24.03
15:00
Mladost GAT
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 1 | |||||||
24.03
17:00
Kolubara
Tekstilac
1
1
|
24.03.2024 17:00 | 1 : 1 |
24.03
15:00
TimoÄanin
RadniÄki (S)
0
3
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 3 | |||||||
24.03
15:00
ŽitoraÄa
Äerdap
1
1
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 1 | |||||||
24.03
15:00
RadniÄki (P)
BuduÄnost (P)
6
1
|
24.03.2024 15:00 | 6 : 1 |
24.03
15:00
Tisa
ŽelezniÄar (I)
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 | |||||||
24.03
10:00
Kabel
Omladinac
1
1
|
24.03.2024 10:00 | 1 : 1 | |||||||
24.03
11:00
Dinamo 1945
BeÄej 1918
2
0
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Podunavac
Jedinstvo (SP)
2
2
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 2 |
24.03
15:30
PKB
BASK TEK
1
1
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 1 |
24.03
11:00
Polet (Lj)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
1
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 1 | |||||||
24.03
14:30
OFK Mihajlovac
Loznica
0
3
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 3 |
24.03
15:00
Jedinstvo
Veternik
4
0
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 0 | |||||||
24.03
10:00
Slavija
Index
2
4
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 4 | |||||||
24.03
15:00
Donji Srem 2015
Dunav
2
2
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Jadran
RadniÄki (Å )
4
1
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Hajduk (D)
TSK
1
0
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 0 |
24.03
17:20
ÄurÄin
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
1
2
|
24.03.2024 17:20 | 1 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Vojvodina (BG)
RadniÄki 1905
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 | |||||||
24.03
15:00
Mladost (BP)
ObiliÄ
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
24.03
15:00
Vojvodina 1928
Borac
1
0
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Polet
Rusanda
0
0
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Mladost
BAK
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
ŽAK
Crvena zvezda
1
5
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 5 | |||||||
24.03
15:00
BuduÄnost
Sloboda
2
0
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 0 |
|
24.03
15:00
Jablanica
Radan
2
2
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Jastrebac
Sloga
1
6
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 6 | |||||||
24.03
15:00
Plantaža
SFK Morava
2
0
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Jedinstvo (GS)
SU Dinamo Jug
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 |
24.03
15:00
Zemljoradnik
NaŔa krila 1936
1
1
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 1 | |||||||
24.03
15:00
OFK Brzi Brod
OFK NiÅ”
1
0
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Mladost (B)
Svrljig
3
1
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 1 | |||||||
24.03
11:00
Car Konstantin
Morava
6
3
|
24.03.2024 11:00 | 6 : 3 | |||||||
24.03
15:00
Bukovik
Jedinstvo
1
10
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 10 | |||||||
24.03
15:00
Palilulac
Orljane
3
2
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 2 |
24.03
11:00
Tanasko RajiÄ
Balkanski
0
2
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Bor 1919
Lužnica
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Rajko MitiÄ
OFK Zlot
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.03
15:00
OFK Slatina
Timok 1919
1
6
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 6 | |||||||
24.03
15:00
Hajduk Veljko
Jedinstvo
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 |
24.03
15:00
Rembas
Orlovi
3
1
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 1 | |||||||
24.03
15:00
Župa
Mladost
0
0
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 0 |
|
24.03
15:30
OFK BuduÄnost
BoleÄ
5
0
|
24.03.2024 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
Hajduk
Balkan Mirijevo
0
4
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 4 | |||||||
24.03
15:30
Komgrap
BSK 1926
2
0
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 0 | |||||||
24.03
15:30
Crvena zvezda
Napredak
1
2
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 2 | |||||||
24.03
15:30
Umka
ŠuŔnjar 1977
0
0
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 0 | |||||||
24.03
10:00
OFK Žarkovo
Zuce 2019
1
2
|
24.03.2024 10:00 | 1 : 2 |
24.03
14:30
Gruža
Polet
4
3
|
24.03.2024 14:30 | 4 : 3 |
24.03
14:30
Zlatar
Jedinstvo (K)
0
3
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 3 | |||||||
24.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (BB)
2
1
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 1 | |||||||
24.03
14:30
Polet (T)
Sloboda (Ä)
0
0
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 0 |
24.03
15:00
Borac (L)
Drina
2
2
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 2 | |||||||
24.03
14:30
RaÄevac
Ribnica
1
1
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 1 | |||||||
24.03
14:30
OFK Divci
OFK OseÄina
3
1
|
24.03.2024 14:30 | 3 : 1 | |||||||
24.03
14:30
ŽelezniÄar
Hajduk Stanko
2
1
|
24.03.2024 14:30 | 2 : 1 |
24.03
14:30
ObiliÄ
Äerdap
0
2
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 2 |
|
24.03
15:00
Zvezda
MiloÄajac
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.03
15:00
OFK Progorelica
KaraÄorÄe
5
1
|
24.03.2024 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
OFK Ras
KoŔtampolje
2
0
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.03
11:00
Proleter
Omladinac (NS)
2
2
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.03
15:00
Borac (V)
Radnik
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Ibar
Rudar
0
1
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 1 |
|
24.03
15:00
Kula
ŽAK
3
1
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Borac 46
Polet
6
1
|
24.03.2024 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Rusin
BuduÄnost (G)
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 | |||||||
24.03
15:00
BuduÄnost (M)
Kulpin
1
2
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.03
15:00
Soko
RadniÄki 1918
1
5
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 5 |
|
24.03
14:30
BuduÄnost
Kutlovo
2
1
|
24.03.2024 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
Kolonija
KoriÄani
0
5
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 5 |
|
||||||
24.03
14:30
MarÅ”iÄ
Jedinstvo
3
1
|
24.03.2024 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
Pobeda 1926
Sloboda
1
2
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 2 |
|
24.03
15:30
BaÄka (B)
JugoviÄ
3
2
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 2 | |||||||
24.03
15:30
OFK Sirig
BaÄka 1923
5
1
|
24.03.2024 15:30 | 5 : 1 | |||||||
24.03
15:30
FruŔkogorac
FruŔkogorski partizan
0
2
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 2 |
24.03
15:00
Potporanj
BuduÄnost (BB)
4
5
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 5 | |||||||
24.03
15:00
Glogonj
Sloga (P)
4
1
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 1 | |||||||
24.03
15:00
BuduÄnost (A)
Dolina
1
2
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Unirea
Dolovo
2
2
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Sloga (BNS)
HajduÄica
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Å evac
Vulturul
2
0
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Spartak 1911
RadniÄki (B)
0
1
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 1 |
24.03
15:30
Mladost
RadniÄki 1911
2
0
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 0 | |||||||
24.03
15:30
MSK
2. Oktobar
3
1
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 1 | |||||||
24.03
15:30
Crvena zvezda
Napredak (BT)
2
3
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 3 | |||||||
24.03
15:30
ŽFK Banat
Banat (Ä)
2
1
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 1 | |||||||
24.03
15:30
BileÄanin
Napredak (Ä)
0
1
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 1 |
24.03
15:00
Tavankut
AFK
1
1
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 1 | |||||||
24.03
15:00
Iskra
Sutjeska
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Jedinstvo
Äoka
0
1
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 1 |
24.03
15:00
FruŔkogorac
RadniÄki (I)
2
2
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.03
15:00
Hajduk (V)
BuduÄnost
1
0
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
LSK
Partizan
2
4
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
24.03
15:00
KruŔedol
Srem
1
6
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 6 |
|
||||||
24.03
15:00
Sloga (V)
Polet (NK)
0
1
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Sremac (V)
GraniÄar (K)
3
1
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 1 |
|
24.03
15:30
Rubin
Sloga (Ä)
2
1
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 1 | |||||||
24.03
15:30
Sloga (D)
Äitluk
3
2
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.03
15:30
Dedina
Polet 57
2
2
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
24.03
15:30
Sloga (L)
FUD
1
0
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
Jastrebac
MaÄkovac
2
1
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
13:00
Gradina
13. April
8
0
|
24.03.2024 13:00 | 8 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
Trudbenik
Parunovac
1
3
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 3 |
|
24.03
15:30
VinÄa
BSK
1
1
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
Omladinac
Kopljari
3
1
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
Lokomotiva
Plaskovac
5
1
|
24.03.2024 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
Banja
Å umadija
0
1
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
Marjan
Å umadinac (S)
2
4
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
24.03
15:30
Prvi srpski ustanak
OFK AranÄelovac 1979
1
1
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
Saranovo 1936
ŽSK
1
2
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.03
15:30
Mladi rudar
Trnava
2
4
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 4 |
|
24.03
15:30
Brestovac
PoreÄ
3
1
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
Blizna
Nemetali
3
0
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
11:00
MiloŔevo
Mala Vrbica
1
1
|
24.03.2024 11:00 | 1 : 1 | |||||||
24.03
11:00
KljuÄ
Polet
2
1
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
SFU Rudar 1934
Sloga
1
0
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
RadniÄki
Rudna Glava
3
3
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 3 |
|
24.03
15:30
BuduÄnost (M)
Rudar (P)
4
2
|
24.03.2024 15:30 | 4 : 2 | |||||||
24.03
15:30
Vinogradar
Rudar (SR)
2
1
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 1 | |||||||
24.03
15:30
Kolonija
Mladost
1
0
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 0 | |||||||
24.03
15:30
Partizan
GFK Tabane
3
4
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 4 | |||||||
24.03
15:30
Jedinstvo
BuduÄnost (Ä)
7
0
|
24.03.2024 15:30 | 7 : 0 | |||||||
24.03
15:30
Morava
Napredak
0
2
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 2 | |||||||
24.03
15:30
Moravac 2015
SinÄeliÄ
1
4
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 4 | |||||||
24.03
15:30
Donja Mutnica
Kolare
3
0
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 0 |
24.03
15:30
ZSK
Napredak
1
0
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
11:00
Žabari
TrliÄ
5
1
|
24.03.2024 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
Dimitrije TucoviÄ
Toplica
2
0
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 0 |
|
24.03
14:30
Osipaonica
Sloga (M)
5
2
|
24.03.2024 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
24.03
14:30
Borac 1932
Pobeda
1
0
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
14:30
Radnik
SASK
0
2
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.03
14:30
Lunjevac
Udarnik
0
1
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
Mladost
Omladinac
5
1
|
24.03.2024 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
Crvena zvezda
Sloga (L)
1
1
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
ŽelezniÄar Kusadak
Podunavac
4
1
|
24.03.2024 14:30 | 4 : 1 |
|
24.03
14:30
Morava
Jedinstvo (GG)
3
2
|
24.03.2024 14:30 | 3 : 2 | |||||||
24.03
14:30
Prilike
Spartak 1976
0
4
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 4 | |||||||
24.03
14:30
Jedinstvo (P)
Prijevor
1
1
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
Zadrugar
Mladost
4
2
|
24.03.2024 14:30 | 4 : 2 | |||||||
24.03
14:30
Kej
Sloga
2
2
|
24.03.2024 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
24.03
14:30
Ozremica
Rudar
1
5
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 5 |
24.03
14:30
ŽelezniÄar
Sirakovo
3
2
|
24.03.2024 14:30 | 3 : 2 | |||||||
24.03
14:30
Polet (SD)
Pomoravlje 1946
0
4
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 4 | |||||||
24.03
14:30
Vojvoda Milenko
KrilaÅ”
2
1
|
24.03.2024 14:30 | 2 : 1 | |||||||
24.03
14:30
Napredak (S)
Batovac
3
1
|
24.03.2024 14:30 | 3 : 1 |
24.03
15:30
PoŔtar Zvezdara
Lokomotiva
1
2
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.03
15:30
Dunav
Posavac TiŔma
1
1
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
PKB Kovilovo
SremÄica
1
4
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
24.03
15:30
Busije
Heroj Polet
0
1
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.03
11:00
Borac
Siti Sport Klub
0
0
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
BUSK
Bežanija
0
1
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 1 |
|
24.03
14:53
OFK Borac
RuŔanj
0
3
|
24.03.2024 14:53 | 0 : 3 |
|
||||||
24.03
15:30
Krtinska
OFK Zabrežje
1
0
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
10:00
RadniÄki
VraniÄ
2
2
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.03
15:30
Turbina
Strelac
0
0
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
Beljina
Å umadija
1
0
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
Rojkovac
Torpedo
1
3
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 3 |
|
24.03
15:30
OFK Mladost
VrÄin
2
6
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 6 |
|
||||||
24.03
15:30
Velika Krsna
Dunavac
4
3
|
24.03.2024 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
24.03
15:30
Å umadija 1962
Pudarci
1
1
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
Hajduk
Omladinac
1
2
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 2 |
|
24.03
15:00
Å ljivar
RadniÄki 1946
0
4
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
24.03
15:00
Rudar (P)
Malinik
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 |
|
24.03
15:00
OFK Morava 2022
Vulkan 1963
4
2
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Omladinac
Aluminijum
3
2
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.03
15:00
Sloboda
Novoselac
5
1
|
24.03.2024 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Jedinstvo
Rudar
3
1
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Planinac 1933
Sloga (DT)
4
0
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Stevan NeŔticki
Sloga 1948
1
0
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Mladost
Proleter
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 |
|
24.03
15:00
MaloŔiŔte
Polet (V)
6
0
|
24.03.2024 15:00 | 6 : 0 | |||||||
24.03
15:00
TaskoviÄi
Naisus 1977
2
2
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Polet (R)
Sloga 1980
7
0
|
24.03.2024 15:00 | 7 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Arbanasce
Rad 1974
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 | |||||||
24.03
15:00
Moravac
Toplica
1
0
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Borac
Sloga (K)
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 |
24.03
15:00
OFK Morava
Donja Lomnica
1
7
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 7 |
|
||||||
24.03
15:00
VuÄje
Gradac
4
1
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.03
11:00
Lemind 1953
Polet
2
0
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Moravac
Sloga
0
1
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
ŽelezniÄar
Progres
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Mladost
BSK
2
0
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
BobiŔte
Äekmin
5
0
|
24.03.2024 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Jedinstvo
Milanovo
2
3
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 3 |
|
24.03
15:00
Milan OrliÄ
Podrinje
0
5
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 5 | |||||||
24.03
15:00
KaraÄorÄe
Mladi Borac
9
0
|
24.03.2024 15:00 | 9 : 0 | |||||||
24.03
15:00
RadniÄki
Antimon
5
0
|
24.03.2024 15:00 | 5 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Mladost
Jedinstvo Vladimirci 1924
2
0
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 0 | |||||||
24.03
15:00
DuŔko
GuÄevo 1929
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 | |||||||
24.03
11:00
Vidojevica
Jedinstvo (Z)
2
2
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 2 |
24.03
14:30
Lazarica
GlumaÄ
0
3
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 3 | |||||||
24.03
14:30
Omladinac
Jedinstvo
0
2
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 2 | |||||||
24.03
11:00
Prvi partizan
Tara
0
3
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 3 | |||||||
24.03
14:30
Ježevica
Jasen
4
0
|
24.03.2024 14:30 | 4 : 0 | |||||||
24.03
14:30
ViŔesava
Polet
0
0
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 0 | |||||||
24.03
11:00
Rampa
Bakionica
5
0
|
24.03.2024 11:00 | 5 : 0 | |||||||
24.03
14:30
Gorobilje
Sloga
1
4
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
24.03
14:30
Kotroman
Crnokosa
0
5
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 5 |
|
24.03
14:00
OFK Pavlovac
Lugina
1
0
|
24.03.2024 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Vihor
OFK Alakince
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.03
15:00
Mladost (B)
Mladost (S)
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Äelik
Torpedo 1973
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
OFK AS
Trnovac
2
8
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 8 |
|
||||||
24.03
15:00
Levosoje
BSK Bujanovac
0
4
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 4 |
|
24.03
15:30
Nikodije StojanoviÄ Tatko
Kosovac
1
1
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 1 |
|
24.03
15:00
Gruža
Mlada krila
3
2
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Tavnik
Jedinstvo (G)
6
2
|
24.03.2024 15:00 | 6 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Stubal
Omladinac
1
8
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 8 | |||||||
24.03
17:04
Jovo Kursula
PopoviÄi Vrnjci
2
0
|
24.03.2024 17:04 | 2 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Magnohrom
Ribnica
1
2
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 2 |
24.03
15:00
Banat (D)
Sloga (M)
0
1
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
KaraÅ” (K)
Omladinac
5
1
|
24.03.2024 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Borac (VS)
Polet
2
0
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Ratar
Vojvodina (S)
3
2
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 2 |
|
24.03
15:00
Proleter
MagliÄ
1
4
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.03
15:00
Slavija (P)
NeŔtin
2
0
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
BaÄki Hajduk
Krivanj
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 |
24.03
15:30
Ribnik
OFK OraŔje 1960
1
0
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
Velika Drenova
Mladost (T)
4
2
|
24.03.2024 15:30 | 4 : 2 | |||||||
24.03
13:00
Borac
Garevina
6
0
|
24.03.2024 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
Omladinac
Mladost (DK)
3
0
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
Donji Kopaonik
Kamenorezac 76
4
2
|
24.03.2024 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
24.03
13:00
Stari Trstenik
Vinogradar
6
0
|
24.03.2024 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.03
18:00
Mladost 1977
Beli Orlovi
1
1
|
24.03.2024 18:00 | 1 : 1 | |||||||
24.03
15:30
Jezero 2017
Poljoprivrednik
4
0
|
24.03.2024 15:30 | 4 : 0 |
|
24.03
15:00
Polet (S)
Zadrugar
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Polet
TerekveÅ”
1
2
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 2 | |||||||
24.03
15:00
RadniÄki
Dinamo 1923
1
1
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 1 | |||||||
24.03
15:00
Jedinstvo LemeÅ”
Aleksa Å antiÄ
2
3
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 3 |
24.03
15:00
Voja GaÄiÄ
BSK BavaniŔte
2
2
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 2 | |||||||
24.03
15:00
OFK Mladost
Jugoslavija
1
2
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Borac
Omladinac
4
1
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 1 | |||||||
24.03
15:00
Tempo
Partizan
6
2
|
24.03.2024 15:00 | 6 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Stari TamiÅ”
Proleter
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
24.03
15:00
Kameni
Napredak
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
GraniÄar
Hrtkovci
3
2
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.03
15:00
Ljukovo
Planinac
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Car UroÅ”
Hajduk 1932
2
3
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.03
15:00
Mladost
OFK BrestaÄ
0
4
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
24.03
15:00
Rudar
Polet
2
0
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 0 |
|
24.03
15:30
Posavina
Belo Polje
3
2
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 2 | |||||||
24.03
15:30
Jedinstvo
BuduÄnost
0
1
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 1 |
24.03
15:30
Osaonica
GFK StreliŔte
1
2
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 2 | |||||||
24.03
15:30
Å umadinac
Mladi radnik
2
2
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 2 | |||||||
24.03
15:30
Bratstvo
Å antarovac
1
6
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 6 | |||||||
24.03
15:30
VinoraÄa
Mladost (K)
0
2
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 2 | |||||||
24.03
15:30
Sloboda
OFK DragoŔevac
3
4
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 4 |
24.03
15:00
ASK
Jedinstvo 2014
2
0
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Zadrugar
Potisje
6
1
|
24.03.2024 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
KSK Konak 1926
Borac
1
1
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 1 | |||||||
24.03
15:00
OFK Klek
Mladost (L)
0
9
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 9 |
|
||||||
24.03
15:00
TamiÅ”
Mladost (BB)
3
1
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
OFK Gradnulica
Naftagas
5
1
|
24.03.2024 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Lehel
Krajina
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
24.03
15:30
Brezovica
Å arbane
0
1
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 1 | |||||||
24.03
15:30
Jedinstvo (M)
Trnjaci 2021
2
1
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
Sloga (V)
Polet (T)
1
0
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
Tulari
OFK Paljuvi
2
1
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
OFK Stublenica
Polet (DL)
2
2
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 2 |
24.03
11:00
Kolubara 2
Milenko PavloviÄ
6
3
|
24.03.2024 11:00 | 6 : 3 |
|
||||||
24.03
11:00
Stari drugari
BabajiÄ
6
0
|
24.03.2024 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.03
11:00
Rakac Stave
Jadar 2013
6
0
|
24.03.2024 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.03
11:00
Polet
OFK Povlen
2
2
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.03
11:00
Mali korak
KoteŔica
1
1
|
24.03.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
24.03
14:30
Napredak (B)
Morava 1932
7
2
|
24.03.2024 14:30 | 7 : 2 | |||||||
24.03
14:30
Borac (K)
Beli Orao
0
2
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.03
14:30
Kumane
Sloga TOP
2
1
|
24.03.2024 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
Zemljoradnik 1932
Mladi Borac
2
1
|
24.03.2024 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
Napredak 1934
Žitkovica 2017
0
2
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.03
14:30
Polet (V)
Dizel
6
3
|
24.03.2024 14:30 | 6 : 3 |
|
||||||
24.03
14:30
Stig 1955
Sloga (L)
0
6
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 6 |
|
24.03
14:30
Jedinstvo (S)
Mladost (K)
3
0
|
24.03.2024 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
14:30
BSK 1924
Mlava (ML)
4
3
|
24.03.2024 14:30 | 4 : 3 |
|
||||||
24.03
14:30
Rudar (K)
Zadrugar 1947
1
4
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
24.03
14:30
Crni Vitez 1924
RadniÄki (K)
2
0
|
24.03.2024 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.03
14:30
Borac (V)
Homoljac
1
2
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.03
14:30
Pobeda 1953
Rade MiloÅ”eviÄ
4
0
|
24.03.2024 14:30 | 4 : 0 |
|
24.03
15:30
Tatra
ŽelezniÄar NS
0
0
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
MiletiÄ
ObiliÄ
3
2
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.03
15:30
Vinogradar
Titel
0
5
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 5 |
|
||||||
24.03
15:30
Borac (R)
Hajduk (G)
1
2
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.03
15:30
Äenej
Petar PuaÄa
0
4
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 4 |
|
24.03
15:00
RadniÄki
Jedinstvo ŠiŔava
0
2
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.03
15:00
Bratstvo
OFK Pomoravlje
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Sloboda
Mladost 1976
7
2
|
24.03.2024 15:00 | 7 : 2 |
|
||||||
24.03
15:00
Mladi borac
OFK Brza
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Umac
Å umadija
6
1
|
24.03.2024 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Morava
Veliko Trnjane
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 |
|
24.03
15:30
Javor
RadniÄki
2
0
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 0 | |||||||
24.03
15:30
Istok 63
SinÄeliÄ
5
0
|
24.03.2024 15:30 | 5 : 0 | |||||||
24.03
15:30
Napredak (S)
Resavski Despoti
3
1
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 1 | |||||||
24.03
15:30
Mladost
OFK Batinac
3
0
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 0 | |||||||
24.03
15:30
Dražmirovac
15. Avgust 1950
2
3
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 3 |
24.03
15:00
Zadrugar
Milicionar
1
1
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
BuduÄnost 1929
Bair
1
1
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 1 | |||||||
24.03
15:00
Sloboda
Majur
1
0
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Sloga
Drina
5
0
|
24.03.2024 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
BuduÄnost (PD)
Mladost
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Omladinac
OFK Napredak
2
2
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 2 |
|
24.03
15:00
Novi Beograd
Kelti
3
2
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.03
15:30
BSK 1925
Velika MoŔtanica
2
0
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
Å umadinac
Borac 1923
4
3
|
24.03.2024 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
24.03
10:00
Železnik 1930
Rekreativo 011
4
2
|
24.03.2024 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.03
10:00
Blokovi
SinÄeliÄ 2012
0
5
|
24.03.2024 10:00 | 0 : 5 |
|
24.03
15:00
Velika Reka
Stolice
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.03
15:00
Rudar
SinÄeliÄ
4
1
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Jadar 1961
Prva Iskra
3
2
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.03
15:00
Mladost
Jelav
4
0
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Azbukovica
Studenac
0
1
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Sloga
7. Juli
0
2
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Borac
Luk
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
|
24.03
15:00
Vrelo
RadniÄki
1
4
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.03
15:00
Bratstvo
Bjelica
0
0
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
GoruŔica
VoÄar
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 |
|
24.03
15:00
Polet
MiŔar
2
2
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 2 | |||||||
24.03
15:00
Bobovik
Å ipurske Livade
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 | |||||||
24.03
15:00
OFK Letnjikovac 1983
Korman
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 | |||||||
24.03
15:00
Rankovac
TreŔnjevka
4
4
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 4 |
24.03
15:00
Napredak
OFK BikiÄ
0
0
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Srem
1
0
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Jedinstvo
Sloga 1919
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.03
15:00
ObiliÄ 1993
FruŔka Gora
0
2
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 2 | |||||||
24.03
15:00
BSK
Zmaj
4
1
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Borac 1925
GraniÄar
4
1
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 1 | |||||||
24.03
15:00
Borac (R)
TrgovaÄki
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 |
24.03
15:00
Mala Bosna 2015
Elektrovojvodina
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 | |||||||
24.03
15:00
Äantavir
Bikovo
3
1
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 1 | |||||||
24.03
15:00
Solid
Žednik
3
2
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 2 | |||||||
24.03
17:00
Prozivka
PaliÄ
9
1
|
24.03.2024 17:00 | 9 : 1 |
24.03
15:00
Beli Orlovi
Proleter
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.03
15:00
BaÄinac
Å umadija
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
BuduÄnost 1948
Cerovac 2013
5
0
|
24.03.2024 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Selevac 1919
Bukovac
1
2
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 2 |
|
24.03
11:00
B 2000
Å amot
4
1
|
24.03.2024 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
BSK
Gornja Trnava 1938
0
4
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 4 | |||||||
24.03
15:30
VenÄani
Mladost
1
2
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 2 | |||||||
24.03
15:30
Tulež
BuduÄnost
2
1
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
11:00
Kalipolje
Gorski Car
4
0
|
24.03.2024 11:00 | 4 : 0 |
|
24.03
14:30
Takovski Ustanak
Brezak
1
4
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 4 | |||||||
24.03
14:30
Napredak
Å umadija
3
3
|
24.03.2024 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
24.03
14:30
Backovac Junajted
Å ilopaj
8
3
|
24.03.2024 14:30 | 8 : 3 |
|
||||||
24.03
15:00
Donja Vrbava
Jablanica
7
2
|
24.03.2024 15:00 | 7 : 2 |
|
24.03
15:30
Konjuh
Gaglovo
7
1
|
24.03.2024 15:30 | 7 : 1 |
|
||||||
24.03
13:00
Polet
Mudrakovac
4
1
|
24.03.2024 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.03
11:00
Kapidžija
Naupare
0
3
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.03
11:00
Padež
MakreŔane
2
1
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
KruŔevica
BSK
0
3
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
24.03
11:00
Modrica
Pepeljevac 1947
2
1
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
24.03
15:30
Hajduk
Slavija
0
4
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
24.03
15:30
Tisa
TromeÄa
4
1
|
24.03.2024 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
TornjoÅ”
Å ampion
2
0
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
BaÄka
Sloga
4
0
|
24.03.2024 15:30 | 4 : 0 |
|
24.03
15:30
Sloga
Mladost (P)
3
1
|
24.03.2024 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
Bare
Borac
1
1
|
24.03.2024 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
Partizan
KaraÄorÄe
2
1
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
15:30
Jedinstvo
Grizli doo
2
3
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
24.03
15:30
Crvena zvezda
Mladost (R)
2
0
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.03
15:45
Kotlenik
Mladi radnik
4
0
|
24.03.2024 15:45 | 4 : 0 |
|
24.03
15:30
Mladost (MI)
Rozanci
2
2
|
24.03.2024 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
24.03
15:30
Mladost (G)
PopoviÄ
4
3
|
24.03.2024 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
24.03
15:30
Vojvoda 2013
Vis
7
0
|
24.03.2024 15:30 | 7 : 0 |
|
||||||
24.03
15:30
SUVF OFK Äurinci
NemenikuÄe
0
3
|
24.03.2024 15:30 | 0 : 3 |
|
24.03
14:30
ŽelezniÄar 1930
Badljevica
4
2
|
24.03.2024 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
24.03
14:30
Vožd 2020
Proleter 1947
0
0
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.03
14:30
Landol
Vrbovac
3
1
|
24.03.2024 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
Godomin
Stari Hrast 2018
2
1
|
24.03.2024 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
BuduÄnost
Ravni Gaj
1
3
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 3 |
|
24.03
14:30
KaraÄorÄe
Polet
2
2
|
24.03.2024 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
24.03
14:30
Bresje Superior
Mladi borac
3
1
|
24.03.2024 14:30 | 3 : 1 |
|
24.03
15:00
OFK RadniÄki
Sloboda
2
2
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.03
15:00
Å umadinac
Sloga
3
1
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Mladost (B)
Petka
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 |
|
24.03
10:00
Balajnac
JugoviÄi
2
5
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 5 |
|
||||||
24.03
10:00
DobriÄ
Jastrebac
3
0
|
24.03.2024 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
10:00
Lepaja 2018
SU GradiŔte
3
0
|
24.03.2024 10:00 | 3 : 0 |
24.03
15:00
Sloga
Zlatica
1
1
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
RadniÄki
Proleter 2006
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Partizan
Proleter (N)
2
9
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 9 |
|
24.03
15:00
Dunav
PIK 2023
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Jedinstvo 1947
TeleÄka
6
0
|
24.03.2024 15:00 | 6 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Bratstvo 2019
Panonija
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Jedinstvo (R)
Sport
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
24.03
14:30
Vodojaža
Partizan
9
1
|
24.03.2024 14:30 | 9 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
Napredak MainiÄ
Kremenac
0
1
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
Sloga 1924
Borac 1935
2
3
|
24.03.2024 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
24.03
14:30
Arsenal 1930
Kragujevac
1
0
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
14:30
SuŔica 1929
OFK Bagremar
5
0
|
24.03.2024 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
24.03
14:30
Bukorovac
DobraÄa
0
1
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.03
11:00
Azbest 1927
Å umadija
0
7
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 7 |
|
24.03
14:30
Metalac
Sloga 1932
1
4
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
24.03
14:30
Proleter 1932
Dunavac
0
4
|
24.03.2024 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
24.03
14:30
Napredak
Pobeda
1
3
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.03
14:30
Sloga Vitez
Dunav
5
2
|
24.03.2024 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
24.03
14:30
Vihor
Moravac 1933
5
2
|
24.03.2024 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
24.03
14:30
Sloga (D)
Mip Majdan
2
2
|
24.03.2024 14:30 | 2 : 2 |
|
24.03
11:00
Borac
Å umadinac
1
6
|
24.03.2024 11:00 | 1 : 6 | |||||||
24.03
11:00
KrÄevac 04
Maskar
1
2
|
24.03.2024 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.03
11:00
Vitlina 2023
ZT GoroviÄ
7
3
|
24.03.2024 11:00 | 7 : 3 |
|
24.03
15:00
BuduÄnost
Mladost (GM)
5
2
|
24.03.2024 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
24.03
15:00
ŽelezniÄar
ISK Izvor
1
0
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Sloboda
Razvitak
1
2
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.03
15:00
Popovac
Jedinstvo
5
1
|
24.03.2024 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Moravac
Radnik
0
0
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 0 |
|
24.03
13:00
RujiŔnik
Omladinac (V)
|
24.03.2024 13:00 |
|
|||||||
24.03
13:00
Omladinac (P)
JugoviÄi
2
0
|
24.03.2024 13:00 | 2 : 0 |
|
24.03
15:00
Sloga (K)
Borac
3
1
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
15:00
Sloven
Dunav
0
6
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 6 |
|
||||||
24.03
15:00
Kupinovo
Sloga (M)
0
2
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.03
15:00
Lovac
27. Oktobar
4
0
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Vitez
Vojvodina
7
0
|
24.03.2024 15:00 | 7 : 0 |
|
24.03
15:00
Kolonija
Pobeda
12
0
|
24.03.2024 15:00 | 12 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Omladinac 1927
Borac
5
0
|
24.03.2024 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Vojvodina
Jedinstvo
4
0
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 0 |
|
24.03
11:00
Vukona
Pambukovica
0
4
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
24.03
11:00
Vrelo
Dokmir
2
2
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 2 | |||||||
24.03
11:00
OFK Takovo
BuduÄnost 1995
2
1
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 1 | |||||||
24.03
11:00
Tvrdojevac
Zvizdar 2012
2
0
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 0 |
24.03
11:00
KaleniÄ
Gunjevac
2
3
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.03
11:00
MurgaÅ” 2012
Rudar 1945
2
0
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.03
11:00
SU TrliÄ 2023
Tamnava
2
0
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.03
11:00
Brgule
Mlaka
1
2
|
24.03.2024 11:00 | 1 : 2 |
|
24.03
11:00
Napredak (VC)
Stig (MC)
0
0
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 0 |
24.03
15:00
Omarska
LaktaŔi
2
1
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 1 |
24.03
15:00
Crvena zvezda
TSC
7
0
|
24.03.2024 15:00 | 7 : 0 | |||||||
24.03
15:00
Vojvodina
Spartak
0
5
|
24.03.2024 15:00 | 0 : 5 |
24.03
13:00
Moskva
RadniÄki 2014
0
0
|
24.03.2024 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.03
13:00
Heroj Polet
Napredak Junior 2018
0
11
|
24.03.2024 13:00 | 0 : 11 |
|
||||||
24.03
15:00
KaraÄorÄe
ŽGFK Borac
1
0
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 0 |
|
24.03
13:30
TSC
OFK VrŔac
3
0
|
24.03.2024 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
10:00
ODR
Kabel
3
0
|
24.03.2024 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
10:00
RFK Novi Sad 1921
Petrika
1
3
|
24.03.2024 10:00 | 1 : 3 |
|
24.03
16:00
Borac 1926
Smederevo 1924
3
2
|
24.03.2024 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.03
14:00
Sloga (P)
Takovo
4
0
|
24.03.2024 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.03
14:30
MaÄva
Metalac
1
1
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 1 | |||||||
24.03
15:00
Mladi radnik 1926
GFK Sloboda
4
1
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.03
14:30
Sloga (K)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.03
14:00
RadniÄki (V)
Å umadija 1903
4
2
|
24.03.2024 14:00 | 4 : 2 |
|
24.03
10:00
BaÄka 1901
Mladost GAT
3
2
|
24.03.2024 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.03
13:00
OFK Kikinda
Naftagas
2
1
|
24.03.2024 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
12:00
OFK BaÄka
Arena Su
2
2
|
24.03.2024 12:00 | 2 : 2 |
|
24.03
15:00
JoŔanica
Polet
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
|
24.03
10:00
Sloga 1924
Morava (VP)
0
13
|
24.03.2024 10:00 | 0 : 13 |
|
24.03
10:00
Sloboda
Podrinje
1
3
|
24.03.2024 10:00 | 1 : 3 | |||||||
24.03
10:00
RadniÄki (NP)
ŽelezniÄar
6
1
|
24.03.2024 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.03
12:00
RadniÄki (Z)
1. Maj
6
0
|
24.03.2024 12:00 | 6 : 0 |
|
24.03
10:00
Brodarac
Teleoptik
3
6
|
24.03.2024 10:00 | 3 : 6 |
|
||||||
24.03
09:00
SinÄeliÄ
BSK BorÄa
1
0
|
24.03.2024 09:00 | 1 : 0 |
|
24.03
13:00
OFK Žarkovo
Železnik 1930
3
2
|
24.03.2024 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.03
13:00
Omladinac
Rakovica
1
0
|
24.03.2024 13:00 | 1 : 0 |
|
24.03
10:00
Zmaj Novi grad
Torlak
2
1
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 1 | |||||||
24.03
10:00
PKB
GSP Polet
8
1
|
24.03.2024 10:00 | 8 : 1 |
|
||||||
24.03
12:00
Crvena zvezda
OFK BuduÄnost
2
1
|
24.03.2024 12:00 | 2 : 1 |
|
24.03
10:00
GFK Jagodina
Trayal
2
5
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 5 |
|
||||||
24.03
11:00
Mladi Borac
MeŔevo
1
1
|
24.03.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
24.03
11:00
GFK DuboÄica
RadniÄki (P)
6
0
|
24.03.2024 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.03
15:00
Real
Vlasina
2
0
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 0 |
|
24.03
Sloboda
Napredak
2
0
|
24.03.2024 | 2 : 0 |
|
24.03
12:30
Sloga
Cement
1
3
|
24.03.2024 12:30 | 1 : 3 |
|
24.03
12:30
ODR
Kabel
1
3
|
24.03.2024 12:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.03
12:00
Sloven
Petrika
1
4
|
24.03.2024 12:00 | 1 : 4 |
|
24.03
10:30
KaraÄorÄe
Morava
1
3
|
24.03.2024 10:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.03
11:00
RSK
Mihajlovac 1934
4
1
|
24.03.2024 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.03
12:30
RadniÄki 1923
Arsenal
13
1
|
24.03.2024 12:30 | 13 : 1 |
|
||||||
24.03
12:00
Jasenica 2017
AF Duljaj
1
6
|
24.03.2024 12:00 | 1 : 6 |
|
24.03
14:00
Borac 1926
Novi Pazar
1
2
|
24.03.2024 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.03
11:00
Sloga (P)
Savacijum
10
1
|
24.03.2024 11:00 | 10 : 1 |
|
||||||
24.03
12:00
MaÄva
Metalac
2
1
|
24.03.2024 12:00 | 2 : 1 | |||||||
24.03
12:30
Mladi radnik 1926
GFK Sloboda
0
2
|
24.03.2024 12:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.03
11:00
RadniÄki (V)
Apolon 4
1
0
|
24.03.2024 11:00 | 1 : 0 |
|
24.03
10:00
OFK BaÄka
Arena Su
0
7
|
24.03.2024 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
24.03
11:00
Crvenka
OFK Kikinda
0
2
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.03
10:00
OFK Vrbas
Krila Krajine
0
12
|
24.03.2024 10:00 | 0 : 12 |
|
24.03
12:30
Rudar (KM)
KaraÄorÄe
5
0
|
24.03.2024 12:30 | 5 : 0 |
|
||||||
24.03
14:30
Bane 1931
Takovo
7
2
|
24.03.2024 14:30 | 7 : 2 |
|
24.03
13:30
Respekt
Vrelo Sport
5
0
|
24.03.2024 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
24.03
11:00
Lipolist
SFU Fenix
0
6
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 6 |
|
||||||
24.03
13:00
OFK Senjak
RadniÄki (V)
6
0
|
24.03.2024 13:00 | 6 : 0 |
|
24.03
10:00
Podunavac
Proleter 2006
2
2
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.03
10:00
Jedinstvo
RadniÄki (Z)
3
2
|
24.03.2024 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.03
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (NP)
0
7
|
24.03.2024 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
24.03
11:00
Voja GaÄiÄ
Dinamo 1945
6
2
|
24.03.2024 11:00 | 6 : 2 |
|
24.03
10:00
Proleter
AFK
2
4
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
24.03
10:00
Tavankut
BajŔa
3
4
|
24.03.2024 10:00 | 3 : 4 |
|
24.03
11:00
011
OFK Beograd
0
0
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.03
12:00
Rakovica
Bežanija
5
1
|
24.03.2024 12:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.03
10:00
Rad
Kolubara
2
2
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 2 |
|
24.03
14:30
OFK Mladenovac
Milutinac
1
3
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.03
10:00
RadniÄki (O)
Žarkovo 2000
4
0
|
24.03.2024 10:00 | 4 : 0 |
|
24.03
11:00
Å ampion
Lider MGM
3
3
|
24.03.2024 11:00 | 3 : 3 | |||||||
24.03
10:00
Napredak
TimoÄanin
5
0
|
24.03.2024 10:00 | 5 : 0 |
24.03
11:00
TopliÄanin
OFK SinÄeliÄ
2
2
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 2 |
|
24.03
15:00
ODR
Hajduk (B)
4
1
|
24.03.2024 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.03
10:00
RadniÄki 1910
Derby 2015
0
3
|
24.03.2024 10:00 | 0 : 3 |
|
24.03
10:00
Smederevo 1924
BuduÄnost
0
2
|
24.03.2024 10:00 | 0 : 2 |
|
24.03
12:00
Sevojno
Sloga (S)
1
2
|
24.03.2024 12:00 | 1 : 2 |
|
24.03
09:30
OFK JugoviÄ
TSK
1
6
|
24.03.2024 09:30 | 1 : 6 |
|
||||||
24.03
11:00
Mladost
OFK BeÄej 1918
2
3
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 3 |
|
24.03
12:30
Sport Klub 99
Mladost
1
1
|
24.03.2024 12:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.03
10:00
RadniÄki 1923
Apolon 2018
0
0
|
24.03.2024 10:00 | 0 : 0 |
|
24.03
13:30
RFK Novi Sad 1921
CFK
1
0
|
24.03.2024 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
11:30
TSC
OFK BaÄka
6
0
|
24.03.2024 11:30 | 6 : 0 |
|
||||||
24.03
11:00
Ravangrad 2018
Derby 2015
3
1
|
24.03.2024 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
10:00
OFK Kikinda 1909
Kabel
2
1
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
10:00
Krila Krajine
Arena Su
5
0
|
24.03.2024 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.03
10:00
Vojvodina
Petar PuaÄa
7
0
|
24.03.2024 10:00 | 7 : 0 |
|
24.03
10:00
GFK Sloven
InÄija
1
4
|
24.03.2024 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.03
14:30
Dinamo 1945
Sporto 023
1
2
|
24.03.2024 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.03
12:00
RadniÄki 1910
Proleter 2006
8
1
|
24.03.2024 12:00 | 8 : 1 |
|
||||||
24.03
11:00
RadniÄki (SM)
ŽelezniÄar
0
3
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.03
10:00
RadniÄki (Zr)
1.maj
10
0
|
24.03.2024 10:00 | 10 : 0 |
|
24.03
15:00
Rudar
Titan
3
0
|
24.03.2024 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
11:00
Bane 1931
Pazar Juniors
0
2
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.03
10:00
Kosmet
Bubamara 91
2
0
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 0 |
|
24.03
10:00
Spartak 1976
Jedinstvo Putevi
4
0
|
24.03.2024 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.03
11:00
FAP
GFK Sloboda
0
4
|
24.03.2024 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
24.03
11:00
Takovo
GauÄosi
2
1
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.03
11:00
Polimlje
Sloboda (Ä)
1
5
|
24.03.2024 11:00 | 1 : 5 |
|
24.03
11:00
Respekt
Jedinstvo (Ub)
3
0
|
24.03.2024 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
10:00
Ribnica
POFK Savacium
5
0
|
24.03.2024 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.03
10:00
Omladinac 2014
SFU Fenix
1
0
|
24.03.2024 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.03
09:00
OFK Senjak
RadniÄki (V)
1
3
|
24.03.2024 09:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.03
10:00
RaÄevac
Loznica
1
5
|
24.03.2024 10:00 | 1 : 5 |
|
24.03
10:00
Å umadija 1903
Sloga 33
1
2
|
24.03.2024 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.03
11:00
Å umadija 1934
Soko 2015
1
2
|
24.03.2024 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.03
11:00
Å umadija (A)
AF Duljaj
3
2
|
24.03.2024 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.03
10:00
Jasenica 2017
PetliÄ SD 2006
2
7
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 7 |
|
24.03
10:00
Posavina
BuduÄnost
1
11
|
24.03.2024 10:00 | 1 : 11 |
|
24.03
17:00
RFK GrafiÄar
OLE
3
1
|
24.03.2024 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
12:00
Rad
RadniÄki (NB)
3
1
|
24.03.2024 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
10:00
OFK Beograd
Partizan
1
4
|
24.03.2024 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
24.03
13:00
Zemun
011
3
0
|
24.03.2024 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.03
10:00
Teleoptik
Crvena zvezda
2
2
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.03
12:30
Brodarac
ÄukariÄki
0
2
|
24.03.2024 12:30 | 0 : 2 |
|
||||||
24.03
17:30
Žarkovo 2000
Voždovac
3
3
|
24.03.2024 17:30 | 3 : 3 |
|
24.03
10:00
Rusin
Hajduk 1912
2
4
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
24.03
10:00
Lipar
Tekstilac
2
6
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 6 |
|
24.03
10:00
SuŔica
Lokomotiva
7
0
|
24.03.2024 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
24.03
10:00
Slavija
Morava (VP)
2
4
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 4 |
|
24.03
11:30
Mladi radnik 1940
Godomin
0
9
|
24.03.2024 11:30 | 0 : 9 |
|
24.03
11:00
RadniÄki
Cer
2
3
|
24.03.2024 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.03
10:00
Mladost
ŽelezniÄar
3
1
|
24.03.2024 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.03
11:00
Vrelo sport
MaÄva 1929
4
2
|
24.03.2024 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
24.03
09:00
MaÄva (Å )
Hajduk Stanko
17
0
|
24.03.2024 09:00 | 17 : 0 |
|
||||||
24.03
09:00
Sunrise Å abac
DuŔko
3
0
|
24.03.2024 09:00 | 3 : 0 |
|
24.03
10:00
Car Konstantin
Mineralac
8
1
|
24.03.2024 10:00 | 8 : 1 | |||||||
24.03
10:00
Radnik
Kopernikus ŽelezniÄar
5
1
|
24.03.2024 10:00 | 5 : 1 | |||||||
24.03
10:00
SU Prestiž - Joca RistiÄ
Filip FilipoviÄ
3
0
|
24.03.2024 10:00 | 3 : 0 | |||||||
24.03
12:00
BuduÄnost
Real
2
4
|
24.03.2024 12:00 | 2 : 4 | |||||||
24.03
10:00
OFK Å ampion 2014
RadniÄki (P)
2
0
|
24.03.2024 10:00 | 2 : 0 |
24.03
09:00
TSC 12
Spartak ŽK 11
0
5
|
24.03.2024 09:00 | 0 : 5 |
|
||||||
24.03
10:15
TSC 11
Subotica 11
4
0
|
24.03.2024 10:15 | 4 : 0 |
|
24.03
10:00
Vojvodina
BuduÄnost
0
4
|
24.03.2024 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
24.03
10:00
Napredak
United Akademija 12
4
1
|
24.03.2024 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.03
13:00
BaÄka 1901
Subotica 12
1
3
|
24.03.2024 13:00 | 1 : 3 |
|
24.03
09:30
AF Duljaj
Radnicki 1923
0
8
|
24.03.2024 09:30 | 0 : 8 |
|
||||||
24.03
10:00
Å umadija
Apolon 4
1
7
|
24.03.2024 10:00 | 1 : 7 |
|
24.03
11:00
Vojvoda Milenko
Rudar Kostolac 2008
1
1
|
24.03.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.03
10:00
OPK Rudar 1933
KrilaÅ”
0
5
|
24.03.2024 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
24.03
11:00
Sloga 1945
Sloga 33
1
5
|
24.03.2024 11:00 | 1 : 5 |
|
24.03
17:00
SC Derby
Partizan Mozzart Bet
78
84
|
24.03.2024 17:00 | 78 : 84 |
24.03
12:00
Zlatibor Gold Gondola
Vojvodina mts
75
83
|
24.03.2024 12:00 | 75 : 83 | |||||||
24.03
18:00
Å iroki
MZT Skopje Aerodrom
82
79
|
24.03.2024 18:00 | 82 : 79 | |||||||
24.03
15:00
Cedevita Junior
GGD Å enÄur
76
81
|
24.03.2024 15:00 | 76 : 81 |
24.03
19:00
OKK Beograd
Mladost MaxBet
96
95
|
24.03.2024 19:00 | 96 : 95 | |||||||
24.03
19:30
OKK Novi Pazar
Dynamic BalkanBet
85
95
|
24.03.2024 19:30 | 85 : 95 |
24.03
19:00
Klik
Bor Rtb
81
74
|
24.03.2024 19:00 | 81 : 74 |
24.03
16:00
Breg 013
RadniÄki
94
63
|
24.03.2024 16:00 | 94 : 63 | |||||||
24.03
19:30
Sloven
Petrovgrad
96
66
|
24.03.2024 19:30 | 96 : 66 | |||||||
24.03
19:00
Vrbas
Topola
82
81
|
24.03.2024 19:00 | 82 : 81 |
24.03
16:15
Zvezdara
Gro-Basket
80
60
|
24.03.2024 16:15 | 80 : 60 |
24.03
20:00
Hisar
Mladost Vesna
80
77
|
24.03.2024 20:00 | 80 : 77 | |||||||
24.03
15:00
Play 017
Rtanj
94
64
|
24.03.2024 15:00 | 94 : 64 | |||||||
24.03
14:00
Svrljig
Actavis Academy
93
53
|
24.03.2024 14:00 | 93 : 53 |
24.03
17:20
Crvena zvezda mts
Student
80
64
|
24.03.2024 17:20 | 80 : 64 |
24.03
17:30
Ras
ÄA basket
96
59
|
24.03.2024 17:30 | 96 : 59 | |||||||
24.03
20:30
SPD RadniÄki
RadniÄki (B)
69
62
|
24.03.2024 20:30 | 69 : 62 |
24.03
15:30
Joker
OKK Užice
67
61
|
24.03.2024 15:30 | 67 : 61 | |||||||
24.03
15:30
Mega MIS
Zemun Borac
99
69
|
24.03.2024 15:30 | 99 : 69 | |||||||
24.03
14:00
Crvena zvezda
Konstantin
112
62
|
24.03.2024 14:00 | 112 : 62 |
24.03
16:30
SPD RadniÄki
KoraÄ Akademija 011
31
105
|
24.03.2024 16:30 | 31 : 105 |
24.03
19:00
Jedinstvo (SP)
Partizan EFBET
0
3
|
24.03.2024 19:00 | 0 : 3 |
24.03
17:00
Sloven
Kikinda
3
1
|
24.03.2024 17:00 | 3 : 1 | |||||||
24.03
18:00
Kulpin
Futog
3
0
|
24.03.2024 18:00 | 3 : 0 |
24.03
20:00
Mladost
Srem Iton
0
3
|
24.03.2024 20:00 | 0 : 3 | |||||||
24.03
13:30
Vest
Novi Sad 2
3
0
|
24.03.2024 13:30 | 3 : 0 | |||||||
24.03
16:00
Jedinstvo 2
Stražilovo 2
0
3
|
24.03.2024 16:00 | 0 : 3 |
24.03
12:00
Botafogo
Mladost
1
3
|
24.03.2024 12:00 | 1 : 3 | |||||||
24.03
18:00
Sombor
Vrbas
3
1
|
24.03.2024 18:00 | 3 : 1 |
24.03
19:00
TENT
Crvena zvezda
3
1
|
24.03.2024 19:00 | 3 : 1 |
24.03
18:00
Jedinstvo (U)
Takovo
3
0
|
24.03.2024 18:00 | 3 : 0 |
24.03
17:00
Sloga 2016
Desetka
0
3
|
24.03.2024 17:00 | 0 : 3 | |||||||
24.03
16:00
Napredak 037
Vranje
3
0
|
24.03.2024 16:00 | 3 : 0 | |||||||
24.03
17:00
ŽOK TopliÄanin
Stampedo
3
1
|
24.03.2024 17:00 | 3 : 1 | |||||||
24.03
15:00
KurŔumlija
Panda
2
3
|
24.03.2024 15:00 | 2 : 3 |
24.03
18:00
Tara
Ivanjica
1
3
|
24.03.2024 18:00 | 1 : 3 |
24.03
18:30
Elbraco Technoland CVS
Banat
2
3
|
24.03.2024 18:30 | 2 : 3 | |||||||
24.03
20:00
Å trand Volej
NS Volej Team
3
0
|
24.03.2024 20:00 | 3 : 0 |
24.03
18:00
Merkur
Å trand Volej 2
3
1
|
24.03.2024 18:00 | 3 : 1 |
24.03
14:00
TSK Volley 2018
InÄija 2
1
3
|
24.03.2024 14:00 | 1 : 3 |
24.03
20:00
Apatin
Hajduk
3
1
|
24.03.2024 20:00 | 3 : 1 | |||||||
24.03
12:00
Vrbas
Spartak 2
1
3
|
24.03.2024 12:00 | 1 : 3 | |||||||
24.03
16:00
Goks IN
Sutjeska
3
0
|
24.03.2024 16:00 | 3 : 0 |
24.03
15:00
Kikinda 0230
BagljaÅ” 023
1
3
|
24.03.2024 15:00 | 1 : 3 |
24.03
17:00
Timok 2
Majdanpek FBC
3
0
|
24.03.2024 17:00 | 3 : 0 | |||||||
24.03
19:00
Volejbor-Tim
Viner
3
0
|
24.03.2024 19:00 | 3 : 0 |
24.03
21:30
ŽOK Bagdala
Župa
3
0
|
24.03.2024 21:30 | 3 : 0 |
24.03
13:00
Mladenovac
Roda
1
3
|
24.03.2024 13:00 | 1 : 3 | |||||||
24.03
16:30
ŽelezniÄar
Volleyland
3
1
|
24.03.2024 16:30 | 3 : 1 |
24.03
12:30
Hajduk Veljko
ZajeÄar
0
3
|
24.03.2024 12:30 | 0 : 3 |
24.03
18:00
SPD RadniÄki
Proleter
32
29
|
24.03.2024 18:00 | 32 : 29 |
24.03
18:00
Sivac 69
Vrbas Petrol
26
38
|
24.03.2024 18:00 | 26 : 38 | |||||||
24.03
18:30
InÄija
Hercegovac
39
22
|
24.03.2024 18:30 | 39 : 22 |
24.03
19:00
Vlasotince
TopliÄanin
21
26
|
24.03.2024 19:00 | 21 : 26 | |||||||
24.03
18:00
Metalac
Rudar
30
34
|
24.03.2024 18:00 | 30 : 34 |
24.03
17:00
Mladost TSK
Jedinstvo
32
26
|
24.03.2024 17:00 | 32 : 26 | |||||||
24.03
16:00
Apatin
Jabuka
30
26
|
24.03.2024 16:00 | 30 : 26 | |||||||
24.03
18:00
Slavija
Metalac
35
28
|
24.03.2024 18:00 | 35 : 28 |
24.03
14:30
Putinci
Dolovo
34
21
|
24.03.2024 14:30 | 34 : 21 |
24.03
18:00
BuduÄnost
Sombor
26
21
|
24.03.2024 18:00 | 26 : 21 | |||||||
24.03
19:00
Crepaja
Ruma
34
28
|
24.03.2024 19:00 | 34 : 28 | |||||||
24.03
18:00
RadniÄki
JugoviÄ 2
29
26
|
24.03.2024 18:00 | 29 : 26 |
24.03
14:00
KljajiÄevo
Rusin
33
25
|
24.03.2024 14:00 | 33 : 25 | |||||||
24.03
18:00
Crvenka 2
Jedinstvo
42
36
|
24.03.2024 18:00 | 42 : 36 |
24.03
15:30
RadniÄki (NS)
Titel
32
18
|
24.03.2024 15:30 | 32 : 18 | |||||||
24.03
20:30
RadniÄki (K)
Hajduk (B)
32
27
|
24.03.2024 20:30 | 32 : 27 | |||||||
24.03
16:00
Naftagas
Hajduk (Ä)
8
31
|
24.03.2024 16:00 | 8 : 31 | |||||||
24.03
15:00
UmÄari
Unirea
19
9
|
24.03.2024 15:00 | 19 : 9 |
24.03
17:00
Aleksinac
Sloga
32
24
|
24.03.2024 17:00 | 32 : 24 | |||||||
24.03
19:00
Jastrebac
Vukovi 22
34
24
|
24.03.2024 19:00 | 34 : 24 | |||||||
24.03
17:00
ŽitoraÄa
ZajeÄar 1949
30
32
|
24.03.2024 17:00 | 30 : 32 |
24.03
19:30
Metalac
Lokomotiva
24
21
|
24.03.2024 19:30 | 24 : 21 | |||||||
24.03
19:00
KruŔevac
SPD RadniÄki 2
30
29
|
24.03.2024 19:00 | 30 : 29 | |||||||
24.03
18:00
MaÄva
Å amot 65 2
31
25
|
24.03.2024 18:00 | 31 : 25 | |||||||
24.03
17:00
ParaÄin
Prijepolje
25
30
|
24.03.2024 17:00 | 25 : 30 |
24.03
13:00
Mladenovac
BASK Soko
24
31
|
24.03.2024 13:00 | 24 : 31 | |||||||
24.03
19:30
Rakovica
Sportski Centar Voždovac 2012
29
22
|
24.03.2024 19:30 | 29 : 22 | |||||||
24.03
19:30
RSU Akademija LeÄiÄ
Novi Beograd
22
36
|
24.03.2024 19:30 | 22 : 36 |
24.03
19:00
Temerin
Aleksinac
33
28
|
24.03.2024 19:00 | 33 : 28 | |||||||
24.03
16:00
ORK Beograd
RadniÄki BG
30
32
|
24.03.2024 16:00 | 30 : 32 | |||||||
24.03
17:00
Metalac 2015
PanÄevo
22
22
|
24.03.2024 17:00 | 22 : 22 |
24.03
19:00
Spartak
Krule
32
30
|
24.03.2024 19:00 | 32 : 30 |
24.03
14:00
Naftagas
Sonta
26
16
|
24.03.2024 14:00 | 26 : 16 | |||||||
24.03
12:00
BeoÄin 1959
Odžaci
35
32
|
24.03.2024 12:00 | 35 : 32 | |||||||
24.03
15:30
Petrovaradin
Mokrin
41
23
|
24.03.2024 15:30 | 41 : 23 | |||||||
24.03
17:00
Halas Jožef 2
Jabuka 95
14
25
|
24.03.2024 17:00 | 14 : 25 |
24.03
18:30
Bekament BB - 2
KoŔutnjak
37
17
|
24.03.2024 18:30 | 37 : 17 | |||||||
24.03
15:30
Pazar 2003
Prijepolje
16
26
|
24.03.2024 15:30 | 16 : 26 |
24.03
14:00
NemanjiÄ
Bor Zijin Copper 2
39
29
|
24.03.2024 14:00 | 39 : 29 | |||||||
24.03
12:00
Požarevac
ZajeÄar 1949
15
35
|
24.03.2024 12:00 | 15 : 35 |
24.03
18:00
Mladost
Pirot
43
25
|
24.03.2024 18:00 | 43 : 25 | |||||||
24.03
16:00
Vlasotince
ŽitoraÄa
34
26
|
24.03.2024 16:00 | 34 : 26 |
24.03
19:00
Junior
RA Partizan
34
23
|
24.03.2024 19:00 | 34 : 23 | |||||||
24.03
18:00
RU VoždovaÄki
Crvena zvezda 2
26
33
|
24.03.2024 18:00 | 26 : 33 |
24.03
20:30
VraÄar
Taurunum
8
19
|
24.03.2024 20:30 | 8 : 19 |
24.03
17:45
Crvena zvezda
Vojvodina
11
9
|
24.03.2024 17:45 | 11 : 9 |
24.03
16:00
VraÄar
Partizan
9
15
|
24.03.2024 16:00 | 9 : 15 |
24.03
16:00
Ozren
Pirot
4
6
|
24.03.2024 16:00 | 4 : 6 |
24.03
21:15
Student
Tattoo bar
10
6
|
24.03.2024 21:15 | 10 : 6 | |||||||
24.03
15:15
VF Football team
Crvena zvezda
3
12
|
24.03.2024 15:15 | 3 : 12 |
24.03
19:00
RaŔka
Karanovac
5
2
|
24.03.2024 19:00 | 5 : 2 |
24.03
21:00
Ares
92
4
1
|
24.03.2024 21:00 | 4 : 1 |
24.03
11:30
Pastuvi Požarevac
Blue Dragons Zemun
0
35
|
24.03.2024 11:30 | 0 : 35 |
|
||||||
24.03
15:00
Wild Boars Kragujevac
Vukovi Beograd
21
10
|
24.03.2024 15:00 | 21 : 10 |
|
24.03
18:00
Požarevac 2
Melnica
0
4
|
24.03.2024 18:00 | 0 : 4 |
|
||||||
24.03
19:00
KuÄajna
Å evica
1
4
|
24.03.2024 19:00 | 1 : 4 |
|