29.05
17:30
SFS Borac
GFK Dubočica
1
1
|
29.05.2019 17:30 | SFS Borac | 1 : 1 | GFK Dubočica | |||||
29.05
17:30
Pukovac
Zaplanjac
5
6
|
29.05.2019 17:30 | Pukovac | 5 : 6 | Zaplanjac | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo (P)
Car Konstantin
1
0
|
29.05.2019 17:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Car Konstantin | |||||
29.05
17:30
Budućnost
Radnički (S)
10
0
|
29.05.2019 17:30 | Budućnost | 10 : 0 | Radnički (S) | |||||
29.05
17:30
Radnički (P)
Jedinstvo (B)
5
0
|
29.05.2019 17:30 | Radnički (P) | 5 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
29.05
17:30
Moravac Orion
Radan
2
2
|
29.05.2019 17:30 | Moravac Orion | 2 : 2 | Radan | |||||
29.05
17:30
Dunav
OFK Sinđelić
1
0
|
29.05.2019 17:30 | Dunav | 1 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
29.05
17:30
Temnić 1924
Trstenik PPT
1
0
|
29.05.2019 17:30 | Temnić 1924 | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
29.05
17:30
Jagodina Tabane
Rtanj
1
0
|
29.05.2019 17:30 | Jagodina Tabane | 1 : 0 | Rtanj |
29.05
17:30
Bratstvo
OFK Bratstvo
3
3
|
29.05.2019 17:30 | Bratstvo | 3 : 3 | OFK Bratstvo |
29.05
17:30
Parmenac
Ozrem
2
1
|
29.05.2019 17:30 | Parmenac | 2 : 1 | Ozrem | |||||
29.05
17:30
Omladinac
Jedinstvo (P)
1
0
|
29.05.2019 17:30 | Omladinac | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
3
2
|
29.05.2019 17:30 | Jedinstvo (GG) | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo (K)
Rakova
5
3
|
29.05.2019 17:30 | Jedinstvo (K) | 5 : 3 | Rakova | |||||
29.05
17:30
Slatina
Spartak
4
1
|
29.05.2019 17:30 | Slatina | 4 : 1 | Spartak | |||||
29.05
17:30
Ovčar
Mladost
5
1
|
29.05.2019 17:30 | Ovčar | 5 : 1 | Mladost | |||||
29.05
17:30
Lunjevica
Rudar
2
0
|
29.05.2019 17:30 | Lunjevica | 2 : 0 | Rudar |
29.05
17:30
Jedinstvo (V)
Partizan (U)
2
3
|
29.05.2019 17:30 | Jedinstvo (V) | 2 : 3 | Partizan (U) | |||||
29.05
17:30
Jugoslavija
Dunav
3
1
|
29.05.2019 17:30 | Jugoslavija | 3 : 1 | Dunav | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo Stević
Radnički (B)
0
2
|
29.05.2019 17:30 | Jedinstvo Stević | 0 : 2 | Radnički (B) | |||||
29.05
17:30
Borac (St)
Strela
1
1
|
29.05.2019 17:30 | Borac (St) | 1 : 1 | Strela | |||||
29.05
17:30
Potporanj
Vulturul
2
1
|
29.05.2019 17:30 | Potporanj | 2 : 1 | Vulturul | |||||
29.05
17:30
Spartak 1911
Dolina
1
2
|
29.05.2019 17:30 | Spartak 1911 | 1 : 2 | Dolina | |||||
29.05
17:30
Sloga (BNS)
Vojvodina (S)
7
2
|
29.05.2019 17:30 | Sloga (BNS) | 7 : 2 | Vojvodina (S) | |||||
29.05
17:30
Polet
Crvena zvezda
1
2
|
29.05.2019 17:30 | Polet | 1 : 2 | Crvena zvezda |
29.05
17:00
Erdoglija 1931
OFK Bagremar
2
2
|
29.05.2019 17:00 | Erdoglija 1931 | 2 : 2 | OFK Bagremar | |||||
29.05
17:00
Srbija
Šumadija 1934
5
2
|
29.05.2019 17:00 | Srbija | 5 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
29.05
17:00
Budućnost
21. oktobar
3
1
|
29.05.2019 17:00 | Budućnost | 3 : 1 | 21. oktobar | |||||
29.05
17:00
Slavija
Kutlovo
2
3
|
29.05.2019 17:00 | Slavija | 2 : 3 | Kutlovo | |||||
29.05
17:00
Sloboda
Jedinstvo
3
1
|
29.05.2019 17:00 | Sloboda | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.05
17:00
Borac (D)
Sloga (D)
2
1
|
29.05.2019 17:00 | Borac (D) | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
29.05
17:00
Jadran
Šumadinac (KG)
1
3
|
29.05.2019 17:00 | Jadran | 1 : 3 | Šumadinac (KG) | |||||
29.05
17:00
Korićani
Pobeda 1926
1
2
|
29.05.2019 17:00 | Korićani | 1 : 2 | Pobeda 1926 |
29.05
FSU Južna pruga
Vihor
1
4
|
29.05.2019 | FSU Južna pruga | 1 : 4 | Vihor |
29.05
17:00
Šarbane
Čučuge
1
1
|
29.05.2019 17:00 | Šarbane | 1 : 1 | Čučuge |
29.05
17:00
Šumadinac (S)
B 2000
1
3
|
29.05.2019 17:00 | Šumadinac (S) | 1 : 3 | B 2000 |
29.05
17:30
Radnički
Real
2
2
|
29.05.2019 17:30 | Radnički | 2 : 2 | Real | |||||
29.05
17:30
Sloboda
Moravac
1
1
|
29.05.2019 17:30 | Sloboda | 1 : 1 | Moravac | |||||
29.05
17:30
Veliko Trnjane
Todorovce
7
0
|
29.05.2019 17:30 | Veliko Trnjane | 7 : 0 | Todorovce | |||||
29.05
17:30
Radnik Sušica
Bratstvo
0
1
|
29.05.2019 17:30 | Radnik Sušica | 0 : 1 | Bratstvo | |||||
29.05
17:30
Milanovo
BSK
1
4
|
29.05.2019 17:30 | Milanovo | 1 : 4 | BSK | |||||
29.05
17:30
Plantaža
Mladost (B)
3
4
|
29.05.2019 17:30 | Plantaža | 3 : 4 | Mladost (B) | |||||
29.05
17:30
Gradac
Marjan MB
8
1
|
29.05.2019 17:30 | Gradac | 8 : 1 | Marjan MB | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo (Š)
Lemind 1953
4
1
|
29.05.2019 17:30 | Jedinstvo (Š) | 4 : 1 | Lemind 1953 |
29.05
18:00
Borac
Mladost
3
0
|
29.05.2019 18:00 | Borac | 3 : 0 | Mladost |
29.05
Konjuh
Rasina
8
2
|
29.05.2019 | Konjuh | 8 : 2 | Rasina | |||||
29.05
Gornji Stepoš
Zdravinje
3
0
|
29.05.2019 | Gornji Stepoš | 3 : 0 | Zdravinje | |||||
29.05
Globoder
Bukovica
2
0
|
29.05.2019 | Globoder | 2 : 0 | Bukovica | |||||
29.05
Sebečevac
Čarapan
7
2
|
29.05.2019 | Sebečevac | 7 : 2 | Čarapan | |||||
29.05
Mudrakovac
Kapidžija
0
1
|
29.05.2019 | Mudrakovac | 0 : 1 | Kapidžija | |||||
29.05
Modrica
Naupare
1
2
|
29.05.2019 | Modrica | 1 : 2 | Naupare | |||||
29.05
Žabare
Mladost VPD
4
0
|
29.05.2019 | Žabare | 4 : 0 | Mladost VPD | |||||
29.05
Parunovac
Borac
6
0
|
29.05.2019 | Parunovac | 6 : 0 | Borac |
29.05
17:00
Mladost
Slatina
1
2
|
29.05.2019 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Slatina |
29.05
17:00
Podunavac
Kaluđerica 1969
0
5
|
29.05.2019 17:00 | Podunavac | 0 : 5 | Kaluđerica 1969 |
29.05
17:30
Mladost Slatina
Rudar
2
3
|
29.05.2019 17:30 | Mladost Slatina | 2 : 3 | Rudar |
29.05
10:00
OFK Bačka (BP)
Petar Puača
2
1
|
29.05.2019 10:00 | OFK Bačka (BP) | 2 : 1 | Petar Puača | |||||
29.05
10:00
RFK N.S. 1921
Radnički (SM)
5
3
|
29.05.2019 10:00 | RFK N.S. 1921 | 5 : 3 | Radnički (SM) | |||||
29.05
10:00
OFK Vršac
Radnički (Z)
1
0
|
29.05.2019 10:00 | OFK Vršac | 1 : 0 | Radnički (Z) | |||||
29.05
10:00
Vojvodina
Proleter (NS)
0
2
|
29.05.2019 10:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Proleter (NS) | |||||
29.05
15:00
Bačka 1901
Hajduk 1912
1
3
|
29.05.2019 15:00 | Bačka 1901 | 1 : 3 | Hajduk 1912 |
29.05
12:00
OFK Bačka (BP)
Petar Puača
5
2
|
29.05.2019 12:00 | OFK Bačka (BP) | 5 : 2 | Petar Puača | |||||
29.05
12:00
Inđija
Dinamo 1945
0
3
|
29.05.2019 12:00 | Inđija | 0 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
29.05
12:00
RFK N.S. 1921
Spartak
1
4
|
29.05.2019 12:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 4 | Spartak | |||||
29.05
12:00
OFK Vršac
Proleter 2006
4
2
|
29.05.2019 12:00 | OFK Vršac | 4 : 2 | Proleter 2006 | |||||
29.05
12:00
Vojvodina
Bečkerek 023
8
0
|
29.05.2019 12:00 | Vojvodina | 8 : 0 | Bečkerek 023 | |||||
29.05
15:00
Bačka 1901
Hajduk 1912
5
1
|
29.05.2019 15:00 | Bačka 1901 | 5 : 1 | Hajduk 1912 |
29.05
17:30
Preporod
Bačka 1901
0
3
|
29.05.2019 17:30 | Preporod | 0 : 3 | Bačka 1901 | |||||
29.05
17:30
Radnički 1905
Đurđin
4
0
|
29.05.2019 17:30 | Radnički 1905 | 4 : 0 | Đurđin | |||||
29.05
18:00
Tavankut
Vinogradar
3
3
|
29.05.2019 18:00 | Tavankut | 3 : 3 | Vinogradar |
29.05
16:00
FMP
OKK Beograd
97
87
|
29.05.2019 16:00 | FMP | 97 : 87 | OKK Beograd | |||||
29.05
18:00
Crvena zvezda MTS
Borac
86
58
|
29.05.2019 18:00 | Crvena zvezda MTS | 86 : 58 | Borac | |||||
29.05
20:00
Dunav
Zlatibor
89
106
|
29.05.2019 20:00 | Dunav | 89 : 106 | Zlatibor |
29.05
19:00
Heba
Jastrebac
32
27
|
29.05.2019 19:00 | Heba | 32 : 27 | Jastrebac |
29.05
20:00
Senta
Potisje Pleteks
36
35
|
29.05.2019 20:00 | Senta | 36 : 35 | Potisje Pleteks |
29.05
19:00
Jagodina 2
Vlasotince
38
16
|
29.05.2019 19:00 | Jagodina 2 | 38 : 16 | Vlasotince |
29.05
20:30
Šabac
BVK Crvena zvezda
8
5
|
29.05.2019 20:30 | Šabac | 8 : 5 | BVK Crvena zvezda | 1:0 |