15.05
18:00
Radnički (N)
Javor Matis
3
2
|
15.05.2023 18:00 | Radnički (N) | 3 : 2 | Javor Matis | |||||
15.05
18:00
Spartak ŽK
Mladost (L)
2
0
|
15.05.2023 18:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
15.05
18:00
Radnik
Mladost GAT
1
1
|
15.05.2023 18:00 | Radnik | 1 : 1 | Mladost GAT |
15.05
17:00
Brodarac
Borac
4
2
|
15.05.2023 17:00 | Brodarac | 4 : 2 | Borac |
15.05
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
2
1
|
15.05.2023 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Široki Brijeg |
15.05
21:00
Leicester City
Liverpool
0
3
|
15.05.2023 21:00 | Leicester City | 0 : 3 | Liverpool |
15.05
20:45
Sampdoria
Empoli
1
1
|
15.05.2023 20:45 | Sampdoria | 1 : 1 | Empoli |
15.05
21:00
Real Betis Balompié
Rayo Vallecano
3
1
|
15.05.2023 21:00 | Real Betis Balompié | 3 : 1 | Rayo Vallecano |
15.05
10:00
Kabel
GFK Sloven
11
0
|
15.05.2023 10:00 | Kabel | 11 : 0 | GFK Sloven |
15.05
17:00
Zlatibor
Šumadija 1903
1
7
|
15.05.2023 17:00 | Zlatibor | 1 : 7 | Šumadija 1903 |
15.05
11:00
Studentski Grad
Lokomotiva
4
3
|
15.05.2023 11:00 | Studentski Grad | 4 : 3 | Lokomotiva | |||||
15.05
11:00
Sinđelić
011
6
1
|
15.05.2023 11:00 | Sinđelić | 6 : 1 | 011 |
15.05
10:00
Krila Krajine
ODR
5
2
|
15.05.2023 10:00 | Krila Krajine | 5 : 2 | ODR |
15.05
11:00
Crvena zvezda
ADA
2
0
|
15.05.2023 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | ADA |
15.05
16:30
Polimlje
Zlatibor
2
2
|
15.05.2023 16:30 | Polimlje | 2 : 2 | Zlatibor |
15.05
10:00
Kopernikus Železničar
Duel Juniors
1
4
|
15.05.2023 10:00 | Kopernikus Železničar | 1 : 4 | Duel Juniors |
15.05
16:00
ŽFK Jedinstvo Putevi
Sevojno
2
5
|
15.05.2023 16:00 | ŽFK Jedinstvo Putevi | 2 : 5 | Sevojno |
15.05
12:00
Kopernikus Železničar
Duel Juniors
0
3
|
15.05.2023 12:00 | Kopernikus Železničar | 0 : 3 | Duel Juniors |
15.05
15:00
Polimlje
Zlatibor
8
0
|
15.05.2023 15:00 | Polimlje | 8 : 0 | Zlatibor |
15.05
16:30
Omladinac (Š)
OPK Rudar 1933
3
0
|
15.05.2023 16:30 | Omladinac (Š) | 3 : 0 | OPK Rudar 1933 |
15.05
17:30
Omladinac
Radnički
0
0
|
15.05.2023 17:30 | Omladinac | 0 : 0 | Radnički | |||||
15.05
17:30
Vučak-Lipe
Borac
1
2
|
15.05.2023 17:30 | Vučak-Lipe | 1 : 2 | Borac | |||||
15.05
17:30
Mladi radnik
Selevac
0
3
|
15.05.2023 17:30 | Mladi radnik | 0 : 3 | Selevac | |||||
15.05
17:30
Crvena zvezda
BSK
3
2
|
15.05.2023 17:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | BSK | |||||
15.05
17:30
Dunav Osiguranje
Podunavac
5
4
|
15.05.2023 17:30 | Dunav Osiguranje | 5 : 4 | Podunavac |
15.05
18:00
Taurunum
Kosovo i Metohija
3
4
|
15.05.2023 18:00 | Taurunum | 3 : 4 | Kosovo i Metohija | |||||
15.05
18:00
Radnički (O)
Beograd
1
3
|
15.05.2023 18:00 | Radnički (O) | 1 : 3 | Beograd | |||||
15.05
19:00
Šećeranac
Rekreativo
3
2
|
15.05.2023 19:00 | Šećeranac | 3 : 2 | Rekreativo |
15.05
18:00
Adanex
Duga
1
1
|
15.05.2023 18:00 | Adanex | 1 : 1 | Duga | |||||
15.05
18:00
Železnik
Hajduk
3
1
|
15.05.2023 18:00 | Železnik | 3 : 1 | Hajduk | |||||
15.05
18:00
TENT 1994
Jedinstvo
3
3
|
15.05.2023 18:00 | TENT 1994 | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
15.05
18:00
Boleč
Dorćol
3
4
|
15.05.2023 18:00 | Boleč | 3 : 4 | Dorćol | |||||
15.05
18:00
Kovilovo
Plavi 2000
2
4
|
15.05.2023 18:00 | Kovilovo | 2 : 4 | Plavi 2000 |
15.05
17:30
Slavija
Pola pola
3
0
|
15.05.2023 17:30 | Slavija | 3 : 0 | Pola pola | |||||
15.05
18:00
Sinđelić 2012
13. Maj
1
3
|
15.05.2023 18:00 | Sinđelić 2012 | 1 : 3 | 13. Maj | |||||
15.05
18:00
Veterani 78
Borusija
0
2
|
15.05.2023 18:00 | Veterani 78 | 0 : 2 | Borusija | |||||
15.05
18:00
Old Tajmeri
Kvantum sport
2
5
|
15.05.2023 18:00 | Old Tajmeri | 2 : 5 | Kvantum sport | |||||
15.05
18:00
Batajnica
BSV
4
3
|
15.05.2023 18:00 | Batajnica | 4 : 3 | BSV | |||||
15.05
18:00
Palilulac
Budućnost
1
1
|
15.05.2023 18:00 | Palilulac | 1 : 1 | Budućnost |
15.05
18:00
Lokomotiva
Vrčin
5
4
|
15.05.2023 18:00 | Lokomotiva | 5 : 4 | Vrčin | |||||
15.05
18:00
Umka
Dunavac
4
1
|
15.05.2023 18:00 | Umka | 4 : 1 | Dunavac | |||||
15.05
18:00
Beljina
Borac
4
1
|
15.05.2023 18:00 | Beljina | 4 : 1 | Borac | |||||
15.05
18:00
Torlak
Posavina
7
2
|
15.05.2023 18:00 | Torlak | 7 : 2 | Posavina | |||||
15.05
18:00
Leštane
Lavirint Company
3
1
|
15.05.2023 18:00 | Leštane | 3 : 1 | Lavirint Company |
15.05
18:00
Republički organi
Bratstvo Rosenborg
1
2
|
15.05.2023 18:00 | Republički organi | 1 : 2 | Bratstvo Rosenborg | |||||
15.05
18:00
Institut
Peks
2
0
|
15.05.2023 18:00 | Institut | 2 : 0 | Peks | |||||
15.05
17:00
Soker bet Veterani
Kaluđerica
5
2
|
15.05.2023 17:00 | Soker bet Veterani | 5 : 2 | Kaluđerica |
15.05
18:00
Obrenovac
Krajišnik
5
1
|
15.05.2023 18:00 | Obrenovac | 5 : 1 | Krajišnik | |||||
15.05
18:00
Rušanj
Strelac
2
7
|
15.05.2023 18:00 | Rušanj | 2 : 7 | Strelac | |||||
15.05
18:00
Belo Polje
Pin 2022
2
6
|
15.05.2023 18:00 | Belo Polje | 2 : 6 | Pin 2022 |
15.05
19:00
Partizan
SC Derby
83
84
|
15.05.2023 19:00 | Partizan | 83 : 84 | SC Derby | 0:1 |
15.05
18:00
Zlatibor Gold gondola
OKK Beograd
72
98
|
15.05.2023 18:00 | Zlatibor Gold gondola | 72 : 98 | OKK Beograd |
15.05
20:00
Mladost TSK
Slavija
24
35
|
15.05.2023 20:00 | Mladost TSK | 24 : 35 | Slavija |
15.05
21:30
Partizan 2
Mladenovac
40
30
|
15.05.2023 21:30 | Partizan 2 | 40 : 30 | Mladenovac |
15.05
19:30
Žitorađa
ORK Bor
35
27
|
15.05.2023 19:30 | Žitorađa | 35 : 27 | ORK Bor |
15.05
19:00
Titel
Radnički
22
30
|
15.05.2023 19:00 | Titel | 22 : 30 | Radnički |
15.05
20:30
Spartak
Železničar 2
32
29
|
15.05.2023 20:30 | Spartak | 32 : 29 | Železničar 2 |
15.05
20:00
Rosulja
Zufo
4
5
|
15.05.2023 20:00 | Rosulja | 4 : 5 | Zufo | |||||
15.05
18:30
Pirot
Pirgos
7
8
|
15.05.2023 18:30 | Pirot | 7 : 8 | Pirgos |