14.12
16:00
Burnley
Newcastle United
1
0
|
14.12.2019 16:00 | Burnley | 1 : 0 | Newcastle United | |||||
14.12
16:00
Chelsea
Bournemouth
0
1
|
14.12.2019 16:00 | Chelsea | 0 : 1 | Bournemouth | |||||
14.12
16:00
Leicester City
Norwich City
1
1
|
14.12.2019 16:00 | Leicester City | 1 : 1 | Norwich City | |||||
14.12
13:30
Liverpool
Watford
2
0
|
14.12.2019 13:30 | Liverpool | 2 : 0 | Watford | |||||
14.12
16:00
Sheffield United
Aston Villa
2
0
|
14.12.2019 16:00 | Sheffield United | 2 : 0 | Aston Villa | |||||
14.12
18:30
Southampton
West Ham
0
1
|
14.12.2019 18:30 | Southampton | 0 : 1 | West Ham | |||||
14.12
16:00
Wolverhampton
Tottenham
1
2
|
14.12.2019 16:00 | Wolverhampton | 1 : 2 | Tottenham |
14.12
18:30
Athletic Club
Eibar
0
0
|
14.12.2019 18:30 | Athletic Club | 0 : 0 | Eibar | |||||
14.12
21:00
AtlƩtico Madrid
Osasuna
2
0
|
14.12.2019 21:00 | AtlƩtico Madrid | 2 : 0 | Osasuna | |||||
14.12
13:00
Granada
Levante
1
2
|
14.12.2019 13:00 | Granada | 1 : 2 | Levante | |||||
14.12
16:00
Real Sociedad
Barcelona
2
2
|
14.12.2019 16:00 | Real Sociedad | 2 : 2 | Barcelona |
14.12
15:30
Bayern MĆ¼nchen
Werder Bremen
6
1
|
14.12.2019 15:30 | Bayern MĆ¼nchen | 6 : 1 | Werder Bremen | |||||
14.12
18:30
Fortuna
RB Leipzig
0
3
|
14.12.2019 18:30 | Fortuna | 0 : 3 | RB Leipzig | |||||
14.12
15:30
Hertha BSC
Freiburg
1
0
|
14.12.2019 15:30 | Hertha BSC | 1 : 0 | Freiburg | |||||
14.12
15:30
Mainz 05
Borussia Dortmund
0
4
|
14.12.2019 15:30 | Mainz 05 | 0 : 4 | Borussia Dortmund | |||||
14.12
15:30
Kƶln
Bayer Leverkusen
2
0
|
14.12.2019 15:30 | Kƶln | 2 : 0 | Bayer Leverkusen | |||||
14.12
15:30
Paderborn
Union Berlin
1
1
|
14.12.2019 15:30 | Paderborn | 1 : 1 | Union Berlin |
14.12
15:00
Brescia
Lecce
3
0
|
14.12.2019 15:00 | Brescia | 3 : 0 | Lecce | |||||
14.12
20:45
Genoa
Sampdoria
0
1
|
14.12.2019 20:45 | Genoa | 0 : 1 | Sampdoria | |||||
14.12
18:30
Napoli
Parma
1
2
|
14.12.2019 18:30 | Napoli | 1 : 2 | Parma |
14.12
20:00
NƮmes
Nantes
0
1
|
14.12.2019 20:00 | NƮmes | 0 : 1 | Nantes | |||||
14.12
20:00
Angers
Monaco
0
0
|
14.12.2019 20:00 | Angers | 0 : 0 | Monaco | |||||
14.12
20:00
Toulouse
Reims
0
1
|
14.12.2019 20:00 | Toulouse | 0 : 1 | Reims | |||||
14.12
Metz
Olympique Marseille
1
1
|
14.12.2019 | Metz | 1 : 1 | Olympique Marseille | |||||
14.12
20:00
Amiens SC
Dijon
1
1
|
14.12.2019 20:00 | Amiens SC | 1 : 1 | Dijon | |||||
14.12
20:00
Brest
Nice
0
0
|
14.12.2019 20:00 | Brest | 0 : 0 | Nice |
14.12
14:00
Proleter
RadniÄki (N)
1
1
|
14.12.2019 14:00 | Proleter | 1 : 1 | RadniÄki (N) |
14.12
18:00
Mornar
Mega Bemax
85
68
|
14.12.2019 18:00 | Mornar | 85 : 68 | Mega Bemax | |||||
14.12
20:00
FMP
BuduÄnost VOLI
89
79
|
14.12.2019 20:00 | FMP | 89 : 79 | BuduÄnost VOLI |
14.12
19:00
Klik
Zekas 75
94
78
|
14.12.2019 19:00 | Klik | 94 : 78 | Zekas 75 | |||||
14.12
19:00
Crnokosa
Plana
89
87
|
14.12.2019 19:00 | Crnokosa | 89 : 87 | Plana | |||||
14.12
16:00
Student BB
Svilajnac
71
70
|
14.12.2019 16:00 | Student BB | 71 : 70 | Svilajnac |
14.12
19:00
Hajduk
Star BeoÄin
99
91
|
14.12.2019 19:00 | Hajduk | 99 : 91 | Star BeoÄin | |||||
14.12
17:00
Nova Pazova
Omladinac
95
79
|
14.12.2019 17:00 | Nova Pazova | 95 : 79 | Omladinac | |||||
14.12
15:30
ŽelezniÄar
Srem
75
89
|
14.12.2019 15:30 | ŽelezniÄar | 75 : 89 | Srem | |||||
14.12
14:30
Mladost Veternik
Sloboda (NS)
0
20
|
14.12.2019 14:30 | Mladost Veternik | 0 : 20 | Sloboda (NS) |
14.12
14:00
LA Basket
BorÄa
65
83
|
14.12.2019 14:00 | LA Basket | 65 : 83 | BorÄa | |||||
14.12
12:30
Torlak
RadniÄki (O)
69
88
|
14.12.2019 12:30 | Torlak | 69 : 88 | RadniÄki (O) | |||||
14.12
13:00
Slodes
Barajevo
92
58
|
14.12.2019 13:00 | Slodes | 92 : 58 | Barajevo |
14.12
18:30
OKK Junior
NiÅ”
92
89
|
14.12.2019 18:30 | OKK Junior | 92 : 89 | NiÅ” | |||||
14.12
18:00
Rtanj
Radnik
79
81
|
14.12.2019 18:00 | Rtanj | 79 : 81 | Radnik | |||||
14.12
19:00
TopliÄanin
Dimitrovgrad
93
92
|
14.12.2019 19:00 | TopliÄanin | 93 : 92 | Dimitrovgrad | |||||
14.12
13:00
Marinos
Bor RTB
83
78
|
14.12.2019 13:00 | Marinos | 83 : 78 | Bor RTB |
14.12
Kopaonik
Okanik
0
20
|
14.12.2019 | Kopaonik | 0 : 20 | Okanik | |||||
14.12
16:30
Stari Ras
Prva Petoletka
68
79
|
14.12.2019 16:30 | Stari Ras | 68 : 79 | Prva Petoletka | |||||
14.12
17:00
Bane
GoÄ
63
64
|
14.12.2019 17:00 | Bane | 63 : 64 | GoÄ |
14.12
15:30
Zicer 2014
Å umadija 2017
90
51
|
14.12.2019 15:30 | Zicer 2014 | 90 : 51 | Å umadija 2017 |
14.12
16:45
OKK Spartak
Joker
62
92
|
14.12.2019 16:45 | OKK Spartak | 62 : 92 | Joker | |||||
14.12
16:00
Sivac
Srbobran
90
96
|
14.12.2019 16:00 | Sivac | 90 : 96 | Srbobran |
14.12
19:00
Proleter
Senta
74
71
|
14.12.2019 19:00 | Proleter | 74 : 71 | Senta | |||||
14.12
17:00
Apatin
Futog
72
86
|
14.12.2019 17:00 | Apatin | 72 : 86 | Futog | |||||
14.12
14:00
I Came To Play
Hercegovac
66
71
|
14.12.2019 14:00 | I Came To Play | 66 : 71 | Hercegovac |
14.12
18:00
Jedinstvo
Dinamo
79
85
|
14.12.2019 18:00 | Jedinstvo | 79 : 85 | Dinamo |
14.12
20:00
Partizan
Pink
68
61
|
14.12.2019 20:00 | Partizan | 68 : 61 | Pink | |||||
14.12
18:30
Å imanovci
Ru koÅ”
85
60
|
14.12.2019 18:30 | Å imanovci | 85 : 60 | Ru koÅ” |
14.12
16:20
Zvezdara
Sava BTC
62
76
|
14.12.2019 16:20 | Zvezdara | 62 : 76 | Sava BTC |
14.12
16:00
Panteri
Pusta Reka
117
51
|
14.12.2019 16:00 | Panteri | 117 : 51 | Pusta Reka | |||||
14.12
19:00
Vlasotince
Radan
78
62
|
14.12.2019 19:00 | Vlasotince | 78 : 62 | Radan |
14.12
18:00
VrŔac
Zlatibor
69
79
|
14.12.2019 18:00 | VrŔac | 69 : 79 | Zlatibor | |||||
14.12
19:30
Kolubara LA 2003
Dunav
100
80
|
14.12.2019 19:30 | Kolubara LA 2003 | 100 : 80 | Dunav |
14.12
19:00
Mladost (SP)
Pirot
79
82
|
14.12.2019 19:00 | Mladost (SP) | 79 : 82 | Pirot | |||||
14.12
19:00
Proleter Naftagas
KKK RadniÄki
65
96
|
14.12.2019 19:00 | Proleter Naftagas | 65 : 96 | KKK RadniÄki | |||||
14.12
19:30
Sloga
Zemun Fitofarmacija
97
71
|
14.12.2019 19:30 | Sloga | 97 : 71 | Zemun Fitofarmacija | |||||
14.12
Beovuk 72
BKK RadniÄki
85
81
|
14.12.2019 | Beovuk 72 | 85 : 81 | BKK RadniÄki | |||||
14.12
17:00
Sveti ÄorÄe
Fair Play
71
73
|
14.12.2019 17:00 | Sveti ÄorÄe | 71 : 73 | Fair Play |
14.12
18:00
Danilovgrad
Ibar
69
88
|
14.12.2019 18:00 | Danilovgrad | 69 : 88 | Ibar |
14.12
16:30
Student RadniÄki
Proleter 023
76
90
|
14.12.2019 16:30 | Student RadniÄki | 76 : 90 | Proleter 023 | |||||
14.12
17:00
Kraljevo
RadniÄki (K)
79
71
|
14.12.2019 17:00 | Kraljevo | 79 : 71 | RadniÄki (K) | |||||
14.12
18:00
Novosadska ŽKA
Vrbas Medela
59
53
|
14.12.2019 18:00 | Novosadska ŽKA | 59 : 53 | Vrbas Medela | |||||
14.12
18:00
Radivoj KoraÄ
Crvena zvezda Kombank
75
69
|
14.12.2019 18:00 | Radivoj KoraÄ | 75 : 69 | Crvena zvezda Kombank | |||||
14.12
19:30
Partizan 1953
021
63
73
|
14.12.2019 19:30 | Partizan 1953 | 63 : 73 | 021 |
14.12
Sloboda
Partizan NIS
51
82
|
14.12.2019 | Sloboda | 51 : 82 | Partizan NIS | |||||
14.12
RadniÄki 1950
Crvena zvezda M:TS
70
88
|
14.12.2019 | RadniÄki 1950 | 70 : 88 | Crvena zvezda M:TS | |||||
14.12
Mladost Veternik NS Basket 07
Star
73
83
|
14.12.2019 | Mladost Veternik NS Basket 07 | 73 : 83 | Star | |||||
14.12
Sloga
Dynamic VIP PAY
60
111
|
14.12.2019 | Sloga | 60 : 111 | Dynamic VIP PAY | |||||
14.12
Konstantin
Mega Bemax
74
107
|
14.12.2019 | Konstantin | 74 : 107 | Mega Bemax | |||||
14.12
Vizura Shark
Borac
96
62
|
14.12.2019 | Vizura Shark | 96 : 62 | Borac |
14.12
Duga
Ivanjica
60
53
|
14.12.2019 | Duga | 60 : 53 | Ivanjica | |||||
14.12
Partizan 1953
Novosadska ŽKA
78
97
|
14.12.2019 | Partizan 1953 | 78 : 97 | Novosadska ŽKA | |||||
14.12
Art Basket
Crvena zvezda Kombank
52
69
|
14.12.2019 | Art Basket | 52 : 69 | Crvena zvezda Kombank | |||||
14.12
Radivoj KoraÄ
ParaÄin
83
34
|
14.12.2019 | Radivoj KoraÄ | 83 : 34 | ParaÄin | |||||
14.12
RadniÄki
Gimnazijalac Tigar
82
60
|
14.12.2019 | RadniÄki | 82 : 60 | Gimnazijalac Tigar |
14.12
19:30
Sloga 2015
Rudar
1
3
|
14.12.2019 19:30 | Sloga 2015 | 1 : 3 | Rudar | |||||
14.12
18:15
As
Å umadija
2
3
|
14.12.2019 18:15 | As | 2 : 3 | Å umadija |
14.12
20:00
TehniÄar (Kv)
Antena
3
2
|
14.12.2019 20:00 | TehniÄar (Kv) | 3 : 2 | Antena | |||||
14.12
14:00
Partizan Lipljan
Lotus
3
0
|
14.12.2019 14:00 | Partizan Lipljan | 3 : 0 | Lotus |
14.12
15:00
Pirot
Morava
3
2
|
14.12.2019 15:00 | Pirot | 3 : 2 | Morava | |||||
14.12
20:00
Vranje
TopliÄki Vitezovi
1
3
|
14.12.2019 20:00 | Vranje | 1 : 3 | TopliÄki Vitezovi | |||||
14.12
19:00
Hajduk Veljko
Jagodina
1
3
|
14.12.2019 19:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Jagodina |
14.12
18:00
BeÄej
Partizan
3
1
|
14.12.2019 18:00 | BeÄej | 3 : 1 | Partizan | |||||
14.12
18:00
Proleter
Vojvodina NS Seme 2
0
3
|
14.12.2019 18:00 | Proleter | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme 2 | |||||
14.12
19:15
Srem Eaton
Sombor
3
0
|
14.12.2019 19:15 | Srem Eaton | 3 : 0 | Sombor | |||||
14.12
14:00
Mladost (NP)
Dunav Volley
0
3
|
14.12.2019 14:00 | Mladost (NP) | 0 : 3 | Dunav Volley |
14.12
16:00
Vrbas
MagliÄ 1953
3
0
|
14.12.2019 16:00 | Vrbas | 3 : 0 | MagliÄ 1953 |
14.12
19:00
Mladi radnik
Jedinstvo (SP)
3
0
|
14.12.2019 19:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
14.12
18:00
Novi Pazar
Crvena zvezda
3
1
|
14.12.2019 18:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Crvena zvezda |
14.12
19:00
Klek SrbijaŔume
Mladenovac
3
0
|
14.12.2019 19:00 | Klek SrbijaŔume | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
14.12
20:00
Smederevo Carina
VGSK
3
2
|
14.12.2019 20:00 | Smederevo Carina | 3 : 2 | VGSK | |||||
14.12
19:00
Spartak (Lj)
Novi Sad
3
0
|
14.12.2019 19:00 | Spartak (Lj) | 3 : 0 | Novi Sad | |||||
14.12
19:00
Borac
ŽelezniÄar
3
0
|
14.12.2019 19:00 | Borac | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
14.12
20:00
VA-014 Bauwesen
Metalac Takovo
0
3
|
14.12.2019 20:00 | VA-014 Bauwesen | 0 : 3 | Metalac Takovo |
14.12
14:30
Banat
Futog
3
0
|
14.12.2019 14:30 | Banat | 3 : 0 | Futog | |||||
14.12
16:30
Kosovska Mitrovica
Loznica
3
0
|
14.12.2019 16:30 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Loznica |
14.12
18:00
Majdanpek
TopliÄanin
3
1
|
14.12.2019 18:00 | Majdanpek | 3 : 1 | TopliÄanin | |||||
14.12
17:00
Panda
Leskovac 98
0
3
|
14.12.2019 17:00 | Panda | 0 : 3 | Leskovac 98 |
14.12
20:00
Srbijanka 014 - 2
Lazarevac
1
3
|
14.12.2019 20:00 | Srbijanka 014 - 2 | 1 : 3 | Lazarevac |
14.12
15:00
Partizan (SK)
Slavija
0
3
|
14.12.2019 15:00 | Partizan (SK) | 0 : 3 | Slavija | |||||
14.12
17:00
Futog
BagljaÅ” 023
1
3
|
14.12.2019 17:00 | Futog | 1 : 3 | BagljaÅ” 023 | |||||
14.12
20:00
Futog West
Panonija
1
3
|
14.12.2019 20:00 | Futog West | 1 : 3 | Panonija |
14.12
18:00
Mokra Gora
Napredak 037
3
0
|
14.12.2019 18:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Napredak 037 |
14.12
17:00
Maks
Mladost 1979
3
1
|
14.12.2019 17:00 | Maks | 3 : 1 | Mladost 1979 | |||||
14.12
12:00
NS Tim
Srem 2
0
3
|
14.12.2019 12:00 | NS Tim | 0 : 3 | Srem 2 |
14.12
14:00
SK Volej
Novi Sad 2
0
3
|
14.12.2019 14:00 | SK Volej | 0 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
14.12
18:00
NS Volej Team
GrbiÄ
3
0
|
14.12.2019 18:00 | NS Volej Team | 3 : 0 | GrbiÄ |
14.12
18:30
VrŔac
Odbojka 013
0
3
|
14.12.2019 18:30 | VrŔac | 0 : 3 | Odbojka 013 | |||||
14.12
18:00
Hercegovina
Proleter
0
3
|
14.12.2019 18:00 | Hercegovina | 0 : 3 | Proleter |
14.12
13:30
Spartak 2
Subotica
0
3
|
14.12.2019 13:30 | Spartak 2 | 0 : 3 | Subotica | |||||
14.12
16:00
Bum Volej
Vrbas
0
3
|
14.12.2019 16:00 | Bum Volej | 0 : 3 | Vrbas | |||||
14.12
15:30
Merkur
Goks IN
3
1
|
14.12.2019 15:30 | Merkur | 3 : 1 | Goks IN | |||||
14.12
18:00
CVS
Apatin
1
3
|
14.12.2019 18:00 | CVS | 1 : 3 | Apatin |
14.12
17:00
Maks 2
Mitrovica
0
3
|
14.12.2019 17:00 | Maks 2 | 0 : 3 | Mitrovica | |||||
14.12
19:30
Maks 1
Eaton Srem Tempo 3
0
3
|
14.12.2019 19:30 | Maks 1 | 0 : 3 | Eaton Srem Tempo 3 | |||||
14.12
18:30
Mladost
Sloga
1
3
|
14.12.2019 18:30 | Mladost | 1 : 3 | Sloga |
14.12
Kosovska Mitrovica
Brezovica
0
3
|
14.12.2019 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Brezovica | |||||
14.12
Sokolica
Vidovdan
0
3
|
14.12.2019 | Sokolica | 0 : 3 | Vidovdan | |||||
14.12
Mokra Gora 2
LeposaviÄ
0
3
|
14.12.2019 | Mokra Gora 2 | 0 : 3 | LeposaviÄ |
14.12
20:00
Beograd
TENT
0
3
|
14.12.2019 20:00 | Beograd | 0 : 3 | TENT | |||||
14.12
19:00
Jedinstvo (SP)
Partizan
3
0
|
14.12.2019 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Partizan | |||||
14.12
18:00
Ub
Crvena zvezda
1
3
|
14.12.2019 18:00 | Ub | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
14.12
17:30
Vizura
Klek-Zrenjanin
3
1
|
14.12.2019 17:30 | Vizura | 3 : 1 | Klek-Zrenjanin |
14.12
15:00
Takovo-Zvezda Helios
Omladinac (NB)
2
3
|
14.12.2019 15:00 | Takovo-Zvezda Helios | 2 : 3 | Omladinac (NB) | |||||
14.12
17:00
Smederevo
Roda
2
3
|
14.12.2019 17:00 | Smederevo | 2 : 3 | Roda | |||||
14.12
15:00
RadniÄki (Bg)
Dinamo
3
0
|
14.12.2019 15:00 | RadniÄki (Bg) | 3 : 0 | Dinamo | |||||
14.12
17:00
Srbijanka 014
Spartak (Lj)
3
0
|
14.12.2019 17:00 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | Spartak (Lj) |
14.12
17:00
Partizan 2 Crno Bele 011
Jedinstvo (Ue)
3
1
|
14.12.2019 17:00 | Partizan 2 Crno Bele 011 | 3 : 1 | Jedinstvo (Ue) | |||||
14.12
18:00
Zlatibor
InÄija
0
3
|
14.12.2019 18:00 | Zlatibor | 0 : 3 | InÄija |
14.12
17:15
Beijing Sport University
Motor Zaporozhye
23
30
|
14.12.2019 17:15 | Beijing Sport University | 23 : 30 | Motor Zaporozhye |
14.12
20:45
PPD Zagreb
Telekom Veszprem
23
26
|
14.12.2019 20:45 | PPD Zagreb | 23 : 26 | Telekom Veszprem |
14.12
20:00
RadniÄki (O)
Rakovica
34
35
|
14.12.2019 20:00 | RadniÄki (O) | 34 : 35 | Rakovica | |||||
14.12
19:30
Loznica
Metalac
28
33
|
14.12.2019 19:30 | Loznica | 28 : 33 | Metalac | |||||
14.12
13:30
Novi Beograd
Rekreativo
31
34
|
14.12.2019 13:30 | Novi Beograd | 31 : 34 | Rekreativo | |||||
14.12
17:30
SinÄeliÄ
Partizan 2
31
28
|
14.12.2019 17:30 | SinÄeliÄ | 31 : 28 | Partizan 2 | |||||
14.12
21:00
Crvena zvezda 2
Ub
35
36
|
14.12.2019 21:00 | Crvena zvezda 2 | 35 : 36 | Ub |
14.12
17:30
SRU Pobednik
Župa 54
31
48
|
14.12.2019 17:30 | SRU Pobednik | 31 : 48 | Župa 54 |
14.12
18:30
ZajeÄar 1949
Rtanj
29
20
|
14.12.2019 18:30 | ZajeÄar 1949 | 29 : 20 | Rtanj | |||||
14.12
19:00
Aleksinac
RadniÄki (Ä)
27
28
|
14.12.2019 19:00 | Aleksinac | 27 : 28 | RadniÄki (Ä) | |||||
14.12
19:00
Bor
ParaÄin
29
26
|
14.12.2019 19:00 | Bor | 29 : 26 | ParaÄin | |||||
14.12
17:30
BSK Heba
Knjaz 1957
31
25
|
14.12.2019 17:30 | BSK Heba | 31 : 25 | Knjaz 1957 |
14.12
19:00
Spartak Vojput
Dinamo
22
24
|
14.12.2019 19:00 | Spartak Vojput | 22 : 24 | Dinamo | |||||
14.12
20:30
ObiliÄ
Kikinda Grindex
35
30
|
14.12.2019 20:30 | ObiliÄ | 35 : 30 | Kikinda Grindex | |||||
14.12
19:00
Rudar
Proleter
29
28
|
14.12.2019 19:00 | Rudar | 29 : 28 | Proleter | |||||
14.12
18:30
Partizan
Novi Pazar
32
28
|
14.12.2019 18:30 | Partizan | 32 : 28 | Novi Pazar |
14.12
17:00
RadniÄki (S)
Vranje
34
20
|
14.12.2019 17:00 | RadniÄki (S) | 34 : 20 | Vranje | |||||
14.12
17:00
Vlasotince
Radan
20
16
|
14.12.2019 17:00 | Vlasotince | 20 : 16 | Radan | |||||
14.12
18:00
Hajduk Veljko
Naisa 2
27
17
|
14.12.2019 18:00 | Hajduk Veljko | 27 : 17 | Naisa 2 |
14.12
19:30
Pirot
BSK
1
4
|
14.12.2019 19:30 | Pirot | 1 : 4 | BSK |