19.05
16:30
Mladi radnik
Bane
4
1
|
19.05.2013 16:30 | Mladi radnik | 4 : 1 | Bane | |||||
19.05
16:30
Partizan (BB)
Sloga (PM)
0
1
|
19.05.2013 16:30 | Partizan (BB) | 0 : 1 | Sloga (PM) | |||||
19.05
16:30
MaÄva
KruŔik
2
2
|
19.05.2013 16:30 | MaÄva | 2 : 2 | KruÅ”ik | |||||
19.05
16:30
Seljak
Jasenica 1911
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Seljak | 2 : 1 | Jasenica 1911 | |||||
19.05
16:30
ŽelezniÄar
Å umadija (A)
1
0
|
19.05.2013 16:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Å umadija (A) | |||||
19.05
16:30
Pobeda
VujiÄ Valjevo
3
2
|
19.05.2013 16:30 | Pobeda | 3 : 2 | VujiÄ Valjevo | |||||
19.05
16:30
Sloboda (Ä)
Polet (LJ)
1
2
|
19.05.2013 16:30 | Sloboda (Ä) | 1 : 2 | Polet (LJ) | |||||
19.05
16:30
RadniÄki Stobeks
Rudar
1
0
|
19.05.2013 16:30 | RadniÄki Stobeks | 1 : 0 | Rudar |
19.05
17:00
DuboÄica 1923
TrgovaÄki
2
1
|
19.05.2013 17:00 | DuboÄica 1923 | 2 : 1 | TrgovaÄki | |||||
19.05
11:00
Car Konstantin
RadniÄki (S)
1
1
|
19.05.2013 11:00 | Car Konstantin | 1 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
19.05
17:00
Radnik
Kopaonik
3
2
|
19.05.2013 17:00 | Radnik | 3 : 2 | Kopaonik | |||||
19.05
17:00
Sloga
RadniÄki (P)
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Sloga | 1 : 1 | RadniÄki (P) | |||||
19.05
11:00
Borac (B)
Morava (Ä)
1
2
|
19.05.2013 11:00 | Borac (B) | 1 : 2 | Morava (Ä) | |||||
19.05
17:00
Hajduk Veljko
Dinamo
2
0
|
19.05.2013 17:00 | Hajduk Veljko | 2 : 0 | Dinamo | |||||
19.05
17:00
ŽitoraÄa
Trstenik PPT
2
0
|
19.05.2013 17:00 | ŽitoraÄa | 2 : 0 | Trstenik PPT | |||||
19.05
17:00
OFK SinÄeliÄ
Moravac Orion
2
0
|
19.05.2013 17:00 | OFK SinÄeliÄ | 2 : 0 | Moravac Orion |
19.05
16:30
PaliÄ
Cement
3
0
|
19.05.2013 16:30 | PaliÄ | 3 : 0 | Cement | |||||
19.05
16:30
Sloga
RadniÄki (Å )
3
0
|
19.05.2013 16:30 | Sloga | 3 : 0 | RadniÄki (Å ) | |||||
19.05
16:30
BaÄka Topola
Srem
0
0
|
19.05.2013 16:30 | BaÄka Topola | 0 : 0 | Srem | |||||
19.05
16:30
Dunav
ÄSK Pivara
2
0
|
19.05.2013 16:30 | Dunav | 2 : 0 | ÄSK Pivara | |||||
19.05
16:30
Dolina
Jedinstvo (SP)
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Dolina | 2 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
19.05
16:30
RadniÄki (SM)
Tekstilac
1
2
|
19.05.2013 16:30 | RadniÄki (SM) | 1 : 2 | Tekstilac | |||||
19.05
16:30
Senta
Mladost
0
0
|
19.05.2013 16:30 | Senta | 0 : 0 | Mladost | |||||
19.05
16:30
Dinamo
RadniÄki (S)
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Dinamo | 2 : 1 | RadniÄki (S) |
19.05
17:30
PKB
BASK
2
0
|
19.05.2013 17:30 | PKB | 2 : 0 | BASK | |||||
19.05
10:00
SindjeliÄ
Sopot
5
0
|
19.05.2013 10:00 | SindjeliÄ | 5 : 0 | Sopot | |||||
19.05
17:30
Å umadija
DorÄol
1
2
|
19.05.2013 17:30 | Å umadija | 1 : 2 | DorÄol | |||||
19.05
11:00
Žarkovo
Srem
2
0
|
19.05.2013 11:00 | Žarkovo | 2 : 0 | Srem | |||||
19.05
17:30
Zemun
RadniÄki
0
2
|
19.05.2013 17:30 | Zemun | 0 : 2 | RadniÄki | |||||
19.05
17:30
BuduÄnost
KovaÄevac
1
0
|
19.05.2013 17:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | KovaÄevac | |||||
19.05
17:30
Turbina
Hajduk
1
0
|
19.05.2013 17:30 | Turbina | 1 : 0 | Hajduk | |||||
19.05
17:30
Železnik
Balkan
2
1
|
19.05.2013 17:30 | Železnik | 2 : 1 | Balkan |
19.05
16:30
Sloboda (G)
Slavija
0
2
|
19.05.2013 16:30 | Sloboda (G) | 0 : 2 | Slavija | |||||
19.05
16:30
Polet (T)
Å umadija 1903
2
2
|
19.05.2013 16:30 | Polet (T) | 2 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
19.05
16:30
Takovo
Omladinac (Z)
5
2
|
19.05.2013 16:30 | Takovo | 5 : 2 | Omladinac (Z) | |||||
19.05
16:30
Orlovac
JoŔanica ND 2011
1
2
|
19.05.2013 16:30 | Orlovac | 1 : 2 | JoŔanica ND 2011 | |||||
19.05
16:30
KaraÄorÄe
Prijevor
4
2
|
19.05.2013 16:30 | KaraÄorÄe | 4 : 2 | Prijevor | |||||
19.05
16:30
Vodojaža
Metalac
0
1
|
19.05.2013 16:30 | Vodojaža | 0 : 1 | Metalac | |||||
19.05
16:30
Tutin
TrepÄa
1
1
|
19.05.2013 16:30 | Tutin | 1 : 1 | TrepÄa |
19.05
16:30
KaraÄorÄe (T)
Morava
3
1
|
19.05.2013 16:30 | KaraÄorÄe (T) | 3 : 1 | Morava | |||||
19.05
16:30
Zvižd
Mladi radnik
2
0
|
19.05.2013 16:30 | Zvižd | 2 : 0 | Mladi radnik | |||||
19.05
16:30
VGSK
Crvena zvezda
3
0
|
19.05.2013 16:30 | VGSK | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
19.05
16:30
Borac
Homoljac
4
3
|
19.05.2013 16:30 | Borac | 4 : 3 | Homoljac | |||||
19.05
16:30
Udarnik
Å umadinac 1913
5
0
|
19.05.2013 16:30 | Udarnik | 5 : 0 | Å umadinac 1913 |
19.05
16:30
Ribnica
FAP
2
0
|
19.05.2013 16:30 | Ribnica | 2 : 0 | FAP | |||||
19.05
16:30
Sevojno
Sloga (P)
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Sevojno | 2 : 1 | Sloga (P) | |||||
19.05
16:30
OFK OseÄina
GP Zlatibor
5
0
|
19.05.2013 16:30 | OFK OseÄina | 5 : 0 | GP Zlatibor | |||||
19.05
16:30
Sloga (S)
Borac (Å )
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Sloga (S) | 2 : 1 | Borac (Å ) |
19.05
16:30
ZloÄudovo
Svrljig
1
2
|
19.05.2013 16:30 | ZloÄudovo | 1 : 2 | Svrljig | |||||
19.05
16:30
MaloŔiŔte
BSK Bujanovac
1
3
|
19.05.2013 16:30 | MaloŔiŔte | 1 : 3 | BSK Bujanovac | |||||
19.05
16:30
Pukovac
Vlasina
5
1
|
19.05.2013 16:30 | Pukovac | 5 : 1 | Vlasina | |||||
19.05
16:30
Rudar Alpos
Balkanski
4
1
|
19.05.2013 16:30 | Rudar Alpos | 4 : 1 | Balkanski | |||||
19.05
16:30
Jedinstvo
Zaplanjac
0
5
|
19.05.2013 16:30 | Jedinstvo | 0 : 5 | Zaplanjac |
19.05
17:00
Rembas
Župa
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Rembas | 1 : 1 | Župa | |||||
19.05
17:00
Napredak (D)
Pepeljevac
10
1
|
19.05.2013 17:00 | Napredak (D) | 10 : 1 | Pepeljevac | |||||
19.05
17:00
Kablovi
Jedinstvo
1
0
|
19.05.2013 17:00 | Kablovi | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.05
17:00
Majdanpek
OFK Bor
0
3
|
19.05.2013 17:00 | Majdanpek | 0 : 3 | OFK Bor | |||||
19.05
17:00
Dragocvet
TimoÄanin
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Dragocvet | 1 : 1 | TimoÄanin | |||||
19.05
17:00
Ozren
Juhor
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Ozren | 2 : 1 | Juhor |
19.05
16:30
Zadrugar
OFK Kikinda
1
1
|
19.05.2013 16:30 | Zadrugar | 1 : 1 | OFK Kikinda |
19.05
10:00
Index
Polet
2
1
|
19.05.2013 10:00 | Index | 2 : 1 | Polet | |||||
19.05
16:30
BuduÄnost
1. Maj Agroruma
1
2
|
19.05.2013 16:30 | BuduÄnost | 1 : 2 | 1. Maj Agroruma | |||||
19.05
16:30
Borac
Srbobran
2
2
|
19.05.2013 16:30 | Borac | 2 : 2 | Srbobran | |||||
19.05
16:30
Mladost (BP)
JugoviÄ
1
1
|
19.05.2013 16:30 | Mladost (BP) | 1 : 1 | JugoviÄ | |||||
19.05
16:30
Mladost (T)
OFK BaÄka
0
1
|
19.05.2013 16:30 | Mladost (T) | 0 : 1 | OFK BaÄka | |||||
19.05
16:30
Hajduk
Crvenka
3
3
|
19.05.2013 16:30 | Hajduk | 3 : 3 | Crvenka |
19.05
17:30
SremÄica
Crvena zvezda
2
0
|
19.05.2013 17:30 | SremÄica | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
19.05
10:00
RadniÄki (R)
GSP Polet
0
2
|
19.05.2013 10:00 | RadniÄki (R) | 0 : 2 | GSP Polet | |||||
19.05
17:30
Bulbulderac
Lokomotiva
0
2
|
19.05.2013 17:30 | Bulbulderac | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
19.05
10:00
ŽelezniÄar
Slavija
4
0
|
19.05.2013 10:00 | ŽelezniÄar | 4 : 0 | Slavija |
19.05
17:30
Kraljevo Hajduk
Pazar Juniors 2011
4
2
|
19.05.2013 17:30 | Kraljevo Hajduk | 4 : 2 | Pazar Juniors 2011 | |||||
19.05
17:30
Ibar
Polet
1
2
|
19.05.2013 17:30 | Ibar | 1 : 2 | Polet | |||||
19.05
17:30
BraÄa VukoviÄ
Mataruge
1
0
|
19.05.2013 17:30 | BraÄa VukoviÄ | 1 : 0 | Mataruge | |||||
19.05
17:30
Ribnica
Rudar
1
2
|
19.05.2013 17:30 | Ribnica | 1 : 2 | Rudar | |||||
19.05
17:30
BuduÄnost
RadniÄki
1
0
|
19.05.2013 17:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
19.05
17:30
Vrnjci
Granit
0
1
|
19.05.2013 17:30 | Vrnjci | 0 : 1 | Granit | |||||
19.05
17:30
Borac
GoÄ
2
2
|
19.05.2013 17:30 | Borac | 2 : 2 | GoÄ |
19.05
16:30
Å umadinac
Å umadija
4
4
|
19.05.2013 16:30 | Å umadinac | 4 : 4 | Å umadija | |||||
19.05
16:30
Jadran
Erdoglija 1931
7
0
|
19.05.2013 16:30 | Jadran | 7 : 0 | Erdoglija 1931 | |||||
19.05
16:30
BuduÄnost
KoriÄani
1
0
|
19.05.2013 16:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | KoriÄani | |||||
19.05
16:30
Äava
SuŔica
1
1
|
19.05.2013 16:30 | Äava | 1 : 1 | SuÅ”ica | |||||
19.05
16:30
Jedinstvo
Sloga
1
6
|
19.05.2013 16:30 | Jedinstvo | 1 : 6 | Sloga | |||||
19.05
16:30
Arsenal
Seljak
4
1
|
19.05.2013 16:30 | Arsenal | 4 : 1 | Seljak |
19.05
17:00
Vujan
Miokovci
1
5
|
19.05.2013 17:00 | Vujan | 1 : 5 | Miokovci | |||||
19.05
17:00
Kotraža Franc Komerc
Donja Vrbava
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Kotraža Franc Komerc | 3 : 0 | Donja Vrbava | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo (GG)
Jedinstvo (K)
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Jedinstvo (GG) | 1 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
19.05
17:00
Morava
Brezak
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Morava | 1 : 1 | Brezak | |||||
19.05
17:00
OvÄar
Lunjevica
4
2
|
19.05.2013 17:00 | OvÄar | 4 : 2 | Lunjevica | |||||
19.05
17:00
DragaÄevo
FK Rudar Bresnica 1927
2
0
|
19.05.2013 17:00 | DragaÄevo | 2 : 0 | FK Rudar Bresnica 1927 | |||||
19.05
17:00
Napredak
Spartak
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Spartak |
19.05
16:30
Sloga (D)
Mladi Borac
4
8
|
19.05.2013 16:30 | Sloga (D) | 4 : 8 | Mladi Borac | |||||
19.05
16:30
Mlava
Crni Vrh
5
2
|
19.05.2013 16:30 | Mlava | 5 : 2 | Crni Vrh | |||||
19.05
16:30
Petar Dobrnjac
Vihor
3
1
|
19.05.2013 16:30 | Petar Dobrnjac | 3 : 1 | Vihor | |||||
19.05
16:30
Mladost
Makce
4
3
|
19.05.2013 16:30 | Mladost | 4 : 3 | Makce | |||||
19.05
16:30
Napredak
Sloga (B)
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Sloga (B) | |||||
19.05
16:30
Beli Orao
Borac
4
1
|
19.05.2013 16:30 | Beli Orao | 4 : 1 | Borac | |||||
19.05
16:30
Polet
Omladinac
2
0
|
19.05.2013 16:30 | Polet | 2 : 0 | Omladinac |
19.05
11:00
ŽelezniÄar
Å umadija
2
3
|
19.05.2013 11:00 | ŽelezniÄar | 2 : 3 | Å umadija | |||||
19.05
16:30
Napredak
Osipaonica
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Osipaonica | |||||
19.05
16:30
Proleter
Selevac
3
1
|
19.05.2013 16:30 | Proleter | 3 : 1 | Selevac | |||||
19.05
16:30
Borac
Pobeda
3
2
|
19.05.2013 16:30 | Borac | 3 : 2 | Pobeda | |||||
19.05
16:30
Polet
Sloboda
1
0
|
19.05.2013 16:30 | Polet | 1 : 0 | Sloboda | |||||
19.05
16:30
Å umadinac
Radnik
2
0
|
19.05.2013 16:30 | Å umadinac | 2 : 0 | Radnik | |||||
19.05
16:30
BuduÄnost
Omladinac
3
1
|
19.05.2013 16:30 | BuduÄnost | 3 : 1 | Omladinac |
19.05
16:30
AranÄelovac
Bokanja
2
1
|
19.05.2013 16:30 | AranÄelovac | 2 : 1 | Bokanja | |||||
19.05
16:30
Junkovac
Lokomotiva
0
0
|
19.05.2013 16:30 | Junkovac | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
19.05
10:00
Beli orlovi
VinÄa
0
0
|
19.05.2013 10:00 | Beli orlovi | 0 : 0 | VinÄa | |||||
19.05
16:30
Partizan
Å umadinac
3
2
|
19.05.2013 16:30 | Partizan | 3 : 2 | Å umadinac |
19.05
17:00
Provo
Jadar
0
2
|
19.05.2013 17:00 | Provo | 0 : 2 | Jadar | |||||
19.05
17:00
Antimon
Podrinje
2
3
|
19.05.2013 17:00 | Antimon | 2 : 3 | Podrinje | |||||
19.05
17:00
Mladost (DD)
Mladost (P)
3
1
|
19.05.2013 17:00 | Mladost (DD) | 3 : 1 | Mladost (P) | |||||
19.05
17:00
Radjevac
RadniÄki
3
1
|
19.05.2013 17:00 | Radjevac | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
19.05
17:00
Drina
Jedinstvo (Å )
4
1
|
19.05.2013 17:00 | Drina | 4 : 1 | Jedinstvo (Å ) |
19.05
16:30
Ribnikar
OFK JabuÄje
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Ribnikar | 2 : 1 | OFK JabuÄje | |||||
19.05
16:30
Sovljak
Vrujci
3
1
|
19.05.2013 16:30 | Sovljak | 3 : 1 | Vrujci | |||||
19.05
16:30
Tulari
TeŔnjar
1
3
|
19.05.2013 16:30 | Tulari | 1 : 3 | TeŔnjar | |||||
19.05
16:30
Brezovica
OFK Divci
5
0
|
19.05.2013 16:30 | Brezovica | 5 : 0 | OFK Divci | |||||
19.05
16:30
Polet
TrliÄ
2
3
|
19.05.2013 16:30 | Polet | 2 : 3 | TrliÄ | |||||
19.05
16:30
ZSK
Zadrugar
0
2
|
19.05.2013 16:30 | ZSK | 0 : 2 | Zadrugar |
19.05
16:30
Omladinac
ViŔesava
5
3
|
19.05.2013 16:30 | Omladinac | 5 : 3 | ViŔesava | |||||
19.05
16:30
PeruÄac
Zlatibor
1
0
|
19.05.2013 16:30 | PeruÄac | 1 : 0 | Zlatibor | |||||
19.05
16:30
Polet
Crnokosa
3
1
|
19.05.2013 16:30 | Polet | 3 : 1 | Crnokosa | |||||
19.05
16:30
SeÄica
BuduÄnost
2
1
|
19.05.2013 16:30 | SeÄica | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
19.05
16:30
LauÅ”
Ariljska rampa
1
4
|
19.05.2013 16:30 | LauÅ” | 1 : 4 | Ariljska rampa |
19.05
17:00
Mladost (B)
Borac
1
0
|
19.05.2013 17:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Borac | |||||
19.05
17:00
Palilula
RadniÄki 1924 (K)
7
0
|
19.05.2013 17:00 | Palilula | 7 : 0 | RadniÄki 1924 (K) | |||||
19.05
17:00
Rutevac
NaŔa krila 1936
0
6
|
19.05.2013 17:00 | Rutevac | 0 : 6 | NaŔa krila 1936 | |||||
19.05
17:00
Rad
Orljane
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Rad | 3 : 0 | Orljane |
19.05
16:00
Nebeski Andjeli
Alakince
4
0
|
19.05.2013 16:00 | Nebeski Andjeli | 4 : 0 | Alakince | |||||
19.05
16:00
Kondiva
Levosoje
3
0
|
19.05.2013 16:00 | Kondiva | 3 : 0 | Levosoje | |||||
19.05
16:00
Mladost (B)
Morava
2
1
|
19.05.2013 16:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Morava | |||||
19.05
16:00
Ternoci
Mladost (S)
8
2
|
19.05.2013 16:00 | Ternoci | 8 : 2 | Mladost (S) | |||||
19.05
16:00
As
TreŔnjevka
0
3
|
19.05.2013 16:00 | As | 0 : 3 | TreŔnjevka | |||||
19.05
16:00
Vranjska Banja
BiljaÄa
2
1
|
19.05.2013 16:00 | Vranjska Banja | 2 : 1 | BiljaÄa |
19.05
17:00
Zadrugar
Mladost (PR)
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Mladost (PR) | |||||
19.05
11:00
Jedinstvo (P)
Vladimir DurkoviÄ
3
1
|
19.05.2013 11:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
19.05
17:00
Padež
Tanasko RajiÄ
0
3
|
19.05.2013 17:00 | Padež | 0 : 3 | Tanasko RajiÄ | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo (BP)
DragoÅ”
10
0
|
19.05.2013 17:00 | Jedinstvo (BP) | 10 : 0 | DragoÅ” |
19.05
17:00
DunÄerski
Pobeda
4
2
|
19.05.2013 17:00 | DunÄerski | 4 : 2 | Pobeda | |||||
19.05
17:00
Omladinac
TopliÄanin
0
7
|
19.05.2013 17:00 | Omladinac | 0 : 7 | TopliÄanin | |||||
19.05
17:00
Kosanica
Jug Bogdan
6
0
|
19.05.2013 17:00 | Kosanica | 6 : 0 | Jug Bogdan | |||||
19.05
17:00
Jastrebac
Borac
6
0
|
19.05.2013 17:00 | Jastrebac | 6 : 0 | Borac |
19.05
17:00
Morava
Rudar
4
2
|
19.05.2013 17:00 | Morava | 4 : 2 | Rudar | |||||
19.05
17:00
Proleter
Crvena zastava
1
4
|
19.05.2013 17:00 | Proleter | 1 : 4 | Crvena zastava | |||||
19.05
17:00
VrtiŔte
OFK NiÅ”
3
2
|
19.05.2013 17:00 | VrtiŔte | 3 : 2 | OFK NiŔ | |||||
19.05
17:00
BuduÄnost
Omladinac
3
1
|
19.05.2013 17:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | Omladinac | |||||
19.05
17:00
Mladost
Sloboda
5
3
|
19.05.2013 17:00 | Mladost | 5 : 3 | Sloboda | |||||
19.05
17:00
Mladost
Aluminjum
2
0
|
19.05.2013 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Aluminjum |
19.05
Mladi Borac
BobiŔte
1
6
|
19.05.2013 | Mladi Borac | 1 : 6 | BobiŔte | |||||
19.05
Plantaža
Jablanica
2
3
|
19.05.2013 | Plantaža | 2 : 3 | Jablanica | |||||
19.05
Äekmin
Umac
2
3
|
19.05.2013 | Äekmin | 2 : 3 | Umac | |||||
19.05
Radan
BuduÄnost
1
0
|
19.05.2013 | Radan | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
19.05
OFK Morava
Progres
1
2
|
19.05.2013 | OFK Morava | 1 : 2 | Progres | |||||
19.05
Sloga
Mladost
3
0
|
19.05.2013 | Sloga | 3 : 0 | Mladost |
19.05
17:30
Napredak (S)
KuŔiljevo
5
1
|
19.05.2013 17:30 | Napredak (S) | 5 : 1 | KuŔiljevo | |||||
19.05
17:30
Buducnost
Mladost (K)
1
2
|
19.05.2013 17:30 | Buducnost | 1 : 2 | Mladost (K) | |||||
19.05
17:30
LevaÄ
SFS Borac
0
1
|
19.05.2013 17:30 | LevaÄ | 0 : 1 | SFS Borac | |||||
19.05
17:30
Lugomir
Vinogradar
3
2
|
19.05.2013 17:30 | Lugomir | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
19.05
17:30
SindjeliÄ
Mladost (J)
2
1
|
19.05.2013 17:30 | SindjeliÄ | 2 : 1 | Mladost (J) | |||||
19.05
17:30
Mladost (D)
VinoraÄa
3
1
|
19.05.2013 17:30 | Mladost (D) | 3 : 1 | VinoraÄa | |||||
19.05
17:30
Jedinstvo
Morava
2
0
|
19.05.2013 17:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Morava |
19.05
16:30
Slatina
KljuÄ
3
5
|
19.05.2013 16:30 | Slatina | 3 : 5 | KljuÄ | |||||
19.05
16:30
Nemetali
PoreÄ
5
1
|
19.05.2013 16:30 | Nemetali | 5 : 1 | PoreÄ | |||||
19.05
16:30
Brodoremont
Zlot
3
0
|
19.05.2013 16:30 | Brodoremont | 3 : 0 | Zlot | |||||
19.05
16:30
RadniÄki
Radujevac
8
0
|
19.05.2013 16:30 | RadniÄki | 8 : 0 | Radujevac | |||||
19.05
11:00
Sloga
Krivelj
2
0
|
19.05.2013 11:00 | Sloga | 2 : 0 | Krivelj |
19.05
17:00
Mladost
Rtanj
2
3
|
19.05.2013 17:00 | Mladost | 2 : 3 | Rtanj | |||||
19.05
17:00
Omladinac
Borac
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Borac | |||||
19.05
17:00
Rudar (VÄ)
OsniÄ
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Rudar (VÄ) | 3 : 0 | OsniÄ | |||||
19.05
17:00
Polet
Å SK
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Polet | 3 : 0 | Å SK | |||||
19.05
17:00
TrebiÄ
Rgotina
4
1
|
19.05.2013 17:00 | TrebiÄ | 4 : 1 | Rgotina | |||||
19.05
17:00
Velika Jasikova
BuÄje
3
2
|
19.05.2013 17:00 | Velika Jasikova | 3 : 2 | BuÄje |
19.05
17:00
Trajal
Jastrebac
1
0
|
19.05.2013 17:00 | Trajal | 1 : 0 | Jastrebac | |||||
19.05
17:00
Jasika
FUD
1
0
|
19.05.2013 17:00 | Jasika | 1 : 0 | FUD | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo 1936
Å anac
4
1
|
19.05.2013 17:00 | Jedinstvo 1936 | 4 : 1 | Å anac | |||||
19.05
17:00
Mladost
Poljoprivrednik
5
2
|
19.05.2013 17:00 | Mladost | 5 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
19.05
17:00
Jovan Kursula
Gradina
2
5
|
19.05.2013 17:00 | Jovan Kursula | 2 : 5 | Gradina | |||||
19.05
17:00
Naupare
Blagotin
3
1
|
19.05.2013 17:00 | Naupare | 3 : 1 | Blagotin |
19.05
17:00
Tavankut
BaÄka (P)
0
0
|
19.05.2013 17:00 | Tavankut | 0 : 0 | BaÄka (P) | |||||
19.05
17:00
Proleter
Äantavir
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Äantavir | |||||
19.05
17:00
Panonija IM Topola
NjegoÅ”
1
0
|
19.05.2013 17:00 | Panonija IM Topola | 1 : 0 | NjegoÅ” | |||||
19.05
17:00
Vinogradar
Tisa
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Tisa |
19.05
17:00
OFK Gradnulica
Crvena zvezda (VS)
0
4
|
19.05.2013 17:00 | OFK Gradnulica | 0 : 4 | Crvena zvezda (VS) | |||||
19.05
17:00
Vojvodina (P)
Mladost
2
3
|
19.05.2013 17:00 | Vojvodina (P) | 2 : 3 | Mladost | |||||
19.05
17:00
Crvena zvezda (RS)
Krajina
5
1
|
19.05.2013 17:00 | Crvena zvezda (RS) | 5 : 1 | Krajina | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo
RadniÄki (Z)
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | RadniÄki (Z) | |||||
19.05
17:00
Napredak
Borac (Z)
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Borac (Z) |
19.05
17:30
Vojvodina
Borac
0
1
|
19.05.2013 17:30 | Vojvodina | 0 : 1 | Borac | |||||
19.05
17:30
VrŔac United
Slavija (K)
3
0
|
19.05.2013 17:30 | VrŔac United | 3 : 0 | Slavija (K) | |||||
19.05
17:30
Tempo
Sloga (BNS)
1
0
|
19.05.2013 17:30 | Tempo | 1 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
19.05
17:30
BuduÄnost (BB)
Polet
0
2
|
19.05.2013 17:30 | BuduÄnost (BB) | 0 : 2 | Polet | |||||
19.05
17:30
Jugoslavija
Partizan (G)
0
0
|
19.05.2013 17:30 | Jugoslavija | 0 : 0 | Partizan (G) | |||||
19.05
17:30
Dobrica
BAK
2
4
|
19.05.2013 17:30 | Dobrica | 2 : 4 | BAK | |||||
19.05
17:30
Mladost
RadniÄki (B)
4
0
|
19.05.2013 17:30 | Mladost | 4 : 0 | RadniÄki (B) | |||||
19.05
17:30
Vulturul
Sloga (P)
0
0
|
19.05.2013 17:30 | Vulturul | 0 : 0 | Sloga (P) |
19.05
17:00
Kordun
Sloga
4
1
|
19.05.2013 17:00 | Kordun | 4 : 1 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Hajduk
Polet
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Hajduk | 1 : 1 | Polet | |||||
19.05
17:00
Zadrugar
Kula
2
4
|
19.05.2013 17:00 | Zadrugar | 2 : 4 | Kula | |||||
19.05
17:00
BSK
Mladost APA
1
2
|
19.05.2013 17:00 | BSK | 1 : 2 | Mladost APA | |||||
19.05
17:00
PIK Prigrevica
Mladost (K)
3
0
|
19.05.2013 17:00 | PIK Prigrevica | 3 : 0 | Mladost (K) | |||||
19.05
17:00
Omladinac (D)
Omladinac (B)
2
0
|
19.05.2013 17:00 | Omladinac (D) | 2 : 0 | Omladinac (B) |
19.05
16:30
Jedinstvo
Kabel
2
4
|
19.05.2013 16:30 | Jedinstvo | 2 : 4 | Kabel | |||||
19.05
16:30
Omladinac
Sutjeska
0
0
|
19.05.2013 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
19.05
16:30
ObiliÄ
Borac
1
1
|
19.05.2013 16:30 | ObiliÄ | 1 : 1 | Borac | |||||
19.05
16:30
Vojvodina
Stari Grad
6
2
|
19.05.2013 16:30 | Vojvodina | 6 : 2 | Stari Grad | |||||
19.05
16:30
BaÄka
Hercegovac
1
1
|
19.05.2013 16:30 | BaÄka | 1 : 1 | Hercegovac |
19.05
17:00
Sloven (S)
Sremac
0
1
|
19.05.2013 17:00 | Sloven (S) | 0 : 1 | Sremac | |||||
19.05
17:00
Kupinovo
Å umar
5
1
|
19.05.2013 17:00 | Kupinovo | 5 : 1 | Å umar | |||||
19.05
17:00
GraniÄar
Hajduk 1932
0
3
|
19.05.2013 17:00 | GraniÄar | 0 : 3 | Hajduk 1932 | |||||
19.05
17:00
Ljukovo
RadniÄki
3
1
|
19.05.2013 17:00 | Ljukovo | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
19.05
17:00
Donji Petrovci
Partizan
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Donji Petrovci | 1 : 1 | Partizan | |||||
19.05
17:00
Jadran
LSK LaÄarak
2
0
|
19.05.2013 17:00 | Jadran | 2 : 0 | LSK LaÄarak |
19.05
11:00
Prva Iskra
Rudar
6
1
|
19.05.2013 11:00 | Prva Iskra | 6 : 1 | Rudar | |||||
19.05
13:00
Brodarac
OFK Zabrežje
4
1
|
19.05.2013 13:00 | Brodarac | 4 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
19.05
11:00
13. Maj
BaÄevac
3
5
|
19.05.2013 11:00 | 13. Maj | 3 : 5 | BaÄevac | |||||
19.05
17:30
Jedinstvo
Zmaj 1953
3
2
|
19.05.2013 17:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
19.05
10:00
Selo Mladenovac
PKB Kovilovo
2
3
|
19.05.2013 10:00 | Selo Mladenovac | 2 : 3 | PKB Kovilovo | |||||
19.05
10:00
Borac (L)
Komgrap
1
2
|
19.05.2013 10:00 | Borac (L) | 1 : 2 | Komgrap |
19.05
17:30
OFK Ras
Napredak
2
2
|
19.05.2013 17:30 | OFK Ras | 2 : 2 | Napredak | |||||
19.05
17:30
Tavnik
Morava(S)
2
1
|
19.05.2013 17:30 | Tavnik | 2 : 1 | Morava(S) | |||||
19.05
17:30
Jedinstvo
Äibukovac
3
1
|
19.05.2013 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Äibukovac | |||||
19.05
17:30
Morava(M)
Stubal
4
3
|
19.05.2013 17:30 | Morava(M) | 4 : 3 | Stubal | |||||
19.05
17:30
Å umadija
Magnohrom
3
2
|
19.05.2013 17:30 | Å umadija | 3 : 2 | Magnohrom | |||||
19.05
17:30
Lazac
Mlada krila
2
0
|
19.05.2013 17:30 | Lazac | 2 : 0 | Mlada krila | |||||
19.05
17:30
Partizan
Zvezda
5
0
|
19.05.2013 17:30 | Partizan | 5 : 0 | Zvezda |
19.05
16:30
OFK Bagremar
KoŔutnjak
3
1
|
19.05.2013 16:30 | OFK Bagremar | 3 : 1 | KoŔutnjak | |||||
19.05
16:30
Hajduk
Å umarice 2008
3
0
|
19.05.2013 16:30 | Hajduk | 3 : 0 | Å umarice 2008 | |||||
19.05
16:30
Kremenac
21. oktobar
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Kremenac | 2 : 1 | 21. oktobar | |||||
19.05
16:30
Sloga
Mladost TeferiÄ
5
1
|
19.05.2013 16:30 | Sloga | 5 : 1 | Mladost TeferiÄ | |||||
19.05
16:30
Botunje
Kutlovo
2
0
|
19.05.2013 16:30 | Botunje | 2 : 0 | Kutlovo | |||||
19.05
16:30
Borac
Srbija
0
0
|
19.05.2013 16:30 | Borac | 0 : 0 | Srbija | |||||
19.05
16:30
Mladost
Azbest
1
1
|
19.05.2013 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Azbest | |||||
19.05
16:30
DobraÄa
Seljak
3
2
|
19.05.2013 16:30 | DobraÄa | 3 : 2 | Seljak |
19.05
17:00
BuduÄnost
Zadrugar
3
3
|
19.05.2013 17:00 | BuduÄnost | 3 : 3 | Zadrugar | |||||
19.05
17:00
Mladost
Rakova
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Rakova | |||||
19.05
17:00
Planinac
Morava
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Planinac | 3 : 0 | Morava | |||||
19.05
17:00
ÄaÄak 94
Strelac
2
1
|
19.05.2013 17:00 | ÄaÄak 94 | 2 : 1 | Strelac | |||||
19.05
17:00
Malba
PremeÄa
0
4
|
19.05.2013 17:00 | Malba | 0 : 4 | PremeÄa |
19.05
17:00
Brezova
Vrelo
2
2
|
19.05.2013 17:00 | Brezova | 2 : 2 | Vrelo | |||||
19.05
17:00
GoruŔica
Bjelica
9
2
|
19.05.2013 17:00 | GoruŔica | 9 : 2 | Bjelica | |||||
19.05
11:00
Jelica
Jedinstvo
0
3
|
19.05.2013 11:00 | Jelica | 0 : 3 | Jedinstvo |
19.05
16:30
Majdan
Mladi Rudar
3
2
|
19.05.2013 16:30 | Majdan | 3 : 2 | Mladi Rudar | |||||
19.05
16:30
VelereÄ 94
Jablanica
0
4
|
19.05.2013 16:30 | VelereÄ 94 | 0 : 4 | Jablanica | |||||
19.05
16:30
Å umadija
Ozrem
6
2
|
19.05.2013 16:30 | Å umadija | 6 : 2 | Ozrem | |||||
19.05
16:30
Takovski Ustanak
Mladost 09
2
2
|
19.05.2013 16:30 | Takovski Ustanak | 2 : 2 | Mladost 09 | |||||
19.05
16:30
Omladinac
Ozremica
3
0
|
19.05.2013 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Ozremica |
19.05
16:30
Dunavac (K)
Jedinstvo (D)
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Dunavac (K) | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
19.05
11:00
Basarac
Borac
3
0
|
19.05.2013 11:00 | Basarac | 3 : 0 | Borac | |||||
19.05
16:30
Jedinstvo (LJ)
Sloga
3
2
|
19.05.2013 16:30 | Jedinstvo (LJ) | 3 : 2 | Sloga | |||||
19.05
16:30
OFK Vinci
Äerdap
3
1
|
19.05.2013 16:30 | OFK Vinci | 3 : 1 | Äerdap |
19.05
16:30
Rudar (K)
Omladinac (B)
4
0
|
19.05.2013 16:30 | Rudar (K) | 4 : 0 | Omladinac (B) | |||||
19.05
16:30
DragoÅ”
KrilaÅ”
0
2
|
19.05.2013 16:30 | DragoÅ” | 0 : 2 | KrilaÅ” | |||||
19.05
16:30
BuduÄnost (V)
Mladost
3
0
|
19.05.2013 16:30 | BuduÄnost (V) | 3 : 0 | Mladost | |||||
19.05
16:30
Zadrugar
RadniÄki
3
1
|
19.05.2013 16:30 | Zadrugar | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
19.05
16:30
Rudar (S)
BuduÄnost (A)
3
0
|
19.05.2013 16:30 | Rudar (S) | 3 : 0 | BuduÄnost (A) | |||||
19.05
16:30
Omladinac (S)
OFK Homolje
3
0
|
19.05.2013 16:30 | Omladinac (S) | 3 : 0 | OFK Homolje |
19.05
17:00
BaÄinac
Palanka
3
0
|
19.05.2013 17:00 | BaÄinac | 3 : 0 | Palanka | |||||
19.05
17:00
BuduÄnost
Proleter
3
3
|
19.05.2013 17:00 | BuduÄnost | 3 : 3 | Proleter | |||||
19.05
17:00
Beli Orlovi
Udarnik
0
1
|
19.05.2013 17:00 | Beli Orlovi | 0 : 1 | Udarnik |
19.05
16:30
Kolarac
Jedinstvo
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Kolarac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.05
16:30
Slavija
SASK
0
13
|
19.05.2013 16:30 | Slavija | 0 : 13 | SASK | |||||
19.05
16:30
VuÄak
BuduÄnost
0
2
|
19.05.2013 16:30 | VuÄak | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
19.05
16:30
Sloga
Skobalj
3
0
|
19.05.2013 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Skobalj |
19.05
16:30
Ravni Gaj
Petrijevac
8
1
|
19.05.2013 16:30 | Ravni Gaj | 8 : 1 | Petrijevac | |||||
19.05
16:30
Drugovac
7. Jul
0
2
|
19.05.2013 16:30 | Drugovac | 0 : 2 | 7. Jul |
19.05
17:00
Jedinstvo
Jasenica
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Jasenica | |||||
19.05
Sloga
Mladi borac
4
1
|
19.05.2013 | Sloga | 4 : 1 | Mladi borac |
19.05
17:00
Grivac
RadniÄki
4
0
|
19.05.2013 17:00 | Grivac | 4 : 0 | RadniÄki | |||||
19.05
17:00
Sloga
Crvena zvezda
0
1
|
19.05.2013 17:00 | Sloga | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
19.05
17:00
Pobeda
Mladost
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Pobeda | 2 : 1 | Mladost | |||||
19.05
17:00
Å umadija
Omladinac
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Å umadija | 1 : 1 | Omladinac | |||||
19.05
17:00
KaraÄorÄe
BeÄevica
3
0
|
19.05.2013 17:00 | KaraÄorÄe | 3 : 0 | BeÄevica | |||||
19.05
17:00
Pobeda 1938
BSK
3
2
|
19.05.2013 17:00 | Pobeda 1938 | 3 : 2 | BSK | |||||
19.05
17:00
ŽSK
Mladost MG
4
0
|
19.05.2013 17:00 | ŽSK | 4 : 0 | Mladost MG |
19.05
11:00
Sloga
BSK
2
0
|
19.05.2013 11:00 | Sloga | 2 : 0 | BSK | |||||
19.05
11:00
B 2000
Kopljari
2
0
|
19.05.2013 11:00 | B 2000 | 2 : 0 | Kopljari | |||||
19.05
17:00
Mladi rudar
TreŔnjevica
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Mladi rudar | 3 : 0 | TreŔnjevica | |||||
19.05
17:00
Radoje DomanoviÄ
Proleter
3
2
|
19.05.2013 17:00 | Radoje DomanoviÄ | 3 : 2 | Proleter | |||||
19.05
17:00
Prvi srpski ustanak
Plaskovac
2
4
|
19.05.2013 17:00 | Prvi srpski ustanak | 2 : 4 | Plaskovac |
19.05
17:00
Jedinstvo (Z)
Velika Reka
3
1
|
19.05.2013 17:00 | Jedinstvo (Z) | 3 : 1 | Velika Reka | |||||
19.05
17:00
Mladost (B)
CrnÄa
6
1
|
19.05.2013 17:00 | Mladost (B) | 6 : 1 | CrnÄa | |||||
19.05
17:00
Hajduk
Cer
1
2
|
19.05.2013 17:00 | Hajduk | 1 : 2 | Cer | |||||
19.05
17:00
Cerova
Sloga (LÅ )
1
0
|
19.05.2013 17:00 | Cerova | 1 : 0 | Sloga (LÅ ) | |||||
19.05
17:00
Borac (L)
Stolice
6
0
|
19.05.2013 17:00 | Borac (L) | 6 : 0 | Stolice | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
GuÄevo
3
1
|
19.05.2013 17:00 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 1 | GuÄevo | |||||
19.05
17:00
Jadar 1961
Studenac
4
3
|
19.05.2013 17:00 | Jadar 1961 | 4 : 3 | Studenac | |||||
19.05
17:00
Sloga (K)
Borac (K)
3
4
|
19.05.2013 17:00 | Sloga (K) | 3 : 4 | Borac (K) |
19.05
17:00
DuŔko
Omladinac
3
2
|
19.05.2013 17:00 | DuŔko | 3 : 2 | Omladinac | |||||
19.05
17:00
Napredak (MB)
Torpedo 1924
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Napredak (MB) | 2 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
19.05
17:00
Milicionar
Napredak (R)
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Milicionar | 2 : 1 | Napredak (R) | |||||
19.05
17:00
Premijer
Majur
2
2
|
19.05.2013 17:00 | Premijer | 2 : 2 | Majur | |||||
19.05
17:00
Sloboda
Drina
4
1
|
19.05.2013 17:00 | Sloboda | 4 : 1 | Drina | |||||
19.05
17:00
Sloga
Proleter
1
0
|
19.05.2013 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Proleter | |||||
19.05
17:00
BMR PetlovaÄa
Napredak (BP)
11
1
|
19.05.2013 17:00 | BMR PetlovaÄa | 11 : 1 | Napredak (BP) | |||||
19.05
17:00
BuduÄnost
Partizan
0
1
|
19.05.2013 17:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | Partizan |
19.05
17:00
Dobrava
Mrovska
4
0
|
19.05.2013 17:00 | Dobrava | 4 : 0 | Mrovska | |||||
19.05
17:00
Galeb
Korman
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Galeb | 2 : 1 | Korman | |||||
19.05
17:00
DumaÄa
VlaÅ”iÄ
3
2
|
19.05.2013 17:00 | DumaÄa | 3 : 2 | VlaÅ”iÄ | |||||
19.05
17:00
OFK Jelen
PriÄinoviÄ
1
3
|
19.05.2013 17:00 | OFK Jelen | 1 : 3 | PriÄinoviÄ | |||||
19.05
17:00
Mladost (Z)
Pocerina
1
0
|
19.05.2013 17:00 | Mladost (Z) | 1 : 0 | Pocerina | |||||
19.05
17:00
OFK Varna
CeriÄ
0
5
|
19.05.2013 17:00 | OFK Varna | 0 : 5 | CeriÄ | |||||
19.05
17:00
Sloga
Borac
4
1
|
19.05.2013 17:00 | Sloga | 4 : 1 | Borac |
19.05
17:30
Toplica
Mladost
2
1
|
19.05.2013 17:30 | Toplica | 2 : 1 | Mladost | |||||
19.05
15:30
VeliŔevac
Orao
9
1
|
19.05.2013 15:30 | VeliŔevac | 9 : 1 | Orao | |||||
19.05
17:30
Gornji Lajkovac
Spartak 1924
0
3
|
19.05.2013 17:30 | Gornji Lajkovac | 0 : 3 | Spartak 1924 | |||||
19.05
17:30
Rajac
Liplje
2
2
|
19.05.2013 17:30 | Rajac | 2 : 2 | Liplje | |||||
19.05
17:30
Jedinstvo
DuÄiÄ
0
3
|
19.05.2013 17:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | DuÄiÄ |
19.05
16:30
ÄuÄuge
JoŔeva
0
0
|
19.05.2013 16:30 | ÄuÄuge | 0 : 0 | JoÅ”eva | |||||
19.05
16:30
Jedinstvo
Tvrdojevac
0
0
|
19.05.2013 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Tvrdojevac | |||||
19.05
16:30
Radnik
OFK Paljuvi
2
3
|
19.05.2013 16:30 | Radnik | 2 : 3 | OFK Paljuvi | |||||
19.05
16:30
Vrelo
OFK Stublenica
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Vrelo | 2 : 1 | OFK Stublenica | |||||
19.05
16:30
Omladinac
Gunjevac
1
1
|
19.05.2013 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Gunjevac |
19.05
16:30
Milenko PavloviÄ
Mladost
0
1
|
19.05.2013 16:30 | Milenko PavloviÄ | 0 : 1 | Mladost | |||||
19.05
16:30
Iskra
Kolubara 2
3
1
|
19.05.2013 16:30 | Iskra | 3 : 1 | Kolubara 2 | |||||
19.05
14:00
Mladi radnik
KoteŔica
2
4
|
19.05.2013 14:00 | Mladi radnik | 2 : 4 | KoteŔica | |||||
19.05
16:30
Lukavac
Zadrugar
3
1
|
19.05.2013 16:30 | Lukavac | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
19.05
16:30
Polet
Gradac
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Polet | 2 : 1 | Gradac | |||||
19.05
16:30
Mladost (VK)
Junior Novo Naselje
0
1
|
19.05.2013 16:30 | Mladost (VK) | 0 : 1 | Junior Novo Naselje |
19.05
17:30
Luna AvijatiÄar
Savinac
3
0
|
19.05.2013 17:30 | Luna AvijatiÄar | 3 : 0 | Savinac | |||||
19.05
17:30
Ježevica
Pobeda
7
1
|
19.05.2013 17:30 | Ježevica | 7 : 1 | Pobeda | |||||
19.05
17:30
Blagaja
Lazarica
0
3
|
19.05.2013 17:30 | Blagaja | 0 : 3 | Lazarica | |||||
19.05
17:30
Gorobilje
TreŔnjica
0
4
|
19.05.2013 17:30 | Gorobilje | 0 : 4 | TreŔnjica |
19.05
17:30
Napredak
Plavi tok
2
1
|
19.05.2013 17:30 | Napredak | 2 : 1 | Plavi tok | |||||
19.05
11:00
Borac (SD)
DuŔkovci
3
4
|
19.05.2013 11:00 | Borac (SD) | 3 : 4 | DuŔkovci |
19.05
17:00
ŽeljuŔa
Temac
3
0
|
19.05.2013 17:00 | ŽeljuŔa | 3 : 0 | Temac | |||||
19.05
17:00
JERMA
Pobeda
1
1
|
19.05.2013 17:00 | JERMA | 1 : 1 | Pobeda |
19.05
17:00
Mladost 1954 (DM)
Äegar 1946
1
4
|
19.05.2013 17:00 | Mladost 1954 (DM) | 1 : 4 | Äegar 1946 | |||||
19.05
17:00
Stevan NeŔticki
Mladost (DK)
2
0
|
19.05.2013 17:00 | Stevan NeŔticki | 2 : 0 | Mladost (DK) | |||||
19.05
17:00
RadniÄki 1936
Vulkan 1936
1
5
|
19.05.2013 17:00 | RadniÄki 1936 | 1 : 5 | Vulkan 1936 |
19.05
17:00
RadniÄki
Veternica 1926
4
1
|
19.05.2013 17:00 | RadniÄki | 4 : 1 | Veternica 1926 | |||||
19.05
17:00
Gornje Krajince
Lemind 1953
0
3
|
19.05.2013 17:00 | Gornje Krajince | 0 : 3 | Lemind 1953 | |||||
19.05
17:00
ŽelezniÄar
Kumarevo 65
9
1
|
19.05.2013 17:00 | ŽelezniÄar | 9 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
19.05
17:00
Marjan MB
Morava
1
3
|
19.05.2013 17:00 | Marjan MB | 1 : 3 | Morava | |||||
19.05
17:00
Sloboda
Jedinstvo
1
0
|
19.05.2013 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.05
17:00
Navalin
Napredak
5
0
|
19.05.2013 17:00 | Navalin | 5 : 0 | Napredak | |||||
19.05
17:00
Polet
Omladinac
4
1
|
19.05.2013 17:00 | Polet | 4 : 1 | Omladinac |
19.05
17:30
BSK
MedveÄa
3
0
|
19.05.2013 17:30 | BSK | 3 : 0 | MedveÄa | |||||
19.05
17:30
Kupinovac
Istok 63
1
0
|
19.05.2013 17:30 | Kupinovac | 1 : 0 | Istok 63 | |||||
19.05
17:30
Sloga
Kolare
2
0
|
19.05.2013 17:30 | Sloga | 2 : 0 | Kolare | |||||
19.05
17:30
Å umadinac
Polet
3
0
|
19.05.2013 17:30 | Å umadinac | 3 : 0 | Polet | |||||
19.05
17:30
OFK Tabane
Mladost
8
0
|
19.05.2013 17:30 | OFK Tabane | 8 : 0 | Mladost | |||||
19.05
17:30
Napredak
Mladi radnik
1
1
|
19.05.2013 17:30 | Napredak | 1 : 1 | Mladi radnik |
19.05
17:00
Beli Orlovi
Rubin
7
5
|
19.05.2013 17:00 | Beli Orlovi | 7 : 5 | Rubin | |||||
19.05
17:00
Borac
Omladinac
1
4
|
19.05.2013 17:00 | Borac | 1 : 4 | Omladinac | |||||
19.05
17:00
Mladost (T)
Sloga
0
2
|
19.05.2013 17:00 | Mladost (T) | 0 : 2 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Mladi radnik
Župski biseri
8
1
|
19.05.2013 17:00 | Mladi radnik | 8 : 1 | Župski biseri |
19.05
17:00
13. April
OFK Ribare
3
0
|
19.05.2013 17:00 | 13. April | 3 : 0 | OFK Ribare | |||||
19.05
17:00
Gornji StepoÅ”
MaÄkovac
0
2
|
19.05.2013 17:00 | Gornji StepoÅ” | 0 : 2 | MaÄkovac | |||||
19.05
17:00
Äitluk
Dedina
5
4
|
19.05.2013 17:00 | Äitluk | 5 : 4 | Dedina | |||||
19.05
17:00
DuÅ”an RistiÄ
Rasina
1
0
|
19.05.2013 17:00 | DuÅ”an RistiÄ | 1 : 0 | Rasina | |||||
19.05
17:00
BeloviÄ
Sloga
2
3
|
19.05.2013 17:00 | BeloviÄ | 2 : 3 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Mudrakovac
Kupci
0
0
|
19.05.2013 17:00 | Mudrakovac | 0 : 0 | Kupci | |||||
19.05
17:00
Dvorane
Kapidžija
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Dvorane | 2 : 1 | Kapidžija |
19.05
17:00
Mala Bosna
Poljoprivrednik
2
0
|
19.05.2013 17:00 | Mala Bosna | 2 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
19.05
17:00
BaÄka 1901 B
Udarnik
0
1
|
19.05.2013 17:00 | BaÄka 1901 B | 0 : 1 | Udarnik | |||||
19.05
17:00
Lokomotiva
Hajduk
4
6
|
19.05.2013 17:00 | Lokomotiva | 4 : 6 | Hajduk | |||||
19.05
17:00
Solid
Bratstvo
11
1
|
19.05.2013 17:00 | Solid | 11 : 1 | Bratstvo |
19.05
16:30
Sokolac
Mladost
2
2
|
19.05.2013 16:30 | Sokolac | 2 : 2 | Mladost |
19.05
17:00
ŽAK
Delija
0
2
|
19.05.2013 17:00 | ŽAK | 0 : 2 | Delija | |||||
19.05
17:00
2. Oktobar
Napredak
7
1
|
19.05.2013 17:00 | 2. Oktobar | 7 : 1 | Napredak | |||||
19.05
17:00
Borac
Polet
1
0
|
19.05.2013 17:00 | Borac | 1 : 0 | Polet |
19.05
17:00
Progresul
Omladinac
1
2
|
19.05.2013 17:00 | Progresul | 1 : 2 | Omladinac | |||||
19.05
17:00
Proleter
Olimpija
3
2
|
19.05.2013 17:00 | Proleter | 3 : 2 | Olimpija | |||||
19.05
17:00
1.Oktobar
Terekves
2
2
|
19.05.2013 17:00 | 1.Oktobar | 2 : 2 | Terekves |
19.05
17:30
Strela
Jedinstvo SteviÄ
0
3
|
19.05.2013 17:30 | Strela | 0 : 3 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
19.05
17:30
Omladinac (O)
BSK BavaniŔte
5
1
|
19.05.2013 17:30 | Omladinac (O) | 5 : 1 | BSK BavaniŔte | |||||
19.05
17:30
Borac
Stari TamiÅ”
2
5
|
19.05.2013 17:30 | Borac | 2 : 5 | Stari TamiÅ” | |||||
19.05
17:30
Pobeda
Glogonj
1
3
|
19.05.2013 17:30 | Pobeda | 1 : 3 | Glogonj | |||||
19.05
17:30
Dolovo
Proleter
7
0
|
19.05.2013 17:30 | Dolovo | 7 : 0 | Proleter | |||||
19.05
17:30
Polet
Omladinac (D)
12
1
|
19.05.2013 17:30 | Polet | 12 : 1 | Omladinac (D) | |||||
19.05
17:30
Unirea
Plavi Dunav
6
1
|
19.05.2013 17:30 | Unirea | 6 : 1 | Plavi Dunav | |||||
19.05
17:30
Spartak
Mladost
0
6
|
19.05.2013 17:30 | Spartak | 0 : 6 | Mladost |
19.05
17:30
KaraÅ” (Š)
Hajduk
3
3
|
19.05.2013 17:30 | KaraÅ” (Š) | 3 : 3 | Hajduk | |||||
19.05
17:30
Potporanj
Borac (VG)
2
1
|
19.05.2013 17:30 | Potporanj | 2 : 1 | Borac (VG) | |||||
19.05
17:30
Vinogradar
Crvena zvezda
1
2
|
19.05.2013 17:30 | Vinogradar | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
19.05
17:30
Borac (VS)
Å evac
1
0
|
19.05.2013 17:30 | Borac (VS) | 1 : 0 | Å evac | |||||
19.05
17:30
HajduÄica
Ratar
5
1
|
19.05.2013 17:30 | HajduÄica | 5 : 1 | Ratar | |||||
19.05
17:30
KaraÅ” (K)
BuduÄnost (A)
2
6
|
19.05.2013 17:30 | KaraÅ” (K) | 2 : 6 | BuduÄnost (A) | |||||
19.05
17:30
Dunav
Jedinstvo
2
0
|
19.05.2013 17:30 | Dunav | 2 : 0 | Jedinstvo |
19.05
17:00
Aleksa Å antiÄ
TerekveÅ”
0
2
|
19.05.2013 17:00 | Aleksa Å antiÄ | 0 : 2 | TerekveÅ” | |||||
19.05
17:00
OFK Metalac
Rusin
3
0
|
19.05.2013 17:00 | OFK Metalac | 3 : 0 | Rusin | |||||
19.05
17:00
Dunav
ŽAK
1
0
|
19.05.2013 17:00 | Dunav | 1 : 0 | ŽAK | |||||
19.05
17:00
Lipar
Dinamo
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Lipar | 2 : 1 | Dinamo | |||||
19.05
17:00
Panonija
Jedinstvo (R)
0
0
|
19.05.2013 17:00 | Panonija | 0 : 0 | Jedinstvo (R) |
19.05
16:30
Susek
OFK Futog
1
1
|
19.05.2013 16:30 | Susek | 1 : 1 | OFK Futog | |||||
19.05
16:30
OFK Sirig
Vinogradar
5
1
|
19.05.2013 16:30 | OFK Sirig | 5 : 1 | Vinogradar | |||||
19.05
16:30
Sremac
Dinamo
1
3
|
19.05.2013 16:30 | Sremac | 1 : 3 | Dinamo | |||||
19.05
16:30
Proleter
FruŔkogorski partizan
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Proleter | 2 : 1 | FruŔkogorski partizan | |||||
19.05
16:30
Äenej
Mladost
0
1
|
19.05.2013 16:30 | Äenej | 0 : 1 | Mladost | |||||
19.05
16:30
Borac
Tatra
0
0
|
19.05.2013 16:30 | Borac | 0 : 0 | Tatra |
19.05
17:00
Mladost Radost
Jedinstvo
0
1
|
19.05.2013 17:00 | Mladost Radost | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.05
17:00
Napredak
BuduÄnost
5
3
|
19.05.2013 17:00 | Napredak | 5 : 3 | BuduÄnost | |||||
19.05
17:00
Iskra
BeÄej
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Iskra | 2 : 1 | BeÄej | |||||
19.05
17:00
Proleter
Mladost
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Proleter | 3 : 0 | Mladost |
19.05
17:00
Sloga
MiletiÄ
3
1
|
19.05.2013 17:00 | Sloga | 3 : 1 | MiletiÄ | |||||
19.05
17:00
ObiliÄ
Titel
1
1
|
19.05.2013 17:00 | ObiliÄ | 1 : 1 | Titel | |||||
19.05
16:00
Hajduk (Ä)
ŽSK
6
0
|
19.05.2013 16:00 | Hajduk (Ä) | 6 : 0 | ŽSK | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo
Hajduk (G)
5
1
|
19.05.2013 17:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Hajduk (G) |
19.05
17:00
BaÄki Hajduk
Krila Krajine
1
3
|
19.05.2013 17:00 | BaÄki Hajduk | 1 : 3 | Krila Krajine | |||||
19.05
17:00
Slavija
BuduÄnost
1
0
|
19.05.2013 17:00 | Slavija | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
19.05
17:00
Kulpin
Vojvodina
3
4
|
19.05.2013 17:00 | Kulpin | 3 : 4 | Vojvodina | |||||
19.05
17:00
BaÄka
Soko
5
3
|
19.05.2013 17:00 | BaÄka | 5 : 3 | Soko | |||||
19.05
17:00
MagliÄ
KaraÄorÄevo
3
3
|
19.05.2013 17:00 | MagliÄ | 3 : 3 | KaraÄorÄevo | |||||
19.05
17:00
Krivanj
BuduÄnost
2
2
|
19.05.2013 17:00 | Krivanj | 2 : 2 | BuduÄnost |
19.05
17:00
GraniÄar (G)
Napredak (V)
4
0
|
19.05.2013 17:00 | GraniÄar (G) | 4 : 0 | Napredak (V) | |||||
19.05
17:00
Dunav
Napredak (P)
0
2
|
19.05.2013 17:00 | Dunav | 0 : 2 | Napredak (P) | |||||
19.05
17:00
BuduÄnost
ŽelezniÄar
0
0
|
19.05.2013 17:00 | BuduÄnost | 0 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
19.05
17:00
Sloboda
Hrtkovci
2
2
|
19.05.2013 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | Hrtkovci | |||||
19.05
17:00
GraniÄar (K)
Jedinstvo (P)
2
0
|
19.05.2013 17:00 | GraniÄar (K) | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo (R)
Borac
4
1
|
19.05.2013 17:00 | Jedinstvo (R) | 4 : 1 | Borac | |||||
19.05
17:00
Podunavac
Lovac
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Podunavac | 2 : 1 | Lovac | |||||
19.05
17:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Sloga
3
0
|
19.05.2013 17:00 | OFK Zeka BuljubaŔa | 3 : 0 | Sloga |
19.05
17:30
BuduÄnost
Rvati
4
1
|
19.05.2013 17:30 | BuduÄnost | 4 : 1 | Rvati | |||||
19.05
17:30
Mladost (Ä)
Stepojevac VAGA
2
1
|
19.05.2013 17:30 | Mladost (Ä) | 2 : 1 | Stepojevac VAGA | |||||
19.05
17:30
Mladost (B)
Beljina
3
1
|
19.05.2013 17:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | Beljina |
19.05
17:30
Velika Krsna
BoleÄ
0
1
|
19.05.2013 17:30 | Velika Krsna | 0 : 1 | BoleÄ | |||||
19.05
17:30
OFK LeŔtane
RadniÄki PDM
6
0
|
19.05.2013 17:30 | OFK LeÅ”tane | 6 : 0 | RadniÄki PDM | |||||
19.05
17:30
IvanÄa
PopoviÄ
0
1
|
19.05.2013 17:30 | IvanÄa | 0 : 1 | PopoviÄ | |||||
19.05
17:30
Mladost
Napredak
3
7
|
19.05.2013 17:30 | Mladost | 3 : 7 | Napredak | |||||
19.05
17:30
Dunavac
Rabrovac
6
1
|
19.05.2013 17:30 | Dunavac | 6 : 1 | Rabrovac |
19.05
10:00
Torlak
Crvenka
3
0
|
19.05.2013 10:00 | Torlak | 3 : 0 | Crvenka | |||||
19.05
17:30
Banja
Dunav
2
2
|
19.05.2013 17:30 | Banja | 2 : 2 | Dunav | |||||
19.05
17:30
RuŔanj
Å umadinac
0
2
|
19.05.2013 17:30 | RuŔanj | 0 : 2 | Šumadinac | |||||
19.05
17:30
Institut
Napredak
2
0
|
19.05.2013 17:30 | Institut | 2 : 0 | Napredak | |||||
19.05
17:30
SindjeliÄ
Studenski Grad
3
2
|
19.05.2013 17:30 | SindjeliÄ | 3 : 2 | Studenski Grad |
19.05
17:00
DobriÄ
Koprijan
1
2
|
19.05.2013 17:00 | DobriÄ | 1 : 2 | Koprijan | |||||
19.05
10:00
Aleksandrovo
Mladost
1
1
|
19.05.2013 10:00 | Aleksandrovo | 1 : 1 | Mladost | |||||
19.05
10:00
Naisus
BaliÄevac
5
0
|
19.05.2013 10:00 | Naisus | 5 : 0 | BaliÄevac | |||||
19.05
17:00
Jastrebac
Padina
3
3
|
19.05.2013 17:00 | Jastrebac | 3 : 3 | Padina | |||||
19.05
17:00
Sloga
NS Tatko
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Sloga | 3 : 0 | NS Tatko |
19.05
16:30
Omladinac
Rtkovo
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Rtkovo | |||||
19.05
16:30
Pontes
Napredak
1
5
|
19.05.2013 16:30 | Pontes | 1 : 5 | Napredak | |||||
19.05
16:30
KoÄa AndjelkoviÄ
Mala Vrbica 1958
0
1
|
19.05.2013 16:30 | KoÄa AndjelkoviÄ | 0 : 1 | Mala Vrbica 1958 |
19.05
11:00
Draževac
Jedinstvo
3
1
|
19.05.2013 11:00 | Draževac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.05
17:00
Napredak 2012
VukaŔinovac
5
1
|
19.05.2013 17:00 | Napredak 2012 | 5 : 1 | VukaŔinovac | |||||
19.05
17:00
Borac
Kraljevo
2
4
|
19.05.2013 17:00 | Borac | 2 : 4 | Kraljevo |
19.05
11:00
Ratar
OFK Sloga
4
1
|
19.05.2013 11:00 | Ratar | 4 : 1 | OFK Sloga | |||||
19.05
11:00
Mladi Radnik
Pobeda 1976
3
0
|
19.05.2013 11:00 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
19.05
17:00
Sloga
Feniks 2012
6
2
|
19.05.2013 17:00 | Sloga | 6 : 2 | Feniks 2012 |
19.05
17:00
Urovica
OFK TamniÄ
3
1
|
19.05.2013 17:00 | Urovica | 3 : 1 | OFK TamniÄ | |||||
19.05
17:00
Smedovac
Polet
0
1
|
19.05.2013 17:00 | Smedovac | 0 : 1 | Polet | |||||
19.05
17:00
Samarinovac
ReÄka
6
0
|
19.05.2013 17:00 | Samarinovac | 6 : 0 | ReÄka | |||||
19.05
11:00
MiloŔevo
Malajnica
4
0
|
19.05.2013 11:00 | MiloŔevo | 4 : 0 | Malajnica | |||||
19.05
11:00
Äubra
Vidrovac
0
5
|
19.05.2013 11:00 | Äubra | 0 : 5 | Vidrovac | |||||
19.05
17:00
Kovilovo
Ratar
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Kovilovo | 1 : 1 | Ratar | |||||
19.05
17:00
GraniÄar
Slatina
1
1
|
19.05.2013 17:00 | GraniÄar | 1 : 1 | Slatina |
19.05
16:30
Stari momci
Zastava
0
3
|
19.05.2013 16:30 | Stari momci | 0 : 3 | Zastava | |||||
19.05
16:30
Studenac
Žeželj
2
7
|
19.05.2013 16:30 | Studenac | 2 : 7 | Žeželj | |||||
19.05
16:30
Divostin
Trmbas
2
0
|
19.05.2013 16:30 | Divostin | 2 : 0 | Trmbas |
19.05
17:00
Sloga (L)
Napredak (B)
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Napredak (B) | |||||
19.05
17:00
Proleter
Napredak (N)
2
4
|
19.05.2013 17:00 | Proleter | 2 : 4 | Napredak (N) | |||||
19.05
17:00
Vojvoda Milenko
Napredak (P)
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Vojvoda Milenko | 2 : 1 | Napredak (P) | |||||
19.05
17:00
Stig
Dizel
5
0
|
19.05.2013 17:00 | Stig | 5 : 0 | Dizel | |||||
19.05
17:00
Sopot
Sloga (D)
5
3
|
19.05.2013 17:00 | Sopot | 5 : 3 | Sloga (D) | |||||
19.05
17:00
Zemljoradnik
Dunav
6
1
|
19.05.2013 17:00 | Zemljoradnik | 6 : 1 | Dunav |
19.05
16:30
Žika MarkoviÄ UÄa
BariÄ
2
0
|
19.05.2013 16:30 | Žika MarkoviÄ UÄa | 2 : 0 | BariÄ | |||||
19.05
16:30
RadniÄki
Carevac
2
1
|
19.05.2013 16:30 | RadniÄki | 2 : 1 | Carevac | |||||
19.05
16:30
Kumane
Pek
2
1
|
19.05.2013 16:30 | Kumane | 2 : 1 | Pek | |||||
19.05
16:30
Polet
Sloga TOP
1
4
|
19.05.2013 16:30 | Polet | 1 : 4 | Sloga TOP | |||||
19.05
16:30
Ram
KurjaÄe
3
6
|
19.05.2013 16:30 | Ram | 3 : 6 | KurjaÄe |
19.05
17:00
Udarnik
Mladost
1
4
|
19.05.2013 17:00 | Udarnik | 1 : 4 | Mladost | |||||
19.05
17:00
Omladinac
Proleter
8
0
|
19.05.2013 17:00 | Omladinac | 8 : 0 | Proleter | |||||
19.05
17:00
Napredak
Sloga
1
3
|
19.05.2013 17:00 | Napredak | 1 : 3 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo
BSK
2
4
|
19.05.2013 17:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | BSK | |||||
19.05
17:00
Pomoravlje
BuduÄnost
2
3
|
19.05.2013 17:00 | Pomoravlje | 2 : 3 | BuduÄnost |
19.05
16:30
Brezovac
MisaÄa
1
3
|
19.05.2013 16:30 | Brezovac | 1 : 3 | MisaÄa | |||||
19.05
10:00
Å amot
Vrbica
5
3
|
19.05.2013 10:00 | Å amot | 5 : 3 | Vrbica |
19.05
17:00
Mladost (B)
Luk
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Luk | |||||
19.05
17:00
Sloga
Mladost (L)
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
19.05
17:00
Polet
Granit
4
1
|
19.05.2013 17:00 | Polet | 4 : 1 | Granit |
19.05
11:00
POFK Letnjikovac
Fortuna Miki
4
1
|
19.05.2013 11:00 | POFK Letnjikovac | 4 : 1 | Fortuna Miki | |||||
19.05
11:00
Culjkovic
BuduÄnost
1
1
|
19.05.2013 11:00 | Culjkovic | 1 : 1 | BuduÄnost |
19.05
11:00
Mladost 2011
BojiÄ
3
4
|
19.05.2013 11:00 | Mladost 2011 | 3 : 4 | BojiÄ | |||||
19.05
11:00
Žabar
Mladost (SV)
3
0
|
19.05.2013 11:00 | Žabar | 3 : 0 | Mladost (SV) | |||||
19.05
11:00
ZablaÄe
Sava
5
2
|
19.05.2013 11:00 | ZablaÄe | 5 : 2 | Sava |
19.05
17:00
Sloga Trgosped .M.
Tresnjevka
2
2
|
19.05.2013 17:00 | Sloga Trgosped .M. | 2 : 2 | Tresnjevka | |||||
19.05
17:00
Petrovac 74
Sloga 1949 .Mat.
2
3
|
19.05.2013 17:00 | Petrovac 74 | 2 : 3 | Sloga 1949 .Mat. | |||||
19.05
11:00
Bobovik Skupljen
Hajduk
1
2
|
19.05.2013 11:00 | Bobovik Skupljen | 1 : 2 | Hajduk | |||||
19.05
17:00
Mladost
Dragojevac
2
0
|
19.05.2013 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Dragojevac | |||||
19.05
11:00
Polet
Torpedo
3
3
|
19.05.2013 11:00 | Polet | 3 : 3 | Torpedo | |||||
19.05
11:00
Sloga .R.
Krnule 09
1
4
|
19.05.2013 11:00 | Sloga .R. | 1 : 4 | Krnule 09 |
19.05
16:30
Dupljaj
Mali korak
3
1
|
19.05.2013 16:30 | Dupljaj | 3 : 1 | Mali korak | |||||
19.05
16:30
Paune
OFK Povlen
4
2
|
19.05.2013 16:30 | Paune | 4 : 2 | OFK Povlen | |||||
19.05
11:30
Rakac Stave
BeloŔevac
1
0
|
19.05.2013 11:30 | Rakac Stave | 1 : 0 | BeloŔevac |
19.05
17:00
JaŔunja
Bratstvo
3
3
|
19.05.2013 17:00 | JaŔunja | 3 : 3 | Bratstvo | |||||
19.05
17:00
Mladost (K)
Turekovac
2
2
|
19.05.2013 17:00 | Mladost (K) | 2 : 2 | Turekovac |
19.05
RadniÄki
Mladost
4
0
|
19.05.2013 | RadniÄki | 4 : 0 | Mladost | |||||
19.05
Morava
Resavac
0
3
|
19.05.2013 | Morava | 0 : 3 | Resavac |
19.05
17:30
Beljanica
Sindjelic
2
1
|
19.05.2013 17:30 | Beljanica | 2 : 1 | Sindjelic | |||||
19.05
17:30
Resava
OFK DvoriŔte
0
3
|
19.05.2013 17:30 | Resava | 0 : 3 | OFK DvoriŔte | |||||
19.05
17:30
Mladost
Rudar
0
2
|
19.05.2013 17:30 | Mladost | 0 : 2 | Rudar |
19.05
18:00
Morava
Bresje
8
0
|
19.05.2013 18:00 | Morava | 8 : 0 | Bresje | |||||
19.05
18:00
Sloboda
Jedinstvo
2
0
|
19.05.2013 18:00 | Sloboda | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.05
18:00
Lipar
Partizan (G)
3
1
|
19.05.2013 18:00 | Lipar | 3 : 1 | Partizan (G) | |||||
19.05
18:00
Sloga
Partizan (M)
4
1
|
19.05.2013 18:00 | Sloga | 4 : 1 | Partizan (M) | |||||
19.05
18:00
Napredak
Kolonija
2
1
|
19.05.2013 18:00 | Napredak | 2 : 1 | Kolonija | |||||
19.05
18:00
Juhor
Ribnik
4
2
|
19.05.2013 18:00 | Juhor | 4 : 2 | Ribnik |
19.05
17:00
Mladost
Polet 57
4
1
|
19.05.2013 17:00 | Mladost | 4 : 1 | Polet 57 | |||||
19.05
17:00
Ribnik
Omladinac
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Ribnik | 3 : 0 | Omladinac | |||||
19.05
17:00
Stari Trstenik
RujiŔnik
4
1
|
19.05.2013 17:00 | Stari Trstenik | 4 : 1 | RujiŔnik |
19.05
17:00
Kostrež
Parcane
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Kostrež | 3 : 0 | Parcane | |||||
19.05
17:00
Kiseljak
Varvarin
1
1
|
19.05.2013 17:00 | Kiseljak | 1 : 1 | Varvarin |
19.05
17:00
Zdravinje
Pasjak
5
0
|
19.05.2013 17:00 | Zdravinje | 5 : 0 | Pasjak | |||||
19.05
17:00
Modrica
Zmajevac
5
2
|
19.05.2013 17:00 | Modrica | 5 : 2 | Zmajevac |
19.05
11:00
Bukovica
Rasinac
1
1
|
19.05.2013 11:00 | Bukovica | 1 : 1 | Rasinac | |||||
19.05
11:00
Jablanica
Drugari
2
6
|
19.05.2013 11:00 | Jablanica | 2 : 6 | Drugari | |||||
19.05
11:00
Grkljane
Å titari
3
1
|
19.05.2013 11:00 | Grkljane | 3 : 1 | Å titari | |||||
19.05
11:00
Polet (K)
Polet (Å )
0
5
|
19.05.2013 11:00 | Polet (K) | 0 : 5 | Polet (Å ) | |||||
19.05
11:00
SebeÄevac
Lipovac
4
1
|
19.05.2013 11:00 | SebeÄevac | 4 : 1 | Lipovac |
19.05
17:00
Lehel
RadniÄki Ratar
2
0
|
19.05.2013 17:00 | Lehel | 2 : 0 | RadniÄki Ratar | |||||
19.05
17:00
Naftagas
MSK
2
2
|
19.05.2013 17:00 | Naftagas | 2 : 2 | MSK | |||||
19.05
17:00
Mladost
Omladinac
2
3
|
19.05.2013 17:00 | Mladost | 2 : 3 | Omladinac |
19.05
17:00
Jedinstvo
Proleter
1
2
|
19.05.2013 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Proleter | |||||
19.05
17:00
Mladost
Zlatica
2
1
|
19.05.2013 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Zlatica | |||||
19.05
17:00
TamiÅ”
OFK Stajicevo
3
1
|
19.05.2013 17:00 | TamiÅ” | 3 : 1 | OFK Stajicevo | |||||
19.05
17:00
Banat
Sloga
6
1
|
19.05.2013 17:00 | Banat | 6 : 1 | Sloga |
19.05
17:30
Vladimirovac
Barice
6
0
|
19.05.2013 17:30 | Vladimirovac | 6 : 0 | Barice | |||||
19.05
17:30
JanoŔik
Gaj
2
1
|
19.05.2013 17:30 | JanoŔik | 2 : 1 | Gaj | |||||
19.05
17:30
Vojvodina
Banat
3
0
|
19.05.2013 17:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Banat |
19.05
17:30
Vojvodina
Omladinac
0
3
|
19.05.2013 17:30 | Vojvodina | 0 : 3 | Omladinac | |||||
19.05
17:30
Partizan
Banat
3
0
|
19.05.2013 17:30 | Partizan | 3 : 0 | Banat | |||||
19.05
17:30
Jedinstvo
Pobeda
0
3
|
19.05.2013 17:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Pobeda |
19.05
17:00
Vajska
Sloga
4
0
|
19.05.2013 17:00 | Vajska | 4 : 0 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Mladost
Borac 46 (O)
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Borac 46 (O) | |||||
19.05
17:00
NeŔtin
Borac (V)
5
1
|
19.05.2013 17:00 | NeŔtin | 5 : 1 | Borac (V) |
19.05
Srem
Borac (R)
5
0
|
19.05.2013 | Srem | 5 : 0 | Borac (R) | |||||
19.05
Mitros
NoÄaj
5
3
|
19.05.2013 | Mitros | 5 : 3 | NoÄaj | |||||
19.05
Sloga (Z)
Sremac
5
3
|
19.05.2013 | Sloga (Z) | 5 : 3 | Sremac | |||||
19.05
OFK Bosut
Sloga (Ä)
0
1
|
19.05.2013 | OFK Bosut | 0 : 1 | Sloga (Ä) | |||||
19.05
Hajduk
Borac (VR)
3
1
|
19.05.2013 | Hajduk | 3 : 1 | Borac (VR) |
19.05
Borac
Sloga
1
2
|
19.05.2013 | Borac | 1 : 2 | Sloga | |||||
19.05
Sremac
KruŔedol
2
1
|
19.05.2013 | Sremac | 2 : 1 | KruŔedol | |||||
19.05
FruŔka Gora
PSK Putinci
2
2
|
19.05.2013 | FruŔka Gora | 2 : 2 | PSK Putinci | |||||
19.05
Napredak
FruŔkogorac
0
0
|
19.05.2013 | Napredak | 0 : 0 | FruŔkogorac | |||||
19.05
Mladost
OFK Kraljevci
3
1
|
19.05.2013 | Mladost | 3 : 1 | OFK Kraljevci |
19.05
Borac (S)
ÄSK Äortanovci
2
9
|
19.05.2013 | Borac (S) | 2 : 9 | ÄSK Äortanovci | |||||
19.05
Polet
FruŔkogorac
1
2
|
19.05.2013 | Polet | 1 : 2 | FruŔkogorac | |||||
19.05
Sloga
RadniÄki 2
3
0
|
19.05.2013 | Sloga | 3 : 0 | RadniÄki 2 |
19.05
SinÄeliÄ
Omladinac (B)
6
2
|
19.05.2013 | SinÄeliÄ | 6 : 2 | Omladinac (B) | |||||
19.05
FruŔkogorac
OFK BikiÄ
2
2
|
19.05.2013 | FruÅ”kogorac | 2 : 2 | OFK BikiÄ | |||||
19.05
OFK BaÄinci
Bratstvo
4
1
|
19.05.2013 | OFK BaÄinci | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
19.05
Jedinstvo (M)
Omladinac (M)
0
0
|
19.05.2013 | Jedinstvo (M) | 0 : 0 | Omladinac (M) | |||||
19.05
OFK Bingula
GraniÄar
3
3
|
19.05.2013 | OFK Bingula | 3 : 3 | GraniÄar | |||||
19.05
Borac
Jednota
0
3
|
19.05.2013 | Borac | 0 : 3 | Jednota | |||||
19.05
Jedinstvo (Lj)
Sremac
9
1
|
19.05.2013 | Jedinstvo (Lj) | 9 : 1 | Sremac |
19.05
Srem
Mladost
2
0
|
19.05.2013 | Srem | 2 : 0 | Mladost | |||||
19.05
Sloboda
Vitez
7
0
|
19.05.2013 | Sloboda | 7 : 0 | Vitez | |||||
19.05
Kameni
OFK BrestaÄ
0
1
|
19.05.2013 | Kameni | 0 : 1 | OFK BrestaÄ | |||||
19.05
GraniÄar
Sremac
0
2
|
19.05.2013 | GraniÄar | 0 : 2 | Sremac |
19.05
17:30
Mladi Borac
Mladi Radnik
1
0
|
19.05.2013 17:30 | Mladi Borac | 1 : 0 | Mladi Radnik | |||||
19.05
17:30
Bistrica
Sloboda
2
2
|
19.05.2013 17:30 | Bistrica | 2 : 2 | Sloboda | |||||
19.05
17:30
Proleter
Sloga
1
5
|
19.05.2013 17:30 | Proleter | 1 : 5 | Sloga | |||||
19.05
17:30
Å umadinac
Mladost
1
0
|
19.05.2013 17:30 | Å umadinac | 1 : 0 | Mladost | |||||
19.05
17:30
OFK RadniÄki
Polet
3
1
|
19.05.2013 17:30 | OFK RadniÄki | 3 : 1 | Polet |
19.05
17:30
Zadrugar
Posavina
2
5
|
19.05.2013 17:30 | Zadrugar | 2 : 5 | Posavina | |||||
19.05
17:30
Urovci
VukiÄevica
1
1
|
19.05.2013 17:30 | Urovci | 1 : 1 | VukiÄevica | |||||
19.05
17:30
Belo Polje
Omladinac
1
4
|
19.05.2013 17:30 | Belo Polje | 1 : 4 | Omladinac | |||||
19.05
17:30
Trstenica
Jedinstvo
1
3
|
19.05.2013 17:30 | Trstenica | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
19.05
17:30
Skela
Poljane
1
1
|
19.05.2013 17:30 | Skela | 1 : 1 | Poljane |
19.05
17:30
BUSK
BSK 2012
0
2
|
19.05.2013 17:30 | BUSK | 0 : 2 | BSK 2012 | |||||
19.05
17:30
Borac
Busije
0
5
|
19.05.2013 17:30 | Borac | 0 : 5 | Busije | |||||
19.05
17:00
Pobednik
Kozara
5
0
|
19.05.2013 17:00 | Pobednik | 5 : 0 | Kozara | |||||
19.05
17:30
OFK PetrovÄiÄ
Novi Beograd
3
0
|
19.05.2013 17:30 | OFK PetrovÄiÄ | 3 : 0 | Novi Beograd | |||||
19.05
10:00
Sparta
GAK
1
4
|
19.05.2013 10:00 | Sparta | 1 : 4 | GAK | |||||
19.05
10:00
Mladi proleter
Olimpija
11
0
|
19.05.2013 10:00 | Mladi proleter | 11 : 0 | Olimpija |
19.05
11:00
Stojan Lazarac
Å umice
4
2
|
19.05.2013 11:00 | Stojan Lazarac | 4 : 2 | Å umice |
19.05
Polet (LJ)
Kotlenik (G)
1
3
|
19.05.2013 | Polet (LJ) | 1 : 3 | Kotlenik (G) | |||||
19.05
Kotlenik (L)
Mladi Radnik
5
1
|
19.05.2013 | Kotlenik (L) | 5 : 1 | Mladi Radnik |
19.05
17:00
Pionir Zelenik
Kaona
0
3
|
19.05.2013 17:00 | Pionir Zelenik | 0 : 3 | Kaona | |||||
19.05
17:00
Homolje
Neresnica
1
2
|
19.05.2013 17:00 | Homolje | 1 : 2 | Neresnica | |||||
19.05
17:00
Radenka
Sloga
3
2
|
19.05.2013 17:00 | Radenka | 3 : 2 | Sloga |
19.05
17:30
Omladinac
Vlaska
2
2
|
19.05.2013 17:30 | Omladinac | 2 : 2 | Vlaska | |||||
19.05
17:30
Napredak
Borac
6
3
|
19.05.2013 17:30 | Napredak | 6 : 3 | Borac | |||||
19.05
17:30
ŠepŔin
Kosmajac
7
2
|
19.05.2013 17:30 | ŠepŔin | 7 : 2 | Kosmajac |
19.05
Car UroÅ”
27. Oktobar
6
1
|
19.05.2013 | Car UroÅ” | 6 : 1 | 27. Oktobar | |||||
19.05
Mladost
Borac
4
3
|
19.05.2013 | Mladost | 4 : 3 | Borac | |||||
19.05
Vojvodina
Planinac
2
2
|
19.05.2013 | Vojvodina | 2 : 2 | Planinac |
19.05
17:30
Baljevac
Sloga
3
0
|
19.05.2013 17:30 | Baljevac | 3 : 0 | Sloga | |||||
19.05
17:30
Proleter
Pobeda
5
4
|
19.05.2013 17:30 | Proleter | 5 : 4 | Pobeda | |||||
19.05
17:30
Polet Grabovac
Duboko
5
0
|
19.05.2013 17:30 | Polet Grabovac | 5 : 0 | Duboko | |||||
19.05
17:30
LjubiniÄ
Partizan Draževac
2
0
|
19.05.2013 17:30 | LjubiniÄ | 2 : 0 | Partizan Draževac | |||||
19.05
17:30
Borac
Crvena Zastava
3
0
|
19.05.2013 17:30 | Borac | 3 : 0 | Crvena Zastava |
19.05
18:00
Mladost
Dražmirovac
2
4
|
19.05.2013 18:00 | Mladost | 2 : 4 | Dražmirovac |
19.05
16:00
Borac
Mladost
0
2
|
19.05.2013 16:00 | Borac | 0 : 2 | Mladost | |||||
19.05
16:00
Gorica
TrgoviŔte
1
5
|
19.05.2013 16:00 | Gorica | 1 : 5 | TrgoviŔte |
19.05
Kolubara
NepriÄava
3
0
|
19.05.2013 | Kolubara | 3 : 0 | NepriÄava | |||||
19.05
Proleter
Stepanje
1
0
|
19.05.2013 | Proleter | 1 : 0 | Stepanje |
19.05
17:00
Ibar
Kopaonik
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Ibar | 3 : 0 | Kopaonik | |||||
19.05
17:00
Radnik
SoÄanica
0
3
|
19.05.2013 17:00 | Radnik | 0 : 3 | SoÄanica |
19.05
17:30
Radnicki
BuduÄnost
6
1
|
19.05.2013 17:30 | Radnicki | 6 : 1 | BuduÄnost | |||||
19.05
17:30
Polet
Mladost (R)
4
2
|
19.05.2013 17:30 | Polet | 4 : 2 | Mladost (R) | |||||
19.05
17:30
Mladost (GM)
Å umadija
6
2
|
19.05.2013 17:30 | Mladost (GM) | 6 : 2 | Å umadija | |||||
19.05
17:30
Popovac
Radnik
3
2
|
19.05.2013 17:30 | Popovac | 3 : 2 | Radnik | |||||
19.05
17:30
Omladinac
Hajduk
3
1
|
19.05.2013 17:30 | Omladinac | 3 : 1 | Hajduk | |||||
19.05
17:30
Jedinstvo
Napredak
3
8
|
19.05.2013 17:30 | Jedinstvo | 3 : 8 | Napredak |
19.05
17:30
KaraÄorÄe
ISK Izvor
0
4
|
19.05.2013 17:30 | KaraÄorÄe | 0 : 4 | ISK Izvor |
19.05
Badnjevac
Meteor
2
2
|
19.05.2013 | Badnjevac | 2 : 2 | Meteor | |||||
19.05
Mladost
SinÄeliÄ
0
0
|
19.05.2013 | Mladost | 0 : 0 | SinÄeliÄ |
19.05
17:00
Slemen
Napredak
9
1
|
19.05.2013 17:00 | Slemen | 9 : 1 | Napredak | |||||
19.05
17:00
Sloga
Palilulac
6
1
|
19.05.2013 17:00 | Sloga | 6 : 1 | Palilulac |
19.05
Grabovica
Vrhpolje
3
0
|
19.05.2013 | Grabovica | 3 : 0 | Vrhpolje | |||||
19.05
ÄobanÄe
Mladost
0
3
|
19.05.2013 | ÄobanÄe | 0 : 3 | Mladost |
19.05
17:00
IMT
OFK 019 ZajeÄar
1
6
|
19.05.2013 17:00 | IMT | 1 : 6 | OFK 019 ZajeÄar |
19.05
17:00
Mladost (G)
ObiliÄ
5
4
|
19.05.2013 17:00 | Mladost (G) | 5 : 4 | ObiliÄ | |||||
19.05
17:00
Rubin
Vražogrnci
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Rubin | 3 : 0 | Vražogrnci | |||||
19.05
17:00
Mladi Gorani
Garevina
0
3
|
19.05.2013 17:00 | Mladi Gorani | 0 : 3 | Garevina |
19.05
17:00
Toplica
Knežica
0
1
|
19.05.2013 17:00 | Toplica | 0 : 1 | Knežica | |||||
19.05
17:00
MekiÅ”
Pobeda
7
1
|
19.05.2013 17:00 | MekiÅ” | 7 : 1 | Pobeda | |||||
19.05
17:00
Doljevac
Moravac
2
2
|
19.05.2013 17:00 | Doljevac | 2 : 2 | Moravac |
19.05
Sloga (R)
PoneÅ”
3
0
|
19.05.2013 | Sloga (R) | 3 : 0 | PoneÅ” | |||||
19.05
Ropotovo
Rudar
2
1
|
19.05.2013 | Ropotovo | 2 : 1 | Rudar |
19.05
Brezovica
Polet
2
3
|
19.05.2013 | Brezovica | 2 : 3 | Polet | |||||
19.05
Äaglavica
Sitnica
3
1
|
19.05.2013 | Äaglavica | 3 : 1 | Sitnica | |||||
19.05
GraÄanica
Plemetina
3
0
|
19.05.2013 | GraÄanica | 3 : 0 | Plemetina | |||||
19.05
RadniÄki
Gracko
3
3
|
19.05.2013 | RadniÄki | 3 : 3 | Gracko |
19.05
17:30
Mladost Gaj 2011
OFK Borac
5
3
|
19.05.2013 17:30 | Mladost Gaj 2011 | 5 : 3 | OFK Borac | |||||
19.05
17:30
LisoviÄ 1977
Veliki Borak
1
2
|
19.05.2013 17:30 | LisoviÄ 1977 | 1 : 2 | Veliki Borak |
19.05
16:00
Nives
LASK Crvena zvezda
0
6
|
19.05.2013 16:00 | Nives | 0 : 6 | LASK Crvena zvezda | |||||
19.05
13:00
Lemind Lavice
Å abac
3
0
|
19.05.2013 13:00 | Lemind Lavice | 3 : 0 | Å abac |
19.05
14:00
Kalemegdan
RadniÄki 1919
4
0
|
19.05.2013 14:00 | Kalemegdan | 4 : 0 | RadniÄki 1919 |
19.05
16:00
Slatke male
Kolibri
0
5
|
19.05.2013 16:00 | Slatke male | 0 : 5 | Kolibri |
19.05
Sloboda Piont
InÄija
2
2
|
19.05.2013 | Sloboda Piont | 2 : 2 | InÄija | |||||
19.05
Sloga
Jagodina
3
1
|
19.05.2013 | Sloga | 3 : 1 | Jagodina | |||||
19.05
Napredak
Timok
5
0
|
19.05.2013 | Napredak | 5 : 0 | Timok | |||||
19.05
RadniÄki
Banat
3
1
|
19.05.2013 | RadniÄki | 3 : 1 | Banat |
19.05
Omladinac
Slavija
0
2
|
19.05.2013 | Omladinac | 0 : 2 | Slavija | |||||
19.05
Hajduk
Novi Sad
0
6
|
19.05.2013 | Hajduk | 0 : 6 | Novi Sad | |||||
19.05
Donji Srem
RadniÄki
3
1
|
19.05.2013 | Donji Srem | 3 : 1 | RadniÄki |
19.05
Dinamo
Hajduk Veljko
1
4
|
19.05.2013 | Dinamo | 1 : 4 | Hajduk Veljko |
19.05
Novi Pazar
Metalac (K)
9
0
|
19.05.2013 | Novi Pazar | 9 : 0 | Metalac (K) | |||||
19.05
14:30
Javor
Jadran
6
1
|
19.05.2013 14:30 | Javor | 6 : 1 | Jadran | |||||
19.05
14:00
FAP
Å umadija 1903
1
2
|
19.05.2013 14:00 | FAP | 1 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
19.05
11:00
Metalac (GM)
GoÄ
1
0
|
19.05.2013 11:00 | Metalac (GM) | 1 : 0 | GoÄ | |||||
19.05
11:00
Mladost
Sloga
3
1
|
19.05.2013 11:00 | Mladost | 3 : 1 | Sloga |
19.05
11:30
GlavaÅ”
Pobeda
4
0
|
19.05.2013 11:30 | GlavaÅ” | 4 : 0 | Pobeda |
19.05
17:00
Polet
Proleter (BK)
3
0
|
19.05.2013 17:00 | Polet | 3 : 0 | Proleter (BK) |
19.05
Å umadija
Morava
2
1
|
19.05.2013 | Å umadija | 2 : 1 | Morava | |||||
19.05
Smederevo
Mladi radnik (R)
3
0
|
19.05.2013 | Smederevo | 3 : 0 | Mladi radnik (R) | |||||
19.05
Mladi radnik (P)
Rudar
1
1
|
19.05.2013 | Mladi radnik (P) | 1 : 1 | Rudar |
19.05
16:30
Radnicki
Letnjikovac
3
1
|
19.05.2013 16:30 | Radnicki | 3 : 1 | Letnjikovac | |||||
19.05
10:00
Loznica
KruŔik
8
1
|
19.05.2013 10:00 | Loznica | 8 : 1 | KruŔik | |||||
19.05
16:30
Jedinstvo
BuduÄnost
3
2
|
19.05.2013 16:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | BuduÄnost |
19.05
Borac
ÄSK Pivara
4
1
|
19.05.2013 | Borac | 4 : 1 | ÄSK Pivara | |||||
19.05
Partizan
Sloboda Point
5
0
|
19.05.2013 | Partizan | 5 : 0 | Sloboda Point | |||||
19.05
Crvena zvezda
Napredak
6
1
|
19.05.2013 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Napredak | |||||
19.05
Teleoptik
RaadniÄki 1923
2
3
|
19.05.2013 | Teleoptik | 2 : 3 | RaadniÄki 1923 | |||||
19.05
OFK Beograd
Sloga
5
2
|
19.05.2013 | OFK Beograd | 5 : 2 | Sloga |
19.05
12:00
RadniÄki (S)
BaÄka Topola
3
0
|
19.05.2013 12:00 | RadniÄki (S) | 3 : 0 | BaÄka Topola | |||||
19.05
12:00
VrŔac
Dinamo
2
3
|
19.05.2013 12:00 | VrŔac | 2 : 3 | Dinamo | |||||
19.05
12:00
BaÄka 1901
Crvenka
5
0
|
19.05.2013 12:00 | BaÄka 1901 | 5 : 0 | Crvenka |
19.05
15:00
Tavankut
BaÄka (P)
1
3
|
19.05.2013 15:00 | Tavankut | 1 : 3 | BaÄka (P) | |||||
19.05
15:00
Proleter
Äantavir
0
4
|
19.05.2013 15:00 | Proleter | 0 : 4 | Äantavir | |||||
19.05
15:00
Panonija IM Topola
NjegoÅ”
6
1
|
19.05.2013 15:00 | Panonija IM Topola | 6 : 1 | NjegoÅ” | |||||
19.05
15:00
Vinogradar
Tisa
0
3
|
19.05.2013 15:00 | Vinogradar | 0 : 3 | Tisa |
19.05
10:00
RadniÄki
AFK
3
0
|
19.05.2013 10:00 | RadniÄki | 3 : 0 | AFK |
19.05
Rudar
Seljak
1
0
|
19.05.2013 | Rudar | 1 : 0 | Seljak | |||||
19.05
10:00
Morava
Å umadija
1
3
|
19.05.2013 10:00 | Morava | 1 : 3 | Å umadija |
19.05
Novi Pazar
Metalac (K)
7
1
|
19.05.2013 | Novi Pazar | 7 : 1 | Metalac (K) | |||||
19.05
12:00
FAP
Sloga (K)
2
2
|
19.05.2013 12:00 | FAP | 2 : 2 | Sloga (K) |
19.05
12:00
ŽelezniÄar
RadniÄki
5
0
|
19.05.2013 12:00 | ŽelezniÄar | 5 : 0 | RadniÄki | |||||
19.05
12:00
Kolonija
Spartak
5
1
|
19.05.2013 12:00 | Kolonija | 5 : 1 | Spartak |
19.05
12:00
BuduÄnost
Savacijum
0
3
|
19.05.2013 12:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | Savacijum | |||||
19.05
12:00
RadniÄki
RaÄevac
1
1
|
19.05.2013 12:00 | RadniÄki | 1 : 1 | RaÄevac |
19.05
Rudar (KM)
Nacional
3
2
|
19.05.2013 | Rudar (KM) | 3 : 2 | Nacional | |||||
19.05
Pazar Juniors 2011
Rudar (B)
3
0
|
19.05.2013 | Pazar Juniors 2011 | 3 : 0 | Rudar (B) |
19.05
Partizan
Crvena zvezda
1
0
|
19.05.2013 | Partizan | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
19.05
Napredak
OFK Beograd
3
2
|
19.05.2013 | Napredak | 3 : 2 | OFK Beograd | |||||
19.05
13:00
Loznica 1919
RadniÄki 1923
0
3
|
19.05.2013 13:00 | Loznica 1919 | 0 : 3 | RadniÄki 1923 | |||||
19.05
Župa
Borac
1
3
|
19.05.2013 | Župa | 1 : 3 | Borac |
19.05
Mladi radnik
Osipaonica
3
2
|
19.05.2013 | Mladi radnik | 3 : 2 | Osipaonica |
19.05
10:00
ObiliÄ
Subotica
4
1
|
19.05.2013 10:00 | ObiliÄ | 4 : 1 | Subotica |
19.05
10:00
GlavaÅ”
Pobeda
0
7
|
19.05.2013 10:00 | GlavaÅ” | 0 : 7 | Pobeda |
19.05
Panter
Smederevo
0
2
|
19.05.2013 | Panter | 0 : 2 | Smederevo | |||||
19.05
GFK Jasenica 1911
Plana
4
1
|
19.05.2013 | GFK Jasenica 1911 | 4 : 1 | Plana | |||||
19.05
Rudar
Pinkum
0
3
|
19.05.2013 | Rudar | 0 : 3 | Pinkum |
19.05
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki
2
4
|
19.05.2013 10:00 | ŽelezniÄar | 2 : 4 | RadniÄki | |||||
19.05
10:00
Kolonija
Spartak
0
9
|
19.05.2013 10:00 | Kolonija | 0 : 9 | Spartak |
19.05
10:00
Osecina
Ribnica
0
5
|
19.05.2013 10:00 | Osecina | 0 : 5 | Ribnica | |||||
19.05
10:00
BuduÄnost
Savacijum
3
2
|
19.05.2013 10:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Savacijum | |||||
19.05
10:00
RadniÄki
RaÄevac
3
1
|
19.05.2013 10:00 | RadniÄki | 3 : 1 | RaÄevac |
19.05
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Rudar (KM)
3
3
|
19.05.2013 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 3 : 3 | Rudar (KM) | |||||
19.05
Pazar Juniors
OFK Ras
4
0
|
19.05.2013 | Pazar Juniors | 4 : 0 | OFK Ras |
19.05
10:00
Spartak Zlatibor voda '01
AFK
9
0
|
19.05.2013 10:00 | Spartak Zlatibor voda '01 | 9 : 0 | AFK |
19.05
10:00
Apolon 4 I
Å umadija 1903
4
1
|
19.05.2013 10:00 | Apolon 4 I | 4 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
19.05
10:00
Radnicki 1923 I
SuŔica
12
0
|
19.05.2013 10:00 | Radnicki 1923 I | 12 : 0 | SuŔica |
19.05
16:00
Sloga
Rudar
2
1
|
19.05.2013 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Rudar | |||||
19.05
10:00
Presing
Mladi Radnik
3
0
|
19.05.2013 10:00 | Presing | 3 : 0 | Mladi Radnik |
19.05
Ibar
OFK As
0
0
|
19.05.2013 | Ibar | 0 : 0 | OFK As | |||||
19.05
Rudar
OFK Vlada DimitrijeviÄ
1
2
|
19.05.2013 | Rudar | 1 : 2 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
19.05
Bane 2
Rudar
3
4
|
19.05.2013 | Bane 2 | 3 : 4 | Rudar | |||||
19.05
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Pazar Juniors '00
0
3
|
19.05.2013 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 0 : 3 | Pazar Juniors '00 | |||||
19.05
Pazar Juniors '01
OFK LeŔak
4
3
|
19.05.2013 | Pazar Juniors '01 | 4 : 3 | OFK LeŔak | |||||
19.05
Nacional
SoÄanica
3
0
|
19.05.2013 | Nacional | 3 : 0 | SoÄanica | |||||
19.05
Bane 1
Ibar
3
0
|
19.05.2013 | Bane 1 | 3 : 0 | Ibar | |||||
19.05
OFK As
Tutin
0
3
|
19.05.2013 | OFK As | 0 : 3 | Tutin |
19.05
17:00
Sloga
Rudar
4
1
|
19.05.2013 17:00 | Sloga | 4 : 1 | Rudar | |||||
19.05
17:00
Pinkum
Kostolac 2008
6
1
|
19.05.2013 17:00 | Pinkum | 6 : 1 | Kostolac 2008 | |||||
19.05
11:00
Presing
Mladi radnik
3
1
|
19.05.2013 11:00 | Presing | 3 : 1 | Mladi radnik |
19.05
19:00
Crvena zvezda Telekom
Mega Vizura
84
78
|
19.05.2013 19:00 | Crvena zvezda Telekom | 84 : 78 | Mega Vizura |
19.05
18:30
OKK Beograd
BKK RadniÄki
100
91
|
19.05.2013 18:30 | OKK Beograd | 100 : 91 | BKK RadniÄki | |||||
19.05
19:30
Sloga
TamiÅ”
75
86
|
19.05.2013 19:30 | Sloga | 75 : 86 | TamiÅ” | |||||
19.05
12:30
Mega Vizura MT
FMP
74
68
|
19.05.2013 12:30 | Mega Vizura MT | 74 : 68 | FMP |
19.05
19:00
Aleksinac
Morava
30
31
|
19.05.2013 19:00 | Aleksinac | 30 : 31 | Morava | |||||
19.05
17:00
NiŔka Banja
Pirot
40
35
|
19.05.2013 17:00 | NiŔka Banja | 40 : 35 | Pirot | |||||
19.05
16:00
Progres
Bela Palanka
37
43
|
19.05.2013 16:00 | Progres | 37 : 43 | Bela Palanka |
19.05
16:00
ŽelezniÄar
Rudar 2
37
18
|
19.05.2013 16:00 | ŽelezniÄar | 37 : 18 | Rudar 2 | |||||
19.05
Ub
Studentski grad
19
23
|
19.05.2013 | Ub | 19 : 23 | Studentski grad | |||||
19.05
19:00
Jedinstvo
Sloga
27
26
|
19.05.2013 19:00 | Jedinstvo | 27 : 26 | Sloga |
19.05
Blue Dragons Beograd
PBB Wild Boars Kragujevac
12
32
|
19.05.2013 | Blue Dragons Beograd | 12 : 32 | PBB Wild Boars Kragujevac | |||||
19.05
Panthers PanÄevo
SBB Vukovi Beograd
0
44
|
19.05.2013 | Panthers PanÄevo | 0 : 44 | SBB Vukovi Beograd | |||||
19.05
GAT Dukes Novi Sad
Imperatori NiÅ”
65
21
|
19.05.2013 | GAT Dukes Novi Sad | 65 : 21 | Imperatori NiÅ” |