12.05
17:00
Radnički (SM)
Radnički (NB)
5
0
|
12.05.2023 17:00 | Radnički (SM) | 5 : 0 | Radnički (NB) | |||||
12.05
17:00
RFK Grafičar
RFK Novi Sad 1921
2
0
|
12.05.2023 17:00 | RFK Grafičar | 2 : 0 | RFK Novi Sad 1921 |
12.05
16:00
Studentski grad
Budućnost
1
0
|
12.05.2023 16:00 | Studentski grad | 1 : 0 | Budućnost | |||||
12.05
14:00
Ušće Novi Beograd
Teleoptik
0
2
|
12.05.2023 14:00 | Ušće Novi Beograd | 0 : 2 | Teleoptik |
12.05
17:00
Bane 1931
OFK Ras
1
0
|
12.05.2023 17:00 | Bane 1931 | 1 : 0 | OFK Ras |
12.05
18:00
Velež
Igman
3
3
|
12.05.2023 18:00 | Velež | 3 : 3 | Igman | |||||
12.05
20:00
Sarajevo
Željezničar
2
2
|
12.05.2023 20:00 | Sarajevo | 2 : 2 | Željezničar | |||||
12.05
17:00
Sloga Meridian
Zrinjski
1
3
|
12.05.2023 17:00 | Sloga Meridian | 1 : 3 | Zrinjski |
12.05
17:00
Laktaši
Sutjeska
4
1
|
12.05.2023 17:00 | Laktaši | 4 : 1 | Sutjeska |
12.05
21:00
RC Lens
Stade de Reims
2
1
|
12.05.2023 21:00 | RC Lens | 2 : 1 | Stade de Reims |
12.05
20:45
Lazio
Lecce
2
2
|
12.05.2023 20:45 | Lazio | 2 : 2 | Lecce |
12.05
21:00
RCD Mallorca
Cádiz CF
1
0
|
12.05.2023 21:00 | RCD Mallorca | 1 : 0 | Cádiz CF |
12.05
11:00
Bežanija
IMT 2
1
4
|
12.05.2023 11:00 | Bežanija | 1 : 4 | IMT 2 |
12.05
11:00
Radnički (NB)
IMT
0
0
|
12.05.2023 11:00 | Radnički (NB) | 0 : 0 | IMT |
12.05
16:30
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
3
0
|
12.05.2023 16:30 | Sloga (P) | 3 : 0 | Jedinstvo Putevi |
12.05
17:00
TSC
Tisa Njerš
1
0
|
12.05.2023 17:00 | TSC | 1 : 0 | Tisa Njerš |
12.05
17:00
Jedinstvo Putevi
Savinac 1933
1
4
|
12.05.2023 17:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 4 | Savinac 1933 |
12.05
16:00
Mladost
Mačva 1929
10
2
|
12.05.2023 16:00 | Mladost | 10 : 2 | Mačva 1929 |
12.05
17:30
Kula
OFK Odžaci
3
0
|
12.05.2023 17:30 | Kula | 3 : 0 | OFK Odžaci | |||||
12.05
17:30
Tekstilac
Polet
1
1
|
12.05.2023 17:30 | Tekstilac | 1 : 1 | Polet | |||||
12.05
17:30
Tvrđava
Radnički
0
5
|
12.05.2023 17:30 | Tvrđava | 0 : 5 | Radnički | |||||
12.05
17:30
Borac
BSK
3
0
|
12.05.2023 17:30 | Borac | 3 : 0 | BSK | |||||
12.05
17:30
Omladinac
Zadrugar
|
12.05.2023 17:30 | Omladinac | : | Zadrugar |
12.05
18:00
Vojvodina
Dinamo
26
23
|
12.05.2023 18:00 | Vojvodina | 26 : 23 | Dinamo |
12.05
17:30
Inđija
Lavovi
40
31
|
12.05.2023 17:30 | Inđija | 40 : 31 | Lavovi |
12.05
18:00
Mokra Gora
Goč Merkur
25
34
|
12.05.2023 18:00 | Mokra Gora | 25 : 34 | Goč Merkur |
12.05
19:00
Potisje Pleteks
Radnički 1958
34
18
|
12.05.2023 19:00 | Potisje Pleteks | 34 : 18 | Radnički 1958 |
12.05
20:30
Srbobran
Hajduk
19
24
|
12.05.2023 20:30 | Srbobran | 19 : 24 | Hajduk | |||||
12.05
19:00
Jugović 2
Kikinda 2 Grindex
31
21
|
12.05.2023 19:00 | Jugović 2 | 31 : 21 | Kikinda 2 Grindex |
12.05
19:30
Mladost
Proleter
33
27
|
12.05.2023 19:30 | Mladost | 33 : 27 | Proleter |
12.05
19:30
Spandau 04
Astralpool Sabadell
10
11
|
12.05.2023 19:30 | Spandau 04 | 10 : 11 | Astralpool Sabadell | |||||
12.05
20:00
CN Marseille
Jug AO
15
11
|
12.05.2023 20:00 | CN Marseille | 15 : 11 | Jug AO | |||||
12.05
19:30
Genesys OSC Budapest
Novi Beograd
9
11
|
12.05.2023 19:30 | Genesys OSC Budapest | 9 : 11 | Novi Beograd | |||||
12.05
20:00
FTC Telekom Budapest
AN Brescia
10
6
|
12.05.2023 20:00 | FTC Telekom Budapest | 10 : 6 | AN Brescia |
12.05
21:00
Novi Sad
Leskovac
2
0
|
12.05.2023 21:00 | Novi Sad | 2 : 0 | Leskovac |