XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
450 utakmica za dan Subota, 16 Mart 2024


Fudbal

16.03
20:00
Vojvodina
Novi Pazar
1
0
16.03.2024 20:00
Vojvodina
1 : 0
Novi Pazar
16.03
16:00
Vo┼żdovac
─îukari─Źki
1
1
16.03.2024 16:00
Vo┼żdovac
1 : 1
─îukari─Źki
16.03
18:00
Spartak ┼ŻK
TSC
2
4
16.03.2024 18:00
Spartak ┼ŻK
2 : 4
TSC
16.03
14:00
Radnik
IMT
0
1
16.03.2024 14:00
Radnik
0 : 1
IMT
16.03
14:00
RFK Grafi─Źar
Radni─Źki (SM)
0
1
16.03.2024 14:00
RFK Grafi─Źar
0 : 1
Radni─Źki (SM)
16.03
17:00
GFK Dubo─Źica
Mladost GAT
1
2
16.03.2024 17:00
GFK Dubo─Źica
1 : 2
Mladost GAT
16.03
15:00
Meševo
Vlasina
1
0
16.03.2024 15:00
Meševo
1 : 0
Vlasina
16.03
16:00
Jedinstvo 1936
Radni─Źki (P)
1
0
16.03.2024 16:00
Jedinstvo 1936
1 : 0
Radni─Źki (P)
16.03
15:00
─Éerdap
GFK Jagodina
1
1
16.03.2024 15:00
─Éerdap
1 : 1
GFK Jagodina
16.03
15:00
Radni─Źki (S)
┼Żitora─Ĺa
6
0
16.03.2024 15:00
Radni─Źki (S)
6 : 0
┼Żitora─Ĺa
16.03
15:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
Dunav
3
0
16.03.2024 15:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
3 : 0
Dunav
16.03
15:00
Hajduk 1912
GFK Sloven
0
0
16.03.2024 15:00
Hajduk 1912
0 : 0
GFK Sloven
16.03
15:00
Jedinstvo (SP)
OFK Kikinda
0
0
16.03.2024 15:00
Jedinstvo (SP)
0 : 0
OFK Kikinda
16.03
15:00
Be─Źej 1918
Podunavac
0
1
16.03.2024 15:00
Be─Źej 1918
0 : 1
Podunavac
16.03
15:00
1. Maj Ruma
Tisa
1
2
16.03.2024 15:00
1. Maj Ruma
1 : 2
Tisa
16.03
15:00
Radni─Źki (Z)
OFK Ba─Źka
3
0
16.03.2024 15:00
Radni─Źki (Z)
3 : 0
OFK Ba─Źka
16.03
11:00
Prva iskra
Zemun
1
3
16.03.2024 11:00
Prva iskra
1 : 3
Zemun
16.03
15:00
Budu─çnost
Radni─Źki
1
1
16.03.2024 15:00
Budu─çnost
1 : 1
Radni─Źki
16.03
15:00
Rad
Teleoptik
0
1
16.03.2024 15:00
Rad
0 : 1
Teleoptik
16.03
12:00
Brodarac
GSP Polet Dor─çol
0
0
16.03.2024 12:00
Brodarac
0 : 0
GSP Polet Dor─çol
16.03
14:30
Borac 1926
Omladinac (Z)
2
0
16.03.2024 14:30
Borac 1926
2 : 0
Omladinac (Z)
16.03
14:30
Tutin
Takovo
0
2
16.03.2024 14:30
Tutin
0 : 2
Takovo
16.03
14:30
Loznica
Sloga 33
3
0
16.03.2024 14:30
Loznica
3 : 0
Sloga 33
16.03
14:30
Real
OFK Mihajlovac
1
0
16.03.2024 14:30
Real
1 : 0
OFK Mihajlovac
16.03
14:30
Jošanica
Sloga (P)
1
0
16.03.2024 14:30
Jošanica
1 : 0
Sloga (P)
16.03
14:30
Zlatibor
Mladi radnik 1926
0
0
16.03.2024 14:30
Zlatibor
0 : 0
Mladi radnik 1926
16.03
14:30
Budućnost Krušik 2014
FAP
1
2
16.03.2024 14:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 2
FAP
16.03
15:00
Sloga
TSK
1
1
16.03.2024 15:00
Sloga
1 : 1
TSK
16.03
15:00
Radni─Źki (┼á)
Hajduk (D)
0
5
16.03.2024 15:00
Radni─Źki (┼á)
0 : 5
Hajduk (D)
16.03
15:00
Index
Donji Srem 2015
0
5
16.03.2024 15:00
Index
0 : 5
Donji Srem 2015
16.03
15:00
Veternik
Slavija
2
0
16.03.2024 15:00
Veternik
2 : 0
Slavija
16.03
15:00
Radni─Źki (NP)
Jedinstvo
0
0
16.03.2024 15:00
Radni─Źki (NP)
0 : 0
Jedinstvo
16.03
15:00
Cement
Mladost
0
3
16.03.2024 15:00
Cement
0 : 3
Mladost
16.03
15:00
Hajduk (B)
Sloboda
3
1
16.03.2024 15:00
Hajduk (B)
3 : 1
Sloboda
16.03
15:00
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
OFK Vrbas
1
2
16.03.2024 15:00
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
1 : 2
OFK Vrbas
16.03
15:00
Sloga
─Éur─Ĺin
2
1
16.03.2024 15:00
Sloga
2 : 1
─Éur─Ĺin
16.03
15:00
Begej
OFK Proleter
2
0
16.03.2024 15:00
Begej
2 : 0
OFK Proleter
16.03
15:00
Sloboda
Jedinstvo (V)
1
3
16.03.2024 15:00
Sloboda
1 : 3
Jedinstvo (V)
16.03
15:00
Jedinstvo (BK)
┼ŻAK
3
1
16.03.2024 15:00
Jedinstvo (BK)
3 : 1
┼ŻAK
16.03
15:00
BAK
Kozara
0
0
16.03.2024 15:00
BAK
0 : 0
Kozara
16.03
14:30
Sloga
Bane 1931
2
0
16.03.2024 14:30
Sloga
2 : 0
Bane 1931
16.03
14:30
Sloga (BB)
Polimlje
0
0
16.03.2024 14:30
Sloga (BB)
0 : 0
Polimlje
16.03
14:30
Ribnica
OFK Divci
1
0
16.03.2024 14:30
Ribnica
1 : 0
OFK Divci
16.03
14:30
Cer
Borac (L)
0
2
16.03.2024 14:30
Cer
0 : 2
Borac (L)
16.03
14:30
Sloga 1924
VGSK
3
1
16.03.2024 14:30
Sloga 1924
3 : 1
VGSK
16.03
14:30
Morava
OFK Napredak
1
0
16.03.2024 14:30
Morava
1 : 0
OFK Napredak
16.03
14:30
Šumadinac 1913
Kara─Ĺor─Ĺe
0
3
16.03.2024 14:30
Šumadinac 1913
0 : 3
Kara─Ĺor─Ĺe
16.03
14:30
Šumadija (A)
Omladinac (Š)
0
2
16.03.2024 14:30
Šumadija (A)
0 : 2
Omladinac (Š)
16.03
14:30
─Éerdap
Sloboda
10
0
16.03.2024 14:30
─Éerdap
10 : 0
Sloboda
16.03
15:00
OFK Kosanica
Jedinstvo (GS)
4
3
16.03.2024 15:00
OFK Kosanica
4 : 3
Jedinstvo (GS)
16.03
15:00
Svetlost
Mladost 1959
7
0
16.03.2024 15:00
Svetlost
7 : 0
Mladost 1959
16.03
15:00
SFK Morava
Nebeski Andjeli
1
1
16.03.2024 15:00
SFK Morava
1 : 1
Nebeski Andjeli
16.03
15:00
OFK Topli─Źanin
Planta┼ża
5
1
16.03.2024 15:00
OFK Topli─Źanin
5 : 1
Planta┼ża
16.03
15:00
Sloga
Jedinstvo (B)
5
2
16.03.2024 15:00
Sloga
5 : 2
Jedinstvo (B)
16.03
15:00
Svrljig
OFK Napredak 1929
0
1
16.03.2024 15:00
Svrljig
0 : 1
OFK Napredak 1929
16.03
15:00
Balkanski
Jedinstvo
5
4
16.03.2024 15:00
Balkanski
5 : 4
Jedinstvo
16.03
15:00
Timok 1919
Hajduk Veljko
3
0
16.03.2024 15:00
Timok 1919
3 : 0
Hajduk Veljko
16.03
15:00
OFK Zlot
OFK Slatina
0
1
16.03.2024 15:00
OFK Zlot
0 : 1
OFK Slatina
16.03
15:00
Rtanj
Rajko Miti─ç
1
0
16.03.2024 15:00
Rtanj
1 : 0
Rajko Miti─ç
16.03
15:00
Lu┼żnica
OFK Knjaz
3
0
16.03.2024 15:00
Lu┼żnica
3 : 0
OFK Knjaz
16.03
15:00
Morava 1918
Mladi borac
2
2
16.03.2024 15:00
Morava 1918
2 : 2
Mladi borac
16.03
15:00
Sloga
┼Żupa
0
1
16.03.2024 15:00
Sloga
0 : 1
┼Żupa
16.03
15:00
OFK Mladenovac
Zuce 2019
0
0
16.03.2024 15:00
OFK Mladenovac
0 : 0
Zuce 2019
16.03
15:00
Napredak
Umka
2
1
16.03.2024 15:00
Napredak
2 : 1
Umka
16.03
15:00
BSK 1926
Crvena zvezda
4
0
16.03.2024 15:00
BSK 1926
4 : 0
Crvena zvezda
16.03
15:00
Balkan Mirijevo
KFK Ravna gora Barajevo
0
1
16.03.2024 15:00
Balkan Mirijevo
0 : 1
KFK Ravna gora Barajevo
16.03
15:00
BSK Bor─Źa
OFK Budu─çnost
0
5
16.03.2024 15:00
BSK Bor─Źa
0 : 5
OFK Budu─çnost
16.03
15:00
Koštampolje
Proleter
0
1
16.03.2024 15:00
Koštampolje
0 : 1
Proleter
16.03
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Morava (M)
1
1
16.03.2024 15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
1 : 1
Morava (M)
16.03
15:00
┼ŻAK
BSK
3
0
16.03.2024 15:00
┼ŻAK
3 : 0
BSK
16.03
15:00
Radni─Źki 1918
Krila Krajine
4
0
16.03.2024 15:00
Radni─Źki 1918
4 : 0
Krila Krajine
16.03
14:30
Stanovo 1941
Mladost
1
1
16.03.2024 14:30
Stanovo 1941
1 : 1
Mladost
16.03
15:30
Crvena zvezda
Jedinstvo
4
1
16.03.2024 15:30
Crvena zvezda
4 : 1
Jedinstvo
16.03
15:30
Fruškogorski partizan
Omladinac
1
4
16.03.2024 15:30
Fruškogorski partizan
1 : 4
Omladinac
16.03
15:30
Proleter 1951
Fruškogorac
0
9
16.03.2024 15:30
Proleter 1951
0 : 9
Fruškogorac
16.03
15:30
┼ŻSK
OFK Sirig
1
2
16.03.2024 15:30
┼ŻSK
1 : 2
OFK Sirig
16.03
15:00
Sloga (P)
Budu─çnost (A)
5
1
16.03.2024 15:00
Sloga (P)
5 : 1
Budu─çnost (A)
16.03
14:30
Jadran
Vinogradar
1
0
16.03.2024 14:30
Jadran
1 : 0
Vinogradar
16.03
14:30
Srbobran
Senta
3
2
16.03.2024 14:30
Srbobran
3 : 2
Senta
16.03
14:30
Proleter
Jedinstvo
3
1
16.03.2024 14:30
Proleter
3 : 1
Jedinstvo
16.03
14:30
AFK
Njegoš
4
0
16.03.2024 14:30
AFK
4 : 0
Njegoš
16.03
14:30
Napredak
Tavankut
1
3
16.03.2024 14:30
Napredak
1 : 3
Tavankut
16.03
15:00
Partizan
Krušedol
8
1
16.03.2024 15:00
Partizan
8 : 1
Krušedol
16.03
15:00
FUD
Jastrebac
0
2
16.03.2024 15:00
FUD
0 : 2
Jastrebac
16.03
20:00
Trnava
Vin─Źa
4
1
16.03.2024 20:00
Trnava
4 : 1
Vin─Źa
16.03
15:00
Rudna Glava
Brestovac
2
4
16.03.2024 15:00
Rudna Glava
2 : 4
Brestovac
16.03
15:00
Sloga
Radni─Źki
2
1
16.03.2024 15:00
Sloga
2 : 1
Radni─Źki
16.03
15:00
Polom
Krivelj
2
0
16.03.2024 15:00
Polom
2 : 0
Krivelj
16.03
15:00
Pore─Ź
Blizna
1
0
16.03.2024 15:00
Pore─Ź
1 : 0
Blizna
16.03
15:00
Rudar (SR)
Borac 1950
2
0
16.03.2024 15:00
Rudar (SR)
2 : 0
Borac 1950
16.03
14:30
Junior Novo Naselje
Dimitrije Tucovi─ç
0
0
16.03.2024 14:30
Junior Novo Naselje
0 : 0
Dimitrije Tucovi─ç
16.03
14:30
Pepeljevac
Iskra
2
0
16.03.2024 14:30
Pepeljevac
2 : 0
Iskra
16.03
14:30
Sloga
Ozremica
3
0
16.03.2024 14:30
Sloga
3 : 0
Ozremica
16.03
14:30
Spartak 1976
Lugovi
3
0
16.03.2024 14:30
Spartak 1976
3 : 0
Lugovi
16.03
14:30
Ozrem PMH
Morava
3
0
16.03.2024 14:30
Ozrem PMH
3 : 0
Morava
16.03
15:30
Šećeranac Ada
Poštar Zvezdara
2
1
16.03.2024 15:30
Šećeranac Ada
2 : 1
Poštar Zvezdara
16.03
15:00
Be┼żanija
Beograd Karaburma
2
0
16.03.2024 15:00
Be┼żanija
2 : 0
Beograd Karaburma
16.03
15:00
Šumadija
Rojkovac
0
0
16.03.2024 15:00
Šumadija
0 : 0
Rojkovac
16.03
15:00
Rudar Vrška Čuka
Kosovo
1
1
16.03.2024 15:00
Rudar Vrška Čuka
1 : 1
Kosovo
16.03
15:00
Radni─Źki 1946
Mid┼żor
1
1
16.03.2024 15:00
Radni─Źki 1946
1 : 1
Mid┼żor
16.03
15:00
Toplica
Borac
0
3
16.03.2024 15:00
Toplica
0 : 3
Borac
16.03
15:00
Rad 1974
Moravac
3
1
16.03.2024 15:00
Rad 1974
3 : 1
Moravac
16.03
15:00
Jedinstvo (Z)
Milan Orli─ç
3
1
16.03.2024 15:00
Jedinstvo (Z)
3 : 1
Milan Orli─ç
16.03
15:00
Gu─Źevo 1929
Vidojevica
2
1
16.03.2024 15:00
Gu─Źevo 1929
2 : 1
Vidojevica
16.03
15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Stojan Lazarac
1
1
16.03.2024 15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
1 : 1
Stojan Lazarac
16.03
14:00
Jasen
Višesava
3
1
16.03.2024 14:00
Jasen
3 : 1
Višesava
16.03
14:00
Jedinstvo
Prvi partizan
0
5
16.03.2024 14:00
Jedinstvo
0 : 5
Prvi partizan
16.03
15:10
Trbunje
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
3
0
16.03.2024 15:10
Trbunje
3 : 0
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
16.03
15:00
Mlada krila
Ribnica
3
0
16.03.2024 15:00
Mlada krila
3 : 0
Ribnica
16.03
15:00
Sloga (M)
Karaš (K)
4
3
16.03.2024 15:00
Sloga (M)
4 : 3
Karaš (K)
16.03
15:00
OFK Stari Grad
Naša Zvezda
3
0
16.03.2024 15:00
OFK Stari Grad
3 : 0
Naša Zvezda
16.03
15:00
Magli─ç
Slavija (P)
0
4
16.03.2024 15:00
Magli─ç
0 : 4
Slavija (P)
16.03
15:00
Tvr─Ĺava
Proleter
1
2
16.03.2024 15:00
Tvr─Ĺava
1 : 2
Proleter
16.03
15:00
Beli Orlovi
Jezero 2017
1
0
16.03.2024 15:00
Beli Orlovi
1 : 0
Jezero 2017
16.03
15:00
OFK Od┼żaci
Polet (S)
1
2
16.03.2024 15:00
OFK Od┼żaci
1 : 2
Polet (S)
16.03
15:00
Mladi radnik
Bratstvo
8
0
16.03.2024 15:00
Mladi radnik
8 : 0
Bratstvo
16.03
15:00
GFK Strelište
Šumadinac
1
2
16.03.2024 15:00
GFK Strelište
1 : 2
Šumadinac
16.03
14:30
┼Żitkovica 2017
Polet (V)
2
1
16.03.2024 14:30
┼Żitkovica 2017
2 : 1
Polet (V)
16.03
14:30
Homoljac
Pobeda 1953
0
2
16.03.2024 14:30
Homoljac
0 : 2
Pobeda 1953
16.03
14:30
Radni─Źki (K)
Borac (V)
4
0
16.03.2024 14:30
Radni─Źki (K)
4 : 0
Borac (V)
16.03
14:30
Polet 1930
Jedinstvo (S)
1
0
16.03.2024 14:30
Polet 1930
1 : 0
Jedinstvo (S)
16.03
15:30
Petar Pua─Źa
Sofeks
2
7
16.03.2024 15:30
Petar Pua─Źa
2 : 7
Sofeks
16.03
15:30
Stra┼żilovo
Tatra
3
0
16.03.2024 15:30
Stra┼żilovo
3 : 0
Tatra
16.03
15:00
OFK Pomoravlje
Sloboda
3
2
16.03.2024 15:00
OFK Pomoravlje
3 : 2
Sloboda
16.03
15:00
Jedinstvo Šišava
Derbi 2016
1
2
16.03.2024 15:00
Jedinstvo Šišava
1 : 2
Derbi 2016
16.03
15:00
Resavski Despoti
Mladost
1
2
16.03.2024 15:00
Resavski Despoti
1 : 2
Mladost
16.03
15:00
Radni─Źki
Istok 63
4
1
16.03.2024 15:00
Radni─Źki
4 : 1
Istok 63
16.03
15:00
Milicionar
OFK Napredak
3
1
16.03.2024 15:00
Milicionar
3 : 1
OFK Napredak
16.03
15:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
Zmaj Novi grad
5
1
16.03.2024 15:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
5 : 1
Zmaj Novi grad
16.03
15:00
Šipurske Livade
Mladost (PP)
0
5
16.03.2024 15:00
Šipurske Livade
0 : 5
Mladost (PP)
16.03
15:00
BSK
Modrica
5
1
16.03.2024 15:00
BSK
5 : 1
Modrica
16.03
15:00
Makrešane
Kruševica
2
1
16.03.2024 15:00
Makrešane
2 : 1
Kruševica
16.03
15:00
Rasina
Polet
1
3
16.03.2024 15:00
Rasina
1 : 3
Polet
16.03
14:30
Sloga
Horgoš 1911
0
3
16.03.2024 14:30
Sloga
0 : 3
Horgoš 1911
16.03
14:30
Slavija
Potisje
3
2
16.03.2024 14:30
Slavija
3 : 2
Potisje
16.03
14:30
Badljevica
Ravni Gaj
2
4
16.03.2024 14:30
Badljevica
2 : 4
Ravni Gaj
16.03
14:30
Borac 1935
Arsenal 1930
1
3
16.03.2024 14:30
Borac 1935
1 : 3
Arsenal 1930
16.03
14:30
Moravac 1933
Sloga (D)
1
1
16.03.2024 14:30
Moravac 1933
1 : 1
Sloga (D)
16.03
14:30
Dunav
Vihor
5
1
16.03.2024 14:30
Dunav
5 : 1
Vihor
16.03
14:30
Dunavac
Borac 012
1
4
16.03.2024 14:30
Dunavac
1 : 4
Borac 012
16.03
16:00
Zrinjski
┼Żeljezni─Źar
2
0
16.03.2024 16:00
Zrinjski
2 : 0
┼Żeljezni─Źar
16.03
13:30
Sloga
Tuzla City
3
1
16.03.2024 13:30
Sloga
3 : 1
Tuzla City
16.03
20:45
Sarajevo
GOŠK
4
0
16.03.2024 20:45
Sarajevo
4 : 0
GOŠK
16.03
14:30
Sloboda
BSK
0
1
16.03.2024 14:30
Sloboda
0 : 1
BSK
16.03
14:30
Laktaši
Famos
3
1
16.03.2024 14:30
Laktaši
3 : 1
Famos
16.03
14:30
Leotar
Omarska
1
0
16.03.2024 14:30
Leotar
1 : 0
Omarska
16.03
14:30
Drina
Sutjeska
0
0
16.03.2024 14:30
Drina
0 : 0
Sutjeska
16.03
14:30
Borac
┼Żeljezni─Źar
2
0
16.03.2024 14:30
Borac
2 : 0
┼Żeljezni─Źar
16.03
14:30
Kozara
Radnik
2
3
16.03.2024 14:30
Kozara
2 : 3
Radnik
16.03
14:30
Slavija
Vele┼ż
2
0
16.03.2024 14:30
Slavija
2 : 0
Vele┼ż
16.03
14:30
Rudar Prijedor
Romanija
1
1
16.03.2024 14:30
Rudar Prijedor
1 : 1
Romanija
16.03
21:00
Athletic Club
Deportivo Alav├ęs
2
0
16.03.2024 21:00
Athletic Club
2 : 0
Deportivo Alav├ęs
16.03
18:30
Getafe
Girona
1
0
16.03.2024 18:30
Getafe
1 : 0
Girona
16.03
14:00
Mallorca
Granada
1
0
16.03.2024 14:00
Mallorca
1 : 0
Granada
16.03
16:15
Osasuna
Real Madrid
2
4
16.03.2024 16:15
Osasuna
2 : 4
Real Madrid
16.03
21:00
Lens
OGC Nice
1
3
16.03.2024 21:00
Lens
1 : 3
OGC Nice
16.03
17:00
Nantes
Strasbourg
1
3
16.03.2024 17:00
Nantes
1 : 3
Strasbourg
16.03
16:00
Burnley
Brentford
2
1
16.03.2024 16:00
Burnley
2 : 1
Brentford
16.03
18:30
Fulham
Tottenham Hotspur
3
0
16.03.2024 18:30
Fulham
3 : 0
Tottenham Hotspur
16.03
16:00
Luton Town
Nottingham Forest
1
1
16.03.2024 16:00
Luton Town
1 : 1
Nottingham Forest
16.03
15:30
Heidenheim
Borussia M'gladbach
1
1
16.03.2024 15:30
Heidenheim
1 : 1
Borussia M'gladbach
16.03
15:30
Union Berlin
Werder Bremen
2
1
16.03.2024 15:30
Union Berlin
2 : 1
Werder Bremen
16.03
15:30
Mainz 05
Bochum 1848
2
0
16.03.2024 15:30
Mainz 05
2 : 0
Bochum 1848
16.03
15:30
Darmstadt 98
Bayern M├╝nchen
2
5
16.03.2024 15:30
Darmstadt 98
2 : 5
Bayern M├╝nchen
16.03
18:30
Hoffenheim
Stuttgart
0
3
16.03.2024 18:30
Hoffenheim
0 : 3
Stuttgart
16.03
15:30
Wolfsburg
Augsburg
1
3
16.03.2024 15:30
Wolfsburg
1 : 3
Augsburg
16.03
20:45
Frosinone
Lazio
2
3
16.03.2024 20:45
Frosinone
2 : 3
Lazio
16.03
15:00
Monza
Cagliari
1
0
16.03.2024 15:00
Monza
1 : 0
Cagliari
16.03
18:00
Salernitana
Lecce
0
1
16.03.2024 18:00
Salernitana
0 : 1
Lecce
16.03
15:00
Udinese
Torino
0
2
16.03.2024 15:00
Udinese
0 : 2
Torino
16.03
12:00
Beli Orlovi
Jezero 2017
1
0
16.03.2024 12:00
Beli Orlovi
1 : 0
Jezero 2017
16.03
15:30
Radni─Źki 2014
Heroj Polet
3
2
16.03.2024 15:30
Radni─Źki 2014
3 : 2
Heroj Polet
16.03
14:00
Kolubara
Moskva
1
0
16.03.2024 14:00
Kolubara
1 : 0
Moskva
16.03
10:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (SM)
4
2
16.03.2024 10:00
┼Żelezni─Źar
4 : 2
Radni─Źki (SM)
16.03
10:00
Petrika
Vojvodina
1
3
16.03.2024 10:00
Petrika
1 : 3
Vojvodina
16.03
14:00
Kabel
Derby 2015
2
3
16.03.2024 14:00
Kabel
2 : 3
Derby 2015
16.03
10:00
TSC
ODR
2
1
16.03.2024 10:00
TSC
2 : 1
ODR
16.03
12:00
Smederevo 1924
Javor Matis
4
1
16.03.2024 12:00
Smederevo 1924
4 : 1
Javor Matis
16.03
10:00
Tekstilac
Arena Su
2
1
16.03.2024 10:00
Tekstilac
2 : 1
Arena Su
16.03
11:00
TSK
Ba─Źka 1901
3
3
16.03.2024 11:00
TSK
3 : 3
Ba─Źka 1901
16.03
Ljukovo
1. Maj
16.03.2024
Ljukovo
:
1. Maj
16.03
10:00
Napredak
Radni─Źki (NP)
0
1
16.03.2024 10:00
Napredak
0 : 1
Radni─Źki (NP)
16.03
12:00
Podrinje
Dinamo 1945
4
1
16.03.2024 12:00
Podrinje
4 : 1
Dinamo 1945
16.03
11:00
Lokomotiva
Radni─Źki (O)
2
1
16.03.2024 11:00
Lokomotiva
2 : 1
Radni─Źki (O)
16.03
10:00
Ada
OFK Beograd
2
7
16.03.2024 10:00
Ada
2 : 7
OFK Beograd
16.03
10:00
Be┼żanija
011
1
0
16.03.2024 10:00
Be┼żanija
1 : 0
011
16.03
12:30
BASK TEK
Teleoptik
3
4
16.03.2024 12:30
BASK TEK
3 : 4
Teleoptik
16.03
09:00
Sin─Ĺeli─ç
OLE
2
1
16.03.2024 09:00
Sin─Ĺeli─ç
2 : 1
OLE
16.03
15:45
Studentski Grad
BSK Bor─Źa
16.03.2024 15:45
Studentski Grad
:
BSK Bor─Źa
16.03
City Sport Club
FSFV
16.03.2024
City Sport Club
:
FSFV
16.03
11:00
Dunav
Omladinac
2
2
16.03.2024 11:00
Dunav
2 : 2
Omladinac
16.03
12:00
┼Żeleznik 1930
Zvezdara
1
3
16.03.2024 12:00
┼Żeleznik 1930
1 : 3
Zvezdara
16.03
09:00
Umka
IMT
0
19
16.03.2024 09:00
Umka
0 : 19
IMT
16.03
10:30
GSP Polet
Napredak
6
0
16.03.2024 10:30
GSP Polet
6 : 0
Napredak
16.03
14:00
Bole─Ź
Zmaj Novi grad
2
3
16.03.2024 14:00
Bole─Ź
2 : 3
Zmaj Novi grad
16.03
10:00
Napredak
Radni─Źki (S)
13
0
16.03.2024 10:00
Napredak
13 : 0
Radni─Źki (S)
16.03
11:00
Trayal
Mladi Borac
6
0
16.03.2024 11:00
Trayal
6 : 0
Mladi Borac
16.03
11:00
Jedinstvo (P)
GFK Jagodina
3
2
16.03.2024 11:00
Jedinstvo (P)
3 : 2
GFK Jagodina
16.03
11:00
Radni─Źki (P)
Knez 2022
0
0
16.03.2024 11:00
Radni─Źki (P)
0 : 0
Knez 2022
16.03
14:30
Radnik
┼Żelezni─Źar Kusadak
0
8
16.03.2024 14:30
Radnik
0 : 8
┼Żelezni─Źar Kusadak
16.03
14:30
Lunjevac
Sloga (M)
1
10
16.03.2024 14:30
Lunjevac
1 : 10
Sloga (M)
16.03
12:00
Sloga (L)
SASK
2
4
16.03.2024 12:00
Sloga (L)
2 : 4
SASK
16.03
Cement
OFK Be─Źej 1918
16.03.2024
Cement
:
OFK Be─Źej 1918
16.03
12:00
Spartak ┼ŻK
In─Ĺija
2
1
16.03.2024 12:00
Spartak ┼ŻK
2 : 1
In─Ĺija
16.03
12:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (SM)
1
4
16.03.2024 12:00
┼Żelezni─Źar
1 : 4
Radni─Źki (SM)
16.03
12:00
Petrika
Vojvodina
2
2
16.03.2024 12:00
Petrika
2 : 2
Vojvodina
16.03
12:00
Ravangrad 2018
Sloven
4
1
16.03.2024 12:00
Ravangrad 2018
4 : 1
Sloven
16.03
12:00
TSC
ODR
4
0
16.03.2024 12:00
TSC
4 : 0
ODR
16.03
11:00
Sušica
Radni─Źki (V)
5
1
16.03.2024 11:00
Sušica
5 : 1
Radni─Źki (V)
16.03
12:00
Savacijum
Ma─Źva
1
3
16.03.2024 12:00
Savacijum
1 : 3
Ma─Źva
16.03
15:00
Novi Pazar
Apolon 2018
6
2
16.03.2024 15:00
Novi Pazar
6 : 2
Apolon 2018
16.03
11:30
OFK Ose─Źina
Sunrise Šabac
0
12
16.03.2024 11:30
OFK Ose─Źina
0 : 12
Sunrise Šabac
16.03
17:30
SFU Fenix
OFK Senjak
1
1
16.03.2024 17:30
SFU Fenix
1 : 1
OFK Senjak
16.03
11:00
┼Żelezni─Źar
Lipolist
6
0
16.03.2024 11:00
┼Żelezni─Źar
6 : 0
Lipolist
16.03
12:30
Vrelo Sport
Radni─Źki (K)
1
3
16.03.2024 12:30
Vrelo Sport
1 : 3
Radni─Źki (K)
16.03
10:00
Bajša
Proleter
7
0
16.03.2024 10:00
Bajša
7 : 0
Proleter
16.03
11:00
Radni─Źki 1905
Tavankut
5
0
16.03.2024 11:00
Radni─Źki 1905
5 : 0
Tavankut
16.03
15:00
Prva Iskra
Beograd Karaburma
4
0
16.03.2024 15:00
Prva Iskra
4 : 0
Beograd Karaburma
16.03
12:00
Kolubara
Zemun
3
4
16.03.2024 12:00
Kolubara
3 : 4
Zemun
16.03
12:00
Ada
Rad
1
1
16.03.2024 12:00
Ada
1 : 1
Rad
16.03
16:00
OFK Beograd
Rakovica
4
1
16.03.2024 16:00
OFK Beograd
4 : 1
Rakovica
16.03
09:30
BSK
Sin─Ĺeli─ç
0
6
16.03.2024 09:30
BSK
0 : 6
Sin─Ĺeli─ç
16.03
09:30
Šušnjar 1977
Lokomotiva
0
4
16.03.2024 09:30
Šušnjar 1977
0 : 4
Lokomotiva
16.03
10:00
Zvezdara
OFK Mladenovac
2
2
16.03.2024 10:00
Zvezdara
2 : 2
OFK Mladenovac
16.03
Meševo
Trayal
16.03.2024
Meševo
:
Trayal
16.03
11:00
Timo─Źanin
GFK Dubo─Źica
1
2
16.03.2024 11:00
Timo─Źanin
1 : 2
GFK Dubo─Źica
16.03
11:00
Budu─çnost
Šampion
1
0
16.03.2024 11:00
Budu─çnost
1 : 0
Šampion
16.03
15:00
Mineralac
OFK Radni─Źki
5
0
16.03.2024 15:00
Mineralac
5 : 0
OFK Radni─Źki
16.03
10:00
Real Niš
Filip Filipovi─ç
2
0
16.03.2024 10:00
Real Niš
2 : 0
Filip Filipovi─ç
16.03
11:00
Grani─Źar 1924
Kupinovo
3
0
16.03.2024 11:00
Grani─Źar 1924
3 : 0
Kupinovo
16.03
10:00
Grani─Źar
Donji Srem 2015
0
22
16.03.2024 10:00
Grani─Źar
0 : 22
Donji Srem 2015
16.03
11:00
Srem
Sremac
1
4
16.03.2024 11:00
Srem
1 : 4
Sremac
16.03
14:00
Trgova─Źki
LSK
3
3
16.03.2024 14:00
Trgova─Źki
3 : 3
LSK
16.03
15:00
Jadran
Dunav
0
0
16.03.2024 15:00
Jadran
0 : 0
Dunav
16.03
10:00
Susek
Kabel
0
18
16.03.2024 10:00
Susek
0 : 18
Kabel
16.03
OFK Sirig
Borac
16.03.2024
OFK Sirig
:
Borac
16.03
10:00
OFK Be─Źej 1918
RFK Novi Sad 1921
0
2
16.03.2024 10:00
OFK Be─Źej 1918
0 : 2
RFK Novi Sad 1921
16.03
09:00
Derby 2015
Mladost
7
0
16.03.2024 09:00
Derby 2015
7 : 0
Mladost
16.03
14:00
TSK
Prof. Bolesnikov
4
1
16.03.2024 14:00
TSK
4 : 1
Prof. Bolesnikov
16.03
10:00
Borac 1926
Radni─Źki 1923
1
3
16.03.2024 10:00
Borac 1926
1 : 3
Radni─Źki 1923
16.03
11:00
Apolon 2018
RSK
4
1
16.03.2024 11:00
Apolon 2018
4 : 1
RSK
16.03
14:30
Mladost
Ma─Źva
4
0
16.03.2024 14:30
Mladost
4 : 0
Ma─Źva
16.03
10:00
Kabel
Krila Krajine
2
2
16.03.2024 10:00
Kabel
2 : 2
Krila Krajine
16.03
10:00
In─Ĺija
1.maj
3
1
16.03.2024 10:00
In─Ĺija
3 : 1
1.maj
16.03
10:00
Sporto 023
OFK Vršac
0
0
16.03.2024 10:00
Sporto 023
0 : 0
OFK Vršac
16.03
10:00
Drina
Ra─Ĺevac
2
1
16.03.2024 10:00
Drina
2 : 1
Ra─Ĺevac
16.03
10:00
Radni─Źki (V)
Budućnost Krušik 2014
3
1
16.03.2024 10:00
Radni─Źki (V)
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
16.03
15:00
SFU Fenix
OFK Senjak
5
0
16.03.2024 15:00
SFU Fenix
5 : 0
OFK Senjak
16.03
10:00
POFK Savacium
Omladinac 2014
0
1
16.03.2024 10:00
POFK Savacium
0 : 1
Omladinac 2014
16.03
10:00
Jedinstvo (Ub)
Radni─Źki (K)
4
1
16.03.2024 10:00
Jedinstvo (Ub)
4 : 1
Radni─Źki (K)
16.03
13:00
OFK Beograd
OLE
3
1
16.03.2024 13:00
OFK Beograd
3 : 1
OLE
16.03
12:00
Teleoptik
Partizan
0
3
16.03.2024 12:00
Teleoptik
0 : 3
Partizan
16.03
14:30
Brodarac
011
2
1
16.03.2024 14:30
Brodarac
2 : 1
011
16.03
10:15
Vo┼żdovac
─îukari─Źki
2
0
16.03.2024 10:15
Vo┼żdovac
2 : 0
─îukari─Źki
16.03
Šumadinac 1913
Mihajlovac 1934
1
4
16.03.2024
Šumadinac 1913
1 : 4
Mihajlovac 1934
16.03
Godomin
┼Żelezni─Źar Kusadak
1
3
16.03.2024
Godomin
1 : 3
┼Żelezni─Źar Kusadak
16.03
Mladost (NS)
Mladi radnik 1940
0
1
16.03.2024
Mladost (NS)
0 : 1
Mladi radnik 1940
16.03
Udarnik
Sloga
2
0
16.03.2024
Udarnik
2 : 0
Sloga
16.03
Plana
Petli─ç SD 2006
16.03.2024
Plana
:
Petli─ç SD 2006
16.03
Omladinac
Tesla
2
3
16.03.2024
Omladinac
2 : 3
Tesla
16.03
Mladi borac
Osipaonica
1
2
16.03.2024
Mladi borac
1 : 2
Osipaonica
16.03
Mladost 1948
Napredak
6
4
16.03.2024
Mladost 1948
6 : 4
Napredak
16.03
10:00
Ma─Źva 1929
Sunrise Šabac
1
4
16.03.2024 10:00
Ma─Źva 1929
1 : 4
Sunrise Šabac
16.03
10:00
Duško
Mladost
0
4
16.03.2024 10:00
Duško
0 : 4
Mladost
16.03
11:00
Radni─Źki (P)
Car Konstantin
0
0
16.03.2024 11:00
Radni─Źki (P)
0 : 0
Car Konstantin
16.03
10:00
Radni─Źki (N)
OFK Šampion 2014
4
0
16.03.2024 10:00
Radni─Źki (N)
4 : 0
OFK Šampion 2014
16.03
13:44
Real
Nacional
20
0
16.03.2024 13:44
Real
20 : 0
Nacional
16.03
10:00
Filip Filipovi─ç
Budu─çnost
1
1
16.03.2024 10:00
Filip Filipovi─ç
1 : 1
Budu─çnost
16.03
10:00
GFK Dubo─Źica
SU Presti┼ż - Joca Risti─ç
1
1
16.03.2024 10:00
GFK Dubo─Źica
1 : 1
SU Presti┼ż - Joca Risti─ç
16.03
10:00
Kopernikus ┼Żelezni─Źar
Lider MGM
0
4
16.03.2024 10:00
Kopernikus ┼Żelezni─Źar
0 : 4
Lider MGM
16.03
10:00
Mineralac
Radnik
0
2
16.03.2024 10:00
Mineralac
0 : 2
Radnik
16.03
10:30
Spartak ┼ŻK 12
TSC 11
0
4
16.03.2024 10:30
Spartak ┼ŻK 12
0 : 4
TSC 11
16.03
09:00
Spartak ┼ŻK 11
SU Team Akademija
0
0
16.03.2024 09:00
Spartak ┼ŻK 11
0 : 0
SU Team Akademija
16.03
10:00
Tisa Njerš
Bajša
2
5
16.03.2024 10:00
Tisa Njerš
2 : 5
Bajša
16.03
10:00
Mladost
Subotica 12
1
10
16.03.2024 10:00
Mladost
1 : 10
Subotica 12
16.03
09:00
Radni─Źki 1905
Vinogradar
0
3
16.03.2024 09:00
Radni─Źki 1905
0 : 3
Vinogradar
16.03
10:00
Budu─çnost
Napredak
2
2
16.03.2024 10:00
Budu─çnost
2 : 2
Napredak
16.03
10:00
Sloga 33
OPK Rudar 1933
0
1
16.03.2024 10:00
Sloga 33
0 : 1
OPK Rudar 1933

Košarka

16.03
17:00
Zadar
Cedevita Olimpija
88
65
16.03.2024 17:00
Zadar
88 : 65
Cedevita Olimpija
16.03
19:00
Budu─çnost VOLI
Borac Mozzart
100
79
16.03.2024 19:00
Budu─çnost VOLI
100 : 79
Borac Mozzart
16.03
21:00
Partizan Mozzart Bet
FMP Soccerbet
88
57
16.03.2024 21:00
Partizan Mozzart Bet
88 : 57
FMP Soccerbet
16.03
16:00
Dynamic BalkanBet
Tamiš
80
66
16.03.2024 16:00
Dynamic BalkanBet
80 : 66
Tamiš
16.03
19:00
Metalac
OKK Novi Pazar
101
92
16.03.2024 19:00
Metalac
101 : 92
OKK Novi Pazar
16.03
18:00
Vršac
Joker
99
91
16.03.2024 18:00
Vršac
99 : 91
Joker
16.03
16:00
Mladost MaxBet
─îa─Źak 94 Quantox
86
80
16.03.2024 16:00
Mladost MaxBet
86 : 80
─îa─Źak 94 Quantox
16.03
17:00
Zdravlje Leskovac
OKK Beograd
100
99
16.03.2024 17:00
Zdravlje Leskovac
100 : 99
OKK Beograd
16.03
17:00
Loznica
Star
102
98
16.03.2024 17:00
Loznica
102 : 98
Star
16.03
19:00
┼Żelezni─Źar
Radnik
77
86
16.03.2024 19:00
┼Żelezni─Źar
77 : 86
Radnik
16.03
19:00
Kolubara LA 2003
Borac Zemun
91
95
16.03.2024 19:00
Kolubara LA 2003
91 : 95
Borac Zemun
16.03
15:00
Panteri
Konstantin
65
77
16.03.2024 15:00
Panteri
65 : 77
Konstantin
16.03
18:30
Niš
Napredak
122
69
16.03.2024 18:30
Niš
122 : 69
Napredak
16.03
16:30
OKK Junior
Jablanica
66
63
16.03.2024 16:30
OKK Junior
66 : 63
Jablanica
16.03
18:00
Podrinje
Breg 013
90
94
16.03.2024 18:00
Podrinje
90 : 94
Breg 013
16.03
18:30
┼Żelezni─Źar
Sveti ─Éor─Ĺe
87
63
16.03.2024 18:30
┼Żelezni─Źar
87 : 63
Sveti ─Éor─Ĺe
16.03
Dunav 2014
I Came To Play
16.03.2024
Dunav 2014
:
I Came To Play
16.03
12:30
Petrovgrad
Vrbas
77
70
16.03.2024 12:30
Petrovgrad
77 : 70
Vrbas
16.03
19:00
Radni─Źki
Srem
72
63
16.03.2024 19:00
Radni─Źki
72 : 63
Srem
16.03
15:20
Zvezdara
Ras
81
79
16.03.2024 15:20
Zvezdara
81 : 79
Ras
16.03
21:00
OKK Vlasotince
Hisar
78
69
16.03.2024 21:00
OKK Vlasotince
78 : 69
Hisar
16.03
18:00
Rtanj
Svrljig
85
88
16.03.2024 18:00
Rtanj
85 : 88
Svrljig
16.03
18:30
Student
Partizan 1953
65
88
16.03.2024 18:30
Student
65 : 88
Partizan 1953
16.03
18:00
Sloga Maya Consulting
Vrbas
77
71
16.03.2024 18:00
Sloga Maya Consulting
77 : 71
Vrbas
16.03
15:30
Mega MIS
Vojvodina 021
92
61
16.03.2024 15:30
Mega MIS
92 : 61
Vojvodina 021
16.03
15:45
─îA basket
Karaburma
77
88
16.03.2024 15:45
─îA basket
77 : 88
Karaburma
16.03
14:00
Para─çin
Rudar 1903
60
65
16.03.2024 14:00
Para─çin
60 : 65
Rudar 1903
16.03
Radni─Źki (B)
Vršac
20
0
16.03.2024
Radni─Źki (B)
20 : 0
Vršac
16.03
Ljubovija
SPD Radni─Źki
0
20
16.03.2024
Ljubovija
0 : 20
SPD Radni─Źki
16.03
17:15
Bagdala
Probasket 2020
78
45
16.03.2024 17:15
Bagdala
78 : 45
Probasket 2020
16.03
14:00
Crvena zvezda
Joker
74
86
16.03.2024 14:00
Crvena zvezda
74 : 86
Joker
16.03
18:30
Dynamic VIP PAY
Vojvodina mts
95
74
16.03.2024 18:30
Dynamic VIP PAY
95 : 74
Vojvodina mts
16.03
18:30
Mega MIS
Mladost
91
68
16.03.2024 18:30
Mega MIS
91 : 68
Mladost
16.03
13:00
Sloboda
Zemun
64
73
16.03.2024 13:00
Sloboda
64 : 73
Zemun
16.03
14:30
Niš
Sloga
70
64
16.03.2024 14:30
Niš
70 : 64
Sloga
16.03
13:00
Borac Mozzart
Partizan
77
112
16.03.2024 13:00
Borac Mozzart
77 : 112
Partizan
16.03
19:30
Ras
SPD Radni─Źki
71
38
16.03.2024 19:30
Ras
71 : 38
SPD Radni─Źki
16.03
12:15
Sloga
Vojvodina 021
47
69
16.03.2024 12:15
Sloga
47 : 69
Vojvodina 021
16.03
Art Basket
Temni─ç
16.03.2024
Art Basket
:
Temni─ç
16.03
Kraljevo
Crvena zvezda mts
16.03.2024
Kraljevo
:
Crvena zvezda mts

Odbojka

16.03
17:00
Borac (S)
Vojvodina
3
2
16.03.2024 17:00
Borac (S)
3 : 2
Vojvodina
16.03
19:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Takovo
3
0
16.03.2024 19:30
Kara─Ĺor─Ĺe
3 : 0
Takovo
16.03
19:00
VGSK
Dunav Volley
3
2
16.03.2024 19:00
VGSK
3 : 2
Dunav Volley
16.03
19:00
Mladenovac
Smederevo Carina
2
3
16.03.2024 19:00
Mladenovac
2 : 3
Smederevo Carina
16.03
19:00
Spartak (Lj)
Dubo─Źica
0
3
16.03.2024 19:00
Spartak (Lj)
0 : 3
Dubo─Źica
16.03
20:00
Novi Sad
Novi Pazar
0
3
16.03.2024 20:00
Novi Sad
0 : 3
Novi Pazar
16.03
14:30
Banat
Futog
3
0
16.03.2024 14:30
Banat
3 : 0
Futog
16.03
17:30
Proleter
Partizan
1
3
16.03.2024 17:30
Proleter
1 : 3
Partizan
16.03
17:00
Kikinda
Bavanište
3
1
16.03.2024 17:00
Kikinda
3 : 1
Bavanište
16.03
15:00
Mladost
Niš 2
3
1
16.03.2024 15:00
Mladost
3 : 1
Niš 2
16.03
17:00
Jagodina
Jablanica
3
0
16.03.2024 17:00
Jagodina
3 : 0
Jablanica
16.03
17:00
Srem Iton
Stra┼żilovo 2
0
3
16.03.2024 17:00
Srem Iton