11.05
16:30
Metalac
Tutin
1
0
|
11.05.2013 16:30 | Metalac | 1 : 0 | Tutin | |||||
11.05
16:30
Omladinac
Polet (T)
0
0
|
11.05.2013 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | Polet (T) |
11.05
16:30
Morava
Šumadinac 1913
2
1
|
11.05.2013 16:30 | Morava | 2 : 1 | Šumadinac 1913 |
11.05
16:30
Borac (Š)
Sloga (BB)
2
1
|
11.05.2013 16:30 | Borac (Š) | 2 : 1 | Sloga (BB) | |||||
11.05
16:30
Budućnost
Sloga (S)
3
0
|
11.05.2013 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Sloga (S) | |||||
11.05
16:30
Sloga (P)
OFK Osečina
3
2
|
11.05.2013 16:30 | Sloga (P) | 3 : 2 | OFK Osečina | |||||
11.05
16:30
Kačer
Sevojno
0
5
|
11.05.2013 16:30 | Kačer | 0 : 5 | Sevojno | |||||
11.05
16:30
FAP
Radnički (V)
3
2
|
11.05.2013 16:30 | FAP | 3 : 2 | Radnički (V) | |||||
11.05
16:30
Loznica 1919
Ribnica
4
0
|
11.05.2013 16:30 | Loznica 1919 | 4 : 0 | Ribnica |
11.05
16:30
Svrljig
Sloga
5
0
|
11.05.2013 16:30 | Svrljig | 5 : 0 | Sloga | |||||
11.05
16:30
Pusta Reka
Vučje
4
0
|
11.05.2013 16:30 | Pusta Reka | 4 : 0 | Vučje | |||||
11.05
16:30
Balkanski
Lužnica
4
1
|
11.05.2013 16:30 | Balkanski | 4 : 1 | Lužnica |
11.05
16:30
Dunav
Kablovi
2
3
|
11.05.2013 16:30 | Dunav | 2 : 3 | Kablovi |
11.05
16:30
Radnički (B)
Radnički (K)
3
2
|
11.05.2013 16:30 | Radnički (B) | 3 : 2 | Radnički (K) | |||||
11.05
16:30
OFK Kikinda
Bilećanin
5
1
|
11.05.2013 16:30 | OFK Kikinda | 5 : 1 | Bilećanin | |||||
11.05
16:30
Budućnost
Zadrugar
0
1
|
11.05.2013 16:30 | Budućnost | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
11.05
16:30
AFK
Proleter
1
4
|
11.05.2013 16:30 | AFK | 1 : 4 | Proleter | |||||
11.05
16:30
Kozara
Sloboda
2
0
|
11.05.2013 16:30 | Kozara | 2 : 0 | Sloboda | |||||
11.05
16:30
Vršac
Jedinstvo (NB)
3
1
|
11.05.2013 16:30 | Vršac | 3 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
11.05
16:30
Kolonija
Bačka 1901
1
4
|
11.05.2013 16:30 | Kolonija | 1 : 4 | Bačka 1901 |
11.05
16:30
Polet
Crvenka
1
1
|
11.05.2013 16:30 | Polet | 1 : 1 | Crvenka | |||||
11.05
16:30
Crvena Zvezda
Hajduk
3
1
|
11.05.2013 16:30 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Hajduk | |||||
11.05
16:30
OFK Bačka
Stanišić
4
0
|
11.05.2013 16:30 | OFK Bačka | 4 : 0 | Stanišić | |||||
11.05
16:30
Jugović
Mladost (T)
4
0
|
11.05.2013 16:30 | Jugović | 4 : 0 | Mladost (T) | |||||
11.05
16:30
Sloga
Mladost (BP)
3
0
|
11.05.2013 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Mladost (BP) | |||||
11.05
16:30
Srbobran
Omladinac
1
0
|
11.05.2013 16:30 | Srbobran | 1 : 0 | Omladinac | |||||
11.05
16:30
1. Maj Agroruma
Borac
3
1
|
11.05.2013 16:30 | 1. Maj Agroruma | 3 : 1 | Borac |
11.05
17:30
Vinča
Sremčica
0
2
|
11.05.2013 17:30 | Vinča | 0 : 2 | Sremčica | |||||
11.05
17:30
IMR
Lepušnica
5
0
|
11.05.2013 17:30 | IMR | 5 : 0 | Lepušnica | |||||
11.05
17:30
Radnički (NB)
Grafičar
3
0
|
11.05.2013 17:30 | Radnički (NB) | 3 : 0 | Grafičar | |||||
11.05
17:30
Palilulac
GSP Polet
2
0
|
11.05.2013 17:30 | Palilulac | 2 : 0 | GSP Polet | |||||
11.05
17:30
Bulbulderac
IMT
1
0
|
11.05.2013 17:30 | Bulbulderac | 1 : 0 | IMT | |||||
11.05
11:00
Slavija
Resnik
1
7
|
11.05.2013 11:00 | Slavija | 1 : 7 | Resnik |
11.05
17:00
Rudar
Budućnost
1
0
|
11.05.2013 17:00 | Rudar | 1 : 0 | Budućnost |
11.05
16:30
Erdoglija 1931
Budućnost
1
4
|
11.05.2013 16:30 | Erdoglija 1931 | 1 : 4 | Budućnost |
11.05
16:00
Lunjevica
Dragačevo
2
5
|
11.05.2013 16:00 | Lunjevica | 2 : 5 | Dragačevo |
11.05
16:30
Selevac
Borac
0
0
|
11.05.2013 16:30 | Selevac | 0 : 0 | Borac | |||||
11.05
16:30
Glavaš
Napredak
1
1
|
11.05.2013 16:30 | Glavaš | 1 : 1 | Napredak |
11.05
16:30
Lokomotiva
Marjan
5
2
|
11.05.2013 16:30 | Lokomotiva | 5 : 2 | Marjan |
11.05
17:00
Radnički
Drina
4
2
|
11.05.2013 17:00 | Radnički | 4 : 2 | Drina | |||||
11.05
17:00
Jadar
Antimon
0
2
|
11.05.2013 17:00 | Jadar | 0 : 2 | Antimon |
11.05
16:00
Banjani
Vrujci
2
0
|
11.05.2013 16:00 | Banjani | 2 : 0 | Vrujci | |||||
11.05
16:00
Zadrugar
Trlić
2
3
|
11.05.2013 16:00 | Zadrugar | 2 : 3 | Trlić |
11.05
16:00
Crnokosa
Jasen
5
0
|
11.05.2013 16:00 | Crnokosa | 5 : 0 | Jasen |
11.05
16:30
Borac
Jastrebac
2
2
|
11.05.2013 16:30 | Borac | 2 : 2 | Jastrebac | |||||
11.05
16:30
Orljane
Morava
3
2
|
11.05.2013 16:30 | Orljane | 3 : 2 | Morava | |||||
11.05
16:30
Bukovik
Rutevac
3
0
|
11.05.2013 16:30 | Bukovik | 3 : 0 | Rutevac | |||||
11.05
16:30
Radnički 1924 (K)
Radnički 1947 (Č)
0
5
|
11.05.2013 16:30 | Radnički 1924 (K) | 0 : 5 | Radnički 1947 (Č) |
11.05
16:00
Alakince
Besa
2
0
|
11.05.2013 16:00 | Alakince | 2 : 0 | Besa | |||||
11.05
16:00
Mladost (S)
As
6
1
|
11.05.2013 16:00 | Mladost (S) | 6 : 1 | As | |||||
11.05
16:00
Morava
Ternoci
4
0
|
11.05.2013 16:00 | Morava | 4 : 0 | Ternoci | |||||
11.05
16:00
Levosoje
Mladost (B)
2
3
|
11.05.2013 16:00 | Levosoje | 2 : 3 | Mladost (B) |
11.05
16:30
Tanasko Rajić
Napredak
7
0
|
11.05.2013 16:30 | Tanasko Rajić | 7 : 0 | Napredak | |||||
11.05
16:30
Vladimir Durković
Padež
2
3
|
11.05.2013 16:30 | Vladimir Durković | 2 : 3 | Padež |
11.05
17:00
Trbunje
Pobeda
8
2
|
11.05.2013 17:00 | Trbunje | 8 : 2 | Pobeda | |||||
11.05
17:00
Polet
Jug Bogdan
2
3
|
11.05.2013 17:00 | Polet | 2 : 3 | Jug Bogdan |
11.05
16:30
Aluminjum
Sloboda
5
4
|
11.05.2013 16:30 | Aluminjum | 5 : 4 | Sloboda |
11.05
16:30
Budućnost
OFK Morava
4
0
|
11.05.2013 16:30 | Budućnost | 4 : 0 | OFK Morava |
11.05
17:00
OFK Tekstilac
SFS Borac
0
1
|
11.05.2013 17:00 | OFK Tekstilac | 0 : 1 | SFS Borac |
11.05
16:30
Bučje
Brestovac
1
1
|
11.05.2013 16:30 | Bučje | 1 : 1 | Brestovac | |||||
11.05
16:30
Krivelj
Rudna Glava
2
0
|
11.05.2013 16:30 | Krivelj | 2 : 0 | Rudna Glava | |||||
11.05
16:30
Zlot
Radnički
3
0
|
11.05.2013 16:30 | Zlot | 3 : 0 | Radnički | |||||
11.05
16:30
Slatina
Nemetali
2
3
|
11.05.2013 16:30 | Slatina | 2 : 3 | Nemetali |
11.05
16:30
Sloga
Rtanj
2
4
|
11.05.2013 16:30 | Sloga | 2 : 4 | Rtanj | |||||
11.05
16:30
BSK
Osnić
3
2
|
11.05.2013 16:30 | BSK | 3 : 2 | Osnić | |||||
11.05
16:30
Bučje
Rgotina
3
0
|
11.05.2013 16:30 | Bučje | 3 : 0 | Rgotina |
11.05
17:00
Blagotin
Trajal
0
4
|
11.05.2013 17:00 | Blagotin | 0 : 4 | Trajal | |||||
11.05
17:00
FUD
Trudbenik
3
1
|
11.05.2013 17:00 | FUD | 3 : 1 | Trudbenik |
11.05
17:00
Njegoš
Vinogradar
3
1
|
11.05.2013 17:00 | Njegoš | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
11.05
17:00
Krivaja
Čoka
2
3
|
11.05.2013 17:00 | Krivaja | 2 : 3 | Čoka | |||||
11.05
17:00
Bajša
Jadran
2
0
|
11.05.2013 17:00 | Bajša | 2 : 0 | Jadran |
11.05
17:00
Naftagas
Mladost
2
0
|
11.05.2013 17:00 | Naftagas | 2 : 0 | Mladost | |||||
11.05
17:00
Rusanda
Vojvodina (NM)
5
2
|
11.05.2013 17:00 | Rusanda | 5 : 2 | Vojvodina (NM) | |||||
11.05
17:00
Radnički (S)
Radnički (Z)
2
1
|
11.05.2013 17:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Radnički (Z) |
11.05
17:00
BAK
Mladost
1
2
|
11.05.2013 17:00 | BAK | 1 : 2 | Mladost |
11.05
17:00
Mladost (K)
Omladinac (D)
0
0
|
11.05.2013 17:00 | Mladost (K) | 0 : 0 | Omladinac (D) | |||||
11.05
17:00
Mladost APA
PIK Prigrevica
1
2
|
11.05.2013 17:00 | Mladost APA | 1 : 2 | PIK Prigrevica | |||||
11.05
17:00
Polet
Radnički
2
1
|
11.05.2013 17:00 | Polet | 2 : 1 | Radnički | |||||
11.05
17:00
Sloga
Hajduk
2
1
|
11.05.2013 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Hajduk |
11.05
16:00
Veternik
Kabel
3
2
|
11.05.2013 16:00 | Veternik | 3 : 2 | Kabel | |||||
11.05
16:00
Tvrdjava
Sutjeska
2
1
|
11.05.2013 16:00 | Tvrdjava | 2 : 1 | Sutjeska |
11.05
16:30
Hajduk (V)
LSK Laćarak
2
2
|
11.05.2013 16:30 | Hajduk (V) | 2 : 2 | LSK Laćarak | |||||
11.05
16:30
Partizan
Jadran
3
1
|
11.05.2013 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Jadran | |||||
11.05
16:30
Sloven
Sloven (S)
3
0
|
11.05.2013 16:30 | Sloven | 3 : 0 | Sloven (S) | |||||
11.05
16:30
Rudar
Podrinje
1
0
|
11.05.2013 16:30 | Rudar | 1 : 0 | Podrinje |
11.05
17:30
OFK Zabrežje
13. Maj
3
0
|
11.05.2013 17:30 | OFK Zabrežje | 3 : 0 | 13. Maj | |||||
11.05
17:30
Šumadija
Prva Iskra
2
1
|
11.05.2013 17:30 | Šumadija | 2 : 1 | Prva Iskra |
11.05
17:00
Mlada krila
Partizan
1
2
|
11.05.2013 17:00 | Mlada krila | 1 : 2 | Partizan | |||||
11.05
17:00
Čibukovac
Žiča
2
0
|
11.05.2013 17:00 | Čibukovac | 2 : 0 | Žiča |
11.05
16:00
Parmenac
Premeća
6
0
|
11.05.2013 16:00 | Parmenac | 6 : 0 | Premeća |
11.05
17:00
Bjelica
Bratstvo
1
3
|
11.05.2013 17:00 | Bjelica | 1 : 3 | Bratstvo |
11.05
16:30
Mladi Rudar
Velereč 94
2
1
|
11.05.2013 16:30 | Mladi Rudar | 2 : 1 | Velereč 94 |
11.05
16:30
Đerdap
Dunavac (K)
2
0
|
11.05.2013 16:30 | Đerdap | 2 : 0 | Dunavac (K) |
11.05
16:30
OFK Homolje
Trgovački
2
6
|
11.05.2013 16:30 | OFK Homolje | 2 : 6 | Trgovački |
11.05
16:30
Omladinac
Karađorđe
2
2
|
11.05.2013 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Karađorđe |
11.05
16:30
Mladost
BSK
1
2
|
11.05.2013 16:30 | Mladost | 1 : 2 | BSK | |||||
11.05
16:30
Radoje Domanović
Trešnjevica
2
0
|
11.05.2013 16:30 | Radoje Domanović | 2 : 0 | Trešnjevica | |||||
11.05
16:30
Maskar
Plaskovac
0
0
|
11.05.2013 16:30 | Maskar | 0 : 0 | Plaskovac |
11.05
17:00
Gučevo
Jadar 1961
2
1
|
11.05.2013 17:00 | Gučevo | 2 : 1 | Jadar 1961 | |||||
11.05
17:00
Crnča
Hajduk
3
2
|
11.05.2013 17:00 | Crnča | 3 : 2 | Hajduk |
11.05
17:00
Majur
Sloboda
5
1
|
11.05.2013 17:00 | Majur | 5 : 1 | Sloboda |
11.05
17:00
Cerić
Sloga
5
1
|
11.05.2013 17:00 | Cerić | 5 : 1 | Sloga |
11.05
16:30
Mladost
JERMA
0
4
|
11.05.2013 16:30 | Mladost | 0 : 4 | JERMA |
11.05
16:30
Jedinstvo
Navalin
2
1
|
11.05.2013 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Navalin |
11.05
17:00
Dušan Silni
Mala Bosna
2
2
|
11.05.2013 17:00 | Dušan Silni | 2 : 2 | Mala Bosna |
11.05
16:30
Tomislavci
Olimpija
0
0
|
11.05.2013 16:30 | Tomislavci | 0 : 0 | Olimpija |
11.05
17:00
Delija
Vojvodina
3
3
|
11.05.2013 17:00 | Delija | 3 : 3 | Vojvodina |
11.05
17:00
ŽAK
Lipar
5
0
|
11.05.2013 17:00 | ŽAK | 5 : 0 | Lipar |
11.05
16:30
Mladost
Borac
9
1
|
11.05.2013 16:30 | Mladost | 9 : 1 | Borac | |||||
11.05
16:30
Fruškogorski partizan
Čenej
4
1
|
11.05.2013 16:30 | Fruškogorski partizan | 4 : 1 | Čenej | |||||
11.05
16:30
OFK Futog
OFK Sirig
2
0
|
11.05.2013 16:30 | OFK Futog | 2 : 0 | OFK Sirig |
11.05
17:00
Krila Krajine
Budućnost
2
0
|
11.05.2013 17:00 | Krila Krajine | 2 : 0 | Budućnost | |||||
11.05
17:00
Soko
Maglić
1
0
|
11.05.2013 17:00 | Soko | 1 : 0 | Maglić |
11.05
17:30
OFK Burovo
Budućnost
0
2
|
11.05.2013 17:30 | OFK Burovo | 0 : 2 | Budućnost | |||||
11.05
17:30
Stepojevac VAGA
Krtinska
2
1
|
11.05.2013 17:30 | Stepojevac VAGA | 2 : 1 | Krtinska | |||||
11.05
17:30
Rvati
Mladost (Č)
0
4
|
11.05.2013 17:30 | Rvati | 0 : 4 | Mladost (Č) |
11.05
17:30
Popović
Pudarci
2
0
|
11.05.2013 17:30 | Popović | 2 : 0 | Pudarci | |||||
11.05
10:00
Radnički PDM
Ivanča
3
2
|
11.05.2013 10:00 | Radnički PDM | 3 : 2 | Ivanča |
11.05
17:30
Studenski Grad
Torlak
1
2
|
11.05.2013 17:30 | Studenski Grad | 1 : 2 | Torlak |
11.05
16:30
Baličevac
Jastrebac
3
0
|
11.05.2013 16:30 | Baličevac | 3 : 0 | Jastrebac | |||||
11.05
16:30
Mladost
Naisus
0
3
|
11.05.2013 16:30 | Mladost | 0 : 3 | Naisus |
11.05
16:30
Rtkovo
Lokomotiva
4
2
|
11.05.2013 16:30 | Rtkovo | 4 : 2 | Lokomotiva |
11.05
17:00
Vukašinovac
Draževac
1
2
|
11.05.2013 17:00 | Vukašinovac | 1 : 2 | Draževac |
11.05
17:00
Polet
Sloga
1
1
|
11.05.2013 17:00 | Polet | 1 : 1 | Sloga |
11.05
17:00
Srbovo
Deli Jovan
2
0
|
11.05.2013 17:00 | Srbovo | 2 : 0 | Deli Jovan |
11.05
17:00
Kablar
Budućnost
1
3
|
11.05.2013 17:00 | Kablar | 1 : 3 | Budućnost | |||||
11.05
17:00
Mladost
Musina reka
4
1
|
11.05.2013 17:00 | Mladost | 4 : 1 | Musina reka | |||||
11.05
17:00
Bogutovačka Banja
Stara Čaršija
3
0
|
11.05.2013 17:00 | Bogutovačka Banja | 3 : 0 | Stara Čaršija | |||||
11.05
17:00
Omladinac
Progorelica
2
4
|
11.05.2013 17:00 | Omladinac | 2 : 4 | Progorelica |
11.05
17:00
Proleter
Popovići
4
1
|
11.05.2013 17:00 | Proleter | 4 : 1 | Popovići |
11.05
16:30
Žeželj
Divostin
3
0
|
11.05.2013 16:30 | Žeželj | 3 : 0 | Divostin |
11.05
16:30
Laolac
Soko
3
6
|
11.05.2013 16:30 | Laolac | 3 : 6 | Soko | |||||
11.05
16:30
Radnik
Burovac
1
0
|
11.05.2013 16:30 | Radnik | 1 : 0 | Burovac | |||||
11.05
16:30
Čokordin
Busur
4
3
|
11.05.2013 16:30 | Čokordin | 4 : 3 | Busur | |||||
11.05
16:30
B.S.K.
7 juli
0
3
|
11.05.2013 16:30 | B.S.K. | 0 : 3 | 7 juli | |||||
11.05
16:30
Sloga 1952
Dobrnje
1
2
|
11.05.2013 16:30 | Sloga 1952 | 1 : 2 | Dobrnje |
11.05
16:30
Bata Bulić
Mladost (R)
4
0
|
11.05.2013 16:30 | Bata Bulić | 4 : 0 | Mladost (R) | |||||
11.05
16:30
Omladinac B
Mladost (L)
3
1
|
11.05.2013 16:30 | Omladinac B | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
11.05
16:30
Napredak
Vukan
3
0
|
11.05.2013 16:30 | Napredak | 3 : 0 | Vukan | |||||
11.05
16:30
Mlava
Jedinstvo
0
0
|
11.05.2013 16:30 | Mlava | 0 : 0 | Jedinstvo |
11.05
16:30
22 Februar
Šamot
5
2
|
11.05.2013 16:30 | 22 Februar | 5 : 2 | Šamot |
11.05
17:00
Luk
TE Gučevo
1
2
|
11.05.2013 17:00 | Luk | 1 : 2 | TE Gučevo |
11.05
17:00
Napredak
Budućnost
0
3
|
11.05.2013 17:00 | Napredak | 0 : 3 | Budućnost | |||||
11.05
17:00
Zadrugar
Culjkovic
1
5
|
11.05.2013 17:00 | Zadrugar | 1 : 5 | Culjkovic | |||||
11.05
17:00
Cer
Omladinac
5
1
|
11.05.2013 17:00 | Cer | 5 : 1 | Omladinac | |||||
11.05
17:00
Fortuna Miki
Maovi MH
1
1
|
11.05.2013 17:00 | Fortuna Miki | 1 : 1 | Maovi MH | |||||
11.05
17:00
Sloga
POFK Letnjikovac
6
0
|
11.05.2013 17:00 | Sloga | 6 : 0 | POFK Letnjikovac |
11.05
17:00
Bojić
Rankovac
2
2
|
11.05.2013 17:00 | Bojić | 2 : 2 | Rankovac | |||||
11.05
17:00
Dušan Silni
Volujac
6
4
|
11.05.2013 17:00 | Dušan Silni | 6 : 4 | Volujac |
11.05
16:30
Bratstvo
BSK
3
1
|
11.05.2013 16:30 | Bratstvo | 3 : 1 | BSK | |||||
11.05
16:30
Moravac
Milanovo
1
3
|
11.05.2013 16:30 | Moravac | 1 : 3 | Milanovo | |||||
11.05
16:30
Mladost (DL)
Mladost (K)
1
2
|
11.05.2013 16:30 | Mladost (DL) | 1 : 2 | Mladost (K) | |||||
11.05
16:30
Turekovac
Jašunja
3
0
|
11.05.2013 16:30 | Turekovac | 3 : 0 | Jašunja |
11.05
16:30
Brza
Goblen
5
0
|
11.05.2013 16:30 | Brza | 5 : 0 | Goblen |
11.05
17:00
Rudar
Resavac
5
2
|
11.05.2013 17:00 | Rudar | 5 : 2 | Resavac |
11.05
17:00
Polet 57
Ribnik
0
3
|
11.05.2013 17:00 | Polet 57 | 0 : 3 | Ribnik | |||||
11.05
17:00
Jugovići
Mladost
4
0
|
11.05.2013 17:00 | Jugovići | 4 : 0 | Mladost |
11.05
17:00
Trmčari
Zdravinje
0
2
|
11.05.2013 17:00 | Trmčari | 0 : 2 | Zdravinje | |||||
11.05
17:00
Budućnost
Gaglovo
2
1
|
11.05.2013 17:00 | Budućnost | 2 : 1 | Gaglovo |
11.05
17:00
Meševo
BSK
4
2
|
11.05.2013 17:00 | Meševo | 4 : 2 | BSK | |||||
11.05
17:00
Sokolovi
Kruševica
1
3
|
11.05.2013 17:00 | Sokolovi | 1 : 3 | Kruševica | |||||
11.05
17:00
Pakašnica
Žabare
2
2
|
11.05.2013 17:00 | Pakašnica | 2 : 2 | Žabare | |||||
11.05
17:00
Srnje
Padež
0
1
|
11.05.2013 17:00 | Srnje | 0 : 1 | Padež |
11.05
17:00
Barice
Banat
3
2
|
11.05.2013 17:00 | Barice | 3 : 2 | Banat | |||||
11.05
17:00
Solunac
Crvena Zvezda
4
2
|
11.05.2013 17:00 | Solunac | 4 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
11.05
17:00
Naša Krajina
Graničar
2
1
|
11.05.2013 17:00 | Naša Krajina | 2 : 1 | Graničar | |||||
11.05
17:00
Gaj
Sloga
0
5
|
11.05.2013 17:00 | Gaj | 0 : 5 | Sloga |
11.05
Fruškogorac
Borac (S)
3
0
|
11.05.2013 | Fruškogorac | 3 : 0 | Borac (S) |
11.05
17:30
Mladost
OFK Radnički
3
0
|
11.05.2013 17:30 | Mladost | 3 : 0 | OFK Radnički | |||||
11.05
17:30
Mladi Radnik
Bistrica
1
1
|
11.05.2013 17:30 | Mladi Radnik | 1 : 1 | Bistrica | |||||
11.05
17:30
Šumadija
Mladi Borac
3
2
|
11.05.2013 17:30 | Šumadija | 3 : 2 | Mladi Borac |
11.05
Rudar 2012
OFK Rogača
2
3
|
11.05.2013 | Rudar 2012 | 2 : 3 | OFK Rogača | |||||
11.05
Vis
Đurinci
3
0
|
11.05.2013 | Vis | 3 : 0 | Đurinci | |||||
11.05
OFK Slatina
Mladost
1
2
|
11.05.2013 | OFK Slatina | 1 : 2 | Mladost | |||||
11.05
Sibnica
Nemenikuće
0
1
|
11.05.2013 | Sibnica | 0 : 1 | Nemenikuće | |||||
11.05
4 Juli
Sloga 2012
2
1
|
11.05.2013 | 4 Juli | 2 : 1 | Sloga 2012 | |||||
11.05
Denim
Ropočevo
6
0
|
11.05.2013 | Denim | 6 : 0 | Ropočevo | |||||
11.05
Crvena zvezda
Mladost
3
1
|
11.05.2013 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Mladost |
11.05
17:00
Gorki
Stojan Lazarac
3
1
|
11.05.2013 17:00 | Gorki | 3 : 1 | Stojan Lazarac |
11.05
17:00
Krasava
Bratstvo
3
2
|
11.05.2013 17:00 | Krasava | 3 : 2 | Bratstvo |
11.05
16:30
Sinđelić
Šapine B
3
0
|
11.05.2013 16:30 | Sinđelić | 3 : 0 | Šapine B | |||||
11.05
16:30
Stig (C)
Radnik
4
1
|
11.05.2013 16:30 | Stig (C) | 4 : 1 | Radnik | |||||
11.05
16:30
BSK
Napredak
3
0
|
11.05.2013 16:30 | BSK | 3 : 0 | Napredak | |||||
11.05
16:30
Stig (MC)
Kobilje
0
3
|
11.05.2013 16:30 | Stig (MC) | 0 : 3 | Kobilje |
11.05
17:30
Oniks
Šantarovac
5
0
|
11.05.2013 17:30 | Oniks | 5 : 0 | Šantarovac | |||||
11.05
17:30
Trnava
Belica
7
3
|
11.05.2013 17:30 | Trnava | 7 : 3 | Belica | |||||
11.05
17:30
Morava
Hajduk
4
0
|
11.05.2013 17:30 | Morava | 4 : 0 | Hajduk | |||||
11.05
17:30
Dražmirovac
Osaonica
3
2
|
11.05.2013 17:30 | Dražmirovac | 3 : 2 | Osaonica | |||||
11.05
17:30
Omladinac
Mladost
4
1
|
11.05.2013 17:30 | Omladinac | 4 : 1 | Mladost |
11.05
16:00
Vrelo
Borac
2
1
|
11.05.2013 16:00 | Vrelo | 2 : 1 | Borac | |||||
11.05
16:00
Mladost
Laznica
4
2
|
11.05.2013 16:00 | Mladost | 4 : 2 | Laznica | |||||
11.05
16:00
Budućnost
Zadrugar
3
0
|
11.05.2013 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Zadrugar |
11.05
17:00
Radnik
Omladinac
1
4
|
11.05.2013 17:00 | Radnik | 1 : 4 | Omladinac |
11.05
17:00
ISK Izvor
Železničar
2
1
|
11.05.2013 17:00 | ISK Izvor | 2 : 1 | Železničar | |||||
11.05
17:00
Moravac
Vihor
9
2
|
11.05.2013 17:00 | Moravac | 9 : 2 | Vihor | |||||
11.05
17:00
Karađorđe
Budućnost
1
7
|
11.05.2013 17:00 | Karađorđe | 1 : 7 | Budućnost |
11.05
16:30
Omladinac
Sloga
0
1
|
11.05.2013 16:30 | Omladinac | 0 : 1 | Sloga | |||||
11.05
16:30
Bukovik
Rtanj
7
2
|
11.05.2013 16:30 | Bukovik | 7 : 2 | Rtanj |
11.05
17:00
OFK 019 Zaječar
Malinik
3
0
|
11.05.2013 17:00 | OFK 019 Zaječar | 3 : 0 | Malinik |
11.05
16:30
Doljevac
Toplica
2
0
|
11.05.2013 16:30 | Doljevac | 2 : 0 | Toplica |
11.05
Rudar
Sloga (R)
1
3
|
11.05.2013 | Rudar | 1 : 3 | Sloga (R) | |||||
11.05
Mineralac
Poneš
3
0
|
11.05.2013 | Mineralac | 3 : 0 | Poneš |
11.05
17:00
BSK Borča
Hajduk
0
3
|
11.05.2013 17:00 | BSK Borča | 0 : 3 | Hajduk | |||||
11.05
17:00
Spartak ZV
Donji Srem
1
1
|
11.05.2013 17:00 | Spartak ZV | 1 : 1 | Donji Srem | |||||
11.05
17:00
Smederevo
Jagodina
2
1
|
11.05.2013 17:00 | Smederevo | 2 : 1 | Jagodina | |||||
11.05
19:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
1
0
|
11.05.2013 19:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
11.05
15:00
Radnički 1923
Partizan
0
1
|
11.05.2013 15:00 | Radnički 1923 | 0 : 1 | Partizan | |||||
11.05
17:00
Radnički (N)
Sloboda Point
0
1
|
11.05.2013 17:00 | Radnički (N) | 0 : 1 | Sloboda Point | |||||
11.05
17:00
Rad
Javor
2
2
|
11.05.2013 17:00 | Rad | 2 : 2 | Javor |
11.05
20:00
Metalac (GM)
Teleoptik
2
1
|
11.05.2013 20:00 | Metalac (GM) | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
11.05
17:00
Čukarički
Sloga (K)
4
1
|
11.05.2013 17:00 | Čukarički | 4 : 1 | Sloga (K) | |||||
11.05
19:30
Napredak
Radnički (NP)
1
0
|
11.05.2013 19:30 | Napredak | 1 : 0 | Radnički (NP) | |||||
11.05
17:00
Jedinstvo Putevi
Proleter
2
1
|
11.05.2013 17:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | Proleter | |||||
11.05
17:00
Timok
Banat
3
1
|
11.05.2013 17:00 | Timok | 3 : 1 | Banat | |||||
11.05
17:00
Novi Sad
Kolubara
0
2
|
11.05.2013 17:00 | Novi Sad | 0 : 2 | Kolubara | |||||
11.05
19:00
Bežanija
Borac
0
1
|
11.05.2013 19:00 | Bežanija | 0 : 1 | Borac | |||||
11.05
17:00
Mladenovac
Voždovac
1
1
|
11.05.2013 17:00 | Mladenovac | 1 : 1 | Voždovac | |||||
11.05
17:00
Mladost (L)
Inđija
1
0
|
11.05.2013 17:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Inđija |
11.05
11:00
Jagodina
Požarevac
2
0
|
11.05.2013 11:00 | Jagodina | 2 : 0 | Požarevac | |||||
11.05
16:00
Šabac
Spartak
0
4
|
11.05.2013 16:00 | Šabac | 0 : 4 | Spartak | |||||
11.05
16:30
Napredak
Lemind Lavice
5
0
|
11.05.2013 16:30 | Napredak | 5 : 0 | Lemind Lavice | |||||
11.05
16:30
Nives
Mašinac PZP
0
9
|
11.05.2013 16:30 | Nives | 0 : 9 | Mašinac PZP |
11.05
16:30
Rubin
Pančevo
2
3
|
11.05.2013 16:30 | Rubin | 2 : 3 | Pančevo | |||||
11.05
17:00
Ravangrad
Kalemegdan
1
0
|
11.05.2013 17:00 | Ravangrad | 1 : 0 | Kalemegdan |
11.05
17:00
Kolibri
Una Fortuna
2
0
|
11.05.2013 17:00 | Kolibri | 2 : 0 | Una Fortuna | |||||
11.05
17:00
Trijumf
Mačva
1
0
|
11.05.2013 17:00 | Trijumf | 1 : 0 | Mačva |
11.05
15:00
Gradac
ŽFK Jerina
3
0
|
11.05.2013 15:00 | Gradac | 3 : 0 | ŽFK Jerina | |||||
11.05
15:00
ŽFK Mačvanka
ŽFK Karađorđe
0
0
|
11.05.2013 15:00 | ŽFK Mačvanka | 0 : 0 | ŽFK Karađorđe |
11.05
ČSK Pivara
Omladinac
13
1
|
11.05.2013 | ČSK Pivara | 13 : 1 | Omladinac | |||||
11.05
Vojvodina
Indeks
3
2
|
11.05.2013 | Vojvodina | 3 : 2 | Indeks |
11.05
Žitoradja
Radan
4
0
|
11.05.2013 | Žitoradja | 4 : 0 | Radan | |||||
11.05
Vlasina
Borac
9
1
|
11.05.2013 | Vlasina | 9 : 1 | Borac | |||||
11.05
Car Konstantin
Radnički (N)
3
7
|
11.05.2013 | Car Konstantin | 3 : 7 | Radnički (N) | |||||
11.05
Hajduk Veljko
Sinđelić
3
0
|
11.05.2013 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
11.05
Vrežina 2009
Dinamo
8
0
|
11.05.2013 | Vrežina 2009 | 8 : 0 | Dinamo | |||||
11.05
Bor
Jedinstvo
2
0
|
11.05.2013 | Bor | 2 : 0 | Jedinstvo |
11.05
13:30
Šumadija 1903
Metalac (GM)
1
2
|
11.05.2013 13:30 | Šumadija 1903 | 1 : 2 | Metalac (GM) | |||||
11.05
Zlatar
Javor
1
3
|
11.05.2013 | Zlatar | 1 : 3 | Javor | |||||
11.05
11:00
Bane
Novi Pazar
0
5
|
11.05.2013 11:00 | Bane | 0 : 5 | Novi Pazar |
11.05
16:30
Jedinstvo
Udarnik
2
1
|
11.05.2013 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Udarnik | |||||
11.05
16:30
Sloga
Polet
7
1
|
11.05.2013 16:30 | Sloga | 7 : 1 | Polet | |||||
11.05
16:30
Radnik
Budućnost
0
3
|
11.05.2013 16:30 | Radnik | 0 : 3 | Budućnost | |||||
11.05
16:30
Mladi borac
Bresje-Superior
0
3
|
11.05.2013 16:30 | Mladi borac | 0 : 3 | Bresje-Superior | |||||
11.05
11:30
Selevac
Napredak
2
0
|
11.05.2013 11:30 | Selevac | 2 : 0 | Napredak | |||||
11.05
16:30
Pobeda
Omladinac
3
1
|
11.05.2013 16:30 | Pobeda | 3 : 1 | Omladinac | |||||
11.05
11:30
Šumadija
Glavaš
3
0
|
11.05.2013 11:30 | Šumadija | 3 : 0 | Glavaš |
11.05
10:00
Vulturul
Polet
5
1
|
11.05.2013 10:00 | Vulturul | 5 : 1 | Polet | |||||
11.05
10:00
C.zvezda
Vršac United
0
5
|
11.05.2013 10:00 | C.zvezda | 0 : 5 | Vršac United | |||||
11.05
11:00
Dobrica
BAK
0
3
|
11.05.2013 11:00 | Dobrica | 0 : 3 | BAK |
11.05
15:00
Vojvodina
Slavija
4
3
|
11.05.2013 15:00 | Vojvodina | 4 : 3 | Slavija | |||||
11.05
17:00
Jugoslavija
Sloga (BNS)
6
1
|
11.05.2013 17:00 | Jugoslavija | 6 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
11.05
14:00
Borac (S)
Mladost (O)
0
5
|
11.05.2013 14:00 | Borac (S) | 0 : 5 | Mladost (O) | |||||
11.05
14:00
Dinamo
Tempo
4
1
|
11.05.2013 14:00 | Dinamo | 4 : 1 | Tempo | |||||
11.05
14:00
Radnički (B)
Budućnost (BB)
0
8
|
11.05.2013 14:00 | Radnički (B) | 0 : 8 | Budućnost (BB) |
11.05
Mladi radnik (R)
Mladi radnik (P)
0
4
|
11.05.2013 | Mladi radnik (R) | 0 : 4 | Mladi radnik (P) | |||||
11.05
Stig
Sloga (L)
3
0
|
11.05.2013 | Stig | 3 : 0 | Sloga (L) |
11.05
16:00
Krušik
Jedinstvo
1
1
|
11.05.2013 16:00 | Krušik | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.05
16:00
Radjevac
Loznica
0
2
|
11.05.2013 16:00 | Radjevac | 0 : 2 | Loznica | |||||
11.05
16:00
Letnjikovac
Mačva
2
5
|
11.05.2013 16:00 | Letnjikovac | 2 : 5 | Mačva | |||||
11.05
16:00
Jedinstvo
Radnicki
3
0
|
11.05.2013 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Radnicki |
11.05
Sloga
Brodarac
3
1
|
11.05.2013 | Sloga | 3 : 1 | Brodarac | |||||
11.05
Napredak
Teleoptik
1
0
|
11.05.2013 | Napredak | 1 : 0 | Teleoptik |
11.05
12:00
Crvenka
Vojvodina
1
2
|
11.05.2013 12:00 | Crvenka | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
11.05
12:00
Bečej 1918
Banat
1
4
|
11.05.2013 12:00 | Bečej 1918 | 1 : 4 | Banat |
11.05
15:00
Njegoš
Vinogradar
0
3
|
11.05.2013 15:00 | Njegoš | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
11.05
15:00
Krivaja
Čoka
4
0
|
11.05.2013 15:00 | Krivaja | 4 : 0 | Čoka | |||||
11.05
15:00
Bajša
Jadran
10
0
|
11.05.2013 15:00 | Bajša | 10 : 0 | Jadran |
11.05
10:00
AFK
Palić
3
2
|
11.05.2013 10:00 | AFK | 3 : 2 | Palić |
11.05
AF Duljaj
Smederevo
2
2
|
11.05.2013 | AF Duljaj | 2 : 2 | Smederevo | |||||
11.05
Badnjevac
Morava
4
1
|
11.05.2013 | Badnjevac | 4 : 1 | Morava |
11.05
11:00
Sušica
Šumadija 1903
1
1
|
11.05.2013 11:00 | Sušica | 1 : 1 | Šumadija 1903 |
11.05
17:00
Spartak
Borac
3
0
|
11.05.2013 17:00 | Spartak | 3 : 0 | Borac | |||||
11.05
12:00
Proleter
Železničar
0
3
|
11.05.2013 12:00 | Proleter | 0 : 3 | Železničar |
11.05
12:00
Radnicki Stobex
Jedinstvo
1
1
|
11.05.2013 12:00 | Radnicki Stobex | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.05
12:00
Mačva
Železničar
4
0
|
11.05.2013 12:00 | Mačva | 4 : 0 | Železničar | |||||
11.05
12:00
Krušik
Jedinstvo
6
1
|
11.05.2013 12:00 | Krušik | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.05
12:00
Rađevac
Jedinstvo
5
1
|
11.05.2013 12:00 | Rađevac | 5 : 1 | Jedinstvo |
11.05
OFK Beograd
Smederevo
3
1
|
11.05.2013 | OFK Beograd | 3 : 1 | Smederevo | |||||
11.05
Savacijum
Partizan
0
1
|
11.05.2013 | Savacijum | 0 : 1 | Partizan |
11.05
10:00
Indeks
ČSK Pivara
2
0
|
11.05.2013 10:00 | Indeks | 2 : 0 | ČSK Pivara | |||||
11.05
10:00
Crvenka
Vojvodina
1
8
|
11.05.2013 10:00 | Crvenka | 1 : 8 | Vojvodina | |||||
11.05
10:00
Spartak ZV
Bačka 1901
0
2
|
11.05.2013 10:00 | Spartak ZV | 0 : 2 | Bačka 1901 | |||||
11.05
10:00
Bečej 1918
Banat
3
1
|
11.05.2013 10:00 | Bečej 1918 | 3 : 1 | Banat | |||||
11.05
10:00
Bačka Topola
Vršac
6
0
|
11.05.2013 10:00 | Bačka Topola | 6 : 0 | Vršac | |||||
11.05
10:00
Proleter 2006
Radnički (S)
2
2
|
11.05.2013 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 2 | Radnički (S) |
11.05
Slavija
Šumadinac
2
0
|
11.05.2013 | Slavija | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
11.05
Podunavac
Sloga
0
4
|
11.05.2013 | Podunavac | 0 : 4 | Sloga |
11.05
Jedinstvo
Udarnik
6
0
|
11.05.2013 | Jedinstvo | 6 : 0 | Udarnik | |||||
11.05
Sloga
Polet
5
0
|
11.05.2013 | Sloga | 5 : 0 | Polet | |||||
11.05
Radnik
Budućnost
0
3
|
11.05.2013 | Radnik | 0 : 3 | Budućnost | |||||
11.05
14:30
Mladi borac
Bresje-Superior
4
3
|
11.05.2013 14:30 | Mladi borac | 4 : 3 | Bresje-Superior | |||||
11.05
Selevac
Napredak
1
2
|
11.05.2013 | Selevac | 1 : 2 | Napredak | |||||
11.05
14:30
Pobeda
Omladinac
3
0
|
11.05.2013 14:30 | Pobeda | 3 : 0 | Omladinac | |||||
11.05
15:00
Šumadija
Glavaš
8
0
|
11.05.2013 15:00 | Šumadija | 8 : 0 | Glavaš |
11.05
10:00
Železničar
MIP Presing
0
9
|
11.05.2013 10:00 | Železničar | 0 : 9 | MIP Presing | |||||
11.05
Kolonija Sveti Sava
AF Duljaj
0
4
|
11.05.2013 | Kolonija Sveti Sava | 0 : 4 | AF Duljaj | |||||
11.05
Homoljac
Sloga
2
2
|
11.05.2013 | Homoljac | 2 : 2 | Sloga |
11.05
15:00
Spartak
Borac
3
2
|
11.05.2013 15:00 | Spartak | 3 : 2 | Borac |
11.05
09:00
Pobeda
Karađorđe (T)
0
7
|
11.05.2013 09:00 | Pobeda | 0 : 7 | Karađorđe (T) | |||||
11.05
09:00
Sloga (B)
Azbest
1
4
|
11.05.2013 09:00 | Sloga (B) | 1 : 4 | Azbest | |||||
11.05
09:00
Lokomotiva
Kraguj
2
2
|
11.05.2013 09:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | Kraguj | |||||
11.05
09:00
Karađorđe (R)
Slavija
2
2
|
11.05.2013 09:00 | Karađorđe (R) | 2 : 2 | Slavija | |||||
11.05
09:00
Apolon 4
Arsenal
2
2
|
11.05.2013 09:00 | Apolon 4 | 2 : 2 | Arsenal |
11.05
10:00
Jedinstvo
Loznica
1
0
|
11.05.2013 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Loznica | |||||
11.05
10:00
Mačva
Železničar
4
0
|
11.05.2013 10:00 | Mačva | 4 : 0 | Železničar | |||||
11.05
10:00
Krušik
Ribnica
1
0
|
11.05.2013 10:00 | Krušik | 1 : 0 | Ribnica | |||||
11.05
10:00
Drina
Šabac
3
0
|
11.05.2013 10:00 | Drina | 3 : 0 | Šabac | |||||
11.05
10:00
Rađevac
Spartak
1
0
|
11.05.2013 10:00 | Rađevac | 1 : 0 | Spartak |
11.05
09:30
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica '01
9
0
|
11.05.2013 09:30 | Spartak Zlatibor voda '00 | 9 : 0 | Subotica '01 | |||||
11.05
10:00
Senta
Vinogradar
10
0
|
11.05.2013 10:00 | Senta | 10 : 0 | Vinogradar |
11.05
10:00
Šumadija 1903
Radnicki 1923 I
0
9
|
11.05.2013 10:00 | Šumadija 1903 | 0 : 9 | Radnicki 1923 I | |||||
11.05
10:00
Radnicki 1923 II
Apolon 4 I
0
3
|
11.05.2013 10:00 | Radnicki 1923 II | 0 : 3 | Apolon 4 I |
11.05
10:00
Panter
Presing
0
3
|
11.05.2013 10:00 | Panter | 0 : 3 | Presing | |||||
11.05
10:00
Obilić
Rudar
9
4
|
11.05.2013 10:00 | Obilić | 9 : 4 | Rudar | |||||
11.05
10:00
Sloga
Presing
3
0
|
11.05.2013 10:00 | Sloga | 3 : 0 | Presing |
11.05
Šampion
Radnički
4
0
|
11.05.2013 | Šampion | 4 : 0 | Radnički | |||||
11.05
Krušik
OFK Osečina
10
0
|
11.05.2013 | Krušik | 10 : 0 | OFK Osečina | |||||
11.05
Budućnost
Jedinstvo
2
6
|
11.05.2013 | Budućnost | 2 : 6 | Jedinstvo | |||||
11.05
Železničar
Spartak
3
0
|
11.05.2013 | Železničar | 3 : 0 | Spartak | |||||
11.05
Polet
Krušik 2
0
6
|
11.05.2013 | Polet | 0 : 6 | Krušik 2 |
11.05
Tutin
Bane 2
3
0
|
11.05.2013 | Tutin | 3 : 0 | Bane 2 | |||||
11.05
Sočanica
Bane 1
0
3
|
11.05.2013 | Sočanica | 0 : 3 | Bane 1 | |||||
11.05
OFK Lešak
Nacional
1
2
|
11.05.2013 | OFK Lešak | 1 : 2 | Nacional |
11.05
11:00
Panter
Presing
2
1
|
11.05.2013 11:00 | Panter | 2 : 1 | Presing | |||||
11.05
11:00
Kostolac 2008
Jasenica 1911
1
2
|
11.05.2013 11:00 | Kostolac 2008 | 1 : 2 | Jasenica 1911 | |||||
11.05
11:00
Obilić
Rudar
2
1
|
11.05.2013 11:00 | Obilić | 2 : 1 | Rudar | |||||
11.05
11:00
Mladi radnik
Kostolac 2008
5
0
|
11.05.2013 11:00 | Mladi radnik | 5 : 0 | Kostolac 2008 |
11.05
19:30
Metalac
Sloboda
89
56
|
11.05.2013 19:30 | Metalac | 89 : 56 | Sloboda | |||||
11.05
21:00
Vojvodina Srbijagas
Partizan mt:s
85
100
|
11.05.2013 21:00 | Vojvodina Srbijagas | 85 : 100 | Partizan mt:s |
11.05
19:30
Sloga
BKK Radnički
81
91
|
11.05.2013 19:30 | Sloga | 81 : 91 | BKK Radnički | |||||
11.05
18:30
OKK Beograd
Mega Vizura MT
87
80
|
11.05.2013 18:30 | OKK Beograd | 87 : 80 | Mega Vizura MT | |||||
11.05
11:30
Smederevo 1953
Tamiš
98
95
|
11.05.2013 11:30 | Smederevo 1953 | 98 : 95 | Tamiš |
11.05
19:00
Partizan
Metaloplastika
35
18
|
11.05.2013 19:00 | Partizan | 35 : 18 | Metaloplastika | |||||
11.05
19:00
Jugović Unimet
Rudar
31
29
|
11.05.2013 19:00 | Jugović Unimet | 31 : 29 | Rudar | |||||
11.05
19:00
PKB
Crvena Zvezda
30
33
|
11.05.2013 19:00 | PKB | 30 : 33 | Crvena Zvezda | |||||
11.05
19:00
Napredak
Vrbas Carnex
29
30
|
11.05.2013 19:00 | Napredak | 29 : 30 | Vrbas Carnex | |||||
11.05
19:00
Železničar 1949
Vojvodina
25
28
|
11.05.2013 19:00 | Železničar 1949 | 25 : 28 | Vojvodina | |||||
11.05
19:00
Radnički
Zaječar
25
32
|
11.05.2013 19:00 | Radnički | 25 : 32 | Zaječar | |||||
11.05
19:00
Kolubara
Crvenka Jafa
39
35
|
11.05.2013 19:00 | Kolubara | 39 : 35 | Crvenka Jafa |
11.05
19:00
Mokra Gora
Proleter Agroživ
30
27
|
11.05.2013 19:00 | Mokra Gora | 30 : 27 | Proleter Agroživ | |||||
11.05
19:00
Planinka PV
Bask Soko
26
25
|
11.05.2013 19:00 | Planinka PV | 26 : 25 | Bask Soko | |||||
11.05
19:00
Novi Pazar
Morava
30
24
|
11.05.2013 19:00 | Novi Pazar | 30 : 24 | Morava |
11.05
Mladost
Bela Palanka
29
41
|
11.05.2013 | Mladost | 29 : 41 | Bela Palanka | |||||
11.05
16:00
Dubočica 54 2
Progres
31
35
|
11.05.2013 16:00 | Dubočica 54 2 | 31 : 35 | Progres | |||||
11.05
15:30
Železničar 2
Niška Banja
32
31
|
11.05.2013 15:30 | Železničar 2 | 32 : 31 | Niška Banja | |||||
11.05
19:00
Morava
Hisar
23
30
|
11.05.2013 19:00 | Morava | 23 : 30 | Hisar | |||||
11.05
Vranje 1957
Aleksinac
34
15
|
11.05.2013 | Vranje 1957 | 34 : 15 | Aleksinac |
11.05
13:26
Hajduk Veljko
Radnički
37
25
|
11.05.2013 13:26 | Hajduk Veljko | 37 : 25 | Radnički | |||||
11.05
Brestovac
Rembas
41
15
|
11.05.2013 | Brestovac | 41 : 15 | Rembas | |||||
11.05
Paraćin
Majdanpek
27
27
|
11.05.2013 | Paraćin | 27 : 27 | Majdanpek | |||||
11.05
Rtanj
Knjaževac
31
25
|
11.05.2013 | Rtanj | 31 : 25 | Knjaževac |
11.05
15:00
Kolubara 2
Železničar
23
38
|
11.05.2013 15:00 | Kolubara 2 | 23 : 38 | Železničar | |||||
11.05
19:00
Sloga
Metalac
29
36
|
11.05.2013 19:00 | Sloga | 29 : 36 | Metalac | |||||
11.05
20:00
Udarnik
Jedinstvo
35
31
|
11.05.2013 20:00 | Udarnik | 35 : 31 | Jedinstvo | |||||
11.05
18:30
Studentski grad
Kosmaj
25
17
|
11.05.2013 18:30 | Studentski grad | 25 : 17 | Kosmaj |
11.05
Soko
Morava Gepardi
62
12
|
11.05.2013 | Soko | 62 : 12 | Morava Gepardi |
11.05
Stari Grad
Radnički
4
14
|
11.05.2013 | Stari Grad | 4 : 14 | Radnički |
11.05
Zmaj
Vojna akademija
0
84
|
11.05.2013 | Zmaj | 0 : 84 | Vojna akademija | |||||
11.05
Voždovac
Policajac
36
8
|
11.05.2013 | Voždovac | 36 : 8 | Policajac |
11.05
16:00
Hunters Vrbas
Lavovi Vršac
28
6
|
11.05.2013 16:00 | Hunters Vrbas | 28 : 6 | Lavovi Vršac | |||||
11.05
Celtis Sombor
Grofovi Novi Kneževac
22
14
|
11.05.2013 | Celtis Sombor | 22 : 14 | Grofovi Novi Kneževac |