10.11
13:00
Timok 1919
RadniÄki (SM)
0
1
|
10.11.2021 13:00 | Timok 1919 | 0 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
10.11
13:00
Zlatibor
IMT
0
0
|
10.11.2021 13:00 | Zlatibor | 0 : 0 | IMT | |||||
10.11
17:00
OFK BaÄka
Mladost GAT
0
0
|
10.11.2021 17:00 | OFK BaÄka | 0 : 0 | Mladost GAT | |||||
10.11
17:00
MaÄva
ŽelezniÄar
0
1
|
10.11.2021 17:00 | MaÄva | 0 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
10.11
13:00
OFK Žarkovo
Kabel
2
0
|
10.11.2021 13:00 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Kabel | |||||
10.11
13:00
InÄija
Loznica
0
0
|
10.11.2021 13:00 | InÄija | 0 : 0 | Loznica | |||||
10.11
17:00
Javor Matis
Rad
2
0
|
10.11.2021 17:00 | Javor Matis | 2 : 0 | Rad |
10.11
13:00
MaÄva 1929
Sloga (BB)
0
1
|
10.11.2021 13:00 | MaÄva 1929 | 0 : 1 | Sloga (BB) |
10.11
15:00
LeŔtane
Prva iskra
0
2
|
10.11.2021 15:00 | LeŔtane | 0 : 2 | Prva iskra |
10.11
13:00
BajŔa
StaniÅ”iÄ
2
3
|
10.11.2021 13:00 | BajÅ”a | 2 : 3 | StaniÅ”iÄ |
10.11
17:30
Jedinstvo
Mladost
2
1
|
10.11.2021 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost | |||||
10.11
17:30
Grbalj
Bokelj
0
0
|
10.11.2021 17:30 | Grbalj | 0 : 0 | Bokelj | |||||
10.11
17:30
Cetinje
Igalo
0
2
|
10.11.2021 17:30 | Cetinje | 0 : 2 | Igalo | |||||
10.11
17:30
Berane
OFK Titograd
2
0
|
10.11.2021 17:30 | Berane | 2 : 0 | OFK Titograd | |||||
10.11
17:30
Kom
Arsenal
1
1
|
10.11.2021 17:30 | Kom | 1 : 1 | Arsenal |
10.11
13:00
Pljevlja 97
Gusinje
3
0
|
10.11.2021 13:00 | Pljevlja 97 | 3 : 0 | Gusinje |
10.11
10:00
OFK VrŔac
GFK Sloven
4
1
|
10.11.2021 10:00 | OFK VrŔac | 4 : 1 | GFK Sloven |
10.11
10:00
RadniÄki 1923
Borac 1932
3
0
|
10.11.2021 10:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 0 | Borac 1932 |
10.11
11:00
RadniÄki 1923
Sunrise Å abac
3
1
|
10.11.2021 11:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 1 | Sunrise Å abac |
10.11
Vlasina
RadniÄki 2
0
0
|
10.11.2021 | Vlasina | 0 : 0 | RadniÄki 2 | |||||
10.11
RadniÄki (P)
OFK RadniÄki
1
3
|
10.11.2021 | RadniÄki (P) | 1 : 3 | OFK RadniÄki |
10.11
14:00
Omladinac
Dinamo 1945
2
0
|
10.11.2021 14:00 | Omladinac | 2 : 0 | Dinamo 1945 |
10.11
13:00
Tutin
Novi Pazar
0
4
|
10.11.2021 13:00 | Tutin | 0 : 4 | Novi Pazar |
10.11
10:00
OFK JugoviÄ
Derby 2015
1
0
|
10.11.2021 10:00 | OFK JugoviÄ | 1 : 0 | Derby 2015 |
10.11
08:30
Teleoptik
OFK Beograd
2
0
|
10.11.2021 08:30 | Teleoptik | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
10.11
11:00
011
Voždovac
1
2
|
10.11.2021 11:00 | 011 | 1 : 2 | Voždovac | |||||
10.11
Rad
Crvena zvezda
0
1
|
10.11.2021 | Rad | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
10.11
14:00
IMT
RadniÄki (NB)
3
1
|
10.11.2021 14:00 | IMT | 3 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
10.11
14:00
OLE
RFK GrafiÄar
2
1
|
10.11.2021 14:00 | OLE | 2 : 1 | RFK GrafiÄar | |||||
10.11
10:00
SinÄeliÄ
ÄukariÄki
1
4
|
10.11.2021 10:00 | SinÄeliÄ | 1 : 4 | ÄukariÄki | |||||
10.11
13:00
Lokomotiva
Milutinac
3
1
|
10.11.2021 13:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Milutinac | |||||
10.11
10:30
Partizan
ADA
8
0
|
10.11.2021 10:30 | Partizan | 8 : 0 | ADA |
10.11
14:00
Proleter 2006
GFK Sloven
1
4
|
10.11.2021 14:00 | Proleter 2006 | 1 : 4 | GFK Sloven |
10.11
13:00
011
Rad
0
8
|
10.11.2021 13:00 | 011 | 0 : 8 | Rad |
10.11
11:00
Savacium
Omladinac 2014
7
0
|
10.11.2021 11:00 | Savacium | 7 : 0 | Omladinac 2014 |
10.11
Trnovac
BuduÄnost
1
3
|
10.11.2021 | Trnovac | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
10.11
OFK TopliÄanin
VuÄje
5
6
|
10.11.2021 | OFK TopliÄanin | 5 : 6 | VuÄje | |||||
10.11
Mineralac
Kopernikus ŽelezniÄar 2
3
2
|
10.11.2021 | Mineralac | 3 : 2 | Kopernikus ŽelezniÄar 2 | |||||
10.11
BSK
Dinamo
0
11
|
10.11.2021 | BSK | 0 : 11 | Dinamo | |||||
10.11
OFK Kosanica
Radnik
1
3
|
10.11.2021 | OFK Kosanica | 1 : 3 | Radnik | |||||
10.11
Lugina
GFK DuboÄica
0
1
|
10.11.2021 | Lugina | 0 : 1 | GFK DuboÄica |
10.11
00:00
Trnovac
BuduÄnost
0
8
|
10.11.2021 00:00 | Trnovac | 0 : 8 | BuduÄnost | |||||
10.11
00:00
OFK Kosanica
Radnik
4
3
|
10.11.2021 00:00 | OFK Kosanica | 4 : 3 | Radnik | |||||
10.11
00:00
OFK TopliÄanin
VuÄje
12
0
|
10.11.2021 00:00 | OFK TopliÄanin | 12 : 0 | VuÄje | |||||
10.11
00:00
Mineralac
Kopernikus ŽelezniÄar 2
12
0
|
10.11.2021 00:00 | Mineralac | 12 : 0 | Kopernikus ŽelezniÄar 2 | |||||
10.11
00:00
BSK
Dinamo
0
2
|
10.11.2021 00:00 | BSK | 0 : 2 | Dinamo | |||||
10.11
00:00
Lugina
GFK DuboÄica
2
6
|
10.11.2021 00:00 | Lugina | 2 : 6 | GFK DuboÄica | |||||
10.11
00:00
Sloga
OFK BuduÄnost 2020
1
5
|
10.11.2021 00:00 | Sloga | 1 : 5 | OFK BuduÄnost 2020 | |||||
10.11
00:00
Filip FilipoviÄ
Real NiÅ” 2
1
5
|
10.11.2021 00:00 | Filip FilipoviÄ | 1 : 5 | Real NiÅ” 2 |
10.11
22:00
Joventut
Turk Telekom
76
67
|
10.11.2021 22:00 | Joventut | 76 : 67 | Turk Telekom | |||||
10.11
21:00
MoraBanc Andorra
Partizan
61
60
|
10.11.2021 21:00 | MoraBanc Andorra | 61 : 60 | Partizan | |||||
10.11
19:00
Lietkabelis
Hamburg Towers
96
100
|
10.11.2021 19:00 | Lietkabelis | 96 : 100 | Hamburg Towers |
10.11
21:30
Virtus Segafredo
Valencia
96
97
|
10.11.2021 21:30 | Virtus Segafredo | 96 : 97 | Valencia | |||||
10.11
21:00
Cedevita Olimpija
Ratiopharm Ulm
96
101
|
10.11.2021 21:00 | Cedevita Olimpija | 96 : 101 | Ratiopharm Ulm | |||||
10.11
19:30
Promitheas Patras
Frutti Extra Bursaspor
83
80
|
10.11.2021 19:30 | Promitheas Patras | 83 : 80 | Frutti Extra Bursaspor | |||||
10.11
21:00
Gran Canaria
Mincidelice JL Bourg Basket
78
49
|
10.11.2021 21:00 | Gran Canaria | 78 : 49 | Mincidelice JL Bourg Basket |
10.11
15:00
MZT Skopje
Pelister Bitolj
80
64
|
10.11.2021 15:00 | MZT Skopje | 80 : 64 | Pelister Bitolj | |||||
10.11
18:00
Podgorica
Zlatibor
66
73
|
10.11.2021 18:00 | Podgorica | 66 : 73 | Zlatibor | |||||
10.11
21:00
Mladost MaxBet
Borac
87
92
|
10.11.2021 21:00 | Mladost MaxBet | 87 : 92 | Borac |
10.11
19:00
Kolubara LA 2003
Metalac
74
56
|
10.11.2021 19:00 | Kolubara LA 2003 | 74 : 56 | Metalac | |||||
10.11
18:00
OKK Novi Pazar
Dunav
60
76
|
10.11.2021 18:00 | OKK Novi Pazar | 60 : 76 | Dunav | |||||
10.11
17:00
Zdravlje Leskovac
Sloboda
78
75
|
10.11.2021 17:00 | Zdravlje Leskovac | 78 : 75 | Sloboda | |||||
10.11
19:00
Sloga
TamiÅ”
75
76
|
10.11.2021 19:00 | Sloga | 75 : 76 | TamiÅ” | |||||
10.11
18:00
SPD RadniÄki
Dynamic VIP PAY
95
84
|
10.11.2021 18:00 | SPD RadniÄki | 95 : 84 | Dynamic VIP PAY |
10.11
21:45
Zemun
Crvena zvezda 2
58
80
|
10.11.2021 21:45 | Zemun | 58 : 80 | Crvena zvezda 2 |
10.11
20:20
IBC
Flash
89
74
|
10.11.2021 20:20 | IBC | 89 : 74 | Flash |
10.11
20:30
Hajduk Veljko
ParaÄin
59
70
|
10.11.2021 20:30 | Hajduk Veljko | 59 : 70 | ParaÄin | |||||
10.11
14:00
Hisar
Smederevo
20
0
|
10.11.2021 14:00 | Hisar | 20 : 0 | Smederevo | |||||
10.11
19:15
Student 2
Palanka 2021
78
47
|
10.11.2021 19:15 | Student 2 | 78 : 47 | Palanka 2021 |
10.11
18:30
Crvena zvezda
VrŔac
85
53
|
10.11.2021 18:30 | Crvena zvezda | 85 : 53 | VrŔac |
10.11
20:15
VrŔac
KrajiŔnik
3
0
|
10.11.2021 20:15 | VrŔac | 3 : 0 | KrajiŔnik |
10.11
19:00
Spartak (S)
Ub
0
3
|
10.11.2021 19:00 | Spartak (S) | 0 : 3 | Ub | |||||
10.11
19:00
ŽelezniÄar
Partizan Soccerbet
3
1
|
10.11.2021 19:00 | ŽelezniÄar | 3 : 1 | Partizan Soccerbet |
10.11
21:20
Partizan
Crvena zvezda
3
2
|
10.11.2021 21:20 | Partizan | 3 : 2 | Crvena zvezda |
10.11
19:00
JugoviÄ
Vojvodina
22
26
|
10.11.2021 19:00 | JugoviÄ | 22 : 26 | Vojvodina | |||||
10.11
18:00
Crvena zvezda
Metaloplastika
28
34
|
10.11.2021 18:00 | Crvena zvezda | 28 : 34 | Metaloplastika | |||||
10.11
19:30
ObiliÄ
Dinamo
29
34
|
10.11.2021 19:30 | ObiliÄ | 29 : 34 | Dinamo |
10.11
18:00
Proleter
ŽelezniÄar 1949
33
26
|
10.11.2021 18:00 | Proleter | 33 : 26 | ŽelezniÄar 1949 | |||||
10.11
18:30
Spartak
DuboÄica 54
22
27
|
10.11.2021 18:30 | Spartak | 22 : 27 | DuboÄica 54 | |||||
10.11
19:00
Å amot 65
Rudar
28
25
|
10.11.2021 19:00 | Å amot 65 | 28 : 25 | Rudar |
10.11
20:00
Majdanpek
Borsko jezero
40
27
|
10.11.2021 20:00 | Majdanpek | 40 : 27 | Borsko jezero |
10.11
19:30
RadniÄki
Jedinstvo
35
20
|
10.11.2021 19:30 | RadniÄki | 35 : 20 | Jedinstvo |
10.11
20:30
Mladost
Mokrin
30
28
|
10.11.2021 20:30 | Mladost | 30 : 28 | Mokrin |
10.11
19:00
Jug AO
CN Marseille
9
14
|
10.11.2021 19:00 | Jug AO | 9 : 14 | CN Marseille | |||||
10.11
20:00
BVK Crvena zvezda
OSC Budapest
8
11
|
10.11.2021 20:00 | BVK Crvena zvezda | 8 : 11 | OSC Budapest | |||||
10.11
20:30
Pro Recco
Steaua Bucuresti
23
5
|
10.11.2021 20:30 | Pro Recco | 23 : 5 | Steaua Bucuresti | |||||
10.11
19:00
Spandau 04
Waspo 98 Hannover
11
11
|
10.11.2021 19:00 | Spandau 04 | 11 : 11 | Waspo 98 Hannover |
10.11
19:00
Valjevo
Å abac
10
16
|
10.11.2021 19:00 | Valjevo | 10 : 16 | Å abac | |||||
10.11
21:00
Valis
Nais
12
9
|
10.11.2021 21:00 | Valis | 12 : 9 | Nais | |||||
10.11
16:45
Stari Grad
Banjica
8
14
|
10.11.2021 16:45 | Stari Grad | 8 : 14 | Banjica | |||||
10.11
20:30
Proleter
Vojvodina
8
9
|
10.11.2021 20:30 | Proleter | 8 : 9 | Vojvodina |
10.11
21:50
Intelektualac
Hram
7
3
|
10.11.2021 21:50 | Intelektualac | 7 : 3 | Hram |
10.11
20:15
FON
Konjarnik
2
3
|
10.11.2021 20:15 | FON | 2 : 3 | Konjarnik |
10.11
21:00
Novi Sad
SAS
6
1
|
10.11.2021 21:00 | Novi Sad | 6 : 1 | SAS |