06.05
17:00
InÄija Toyo Tires
IMT
2
0
|
06.05.2023 17:00 | InÄija Toyo Tires | 2 : 0 | IMT | |||||
06.05
17:00
RFK GrafiÄar
Jedinstvo (Ub)
1
1
|
06.05.2023 17:00 | RFK GrafiÄar | 1 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
06.05
17:00
RadniÄki (NB)
ŽelezniÄar
0
3
|
06.05.2023 17:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 3 | ŽelezniÄar |
06.05
17:00
OFK VrŔac
MaÄva
2
2
|
06.05.2023 17:00 | OFK VrÅ”ac | 2 : 2 | MaÄva | |||||
06.05
17:00
Loznica
Rad
3
0
|
06.05.2023 17:00 | Loznica | 3 : 0 | Rad |
06.05
16:30
BeÄej 1918
Podunavac
1
1
|
06.05.2023 16:30 | BeÄej 1918 | 1 : 1 | Podunavac | |||||
06.05
16:30
RadniÄki (Zr)
Hajduk 1912
3
1
|
06.05.2023 16:30 | RadniÄki (Zr) | 3 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
06.05
16:30
Tekstilac
Tisa
2
1
|
06.05.2023 16:30 | Tekstilac | 2 : 1 | Tisa | |||||
06.05
16:30
Naftagas
StaniÅ”iÄ
2
0
|
06.05.2023 16:30 | Naftagas | 2 : 0 | StaniÅ”iÄ | |||||
06.05
16:30
Dinamo 1945
Omladinac
4
4
|
06.05.2023 16:30 | Dinamo 1945 | 4 : 4 | Omladinac | |||||
06.05
16:30
OFK BaÄka
Jedinstvo
2
1
|
06.05.2023 16:30 | OFK BaÄka | 2 : 1 | Jedinstvo |
06.05
16:30
BuduÄnost
Teleoptik
1
0
|
06.05.2023 16:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
06.05
10:00
SinÄeliÄ
Brodarac
3
1
|
06.05.2023 10:00 | SinÄeliÄ | 3 : 1 | Brodarac | |||||
06.05
16:30
OFK Beograd
RadniÄki (O)
1
0
|
06.05.2023 16:30 | OFK Beograd | 1 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
06.05
16:30
BSK BorÄa
Zemun
0
0
|
06.05.2023 16:30 | BSK BorÄa | 0 : 0 | Zemun |
06.05
16:30
Takovo
Mladi radnik 1926
2
0
|
06.05.2023 16:30 | Takovo | 2 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
06.05
16:30
Sloga (P)
MaÄva 1929
2
0
|
06.05.2023 16:30 | Sloga (P) | 2 : 0 | MaÄva 1929 | |||||
06.05
16:30
Real
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
06.05.2023 16:30 | Real | 0 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
06.05
16:30
Tutin
Sloga (K)
2
0
|
06.05.2023 16:30 | Tutin | 2 : 0 | Sloga (K) |
06.05
16:30
Timok 1919
RadniÄki (P)
0
2
|
06.05.2023 16:30 | Timok 1919 | 0 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
06.05
16:30
GFK DuboÄica
BuduÄnost (P)
1
1
|
06.05.2023 16:30 | GFK DuboÄica | 1 : 1 | BuduÄnost (P) | |||||
06.05
16:30
MeŔevo
RadniÄki (S)
3
2
|
06.05.2023 16:30 | MeÅ”evo | 3 : 2 | RadniÄki (S) | |||||
06.05
16:30
PÄinja
Jedinstvo (P)
1
3
|
06.05.2023 16:30 | PÄinja | 1 : 3 | Jedinstvo (P) |
06.05
16:30
BaÄka 1901
BajŔa
1
2
|
06.05.2023 16:30 | BaÄka 1901 | 1 : 2 | BajÅ”a | |||||
06.05
16:30
OFK Mladost APA
OFK Vrbas
2
1
|
06.05.2023 16:30 | OFK Mladost APA | 2 : 1 | OFK Vrbas | |||||
06.05
16:30
Krila Krajine
Senta
1
0
|
06.05.2023 16:30 | Krila Krajine | 1 : 0 | Senta | |||||
06.05
16:30
RadniÄki 1918
ObiliÄ
2
1
|
06.05.2023 16:30 | RadniÄki 1918 | 2 : 1 | ObiliÄ |
06.05
16:30
Sloga (E)
Veternik
0
2
|
06.05.2023 16:30 | Sloga (E) | 0 : 2 | Veternik | |||||
06.05
16:30
RadniÄki (Å )
Sloga (T)
6
1
|
06.05.2023 16:30 | RadniÄki (Å ) | 6 : 1 | Sloga (T) | |||||
06.05
16:30
Å ajkaÅ” 1908
Hajduk
1
4
|
06.05.2023 16:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 1 : 4 | Hajduk | |||||
06.05
16:30
ŽelezniÄar
RadniÄki (NP)
1
0
|
06.05.2023 16:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | RadniÄki (NP) | |||||
06.05
16:30
Mladost (BJ)
Sloboda
1
3
|
06.05.2023 16:30 | Mladost (BJ) | 1 : 3 | Sloboda |
06.05
16:30
RadniÄki
Polet
7
0
|
06.05.2023 16:30 | RadniÄki | 7 : 0 | Polet | |||||
06.05
16:30
Jedinstvo (V)
Sloboda
3
1
|
06.05.2023 16:30 | Jedinstvo (V) | 3 : 1 | Sloboda | |||||
06.05
16:30
OFK Kikinda
Jedinstvo SteviÄ
7
1
|
06.05.2023 16:30 | OFK Kikinda | 7 : 1 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
06.05
16:30
Proleter
Mladost
2
2
|
06.05.2023 16:30 | Proleter | 2 : 2 | Mladost | |||||
06.05
16:30
Begej
Vojvodina 1928
4
3
|
06.05.2023 16:30 | Begej | 4 : 3 | Vojvodina 1928 |
06.05
16:30
Napredak
Komgrap
4
2
|
06.05.2023 16:30 | Napredak | 4 : 2 | Komgrap | |||||
06.05
16:30
Lokomotiva
Zuce 2019
0
1
|
06.05.2023 16:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | Zuce 2019 | |||||
06.05
11:00
LeŔtane
Hajduk
0
3
|
06.05.2023 11:00 | LeŔtane | 0 : 3 | Hajduk | |||||
06.05
16:30
Barajevo
PKB
0
2
|
06.05.2023 16:30 | Barajevo | 0 : 2 | PKB | |||||
06.05
11:00
GSP Polet DorÄol
OFK Žarkovo
4
0
|
06.05.2023 11:00 | GSP Polet DorÄol | 4 : 0 | OFK Žarkovo |
06.05
16:30
Gracko
Jedinstvo
3
2
|
06.05.2023 16:30 | Gracko | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.05
16:30
Pusta Reka
ŽitoraÄa
3
0
|
06.05.2023 16:30 | Pusta Reka | 3 : 0 | ŽitoraÄa | |||||
06.05
16:30
Nebeski Andjeli
Jablanica
5
1
|
06.05.2023 16:30 | Nebeski Andjeli | 5 : 1 | Jablanica |
06.05
16:30
OFK SinÄeliÄ
MaloŔiŔte
3
0
|
06.05.2023 16:30 | OFK SinÄeliÄ | 3 : 0 | MaloÅ”iÅ”te |
06.05
16:30
Sloga (D)
Mladi borac
1
0
|
06.05.2023 16:30 | Sloga (D) | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
06.05
16:30
Blagotin
LevaÄ
2
1
|
06.05.2023 16:30 | Blagotin | 2 : 1 | LevaÄ | |||||
06.05
16:30
Jedinstvo 1936
Morava 1918
4
0
|
06.05.2023 16:30 | Jedinstvo 1936 | 4 : 0 | Morava 1918 |
06.05
16:30
OFK Knjaz
Äerdap
0
3
|
06.05.2023 16:30 | OFK Knjaz | 0 : 3 | Äerdap | |||||
06.05
16:30
Ozren
Brodoremont
6
0
|
06.05.2023 16:30 | Ozren | 6 : 0 | Brodoremont |
06.05
18:00
GoÄ
KaraÄorÄe
2
1
|
06.05.2023 18:00 | GoÄ | 2 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
06.05
16:30
Å umadija 1903
Mokra Gora
3
0
|
06.05.2023 16:30 | Å umadija 1903 | 3 : 0 | Mokra Gora |
06.05
16:30
Sloga 1924
VGSK
2
2
|
06.05.2023 16:30 | Sloga 1924 | 2 : 2 | VGSK | |||||
06.05
16:30
Omladinac
RSK
0
4
|
06.05.2023 16:30 | Omladinac | 0 : 4 | RSK | |||||
06.05
16:30
KaraÄorÄe
Morava (VP)
1
3
|
06.05.2023 16:30 | KaraÄorÄe | 1 : 3 | Morava (VP) | |||||
06.05
16:30
OFK AranÄelovac 1979
Sloga 33
0
5
|
06.05.2023 16:30 | OFK AranÄelovac 1979 | 0 : 5 | Sloga 33 | |||||
06.05
16:30
Å umadija (A)
Pomoravlje 1946
1
1
|
06.05.2023 16:30 | Å umadija (A) | 1 : 1 | Pomoravlje 1946 |
06.05
16:30
Ribnica
RadniÄki (K)
5
1
|
06.05.2023 16:30 | Ribnica | 5 : 1 | RadniÄki (K) |
06.05
17:00
KaraÅ” (J)
Potporanj
0
2
|
06.05.2023 17:00 | KaraÅ” (J) | 0 : 2 | Potporanj | |||||
06.05
17:00
Sloga (P)
BAK
3
1
|
06.05.2023 17:00 | Sloga (P) | 3 : 1 | BAK | |||||
06.05
17:00
Partizan (U)
HajduÄica
3
2
|
06.05.2023 17:00 | Partizan (U) | 3 : 2 | HajduÄica |
06.05
17:00
NjegoÅ”
Iskra
0
1
|
06.05.2023 17:00 | NjegoÅ” | 0 : 1 | Iskra |
06.05
16:30
Crvenka
BuduÄnost (G)
3
0
|
06.05.2023 16:30 | Crvenka | 3 : 0 | BuduÄnost (G) | |||||
06.05
16:30
Borac (BG)
Polet
3
2
|
06.05.2023 16:30 | Borac (BG) | 3 : 2 | Polet | |||||
06.05
16:30
ÄSK Pivara
ŽAK
3
0
|
06.05.2023 16:30 | ÄSK Pivara | 3 : 0 | ŽAK |
06.05
16:30
Krajina
Delija
6
4
|
06.05.2023 16:30 | Krajina | 6 : 4 | Delija |
06.05
16:30
Podrinje
Jadran
0
1
|
06.05.2023 16:30 | Podrinje | 0 : 1 | Jadran | |||||
06.05
16:30
Partizan
Napredak Meridian
3
1
|
06.05.2023 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Napredak Meridian |
06.05
17:30
OFK Futog
OFK Sirig
2
1
|
06.05.2023 17:30 | OFK Futog | 2 : 1 | OFK Sirig | |||||
06.05
17:30
Omladinac
BaÄka (B)
0
2
|
06.05.2023 17:30 | Omladinac | 0 : 2 | BaÄka (B) | |||||
06.05
17:30
Cement
Jedinstvo
2
1
|
06.05.2023 17:30 | Cement | 2 : 1 | Jedinstvo |
06.05
16:30
Borac
Bratstvo
8
0
|
06.05.2023 16:30 | Borac | 8 : 0 | Bratstvo | |||||
06.05
18:30
Å eÄeranac Ada
Siti Sport Klub
0
0
|
06.05.2023 18:30 | Å eÄeranac Ada | 0 : 0 | Siti Sport Klub |
06.05
16:30
BSK 1926
RuŔanj
6
1
|
06.05.2023 16:30 | BSK 1926 | 6 : 1 | RuŔanj |
06.05
17:00
TemniÄ 1924
Polet 57
3
3
|
06.05.2023 17:00 | TemniÄ 1924 | 3 : 3 | Polet 57 |
06.05
20:00
Trnava
Sloga
0
0
|
06.05.2023 20:00 | Trnava | 0 : 0 | Sloga |
06.05
17:00
Moravac (ZT)
RadniÄki 1924
6
5
|
06.05.2023 17:00 | Moravac (ZT) | 6 : 5 | RadniÄki 1924 | |||||
06.05
17:00
TaskoviÄi
Jastrebac
3
4
|
06.05.2023 17:00 | TaskoviÄi | 3 : 4 | Jastrebac |
06.05
16:30
BuduÄnost
Jedinstvo (B)
1
2
|
06.05.2023 16:30 | BuduÄnost | 1 : 2 | Jedinstvo (B) |
06.05
17:00
Polom
Blizna
2
2
|
06.05.2023 17:00 | Polom | 2 : 2 | Blizna | |||||
06.05
17:00
Krivelj
Å arbanovac
1
2
|
06.05.2023 17:00 | Krivelj | 1 : 2 | Å arbanovac | |||||
06.05
17:00
PoreÄ
Rudna Glava
3
2
|
06.05.2023 17:00 | PoreÄ | 3 : 2 | Rudna Glava |
06.05
16:30
Zvižd
BuduÄnost (V)
7
2
|
06.05.2023 16:30 | Zvižd | 7 : 2 | BuduÄnost (V) |
06.05
17:00
Radnik
Jedinstvo 2017
1
0
|
06.05.2023 17:00 | Radnik | 1 : 0 | Jedinstvo 2017 |
06.05
17:00
Mladost (D)
Partizan
1
2
|
06.05.2023 17:00 | Mladost (D) | 1 : 2 | Partizan |
06.05
17:00
Lipolist
Mladi borac
7
0
|
06.05.2023 17:00 | Lipolist | 7 : 0 | Mladi borac | |||||
06.05
17:00
Jevremovac
KaraÄorÄe
1
0
|
06.05.2023 17:00 | Jevremovac | 1 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
06.05
17:00
Rudar
Jedinstvo (MZ)
5
1
|
06.05.2023 17:00 | Rudar | 5 : 1 | Jedinstvo (MZ) |
06.05
16:30
Zvezda
ŽeljuŔa
1
2
|
06.05.2023 16:30 | Zvezda | 1 : 2 | ŽeljuŔa |
06.05
16:30
Bratstvo 1975
Zastava 1973
0
6
|
06.05.2023 16:30 | Bratstvo 1975 | 0 : 6 | Zastava 1973 | |||||
06.05
16:30
KoŔutnjak
MarÅ”iÄ
0
5
|
06.05.2023 16:30 | KoÅ”utnjak | 0 : 5 | MarÅ”iÄ |
06.05
Midžor
Kosovo
3
0
|
06.05.2023 | Midžor | 3 : 0 | Kosovo |
06.05
16:30
Slatina
Parmenac
7
3
|
06.05.2023 16:30 | Slatina | 7 : 3 | Parmenac | |||||
06.05
16:30
Sloga
GoruŔica
2
1
|
06.05.2023 16:30 | Sloga | 2 : 1 | GoruŔica |
06.05
16:00
Crvena Jabuka
Ratkovac
3
0
|
06.05.2023 16:00 | Crvena Jabuka | 3 : 0 | Ratkovac |
06.05
16:30
Mladost (L)
Partizan
6
0
|
06.05.2023 16:30 | Mladost (L) | 6 : 0 | Partizan |
06.05
17:30
Sofeks
Proleter 1951
2
3
|
06.05.2023 17:30 | Sofeks | 2 : 3 | Proleter 1951 |
06.05
17:00
Mladost 1955
Å kriljac
2
1
|
06.05.2023 17:00 | Mladost 1955 | 2 : 1 | Å kriljac |
06.05
17:00
Mladost
Beljanica
1
3
|
06.05.2023 17:00 | Mladost | 1 : 3 | Beljanica |
06.05
17:00
Partizan
GFK StreliŔte
1
0
|
06.05.2023 17:00 | Partizan | 1 : 0 | GFK StreliŔte |
06.05
17:00
Mlada krila
Zvezda
4
1
|
06.05.2023 17:00 | Mlada krila | 4 : 1 | Zvezda | |||||
06.05
17:00
Morava (M)
Jovo Kursula
2
1
|
06.05.2023 17:00 | Morava (M) | 2 : 1 | Jovo Kursula | |||||
06.05
17:00
BogutovaÄka Banja
Apolon 2018
1
1
|
06.05.2023 17:00 | BogutovaÄka Banja | 1 : 1 | Apolon 2018 |
06.05
16:30
Jasenovac
Integral
4
0
|
06.05.2023 16:30 | Jasenovac | 4 : 0 | Integral |
06.05
16:30
Žitkovica 2017
Napredak 1934
1
2
|
06.05.2023 16:30 | Žitkovica 2017 | 1 : 2 | Napredak 1934 |
06.05
16:30
Jedinstvo
RadniÄki
4
1
|
06.05.2023 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | RadniÄki |
06.05
17:00
Luk
Mladost
0
0
|
06.05.2023 17:00 | Luk | 0 : 0 | Mladost |
06.05
17:00
Rasina
Gaglovo
1
1
|
06.05.2023 17:00 | Rasina | 1 : 1 | Gaglovo | |||||
06.05
17:00
Pepeljevac 1947
Modrica
3
3
|
06.05.2023 17:00 | Pepeljevac 1947 | 3 : 3 | Modrica |
06.05
16:30
Železnik 1930
SinÄeliÄ 2012
7
0
|
06.05.2023 16:30 | Železnik 1930 | 7 : 0 | SinÄeliÄ 2012 |
06.05
16:30
Selevac 1919
BuduÄnost 1948
1
5
|
06.05.2023 16:30 | Selevac 1919 | 1 : 5 | BuduÄnost 1948 | |||||
06.05
16:30
Proleter
Novi Mladi borac
5
0
|
06.05.2023 16:30 | Proleter | 5 : 0 | Novi Mladi borac |
06.05
16:30
Real NiÅ”
Standard 2021
4
2
|
06.05.2023 16:30 | Real NiÅ” | 4 : 2 | Standard 2021 |
06.05
17:00
Potisje
Hajduk
2
2
|
06.05.2023 17:00 | Potisje | 2 : 2 | Hajduk | |||||
06.05
17:00
HorgoÅ” 1911
GraniÄar
3
0
|
06.05.2023 17:00 | HorgoÅ” 1911 | 3 : 0 | GraniÄar |
06.05
16:30
JugoviÄi 1976
Jastrebac
4
2
|
06.05.2023 16:30 | JugoviÄi 1976 | 4 : 2 | Jastrebac |
06.05
17:00
Jedinstvo
Polet
0
2
|
06.05.2023 17:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Polet | |||||
06.05
17:00
Pobednik
OFK Urovci
5
0
|
06.05.2023 17:00 | Pobednik | 5 : 0 | OFK Urovci |
06.05
17:00
Sloboda
Slavija
3
1
|
06.05.2023 17:00 | Sloboda | 3 : 1 | Slavija |
06.05
17:00
Mladost
Sloboda 2013
7
2
|
06.05.2023 17:00 | Mladost | 7 : 2 | Sloboda 2013 | |||||
06.05
14:00
Rtanj
Sokograd
2
3
|
06.05.2023 14:00 | Rtanj | 2 : 3 | Sokograd |
06.05
17:00
Mladost
Stara ÄarÅ”ija
2
1
|
06.05.2023 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Stara ÄarÅ”ija |
06.05
17:00
Borac
Jadar 07
3
0
|
06.05.2023 17:00 | Borac | 3 : 0 | Jadar 07 |
06.05
17:00
Sloga 1949
Hajduk
0
2
|
06.05.2023 17:00 | Sloga 1949 | 0 : 2 | Hajduk |
06.05
16:00
Mlaka
Brgule
7
1
|
06.05.2023 16:00 | Mlaka | 7 : 1 | Brgule |
06.05
17:00
Bratstvo
DomaÄin
4
3
|
06.05.2023 17:00 | Bratstvo | 4 : 3 | DomaÄin | |||||
06.05
17:00
OFK DragoŔevac
Lipar
3
1
|
06.05.2023 17:00 | OFK DragoŔevac | 3 : 1 | Lipar |
06.05
16:30
Å FU Derbi 2016
Mladost (DL)
3
0
|
06.05.2023 16:30 | Å FU Derbi 2016 | 3 : 0 | Mladost (DL) |
06.05
17:00
Å anac
Drugari
3
0
|
06.05.2023 17:00 | Å anac | 3 : 0 | Drugari |
06.05
17:00
Milakovac 2018
Mladost 1981
3
3
|
06.05.2023 17:00 | Milakovac 2018 | 3 : 3 | Mladost 1981 |
06.05
17:00
Heroj
Popovac
5
0
|
06.05.2023 17:00 | Heroj | 5 : 0 | Popovac |
06.05
16:30
Borac 1935
Napredak MainiÄ
1
4
|
06.05.2023 16:30 | Borac 1935 | 1 : 4 | Napredak MainiÄ |
06.05
16:30
TrgovaÄki
Sloga (Z)
3
0
|
06.05.2023 16:30 | TrgovaÄki | 3 : 0 | Sloga (Z) |
06.05
00:00
Omladinac
Kotlenik
0
5
|
06.05.2023 00:00 | Omladinac | 0 : 5 | Kotlenik | |||||
06.05
00:00
Grivac
Beli Orlovi
0
3
|
06.05.2023 00:00 | Grivac | 0 : 3 | Beli Orlovi |
06.05
17:00
NaŔa Krajina
Crvena zvezda
1
1
|
06.05.2023 17:00 | NaŔa Krajina | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
06.05
17:00
Mladost
JanoŔik
2
4
|
06.05.2023 17:00 | Mladost | 2 : 4 | JanoŔik |
06.05
17:00
Kupinovac
Napredak
0
2
|
06.05.2023 17:00 | Kupinovac | 0 : 2 | Napredak |
06.05
00:00
Petar Dobrnjac
Manastirica
3
0
|
06.05.2023 00:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 0 | Manastirica | |||||
06.05
DragoÅ”
Sloga 1952
5
2
|
06.05.2023 | DragoÅ” | 5 : 2 | Sloga 1952 | |||||
06.05
00:00
RadniÄki
BSK
4
0
|
06.05.2023 00:00 | RadniÄki | 4 : 0 | BSK |
06.05
16:30
Rudar 1947
Soko
2
4
|
06.05.2023 16:30 | Rudar 1947 | 2 : 4 | Soko | |||||
06.05
16:30
Borac
Vukan
3
0
|
06.05.2023 16:30 | Borac | 3 : 0 | Vukan |
06.05
17:30
Petka
BSK
11
1
|
06.05.2023 17:30 | Petka | 11 : 1 | BSK |
06.05
16:30
Napredak (VC)
Stig (C)
2
4
|
06.05.2023 16:30 | Napredak (VC) | 2 : 4 | Stig (C) | |||||
06.05
16:30
Crni Vitez
Radnik
8
3
|
06.05.2023 16:30 | Crni Vitez | 8 : 3 | Radnik |
06.05
17:00
Napredak
Polet
0
4
|
06.05.2023 17:00 | Napredak | 0 : 4 | Polet |
06.05
17:00
Tuzla City
Sloga Meridian
1
2
|
06.05.2023 17:00 | Tuzla City | 1 : 2 | Sloga Meridian | |||||
06.05
15:00
Zrinjski
Sloboda
4
1
|
06.05.2023 15:00 | Zrinjski | 4 : 1 | Sloboda | |||||
06.05
18:00
Å iroki Brijeg
PosuŔje
1
1
|
06.05.2023 18:00 | Široki Brijeg | 1 : 1 | PosuŔje |
06.05
16:30
Rudar Prijedor
Zvijezda 09
1
1
|
06.05.2023 16:30 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
06.05
16:30
ŽeljezniÄar
Podrinje
2
0
|
06.05.2023 16:30 | ŽeljezniÄar | 2 : 0 | Podrinje | |||||
06.05
16:30
Tekstilac
LaktaŔi
2
0
|
06.05.2023 16:30 | Tekstilac | 2 : 0 | LaktaŔi |
06.05
17:00
BuduÄnost
Goražde
2
0
|
06.05.2023 17:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Goražde | |||||
06.05
17:00
Simm-Bau
GOÅ K
1
1
|
06.05.2023 17:00 | Simm-Bau | 1 : 1 | GOÅ K | |||||
06.05
17:00
Radnik
Tomislav
0
0
|
06.05.2023 17:00 | Radnik | 0 : 0 | Tomislav | |||||
06.05
17:00
Mladost
ToŔk
3
0
|
06.05.2023 17:00 | Mladost | 3 : 0 | ToŔk | |||||
06.05
17:00
RadniÄki
Rudar
0
3
|
06.05.2023 17:00 | RadniÄki | 0 : 3 | Rudar | |||||
06.05
17:00
Jedinstvo
Bratstvo
3
2
|
06.05.2023 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Bratstvo | |||||
06.05
17:00
Travnik
Zvijezda
2
0
|
06.05.2023 17:00 | Travnik | 2 : 0 | Zvijezda |
06.05
19:00
Bokelj
OFK Mladost DG
0
0
|
06.05.2023 19:00 | Bokelj | 0 : 0 | OFK Mladost DG | |||||
06.05
16:30
Otrant Olympic
Berane
1
0
|
06.05.2023 16:30 | Otrant Olympic | 1 : 0 | Berane | |||||
06.05
16:30
Kom
Igalo
2
1
|
06.05.2023 16:30 | Kom | 2 : 1 | Igalo | |||||
06.05
16:30
Zeta
Grbalj
1
0
|
06.05.2023 16:30 | Zeta | 1 : 0 | Grbalj |
06.05
16:00
AFC Bournemouth
Chelsea
1
3
|
06.05.2023 16:00 | AFC Bournemouth | 1 : 3 | Chelsea | |||||
06.05
18:30
Liverpool
Brentford
1
0
|
06.05.2023 18:30 | Liverpool | 1 : 0 | Brentford | |||||
06.05
16:00
Manchester City
Leeds United
2
1
|
06.05.2023 16:00 | Manchester City | 2 : 1 | Leeds United | |||||
06.05
16:00
Tottenham Hotspur
Crystal Palace
1
0
|
06.05.2023 16:00 | Tottenham Hotspur | 1 : 0 | Crystal Palace | |||||
06.05
16:00
Wolverhampton
Aston Villa
1
0
|
06.05.2023 16:00 | Wolverhampton | 1 : 0 | Aston Villa |
06.05
15:30
Borussia M'gladbach
VfL Bochum
2
0
|
06.05.2023 15:30 | Borussia M'gladbach | 2 : 0 | VfL Bochum | |||||
06.05
15:30
FC Augsburg
1. FC Union Berlin
1
0
|
06.05.2023 15:30 | FC Augsburg | 1 : 0 | 1. FC Union Berlin | |||||
06.05
15:30
SC Freiburg
RB Leipzig
0
1
|
06.05.2023 15:30 | SC Freiburg | 0 : 1 | RB Leipzig | |||||
06.05
18:30
Werder Bremen
Bayern MĆ¼nchen
1
2
|
06.05.2023 18:30 | Werder Bremen | 1 : 2 | Bayern MĆ¼nchen |
06.05
17:00
OGC Nice
Stade Rennais
2
1
|
06.05.2023 17:00 | OGC Nice | 2 : 1 | Stade Rennais | |||||
06.05
21:00
RC Lens
Olympique de Marseille
2
1
|
06.05.2023 21:00 | RC Lens | 2 : 1 | Olympique de Marseille | |||||
06.05
19:00
Stade de Reims
Lille OSC
1
0
|
06.05.2023 19:00 | Stade de Reims | 1 : 0 | Lille OSC |
06.05
20:45
Cremonese
Spezia
2
0
|
06.05.2023 20:45 | Cremonese | 2 : 0 | Spezia | |||||
06.05
15:00
Milan
Lazio
2
0
|
06.05.2023 15:00 | Milan | 2 : 0 | Lazio | |||||
06.05
18:00
Roma
Inter
0
2
|
06.05.2023 18:00 | Roma | 0 : 2 | Inter |
06.05
16:00
ŽGFK Lavice DuboÄica
Zemun
0
3
|
06.05.2023 16:00 | ŽGFK Lavice DuboÄica | 0 : 3 | Zemun |
06.05
16:00
Prave Dame
Banat
4
0
|
06.05.2023 16:00 | Prave Dame | 4 : 0 | Banat |
06.05
12:00
Mladost 2015
Zora
5
0
|
06.05.2023 12:00 | Mladost 2015 | 5 : 0 | Zora | |||||
06.05
14:00
Breznica
BuduÄnost
3
0
|
06.05.2023 14:00 | Breznica | 3 : 0 | BuduÄnost |
06.05
11:00
Spartak ŽK
InÄija
6
0
|
06.05.2023 11:00 | Spartak ŽK | 6 : 0 | InÄija |
06.05
13:00
MaÄva
Sloga (K)
1
0
|
06.05.2023 13:00 | MaÄva | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
06.05
10:00
Metalac
RadniÄki 1923
5
0
|
06.05.2023 10:00 | Metalac | 5 : 0 | RadniÄki 1923 |
06.05
20:00
Ada
Brodarac 2
2
1
|
06.05.2023 20:00 | Ada | 2 : 1 | Brodarac 2 | |||||
06.05
11:30
Kolubara
SinÄeliÄ
2
1
|
06.05.2023 11:30 | Kolubara | 2 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
06.05
10:00
BASK TEK
OFK Beograd
2
5
|
06.05.2023 10:00 | BASK TEK | 2 : 5 | OFK Beograd |
06.05
10:00
RadniÄki (N)
Trayal
2
1
|
06.05.2023 10:00 | RadniÄki (N) | 2 : 1 | Trayal |
06.05
12:00
Bor 1919
Vlasina
2
2
|
06.05.2023 12:00 | Bor 1919 | 2 : 2 | Vlasina |
06.05
11:00
Å umadija 1934
KaraÄorÄe
6
0
|
06.05.2023 11:00 | Å umadija 1934 | 6 : 0 | KaraÄorÄe |
06.05
12:00
Mladost GAT
ÄSK Pivara
6
0
|
06.05.2023 12:00 | Mladost GAT | 6 : 0 | ÄSK Pivara |
06.05
15:00
Rakovica
Dunav
4
0
|
06.05.2023 15:00 | Rakovica | 4 : 0 | Dunav |
06.05
BuduÄnost
Å evac
1
4
|
06.05.2023 | BuduÄnost | 1 : 4 | Å evac |
06.05
11:30
Rad
Crvena zvezda
0
2
|
06.05.2023 11:30 | Rad | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
06.05
14:00
TSC
Mladost (L)
1
1
|
06.05.2023 14:00 | TSC | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
06.05
12:00
Partizan
OFK VrŔac
7
0
|
06.05.2023 12:00 | Partizan | 7 : 0 | OFK VrŔac | |||||
06.05
12:00
Voždovac
Napredak
3
1
|
06.05.2023 12:00 | Voždovac | 3 : 1 | Napredak | |||||
06.05
13:00
ÄukariÄki
Novi Pazar
2
1
|
06.05.2023 13:00 | ÄukariÄki | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
06.05
15:00
Brodarac
IMT
3
1
|
06.05.2023 15:00 | Brodarac | 3 : 1 | IMT |
06.05
16:00
GSP Polet
Crvena zvezda
1
1
|
06.05.2023 16:00 | GSP Polet | 1 : 1 | Crvena zvezda |
06.05
10:00
RadniÄki (Z)
InÄija
1
7
|
06.05.2023 10:00 | RadniÄki (Z) | 1 : 7 | InÄija | |||||
06.05
10:00
RFK Novi Sad 1921
ŽelezniÄar
3
0
|
06.05.2023 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
06.05
11:00
Mladost (L)
Spartak ŽK
2
0
|
06.05.2023 11:00 | Mladost (L) | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
06.05
11:00
Vojvodina
RadniÄki 1912
5
0
|
06.05.2023 11:00 | Vojvodina | 5 : 0 | RadniÄki 1912 | |||||
06.05
12:00
OFK VrŔac
Petrika
0
0
|
06.05.2023 12:00 | OFK VrŔac | 0 : 0 | Petrika |
06.05
10:00
MaÄva
Savacijum
1
1
|
06.05.2023 10:00 | MaÄva | 1 : 1 | Savacijum | |||||
06.05
12:30
Metalac
RadniÄki 1923
1
6
|
06.05.2023 12:30 | Metalac | 1 : 6 | RadniÄki 1923 | |||||
06.05
11:00
Apolon 2018
Sloga (P)
0
1
|
06.05.2023 11:00 | Apolon 2018 | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
06.05
10:00
Javor Matis
Jedinstvo Putevi
4
1
|
06.05.2023 10:00 | Javor Matis | 4 : 1 | Jedinstvo Putevi |
06.05
10:30
Sloga 1924
Å umadija (A)
1
2
|
06.05.2023 10:30 | Sloga 1924 | 1 : 2 | Å umadija (A) | |||||
06.05
12:00
SuŔica
Sloga 33
8
0
|
06.05.2023 12:00 | SuŔica | 8 : 0 | Sloga 33 | |||||
06.05
16:30
AF Duljaj
OPK Rudar 1933
4
1
|
06.05.2023 16:30 | AF Duljaj | 4 : 1 | OPK Rudar 1933 |
06.05
13:00
JoŔanica
Rudar
5
2
|
06.05.2023 13:00 | JoŔanica | 5 : 2 | Rudar |
06.05
00:00
Radnik
Real NiÅ”
1
3
|
06.05.2023 00:00 | Radnik | 1 : 3 | Real NiÅ” | |||||
06.05
11:00
Timok 1919
Trayal
1
1
|
06.05.2023 11:00 | Timok 1919 | 1 : 1 | Trayal | |||||
06.05
RadniÄki (P)
Filip FilipoviÄ
4
2
|
06.05.2023 | RadniÄki (P) | 4 : 2 | Filip FilipoviÄ | |||||
06.05
Mineralac
BuduÄnost
2
2
|
06.05.2023 | Mineralac | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
06.05
00:00
Lider MGM
Kopernikus ŽeležniÄar
2
2
|
06.05.2023 00:00 | Lider MGM | 2 : 2 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
06.05
GFK DuboÄica
OFK RadniÄki
2
2
|
06.05.2023 | GFK DuboÄica | 2 : 2 | OFK RadniÄki | |||||
06.05
00:00
MeŔevo
RadniÄki (N)
1
2
|
06.05.2023 00:00 | MeÅ”evo | 1 : 2 | RadniÄki (N) |
06.05
10:00
Derby 2015
StaniÅ”iÄ
7
0
|
06.05.2023 10:00 | Derby 2015 | 7 : 0 | StaniÅ”iÄ | |||||
06.05
10:00
Mladost GAT
AFK
3
1
|
06.05.2023 10:00 | Mladost GAT | 3 : 1 | AFK |
06.05
12:00
Sloven
OFK StajiÄevo
8
0
|
06.05.2023 12:00 | Sloven | 8 : 0 | OFK StajiÄevo | |||||
06.05
14:00
Voja GaÄiÄ
ŽelezniÄar
3
3
|
06.05.2023 14:00 | Voja GaÄiÄ | 3 : 3 | ŽelezniÄar |
06.05
14:30
ODR
Armija SK
2
6
|
06.05.2023 14:30 | ODR | 2 : 6 | Armija SK |
06.05
11:00
Spartak 1976
Polimlje
12
0
|
06.05.2023 11:00 | Spartak 1976 | 12 : 0 | Polimlje | |||||
06.05
10:00
BuduÄnost
Sloga (BB)
1
7
|
06.05.2023 10:00 | BuduÄnost | 1 : 7 | Sloga (BB) |
06.05
16:30
Voždovac
Kolubara
9
1
|
06.05.2023 16:30 | Voždovac | 9 : 1 | Kolubara | |||||
06.05
09:30
IMT
SinÄeliÄ
2
0
|
06.05.2023 09:30 | IMT | 2 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
06.05
12:30
Zemun
011
2
0
|
06.05.2023 12:30 | Zemun | 2 : 0 | 011 |
06.05
11:00
OFK Mladenovac
Beograd
1
2
|
06.05.2023 11:00 | OFK Mladenovac | 1 : 2 | Beograd | |||||
06.05
14:00
Dunavac
Bežanija
3
2
|
06.05.2023 14:00 | Dunavac | 3 : 2 | Bežanija | |||||
06.05
10:00
Omladinac
OFK Crvenka
6
6
|
06.05.2023 10:00 | Omladinac | 6 : 6 | OFK Crvenka | |||||
06.05
09:00
OFK Balkan
Lokomotiva
1
11
|
06.05.2023 09:00 | OFK Balkan | 1 : 11 | Lokomotiva | |||||
06.05
10:00
RadniÄki (O)
DIF
11
2
|
06.05.2023 10:00 | RadniÄki (O) | 11 : 2 | DIF |
06.05
17:00
Milutinac
BuduÄnost
6
1
|
06.05.2023 17:00 | Milutinac | 6 : 1 | BuduÄnost | |||||
06.05
18:00
Borac
SremÄica
3
0
|
06.05.2023 18:00 | Borac | 3 : 0 | SremÄica |
06.05
13:00
RFK GrafiÄar
GFK Jagodina
3
1
|
06.05.2023 13:00 | RFK GrafiÄar | 3 : 1 | GFK Jagodina | |||||
06.05
13:00
Kiker
Vojvodina
0
0
|
06.05.2023 13:00 | Kiker | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
06.05
14:00
Rad
Crvena zvezda
0
3
|
06.05.2023 14:00 | Rad | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
06.05
16:00
TSC
Mladost (L)
0
3
|
06.05.2023 16:00 | TSC | 0 : 3 | Mladost (L) | |||||
06.05
10:00
Partizan
Teleoptik
4
1
|
06.05.2023 10:00 | Partizan | 4 : 1 | Teleoptik | |||||
06.05
17:00
OLE
Napredak
2
3
|
06.05.2023 17:00 | OLE | 2 : 3 | Napredak | |||||
06.05
15:30
ÄukariÄki
Spartak ŽK
6
0
|
06.05.2023 15:30 | ÄukariÄki | 6 : 0 | Spartak ŽK |
06.05
10:00
Rvati
Duboko
3
0
|
06.05.2023 10:00 | Rvati | 3 : 0 | Duboko |
06.05
10:00
Zlatar
Sloga
2
3
|
06.05.2023 10:00 | Zlatar | 2 : 3 | Sloga |
06.05
11:00
LSK
Srem
|
06.05.2023 11:00 | LSK | : | Srem | |||||
06.05
11:00
ÄSK
Sloboda
|
06.05.2023 11:00 | ÄSK | : | Sloboda | |||||
06.05
11:00
Fruskogorac
GraniÄar
|
06.05.2023 11:00 | Fruskogorac | : | GraniÄar | |||||
06.05
11:00
BuduÄnost
Napredak
|
06.05.2023 11:00 | BuduÄnost | : | Napredak | |||||
06.05
11:00
Jedinstvo
Sremac
|
06.05.2023 11:00 | Jedinstvo | : | Sremac | |||||
06.05
11:00
Ljukovo
Hajduk
|
06.05.2023 11:00 | Ljukovo | : | Hajduk | |||||
06.05
11:00
Jadran
Dunav
|
06.05.2023 11:00 | Jadran | : | Dunav |
06.05
13:00
ÄukariÄki
RadniÄki (NB)
4
1
|
06.05.2023 13:00 | ÄukariÄki | 4 : 1 | RadniÄki (NB) |
06.05
09:00
Rad
VrÄin
9
1
|
06.05.2023 09:00 | Rad | 9 : 1 | VrÄin |
06.05
12:00
SinÄeliÄ 2012
Kolubara
3
3
|
06.05.2023 12:00 | SinÄeliÄ 2012 | 3 : 3 | Kolubara | |||||
06.05
10:30
PFK Žarkovo 2000
Borac
5
2
|
06.05.2023 10:30 | PFK Žarkovo 2000 | 5 : 2 | Borac |
06.05
10:00
Proleter 2006
OFK VrŔac
0
7
|
06.05.2023 10:00 | Proleter 2006 | 0 : 7 | OFK VrŔac | |||||
06.05
12:00
ODR
Jedinstvo (SP)
0
1
|
06.05.2023 12:00 | ODR | 0 : 1 | Jedinstvo (SP) |
06.05
12:00
RFK Novi Sad 1921
CFK
0
4
|
06.05.2023 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 4 | CFK |
06.05
10:00
GFK Sloboda
Apolon 2018
1
3
|
06.05.2023 10:00 | GFK Sloboda | 1 : 3 | Apolon 2018 | |||||
06.05
12:00
Sunrise Å abac
RSK
0
3
|
06.05.2023 12:00 | Sunrise Å abac | 0 : 3 | RSK |
06.05
16:00
AS Novi Pazar
Kiker
0
3
|
06.05.2023 16:00 | AS Novi Pazar | 0 : 3 | Kiker | |||||
06.05
10:00
Sloga (K)
IFA Titan
0
1
|
06.05.2023 10:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | IFA Titan | |||||
06.05
11:00
Å umadija 1903
Bubamara 91
0
1
|
06.05.2023 11:00 | Å umadija 1903 | 0 : 1 | Bubamara 91 |
06.05
13:00
Sloboda (Ä)
Zlatibor
3
0
|
06.05.2023 13:00 | Sloboda (Ä) | 3 : 0 | Zlatibor | |||||
06.05
13:00
GauÄosi
Jedinstvo Putevi
3
2
|
06.05.2023 13:00 | GauÄosi | 3 : 2 | Jedinstvo Putevi |
06.05
10:00
Soko 2015
Smederevo 1924
2
0
|
06.05.2023 10:00 | Soko 2015 | 2 : 0 | Smederevo 1924 |
06.05
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
OFK Senjak
0
3
|
06.05.2023 10:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 0 : 3 | OFK Senjak | |||||
06.05
10:00
OFK OseÄina
Jedinstvo
0
2
|
06.05.2023 10:00 | OFK OseÄina | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.05
10:00
Respekt
RaÄevac
1
4
|
06.05.2023 10:00 | Respekt | 1 : 4 | RaÄevac | |||||
06.05
10:00
OFK Senjak
Sunrise Å abac
|
06.05.2023 10:00 | OFK Senjak | : | Sunrise Å abac |
06.05
11:00
Crvena zvezda
Kolubara
15
0
|
06.05.2023 11:00 | Crvena zvezda | 15 : 0 | Kolubara | |||||
06.05
11:00
ÄukariÄki
OFK Beograd
3
3
|
06.05.2023 11:00 | ÄukariÄki | 3 : 3 | OFK Beograd | |||||
06.05
16:00
Teleoptik
Partizan
0
2
|
06.05.2023 16:00 | Teleoptik | 0 : 2 | Partizan | |||||
06.05
10:00
Brodarac
OLE
4
3
|
06.05.2023 10:00 | Brodarac | 4 : 3 | OLE |
06.05
11:00
Lider MGM
BuduÄnost
1
1
|
06.05.2023 11:00 | Lider MGM | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
06.05
11:00
TimoÄanin
Duel Juniors
0
3
|
06.05.2023 11:00 | TimoÄanin | 0 : 3 | Duel Juniors | |||||
06.05
12:00
RadniÄki (P)
Real
1
3
|
06.05.2023 12:00 | RadniÄki (P) | 1 : 3 | Real | |||||
06.05
13:00
OFK Å ampion 2014
Trayal Knez Lazar
1
1
|
06.05.2023 13:00 | OFK Å ampion 2014 | 1 : 1 | Trayal Knez Lazar |
06.05
16:30
BuduÄnost
Mihajlovac 1934
6
0
|
06.05.2023 16:30 | BuduÄnost | 6 : 0 | Mihajlovac 1934 | |||||
06.05
12:00
Osipaonica
Napredak
4
0
|
06.05.2023 12:00 | Osipaonica | 4 : 0 | Napredak | |||||
06.05
09:30
ŽelezniÄar Kusadak
PetliÄ SD 2006
3
3
|
06.05.2023 09:30 | ŽelezniÄar Kusadak | 3 : 3 | PetliÄ SD 2006 | |||||
06.05
16:30
Godomin
Mladost 1948
8
0
|
06.05.2023 16:30 | Godomin | 8 : 0 | Mladost 1948 | |||||
06.05
16:30
Mladi radnik 1940
Tesla
2
8
|
06.05.2023 16:30 | Mladi radnik 1940 | 2 : 8 | Tesla |
06.05
16:00
Omladinac
Skela
7
1
|
06.05.2023 16:00 | Omladinac | 7 : 1 | Skela |
06.05
09:30
Tika-taka
MaÄva
0
12
|
06.05.2023 09:30 | Tika-taka | 0 : 12 | MaÄva |
06.05
15:30
Zemun
Torlak
10
0
|
06.05.2023 15:30 | Zemun | 10 : 0 | Torlak | |||||
06.05
08:30
PFK Žarkovo 2000
Ada
8
0
|
06.05.2023 08:30 | PFK Žarkovo 2000 | 8 : 0 | Ada | |||||
06.05
18:30
Karioke
ObiliÄ 1924
3
3
|
06.05.2023 18:30 | Karioke | 3 : 3 | ObiliÄ 1924 | |||||
06.05
12:00
Balkan
BSK 1925
3
1
|
06.05.2023 12:00 | Balkan | 3 : 1 | BSK 1925 |
06.05
10:00
Prva Iskra
Borac (L)
0
0
|
06.05.2023 10:00 | Prva Iskra | 0 : 0 | Borac (L) |
06.05
10:00
Beograd 1929
Kosmaj
4
2
|
06.05.2023 10:00 | Beograd 1929 | 4 : 2 | Kosmaj |
06.05
11:00
OFK 019
Hajduk Veljko
0
2
|
06.05.2023 11:00 | OFK 019 | 0 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
06.05
10:00
RadniÄki
Morava 1918
5
5
|
06.05.2023 10:00 | RadniÄki | 5 : 5 | Morava 1918 | |||||
06.05
10:00
Trstenik PTT
Junior
2
0
|
06.05.2023 10:00 | Trstenik PTT | 2 : 0 | Junior |
06.05
10:00
Tisa NjerÅ”
RadniÄki 1905
8
1
|
06.05.2023 10:00 | Tisa NjerÅ” | 8 : 1 | RadniÄki 1905 |
06.05
10:00
Crnokosa
Jedinstvo Putevi
4
1
|
06.05.2023 10:00 | Crnokosa | 4 : 1 | Jedinstvo Putevi |
06.05
00:00
Zvezda B 2018
Heroj
3
0
|
06.05.2023 00:00 | Zvezda B 2018 | 3 : 0 | Heroj | |||||
06.05
00:00
Crvena zvezda
Zemun
3
0
|
06.05.2023 00:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Zemun |
06.05
12:00
Polet
ModoÅ”
7
2
|
06.05.2023 12:00 | Polet | 7 : 2 | ModoÅ” |
06.05
13:00
Lider MGM
BuduÄnost
1
0
|
06.05.2023 13:00 | Lider MGM | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
06.05
13:00
TimoÄanin
Duel Juniors
1
2
|
06.05.2023 13:00 | TimoÄanin | 1 : 2 | Duel Juniors | |||||
06.05
14:00
RadniÄki (P)
Real NiÅ”
1
5
|
06.05.2023 14:00 | RadniÄki (P) | 1 : 5 | Real NiÅ” |
06.05
09:00
SinÄeliÄ 2012
Milutinac
0
1
|
06.05.2023 09:00 | SinÄeliÄ 2012 | 0 : 1 | Milutinac | |||||
06.05
10:00
Zemun
Srem
20
0
|
06.05.2023 10:00 | Zemun | 20 : 0 | Srem | |||||
06.05
11:00
Å umadinac
IMT
0
2
|
06.05.2023 11:00 | Å umadinac | 0 : 2 | IMT |
06.05
10:00
Zvezda
Zabrežje
2
0
|
06.05.2023 10:00 | Zvezda | 2 : 0 | Zabrežje |
06.05
14:00
KovaÄevac 1956
Beograd 1929
0
9
|
06.05.2023 14:00 | KovaÄevac 1956 | 0 : 9 | Beograd 1929 |
06.05
09:00
Arena SU
BajŔa
4
0
|
06.05.2023 09:00 | Arena SU | 4 : 0 | BajŔa | |||||
06.05
11:00
Subotica 11
Spartak
0
1
|
06.05.2023 11:00 | Subotica 11 | 0 : 1 | Spartak | |||||
06.05
09:30
Subotica 10
Vinogradar
2
0
|
06.05.2023 09:30 | Subotica 10 | 2 : 0 | Vinogradar |
06.05
14:00
Rudar (KM)
Novi Pazar
4
2
|
06.05.2023 14:00 | Rudar (KM) | 4 : 2 | Novi Pazar |
06.05
10:00
Rudar (S)
RSK
0
2
|
06.05.2023 10:00 | Rudar (S) | 0 : 2 | RSK | |||||
06.05
10:00
OPK Rudar 1933
SFU Gornjak
7
1
|
06.05.2023 10:00 | OPK Rudar 1933 | 7 : 1 | SFU Gornjak |
06.05
10:00
Pobednik
BuduÄnost
0
3
|
06.05.2023 10:00 | Pobednik | 0 : 3 | BuduÄnost |
06.05
20:00
FMP Soccerbet
Cedevita Olimpija
102
96
|
06.05.2023 20:00 | FMP Soccerbet | 102 : 96 | Cedevita Olimpija | 1:1 |
06.05
19:00
Smederevo
InÄija
33
33
|
06.05.2023 19:00 | Smederevo | 33 : 33 | InÄija |
06.05
18:00
Slavija
RadniÄki 1958
36
17
|
06.05.2023 18:00 | Slavija | 36 : 17 | RadniÄki 1958 | |||||
06.05
19:00
Jabuka
Potisje Pleteks
22
31
|
06.05.2023 19:00 | Jabuka | 22 : 31 | Potisje Pleteks | |||||
06.05
17:00
Mladost TSK
Jedinstvo
32
36
|
06.05.2023 17:00 | Mladost TSK | 32 : 36 | Jedinstvo |
06.05
14:00
Mladost
Aleksinac
35
33
|
06.05.2023 14:00 | Mladost | 35 : 33 | Aleksinac | |||||
06.05
18:30
ORK Bor
Morava
25
36
|
06.05.2023 18:30 | ORK Bor | 25 : 36 | Morava | |||||
06.05
14:00
DuboÄica 54 - 2
ŽitoraÄa
30
29
|
06.05.2023 14:00 | DuboÄica 54 - 2 | 30 : 29 | ŽitoraÄa |
06.05
18:00
Sombor
Crepaja
32
37
|
06.05.2023 18:00 | Sombor | 32 : 37 | Crepaja | |||||
06.05
17:00
Dolovo
RA Dinamo
17
19
|
06.05.2023 17:00 | Dolovo | 17 : 19 | RA Dinamo |
06.05
19:00
Prijepolje
Omladinac
33
32
|
06.05.2023 19:00 | Prijepolje | 33 : 32 | Omladinac | |||||
06.05
15:00
TrepÄa
Užice
52
20
|
06.05.2023 15:00 | TrepÄa | 52 : 20 | Užice |
06.05
16:00
KljajiÄevo
Borac
24
28
|
06.05.2023 16:00 | KljajiÄevo | 24 : 28 | Borac |
06.05
19:00
Jagodina
Mladost (NP)
20
24
|
06.05.2023 19:00 | Jagodina | 20 : 24 | Mladost (NP) |
06.05
18:30
Beograd
RadniÄki BG
18
25
|
06.05.2023 18:30 | Beograd | 18 : 25 | RadniÄki BG |
06.05
18:00
Metalac 2015
Prijepolje
28
27
|
06.05.2023 18:00 | Metalac 2015 | 28 : 27 | Prijepolje |
06.05
18:30
Remesiana
ZajeÄar 1949
26
29
|
06.05.2023 18:30 | Remesiana | 26 : 29 | ZajeÄar 1949 |
06.05
11:00
Vrbas
Halas Jožef 2
20
47
|
06.05.2023 11:00 | Vrbas | 20 : 47 | Halas Jožef 2 |
06.05
Prokuplje
Radnik
0
5
|
06.05.2023 | Prokuplje | 0 : 5 | Radnik |
06.05
00:00
Novi Sad Wild Dogs
SBB Vukovi Beograd
0
35
|
06.05.2023 00:00 | Novi Sad Wild Dogs | 0 : 35 | SBB Vukovi Beograd |
06.05
00:00
Royal Crowns
Subotica Gorillas
53
0
|
06.05.2023 00:00 | Royal Crowns | 53 : 0 | Subotica Gorillas |