloga
Borac
1
4
05.11.2023 14:00 1 : 4
05.11
14:00
Munja
OFK Urovci
4
0
05.11.2023 14:00 4 : 0
05.11
10:00
Jedinstvo
Posavina
2
0
05.11.2023 10:00 2 : 0
05.11
13:30
Omladinac
Osaonica
1
2
05.11.2023 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Ursule
Mladost (G)
5
3
05.11.2023 13:30 5 : 3
05.11
13:30
OFK Dragoševac
Mladost (K)
2
5
05.11.2023 13:30 2 : 5
05.11
13:30
Jedinstvo
Šumadinac
1
1
05.11.2023 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Vinora─Źa
Bratstvo
1
0
05.11.2023 13:30 1 : 0
05.11
13:00
Jedinstvo 2014
Naftagas
4
2
05.11.2023 13:00 4 : 2
05.11
13:00
Krajina
Mladost (BB)
3
3
05.11.2023 13:00 3 : 3
05.11
13:00
Lehel
Mladost (L)
1
2
05.11.2023 13:00 1 : 2
05.11
13:00
OFK Gradnulica
Borac
3
0
05.11.2023 13:00 3 : 0
05.11
13:00
Tamiš
Potisje
1
2
05.11.2023 13:00 1 : 2
05.11
13:00
OFK Klek
ASK
4
5
05.11.2023 13:00 4 : 5
ASK
05.11
13:00
KSK Konak 1926
Zadrugar
0
7
05.11.2023 13:00 0 : 7
05.11
14:00
Šarbane
OFK Paljuvi
1
1
05.11.2023 14:00 1 : 1
05.11
14:00
Polet (DL)
Kolubara (LP)
1
0
05.11.2023 14:00 1 : 0
05.11
14:00
OFK Stublenica
Polet (T)
0
5
05.11.2023 14:00 0 : 5
05.11
14:00
Tulari
Trnjaci 2021
0
1
05.11.2023 14:00 0 : 1
05.11
14:00
Sloga (V)
Brezovica
0
3
05.11.2023 14:00 0 : 3
05.11
14:00
Jedinstvo (M)
Crvena Jabuka
0
0
05.11.2023 14:00 0 : 0
05.11
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Tešnjar
2
2
05.11.2023 11:00 2 : 2
05.11
11:00
Kotešica
OFK Povlen
4
0
05.11.2023 11:00 4 : 0
05.11
11:00
Mali korak
Jadar 2013
1
2
05.11.2023 11:00 1 : 2
05.11
11:00
Popadi─ç
Babaji─ç
4
0
05.11.2023 11:00 4 : 0
05.11
11:00
Polet
Beloševac
5
0
05.11.2023 11:00 5 : 0
05.11
11:00
Rakac Stave
Kolubara 2
3
3
05.11.2023 11:00 3 : 3
05.11
11:00
Stari drugari
Rajac
0
2
05.11.2023 11:00 0 : 2
05.11
13:30
Kumane
Morava 1932
4
1
05.11.2023 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Borac (K)
Zemljoradnik 1932
5
4
05.11.2023 13:30 5 : 4
05.11
13:30
Napredak (B)
Napredak 1934
5
1
05.11.2023 13:30 5 : 1
05.11
13:30
Beli Orao
Polet (V)
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Sloga TOP
Stig 1955
3
0
05.11.2023 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Mladi Borac
Sloga (L)
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
13:00
Jedinstvo
E─Ĺ┼íeg
8
0
05.11.2023 13:00 8 : 0
05.11
13:00
Mladost
Slavija
3
1
05.11.2023 13:00 3 : 1
05.11
13:00
Ba─Źka
Proleter
4
4
05.11.2023 13:00 4 : 4
05.11
13:30
BSK 1924
Soko
1
1
05.11.2023 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Jedinstvo (S)
Rudar (K)
3
1
05.11.2023 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Polet 1930
Crni Vitez 1924
5
4
05.11.2023 13:30 5 : 4
05.11
13:30
Mladost (K)
Borac (V)
2
3
05.11.2023 13:30 2 : 3
05.11
13:30
Mlava (ML)
Pobeda 1953
1
2
05.11.2023 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Zadrugar 1947
Rade Milošević
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Petar Pua─Źa
Vinogradar
4
0
05.11.2023 13:30 4 : 0
05.11
13:30
Dinamo
Slanobarac
3
0
05.11.2023 13:30 3 : 0
05.11
13:30
─îenej
┼Żelezni─Źar NS
0
1
05.11.2023 13:30 0 : 1
05.11
13:30
Borac (R)
Stra┼żilovo
2
5
05.11.2023 13:30 2 : 5
05.11
13:30
Titel
Tatra
3
2
05.11.2023 13:30 3 : 2
05.11
14:00
Radni─Źki
Sloboda
6
1
05.11.2023 14:00 6 : 1
05.11
14:00
Moravac Orion
Morava
3
0
05.11.2023 14:00 3 : 0
05.11
14:00
OFK Brza
Šumadija
2
1
05.11.2023 14:00 2 : 1
05.11
13:30
OFK Batinac
Omladinac
5
3
05.11.2023 13:30 5 : 3
05.11
13:30
Dra┼żmirovac
Pomoravlje
1
2
05.11.2023 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Mladost
Sin─Ĺeli─ç
2
1
05.11.2023 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Napredak (S)
Radni─Źki
0
2
05.11.2023 13:30 0 : 2
05.11
13:30
Budu─çnost 1929
Sloboda
2
3
05.11.2023 13:30 2 : 3
05.11
13:30
Zadrugar
Sloga
4
2