19.02
13:00
Radnički 1923
Javor Matis
0
0
|
19.02.2023 13:00 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Javor Matis | |||||
19.02
17:00
Spartak ŽK
Partizan
1
2
|
19.02.2023 17:00 | Spartak ŽK | 1 : 2 | Partizan | |||||
19.02
15:00
Mladost GAT
TSC
1
2
|
19.02.2023 15:00 | Mladost GAT | 1 : 2 | TSC |
19.02
15:00
Manchester United
Leicester City
5
0
|
19.02.2023 15:00 | Manchester United | 5 : 0 | Leicester City | |||||
19.02
17:30
Tottenham Hotspur
West Ham United
2
0
|
19.02.2023 17:30 | Tottenham Hotspur | 2 : 0 | West Ham United |
19.02
15:30
1. FC Union Berlin
FC Schalke 04
0
0
|
19.02.2023 15:30 | 1. FC Union Berlin | 0 : 0 | FC Schalke 04 | |||||
19.02
19:30
Bayer 04 Leverkusen
1. FSV Mainz 05
2
3
|
19.02.2023 19:30 | Bayer 04 Leverkusen | 2 : 3 | 1. FSV Mainz 05 | |||||
19.02
17:30
Borussia Dortmund
Hertha BSC
4
1
|
19.02.2023 17:30 | Borussia Dortmund | 4 : 1 | Hertha BSC |
19.02
15:00
Lorient
AC Ajaccio
3
0
|
19.02.2023 15:00 | Lorient | 3 : 0 | AC Ajaccio | |||||
19.02
13:00
Paris Saint-Germain
Lille OSC
4
3
|
19.02.2023 13:00 | Paris Saint-Germain | 4 : 3 | Lille OSC | |||||
19.02
17:05
RC Lens
FC Nantes
3
1
|
19.02.2023 17:05 | RC Lens | 3 : 1 | FC Nantes | |||||
19.02
15:00
Stade Brestois 29
AS Monaco
1
2
|
19.02.2023 15:00 | Stade Brestois 29 | 1 : 2 | AS Monaco | |||||
19.02
15:00
Stade Rennais
Clermont Foot 63
2
0
|
19.02.2023 15:00 | Stade Rennais | 2 : 0 | Clermont Foot 63 | |||||
19.02
20:45
Toulouse
Olympique de Marseille
2
3
|
19.02.2023 20:45 | Toulouse | 2 : 3 | Olympique de Marseille | |||||
19.02
15:00
Troyes
Montpellier
0
1
|
19.02.2023 15:00 | Troyes | 0 : 1 | Montpellier |
19.02
12:30
Atalanta
Lecce
1
2
|
19.02.2023 12:30 | Atalanta | 1 : 2 | Lecce | |||||
19.02
15:00
Fiorentina
Empoli
1
1
|
19.02.2023 15:00 | Fiorentina | 1 : 1 | Empoli | |||||
19.02
20:45
Roma
Hellas Verona
1
0
|
19.02.2023 20:45 | Roma | 1 : 0 | Hellas Verona | |||||
19.02
15:00
Salernitana
Lazio
0
2
|
19.02.2023 15:00 | Salernitana | 0 : 2 | Lazio | |||||
19.02
18:00
Spezia
Juventus
0
2
|
19.02.2023 18:00 | Spezia | 0 : 2 | Juventus |
19.02
18:30
Atlético Madrid
Athletic Club
1
0
|
19.02.2023 18:30 | Atlético Madrid | 1 : 0 | Athletic Club | |||||
19.02
21:00
Barcelona
Cádiz CF
2
0
|
19.02.2023 21:00 | Barcelona | 2 : 0 | Cádiz CF | |||||
19.02
14:00
Elche CF
Espanyol
0
1
|
19.02.2023 14:00 | Elche CF | 0 : 1 | Espanyol | |||||
19.02
16:15
Rayo Vallecano
Sevilla
1
1
|
19.02.2023 16:15 | Rayo Vallecano | 1 : 1 | Sevilla |
19.02
19:00
Železničar
Nova Pazova
118
98
|
19.02.2023 19:00 | Železničar | 118 : 98 | Nova Pazova |
19.02
12:30
Veternik 1998
Mladost
88
85
|
19.02.2023 12:30 | Veternik 1998 | 88 : 85 | Mladost | |||||
19.02
16:30
Marina
Futog 1276
61
101
|
19.02.2023 16:30 | Marina | 61 : 101 | Futog 1276 |
19.02
20:00
Crvenka
Velika Kikinda
67
75
|
19.02.2023 20:00 | Crvenka | 67 : 75 | Velika Kikinda |
19.02
13:00
Tamiš
Jedinstvo
64
46
|
19.02.2023 13:00 | Tamiš | 64 : 46 | Jedinstvo | |||||
19.02
18:30
Partizan
Omladinac
82
61
|
19.02.2023 18:30 | Partizan | 82 : 61 | Omladinac |
19.02
20:00
Student 014
Babajić
74
78
|
19.02.2023 20:00 | Student 014 | 74 : 78 | Babajić |
19.02
17:00
Mladost 2014
Play off
74
68
|
19.02.2023 17:00 | Mladost 2014 | 74 : 68 | Play off |
19.02
14:00
Hisar
OKK Sokobanja
91
67
|
19.02.2023 14:00 | Hisar | 91 : 67 | OKK Sokobanja | |||||
19.02
16:00
Jastreb
Play off
100
64
|
19.02.2023 16:00 | Jastreb | 100 : 64 | Play off | |||||
19.02
18:00
Pusta Reka
Svrljig
61
81
|
19.02.2023 18:00 | Pusta Reka | 61 : 81 | Svrljig | |||||
19.02
18:30
Trijumf
Borac
60
94
|
19.02.2023 18:30 | Trijumf | 60 : 94 | Borac |
19.02
15:00
Hajduk Veljko
Gimnazijalac
62
72
|
19.02.2023 15:00 | Hajduk Veljko | 62 : 72 | Gimnazijalac | |||||
19.02
12:30
Trstenik
Imperium basket
43
77
|
19.02.2023 12:30 | Trstenik | 43 : 77 | Imperium basket |
19.02
15:00
SPD Radnički
Duga
47
73
|
19.02.2023 15:00 | SPD Radnički | 47 : 73 | Duga |
19.02
18:30
Ras
Topolčanka
76
81
|
19.02.2023 18:30 | Ras | 76 : 81 | Topolčanka | |||||
19.02
19:00
Stara Pazova
Paraćin
69
67
|
19.02.2023 19:00 | Stara Pazova | 69 : 67 | Paraćin | |||||
19.02
15:30
Srbobran
Mileševka
79
66
|
19.02.2023 15:30 | Srbobran | 79 : 66 | Mileševka | |||||
19.02
16:30
Karaburma
Ljubovija
78
64
|
19.02.2023 16:30 | Karaburma | 78 : 64 | Ljubovija |
19.02
14:00
Partizan
Dynamic VIP PAY
97
56
|
19.02.2023 14:00 | Partizan | 97 : 56 | Dynamic VIP PAY |
19.02
12:30
Student
Vojvodina 021
64
68
|
19.02.2023 12:30 | Student | 64 : 68 | Vojvodina 021 | |||||
19.02
14:20
Radivoj Korać
Novosadska ŽKA
84
45
|
19.02.2023 14:20 | Radivoj Korać | 84 : 45 | Novosadska ŽKA |
19.02
18:00
Vojvodina
Spartak (S)
3
0
|
19.02.2023 18:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Spartak (S) |
19.02
18:00
Futog
Stražilovo
2
3
|
19.02.2023 18:00 | Futog | 2 : 3 | Stražilovo | |||||
19.02
20:30
Banat
Bavanište
0
3
|
19.02.2023 20:30 | Banat | 0 : 3 | Bavanište | |||||
19.02
18:00
Proleter
Vojvodina 3
1
3
|
19.02.2023 18:00 | Proleter | 1 : 3 | Vojvodina 3 | |||||
19.02
16:00
Kikinda
Kulpin
3
0
|
19.02.2023 16:00 | Kikinda | 3 : 0 | Kulpin |
19.02
13:00
Bagdala
Takovo 2
3
0
|
19.02.2023 13:00 | Bagdala | 3 : 0 | Takovo 2 | |||||
19.02
17:00
Ribnica 2
Užice
3
1
|
19.02.2023 17:00 | Ribnica 2 | 3 : 1 | Užice | |||||
19.02
18:00
Gračac
FAP Livnica
3
0
|
19.02.2023 18:00 | Gračac | 3 : 0 | FAP Livnica |
19.02
20:30
Hajduk
Topola
3
0
|
19.02.2023 20:30 | Hajduk | 3 : 0 | Topola | |||||
19.02
18:00
Vrbas
Mladost
0
3
|
19.02.2023 18:00 | Vrbas | 0 : 3 | Mladost | |||||
19.02
14:30
Bačka Palanka
Maglić 1953
3
0
|
19.02.2023 14:30 | Bačka Palanka | 3 : 0 | Maglić 1953 |
19.02
17:00
Klek Srbijašume 2
Borac 2
3
1
|
19.02.2023 17:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 1 | Borac 2 | |||||
19.02
17:00
Mladost
SK Volej
1
3
|
19.02.2023 17:00 | Mladost | 1 : 3 | SK Volej |
19.02
18:00
Omladinac
AS Batajnica
3
0
|
19.02.2023 18:00 | Omladinac | 3 : 0 | AS Batajnica |
19.02
16:00
Roda
Zlatibor
0
3
|
19.02.2023 16:00 | Roda | 0 : 3 | Zlatibor |
19.02
12:00
Sloga 2016
Majdanpek FBC
3
0
|
19.02.2023 12:00 | Sloga 2016 | 3 : 0 | Majdanpek FBC |
19.02
15:30
Drina
Ivanjica
3
2
|
19.02.2023 15:30 | Drina | 3 : 2 | Ivanjica | |||||
19.02
15:00
ŽOK Napredak 037
Kosovska Mitrovica
3
1
|
19.02.2023 15:00 | ŽOK Napredak 037 | 3 : 1 | Kosovska Mitrovica | |||||
19.02
15:00
Mokra Gora
Tehničar
0
3
|
19.02.2023 15:00 | Mokra Gora | 0 : 3 | Tehničar |
19.02
15:00
Štrand Volej
Kikinda 0230
3
0
|
19.02.2023 15:00 | Štrand Volej | 3 : 0 | Kikinda 0230 | |||||
19.02
15:00
Futog
Srem 2
2
3
|
19.02.2023 15:00 | Futog | 2 : 3 | Srem 2 | |||||
19.02
16:00
Vršac
Novi Sad 2
3
0
|
19.02.2023 16:00 | Vršac | 3 : 0 | Novi Sad 2 |
19.02
17:00
Elbraco Technoland CVS
Bečej
3
0
|
19.02.2023 17:00 | Elbraco Technoland CVS | 3 : 0 | Bečej |
19.02
13:45
SK Volej
Panonija 2
2
3
|
19.02.2023 13:45 | SK Volej | 2 : 3 | Panonija 2 | |||||
19.02
17:00
Merkur
Mladost
3
1
|
19.02.2023 17:00 | Merkur | 3 : 1 | Mladost |
19.02
16:45
Inđija 2
Beočin
3
1
|
19.02.2023 16:45 | Inđija 2 | 3 : 1 | Beočin | |||||
19.02
14:30
FOK
TSK Volley 2018
0
3
|
19.02.2023 14:30 | FOK | 0 : 3 | TSK Volley 2018 |
19.02
18:00
Mladenovac
Crvena zvezda 2
2
3
|
19.02.2023 18:00 | Mladenovac | 2 : 3 | Crvena zvezda 2 | |||||
19.02
18:00
AS
Lucky Star
3
0
|
19.02.2023 18:00 | AS | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
19.02
18:00
Železničar
Blok Aut
3
2
|
19.02.2023 18:00 | Železničar | 3 : 2 | Blok Aut | |||||
19.02
18:00
Volleyland
Tent 3
3
1
|
19.02.2023 18:00 | Volleyland | 3 : 1 | Tent 3 | |||||
19.02
18:00
Kolubara
Obilić
3
0
|
19.02.2023 18:00 | Kolubara | 3 : 0 | Obilić |
19.02
19:00
Hercegovac
Apatin
31
24
|
19.02.2023 19:00 | Hercegovac | 31 : 24 | Apatin | |||||
19.02
18:00
Crvenka
Inđija
29
28
|
19.02.2023 18:00 | Crvenka | 29 : 28 | Inđija | |||||
19.02
19:30
Lavovi
Smederevo
28
32
|
19.02.2023 19:30 | Lavovi | 28 : 32 | Smederevo |
19.02
19:00
Vlasotince
Železničar 1949
29
26
|
19.02.2023 19:00 | Vlasotince | 29 : 26 | Železničar 1949 | |||||
19.02
18:00
Mladi radnik
Vranje 1957
23
31
|
19.02.2023 18:00 | Mladi radnik | 23 : 31 | Vranje 1957 |
19.02
20:00
Putinci
Senta
26
26
|
19.02.2023 20:00 | Putinci | 26 : 26 | Senta | |||||
19.02
20:00
Crepaja
PIK Prigrevica
28
37
|
19.02.2023 20:00 | Crepaja | 28 : 37 | PIK Prigrevica | |||||
19.02
20:00
Dolovo
Ruma
14
25
|
19.02.2023 20:00 | Dolovo | 14 : 25 | Ruma |
19.02
12:00
Košutnjak
Spartak Prozivka
8
7
|
19.02.2023 12:00 | Košutnjak | 8 : 7 | Spartak Prozivka |
19.02
17:00
BVU Vračar
Rasina
10
7
|
19.02.2023 17:00 | BVU Vračar | 10 : 7 | Rasina | |||||
19.02
20:00
Vračar
Borac
12
17
|
19.02.2023 20:00 | Vračar | 12 : 17 | Borac |
19.02
09:30
Valis
Zadar 1952
13
4
|
19.02.2023 09:30 | Valis | 13 : 4 | Zadar 1952 | |||||
19.02
09:30
KPK
Vojvodina
11
13
|
19.02.2023 09:30 | KPK | 11 : 13 | Vojvodina | |||||
19.02
11:15
NBG Vukovi
Primorje EB
11
9
|
19.02.2023 11:15 | NBG Vukovi | 11 : 9 | Primorje EB | |||||
19.02
11:20
VA Cattaro
Proleter
4
15
|
19.02.2023 11:20 | VA Cattaro | 4 : 15 | Proleter | |||||
19.02
13:00
OVK POŠK
Nais
16
8
|
19.02.2023 13:00 | OVK POŠK | 16 : 8 | Nais | |||||
19.02
13:10
Medveščak
Budva BR
16
19
|
19.02.2023 13:10 | Medveščak | 16 : 19 | Budva BR |
19.02
19:00
Bečej 2003
Loznica Grad 2018
3
1
|
19.02.2023 19:00 | Bečej 2003 | 3 : 1 | Loznica Grad 2018 |
19.02
19:30
Winter sport
Partenon
4
2
|
19.02.2023 19:30 | Winter sport | 4 : 2 | Partenon | |||||
19.02
19:00
Jastrebac
Kalča
4
4
|
19.02.2023 19:00 | Jastrebac | 4 : 4 | Kalča |
19.02
16:20
Student
Klub 33
2
7
|
19.02.2023 16:20 | Student | 2 : 7 | Klub 33 | |||||
19.02
19:15
Intelektualac
Crvena zvezda
3
5
|
19.02.2023 19:15 | Intelektualac | 3 : 5 | Crvena zvezda |
19.02
19:15
Brotnjo
Mostar SG
1
3
|
19.02.2023 19:15 | Brotnjo | 1 : 3 | Mostar SG | |||||
19.02
16:00
Salines
Bosna Kompred
4
5
|
19.02.2023 16:00 | Salines | 4 : 5 | Bosna Kompred |