XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 154 utakmica za dan
Subota, 14 Decembar 2019

Fudbal

14.12.2019 Napredak : Javor Matis
14.12.2019 Mačva : Rad
14.12.2019 Partizan : Radnik
14.12.2019 Inđija : TSC
14.12.2019 Vojvodina : Proleter
14.12.2019 Čukarički : Crvena zvezda
14.12.2019 Spartak ŽK : Radnički (N)
14.12.2019 Mladost : Voždovac
14.12.2019 16:00 Arsenal : Manchester City
14.12.2019 16:00 Burnley : Newcastle United
14.12.2019 16:00 Chelsea : Bournemouth
14.12.2019 16:00 Crystal Palace : Brighton
14.12.2019 16:00 Leicester City : Norwich City
14.12.2019 16:00 Liverpool : Watford
14.12.2019 16:00 Manchester United : Everton
14.12.2019 16:00 Sheffield United : Aston Villa
14.12.2019 16:00 Southampton : West Ham
14.12.2019 16:00 Wolverhampton : Tottenham
14.12.2019 00:00 Bayern München : Werder Bremen
14.12.2019 00:00 Wolfsburg : Borussia M'gladbach
14.12.2019 00:00 Hoffenheim : Augsburg
14.12.2019 00:00 Fortuna : RB Leipzig
14.12.2019 00:00 Hertha BSC : Freiburg
14.12.2019 00:00 Mainz 05 : Borussia Dortmund
14.12.2019 00:00 Schalke 04 : Eintracht
14.12.2019 00:00 Köln : Bayer Leverkusen
14.12.2019 00:00 Paderborn : Union Berlin
14.12.2019 00:00 Nîmes : Nantes
14.12.2019 00:00 Saint-Étienne : PSG
14.12.2019 00:00 Olympique Lyonnais : Rennes
14.12.2019 00:00 Angers : Monaco
14.12.2019 00:00 Bordeaux : Strasbourg
14.12.2019 00:00 Toulouse : Reims
14.12.2019 00:00 Lille : Montpellier
14.12.2019 00:00 Metz : Olympique Marseille
14.12.2019 00:00 Amiens SC : Dijon
14.12.2019 00:00 Brest : Nice

Košarka

14.12.2019 Mladost (SP) : Pirot
14.12.2019 Proleter Naftagas : KKK Radnički
14.12.2019 Železničar : Spartak
14.12.2019 Sloga : Zemun Fitofarmacija
14.12.2019 Beovuk 72 : BKK Radnički
14.12.2019 Sveti Đorđe : Fair Play
14.12.2019 Zdravlje Leskovac : Konstantin
14.12.2019 17:00 Klik : Zekas 75
14.12.2019 17:00 Crnokosa : Plana
14.12.2019 17:00 Priboj : Loznica
14.12.2019 17:00 Student BB : Svilajnac
14.12.2019 17:00 Požarevac : Zlatar
14.12.2019 17:00 Čačak 94 : Napredak Junior
14.12.2019 17:00 Jagodina : Radnički 1950
14.12.2019 17:00 Hajduk : Star Beočin
14.12.2019 17:00 Nova Pazova : Omladinac
14.12.2019 17:00 Topola : Stara Pazova
14.12.2019 17:00 Železničar : Srem
14.12.2019 17:00 Vrbas : Jedinstvo (NB)
14.12.2019 17:00 Mladost Veternik : Sloboda (NS)
14.12.2019 17:00 LA Basket : Borča
14.12.2019 17:00 Beko : Žarkovo
14.12.2019 17:00 Torlak : Radnički (O)
14.12.2019 17:00 Slodes : Barajevo
14.12.2019 17:00 Borac : Žitko Basket
14.12.2019 17:00 Eko Sport : Vizura
14.12.2019 17:00 OKK Junior : Niš
14.12.2019 17:00 Jablanica : Jastrebac
14.12.2019 17:00 Rtanj : Radnik
14.12.2019 17:00 Mladost Vesna : Morava
14.12.2019 17:00 Topličanin : Dimitrovgrad
14.12.2019 17:00 Marinos : Bor RTB
14.12.2019 17:00 Student 014 : Šabac
14.12.2019 17:00 Osečina : Mix
14.12.2019 17:00 M015 : Mladost 2014
14.12.2019 17:00 Radnički (V) : Železničar
14.12.2019 17:00 Morava : Mileševac
14.12.2019 17:00 Užice : Mladost
14.12.2019 17:00 Ivanjica : Play off
14.12.2019 17:00 Kopaonik : Okanik
14.12.2019 17:00 Stari Ras : Prva Petoletka
14.12.2019 17:00 Sloga Elite : Trepča
14.12.2019 17:00 Bane : Goč
14.12.2019 17:00 Zicer 2014 : Šumadija 2017
14.12.2019 17:00 Sloga (PM) : Kruševac
14.12.2019 17:00 Smederevo : Sloga (D)
14.12.2019 17:00 Sloga (B) : Paraćin
14.12.2019 17:00 Petrovgrad : Kikinda
14.12.2019 17:00 Basketball Stars : Dunav 2014
14.12.2019 17:00 OKK Spartak : Joker
14.12.2019 17:00 Sivac : Srbobran
14.12.2019 17:00 Akademik : Bagljaš
14.12.2019 17:00 Proleter : Senta
14.12.2019 17:00 Apatin : Futog
14.12.2019 17:00 I Came To Play : Hercegovac
14.12.2019 17:00 Jedinstvo : Dinamo
14.12.2019 17:00 BNS : Virtus Basket
14.12.2019 17:00 Partizan : Pink
14.12.2019 17:00 Podrinje : Jadran
14.12.2019 17:00 Šimanovci : Ru koš
14.12.2019 17:00 Umka Džez : Mondo Basket
14.12.2019 17:00 Astra : Cerak
14.12.2019 17:00 Mladenovac : Barajevo Bambi
14.12.2019 17:00 Viva : Rivers BM
14.12.2019 17:00 Ras : Pobednik 011
14.12.2019 17:00 Veba Basket : ABBA
14.12.2019 17:00 AS Basket : BASK
14.12.2019 17:00 Zvezdara : Sava BTC
14.12.2019 17:00 Panteri : Pusta Reka
14.12.2019 17:00 Actavis Academy : Kuršumlija
14.12.2019 17:00 Vlasotince : Radan
14.12.2019 17:00 Zicer : OKK Sokobanja
14.12.2019 17:00 Zone Boys : Trijumf
14.12.2019 17:00 Mladost : Hajduk Veljko
14.12.2019 00:00 Student Radnički : Proleter
14.12.2019 00:00 Kraljevo : Radnički (K)
14.12.2019 00:00 Novosadska ŽKA : Vrbas Medela
14.12.2019 00:00 Radivoj Korać : Crvena zvezda
14.12.2019 00:00 Partizan : 021
14.12.2019 Vršac : Duga
14.12.2019 Mileševka : Srbobran
14.12.2019 Radnički 2016 : Radnički (B)
14.12.2019 Art Basket : Spartak
14.12.2019 Karaburma : Ljubovija
14.12.2019 17:00 Užice : Play Off
14.12.2019 17:00 Železničar : Lim
14.12.2019 17:00 Sloga : Zvečan
14.12.2019 17:00 Bagdala : Svrljig
14.12.2019 17:00 Sistem 2000 : Student 2
14.12.2019 17:00 Dubočica : Gimnazijalac
14.12.2019 17:00 Hisar : Paraćin
14.12.2019 17:00 Bor : Trstenik
14.12.2019 17:00 Proleter : Sivac
14.12.2019 17:00 Čelarevo : Topolčanka
14.12.2019 17:00 Karađorđevo : Sloga
14.12.2019 17:00 Kikinda : Girl Basket
14.12.2019 Sloboda : Partizan NIS
14.12.2019 Radnički 1950 : Crvena zvezda M:TS
14.12.2019 Mladost Veternik NS Basket 07 : Star
14.12.2019 Sloga : Dynamic VIP PAY
14.12.2019 Konstantin : Mega Bemax
14.12.2019 Vizura Shark : Borac
14.12.2019 Duga : Ivanjica
14.12.2019 Partizan 1953 : Novosadska ŽKA
14.12.2019 Art Basket : Crvena zvezda Kombank
14.12.2019 Radivoj Korać : Paraćin
14.12.2019 Radnički : Gimnazijalac Tigar

Odbojka

14.12.2019 17:00 Maks 2 : Mitrovica
14.12.2019 19:30 Maks 1 : Eaton Srem Tempo 3
14.12.2019 18:30 Mladost : Sloga

Rukomet

14.12.2019 18:00 Beijing Sport University : Motor Zaporozhye
14.12.2019 18:00 PPD Zagreb : Telekom Veszprem

Futsal

14.12.2019 Prokuplje : Miners
14.12.2019 Bele crkve : Akademac
14.12.2019 Leskovac : Pirgos
14.12.2019 Pirot : BSK
14.12.2019 Aleksinac 2015 : Timok 2013
Povodom obeležavanja 100 godina od osnivanja Fudbalskog saveza Beograda (12. marta 2020. godine) u pripremi je prigodna monografija. Iz tog razloga Fudbalski savez Beograda se obraća svim klubovima koji su članovi saveza da daju svoj doprinos u izradi ovog značajnog dela i pomognu autorima kako bi sve bitne činjenice, a posebno one koje se odnose na klubove članove FS Beograda, ostale zabeležene u istoriji. Molimo klubove i njihovo članstvo, da iskažu dobru volju i ulože mali napor kako bi u FS Beograda dostavili precizne podatke za buduću monografiju i to tako što će najkasnije do 29. novembra 2019. godine precizno odgovoriti na sledeća pitanja i ispuniti molbu za dostavu priloga iz ovog anketnog upitnika. Potrebno je da odgovorite na sledeće: 1. Navedite pun naziv/ime vašeg kluba. 2. Pošaljite nam zvanični grb (skeniran na 300 dpi) na: ducafsb@gmail.com 3. Navedite datum osnivanja, sedište i stadion na kome igra vaš klub. 4. Navedite zvanične i rezervne klupske boje. 5. Navedite ime i prezime predsednika (potpredsednika) i sekretara kluba. 6. Navedite koji je najveći uspeh, najviši rang takmičenja u kome je klub igrao i u kom takmičenju klub igra u sezoni 2019/2020. 7. Navedite 5 - 10 najpoznatijih igrača u klupskoj istoriji. 8. Pošaljite nam fotografiju prvog tima koji igra u sezoni 2019/2020 (skenirano na 300 dpi) na: ducafsb@gmail.com ili je dostavite u prostorije FS Beograda u Deligradskoj 27. 9. Navedite podatke za koje mislite da treba da budu pomenuti u vezi sa klupskom istorijom (nadimak, navijači, značajne ličnosti). Verujemo da ćete odgovarajući nam u ovoj anketi, a na taj način i prezentacijom vašeg kluba, doprineti očekivanom kvalitetu monografije i da svakako nećete kasniti u predaji materijala kako bi vaš klub imao svoje mesto na stranicama monografije na kojima ćemo ga predstaviti.
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu