XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 160 utakmica za dan
Sreda, 8 Maj 2013

Fudbal

08.05.2013 16:00 Partizan (BB) 4 : 0 Bane
08.05.2013 16:00 Mačva 0 : 2 Mladi radnik
08.05.2013 16:00 Seljak 2 : 3 Sloga (PM)
08.05.2013 16:00 Železničar 1 : 0 Krušik
08.05.2013 16:00 Pobeda 1 : 1 Jasenica 1911
08.05.2013 16:00 Sloboda (Č) 2 : 1 Šumadija (A)
08.05.2013 16:00 Radnički Stobeks 2 : 0 Vujić Valjevo
08.05.2013 16:00 Rudar 0 : 0 Polet (LJ)
08.05.2013 11:00 Car Konstantin 2 : 2 Trgovački
08.05.2013 16:30 Radnik 5 : 2 Dubočica 1923
08.05.2013 16:30 Sloga 3 : 1 Radnički (S)
08.05.2013 11:00 Borac (B) 1 : 2 Kopaonik
08.05.2013 16:30 Hajduk Veljko 1 : 0 Radnički (P)
08.05.2013 16:30 Žitorađa 2 : 0 Morava (Ć)
08.05.2013 16:30 OFK Sinđelić 1 : 0 Dinamo
08.05.2013 16:30 Moravac Orion 2 : 1 Trstenik PPT
08.05.2013 16:30 Sloga 3 : 2 Cement
08.05.2013 16:30 Bačka Topola 0 : 2 Palić
08.05.2013 16:30 Dunav 2 : 1 Radnički (Š)
08.05.2013 16:30 Dolina 1 : 1 Srem
08.05.2013 16:30 Radnički (SM) 0 : 3 ČSK Pivara
08.05.2013 16:30 Senta 1 : 1 Jedinstvo (SP)
08.05.2013 16:30 Dinamo 3 : 0 Tekstilac
08.05.2013 16:30 Radnički (S) 1 : 0 Mladost
08.05.2013 17:30 Sindjelić 2 : 0 BASK
08.05.2013 17:30 Šumadija 0 : 0 PKB
08.05.2013 17:30 Žarkovo 1 : 3 Sopot
08.05.2013 17:30 Zemun 6 : 1 Dorćol
08.05.2013 17:30 Budućnost 0 : 0 Srem
08.05.2013 17:30 Turbina 3 : 1 Radnički
08.05.2013 17:30 Železnik 3 : 2 Kovačevac
08.05.2013 17:30 Balkan 4 : 1 Hajduk
08.05.2013 16:00 Mokra Gora 3 : 0 Slavija
08.05.2013 16:00 Polet (T) 1 : 1 Sloboda (G)
08.05.2013 16:00 Takovo 2 : 0 Omladinac
08.05.2013 16:00 Orlovac 0 : 0 Šumadija 1903
08.05.2013 16:00 Karađorđe 1 : 0 Omladinac (Z)
08.05.2013 16:00 Vodojaža 1 : 3 Jošanica ND 2011
08.05.2013 16:00 Tutin 3 : 0 Prijevor
08.05.2013 16:00 Trepča 1 : 1 Metalac
08.05.2013 16:00 Gruža 1 : 0 Morava
08.05.2013 16:00 Sloga (B) 2 : 2 Karađorđe (T)
08.05.2013 16:00 Zvižd 1 : 2 Šapine
08.05.2013 16:00 VGSK 4 : 3 Šumadinac (B)
08.05.2013 16:00 Borac 3 : 0 Crvena zvezda
08.05.2013 16:00 Udarnik 1 : 1 Obilić
08.05.2013 16:00 Šumadinac 1913 1 : 0 Homoljac
08.05.2013 16:00 Ribnica 3 : 0 Miloš Pocerac
08.05.2013 16:00 Radnički (V) 2 : 2 Loznica 1919
08.05.2013 16:00 Sevojno 2 : 0 FAP
08.05.2013 16:00 OFK Osečina 2 : 2 Kačer
08.05.2013 16:00 Jedinstvo 3 : 3 Sloga (P)
08.05.2013 16:00 Sloga (S) 2 : 0 GP Zlatibor
08.05.2013 16:00 Sloga (BB) 2 : 0 Budućnost
08.05.2013 16:00 Zlatar 2 : 1 Borac (Š)
08.05.2013 16:30 Malošište 1 : 5 Svrljig
08.05.2013 16:30 Pukovac 4 : 1 Zloćudovo
08.05.2013 16:30 Rudar Alpos 1 : 1 BSK Bujanovac
08.05.2013 16:30 Lužnica 1 : 0 Vlasina
08.05.2013 16:30 Jedinstvo 0 : 3 Balkanski
08.05.2013 16:30 Napredak 0 : 0 SFK Moravac
08.05.2013 16:30 Vučje 1 : 4 Zaplanjac
08.05.2013 16:30 Sloga 1 : 1 Pusta Reka
08.05.2013 16:30 Napredak (D) 0 : 1 Župa
08.05.2013 16:30 Bošnjane 1 : 2 Rembas
08.05.2013 16:30 Kablovi 10 : 0 Pepeljevac
08.05.2013 11:00 Đerdap 2 : 1 Dunav
08.05.2013 16:30 Majdanpek 1 : 0 Jedinstvo
08.05.2013 16:30 Dragocvet 2 : 3 Radnički (L)
08.05.2013 16:30 Ozren 0 : 2 OFK Bor
08.05.2013 16:30 Juhor 1 : 0 Timočanin
08.05.2013 16:30 Bačka 1901 2 : 0 Radnički (B)
08.05.2013 16:30 Jedinstvo (BK) 5 : 3 Kolonija
08.05.2013 16:30 Jedinstvo (NB) 1 : 0 Borac
08.05.2013 16:30 Sloboda 2 : 1 Vršac
08.05.2013 16:30 Proleter 3 : 2 Kozara
08.05.2013 16:30 Zadrugar 1 : 0 AFK
08.05.2013 16:30 Bilećanin 2 : 1 Budućnost
08.05.2013 16:30 Radnički (K) 1 : 2 OFK Kikinda
08.05.2013 16:30 Budućnost 2 : 0 Polet
08.05.2013 16:30 Borac 1 : 0 Index
08.05.2013 16:30 Omladinac 2 : 0 1. Maj Agroruma
08.05.2013 16:30 Mladost (BP) 3 : 2 Srbobran
08.05.2013 16:30 Mladost (T) 1 : 1 Sloga
08.05.2013 16:30 Stanišić 3 : 0 Jugović
08.05.2013 16:30 Hajduk 1 : 1 OFK Bačka
08.05.2013 16:30 Crvenka 3 : 0 Crvena Zvezda
08.05.2013 17:30 GSP Polet 2 : 0 Bulbulderac
08.05.2013 16:30 Levosoje 5 : 2 Mladost (S)
08.05.2013 17:00 Vinogradar 3 : 2 OFK Tekstilac
08.05.2013 17:00 Tavankut 0 : 1 Obilić
08.05.2013 17:00 Jadran 2 : 0 Bačka (P)
08.05.2013 17:00 Čoka 2 : 2 Bajša
08.05.2013 17:00 Potisje 0 : 5 Krivaja
08.05.2013 17:00 Proleter 1 : 1 Bačka (M)
08.05.2013 17:00 Panonija IM Topola 3 : 0 Preporod
08.05.2013 17:00 Vinogradar 1 : 2 Čantavir
08.05.2013 17:00 Tisa 2 : 0 Njegoš
08.05.2013 17:00 Kordun 1 : 1 Hajduk
08.05.2013 17:00 Radnički 5 : 1 Sloga
08.05.2013 17:00 Zadrugar 0 : 0 Polet
08.05.2013 17:00 BSK 3 : 1 Graničar (G)
08.05.2013 17:00 PIK 5 : 1 Kula
08.05.2013 17:00 Omladinac (D) 1 : 1 OFK Mladost
08.05.2013 17:00 Borac 3 : 1 Mladost (K)
08.05.2013 17:00 Graničar (R) 2 : 0 Omladinac (B)
08.05.2013 16:30 Radnik 0 : 3 Zvečan
08.05.2013 16:30 Sočanica 0 : 3 Kopaonik
08.05.2013 16:00 BSK 2 : 1 Bečevica
08.05.2013 16:30 Sloga 1 : 1 Vinogradar
08.05.2013 17:00 Miloševo 5 : 1 OFK Tamnič
08.05.2013 17:00 Kovilovo 2 : 4 Samarinovac
08.05.2013 17:00 Čubra 0 : 4 Srbovo
08.05.2013 17:00 Slatina 4 : 1 Smedovac
08.05.2013 17:00 Ratar 2 : 4 Urovica
08.05.2013 17:00 Vidrovac 1 : 1 Polet
08.05.2013 17:00 Malajnica 3 : 7 Deli Jovan
08.05.2013 20:30 Jagodina 1 : 0 Vojvodina 1:0
08.05.2013 Crvena zvezda 8 : 0 Timok
08.05.2013 OFK Beograd 2 : 0 Rad
08.05.2013 Borac 2 : 1 Banat
08.05.2013 17:30 Železničar 5 : 2 Vojvodina
08.05.2013 Rad 3 : 2 ČSK Pivara
08.05.2013 Vojvodina 6 : 0 Sloboda Point
08.05.2013 Crvena zvezda 11 : 0 Loznica 1919
08.05.2013 Teleoptik 1 : 2 BSK Borča
08.05.2013 OFK Beograd 3 : 1 Napredak
08.05.2013 Sloga 1 : 0 Raadnički 1923
08.05.2013 15:00 Tavankut 3 : 3 Obilić
08.05.2013 15:00 Jadran 1 : 4 Bačka (P)
08.05.2013 15:00 Čoka 0 : 2 Bajša
08.05.2013 15:00 Potisje 2 : 7 Krivaja
08.05.2013 15:00 Proleter 4 : 2 Bačka (M)
08.05.2013 15:00 Panonija IM Topola 4 : 1 Preporod
08.05.2013 15:00 Vinogradar 1 : 2 Čantavir
08.05.2013 15:00 Tisa 1 : 4 Njegoš
08.05.2013 Sloga (K) 3 : 1 Mladost
08.05.2013 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Čačak 94
08.05.2013 Bane 4 : 0 Sloga (BB)
08.05.2013 11:00 Sušica 3 : 3 Sevojno
08.05.2013 14:00 Metalac (K) 1 : 1 Metalac (GM)
08.05.2013 12:30 Javor 0 : 0 FAP
08.05.2013 Novi Pazar 7 : 0 Budućnost
08.05.2013 13:30 Sloboda 6 : 1 Šumadija 1903
08.05.2013 Radnički 3 : 3 Čukarički
08.05.2013 Smederevo 0 : 0 Crvena zvezda
08.05.2013 Župa 0 : 5 Rad

Košarka

08.05.2013 19:00 Radnički 86 : 66 Metalac
08.05.2013 20:00 Konstantin 70 : 79 Mega Vizura
08.05.2013 21:00 Partizan mt:s 69 : 76 Crvena zvezda Telekom
08.05.2013 19:30 Sloboda 71 : 90 Vojvodina Srbijagas
08.05.2013 18:00 Tamiš 70 : 84 Borac Mozzart Sport
08.05.2013 18:30 OKK Beograd 110 : 70 Smederevo 1953
08.05.2013 19:30 Sloga 68 : 70 Mega Vizura MT

Rukomet

08.05.2013 19:00 Aleksinac 33 : 28 Mladost
08.05.2013 19:00 Hisar 27 : 27 Vranje 1957
08.05.2013 19:00 Niška Banja 32 : 24 Morava
08.05.2013 19:30 Progres 37 : 40 Pirot
08.05.2013 19:00 Bela Palanka 38 : 22 Dubočica 54 2
08.05.2013 Dubočica 16 : 35 Naisa 2
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.