XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 518 utakmica za dan
Nedelja, 26 Maj 2019

Fudbal

26.05.2019 17:00 Dinamo : Inđija
26.05.2019 16:30 Železničar : Hajduk 1912
26.05.2019 10:00 Kabel : Bačka 1901
26.05.2019 16:30 Borac : Dunav
26.05.2019 17:00 Provo : FAP
26.05.2019 17:00 Radan : Dunav
26.05.2019 11:00 Car Konstantin : Budućnost
26.05.2019 17:00 Zaplanjac : Jedinstvo (P)
26.05.2019 17:00 Jedinstvo : Lokomotiva
26.05.2019 16:30 Vojvodina 1928 : Radnički (S)
26.05.2019 16:30 Mladost (O) : BAK
26.05.2019 16:30 Hajduk (D) : Sremac Vojka
26.05.2019 16:30 LSK Laćarak : 1. Maj Ruma
26.05.2019 16:30 Podunavac : Jedinstvo (SP)
26.05.2019 16:30 Borac (Š) : Tatra
26.05.2019 16:30 Jugović : Hajduk (Č)
26.05.2019 16:00 Mladost (T) : Polet (K)
26.05.2019 16:00 Mladost (BP) : Budućnost
26.05.2019 16:00 Radnički 1912 : OFK Mladost APA
26.05.2019 16:00 Bajša : BSK
26.05.2019 16:00 Bačka : Radnički (S)
26.05.2019 16:00 Tavankut : Tekstilac
26.05.2019 17:00 Vodojaža : Apolon 2018
26.05.2019 17:00 Polet : Šumadija (T)
26.05.2019 17:00 Real : Karađorđe
26.05.2019 17:00 OFK Napredak : Rudar
26.05.2019 17:00 RSK : Karađorđe
26.05.2019 17:00 Borac 1932 : Morava
26.05.2019 17:00 Partizan 1945 : OFK Aranđelovac 1979
26.05.2019 17:00 Udarnik : VGSK
26.05.2019 17:00 Zvižd : Mladi borac
26.05.2019 17:00 Homoljac : Petar Dobrnjac
26.05.2019 17:00 Železničar : Radnički Šabački
26.05.2019 17:00 Brezovica : Radjevac
26.05.2019 17:00 OFK Osečina : Radnički Stobeks
26.05.2019 17:00 Vrelo Sport : Borac
26.05.2019 17:00 Sloboda : Polet (T)
26.05.2019 17:00 Orlovac : Sevojno
26.05.2019 17:00 Sloga (S) : Prijevor
26.05.2019 17:00 Zlatar : Polimlje
26.05.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Sloga (BB)
26.05.2019 17:30 Jedinstvo (GS) : Jablanica
26.05.2019 17:30 OFK Brzi Brod : Mladost (B)
26.05.2019 17:30 Vlasina : Vranjska Banja
26.05.2019 11:00 Jedinstvo (P) : Mladost (M)
26.05.2019 17:30 Morava 1918 : Bošnjane
26.05.2019 17:30 Dragocvet : Jastrebac (B)
26.05.2019 17:30 Župa : Juhor
26.05.2019 17:30 Rembas : Žitorađa
26.05.2019 17:30 OFK Lugomir : Napredak (D)
26.05.2019 17:30 Levač : Jedinstvo (M)
26.05.2019 17:30 Majdanpek : Orljane
26.05.2019 17:30 Kablovi : BSK
26.05.2019 17:30 OFK Slatina : Hajduk Veljko
26.05.2019 17:30 Bukovik : Brodoremont
26.05.2019 17:30 Moravica : Svrljig
26.05.2019 17:30 Malošište : Naša krila 1936
26.05.2019 10:00 Torlak : Komgrap
26.05.2019 11:00 Hajduk : Sremčica
26.05.2019 17:00 Leštane : Budućnost
26.05.2019 17:00 BSK Batajnica : Napredak
26.05.2019 17:00 Lehel : Vojvodina
26.05.2019 17:00 Omladinac FAM : Rusanda
26.05.2019 17:00 Naftagas : Delija
26.05.2019 17:00 Radnički 1911 : Proleter 2006
26.05.2019 17:00 Borac : 2. Oktobar
26.05.2019 17:00 Crvena Zvezda (RS) : Crvena zvezda (VS)
26.05.2019 17:30 Borac 46 : Hercegovac
26.05.2019 17:30 Slavija : Stari Grad
26.05.2019 17:30 Tvrđava : OFK Odžaci
26.05.2019 17:30 Budućnost (P) : ŽAK
26.05.2019 17:30 Lipar : Kula
26.05.2019 17:30 Radnički 1918 : Polet (S)
26.05.2019 17:30 Krila Krajine : Kulpin
26.05.2019 17:30 Rusin : Vojvodina (T)
26.05.2019 17:00 Borac : Lokomotiva
26.05.2019 17:00 Trnava : Banja
26.05.2019 17:00 Vinča : Omladinac
26.05.2019 17:00 Plaskovac : Junkovac
26.05.2019 17:00 Prvi srpski ustanak : Mladost MG
26.05.2019 17:00 ŽSK : Mladi rudar 1954
26.05.2019 17:30 OFK Sirig : TSK
26.05.2019 17:30 Jedinstvo : Fruškogorac
26.05.2019 17:30 Bačka : Petrovaradin
26.05.2019 17:00 Jadran : Obilić
26.05.2019 17:00 Iskra : Đurđin
26.05.2019 17:00 Sutjeska : Panonija IM Topola
26.05.2019 17:00 Senta : Vojvodina
26.05.2019 17:30 Kušiljevo : Mladost (K)
26.05.2019 17:30 Napredak : Mladost (D)
26.05.2019 10:00 Omladinac : Juhor
26.05.2019 17:30 OFK Batinac : Partizan
26.05.2019 17:30 Resavac : OFK Bratstvo
26.05.2019 17:30 Mladost (S) : Bratstvo
26.05.2019 17:00 Srem : Borac (P)
26.05.2019 17:00 Poštar Zvezdara : Balkan Mirijevo
26.05.2019 17:00 PKB Kovilovo : Borac (O)
26.05.2019 17:00 Atakante : Institut
26.05.2019 17:00 Sinđelić : Crvenka
26.05.2019 17:00 Šumadinac : Rakovica
26.05.2019 17:00 Strelac : Rušanj
26.05.2019 17:00 Omladinac : Duboko
26.05.2019 17:00 Lisović : Zabrežje
26.05.2019 17:00 Mladost (B) : Borac
26.05.2019 10:00 Radnički : Budućnost
26.05.2019 17:00 Mladost (C) : Zvezda
26.05.2019 17:00 Kosmaj : Pudarci
26.05.2019 10:00 Dunavac : Selo Mladenovac
26.05.2019 17:00 Šumadija : Boleč
26.05.2019 17:00 Vrčin : Kosmajac
26.05.2019 11:00 Ropočevo : Kovačevac
26.05.2019 12:30 Vinča : Velika Krsna
26.05.2019 17:00 Rudar : Backovac Junajted
26.05.2019 17:00 Mladost : Lunjevica
26.05.2019 17:00 Spartak : Ovčar
26.05.2019 11:00 Rakova : Slatina
26.05.2019 17:00 Zadrugar : Jedinstvo (K)
26.05.2019 17:00 Jedinstvo (P) : Jedinstvo (GG)
26.05.2019 17:00 Ozrem : Omladinac
26.05.2019 17:00 Napredak : Parmenac
26.05.2019 17:30 Radnik : Napredak
26.05.2019 17:30 Popovići Vrnjci : Gruža
26.05.2019 17:30 Granit : Kraljevo Hajduk
26.05.2019 17:30 Ribnica : Rudar
26.05.2019 17:30 Stubal : Mataruge
26.05.2019 11:00 Proleter : Budućnost
26.05.2019 17:30 Ibar : OFK Ras
26.05.2019 17:30 Sloga (Ć) : Poljoprivrednik
26.05.2019 17:30 Mladost (DK) : Šanac
26.05.2019 17:30 Mačkovac : Ribnik
26.05.2019 17:30 Meševo : Donji Kopaonik
26.05.2019 17:30 FUD : Vinogradar
26.05.2019 17:30 Mladi Borac : Sloga (LŠ)
26.05.2019 17:30 Podrinje : Sloga (BO)
26.05.2019 17:30 Mladost (PR) : Cer
26.05.2019 17:30 Dušan Silni : Hajduk Stanko
26.05.2019 17:30 Duško : Karađorđe
26.05.2019 17:30 Mladost (DD) : Jedinstvo (ŠT)
26.05.2019 17:30 Crvena zvezda : Jedinstvo (V)
26.05.2019 17:30 Vojvodina (S) : Polet
26.05.2019 17:30 Dolina : Sloga (BNS)
26.05.2019 17:30 Vulturul : Spartak 1911
26.05.2019 17:30 Strela : Partizan (G)
26.05.2019 17:30 Radnički (B) : Borac (St)
26.05.2019 17:30 Partizan (U) : Jugoslavija
26.05.2019 17:00 Budućnost : Rudar (K)
26.05.2019 17:00 Železničar : Omladinac (Š)
26.05.2019 17:00 Sloga (B) : Borac (Ž)
26.05.2019 17:00 Obilić : Mlava (ML)
26.05.2019 17:00 Padina : Sloga
26.05.2019 17:00 Moravac : Radnički 1947
26.05.2019 17:00 Elid : Doljevac
26.05.2019 17:00 Mladost (B) : Radnički 1924
26.05.2019 17:00 Napredak 2012 : Rasovača
26.05.2019 17:00 Palilula : Naisus 1977
26.05.2019 17:30 Nemetali : Poreč
26.05.2019 17:30 Sloga : Radnički (K)
26.05.2019 17:00 ZSK : Rubribreza
26.05.2019 17:00 Ribnikar : Kolubara 2
26.05.2019 17:00 Mladost : Tulari
26.05.2019 17:00 Trlić : OFK Brđanac
26.05.2019 17:00 Iskra : Sovljak
26.05.2019 17:00 Šumadinac (KG) : Korićani
26.05.2019 17:00 Sloga (D) : Jadran
26.05.2019 17:00 Jedinstvo : Borac (D)
26.05.2019 17:00 Kutlovo : Sloboda
26.05.2019 17:00 Šumadija 1934 : Budućnost
26.05.2019 17:00 OFK Bagremar : Srbija
26.05.2019 17:00 Mladost (P) : Erdoglija 1931
26.05.2019 17:00 Jedinstvo : Višesava
26.05.2019 17:00 Sečica : Polet
26.05.2019 17:00 Ježevica : Omladinac
26.05.2019 17:00 Prvi partizan : Lazarica
26.05.2019 17:00 Lauš : Savinac
26.05.2019 17:30 OFK Rtanj : Kosovo
26.05.2019 17:30 Trebič : Rudar Vrška Čuka
26.05.2019 17:30 Radnički 1946 : OFK 019
26.05.2019 17:30 Bučje Podvis : OFK Knjaz
26.05.2019 17:30 Omladinac : Ozren
26.05.2019 17:30 Sloga (M) : Midžor (K)
26.05.2019 17:00 Gnjilan : Senjak
26.05.2019 17:00 Spartak : Vladimir Durković
26.05.2019 17:00 Dragoš : Mladost
26.05.2019 17:00 Stevan Nešticki : Jedinstvo (GM)
26.05.2019 17:00 Proleter : Omladinac (GK)
26.05.2019 17:00 Budućnost : Sloboda
26.05.2019 11:00 Rudar : Mladost (DK)
26.05.2019 17:00 Morava : Crvena zastava
26.05.2019 17:00 Čegar 2013 : Palilulac
26.05.2019 17:00 Vrtište : Mladost (L)
26.05.2019 16:00 Oskar : Ropotovo
26.05.2019 13:00 Mineralac : Rudar
26.05.2019 16:00 Kusce : Glama
26.05.2019 17:00 Joševa : Dimitrije Tucović
26.05.2019 17:00 Mladost : Pambukovica
26.05.2019 17:00 OFK Paljuvi : Vrelo
26.05.2019 17:00 Polet (T) : Polet (DL)
26.05.2019 17:00 Šarbane : Čučuge
26.05.2019 17:30 Vinogradar : Obilić
26.05.2019 17:30 Titel : Čenej
26.05.2019 17:30 Borac : Hajduk
26.05.2019 17:30 Sloga (M) : Janošik
26.05.2019 17:30 Ševac : Karaš (K)
26.05.2019 17:30 Karaš (J) : Hajdučica
26.05.2019 17:30 Partizan (K) : Ratar
26.05.2019 17:30 Dobrica : Vinogradar
26.05.2019 17:30 Borac (VS) : Borac (VG)
26.05.2019 17:30 Ušće : Mladost
26.05.2019 17:30 14. Oktobar : Omladinac
26.05.2019 17:30 Gradina : Polet 57
26.05.2019 17:30 Sloga (L) : Rubin
26.05.2019 17:30 Velika Drenova : Trudbenik
26.05.2019 17:30 Vinorača : Morava
26.05.2019 17:30 Ursule : Kupinovac
26.05.2019 17:30 Mladost (G) : Vinogradar
26.05.2019 17:30 Partizan : Osaonica
26.05.2019 17:30 Sloga : Sinđelić 1934
26.05.2019 17:30 Mladost (GM) : Mladost (J)
26.05.2019 17:30 Orlovi : Budućnost
26.05.2019 17:30 Rudar (SR) : Radnički
26.05.2019 17:30 Napredak : Beljanica
26.05.2019 11:00 Žabari : Rajac
26.05.2019 17:00 Lukavac : Komanice
26.05.2019 17:00 Borac : Milenko Pavlović
26.05.2019 17:00 Mladost (L) : Jadar 2013
26.05.2019 17:00 Popadić : Mladost (VK)
26.05.2019 17:00 Stari drugari : Polet
26.05.2019 11:00 13. Maj : Sparta Železnik
26.05.2019 10:00 Penjarol : Rekreativo 011
26.05.2019 17:00 Umka : Busije
26.05.2019 16:00 Dedinje : Mladi Proleter
26.05.2019 18:00 011 : Novi Beograd
26.05.2019 14:00 Posavac Tišma : BUSK
26.05.2019 17:00 Pionir : Minel
26.05.2019 17:00 Sveti Stefan : PKB Padinska Skela
26.05.2019 17:00 Poštar : Avala
26.05.2019 17:00 Pinosava : Siti Sport Klub
26.05.2019 17:00 Lepušnica : Heroj Polet
26.05.2019 17:30 Partizan : Mlada krila
26.05.2019 17:30 Jedinstvo (D) : Bogutovačka Banja
26.05.2019 17:30 Borac (A) : Jovo Kursula
26.05.2019 17:30 Jedinstvo (G) : Zvezda
26.05.2019 17:30 Lazac : Borac (V)
26.05.2019 17:30 Tavnik : Mladost
26.05.2019 11:00 Metalac : Mineral 2015
26.05.2019 17:00 Partizan : Marjan
26.05.2019 11:00 Karađorđe (V) : Udarnik Trska 1947
26.05.2019 17:00 Karađorđe 2013 (Viš) : Sloga (M)
26.05.2019 17:00 BSK : Mladi radnik
26.05.2019 17:00 Omladinac-Šumadinac : Sloga (Z)
26.05.2019 17:00 Bega : Terekves
26.05.2019 17:00 Omladinac : Proleter
26.05.2019 17:00 Jedinstvo : 1.Oktobar
26.05.2019 17:00 Vojvodina : Napredak (BT)
26.05.2019 17:00 Napredak (Č) : Roham
26.05.2019 17:30 Velika Reka : Sloga
26.05.2019 17:30 Vidojevica : Antimon
26.05.2019 17:30 Rudar : Jadar (ST)
26.05.2019 17:30 Jedinstvo : Milan Orlić
26.05.2019 17:30 Jadar 1961 (GD) : Prva Iskra
26.05.2019 17:30 Borac : Mladost
26.05.2019 17:00 Jasenica : Kopljari
26.05.2019 17:00 Sloga : Trešnjevica
26.05.2019 17:00 Mladost (J) : Brezovac
26.05.2019 17:00 Radoje Domanović : Vrbica
26.05.2019 11:00 B 2000 : Borac
26.05.2019 17:00 Ranilović : Šamot
26.05.2019 11:00 Lemind 1953 : Radnički
26.05.2019 17:30 Marjan MB : Jedinstvo (Š)
26.05.2019 17:30 Mladost (B) : Gradac
26.05.2019 17:30 BSK : Plantaža
26.05.2019 11:00 Bratstvo : Milanovo
26.05.2019 17:30 Todorovce : Radnik Sušica
26.05.2019 17:30 Moravac : Veliko Trnjane
26.05.2019 17:30 Real : Sloboda
26.05.2019 17:30 Gorki : Budućnost 1929 (ZM)
26.05.2019 17:30 Zadrugar : Drina
26.05.2019 17:30 Premijer : Napredak
26.05.2019 17:30 Mladost : Sloga (KR)
26.05.2019 17:30 Sloga (MA) : Pričinović
26.05.2019 17:30 Sava : Dobrava
26.05.2019 11:00 Provo 2015 : Rankovac
26.05.2019 17:30 Šipurske livade : Trešnjevka
26.05.2019 17:00 Tisa : Jedinstvo (SK)
26.05.2019 17:00 Slavija : Tornjoš
26.05.2019 17:00 Bačka : Hajduk
26.05.2019 17:00 Jedinstvo (M) : Šampion
26.05.2019 17:00 Tromedja : AFK
26.05.2019 17:00 Čoka : Graničar
26.05.2019 17:00 Jadran : Horgoš 1911
26.05.2019 18:00 Naša Zvezda : Sloga
26.05.2019 18:00 Krivanj : Maglić
26.05.2019 18:00 Neštin : Bačka 1945
26.05.2019 18:00 Mladost : Bačka (D)
26.05.2019 18:00 Slavija : Bački Hajduk
26.05.2019 17:00 Sloga (L) : Polet (V)
26.05.2019 17:00 Dizel : Desine
26.05.2019 17:00 Napredak 1934 : Žika Marković Uča
26.05.2019 17:00 Napredak (P) : Sloga (M)
26.05.2019 17:00 Sirakovo : Stig 1955
26.05.2019 17:00 Mladost (B) : Vihor
26.05.2019 17:00 Zadrugar (T) : Rade Milošević
26.05.2019 17:00 BSK : Bata Bulić
26.05.2019 17:00 Radnički (K) : Jedinstvo (K)
26.05.2019 17:00 Napredak 1936 : Integral
26.05.2019 17:00 Manastirica : Omladinac (B)
26.05.2019 17:00 Sloga 1952 : Napredak (S)
26.05.2019 17:00 Mladost Radost : Sloboda
26.05.2019 17:00 Obilić : Budućnost
26.05.2019 17:00 Eđšeg : Pobeda
26.05.2019 17:00 Jedinstvo : Mladost (R)
26.05.2019 17:30 Egeta : Napredak
26.05.2019 17:30 Mala Vrbica : Pontes
26.05.2019 17:30 Koča Andjelković : Rtkovo
26.05.2019 17:30 Lokomotiva : Kladušnica
26.05.2019 17:30 Omladinac : Milutinovac
26.05.2019 17:00 Ivanča : Šepšin
26.05.2019 17:00 Napredak : Borac
26.05.2019 17:00 Vlaška : Omladinac
26.05.2019 17:00 OFK Student : Sloga
26.05.2019 BIP : Kej
26.05.2019 11:00 Prijatelji : Budućnost
26.05.2019 Malba : Čačak 94
26.05.2019 11:00 Mršinci : Planinac
26.05.2019 Vujan : Mladost (A)
26.05.2019 17:00 Landol : Skobalj
26.05.2019 17:00 Omladinac : Vučak
26.05.2019 17:00 Stari Hrast 2018 : Zeppelin 026
26.05.2019 17:00 Budućnost : Vrbovac
26.05.2019 17:00 Hajduk Veljko 1934 : Jezava
26.05.2019 17:00 Drugovac : Badljevica
26.05.2019 17:00 Lunjevac : Petrijevac
26.05.2019 17:00 Partizan : Mladost
26.05.2019 17:00 Terekveš : Omladinac (D)
26.05.2019 17:00 Jedinstvo : Omladinac (B)
26.05.2019 17:00 Dunav : Zadrugar
26.05.2019 17:00 Aleksa Šantić : Hajduk
26.05.2019 17:00 OFK Šikara : Kordun
26.05.2019 17:30 Pobeda 1976 : Jastrebac
26.05.2019 17:30 Polet (V) : Jedinstvo
26.05.2019 11:00 OFK Rutevac 1908 : OFK Sloga
26.05.2019 11:00 Borac : Gredetin
26.05.2019 17:00 Hajduk : Elektrovojvodina
26.05.2019 17:00 Solid : Udarnik Višnjevac
26.05.2019 17:00 Žednik : Lokomotiva
26.05.2019 17:00 Bikovo : OFK Mala Bosna 2015
26.05.2019 17:30 Velereč 94 : Takovski Ustanak
26.05.2019 17:30 Šumadija : Donja Vrbava
26.05.2019 17:30 Brezak : Šilopaj
26.05.2019 17:30 Omladinac : Ozremica
26.05.2019 17:30 FC Stella Rossa : Jablanica
26.05.2019 17:00 Voćar : Radnički
26.05.2019 17:00 Brezova : Bratstvo
26.05.2019 17:00 Gradina : Gorušica
26.05.2019 17:00 Vrelo : Sloga
26.05.2019 17:00 Dedinje Junajted : Prilike
26.05.2019 10:00 Baličevac : Borac
26.05.2019 17:00 Arbanasce : Koprijan
26.05.2019 17:00 Jedinstvo : Palilulac
26.05.2019 17:00 Sloga : Napredak
26.05.2019 17:00 Košutnjak : Zastava
26.05.2019 17:00 Kolonija : Maršić
26.05.2019 17:00 Ćava : Sloga Lužnice 2016
26.05.2019 17:00 Vinogradi DB : OFK Žeželj
26.05.2019 17:30 Duškovci : Borac
26.05.2019 17:30 Trešnjica : Blagaja
26.05.2019 17:30 Gorobilje : Avijatičar
26.05.2019 14:00 Glumač : Plavi Tok
26.05.2019 14:30 Dobrinjac : Bakionica
26.05.2019 17:00 OFK Tamnič : Urovica
26.05.2019 17:00 Mladost : Slatina
26.05.2019 11:00 Miloševo : OFK Sikole
26.05.2019 17:00 Polet : Vrelo
26.05.2019 17:30 10. februar : Marina Kutina
26.05.2019 17:30 Knežica : Toplica
26.05.2019 11:00 Verko : Mrovska
26.05.2019 11:00 Petrovac 74 : Sparta
26.05.2019 11:00 Hajduk : Mladost 2013
26.05.2019 11:00 Skupljen 2013 : Mladost (Z)
26.05.2019 17:00 Šumadija : Sloga
26.05.2019 17:00 OFK Juhor 2016 : Donja Mutnica
26.05.2019 17:00 Razvitak : ISK Izvor
26.05.2019 17:00 Budućnost : Heroj
26.05.2019 17:00 Napredak : Jedinstvo
26.05.2019 17:30 Mladost 1981 : Omladinac
26.05.2019 17:30 Studen Vitez : Budućnost
26.05.2019 11:00 Atletiko : Gornje Krajince
26.05.2019 11:00 SU Donja Lomnica : Turekovac
26.05.2019 11:00 Rudar 1973 : Gornje Sinkovce
26.05.2019 11:00 Mladost Slatina : OFK Jelen
26.05.2019 11:00 Rudar : Jedinstvo
26.05.2019 11:00 Galeb : Cerić
26.05.2019 11:00 Bojić : OFK Varna
26.05.2019 11:00 Mladost Svileuva : Korman
26.05.2019 11:00 Žabar : Borac BTG
26.05.2019 11:00 Bair : Omladinac
26.05.2019 11:00 Radnik : Napredak
26.05.2019 11:00 Mladost (O) : Mladost (MM)
26.05.2019 18:00 Omladinac : GFK Tabane
26.05.2019 18:00 Sloboda : Domaćin
26.05.2019 18:00 Dobra Voda : Trnava
26.05.2019 18:00 Belica : Dražmirovac
26.05.2019 18:00 Crni Vrh : Napredak
26.05.2019 17:00 Dunav : Batovac
26.05.2019 17:00 Sopot : Mip Majdan
26.05.2019 17:00 Moravac 1933 : Morava 1932
26.05.2019 17:00 Sloga (Ć) : BSK 1931
26.05.2019 17:00 Ljubičevo : Proleter 1932
26.05.2019 17:00 Sloga (D) : Metalac
26.05.2019 17:00 Zemljoradnik : Vojvoda Milenko
26.05.2019 17:00 Napredak (B) : Beli Orao
26.05.2019 17:00 Mlava (B) : Sloga 1936
26.05.2019 11:00 Culjković : POFK Letnjikovac
26.05.2019 11:00 Dumača : Omladinac
26.05.2019 17:30 Pocerina : Lipolist
26.05.2019 11:00 OFK Stublenica : Dokmir
26.05.2019 11:00 Murgaš : Jedinstvo
26.05.2019 11:00 Kolubara : Vukona
26.05.2019 11:00 Brgule : OFK Takovo
26.05.2019 11:00 Omladinac : Zvizdar
26.05.2019 17:00 Telečka : Stanišić 1920
26.05.2019 17:00 Jedinstvo Lemeš : Sport
26.05.2019 17:30 Borac (BG) : Graničar (R)
26.05.2019 17:00 Dinamo (S) : Dinamo 1923
26.05.2019 17:00 Krilaš : Radnik
26.05.2019 10:00 Čestin : Jedinstvo
26.05.2019 11:00 Bujačić : OFK Senjak
26.05.2019 11:00 Beloševac : Mali korak
26.05.2019 17:00 OFK Povlen : Dračić 2018
26.05.2019 14:00 Zadrugar : Kotešica
26.05.2019 17:00 Gornji Lajkovac : Toplica
26.05.2019 14:00 Proleter : Babajić
26.05.2019 17:00 Joks Junajted : Tolić
26.05.2019 17:30 Resava : Resavac
26.05.2019 17:30 Rudar : Mladi Borac
26.05.2019 17:30 Mladi Radnik : Sinđelić
26.05.2019 17:00 Proleter : Kolubara
26.05.2019 17:00 Ratkovac : Nepričava
26.05.2019 17:00 Napredak : Jednota
26.05.2019 17:00 Jedinstvo (M) : Erdevik 2017
26.05.2019 17:00 Jedinstvo (LJ) : Omladinac
26.05.2019 17:00 Sremac : Borac
26.05.2019 17:00 Graničar : OFK Bačinci
26.05.2019 17:00 OFK Bingula : Sinđelić
26.05.2019 13:00 Omladinac : Stara Čaršija
26.05.2019 13:00 Vinogradar : Jugovići
26.05.2019 13:00 Stevka Božurevka : Topoljak
26.05.2019 13:00 Borjak 2013 : Mladost
26.05.2019 17:30 Studenac : Jelav
26.05.2019 17:30 Sloga : Hajduk
26.05.2019 17:30 Gučevo 1929 : TE Gučevo
26.05.2019 17:30 Granit : Mladost (G)
26.05.2019 17:30 Mladost (DB) : Luk
26.05.2019 17:00 Pek : Dunavac
26.05.2019 17:00 Stiški Kurjak : Kumane
26.05.2019 17:00 Mirko Tomić : Baštovan 2015
26.05.2019 17:00 Sloga : Ram
26.05.2019 17:00 Srednjevo : Mladi Borac
26.05.2019 11:00 Stig (MC) : Napredak 1927
26.05.2019 11:00 BSK 1924 : Stig (C)
26.05.2019 11:00 Sloga 1945 : Jedinstvo (S)
26.05.2019 17:00 Dobrača : Kremenac
26.05.2019 17:00 Hajduk : Azbest
26.05.2019 17:00 Mladost 1970 : Mrčkovac
26.05.2019 17:00 Barič : Električar
26.05.2019 Jezero : Selanac
26.05.2019 Crnča : Čobanče
26.05.2019 17:00 Tisa 1933 : KSK Konak 1926
26.05.2019 17:00 Proleter : Zlatica
26.05.2019 17:00 Partizan : Borac
26.05.2019 18:00 Bresje : PSS-192
26.05.2019 18:00 Lipar : OFK Dragoševac
26.05.2019 20:30 Internazionale : Empoli
26.05.2019 20:30 Fiorentina : Genoa
26.05.2019 18:00 Sampdoria : Juventus
26.05.2019 15:00 Torino : Lazio
26.05.2019 20:30 SPAL : Milan
26.05.2019 20:30 Roma : Parma
26.05.2019 20:30 Atalanta : Sassuolo
26.05.2019 20:30 Cagliari : Udinese
26.05.2019 Sloga : Crvena zvezda
26.05.2019 Spartak : Mašinac Trejs PZP
26.05.2019 Požarevac : Vojvodina
26.05.2019 11:00 Karađorđe : Rad
26.05.2019 17:00 Polet : Kolibri
26.05.2019 16:00 Zemun : Kolubara
26.05.2019 11:30 Radnički 2012 : Lavice Dubočica
26.05.2019 14:00 Spartak ŽK : Voždovac
26.05.2019 11:00 Jedinstvo : Crvena Zvezda
26.05.2019 15:30 BASK : Inđija
26.05.2019 13:00 OFK Beograd : Čukarički
26.05.2019 13:00 Dinamo (P) : Radnički (N)
26.05.2019 10:00 Jedinstvo Stević 0 : 4 Slavija
26.05.2019 11:00 Prva Iskra : Crvena Zastava
26.05.2019 12:00 Spartak ŽK : Voždovac
26.05.2019 16:00 OFK Beograd : Čukarički
26.05.2019 11:00 Njerš Ištvan : Tavankut
26.05.2019 10:00 Rvati : Duboko
26.05.2019 10:00 Đurđin : Obilić
26.05.2019 10:00 Tavankut : Vinogradar
26.05.2019 10:00 Mladost APA : OFK Bačka
26.05.2019 10:00 CFK : Crvenka
26.05.2019 10:00 Bečej 1918 : TSC
26.05.2019 10:00 Partizan : Sloga
26.05.2019 11:00 Obilić : Napredak (P)
26.05.2019 11:00 Železničar : Rudar 2001
26.05.2019 11:00 Homoljac : VGSK
26.05.2019 17:00 Radnicki 1923 : Mačva
26.05.2019 17:00 Plana : Jedinstvo
26.05.2019 17:00 Šabac : Savac
26.05.2019 17:00 Sloga 036 : Požarevac
26.05.2019 17:00 Karađordje : Ad Drinum
26.05.2019 17:00 Požega : Šampion
26.05.2019 11:30 Arena SU : Čantavir

Košarka

26.05.2019 20:00 Mega Bemax : Dynamic VIP PAY
26.05.2019 18:00 Sloboda : Tamiš
26.05.2019 20:00 Partizan NIS : OKK Novi Pazar

Rukomet

26.05.2019 18:00 Kljajićevo : Sivac 69/2