14.11
13:00
Rad
InÄija
4
0
|
14.11.2021 13:00 | Rad | 4 : 0 | InÄija | |||||
14.11
13:00
BuduÄnost
OFK BaÄka
0
1
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | OFK BaÄka |
14.11
13:00
Borac (Å )
Dinamo 1945
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Borac (Å ) | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
14.11
13:00
Borac (S)
RadniÄki (Zr)
4
0
|
14.11.2021 13:00 | Borac (S) | 4 : 0 | RadniÄki (Zr) |
14.11
13:00
Borac 1926
Real
2
3
|
14.11.2021 13:00 | Borac 1926 | 2 : 3 | Real | |||||
14.11
13:00
SuŔica
MaÄva 1929
1
1
|
14.11.2021 13:00 | SuÅ”ica | 1 : 1 | MaÄva 1929 |
14.11
11:00
Prva iskra
Jedinstvo
2
1
|
14.11.2021 11:00 | Prva iskra | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.11
10:00
Borac
Zvezdara
0
2
|
14.11.2021 10:00 | Borac | 0 : 2 | Zvezdara | |||||
14.11
13:30
BSK BorÄa
Brodarac
1
0
|
14.11.2021 13:30 | BSK BorÄa | 1 : 0 | Brodarac |
14.11
13:00
Trayal
Hajduk Veljko
1
0
|
14.11.2021 13:00 | Trayal | 1 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
14.11
13:00
BuduÄnost (P)
Sloga (L)
3
0
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost (P) | 3 : 0 | Sloga (L) | |||||
14.11
13:00
Rembas
TimoÄanin
2
2
|
14.11.2021 13:00 | Rembas | 2 : 2 | TimoÄanin |
14.11
13:00
Borac
Sloga
1
1
|
14.11.2021 13:00 | Borac | 1 : 1 | Sloga | |||||
14.11
13:00
Omladinac FAM
Polet
4
1
|
14.11.2021 13:00 | Omladinac FAM | 4 : 1 | Polet |
14.11
13:00
BuduÄnost
Jedinstvo
2
1
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.11
13:00
Sloboda
Mladost
3
1
|
14.11.2021 13:00 | Sloboda | 3 : 1 | Mladost | |||||
14.11
13:00
Hajduk
Cement
4
1
|
14.11.2021 13:00 | Hajduk | 4 : 1 | Cement | |||||
14.11
13:00
Podunavac
Sloga (E)
1
0
|
14.11.2021 13:00 | Podunavac | 1 : 0 | Sloga (E) | |||||
14.11
13:00
Dunav
RFK Novi Sad 1921
0
2
|
14.11.2021 13:00 | Dunav | 0 : 2 | RFK Novi Sad 1921 |
14.11
13:00
Mladost (T)
BaÄka 1901
3
2
|
14.11.2021 13:00 | Mladost (T) | 3 : 2 | BaÄka 1901 | |||||
14.11
13:00
BaÄka (P)
ÄSK Pivara
3
0
|
14.11.2021 13:00 | BaÄka (P) | 3 : 0 | ÄSK Pivara | |||||
14.11
13:00
Tavankut
Hercegovac
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Tavankut | 3 : 0 | Hercegovac | |||||
14.11
13:00
Vojvodina (BG)
Preporod
4
3
|
14.11.2021 13:00 | Vojvodina (BG) | 4 : 3 | Preporod | |||||
14.11
13:00
StaniÅ”iÄ
Sloga
4
2
|
14.11.2021 13:00 | StaniÅ”iÄ | 4 : 2 | Sloga |
14.11
13:30
Komgrap
BSK 1925
3
1
|
14.11.2021 13:30 | Komgrap | 3 : 1 | BSK 1925 | |||||
14.11
13:30
Zuce 2019
Lokomotiva
2
0
|
14.11.2021 13:30 | Zuce 2019 | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
14.11
11:00
PKB
Napredak
0
0
|
14.11.2021 11:00 | PKB | 0 : 0 | Napredak | |||||
14.11
13:30
PoŔtar Zvezdara
Torlak
1
2
|
14.11.2021 13:30 | PoŔtar Zvezdara | 1 : 2 | Torlak | |||||
14.11
11:00
Kosmaj
Zvezda
2
1
|
14.11.2021 11:00 | Kosmaj | 2 : 1 | Zvezda |
14.11
13:00
JoŔanica
Å umadija (T)
9
0
|
14.11.2021 13:00 | JoŔanica | 9 : 0 | Šumadija (T) | |||||
14.11
13:00
Polet
Tutin
0
2
|
14.11.2021 13:00 | Polet | 0 : 2 | Tutin |
14.11
13:00
Jasen
Polimlje
1
0
|
14.11.2021 13:00 | Jasen | 1 : 0 | Polimlje | |||||
14.11
13:00
Zlatar
Omladinac
0
0
|
14.11.2021 13:00 | Zlatar | 0 : 0 | Omladinac | |||||
14.11
13:00
Polet (T)
Savinac
2
0
|
14.11.2021 13:00 | Polet (T) | 2 : 0 | Savinac | |||||
14.11
13:00
Jedinstvo (K)
Jedinstvo Putevi
2
0
|
14.11.2021 13:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi |
14.11
13:00
Zadrugar
Cer
0
1
|
14.11.2021 13:00 | Zadrugar | 0 : 1 | Cer | |||||
14.11
13:00
Vrelo Sport
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
1
|
14.11.2021 13:00 | Vrelo Sport | 0 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
14.11
13:00
Borac
Strmovo 1968
3
1
|
14.11.2021 13:00 | Borac | 3 : 1 | Strmovo 1968 |
14.11
13:00
Sloga (B)
Sloga 33
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Sloga (B) | 2 : 1 | Sloga 33 | |||||
14.11
13:00
Rudar (S)
OFK Mihajlovac
1
2
|
14.11.2021 13:00 | Rudar (S) | 1 : 2 | OFK Mihajlovac | |||||
14.11
13:00
Pomoravlje 1946
Äerdap
5
0
|
14.11.2021 13:00 | Pomoravlje 1946 | 5 : 0 | Äerdap | |||||
14.11
13:00
OFK AranÄelovac 1979
OFK Napredak
4
3
|
14.11.2021 13:00 | OFK AranÄelovac 1979 | 4 : 3 | OFK Napredak |
14.11
13:00
Jedinstvo (GM)
NaŔa krila 1936
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Jedinstvo (GM) | 3 : 0 | NaŔa krila 1936 | |||||
14.11
13:00
Morava
Orljane
2
2
|
14.11.2021 13:00 | Morava | 2 : 2 | Orljane | |||||
14.11
13:00
Pukovac
MaloŔiŔte
4
3
|
14.11.2021 13:00 | Pukovac | 4 : 3 | MaloŔiŔte | |||||
14.11
13:00
OFK NiÅ”
Rudar
1
2
|
14.11.2021 13:00 | OFK NiÅ” | 1 : 2 | Rudar | |||||
14.11
11:00
Car Konstantin
Mladost (B)
2
1
|
14.11.2021 11:00 | Car Konstantin | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
14.11
13:00
Mladost (M)
Aluminijum
2
0
|
14.11.2021 13:00 | Mladost (M) | 2 : 0 | Aluminijum | |||||
14.11
13:00
Delijski Vis
Bukovik
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Delijski Vis | 3 : 0 | Bukovik | |||||
14.11
13:00
OFK Napredak 1929
OFK SinÄeliÄ
1
0
|
14.11.2021 13:00 | OFK Napredak 1929 | 1 : 0 | OFK SinÄeliÄ |
14.11
13:00
Radan
Plantaža
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Radan | 3 : 0 | Plantaža | |||||
14.11
13:00
Trnovac
Moravac Orion
6
0
|
14.11.2021 13:00 | Trnovac | 6 : 0 | Moravac Orion | |||||
14.11
13:00
Jedinstvo
ŽitoraÄa
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | ŽitoraÄa | |||||
14.11
13:00
OFK Alakince
OFK TopliÄanin
0
0
|
14.11.2021 13:00 | OFK Alakince | 0 : 0 | OFK TopliÄanin |
14.11
13:00
Župa
Gradina
8
0
|
14.11.2021 13:00 | Župa | 8 : 0 | Gradina | |||||
14.11
13:00
Juhor
LevaÄ
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Juhor | 2 : 1 | LevaÄ | |||||
14.11
13:00
KuŔiljevo
Jedinstvo 1936
2
3
|
14.11.2021 13:00 | KuŔiljevo | 2 : 3 | Jedinstvo 1936 |
14.11
11:00
Jedinstvo (P)
Balkanski
1
1
|
14.11.2021 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Balkanski | |||||
14.11
13:00
Rajko MitiÄ
Brodoremont
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Rajko MitiÄ | 3 : 0 | Brodoremont | |||||
14.11
13:00
Äerdap
Sloga
4
0
|
14.11.2021 13:00 | Äerdap | 4 : 0 | Sloga | |||||
14.11
13:00
OFK 019
Tanasko RajiÄ
3
1
|
14.11.2021 13:00 | OFK 019 | 3 : 1 | Tanasko RajiÄ |
14.11
13:00
BuduÄnost (M)
Lipar
3
0
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost (M) | 3 : 0 | Lipar | |||||
14.11
13:00
NaŔa Zvezda
Crvenka
7
1
|
14.11.2021 13:00 | NaŔa Zvezda | 7 : 1 | Crvenka | |||||
14.11
13:00
Kordun
RadniÄki 1918
4
3
|
14.11.2021 13:00 | Kordun | 4 : 3 | RadniÄki 1918 | |||||
14.11
13:00
BuduÄnost (P)
Borac (BG)
1
0
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost (P) | 1 : 0 | Borac (BG) | |||||
14.11
13:00
BuduÄnost (G)
Borac 46
5
2
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost (G) | 5 : 2 | Borac 46 |
14.11
13:00
Partizan (G)
Jedinstvo SteviÄ
0
1
|
14.11.2021 13:00 | Partizan (G) | 0 : 1 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
14.11
13:00
Vulturul
Potporanj
1
3
|
14.11.2021 13:00 | Vulturul | 1 : 3 | Potporanj | |||||
14.11
13:00
Crvena zvezda
HajduÄica
1
1
|
14.11.2021 13:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | HajduÄica | |||||
14.11
13:00
Dolina
Sloga (BNS)
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Dolina | 3 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
14.11
13:00
Dolovo
Stari TamiÅ”
2
0
|
14.11.2021 13:00 | Dolovo | 2 : 0 | Stari TamiÅ” | |||||
14.11
13:00
BuduÄnost (A)
RadniÄki (K)
0
1
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost (A) | 0 : 1 | RadniÄki (K) |
14.11
13:00
Sremac (D)
Ljukovo
1
4
|
14.11.2021 13:00 | Sremac (D) | 1 : 4 | Ljukovo | |||||
14.11
13:00
Borac (M)
Borac (K)
4
1
|
14.11.2021 13:00 | Borac (M) | 4 : 1 | Borac (K) | |||||
14.11
13:00
Partizan
Jadran
3
1
|
14.11.2021 13:00 | Partizan | 3 : 1 | Jadran | |||||
14.11
13:00
FruŔkogorac
Hajduk
1
3
|
14.11.2021 13:00 | FruŔkogorac | 1 : 3 | Hajduk | |||||
14.11
13:00
RadniÄki
Sremac (DeÄ)
1
0
|
14.11.2021 13:00 | RadniÄki | 1 : 0 | Sremac (DeÄ) | |||||
14.11
13:00
Sloga
Sremac (V)
2
4
|
14.11.2021 13:00 | Sloga | 2 : 4 | Sremac (V) | |||||
14.11
13:00
Napredak
ŽelezniÄar
0
2
|
14.11.2021 13:00 | Napredak | 0 : 2 | ŽelezniÄar |
14.11
13:00
BuduÄnost
Proleter
0
1
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | Proleter | |||||
14.11
13:00
Iskra
Napredak
0
0
|
14.11.2021 13:00 | Iskra | 0 : 0 | Napredak | |||||
14.11
13:00
ÄurÄin
BaÄka
5
0
|
14.11.2021 13:00 | ÄurÄin | 5 : 0 | BaÄka |
14.11
13:00
BaÄinac
PetliÄ SD 026
2
0
|
14.11.2021 13:00 | BaÄinac | 2 : 0 | PetliÄ SD 026 | |||||
14.11
13:00
Borac 1932
Polet
4
1
|
14.11.2021 13:00 | Borac 1932 | 4 : 1 | Polet | |||||
14.11
13:00
Podunavac
Mladi radnik 1940
0
1
|
14.11.2021 13:00 | Podunavac | 0 : 1 | Mladi radnik 1940 | |||||
14.11
13:00
GlavaÅ”
Jedinstvo
2
3
|
14.11.2021 13:00 | GlavaÅ” | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
14.11
13:00
Sloga
Mladost 1948
4
1
|
14.11.2021 13:00 | Sloga | 4 : 1 | Mladost 1948 | |||||
14.11
13:00
Radnik
ŽelezniÄar Kusadak
0
0
|
14.11.2021 13:00 | Radnik | 0 : 0 | ŽelezniÄar Kusadak | |||||
14.11
13:00
Osipaonica
SASK
0
2
|
14.11.2021 13:00 | Osipaonica | 0 : 2 | SASK |
14.11
13:00
Mladi rudar 1954
Plaskovac
2
0
|
14.11.2021 13:00 | Mladi rudar 1954 | 2 : 0 | Plaskovac | |||||
14.11
13:00
Badnjevac
VinÄa
1
1
|
14.11.2021 13:00 | Badnjevac | 1 : 1 | VinÄa | |||||
14.11
13:00
Å umadinac 1913
Sloga (M)
5
1
|
14.11.2021 13:00 | Å umadinac 1913 | 5 : 1 | Sloga (M) | |||||
14.11
13:00
Lokomotiva
Marjan
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Marjan | |||||
14.11
13:00
ŽSK
Banja 1957
0
0
|
14.11.2021 13:00 | ŽSK | 0 : 0 | Banja 1957 | |||||
14.11
13:00
Trnava
Omladinac (D.R.)
5
1
|
14.11.2021 13:00 | Trnava | 5 : 1 | Omladinac (D.R.) | |||||
14.11
13:00
Prvi srpski ustanak
Jasenica
5
1
|
14.11.2021 13:00 | Prvi srpski ustanak | 5 : 1 | Jasenica |
14.11
13:00
Urovica
Zlot
2
3
|
14.11.2021 13:00 | Urovica | 2 : 3 | Zlot | |||||
14.11
13:00
Nemetali
PoreÄ
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Nemetali | 2 : 1 | PoreÄ | |||||
14.11
13:00
Branik
Mala Vrbica
3
1
|
14.11.2021 13:00 | Branik | 3 : 1 | Mala Vrbica | |||||
14.11
13:00
Brestovac
RadniÄki (K)
6
0
|
14.11.2021 13:00 | Brestovac | 6 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
14.11
11:00
KljuÄ
MiloŔevo
2
1
|
14.11.2021 11:00 | KljuÄ | 2 : 1 | MiloÅ”evo | |||||
14.11
13:00
Polom
Blizna
1
0
|
14.11.2021 13:00 | Polom | 1 : 0 | Blizna | |||||
14.11
13:00
Polet
BSK
4
0
|
14.11.2021 13:00 | Polet | 4 : 0 | BSK |
14.11
13:00
Polet
Progres
1
0
|
14.11.2021 13:00 | Polet | 1 : 0 | Progres | |||||
14.11
13:00
Bratstvo
VuÄje
1
2
|
14.11.2021 13:00 | Bratstvo | 1 : 2 | VuÄje | |||||
14.11
13:00
Umac
Mladost
2
2
|
14.11.2021 13:00 | Umac | 2 : 2 | Mladost | |||||
14.11
13:00
OFK Brza
BuduÄnost
5
2
|
14.11.2021 13:00 | OFK Brza | 5 : 2 | BuduÄnost | |||||
14.11
13:00
Kumarevo 65
ZloÄudovo
0
7
|
14.11.2021 13:00 | Kumarevo 65 | 0 : 7 | ZloÄudovo |
14.11
13:00
Veliko Trnjane
OFK Morava
3
1
|
14.11.2021 13:00 | Veliko Trnjane | 3 : 1 | OFK Morava | |||||
14.11
13:00
Milanovo
BobiŔte
3
2
|
14.11.2021 13:00 | Milanovo | 3 : 2 | BobiŔte | |||||
14.11
13:00
Sloboda
Real
0
0
|
14.11.2021 13:00 | Sloboda | 0 : 0 | Real | |||||
14.11
13:00
Mladost 1959
Jedinstvo (B)
1
1
|
14.11.2021 13:00 | Mladost 1959 | 1 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
14.11
13:00
Mladi borac
ŽelezniÄar
1
4
|
14.11.2021 13:00 | Mladi borac | 1 : 4 | ŽelezniÄar | |||||
14.11
13:00
Sloga
Moravac
4
3
|
14.11.2021 13:00 | Sloga | 4 : 3 | Moravac |
14.11
13:00
TaskoviÄi
RadniÄki 1947
4
0
|
14.11.2021 13:00 | TaskoviÄi | 4 : 0 | RadniÄki 1947 | |||||
14.11
13:00
Polet
Naisus 1977
2
3
|
14.11.2021 13:00 | Polet | 2 : 3 | Naisus 1977 | |||||
14.11
13:00
RadniÄki 1924
BaliÄevac
5
1
|
14.11.2021 13:00 | RadniÄki 1924 | 5 : 1 | BaliÄevac | |||||
14.11
13:00
Jastrebac
Zemljoradnik
0
2
|
14.11.2021 13:00 | Jastrebac | 0 : 2 | Zemljoradnik | |||||
14.11
13:00
Rad
Palilula
2
2
|
14.11.2021 13:00 | Rad | 2 : 2 | Palilula |
14.11
13:30
Å ljivar
OsniÄ
2
1
|
14.11.2021 13:30 | Å ljivar | 2 : 1 | OsniÄ | |||||
14.11
13:30
Kosovo
Rtanj
0
3
|
14.11.2021 13:30 | Kosovo | 0 : 3 | Rtanj | |||||
14.11
13:30
TrebiÄ
Sloga
1
0
|
14.11.2021 13:30 | TrebiÄ | 1 : 0 | Sloga | |||||
14.11
13:30
GraniÄar
Velika Jasikova
3
0
|
14.11.2021 13:30 | GraniÄar | 3 : 0 | Velika Jasikova | |||||
14.11
13:30
Rudar (P)
RadniÄki 1946
0
3
|
14.11.2021 13:30 | Rudar (P) | 0 : 3 | RadniÄki 1946 | |||||
14.11
13:30
OFK Rtanj
Hajduk
3
2
|
14.11.2021 13:30 | OFK Rtanj | 3 : 2 | Hajduk | |||||
14.11
13:30
Omladinac
FSU Kraljevica
2
0
|
14.11.2021 13:30 | Omladinac | 2 : 0 | FSU Kraljevica |
14.11
13:00
TemniÄ 1924
Vinogradar
1
2
|
14.11.2021 13:00 | TemniÄ 1924 | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
14.11
13:00
Äitluk
Sloga (Ä)
4
4
|
14.11.2021 13:00 | Äitluk | 4 : 4 | Sloga (Ä) | |||||
14.11
16:00
Rubin
SebeÄevac
1
0
|
14.11.2021 16:00 | Rubin | 1 : 0 | SebeÄevac | |||||
14.11
13:00
Mladost (T)
13. April
3
2
|
14.11.2021 13:00 | Mladost (T) | 3 : 2 | 13. April | |||||
14.11
13:00
Trudbenik
Jastrebac (VÅ )
3
1
|
14.11.2021 13:00 | Trudbenik | 3 : 1 | Jastrebac (VÅ ) | |||||
14.11
13:00
MaÄkovac
FUD
2
2
|
14.11.2021 13:00 | MaÄkovac | 2 : 2 | FUD | |||||
14.11
13:00
Kupci
Sloga (L)
5
2
|
14.11.2021 13:00 | Kupci | 5 : 2 | Sloga (L) |
14.11
13:00
Vojvodina (NM)
ASK
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Vojvodina (NM) | 2 : 1 | ASK | |||||
14.11
13:00
Polet
Borac
5
2
|
14.11.2021 13:00 | Polet | 5 : 2 | Borac | |||||
14.11
13:00
Mladost (L)
Banat
2
4
|
14.11.2021 13:00 | Mladost (L) | 2 : 4 | Banat | |||||
14.11
13:00
Napredak
BuduÄnost
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Napredak | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
14.11
13:00
Mladost (BD)
ŽAK
0
1
|
14.11.2021 13:00 | Mladost (BD) | 0 : 1 | ŽAK | |||||
14.11
13:00
Rusanda
Krajina
3
4
|
14.11.2021 13:00 | Rusanda | 3 : 4 | Krajina | |||||
14.11
13:00
Vojvodina (B)
ŽFK Banat
1
5
|
14.11.2021 13:00 | Vojvodina (B) | 1 : 5 | ŽFK Banat |
14.11
13:00
Kolare
Napredak
1
0
|
14.11.2021 13:00 | Kolare | 1 : 0 | Napredak | |||||
14.11
13:00
Moravac 2015
Sloga
6
1
|
14.11.2021 13:00 | Moravac 2015 | 6 : 1 | Sloga | |||||
14.11
13:00
Mladost
Dragocvet
4
1
|
14.11.2021 13:00 | Mladost | 4 : 1 | Dragocvet | |||||
14.11
13:00
Partizan (M)
Juhor (G)
2
2
|
14.11.2021 13:00 | Partizan (M) | 2 : 2 | Juhor (G) | |||||
14.11
13:00
BuduÄnost (M)
Javor
2
3
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost (M) | 2 : 3 | Javor | |||||
14.11
13:00
BuduÄnost (Ä)
Partizan (G)
4
0
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost (Ä) | 4 : 0 | Partizan (G) |
14.11
13:00
ŽelezniÄar
KrilaÅ”
3
1
|
14.11.2021 13:00 | ŽelezniÄar | 3 : 1 | KrilaÅ” | |||||
14.11
13:00
Mladost (R)
Rudar (Kr)
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Mladost (R) | 3 : 0 | Rudar (Kr) | |||||
14.11
13:00
Vihor
Å apine
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Vihor | 2 : 1 | Å apine | |||||
14.11
13:00
ObiliÄ
Sloga (L)
7
1
|
14.11.2021 13:00 | ObiliÄ | 7 : 1 | Sloga (L) | |||||
14.11
13:00
Borac (K)
Žitkovica 2017
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Borac (K) | 3 : 0 | Žitkovica 2017 | |||||
14.11
13:00
Sirakovo
BuduÄnost (V)
1
4
|
14.11.2021 13:00 | Sirakovo | 1 : 4 | BuduÄnost (V) |
14.11
13:30
BuduÄnost (Z)
Å umadija
3
2
|
14.11.2021 13:30 | BuduÄnost (Z) | 3 : 2 | Å umadija | |||||
14.11
13:30
Beljina
Strelac
1
5
|
14.11.2021 13:30 | Beljina | 1 : 5 | Strelac | |||||
14.11
13:30
Krtinska
LisoviÄ 1977
2
1
|
14.11.2021 13:30 | Krtinska | 2 : 1 | LisoviÄ 1977 | |||||
14.11
13:30
OFK BuduÄnost
BSK 1926
3
2
|
14.11.2021 13:30 | OFK BuduÄnost | 3 : 2 | BSK 1926 |
14.11
13:30
Dunavac
Å umadija 1962
1
3
|
14.11.2021 13:30 | Dunavac | 1 : 3 | Å umadija 1962 | |||||
14.11
13:30
ZaklopaÄa
Rabrovac
1
0
|
14.11.2021 13:30 | ZaklopaÄa | 1 : 0 | Rabrovac | |||||
14.11
13:30
Velika Krsna
VrÄin
1
1
|
14.11.2021 13:30 | Velika Krsna | 1 : 1 | VrÄin | |||||
14.11
11:00
KaluÄerica 1969
Pudarci
2
1
|
14.11.2021 11:00 | KaluÄerica 1969 | 2 : 1 | Pudarci | |||||
14.11
13:30
SUF Dubona
SUF KovaÄevac 1956
0
5
|
14.11.2021 13:30 | SUF Dubona | 0 : 5 | SUF KovaÄevac 1956 | |||||
14.11
13:30
Napredak
BoleÄ
0
5
|
14.11.2021 13:30 | Napredak | 0 : 5 | BoleÄ |
14.11
13:30
PKB Kovilovo
Siti Sport Klub
1
2
|
14.11.2021 13:30 | PKB Kovilovo | 1 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
14.11
18:00
Å eÄeranac Ada
Milutinac
2
1
|
14.11.2021 18:00 | Å eÄeranac Ada | 2 : 1 | Milutinac | |||||
14.11
13:30
Dunav
Srem
5
0
|
14.11.2021 13:30 | Dunav | 5 : 0 | Srem | |||||
14.11
13:30
Umka
Posavac TiŔma
4
1
|
14.11.2021 13:30 | Umka | 4 : 1 | Posavac TiŔma | |||||
14.11
13:30
Beograd Karaburma
Borac (O)
0
1
|
14.11.2021 13:30 | Beograd Karaburma | 0 : 1 | Borac (O) | |||||
14.11
13:30
Heroj Polet
Hajduk
0
4
|
14.11.2021 13:30 | Heroj Polet | 0 : 4 | Hajduk |
14.11
14:00
MarÅ”iÄ
Bratstvo 1975
1
1
|
14.11.2021 14:00 | MarÅ”iÄ | 1 : 1 | Bratstvo 1975 | |||||
14.11
14:00
Jedinstvo
Kutlovo
0
1
|
14.11.2021 14:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Kutlovo | |||||
14.11
14:00
Srbija
Pobeda 1926
3
2
|
14.11.2021 14:00 | Srbija | 3 : 2 | Pobeda 1926 | |||||
14.11
14:00
Mladost (P)
Å umadija 1934
0
2
|
14.11.2021 14:00 | Mladost (P) | 0 : 2 | Å umadija 1934 |
14.11
13:30
OFK OseÄina
ZSK
5
0
|
14.11.2021 13:30 | OFK OseÄina | 5 : 0 | ZSK | |||||
14.11
13:30
Žabari
Proleter
0
4
|
14.11.2021 13:30 | Žabari | 0 : 4 | Proleter | |||||
14.11
13:30
Iskra
Banjani
4
1
|
14.11.2021 13:30 | Iskra | 4 : 1 | Banjani | |||||
14.11
13:30
TrliÄ
Spartak 1924
3
0
|
14.11.2021 13:30 | TrliÄ | 3 : 0 | Spartak 1924 | |||||
14.11
13:30
OFK Senjak
Mladost (D)
3
3
|
14.11.2021 13:30 | OFK Senjak | 3 : 3 | Mladost (D) | |||||
14.11
11:00
Toplica
Radnik
0
1
|
14.11.2021 11:00 | Toplica | 0 : 1 | Radnik |
14.11
13:00
Omladinac
Crvena zastava
1
2
|
14.11.2021 13:00 | Omladinac | 1 : 2 | Crvena zastava | |||||
14.11
13:00
Proleter
Stevan NeŔticki
5
1
|
14.11.2021 13:00 | Proleter | 5 : 1 | Stevan NeŔticki | |||||
14.11
13:00
Planinac 1933
Äegar 1946
1
2
|
14.11.2021 13:00 | Planinac 1933 | 1 : 2 | Äegar 1946 | |||||
14.11
13:00
RadniÄki 1936
Palilulac
0
3
|
14.11.2021 13:00 | RadniÄki 1936 | 0 : 3 | Palilulac | |||||
14.11
13:00
Vulkan 1963
Morava
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Vulkan 1963 | 3 : 0 | Morava |
14.11
13:30
GoruŔica
DragaÄevo
2
3
|
14.11.2021 13:30 | GoruÅ”ica | 2 : 3 | DragaÄevo | |||||
14.11
13:30
VoÄar
Prilike
0
4
|
14.11.2021 13:30 | VoÄar | 0 : 4 | Prilike | |||||
14.11
13:30
Kej
Morava
3
1
|
14.11.2021 13:30 | Kej | 3 : 1 | Morava | |||||
14.11
13:30
Jedinstvo
Slatina
3
0
|
14.11.2021 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Slatina |
14.11
13:30
Donja Vrbava
Orlovac 1932
2
0
|
14.11.2021 13:30 | Donja Vrbava | 2 : 0 | Orlovac 1932 | |||||
14.11
13:30
Rudar
Zadrugar
2
2
|
14.11.2021 13:30 | Rudar | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
14.11
13:30
Ozrem
Rakova
3
0
|
14.11.2021 13:30 | Ozrem | 3 : 0 | Rakova | |||||
14.11
13:30
Napredak
Jedinstvo (GG)
3
2
|
14.11.2021 13:30 | Napredak | 3 : 2 | Jedinstvo (GG) | |||||
14.11
13:30
Mladost
Å umadija
4
0
|
14.11.2021 13:30 | Mladost | 4 : 0 | Å umadija |
14.11
13:30
Tavnik
Mataruge
3
0
|
14.11.2021 13:30 | Tavnik | 3 : 0 | Mataruge | |||||
14.11
13:30
OFK Ras
Jedinstvo 2017
3
0
|
14.11.2021 13:30 | OFK Ras | 3 : 0 | Jedinstvo 2017 | |||||
14.11
13:30
Radnik
BuduÄnost
3
0
|
14.11.2021 13:30 | Radnik | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
14.11
13:30
Ribnica
Ibar
0
2
|
14.11.2021 13:30 | Ribnica | 0 : 2 | Ibar | |||||
14.11
13:30
OFK Progorelica
KoŔtampolje
4
2
|
14.11.2021 13:30 | OFK Progorelica | 4 : 2 | KoŔtampolje | |||||
14.11
13:30
Zvezda
Rudar
2
3
|
14.11.2021 13:30 | Zvezda | 2 : 3 | Rudar | |||||
14.11
13:30
Omladinac (NS)
Proleter
1
1
|
14.11.2021 13:30 | Omladinac (NS) | 1 : 1 | Proleter |
14.11
13:00
Podrinje
Jedinstvo (MZ)
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Podrinje | 3 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
14.11
13:00
Lipolist
RadniÄki (Ko)
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Lipolist | 3 : 0 | RadniÄki (Ko) | |||||
14.11
13:00
Majur
Milan OrliÄ
1
1
|
14.11.2021 13:00 | Majur | 1 : 1 | Milan OrliÄ | |||||
14.11
13:00
KaraÄorÄe
Vidojevica
0
1
|
14.11.2021 13:00 | KaraÄorÄe | 0 : 1 | Vidojevica | |||||
14.11
13:00
GuÄevo 1929
RadniÄki (Kl)
0
3
|
14.11.2021 13:00 | GuÄevo 1929 | 0 : 3 | RadniÄki (Kl) | |||||
14.11
13:00
Drina
Jedinstvo (Å )
1
3
|
14.11.2021 13:00 | Drina | 1 : 3 | Jedinstvo (Å ) | |||||
14.11
13:00
Cer
Sloga
0
3
|
14.11.2021 13:00 | Cer | 0 : 3 | Sloga | |||||
14.11
13:00
Hajduk Stanko
Rudar
1
1
|
14.11.2021 13:00 | Hajduk Stanko | 1 : 1 | Rudar |
14.11
13:00
AvijatiÄar Vranjani
OFK Kotroman
2
1
|
14.11.2021 13:00 | AvijatiÄar Vranjani | 2 : 1 | OFK Kotroman | |||||
14.11
13:00
Ježevica
SeÄica
2
0
|
14.11.2021 13:00 | Ježevica | 2 : 0 | SeÄica | |||||
14.11
13:00
Polet
Omladinac
6
0
|
14.11.2021 13:00 | Polet | 6 : 0 | Omladinac | |||||
14.11
13:00
Jedinstvo
Plavi Tok
6
1
|
14.11.2021 13:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Plavi Tok |
14.11
11:00
Prvi partizan
Lazarica
0
0
|
14.11.2021 11:00 | Prvi partizan | 0 : 0 | Lazarica | |||||
14.11
11:00
Tara
PeruÄac
1
3
|
14.11.2021 11:00 | Tara | 1 : 3 | PeruÄac | |||||
14.11
13:00
ViŔesava
Äajetina
1
2
|
14.11.2021 13:00 | ViÅ”esava | 1 : 2 | Äajetina | |||||
14.11
13:00
Sloga
Rampa
1
1
|
14.11.2021 13:00 | Sloga | 1 : 1 | Rampa |
14.11
13:00
Lugina
Mladost (S)
4
0
|
14.11.2021 13:00 | Lugina | 4 : 0 | Mladost (S) | |||||
14.11
13:00
Mineralac
Vihor
1
3
|
14.11.2021 13:00 | Mineralac | 1 : 3 | Vihor | |||||
14.11
13:00
Levosoje
BSK Bujanovac
0
1
|
14.11.2021 13:00 | Levosoje | 0 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
14.11
13:00
FSU Južna pruga
RadniÄki 2021
1
4
|
14.11.2021 13:00 | FSU Južna pruga | 1 : 4 | RadniÄki 2021 |
14.11
DobriÄ
OFK Kosanica
3
2
|
14.11.2021 | DobriÄ | 3 : 2 | OFK Kosanica | |||||
14.11
Partizanski put
Kosovac
0
3
|
14.11.2021 | Partizanski put | 0 : 3 | Kosovac | |||||
14.11
Jastrebac
Jug Bogdan
0
1
|
14.11.2021 | Jastrebac | 0 : 1 | Jug Bogdan | |||||
14.11
Spartak
Polet
3
3
|
14.11.2021 | Spartak | 3 : 3 | Polet |
14.11
10:00
TeŔnjar
DraÄiÄ 2018
6
2
|
14.11.2021 10:00 | TeÅ”njar | 6 : 2 | DraÄiÄ 2018 | |||||
14.11
11:00
Polet
Kolubara 2
1
0
|
14.11.2021 11:00 | Polet | 1 : 0 | Kolubara 2 | |||||
14.11
11:00
OFK Povlen
Junior Novo Naselje
2
2
|
14.11.2021 11:00 | OFK Povlen | 2 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
14.11
11:00
Stari drugari
Rajac
2
2
|
14.11.2021 11:00 | Stari drugari | 2 : 2 | Rajac | |||||
14.11
11:00
Lukavac
Rakac Stave
0
0
|
14.11.2021 11:00 | Lukavac | 0 : 0 | Rakac Stave | |||||
14.11
11:00
Jadar 2013
PopadiÄ
0
0
|
14.11.2021 11:00 | Jadar 2013 | 0 : 0 | PopadiÄ | |||||
14.11
11:00
Milenko PavloviÄ
Mali korak
6
4
|
14.11.2021 11:00 | Milenko PavloviÄ | 6 : 4 | Mali korak |
14.11
13:30
Dinamo 1923
GraniÄar
1
1
|
14.11.2021 13:30 | Dinamo 1923 | 1 : 1 | GraniÄar | |||||
14.11
13:30
OFK Odžaci
Kula
5
1
|
14.11.2021 13:30 | OFK Odžaci | 5 : 1 | Kula | |||||
14.11
13:30
Omladinac (B)
TerekveÅ”
4
0
|
14.11.2021 13:30 | Omladinac (B) | 4 : 0 | TerekveÅ” | |||||
14.11
13:30
Zadrugar
Omladinac (D)
1
4
|
14.11.2021 13:30 | Zadrugar | 1 : 4 | Omladinac (D) | |||||
14.11
13:00
Hajduk
Aleksa Å antiÄ
4
4
|
14.11.2021 13:00 | Hajduk | 4 : 4 | Aleksa Å antiÄ | |||||
14.11
13:30
Mladost
Polet
2
4
|
14.11.2021 13:30 | Mladost | 2 : 4 | Polet |
14.11
13:00
Župski biseri
Vinogradar
1
3
|
14.11.2021 13:00 | Župski biseri | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
14.11
13:00
Donji Kopaonik
Stari Trstenik
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Donji Kopaonik | 3 : 0 | Stari Trstenik | |||||
14.11
11:00
Jezero 2017
Borac
2
2
|
14.11.2021 11:00 | Jezero 2017 | 2 : 2 | Borac | |||||
14.11
13:00
Omladinac
Polet 57
1
1
|
14.11.2021 13:00 | Omladinac | 1 : 1 | Polet 57 |
14.11
13:00
RadniÄki (B)
Glogonj
1
1
|
14.11.2021 13:00 | RadniÄki (B) | 1 : 1 | Glogonj | |||||
14.11
13:00
Pobeda
BSK BavaniŔte
3
3
|
14.11.2021 13:00 | Pobeda | 3 : 3 | BSK BavaniŔte | |||||
14.11
13:00
Mundial
Omladinac (D)
2
5
|
14.11.2021 13:00 | Mundial | 2 : 5 | Omladinac (D) | |||||
14.11
13:00
Mladost (V)
Proleter (M)
1
0
|
14.11.2021 13:00 | Mladost (V) | 1 : 0 | Proleter (M) | |||||
14.11
13:00
Unirea
Omladinac 1927
9
0
|
14.11.2021 13:00 | Unirea | 9 : 0 | Omladinac 1927 |
14.11
13:30
Pambukovica
Å arbane
2
1
|
14.11.2021 13:30 | Pambukovica | 2 : 1 | Å arbane | |||||
14.11
11:00
Omladinac (K)
Polet (T)
3
1
|
14.11.2021 11:00 | Omladinac (K) | 3 : 1 | Polet (T) | |||||
14.11
13:30
Polet (DL)
NepriÄava
2
0
|
14.11.2021 13:30 | Polet (DL) | 2 : 0 | NepriÄava | |||||
14.11
13:30
Pepeljevac
Jedinstvo (M)
3
2
|
14.11.2021 13:30 | Pepeljevac | 3 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
14.11
13:30
Mladost (V)
Sovljak
0
0
|
14.11.2021 13:30 | Mladost (V) | 0 : 0 | Sovljak | |||||
14.11
13:30
JoŔeva
Tvrdojevac
1
2
|
14.11.2021 13:30 | JoŔeva | 1 : 2 | Tvrdojevac | |||||
14.11
13:30
ÄuÄuge
OFK Paljuvi
1
1
|
14.11.2021 13:30 | ÄuÄuge | 1 : 1 | OFK Paljuvi |
14.11
13:30
Polet
PSK Putinci
8
2
|
14.11.2021 13:30 | Polet | 8 : 2 | PSK Putinci | |||||
14.11
13:30
KruŔedol
Mladost
5
3
|
14.11.2021 13:30 | KruŔedol | 5 : 3 | Mladost | |||||
14.11
13:30
GraniÄar (O)
ÄSK Äortanovci
4
0
|
14.11.2021 13:30 | GraniÄar (O) | 4 : 0 | ÄSK Äortanovci | |||||
14.11
13:30
Jedinstvo
Å umar
1
0
|
14.11.2021 13:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Å umar | |||||
14.11
13:30
FruŔkogorac
Hajduk 1932
2
0
|
14.11.2021 13:30 | FruŔkogorac | 2 : 0 | Hajduk 1932 |
14.11
13:00
TamiÅ”
Potisje
3
3
|
14.11.2021 13:00 | TamiÅ” | 3 : 3 | Potisje | |||||
14.11
13:00
BileÄanin
Tisa 1933
4
2
|
14.11.2021 13:00 | BileÄanin | 4 : 2 | Tisa 1933 | |||||
14.11
13:00
Partizan
OFK Gradnulica
1
3
|
14.11.2021 13:00 | Partizan | 1 : 3 | OFK Gradnulica | |||||
14.11
13:00
Lehel
OFK Klek
2
2
|
14.11.2021 13:00 | Lehel | 2 : 2 | OFK Klek | |||||
14.11
13:00
Mladost
RadniÄki 1911
1
3
|
14.11.2021 13:00 | Mladost | 1 : 3 | RadniÄki 1911 | |||||
14.11
13:00
MSK
Naftagas
3
1
|
14.11.2021 13:00 | MSK | 3 : 1 | Naftagas |
14.11
11:00
Rudar 1973
Lemind 1953
1
5
|
14.11.2021 11:00 | Rudar 1973 | 1 : 5 | Lemind 1953 | |||||
14.11
11:00
JaŔunja
Å umadija
5
3
|
14.11.2021 11:00 | JaŔunja | 5 : 3 | Šumadija | |||||
14.11
11:00
Badince
Gradac
2
3
|
14.11.2021 11:00 | Badince | 2 : 3 | Gradac |
14.11
13:30
Jadar 1961
Mladost (DB)
2
1
|
14.11.2021 13:30 | Jadar 1961 | 2 : 1 | Mladost (DB) | |||||
14.11
13:30
Sloga
Studenac
2
0
|
14.11.2021 13:30 | Sloga | 2 : 0 | Studenac | |||||
14.11
13:30
TE GuÄevo
Prva Iskra
4
2
|
14.11.2021 13:30 | TE GuÄevo | 4 : 2 | Prva Iskra | |||||
14.11
13:30
Antimon
SinÄeliÄ
5
2
|
14.11.2021 13:30 | Antimon | 5 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
14.11
13:30
Jedinstvo
Jelav
1
1
|
14.11.2021 13:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Jelav |
14.11
13:30
Donja Mutnica
Omladinac
2
2
|
14.11.2021 13:30 | Donja Mutnica | 2 : 2 | Omladinac | |||||
14.11
13:30
OFK Batinac
15. Avgust 1950
4
2
|
14.11.2021 13:30 | OFK Batinac | 4 : 2 | 15. Avgust 1950 | |||||
14.11
13:30
RadniÄki
SinÄeliÄ
4
1
|
14.11.2021 13:30 | RadniÄki | 4 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
14.11
13:30
Rudar
Planinac
6
3
|
14.11.2021 13:30 | Rudar | 6 : 3 | Planinac | |||||
14.11
13:30
Sloga
Å umadija
1
1
|
14.11.2021 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Å umadija |
14.11
13:30
SinÄeliÄ 2012
Busije
1
8
|
14.11.2021 13:30 | SinÄeliÄ 2012 | 1 : 8 | Busije | |||||
14.11
13:30
Borac
Železnik 1930
5
1
|
14.11.2021 13:30 | Borac | 5 : 1 | Železnik 1930 | |||||
14.11
13:30
Novi Beograd
Rekreativo 011
2
0
|
14.11.2021 13:30 | Novi Beograd | 2 : 0 | Rekreativo 011 | |||||
14.11
13:30
Velika MoŔtanica
Miljakovac
2
2
|
14.11.2021 13:30 | Velika MoŔtanica | 2 : 2 | Miljakovac | |||||
14.11
13:30
BUSK
Bežanija
3
4
|
14.11.2021 13:30 | BUSK | 3 : 4 | Bežanija | |||||
14.11
11:00
13. maj
Å umadinac
2
3
|
14.11.2021 11:00 | 13. maj | 2 : 3 | Å umadinac |
14.11
13:30
OFK Lug 2020
Bratstvo
|
14.11.2021 13:30 | OFK Lug 2020 | : | Bratstvo | |||||
14.11
13:30
Resnik
Palilulac
0
0
|
14.11.2021 13:30 | Resnik | 0 : 0 | Palilulac | |||||
14.11
13:30
OFK Crvenka
Pinosava
2
2
|
14.11.2021 13:30 | OFK Crvenka | 2 : 2 | Pinosava | |||||
14.11
13:30
LepuŔnica
Mladi proleter
4
1
|
14.11.2021 13:30 | LepuŔnica | 4 : 1 | Mladi proleter | |||||
14.11
13:30
Pionir
Sveti Stefan
1
2
|
14.11.2021 13:30 | Pionir | 1 : 2 | Sveti Stefan |
14.11
13:30
Ursule
Bratstvo
1
1
|
14.11.2021 13:30 | Ursule | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
14.11
13:30
Å antarovac
Vinogradar
2
2
|
14.11.2021 13:30 | Å antarovac | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
14.11
13:30
Morava
Å umadinac
6
1
|
14.11.2021 13:30 | Morava | 6 : 1 | Å umadinac | |||||
14.11
13:30
Mladost (K)
Mladost (T)
0
3
|
14.11.2021 13:30 | Mladost (K) | 0 : 3 | Mladost (T) | |||||
14.11
13:30
Mladost (G)
VinoraÄa
2
1
|
14.11.2021 13:30 | Mladost (G) | 2 : 1 | VinoraÄa |
14.11
13:00
Borac
Slavija (P)
0
6
|
14.11.2021 13:00 | Borac | 0 : 6 | Slavija (P) | |||||
14.11
13:00
Orlovi
NeŔtin
4
1
|
14.11.2021 13:00 | Orlovi | 4 : 1 | NeŔtin | |||||
14.11
13:00
Kulpin
Krivanj
3
2
|
14.11.2021 13:00 | Kulpin | 3 : 2 | Krivanj | |||||
14.11
13:00
BaÄka (D)
MagliÄ
1
1
|
14.11.2021 13:00 | BaÄka (D) | 1 : 1 | MagliÄ | |||||
14.11
13:00
Mladost
Soko
1
3
|
14.11.2021 13:00 | Mladost | 1 : 3 | Soko |
14.11
13:00
Mladost
Stojan Lazarac
1
3
|
14.11.2021 13:00 | Mladost | 1 : 3 | Stojan Lazarac | |||||
14.11
13:00
Sloboda
Sloga
4
0
|
14.11.2021 13:00 | Sloboda | 4 : 0 | Sloga | |||||
14.11
13:00
BuduÄnost (PD)
Torpedo
4
0
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost (PD) | 4 : 0 | Torpedo | |||||
14.11
13:00
DuŔko
Omladinac
1
0
|
14.11.2021 13:00 | DuŔko | 1 : 0 | Omladinac | |||||
14.11
13:00
PetlovaÄa
Napredak
2
2
|
14.11.2021 13:00 | PetlovaÄa | 2 : 2 | Napredak | |||||
14.11
13:00
Gorki
Mladi borac
0
3
|
14.11.2021 13:00 | Gorki | 0 : 3 | Mladi borac | |||||
14.11
13:00
BuduÄnost (Z)
Milicionar
1
1
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost (Z) | 1 : 1 | Milicionar |
14.11
13:30
Gruža
Mlada krila
2
0
|
14.11.2021 13:30 | Gruža | 2 : 0 | Mlada krila | |||||
14.11
13:30
Jovo Kursula
Kraljevo Hajduk
4
3
|
14.11.2021 13:30 | Jovo Kursula | 4 : 3 | Kraljevo Hajduk | |||||
14.11
13:30
PopoviÄi Vrnjci
MiloÄajac
2
3
|
14.11.2021 13:30 | PopoviÄi Vrnjci | 2 : 3 | MiloÄajac | |||||
14.11
13:30
Jedinstvo (D)
Lazac
1
2
|
14.11.2021 13:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 2 | Lazac | |||||
14.11
13:30
Granit
Apolon 2018
1
2
|
14.11.2021 13:30 | Granit | 1 : 2 | Apolon 2018 | |||||
14.11
13:30
Borac
Omladinac
3
0
|
14.11.2021 13:30 | Borac | 3 : 0 | Omladinac | |||||
14.11
13:30
Jedinstvo (G)
Mineral 2015
1
0
|
14.11.2021 13:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Mineral 2015 |
14.11
13:00
VlaÅ”iÄ
Mrovska
2
1
|
14.11.2021 13:00 | VlaÅ”iÄ | 2 : 1 | Mrovska | |||||
14.11
13:00
Mladost (PP)
Å ipurske livade
3
3
|
14.11.2021 13:00 | Mladost (PP) | 3 : 3 | Å ipurske livade | |||||
14.11
13:00
Sloga (K)
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
2
|
14.11.2021 13:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | |||||
14.11
13:00
Dobrava
TreŔnjevka
1
2
|
14.11.2021 13:00 | Dobrava | 1 : 2 | TreŔnjevka | |||||
14.11
13:00
Jevremovac
Dobrava Žabar 2020
6
0
|
14.11.2021 13:00 | Jevremovac | 6 : 0 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
14.11
13:00
OFK Letnjikovac 1983
PriÄinoviÄ
3
0
|
14.11.2021 13:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 3 : 0 | PriÄinoviÄ | |||||
14.11
13:00
DumaÄa
Sloga (M)
8
0
|
14.11.2021 13:00 | DumaÄa | 8 : 0 | Sloga (M) |
14.11
13:00
Supovac
Novoselac
3
4
|
14.11.2021 13:00 | Supovac | 3 : 4 | Novoselac | |||||
14.11
13:00
Jasenovik 2018
Spartak
4
2
|
14.11.2021 13:00 | Jasenovik 2018 | 4 : 2 | Spartak | |||||
14.11
13:00
Sloga (DT)
Standard 2021
5
3
|
14.11.2021 13:00 | Sloga (DT) | 5 : 3 | Standard 2021 | |||||
14.11
13:00
Sloga 1948
Mramor
2
3
|
14.11.2021 13:00 | Sloga 1948 | 2 : 3 | Mramor | |||||
14.11
13:00
Mladost
Real NiÅ”
3
4
|
14.11.2021 13:00 | Mladost | 3 : 4 | Real NiÅ” | |||||
14.11
13:00
VrtiŔte
Mezgraja
0
2
|
14.11.2021 13:00 | VrtiŔte | 0 : 2 | Mezgraja |
14.11
13:30
Planinac
Gladijator
5
2
|
14.11.2021 13:30 | Planinac | 5 : 2 | Gladijator | |||||
14.11
13:30
Morava
Prijatelji
|
14.11.2021 13:30 | Morava | : | Prijatelji | |||||
14.11
13:30
GauÄosi
BuduÄnost
1
1
|
14.11.2021 13:30 | GauÄosi | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
14.11
13:30
Gavrilo Princip
Malba
1
5
|
14.11.2021 13:30 | Gavrilo Princip | 1 : 5 | Malba | |||||
14.11
13:30
Remont
Tigrovi Mija Gold
0
2
|
14.11.2021 13:30 | Remont | 0 : 2 | Tigrovi Mija Gold | |||||
14.11
11:00
MrŔinci
Lugovi
0
3
|
14.11.2021 11:00 | MrŔinci | 0 : 3 | Lugovi |
14.11
13:00
Mlava (B)
Batovac
0
1
|
14.11.2021 13:00 | Mlava (B) | 0 : 1 | Batovac | |||||
14.11
13:00
BariÄ
OFK BraniÄevo
4
3
|
14.11.2021 13:00 | BariÄ | 4 : 3 | OFK BraniÄevo | |||||
14.11
13:00
Napredak (B)
BSK 1931
4
3
|
14.11.2021 13:00 | Napredak (B) | 4 : 3 | BSK 1931 | |||||
14.11
13:00
Stig 1955
Napredak 1934
2
2
|
14.11.2021 13:00 | Stig 1955 | 2 : 2 | Napredak 1934 | |||||
14.11
13:00
Dizel
Mladi Borac
4
3
|
14.11.2021 13:00 | Dizel | 4 : 3 | Mladi Borac |
14.11
13:00
Soko
Pobeda 1953
0
2
|
14.11.2021 13:00 | Soko | 0 : 2 | Pobeda 1953 | |||||
14.11
13:00
TrgovaÄki
Sloga 1945
1
2
|
14.11.2021 13:00 | TrgovaÄki | 1 : 2 | Sloga 1945 | |||||
14.11
13:00
Manastirica
Bata BuliÄ
4
3
|
14.11.2021 13:00 | Manastirica | 4 : 3 | Bata BuliÄ | |||||
14.11
13:00
Zadrugar 1947
Mladost (K)
7
0
|
14.11.2021 13:00 | Zadrugar 1947 | 7 : 0 | Mladost (K) | |||||
14.11
13:00
Mlava (ML)
Rade MiloÅ”eviÄ
6
3
|
14.11.2021 13:00 | Mlava (ML) | 6 : 3 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
14.11
13:00
Integral
Jedinstvo (S)
1
0
|
14.11.2021 13:00 | Integral | 1 : 0 | Jedinstvo (S) |
14.11
13:00
Mladost (PR)
Sloga
5
1
|
14.11.2021 13:00 | Mladost (PR) | 5 : 1 | Sloga | |||||
14.11
13:00
Temac
NiŔavac
1
1
|
14.11.2021 13:00 | Temac | 1 : 1 | NiŔavac |
14.11
13:00
Tempo
Napredak 2012
2
5
|
14.11.2021 13:00 | Tempo | 2 : 5 | Napredak 2012 | |||||
14.11
10:00
Rutevac
Ratar
1
2
|
14.11.2021 10:00 | Rutevac | 1 : 2 | Ratar | |||||
14.11
10:00
Rudar 2016
Polet
2
0
|
14.11.2021 10:00 | Rudar 2016 | 2 : 0 | Polet |
14.11
13:00
Crvena zvezda
Badljevica
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Badljevica | |||||
14.11
13:00
Vožd 2020
Skobalj
0
6
|
14.11.2021 13:00 | Vožd 2020 | 0 : 6 | Skobalj | |||||
14.11
13:00
Landol
Stari Hrast 2018
4
3
|
14.11.2021 13:00 | Landol | 4 : 3 | Stari Hrast 2018 | |||||
14.11
13:00
Proleter 1947
Jezava
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Proleter 1947 | 2 : 1 | Jezava | |||||
14.11
13:00
Godomin
BuduÄnost
3
0
|
14.11.2021 13:00 | Godomin | 3 : 0 | BuduÄnost |
14.11
13:00
Slavija
TromeÄa
3
2
|
14.11.2021 13:00 | Slavija | 3 : 2 | TromeÄa | |||||
14.11
13:00
GraniÄar
Jedinstvo (SK)
0
3
|
14.11.2021 13:00 | GraniÄar | 0 : 3 | Jedinstvo (SK) | |||||
14.11
13:00
Jedinstvo (M)
Jadran
1
2
|
14.11.2021 13:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 2 | Jadran | |||||
14.11
13:00
Hajduk
Tisa
1
2
|
14.11.2021 13:00 | Hajduk | 1 : 2 | Tisa | |||||
14.11
13:00
Äoka
Å ampion
5
0
|
14.11.2021 13:00 | Äoka | 5 : 0 | Å ampion |
14.11
13:00
Hajduk
OFK BaÄinci
7
0
|
14.11.2021 13:00 | Hajduk | 7 : 0 | OFK BaÄinci | |||||
14.11
13:00
Srem
OFK BikiÄ
1
3
|
14.11.2021 13:00 | Srem | 1 : 3 | OFK BikiÄ | |||||
14.11
13:00
LSK LaÄarak
BSK
4
2
|
14.11.2021 13:00 | LSK LaÄarak | 4 : 2 | BSK | |||||
14.11
13:00
Erdevik 2017
GraniÄar (A)
0
3
|
14.11.2021 13:00 | Erdevik 2017 | 0 : 3 | GraniÄar (A) | |||||
14.11
13:00
ObiliÄ 1993
GraniÄar (K)
1
1
|
14.11.2021 13:00 | ObiliÄ 1993 | 1 : 1 | GraniÄar (K) | |||||
14.11
13:00
Zmaj
Jedinstvo
0
3
|
14.11.2021 13:00 | Zmaj | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
14.11
10:00
FruŔka Gora
OFK Zeka BuljubaŔa
0
3
|
14.11.2021 10:00 | FruŔka Gora | 0 : 3 | OFK Zeka BuljubaŔa |
14.11
10:00
Sloga 1980
Omladinac 1977
0
8
|
14.11.2021 10:00 | Sloga 1980 | 0 : 8 | Omladinac 1977 | |||||
14.11
10:00
DobriÄ 1974
Lepaja 2018
5
5
|
14.11.2021 10:00 | DobriÄ 1974 | 5 : 5 | Lepaja 2018 | |||||
14.11
10:00
Balajnac 2019
Koprijan
2
0
|
14.11.2021 10:00 | Balajnac 2019 | 2 : 0 | Koprijan |
14.11
13:00
Partizan
Banat (D)
0
4
|
14.11.2021 13:00 | Partizan | 0 : 4 | Banat (D) | |||||
14.11
13:00
KaraÅ” (J)
Dunav
3
2
|
14.11.2021 13:00 | KaraÅ” (J) | 3 : 2 | Dunav | |||||
14.11
13:00
Polet
Omladinac
1
2
|
14.11.2021 13:00 | Polet | 1 : 2 | Omladinac | |||||
14.11
13:00
Å evac
Banat (I)
1
2
|
14.11.2021 13:00 | Å evac | 1 : 2 | Banat (I) | |||||
14.11
13:00
Ratar
GraniÄar
0
2
|
14.11.2021 13:00 | Ratar | 0 : 2 | GraniÄar | |||||
14.11
13:00
Borac (VS)
Sloga (M)
4
1
|
14.11.2021 13:00 | Borac (VS) | 4 : 1 | Sloga (M) | |||||
14.11
13:00
Vitorul
KaraÅ” (K)
0
3
|
14.11.2021 13:00 | Vitorul | 0 : 3 | KaraÅ” (K) |
14.11
11:00
Gaglovo
MakreŔane
5
2
|
14.11.2021 11:00 | Gaglovo | 5 : 2 | MakreŔane | |||||
14.11
13:00
Kapidžija
Konjuh
2
2
|
14.11.2021 13:00 | Kapidžija | 2 : 2 | Konjuh | |||||
14.11
13:00
Rasina
Dedina
1
3
|
14.11.2021 13:00 | Rasina | 1 : 3 | Dedina | |||||
14.11
13:00
Žabare
Mudrakovac
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Žabare | 2 : 1 | Mudrakovac | |||||
14.11
11:00
Polet
Borac
0
2
|
14.11.2021 11:00 | Polet | 0 : 2 | Borac | |||||
14.11
11:00
Modrica
Bukovica
4
2
|
14.11.2021 11:00 | Modrica | 4 : 2 | Bukovica | |||||
14.11
13:00
Padež
Pepeljevac 1947
2
4
|
14.11.2021 13:00 | Padež | 2 : 4 | Pepeljevac 1947 |
14.11
14:00
Apolon 4
Å umadija
1
5
|
14.11.2021 14:00 | Apolon 4 | 1 : 5 | Å umadija |
14.11
13:00
27. Oktobar
Dunav
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 27. Oktobar | 1 : 2 | Dunav |
14.11
13:30
Napredak (Sv)
Razvitak
2
5
|
14.11.2021 13:30 | Napredak (Sv) | 2 : 5 | Razvitak |
14.11
13:00
RadniÄki
Pek
4
1
|
14.11.2021 13:00 | RadniÄki | 4 : 1 | Pek | |||||
14.11
13:00
Mladost 1970
Sloga TOP
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Mladost 1970 | 2 : 1 | Sloga TOP | |||||
14.11
13:00
BaŔtovan 2015
Mirko TomiÄ
0
5
|
14.11.2021 13:00 | BaÅ”tovan 2015 | 0 : 5 | Mirko TomiÄ | |||||
14.11
13:00
Dunavac 1929
Ram
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Dunavac 1929 | 2 : 1 | Ram | |||||
14.11
13:00
Borac 2016
Žika MarkoviÄ - UÄa
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Borac 2016 | 2 : 1 | Žika MarkoviÄ - UÄa |
14.11
13:00
Proleter
IzviÄaÄ
1
18
|
14.11.2021 13:00 | Proleter | 1 : 18 | IzviÄaÄ | |||||
14.11
13:00
BabajiÄ
Borac
1
1
|
14.11.2021 13:00 | BabajiÄ | 1 : 1 | Borac |
14.11
10:00
Sloga (J)
Osanica
6
1
|
14.11.2021 10:00 | Sloga (J) | 6 : 1 | Osanica | |||||
14.11
10:00
Zvezda
SeliŔte
1
2
|
14.11.2021 10:00 | Zvezda | 1 : 2 | SeliŔte | |||||
14.11
10:00
BuduÄnost (M)
Borac (V)
2
3
|
14.11.2021 10:00 | BuduÄnost (M) | 2 : 3 | Borac (V) |
14.11
11:00
Radnik
Crni Vitez
0
3
|
14.11.2021 11:00 | Radnik | 0 : 3 | Crni Vitez | |||||
14.11
11:00
Stig (MC)
Napredak
6
5
|
14.11.2021 11:00 | Stig (MC) | 6 : 5 | Napredak |
14.11
10:00
Radoje DomanoviÄ
BuduÄnost (B)
7
4
|
14.11.2021 10:00 | Radoje DomanoviÄ | 7 : 4 | BuduÄnost (B) | |||||
14.11
10:00
Jarmenovci
Proleter 1936
3
3
|
14.11.2021 10:00 | Jarmenovci | 3 : 3 | Proleter 1936 | |||||
14.11
10:00
Maskar
Junkovac
5
2
|
14.11.2021 10:00 | Maskar | 5 : 2 | Junkovac | |||||
14.11
10:00
Gornja Trnava 1938
KrÄevac 04
5
0
|
14.11.2021 10:00 | Gornja Trnava 1938 | 5 : 0 | KrÄevac 04 |
14.11
10:00
Jelen
Napredak
4
3
|
14.11.2021 10:00 | Jelen | 4 : 3 | Napredak | |||||
14.11
10:00
Proleter
Jedinstvo 2020
1
6
|
14.11.2021 10:00 | Proleter | 1 : 6 | Jedinstvo 2020 | |||||
14.11
10:00
Zadrugar
Partizan
2
0
|
14.11.2021 10:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Partizan |
14.11
10:00
Mladost Svileuva
Rudar
1
1
|
14.11.2021 10:00 | Mladost Svileuva | 1 : 1 | Rudar | |||||
14.11
10:00
Korman
Sava
1
2
|
14.11.2021 10:00 | Korman | 1 : 2 | Sava | |||||
14.11
10:00
BojiÄ
Borac BTG
2
6
|
14.11.2021 10:00 | BojiÄ | 2 : 6 | Borac BTG | |||||
14.11
10:00
Galeb
MiŔar
2
4
|
14.11.2021 10:00 | Galeb | 2 : 4 | MiŔar | |||||
14.11
10:00
Mladost Slatina
MetliÄ
2
2
|
14.11.2021 10:00 | Mladost Slatina | 2 : 2 | MetliÄ |
14.11
10:00
14. Oktobar
Stolice
1
2
|
14.11.2021 10:00 | 14. Oktobar | 1 : 2 | Stolice | |||||
14.11
10:00
Borac
GradiliŔte
0
2
|
14.11.2021 10:00 | Borac | 0 : 2 | GradiliŔte | |||||
14.11
10:00
Hajduk
Paskovac
3
1
|
14.11.2021 10:00 | Hajduk | 3 : 1 | Paskovac | |||||
14.11
10:00
Mladost GradiliŔte
Granit
4
1
|
14.11.2021 10:00 | Mladost GradiliŔte | 4 : 1 | Granit | |||||
14.11
10:00
Mladost (B)
Sloga
2
0
|
14.11.2021 10:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Sloga |
14.11
13:30
Napredak
Resavac
3
0
|
14.11.2021 13:30 | Napredak | 3 : 0 | Resavac |
14.11
13:00
ŽelezniÄar
Petrijevac
0
2
|
14.11.2021 13:00 | ŽelezniÄar | 0 : 2 | Petrijevac | |||||
14.11
13:00
Vrbovac
Kolarac
3
3
|
14.11.2021 13:00 | Vrbovac | 3 : 3 | Kolarac | |||||
14.11
13:00
Ravni Gaj
Zeppelin 026
1
3
|
14.11.2021 13:00 | Ravni Gaj | 1 : 3 | Zeppelin 026 | |||||
14.11
13:00
OFK Slavija
VuÄak
0
4
|
14.11.2021 13:00 | OFK Slavija | 0 : 4 | VuÄak |
14.11
13:00
LjubiÄ
Tekstilac
3
2
|
14.11.2021 13:00 | LjubiÄ | 3 : 2 | Tekstilac | |||||
14.11
13:00
ModriÄa
BuduÄnost
4
0
|
14.11.2021 13:00 | ModriÄa | 4 : 0 | BuduÄnost |
14.11
13:30
Zvijezda
Bratstvo
2
1
|
14.11.2021 13:30 | Zvijezda | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
14.11
13:00
BuduÄnost
GOÅ K
1
1
|
14.11.2021 13:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | GOÅ K | |||||
14.11
13:30
Simm Bau
Travnik
2
2
|
14.11.2021 13:30 | Simm Bau | 2 : 2 | Travnik | |||||
14.11
13:30
Rudar
Goražde
1
0
|
14.11.2021 13:30 | Rudar | 1 : 0 | Goražde | |||||
14.11
13:30
Igman
Mladost
3
0
|
14.11.2021 13:30 | Igman | 3 : 0 | Mladost | |||||
14.11
13:30
OraŔje
Gradina
1
0
|
14.11.2021 13:30 | OraŔje | 1 : 0 | Gradina | |||||
14.11
13:30
Jedinstvo
TOÅ K
0
4
|
14.11.2021 13:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | TOÅ K | |||||
14.11
13:30
Tomislav
Radnik
0
3
|
14.11.2021 13:30 | Tomislav | 0 : 3 | Radnik |
14.11
13:00
Arsenal
Berane
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Arsenal | 2 : 1 | Berane | |||||
14.11
13:00
OFK Titograd
Cetinje
4
0
|
14.11.2021 13:00 | OFK Titograd | 4 : 0 | Cetinje | |||||
14.11
13:00
Igalo
Grbalj
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Igalo | 2 : 1 | Grbalj | |||||
14.11
13:00
Bokelj
Jedinstvo
1
1
|
14.11.2021 13:00 | Bokelj | 1 : 1 | Jedinstvo |
14.11
13:00
Komovi
Polimlje
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Komovi | 2 : 1 | Polimlje | |||||
14.11
13:00
Brskovo
Pljevlja 97
2
1
|
14.11.2021 13:00 | Brskovo | 2 : 1 | Pljevlja 97 |
14.11
14:00
LovÄen
Orjen
3
1
|
14.11.2021 14:00 | LovÄen | 3 : 1 | Orjen | |||||
14.11
11:00
Sloga (SB)
ObiliÄ
0
7
|
14.11.2021 11:00 | Sloga (SB) | 0 : 7 | ObiliÄ |
14.11
14:00
Internacional
OFK NikÅ”iÄ
1
1
|
14.11.2021 14:00 | Internacional | 1 : 1 | OFK NikÅ”iÄ | |||||
14.11
14:00
Ilarion
Drezga
6
0
|
14.11.2021 14:00 | Ilarion | 6 : 0 | Drezga | |||||
14.11
14:00
Zabjelo
Olympico
6
0
|
14.11.2021 14:00 | Zabjelo | 6 : 0 | Olympico | |||||
14.11
14:00
Ilarion 2
Polet Stars
0
0
|
14.11.2021 14:00 | Ilarion 2 | 0 : 0 | Polet Stars | |||||
14.11
14:00
Zora
Iskra 2
3
2
|
14.11.2021 14:00 | Zora | 3 : 2 | Iskra 2 | |||||
14.11
14:00
Adria
Crvena stijena
0
4
|
14.11.2021 14:00 | Adria | 0 : 4 | Crvena stijena |
14.11
20:45
Portugalija
Srbija
1
2
|
14.11.2021 20:45 | Portugalija | 1 : 2 | Srbija | |||||
14.11
20:45
Luksemburg
Irska
0
3
|
14.11.2021 20:45 | Luksemburg | 0 : 3 | Irska |
14.11
16:30
Crvena zvezda
Požarevac
18
0
|
14.11.2021 16:30 | Crvena zvezda | 18 : 0 | Požarevac | |||||
14.11
13:00
Sloga
ŽFU Zvezda B 2018
3
1
|
14.11.2021 13:00 | Sloga | 3 : 1 | ŽFU Zvezda B 2018 | |||||
14.11
13:00
MaŔinac
Vojvodina
5
0
|
14.11.2021 13:00 | MaŔinac | 5 : 0 | Vojvodina |
14.11
13:30
Å umadija 1903
Javor
1
1
|
14.11.2021 13:30 | Å umadija 1903 | 1 : 1 | Javor | |||||
14.11
13:30
Sloga (K)
Sloga (P)
1
2
|
14.11.2021 13:30 | Sloga (K) | 1 : 2 | Sloga (P) | |||||
14.11
13:30
Borac 1926
Metalac (GM)
1
1
|
14.11.2021 13:30 | Borac 1926 | 1 : 1 | Metalac (GM) | |||||
14.11
13:30
Novi Pazar
Loznica
4
1
|
14.11.2021 13:30 | Novi Pazar | 4 : 1 | Loznica | |||||
14.11
13:30
GFK Sloboda
Jedinstvo
0
1
|
14.11.2021 13:30 | GFK Sloboda | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.11
13:30
Mladi radnik 1926
RadniÄki (V)
0
5
|
14.11.2021 13:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 5 | RadniÄki (V) | |||||
14.11
13:30
Mladost (L)
Zlatibor
2
0
|
14.11.2021 13:30 | Mladost (L) | 2 : 0 | Zlatibor |
14.11
RadniÄki (S)
OFK Slatina
6
0
|
14.11.2021 | RadniÄki (S) | 6 : 0 | OFK Slatina | |||||
14.11
Bor 1919
Timok 1919
2
0
|
14.11.2021 | Bor 1919 | 2 : 0 | Timok 1919 |
14.11
Dinamo
Radnik
2
2
|
14.11.2021 | Dinamo | 2 : 2 | Radnik |
14.11
10:00
RadniÄki 1912
Prof. Bolesnikov
2
0
|
14.11.2021 10:00 | RadniÄki 1912 | 2 : 0 | Prof. Bolesnikov |
14.11
10:00
RadniÄki (Å )
OFK VrŔac
0
0
|
14.11.2021 10:00 | RadniÄki (Å ) | 0 : 0 | OFK VrÅ”ac | |||||
14.11
10:00
GFK Sloven
Omladinac
6
1
|
14.11.2021 10:00 | GFK Sloven | 6 : 1 | Omladinac | |||||
14.11
12:00
Petrika
InÄija
1
0
|
14.11.2021 12:00 | Petrika | 1 : 0 | InÄija | |||||
14.11
10:00
RadniÄki (SM)
Petar PuaÄa
1
0
|
14.11.2021 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 0 | Petar PuaÄa | |||||
14.11
10:00
RadniÄki (NP)
ŽelezniÄar
0
4
|
14.11.2021 10:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 4 | ŽelezniÄar |
14.11
11:00
Internacional
BASK
1
2
|
14.11.2021 11:00 | Internacional | 1 : 2 | BASK | |||||
14.11
09:00
SinÄeliÄ
IM Rakovica
2
0
|
14.11.2021 09:00 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | IM Rakovica |
14.11
10:00
Novi Pazar
KaraÄorÄe
1
0
|
14.11.2021 10:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
14.11
10:00
Crnokosa
BuduÄnost (A)
5
0
|
14.11.2021 10:00 | Crnokosa | 5 : 0 | BuduÄnost (A) | |||||
14.11
10:00
Jedinstvo Putevi
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
0
|
14.11.2021 10:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
14.11
Crvena Zvezda Suvodol
Badljevica
5
0
|
14.11.2021 | Crvena Zvezda Suvodol | 5 : 0 | Badljevica | |||||
14.11
Vožd 2020
Skobalj
2
1
|
14.11.2021 | Vožd 2020 | 2 : 1 | Skobalj | |||||
14.11
Landol
Stari Hrast 2018
1
13
|
14.11.2021 | Landol | 1 : 13 | Stari Hrast 2018 |
14.11
11:00
Vojvodina
IMT
2
0
|
14.11.2021 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | IMT |
14.11
12:00
Brodarac
Lokomotiva
2
0
|
14.11.2021 12:00 | Brodarac | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
14.11
10:00
Crvena zvezda
SinÄeliÄ
2
1
|
14.11.2021 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
14.11
14:30
OFK Beograd
Studentski grad
3
1
|
14.11.2021 14:30 | OFK Beograd | 3 : 1 | Studentski grad |
14.11
11:00
Å umadija 1903
Javor
1
2
|
14.11.2021 11:00 | Å umadija 1903 | 1 : 2 | Javor | |||||
14.11
11:00
Sloga (K)
Savacijum
6
0
|
14.11.2021 11:00 | Sloga (K) | 6 : 0 | Savacijum | |||||
14.11
11:00
Borac 1926
Metalac (GM)
3
0
|
14.11.2021 11:00 | Borac 1926 | 3 : 0 | Metalac (GM) | |||||
14.11
11:00
Novi Pazar
Loznica
5
0
|
14.11.2021 11:00 | Novi Pazar | 5 : 0 | Loznica | |||||
14.11
11:00
GFK Sloboda
Jedinstvo
3
2
|
14.11.2021 11:00 | GFK Sloboda | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.11
11:00
Apolon 2018
RadniÄki (V)
3
2
|
14.11.2021 11:00 | Apolon 2018 | 3 : 2 | RadniÄki (V) | |||||
14.11
11:00
RadniÄki 1923
MaÄva
3
1
|
14.11.2021 11:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 1 | MaÄva | |||||
14.11
11:00
Sunrise Å abac
Apolon 4
3
0
|
14.11.2021 11:00 | Sunrise Å abac | 3 : 0 | Apolon 4 |
14.11
Real NiÅ”
RadniÄki (P)
6
0
|
14.11.2021 | Real NiÅ” | 6 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
14.11
OFK RadniÄki
Radnik
5
3
|
14.11.2021 | OFK RadniÄki | 5 : 3 | Radnik | |||||
14.11
GFK Jagodina
Dinamo
3
2
|
14.11.2021 | GFK Jagodina | 3 : 2 | Dinamo | |||||
14.11
Kopernikus ŽeležniÄar
Vlasina
3
0
|
14.11.2021 | Kopernikus ŽeležniÄar | 3 : 0 | Vlasina | |||||
14.11
GFK DuboÄica
Timok 1919
2
0
|
14.11.2021 | GFK DuboÄica | 2 : 0 | Timok 1919 |
14.11
12:00
Spartak ŽK
Hajduk 1912
4
1
|
14.11.2021 12:00 | Spartak ŽK | 4 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
14.11
12:00
RadniÄki 1912
Prof. Bolesnikov
2
0
|
14.11.2021 12:00 | RadniÄki 1912 | 2 : 0 | Prof. Bolesnikov | |||||
14.11
11:30
Kabel
Proleter (NS)
4
0
|
14.11.2021 11:30 | Kabel | 4 : 0 | Proleter (NS) | |||||
14.11
12:00
Vojvodina
TSC
1
1
|
14.11.2021 12:00 | Vojvodina | 1 : 1 | TSC |
14.11
10:00
Podrinje
OFK VrŔac
2
2
|
14.11.2021 10:00 | Podrinje | 2 : 2 | OFK VrŔac | |||||
14.11
10:00
Petrika
InÄija
2
1
|
14.11.2021 10:00 | Petrika | 2 : 1 | InÄija | |||||
14.11
12:00
RadniÄki (SM)
Petar PuaÄa
6
0
|
14.11.2021 12:00 | RadniÄki (SM) | 6 : 0 | Petar PuaÄa |
14.11
12:00
Kolubara
IMT
2
2
|
14.11.2021 12:00 | Kolubara | 2 : 2 | IMT | |||||
14.11
10:00
RadniÄki (NB)
Lokomotiva
3
0
|
14.11.2021 10:00 | RadniÄki (NB) | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
14.11
09:00
Rakovica
SinÄeliÄ
4
2
|
14.11.2021 09:00 | Rakovica | 4 : 2 | SinÄeliÄ |
14.11
14:00
Bane 1931
KaraÄorÄe
4
1
|
14.11.2021 14:00 | Bane 1931 | 4 : 1 | KaraÄorÄe |
14.11
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
MaÄva 1929
4
3
|
14.11.2021 10:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 4 : 3 | MaÄva 1929 | |||||
14.11
12:30
MaÄva (Å )
RaÄevac
2
0
|
14.11.2021 12:30 | MaÄva (Å ) | 2 : 0 | RaÄevac |
14.11
10:00
Spartak 1976
Sloboda (Ä)
0
1
|
14.11.2021 10:00 | Spartak 1976 | 0 : 1 | Sloboda (Ä) |
14.11
Jedinstvo
RFK Novi Sad 1921
|
14.11.2021 | Jedinstvo | : | RFK Novi Sad 1921 |
14.11
15:30
Ada
Spartak ŽK
0
2
|
14.11.2021 15:30 | Ada | 0 : 2 | Spartak ŽK | |||||
14.11
13:30
RadniÄki (N)
Sloga (P)
0
7
|
14.11.2021 13:30 | RadniÄki (N) | 0 : 7 | Sloga (P) |
14.11
10:00
Milutinac
Partizan
0
5
|
14.11.2021 10:00 | Milutinac | 0 : 5 | Partizan | |||||
14.11
12:00
RFK GrafiÄar
SinÄeliÄ
2
2
|
14.11.2021 12:00 | RFK GrafiÄar | 2 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
14.11
13:00
RadniÄki (NB)
OLE
0
0
|
14.11.2021 13:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 0 | OLE | |||||
14.11
12:00
Zemun
Rad
1
0
|
14.11.2021 12:00 | Zemun | 1 : 0 | Rad | |||||
14.11
09:00
Teleoptik
011
3
1
|
14.11.2021 09:00 | Teleoptik | 3 : 1 | 011 |
14.11
15:00
SinÄeliÄ 2
Å umadinac
3
0
|
14.11.2021 15:00 | SinÄeliÄ 2 | 3 : 0 | Å umadinac |
14.11
10:00
Å umadija 1903
Bubamara
1
4
|
14.11.2021 10:00 | Å umadija 1903 | 1 : 4 | Bubamara | |||||
14.11
10:00
SuŔica
Bane 1931
4
0
|
14.11.2021 10:00 | SuŔica | 4 : 0 | Bane 1931 | |||||
14.11
10:00
Novi Pazar
Sport Klub 99
1
3
|
14.11.2021 10:00 | Novi Pazar | 1 : 3 | Sport Klub 99 | |||||
14.11
10:00
Kosmet
RadniÄki 1923
0
4
|
14.11.2021 10:00 | Kosmet | 0 : 4 | RadniÄki 1923 | |||||
14.11
10:00
Apolon 2018
Rudar (KM)
4
0
|
14.11.2021 10:00 | Apolon 2018 | 4 : 0 | Rudar (KM) | |||||
14.11
10:00
Kiker
Sloga (K)
2
2
|
14.11.2021 10:00 | Kiker | 2 : 2 | Sloga (K) | |||||
14.11
10:00
AF AS Novi Pazar
Apolon 4
2
2
|
14.11.2021 10:00 | AF AS Novi Pazar | 2 : 2 | Apolon 4 |
14.11
10:00
Polimlje
Javor Matis
3
3
|
14.11.2021 10:00 | Polimlje | 3 : 3 | Javor Matis | |||||
14.11
10:00
GFK Sloboda
Spartak 1976
8
0
|
14.11.2021 10:00 | GFK Sloboda | 8 : 0 | Spartak 1976 | |||||
14.11
10:00
Takovo
Mladost (L)
0
7
|
14.11.2021 10:00 | Takovo | 0 : 7 | Mladost (L) | |||||
14.11
10:00
Sloboda (Ä)
Jedinstvo Putevi
1
1
|
14.11.2021 10:00 | Sloboda (Ä) | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
14.11
10:00
Metalac
Borac 1926
0
0
|
14.11.2021 10:00 | Metalac | 0 : 0 | Borac 1926 | |||||
14.11
10:00
Zlatibor
Ares 2015
1
2
|
14.11.2021 10:00 | Zlatibor | 1 : 2 | Ares 2015 | |||||
14.11
10:00
GauÄosi
Sloga (BB)
4
2
|
14.11.2021 10:00 | GauÄosi | 4 : 2 | Sloga (BB) |
14.11
Trio
Kopernikus ŽelezniÄar
0
4
|
14.11.2021 | Trio | 0 : 4 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
14.11
RadniÄki (P)
OFK RadniÄki
2
3
|
14.11.2021 | RadniÄki (P) | 2 : 3 | OFK RadniÄki | |||||
14.11
GFK Jagodina
Car Konstantin
5
0
|
14.11.2021 | GFK Jagodina | 5 : 0 | Car Konstantin | |||||
14.11
Napredak
Real
0
2
|
14.11.2021 | Napredak | 0 : 2 | Real |
14.11
10:00
Krila Krajine
TSC
0
0
|
14.11.2021 10:00 | Krila Krajine | 0 : 0 | TSC | |||||
14.11
10:00
Hajduk 1912
Vojvodina
0
6
|
14.11.2021 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 6 | Vojvodina | |||||
14.11
14:00
Spartak ŽK
OFK BaÄka
3
0
|
14.11.2021 14:00 | Spartak ŽK | 3 : 0 | OFK BaÄka |
14.11
10:00
InÄija
Derby 2015
0
3
|
14.11.2021 10:00 | InÄija | 0 : 3 | Derby 2015 | |||||
14.11
14:00
Petrika
OFK VrŔac
1
3
|
14.11.2021 14:00 | Petrika | 1 : 3 | OFK VrŔac | |||||
14.11
10:00
Jedinstvo (SP)
RadniÄki (Zr)
0
1
|
14.11.2021 10:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 1 | RadniÄki (Zr) | |||||
14.11
12:00
GFK Sloven
RadniÄki (SM)
4
2
|
14.11.2021 12:00 | GFK Sloven | 4 : 2 | RadniÄki (SM) | |||||
14.11
11:00
ŽelezniÄar
Proleter 2006
4
1
|
14.11.2021 11:00 | ŽelezniÄar | 4 : 1 | Proleter 2006 | |||||
14.11
10:00
Omladinac
Sporto 023
2
5
|
14.11.2021 10:00 | Omladinac | 2 : 5 | Sporto 023 |
14.11
09:30
Brodarac
Teleoptik
1
2
|
14.11.2021 09:30 | Brodarac | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
14.11
11:00
011
OFK Beograd
0
3
|
14.11.2021 11:00 | 011 | 0 : 3 | OFK Beograd | |||||
14.11
11:00
Partizan
Crvena zvezda
1
0
|
14.11.2021 11:00 | Partizan | 1 : 0 | Crvena zvezda |
14.11
10:00
MaÄva (Å )
Savacium
2
0
|
14.11.2021 10:00 | MaÄva (Å ) | 2 : 0 | Savacium | |||||
14.11
10:00
ŽelezniÄar
Sun Rise
0
3
|
14.11.2021 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | Sun Rise | |||||
14.11
10:00
RaÄevac
RadniÄki (V)
0
0
|
14.11.2021 10:00 | RaÄevac | 0 : 0 | RadniÄki (V) |
14.11
10:00
Jasenica 2017
ŽelezniÄar
2
2
|
14.11.2021 10:00 | Jasenica 2017 | 2 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
14.11
10:00
RSK
Zvižd
7
0
|
14.11.2021 10:00 | RSK | 7 : 0 | Zvižd | |||||
14.11
10:00
AF Duljaj
Cepelin 026
2
2
|
14.11.2021 10:00 | AF Duljaj | 2 : 2 | Cepelin 026 | |||||
14.11
10:00
Soko 2015
PetliÄ SD 2006
2
4
|
14.11.2021 10:00 | Soko 2015 | 2 : 4 | PetliÄ SD 2006 | |||||
14.11
10:00
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
2
1
|
14.11.2021 10:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
14.11
10:00
Å umadija
Sloga 33
2
3
|
14.11.2021 10:00 | Å umadija | 2 : 3 | Sloga 33 | |||||
14.11
10:00
AF ÄokiÄ
OPK Rudar 1933
1
1
|
14.11.2021 10:00 | AF ÄokiÄ | 1 : 1 | OPK Rudar 1933 | |||||
14.11
10:00
VGSK
Plana
0
6
|
14.11.2021 10:00 | VGSK | 0 : 6 | Plana |
14.11
14:00
Torlak
VinÄa
6
0
|
14.11.2021 14:00 | Torlak | 6 : 0 | VinÄa |
14.11
10:00
ObiliÄ
Spartak ŽK '09
0
3
|
14.11.2021 10:00 | ObiliÄ | 0 : 3 | Spartak ŽK '09 |
14.11
10:00
IMT
ÄankoviÄ
3
8
|
14.11.2021 10:00 | IMT | 3 : 8 | ÄankoviÄ | |||||
14.11
10:00
Borac
Bežanija
0
9
|
14.11.2021 10:00 | Borac | 0 : 9 | Bežanija |
14.11
10:00
Jedinstvo (Ub)
TeŔnjar Stari Grad
6
0
|
14.11.2021 10:00 | Jedinstvo (Ub) | 6 : 0 | TeŔnjar Stari Grad | |||||
14.11
10:00
Pambukovica
OFK OseÄina
2
1
|
14.11.2021 10:00 | Pambukovica | 2 : 1 | OFK OseÄina | |||||
14.11
10:00
POFK ŽelezniÄar
OFK Senjak
3
6
|
14.11.2021 10:00 | POFK ŽelezniÄar | 3 : 6 | OFK Senjak | |||||
14.11
10:00
RadniÄki (V)
Zadrugar
2
1
|
14.11.2021 10:00 | RadniÄki (V) | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
14.11
10:00
OFK Divci
BuduÄnost KruÅ”ik 014
1
5
|
14.11.2021 10:00 | OFK Divci | 1 : 5 | BuduÄnost KruÅ”ik 014 | |||||
14.11
10:00
Omladinac
Ribnica
0
0
|
14.11.2021 10:00 | Omladinac | 0 : 0 | Ribnica |
14.11
00:00
Kolubara
Komgrap
7
0
|
14.11.2021 00:00 | Kolubara | 7 : 0 | Komgrap | |||||
14.11
00:00
OFK Žarkovo
Lokomotiva
2
1
|
14.11.2021 00:00 | OFK Žarkovo | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
14.11
00:00
DIF
Sremcica
1
0
|
14.11.2021 00:00 | DIF | 1 : 0 | Sremcica | |||||
14.11
00:00
Akademija fudbala
Velika MoŔtanica
4
0
|
14.11.2021 00:00 | Akademija fudbala | 4 : 0 | Velika MoŔtanica | |||||
14.11
00:00
GSP Polet
Seceranac Ada
6
0
|
14.11.2021 00:00 | GSP Polet | 6 : 0 | Seceranac Ada |
14.11
12:00
Finale 2013
OFK Knez Lazar
4
5
|
14.11.2021 12:00 | Finale 2013 | 4 : 5 | OFK Knez Lazar | |||||
14.11
12:00
Trstenik PPT
OFK ParaÄin
11
0
|
14.11.2021 12:00 | Trstenik PPT | 11 : 0 | OFK ParaÄin | |||||
14.11
12:00
Morava 1918
Junior
0
0
|
14.11.2021 12:00 | Morava 1918 | 0 : 0 | Junior |
14.11
10:00
BuduÄnost
Jedinstvo Putevi
4
2
|
14.11.2021 10:00 | BuduÄnost | 4 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
14.11
10:00
Polimlje
Sloga (P)
3
3
|
14.11.2021 10:00 | Polimlje | 3 : 3 | Sloga (P) |
14.11
19:00
Crvena zvezda MTS
Partizan NIS
71
56
|
14.11.2021 19:00 | Crvena zvezda MTS | 71 : 56 | Partizan NIS | |||||
14.11
17:00
Igokea m:tel
Mega Mozzart
79
63
|
14.11.2021 17:00 | Igokea m:tel | 79 : 63 | Mega Mozzart |
14.11
17:00
Sloboda
Mladost MaxBet
106
110
|
14.11.2021 17:00 | Sloboda | 106 : 110 | Mladost MaxBet | |||||
14.11
18:00
Zlatibor
OKK Novi Pazar
98
79
|
14.11.2021 18:00 | Zlatibor | 98 : 79 | OKK Novi Pazar | |||||
14.11
19:00
Metalac
Slodes SoccerBet
93
71
|
14.11.2021 19:00 | Metalac | 93 : 71 | Slodes SoccerBet |
14.11
16:00
ÄaÄak 94
Beovuk 72
95
73
|
14.11.2021 16:00 | ÄaÄak 94 | 95 : 73 | Beovuk 72 |
14.11
18:15
RadniÄki
Rivers BM
68
105
|
14.11.2021 18:15 | RadniÄki | 68 : 105 | Rivers BM |
14.11
15:15
Jagodina
Plana
84
83
|
14.11.2021 15:15 | Jagodina | 84 : 83 | Plana |
14.11
16:00
OKK Vlasotince
Mladost Vesna
76
73
|
14.11.2021 16:00 | OKK Vlasotince | 76 : 73 | Mladost Vesna |
14.11
17:00
Rtanj
NiÅ”
89
63
|
14.11.2021 17:00 | Rtanj | 89 : 63 | NiÅ” | |||||
14.11
16:30
Ratnici Target Sport
Marinos
81
99
|
14.11.2021 16:30 | Ratnici Target Sport | 81 : 99 | Marinos |
14.11
16:00
ŽelezniÄar
Srbobran
112
90
|
14.11.2021 16:00 | ŽelezniÄar | 112 : 90 | Srbobran | |||||
14.11
20:30
Velika Kikinda
Jedinstvo
76
85
|
14.11.2021 20:30 | Velika Kikinda | 76 : 85 | Jedinstvo | |||||
14.11
17:00
Vrbas
Stara Pazova
88
67
|
14.11.2021 17:00 | Vrbas | 88 : 67 | Stara Pazova |
14.11
13:30
Gorica
BorÄa
91
100
|
14.11.2021 13:30 | Gorica | 91 : 100 | BorÄa |
14.11
20:30
Veba Basket
Ras
89
74
|
14.11.2021 20:30 | Veba Basket | 89 : 74 | Ras | |||||
14.11
20:30
Umka Džez
Mladost 2009
85
88
|
14.11.2021 20:30 | Umka Džez | 85 : 88 | Mladost 2009 |
14.11
17:00
MVP 3x3
Mladost 2014
56
62
|
14.11.2021 17:00 | MVP 3x3 | 56 : 62 | Mladost 2014 | |||||
14.11
19:00
ŽelezniÄar
ApaÄ
86
61
|
14.11.2021 19:00 | ŽelezniÄar | 86 : 61 | ApaÄ |
14.11
17:00
Morava
Play off
96
76
|
14.11.2021 17:00 | Morava | 96 : 76 | Play off | |||||
14.11
13:00
Student 014
Sloga
95
66
|
14.11.2021 13:00 | Student 014 | 95 : 66 | Sloga |
14.11
20:00
BagljaÅ”
Petrovgrad
74
89
|
14.11.2021 20:00 | BagljaÅ” | 74 : 89 | Petrovgrad | |||||
14.11
13:30
Futog 1276
BuduÄnost
80
78
|
14.11.2021 13:30 | Futog 1276 | 80 : 78 | BuduÄnost | |||||
14.11
17:30
Marina
Spartak
55
78
|
14.11.2021 17:30 | Marina | 55 : 78 | Spartak |
14.11
15:30
Ru koÅ”
Opovo 99
82
91
|
14.11.2021 15:30 | Ru koÅ” | 82 : 91 | Opovo 99 | |||||
14.11
19:00
Partizan
Vojka
78
45
|
14.11.2021 19:00 | Partizan | 78 : 45 | Vojka | |||||
14.11
13:00
Å imanovci
Agrobanat
97
96
|
14.11.2021 13:00 | Å imanovci | 97 : 96 | Agrobanat |
14.11
15:00
Radan
Jastreb
87
51
|
14.11.2021 15:00 | Radan | 87 : 51 | Jastreb | |||||
14.11
18:00
Pusta Reka
Hisar
84
46
|
14.11.2021 18:00 | Pusta Reka | 84 : 46 | Hisar |
14.11
13:15
KruŔevac
Stari Ras
63
71
|
14.11.2021 13:15 | KruŔevac | 63 : 71 | Stari Ras |
14.11
19:00
Å umadija 2017
Sloga (PM)
75
80
|
14.11.2021 19:00 | Å umadija 2017 | 75 : 80 | Sloga (PM) |
14.11
14:30
Play Off
MKA 2017
56
82
|
14.11.2021 14:30 | Play Off | 56 : 82 | MKA 2017 | |||||
14.11
17:00
Užice
ZveÄan
38
64
|
14.11.2021 17:00 | Užice | 38 : 64 | ZveÄan | |||||
14.11
17:00
ŽelezniÄar
Å abac
61
65
|
14.11.2021 17:00 | ŽelezniÄar | 61 : 65 | Å abac | |||||
14.11
16:30
TrepÄa
Javor
47
65
|
14.11.2021 16:30 | TrepÄa | 47 : 65 | Javor |
14.11
13:00
Smederevo
Student 2
41
50
|
14.11.2021 13:00 | Smederevo | 41 : 50 | Student 2 | |||||
14.11
15:30
RadniÄki SPD 2
Hisar
84
56
|
14.11.2021 15:30 | RadniÄki SPD 2 | 84 : 56 | Hisar | |||||
14.11
13:00
Trstenik
Svrljig
47
51
|
14.11.2021 13:00 | Trstenik | 47 : 51 | Svrljig | |||||
14.11
13:00
ParaÄin
Bagdala
72
44
|
14.11.2021 13:00 | ParaÄin | 72 : 44 | Bagdala |
14.11
15:30
Ras
KaraÄorÄevo
110
54
|
14.11.2021 15:30 | Ras | 110 : 54 | KaraÄorÄevo |
14.11
13:00
RadniÄki 1950
Crvena zvezda mts
74
87
|
14.11.2021 13:00 | RadniÄki 1950 | 74 : 87 | Crvena zvezda mts | |||||
14.11
13:30
Sloboda
Vojvodina
78
66
|
14.11.2021 13:30 | Sloboda | 78 : 66 | Vojvodina | |||||
14.11
15:00
Star
Konstantin
104
80
|
14.11.2021 15:00 | Star | 104 : 80 | Konstantin | |||||
14.11
13:15
Actavis Academy
Partizan NIS
49
89
|
14.11.2021 13:15 | Actavis Academy | 49 : 89 | Partizan NIS | |||||
14.11
15:00
Mega Mozzart
Dynamic VIP PAY
64
78
|
14.11.2021 15:00 | Mega Mozzart | 64 : 78 | Dynamic VIP PAY |
14.11
17:00
Sloga 2015
Lucky Star
0
3
|
14.11.2021 17:00 | Sloga 2015 | 0 : 3 | Lucky Star |
14.11
19:00
Pin
Kladovo
1
3
|
14.11.2021 19:00 | Pin | 1 : 3 | Kladovo |
14.11
19:00
Ribnica
Crvena zvezda
2
3
|
14.11.2021 19:00 | Ribnica | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
14.11
18:00
Partizan Soccerbet
Mladi radnik
1
3
|
14.11.2021 18:00 | Partizan Soccerbet | 1 : 3 | Mladi radnik |
14.11
15:00
VA 014
Klek SrbijaŔume
3
2
|
14.11.2021 15:00 | VA 014 | 3 : 2 | Klek SrbijaŔume |
14.11
19:00
MOK TopliÄanin 97
Å umadija
0
3
|
14.11.2021 19:00 | MOK TopliÄanin 97 | 0 : 3 | Å umadija | |||||
14.11
15:00
Loznica
ŽelezniÄar
1
3
|
14.11.2021 15:00 | Loznica | 1 : 3 | ŽelezniÄar |
14.11
17:00
Drina
Volej Stars Junior
3
1
|
14.11.2021 17:00 | Drina | 3 : 1 | Volej Stars Junior | |||||
14.11
17:00
Novi Pazar
Borac
0
3
|
14.11.2021 17:00 | Novi Pazar | 0 : 3 | Borac | |||||
14.11
16:30
RaŔka
Tara
2
3
|
14.11.2021 16:30 | RaŔka | 2 : 3 | Tara |
14.11
19:00
Mladost 1979
Odbojka 013
3
1
|
14.11.2021 19:00 | Mladost 1979 | 3 : 1 | Odbojka 013 | |||||
14.11
16:00
Futog West
Srem 2
1
3
|
14.11.2021 16:00 | Futog West | 1 : 3 | Srem 2 | |||||
14.11
16:00
Kikinda 0230
NS Volej Team
1
3
|
14.11.2021 16:00 | Kikinda 0230 | 1 : 3 | NS Volej Team | |||||
14.11
14:00
FOK
Volley Stars
1
3
|
14.11.2021 14:00 | FOK | 1 : 3 | Volley Stars |
14.11
15:00
Hajduk Veljko
ZajeÄar
0
3
|
14.11.2021 15:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | ZajeÄar |
14.11
14:00
Banat
Klek SrbijaŔume 2
0
3
|
14.11.2021 14:00 | Banat | 0 : 3 | Klek SrbijaŔume 2 | |||||
14.11
12:45
BagljaÅ” 023
Hercegovina
3
1
|
14.11.2021 12:45 | BagljaÅ” 023 | 3 : 1 | Hercegovina |
14.11
18:00
Omladinac
Smederevo
3
0
|
14.11.2021 18:00 | Omladinac | 3 : 0 | Smederevo | |||||
14.11
18:30
Beograd
Srbijanka 014
3
1
|
14.11.2021 18:30 | Beograd | 3 : 1 | Srbijanka 014 | |||||
14.11
17:30
Roda
Novi Sad
3
0
|
14.11.2021 17:30 | Roda | 3 : 0 | Novi Sad |
14.11
15:00
Panonija
Zlatibor
1
3
|
14.11.2021 15:00 | Panonija | 1 : 3 | Zlatibor | |||||
14.11
17:00
Ivanjica
RadniÄki
0
3
|
14.11.2021 17:00 | Ivanjica | 0 : 3 | RadniÄki | |||||
14.11
17:00
Valjevo
TENT 2
3
1
|
14.11.2021 17:00 | Valjevo | 3 : 1 | TENT 2 |
14.11
19:00
Metaloplastika
Vojvodina
20
22
|
14.11.2021 19:00 | Metaloplastika | 20 : 22 | Vojvodina |
14.11
18:00
DuboÄica 54
Proleter
35
30
|
14.11.2021 18:00 | DuboÄica 54 | 35 : 30 | Proleter |
14.11
13:00
KurŔumlija
TopliÄanin
22
25
|
14.11.2021 13:00 | KurÅ”umlija | 22 : 25 | TopliÄanin | |||||
14.11
18:00
Hajduk Veljko
Jagodina
28
28
|
14.11.2021 18:00 | Hajduk Veljko | 28 : 28 | Jagodina |
14.11
19:30
Hercegovac
Banatski Karlovac
40
34
|
14.11.2021 19:30 | Hercegovac | 40 : 34 | Banatski Karlovac |
14.11
19:30
Užice
Beli anÄeo
30
32
|
14.11.2021 19:30 | Užice | 30 : 32 | Beli anÄeo | |||||
14.11
14:30
Å amot 65 2
Metalac
31
27
|
14.11.2021 14:30 | Å amot 65 2 | 31 : 27 | Metalac | |||||
14.11
19:00
Omladinac
MaÄva
20
25
|
14.11.2021 19:00 | Omladinac | 20 : 25 | MaÄva |
14.11
14:00
Sloga
Lokomotiva
28
30
|
14.11.2021 14:00 | Sloga | 28 : 30 | Lokomotiva | |||||
14.11
19:00
KaraÄorÄe
Bane
28
24
|
14.11.2021 19:00 | KaraÄorÄe | 28 : 24 | Bane | |||||
14.11
19:00
TrepÄa
ParaÄin
35
21
|
14.11.2021 19:00 | TrepÄa | 35 : 21 | ParaÄin |
14.11
20:00
Jedinstvo 1974
Mladi radnik
29
35
|
14.11.2021 20:00 | Jedinstvo 1974 | 29 : 35 | Mladi radnik |
14.11
18:00
Pirot
NiŔka Banja
33
35
|
14.11.2021 18:00 | Pirot | 33 : 35 | NiŔka Banja | |||||
14.11
17:30
ŽitoraÄa
Aleksinac
24
35
|
14.11.2021 17:30 | ŽitoraÄa | 24 : 35 | Aleksinac | |||||
14.11
15:30
DuboÄica 54 - 2
Mladost
30
32
|
14.11.2021 15:30 | DuboÄica 54 - 2 | 30 : 32 | Mladost |
14.11
20:00
SU Lavovi
Partizan 2
39
29
|
14.11.2021 20:00 | SU Lavovi | 39 : 29 | Partizan 2 | |||||
14.11
16:30
Novi Beograd
Beograd
36
30
|
14.11.2021 16:30 | Novi Beograd | 36 : 30 | Beograd | |||||
14.11
12:00
Mladenovac
RSU Akademija LeÄiÄ
32
33
|
14.11.2021 12:00 | Mladenovac | 32 : 33 | RSU Akademija LeÄiÄ | |||||
14.11
15:00
RK SC Voždovac 2012 - 2
Rakovica
34
41
|
14.11.2021 15:00 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 34 : 41 | Rakovica |
14.11
18:30
Metalac
RadniÄki
32
32
|
14.11.2021 18:30 | Metalac | 32 : 32 | RadniÄki | |||||
14.11
17:00
BuduÄnost
ŽSK 1955
21
21
|
14.11.2021 17:00 | BuduÄnost | 21 : 21 | ŽSK 1955 | |||||
14.11
17:30
Ruma
Nova Pazova 1957
23
35
|
14.11.2021 17:30 | Ruma | 23 : 35 | Nova Pazova 1957 | |||||
14.11
17:00
Crvena zvezda
Senta
27
22
|
14.11.2021 17:00 | Crvena zvezda | 27 : 22 | Senta |
14.11
19:00
Titel
Srbobran
20
31
|
14.11.2021 19:00 | Titel | 20 : 31 | Srbobran |
14.11
12:00
Mokrin
Ravangrad
26
30
|
14.11.2021 12:00 | Mokrin | 26 : 30 | Ravangrad | |||||
14.11
20:00
Jabuka
Laki
25
24
|
14.11.2021 20:00 | Jabuka | 25 : 24 | Laki | |||||
14.11
18:00
Mladost
Proleter
31
24
|
14.11.2021 18:00 | Mladost | 31 : 24 | Proleter |
14.11
15:00
Medicinar 2
ORK Loznica
36
26
|
14.11.2021 15:00 | Medicinar 2 | 36 : 26 | ORK Loznica | |||||
14.11
15:00
Metalac AD
KoŔutnjak
15
16
|
14.11.2021 15:00 | Metalac AD | 15 : 16 | KoŔutnjak |
14.11
16:00
Metalac
Napredak 12
31
40
|
14.11.2021 16:00 | Metalac | 31 : 40 | Napredak 12 | |||||
14.11
18:00
RadniÄki (S)
Bekament BB - 2
21
33
|
14.11.2021 18:00 | RadniÄki (S) | 21 : 33 | Bekament BB - 2 |
14.11
16:00
Mladost
Vlasotince
22
26
|
14.11.2021 16:00 | Mladost | 22 : 26 | Vlasotince | |||||
14.11
13:00
Radan
Remesiana
21
29
|
14.11.2021 13:00 | Radan | 21 : 29 | Remesiana |
14.11
20:00
Rtanj
NemanjiÄ
34
32
|
14.11.2021 20:00 | Rtanj | 34 : 32 | NemanjiÄ |
14.11
14:00
BeoÄin 1959
Apatin
20
33
|
14.11.2021 14:00 | BeoÄin 1959 | 20 : 33 | Apatin | |||||
14.11
15:00
Trijumf
RadniÄki
30
23
|
14.11.2021 15:00 | Trijumf | 30 : 23 | RadniÄki | |||||
14.11
16:00
Halas Jožef 2
Gradnulica
25
34
|
14.11.2021 16:00 | Halas Jožef 2 | 25 : 34 | Gradnulica |
14.11
19:00
Bor RTB
Jagodina
18
33
|
14.11.2021 19:00 | Bor RTB | 18 : 33 | Jagodina | |||||
14.11
15:00
Beograd
Vojvodina
24
31
|
14.11.2021 15:00 | Beograd | 24 : 31 | Vojvodina | |||||
14.11
19:00
Crvena zvezda
Bekament BB
24
36
|
14.11.2021 19:00 | Crvena zvezda | 24 : 36 | Bekament BB |
14.11
18:30
ZajeÄar 1949
Pirot
39
32
|
14.11.2021 18:30 | ZajeÄar 1949 | 39 : 32 | Pirot |
14.11
10:30
Beograd
Stari Grad
11
17
|
14.11.2021 10:30 | Beograd | 11 : 17 | Stari Grad | |||||
14.11
12:00
Banjica
Palilula
25
4
|
14.11.2021 12:00 | Banjica | 25 : 4 | Palilula |
14.11
19:00
VraÄar
DorÄol
13
14
|
14.11.2021 19:00 | VraÄar | 13 : 14 | DorÄol | |||||
14.11
19:00
ŽAK
Sava
12
8
|
14.11.2021 19:00 | ŽAK | 12 : 8 | Sava |
14.11
10:45
Crvena zvezda
TaÅ” 2000
22
6
|
14.11.2021 10:45 | Crvena zvezda | 22 : 6 | TaÅ” 2000 |
14.11
17:00
Senta
Palilula
11
9
|
14.11.2021 17:00 | Senta | 11 : 9 | Palilula | |||||
14.11
20:00
Spartak
Å abac
16
5
|
14.11.2021 20:00 | Spartak | 16 : 5 | Å abac |
14.11
20:15
Intelektualac
Klub 33
11
4
|
14.11.2021 20:15 | Intelektualac | 11 : 4 | Klub 33 |
14.11
18:00
KosjeriÄ
Župski rubin
16
1
|
14.11.2021 18:00 | KosjeriÄ | 16 : 1 | Župski rubin |
14.11
17:00
PP 192
RaŔka
6
1
|
14.11.2021 17:00 | PP 192 | 6 : 1 | RaŔka | |||||
14.11
19:30
Ares
Zlatibor
3
7
|
14.11.2021 19:30 | Ares | 3 : 7 | Zlatibor |
14.11
17:30
As
Dolap
4
3
|
14.11.2021 17:30 | As | 4 : 3 | Dolap |
14.11
14:00
Dinamo 1954
BRK Crvena Zvezda
35
40
|
14.11.2021 14:00 | Dinamo 1954 | 35 : 40 | BRK Crvena Zvezda |
14.11
14:00
SBB Beograd Vukovi
Kragujevac Wild Boars
34
6
|
14.11.2021 14:00 | SBB Beograd Vukovi | 34 : 6 | Kragujevac Wild Boars |
14.11
19:15
Celje
Bled
5
6
|
14.11.2021 19:15 | Celje | E 5 : 6 | Bled |
14.11
18:00
Sisak
Vojvodina
1
2
|
14.11.2021 18:00 | Sisak | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
14.11
15:45
Zagreb
Crvena zvezda
3
7
|
14.11.2021 15:45 | Zagreb | 3 : 7 | Crvena zvezda |
14.11
00:00
Vukovi
Crvena zvezda
|
14.11.2021 00:00 | Vukovi | : | Crvena zvezda | |||||
14.11
00:00
NS Stars
Marbo
|
14.11.2021 00:00 | NS Stars | : | Marbo | |||||
14.11
00:00
NSA Sofija
Partizan
|
14.11.2021 00:00 | NSA Sofija | : | Partizan |