XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 69 utakmica za dan
Nedelja, 22 Decembar 2019

Fudbal

22.12.2019 17:30 Tottenham 0 : 2 Chelsea
22.12.2019 15:00 Watford 2 : 0 Manchester United
22.12.2019 16:00 Real Betis 1 : 2 Atlético Madrid
22.12.2019 12:00 Leganés 2 : 0 Espanyol
22.12.2019 18:30 Levante 3 : 1 Celta de Vigo
22.12.2019 14:00 Osasuna 3 : 4 Real Sociedad
22.12.2019 21:00 Real Madrid 0 : 0 Athletic Club
22.12.2019 15:30 Fortuna 2 : 1 Union Berlin
22.12.2019 12:30 Atalanta 5 : 0 Milan
22.12.2019 15:00 Lecce 2 : 3 Bologna
22.12.2019 15:00 Parma 1 : 1 Brescia
22.12.2019 20:45 Sassuolo 1 : 2 Napoli

Košarka

22.12.2019 20:00 Tamiš 62 : 77 Dynamic
22.12.2019 13:00 Mladost 97 : 80 Vojvodina
22.12.2019 19:00 Borac 94 : 91 OKK Novi Pazar
22.12.2019 19:00 Jedinstvo 1950 85 : 93 Danilovgrad
22.12.2019 18:00 Dimitrovgrad 79 : 61 Marinos
22.12.2019 18:00 Jastrebac 78 : 72 Rtanj
22.12.2019 16:30 Šumadija 2017 81 : 80 Sloga (B)
22.12.2019 15:00 Paraćin 88 : 112 Smederevo
22.12.2019 20:00 Kruševac 73 : 76 Zicer 2014
22.12.2019 18:20 Cerak 95 : 80 Mondo Basket
22.12.2019 16:20 Zvezdara 67 : 74 Ras
22.12.2019 16:00 ABBA 70 : 87 Pobednik 011
22.12.2019 18:00 Pusta Reka 97 : 70 Hisar
22.12.2019 20:00 Zadar 82 : 75 Budućnost VOLI
22.12.2019 18:00 Mornar 81 : 73 Cibona
22.12.2019 17:00 Bor 45 : 39 Bagdala

Odbojka

22.12.2019 18:00 Crvena zvezda 0 : 3 Mladi radnik
22.12.2019 20:00 Železničar 3 : 2 VA-014 Bauwesen
22.12.2019 17:00 Loznica 0 : 3 Užice
22.12.2019 17:00 Bavanište 1 : 3 Banat
22.12.2019 19:00 Šumadija 3 : 0 Kolubara
22.12.2019 18:30 Ribnica 2 3 : 2 Tehničar (Kv)
22.12.2019 14:00 Antena 3 : 2 FAP Livnica
22.12.2019 17:00 Jagodina 3 : 0 Desetka
22.12.2019 17:00 Toplički Vitezovi 3 : 1 Hajduk Veljko
22.12.2019 17:00 Morava 0 : 3 Vranje
22.12.2019 17:00 MOK Topličanin 97 3 : 0 Pirot
22.12.2019 15:00 Dunav Volley 0 : 3 Kulpin
22.12.2019 19:00 Sombor 0 : 3 Mladost (NP)
22.12.2019 20:00 Vojvodina NS Seme 2 3 : 1 Srem Eaton
22.12.2019 12:00 Botafogo 0 : 3 Vest
22.12.2019 14:00 Jedinstvo 2 3 : 1 Inđija
22.12.2019 18:00 Mladost 1973 3 : 0 Sloven
22.12.2019 20:30 Crvena zvezda 3 : 2 Jedinstvo (SP)
22.12.2019 16:00 Spartak (Lj) 0 : 3 Srem
22.12.2019 20:00 Roda 0 : 3 Radnički (Bg)
22.12.2019 18:00 Omladinac (NB) 3 : 2 Smederevo
22.12.2019 17:30 FOK 1 : 3 Partizan 2 Crno Bele 011
22.12.2019 15:00 Stampedo 1 : 3 Majdanpek
22.12.2019 15:00 Zaječar 3 : 0 Desetka
22.12.2019 15:00 Kuršumlija 3 : 0 Panda
22.12.2019 19:00 Topličanin 0 : 3 Milenijum
22.12.2019 16:00 Fortuna plus 1 : 3 Ribnica
22.12.2019 19:00 As Batajnica 3 : 0 Lucky Star
22.12.2019 15:00 Lavice 07 1 : 3 Futog
22.12.2019 19:00 Slavija 3 : 2 Volley Stars
22.12.2019 16:00 Tehničar (Kv) 0 : 3 Gimnazijalac
22.12.2019 16:00 Napredak 037 3 : 0 Tutin
22.12.2019 14:30 Novi Pazar 1 : 3 Mokra Gora
22.12.2019 16:00 Beočin 0 : 3 Elan Volej
22.12.2019 17:00 Grbić 3 : 1 SK Volej
22.12.2019 12:00 Banat 3 : 1 KI 0230
22.12.2019 16:30 Vrbas 3 : 0 Spartak 2
22.12.2019 13:00 Zaslon 3 : 0 Osečina
22.12.2019 19:00 Kosovska Mitrovica 0 : 3 Sokolica

Rukomet

22.12.2019 18:00 Metalac 25 : 25 Novi Beograd
22.12.2019 16:30 Rakovica 44 : 22 Loznica
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu