22.05
10:00
Index
Miletić
9
0
|
22.05.2019 10:00 | Index | 9 : 0 | Miletić | |||||
22.05
17:00
ŽSK
Fruškogorski partizan
2
1
|
22.05.2019 17:00 | ŽSK | 2 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
22.05
17:00
Petrovaradin
Omladinac
0
0
|
22.05.2019 17:00 | Petrovaradin | 0 : 0 | Omladinac | |||||
22.05
17:00
Fruškogorac
Bačka
1
1
|
22.05.2019 17:00 | Fruškogorac | 1 : 1 | Bačka | |||||
22.05
17:00
Mladost
Jedinstvo
1
4
|
22.05.2019 17:00 | Mladost | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
22.05
17:00
TSK
RFK Novi Sad 1921
1
0
|
22.05.2019 17:00 | TSK | 1 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
22.05
17:00
Slavija
OFK Sirig
0
1
|
22.05.2019 17:00 | Slavija | 0 : 1 | OFK Sirig |
22.05
17:00
Backovac Junajted
Parmenac
0
3
|
22.05.2019 17:00 | Backovac Junajted | 0 : 3 | Parmenac | |||||
22.05
17:00
Omladinac
Napredak
4
3
|
22.05.2019 17:00 | Omladinac | 4 : 3 | Napredak | |||||
22.05
17:00
Jedinstvo (GG)
Ozrem
0
0
|
22.05.2019 17:00 | Jedinstvo (GG) | 0 : 0 | Ozrem | |||||
22.05
17:00
Jedinstvo (K)
Jedinstvo (P)
0
0
|
22.05.2019 17:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
22.05
17:00
Slatina
Zadrugar
2
0
|
22.05.2019 17:00 | Slatina | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
22.05
17:00
Ovčar
Rakova
5
0
|
22.05.2019 17:00 | Ovčar | 5 : 0 | Rakova | |||||
22.05
17:00
Lunjevica
Spartak
6
0
|
22.05.2019 17:00 | Lunjevica | 6 : 0 | Spartak | |||||
22.05
17:00
Rudar
Mladost
4
1
|
22.05.2019 17:00 | Rudar | 4 : 1 | Mladost |
22.05
17:00
Vinogradar
Sloga (Ć)
3
1
|
22.05.2019 17:00 | Vinogradar | 3 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
22.05
17:00
Donji Kopaonik
FUD
0
4
|
22.05.2019 17:00 | Donji Kopaonik | 0 : 4 | FUD | |||||
22.05
17:00
Ribnik
Meševo
2
4
|
22.05.2019 17:00 | Ribnik | 2 : 4 | Meševo | |||||
22.05
17:00
Varvarin
Mačkovac
2
5
|
22.05.2019 17:00 | Varvarin | 2 : 5 | Mačkovac | |||||
22.05
17:00
Sloga (M)
Kupci
5
0
|
22.05.2019 17:00 | Sloga (M) | 5 : 0 | Kupci | |||||
22.05
17:00
Šanac
Blagotin
2
3
|
22.05.2019 17:00 | Šanac | 2 : 3 | Blagotin | |||||
22.05
17:00
13. April
Mladost (DK)
5
0
|
22.05.2019 17:00 | 13. April | 5 : 0 | Mladost (DK) | |||||
22.05
17:00
Poljoprivrednik
Čitluk
0
1
|
22.05.2019 17:00 | Poljoprivrednik | 0 : 1 | Čitluk |
22.05
17:30
Sindjelić
Mladost (DD)
3
0
|
22.05.2019 17:30 | Sindjelić | 3 : 0 | Mladost (DD) |
22.05
17:00
Sloga
Naisus 1977
1
3
|
22.05.2019 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Naisus 1977 | |||||
22.05
17:00
OFK Napredak 1929
Mladost (B)
2
0
|
22.05.2019 17:00 | OFK Napredak 1929 | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
22.05
17:00
Doljevac
Zemljoradnik
1
3
|
22.05.2019 17:00 | Doljevac | 1 : 3 | Zemljoradnik | |||||
22.05
17:00
Radnički 1947
Elid
5
0
|
22.05.2019 17:00 | Radnički 1947 | 5 : 0 | Elid | |||||
22.05
17:00
Padina
Moravac
3
4
|
22.05.2019 17:00 | Padina | 3 : 4 | Moravac |
22.05
17:30
Sloga
Jedinstvo (G)
2
2
|
22.05.2019 17:30 | Sloga | 2 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
22.05
17:30
Mladi borac
Železničar
2
2
|
22.05.2019 17:30 | Mladi borac | 2 : 2 | Železničar | |||||
22.05
17:30
Zloćudovo
Šumadija
3
1
|
22.05.2019 17:30 | Zloćudovo | 3 : 1 | Šumadija | |||||
22.05
17:30
Mladost 1959
Vučje
3
3
|
22.05.2019 17:30 | Mladost 1959 | 3 : 3 | Vučje | |||||
22.05
17:30
OFK Brza
Polet
5
2
|
22.05.2019 17:30 | OFK Brza | 5 : 2 | Polet | |||||
22.05
17:30
Progres
OFK Morava
1
3
|
22.05.2019 17:30 | Progres | 1 : 3 | OFK Morava | |||||
22.05
17:30
Čekmin
Kumarevo 65
4
1
|
22.05.2019 17:30 | Čekmin | 4 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
22.05
17:30
Bobište
Umac
3
2
|
22.05.2019 17:30 | Bobište | 3 : 2 | Umac |
22.05
17:30
Midžor (K)
OFK Rtanj
4
0
|
22.05.2019 17:30 | Midžor (K) | 4 : 0 | OFK Rtanj | |||||
22.05
17:30
Ozren
Malinik
4
3
|
22.05.2019 17:30 | Ozren | 4 : 3 | Malinik | |||||
22.05
17:30
OFK Knjaz
Omladinac
1
2
|
22.05.2019 17:30 | OFK Knjaz | 1 : 2 | Omladinac | |||||
22.05
17:30
OFK 019
Bučje Podvis
5
0
|
22.05.2019 17:30 | OFK 019 | 5 : 0 | Bučje Podvis | |||||
22.05
17:30
Graničar
Radnički 1946
3
0
|
22.05.2019 17:30 | Graničar | 3 : 0 | Radnički 1946 | |||||
22.05
17:30
Rudar Vrška Čuka
Velika Jasikova
3
0
|
22.05.2019 17:30 | Rudar Vrška Čuka | 3 : 0 | Velika Jasikova | |||||
22.05
17:30
Kosovo
Trebič
2
0
|
22.05.2019 17:30 | Kosovo | 2 : 0 | Trebič |
22.05
17:00
Jedinstvo (GM)
Mladost (L)
3
0
|
22.05.2019 17:00 | Jedinstvo (GM) | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
22.05
17:00
Palilulac
Vrtište
3
1
|
22.05.2019 17:00 | Palilulac | 3 : 1 | Vrtište | |||||
22.05
17:00
Crvena zastava
Čegar 2013
5
1
|
22.05.2019 17:00 | Crvena zastava | 5 : 1 | Čegar 2013 | |||||
22.05
17:00
Mladost (DK)
Morava
1
1
|
22.05.2019 17:00 | Mladost (DK) | 1 : 1 | Morava | |||||
22.05
17:00
Sloboda
Rudar
3
2
|
22.05.2019 17:00 | Sloboda | 3 : 2 | Rudar | |||||
22.05
17:00
Omladinac (GK)
Budućnost
6
0
|
22.05.2019 17:00 | Omladinac (GK) | 6 : 0 | Budućnost | |||||
22.05
17:00
Stevan Nešticki
Vulkan 1963
3
0
|
22.05.2019 17:00 | Stevan Nešticki | 3 : 0 | Vulkan 1963 |
22.05
17:30
Mineral 2015
Partizan
3
1
|
22.05.2019 17:30 | Mineral 2015 | 3 : 1 | Partizan | |||||
22.05
17:30
Mladost
Metalac
4
1
|
22.05.2019 17:30 | Mladost | 4 : 1 | Metalac | |||||
22.05
17:30
Progorelica
Tavnik
1
4
|
22.05.2019 17:30 | Progorelica | 1 : 4 | Tavnik | |||||
22.05
17:30
Borac (V)
Mladi radnik 1925
1
2
|
22.05.2019 17:30 | Borac (V) | 1 : 2 | Mladi radnik 1925 | |||||
22.05
17:30
Zvezda
Lazac
0
0
|
22.05.2019 17:30 | Zvezda | 0 : 0 | Lazac | |||||
22.05
17:30
Jovo Kursula
Jedinstvo (G)
2
1
|
22.05.2019 17:30 | Jovo Kursula | 2 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
22.05
17:30
Bogutovačka Banja
Borac (A)
1
2
|
22.05.2019 17:30 | Bogutovačka Banja | 1 : 2 | Borac (A) | |||||
22.05
17:30
Mlada krila
Jedinstvo (D)
1
1
|
22.05.2019 17:30 | Mlada krila | 1 : 1 | Jedinstvo (D) |
22.05
17:00
Sloga (M)
BSK
5
1
|
22.05.2019 17:00 | Sloga (M) | 5 : 1 | BSK |
22.05
17:00
Kopljari
Borac
3
0
|
22.05.2019 17:00 | Kopljari | 3 : 0 | Borac |
22.05
17:30
Sloboda
Budućnost (PD)
6
5
|
22.05.2019 17:30 | Sloboda | 6 : 5 | Budućnost (PD) |
22.05
17:00
Kozara
Borac
2
2
|
22.05.2019 17:00 | Kozara | 2 : 2 | Borac | |||||
22.05
17:00
Rudar Prijedor
Željezničar
1
0
|
22.05.2019 17:00 | Rudar Prijedor | 1 : 0 | Željezničar | |||||
22.05
17:00
Podrinje
Sloga
0
2
|
22.05.2019 17:00 | Podrinje | 0 : 2 | Sloga |
22.05
17:00
Sutjeska
Tekstilac
0
0
|
22.05.2019 17:00 | Sutjeska | 0 : 0 | Tekstilac | |||||
22.05
17:00
Drina
Sloboda
1
1
|
22.05.2019 17:00 | Drina | 1 : 1 | Sloboda | |||||
22.05
17:00
Alfa Modriča
Slavija
1
0
|
22.05.2019 17:00 | Alfa Modriča | 1 : 0 | Slavija |
22.05
17:00
Inđija
Dinamo
3
0
|
22.05.2019 17:00 | Inđija | 3 : 0 | Dinamo |
22.05
17:00
Sloga
Crvena zvezda
0
0
|
22.05.2019 17:00 | Sloga | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
22.05
14:30
Mašinac Trejs PZP
Spartak
2
1
|
22.05.2019 14:30 | Mašinac Trejs PZP | 2 : 1 | Spartak |
22.05
12:00
Železničar
OFK Bačka (BP)
2
1
|
22.05.2019 12:00 | Železničar | 2 : 1 | OFK Bačka (BP) | |||||
22.05
16:00
Radnički (Z)
Borac (NS)
2
0
|
22.05.2019 16:00 | Radnički (Z) | 2 : 0 | Borac (NS) | |||||
22.05
14:00
Bačka 1901
Proleter (NS)
1
1
|
22.05.2019 14:00 | Bačka 1901 | 1 : 1 | Proleter (NS) |
22.05
14:00
Železničar
OFK Bačka (BP)
2
1
|
22.05.2019 14:00 | Železničar | 2 : 1 | OFK Bačka (BP) |
22.05
10:00
Vojvodina
Petrika
1
1
|
22.05.2019 10:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Petrika |
22.05
17:00
Čantavir
Tavankut
4
2
|
22.05.2019 17:00 | Čantavir | 4 : 2 | Tavankut |
22.05
Vučice
Jagodina
2
0
|
22.05.2019 | Vučice | 2 : 0 | Jagodina | |||||
22.05
Rosulja 2014
Preševo
2
3
|
22.05.2019 | Rosulja 2014 | 2 : 3 | Preševo | |||||
22.05
Morava
Mašinac
1
2
|
22.05.2019 | Morava | 1 : 2 | Mašinac | |||||
22.05
Radnički 2012
Napredak junior 2018
6
0
|
22.05.2019 | Radnički 2012 | 6 : 0 | Napredak junior 2018 | |||||
22.05
Jedinstvo 2014
Lavice Dubočica
5
1
|
22.05.2019 | Jedinstvo 2014 | 5 : 1 | Lavice Dubočica | |||||
22.05
Levač
Krstarica
0
2
|
22.05.2019 | Levač | 0 : 2 | Krstarica | |||||
22.05
Jagodina
Majdanpek
4
0
|
22.05.2019 | Jagodina | 4 : 0 | Majdanpek | |||||
22.05
Krstarica
Jedinstvo 2014
7
2
|
22.05.2019 | Krstarica | 7 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
22.05
Lavice Dubočica
Radnički 2012
0
3
|
22.05.2019 | Lavice Dubočica | 0 : 3 | Radnički 2012 | |||||
22.05
Kolibri
Morava
2
1
|
22.05.2019 | Kolibri | 2 : 1 | Morava | |||||
22.05
Mašinac
Rosulja 2014
8
0
|
22.05.2019 | Mašinac | 8 : 0 | Rosulja 2014 | |||||
22.05
Preševo
Vučice
10
0
|
22.05.2019 | Preševo | 10 : 0 | Vučice |
22.05
20:00
FMP
Crvena zvezda MTS
62
77
|
22.05.2019 20:00 | FMP | 62 : 77 | Crvena zvezda MTS | |||||
22.05
18:00
Zlatibor
OKK Beograd
74
87
|
22.05.2019 18:00 | Zlatibor | 74 : 87 | OKK Beograd | |||||
22.05
20:00
Dunav
Borac
72
80
|
22.05.2019 20:00 | Dunav | 72 : 80 | Borac |
22.05
18:00
Sivac 69
Crvena Zvezda
37
25
|
22.05.2019 18:00 | Sivac 69 | 37 : 25 | Crvena Zvezda | |||||
22.05
19:00
Banatski Karlovac
Dolovo
30
23
|
22.05.2019 19:00 | Banatski Karlovac | 30 : 23 | Dolovo |
22.05
20:30
Radnički
Rekreativo
27
23
|
22.05.2019 20:30 | Radnički | 27 : 23 | Rekreativo |
22.05
Hajduk
Hercegovac
27
30
|
22.05.2019 | Hajduk | 27 : 30 | Hercegovac |
22.05
18:00
Proleter (Ž)
Mokrin
26
17
|
22.05.2019 18:00 | Proleter (Ž) | 26 : 17 | Mokrin |
22.05
20:00
Šabac
Partizan
21
19
|
22.05.2019 20:00 | Šabac | 21 : 19 | Partizan | |||||
22.05
16:30
BVK Crvena zvezda
KVK Radnički
11
4
|
22.05.2019 16:30 | BVK Crvena zvezda | 11 : 4 | KVK Radnički |