XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 721 utakmica za dan
Nedelja, 12 Maj 2019

Fudbal

12.05.2019 17:00 Berane 1 : 0 Jedinstvo
12.05.2019 17:00 Bokelj 3 : 1 Otrant
12.05.2019 17:00 Jezero 1 : 1 Kom
12.05.2019 17:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 0 : 1 Dečić
12.05.2019 16:30 Provo 1 : 0 Mokra Gora
12.05.2019 16:30 Radan 2 : 1 Jagodina Tabane
12.05.2019 11:00 Car Konstantin 2 : 0 Moravac Orion
12.05.2019 16:30 Zaplanjac 0 : 4 Radnički (P)
12.05.2019 11:00 Pukovac 0 : 1 Jedinstvo (P)
12.05.2019 16:30 Radnički (NB) 2 : 1 BSK Borča
12.05.2019 16:30 Jedinstvo 3 : 2 Zvezdara
12.05.2019 16:30 Stepojevac Vaga 0 : 2 Prva Iskra
12.05.2019 16:30 ŽAK 2 : 4 Kikinda 1909
12.05.2019 16:30 Vojvodina 1928 2 : 0 Sloboda
12.05.2019 16:30 Tatra 1 : 1 Sloga (E)
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Jugović
12.05.2019 16:30 Sremac Vojka 0 : 0 Podrinje
12.05.2019 16:30 Hajduk (B) 4 : 1 LSK Laćarak
12.05.2019 16:30 Tekstilac 4 : 0 Mladost (T)
12.05.2019 16:30 Tisa 5 : 2 Bačka
12.05.2019 16:30 Budućnost 2 : 0 Bajša
12.05.2019 16:30 Mladost (BP) 3 : 1 OFK Vrbas
12.05.2019 16:30 Vodojaža 3 : 1 Sloga
12.05.2019 16:30 Polet 2 : 1 Šumadija 1903
12.05.2019 16:30 Real 0 : 5 Apolon 2018
12.05.2019 16:30 Novi Pazar 1928 1 : 1 Bane 1931
12.05.2019 16:30 OFK Napredak 0 : 2 RSK
12.05.2019 16:30 Borac 1932 1 : 0 Rudar
12.05.2019 16:30 Partizan 1945 0 : 1 Karađorđe
12.05.2019 16:30 Udarnik 3 : 2 Morava
12.05.2019 16:30 Zvižd 2 : 0 OFK Aranđelovac 1979
12.05.2019 16:30 Homoljac 3 : 4 VGSK
12.05.2019 16:30 Petar Dobrnjac 5 : 4 Mladi borac
12.05.2019 16:30 Železničar 3 : 2 Radnički (V)
12.05.2019 16:30 Brezovica 2 : 4 Mačva 2005
12.05.2019 16:30 OFK Osečina 2 : 0 OFK Divci
12.05.2019 16:30 Vrelo Sport 4 : 1 Radjevac
12.05.2019 16:30 Borac 1 : 2 Radnički Stobeks
12.05.2019 16:30 Orlovac 1 : 0 Polet (T)
12.05.2019 16:30 Sloga (S) 4 : 0 Sevojno
12.05.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 4 : 0 Prijevor
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (GS) 7 : 0 OFK Brzi Brod
12.05.2019 16:30 Vlasina 4 : 2 Budućnost
12.05.2019 11:00 Jedinstvo (P) 3 : 1 OFK Niš
12.05.2019 16:30 Morava 3 : 0 Vranjska Banja
12.05.2019 16:30 Dragocvet 1 : 3 Jastrebac (VŠ)
12.05.2019 16:30 Župa 2 : 0 Jastrebac (B)
12.05.2019 16:30 Rembas 1 : 2 OFK Topličanin
12.05.2019 16:30 OFK Lugomir 4 : 3 Juhor
12.05.2019 16:30 Levač 3 : 2 Žitorađa
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (M) 3 : 2 Napredak (D)
12.05.2019 16:30 Majdanpek 5 : 0 Kablovi
12.05.2019 16:30 OFK Slatina 4 : 2 Orljane
12.05.2019 16:30 Bukovik 5 : 0 BSK
12.05.2019 16:30 Moravica 1 : 0 Rudar Alpos
12.05.2019 16:30 Malošište 0 : 1 Timočanin
12.05.2019 16:30 Naša krila 1936 0 : 3 Svrljig
12.05.2019 10:00 Torlak 0 : 0 Studenski Grad
12.05.2019 11:00 Hajduk 0 : 3 BSK Baćevac
12.05.2019 16:30 Leštane 2 : 0 Milutinac
12.05.2019 16:30 BSK Batajnica 4 : 0 Budućnost
12.05.2019 10:00 Borac 1 : 1 Napredak
12.05.2019 17:00 Omladinac FAM 5 : 0 Vojvodina
12.05.2019 17:00 Naftagas 7 : 0 Lehel
12.05.2019 17:00 Radnički 1911 3 : 1 Delija
12.05.2019 17:00 Borac 3 : 4 Banat
12.05.2019 17:00 Crvena zvezda (VS) 4 : 2 Mladost (BD)
12.05.2019 17:00 Hercegovac 7 : 0 Kulpin
12.05.2019 17:00 Polet (S) 4 : 1 Vojvodina (T)
12.05.2019 17:00 Kula 2 : 1 Rusin
12.05.2019 17:00 OFK Odžaci 1 : 2 Radnički 1918
12.05.2019 17:00 Stari Grad 6 : 0 Lipar
12.05.2019 17:00 Borac 46 2 : 2 Budućnost (P)
12.05.2019 17:00 Slavija 3 : 1 Tvrđava
12.05.2019 17:00 Jadran 4 : 2 Borac (K)
12.05.2019 17:00 Polet (NK) 0 : 2 Napredak
12.05.2019 17:00 Kupinovo 0 : 10 Ljukovo
12.05.2019 17:00 Železničar 0 : 1 Sloboda (DT)
12.05.2019 17:00 Donji Petrovci 2 : 1 Graničar 1924
12.05.2019 16:30 Borac (M) 3 : 2 Donji Petrovci
12.05.2019 16:30 Graničar 1924 2 : 3 Partizan
12.05.2019 16:30 PSK Putinci 1 : 4 Železničar
12.05.2019 16:30 Sloboda (DT) 3 : 1 Rudar
12.05.2019 16:30 Ljukovo 3 : 0 Polet (NK)
12.05.2019 16:30 Napredak 0 : 0 Jadran
12.05.2019 16:30 Borac (K) 1 : 0 Budućnost
12.05.2019 16:30 Trnava 2 : 1 Lokomotiva
12.05.2019 16:30 Vinča 2 : 1 Borac
12.05.2019 16:30 Plaskovac 2 : 1 Omladinac
12.05.2019 16:30 Prvi srpski ustanak 6 : 0 Junkovac
12.05.2019 16:30 ŽSK 3 : 1 Šumadinac (N)
12.05.2019 16:30 Mladi rudar 1954 1 : 2 Mladost MG
12.05.2019 10:00 Index 2 : 0 ŽSK
12.05.2019 17:00 Šajkaš 1908 5 : 0 Miletić
12.05.2019 17:00 Petrovaradin 4 : 2 Fruškogorski partizan
12.05.2019 17:00 TSK 3 : 1 Bačka
12.05.2019 17:00 OFK Sirig 0 : 0 RFK Novi Sad 1921
12.05.2019 17:00 Đurđin 3 : 0 Senta
12.05.2019 17:00 Vinogradar 5 : 0 Sutjeska
12.05.2019 17:00 Preporod 1 : 0 Napredak
12.05.2019 17:00 OFK Bratstvo 3 : 1 Javor
12.05.2019 17:00 Partizan 2 : 0 Bratstvo
12.05.2019 17:00 Juhor 9 : 0 Mladost (S)
12.05.2019 17:00 Mladost (D) 3 : 1 Resavac
12.05.2019 17:00 Mladost (K) 2 : 1 OFK Batinac
12.05.2019 17:00 Kolare 5 : 0 Omladinac
12.05.2019 16:30 Srem 2 : 5 Poštar Zvezdara
12.05.2019 16:30 PKB Kovilovo 3 : 1 Balkan Mirijevo
12.05.2019 16:30 Atakante 1 : 2 Zmaj
12.05.2019 16:30 Sinđelić 3 : 2 Borac (O)
12.05.2019 16:30 Šumadinac 3 : 2 Institut
12.05.2019 16:30 Strelac 0 : 1 Šumadija
12.05.2019 16:30 Omladinac 4 : 0 Rušanj
12.05.2019 16:30 Mladost (B) 5 : 1 Duboko
12.05.2019 10:00 Radnički 4 : 1 Zabrežje
12.05.2019 16:30 Mladost (C) 2 : 0 Borac
12.05.2019 16:30 Kosmaj 3 : 0 Dunavac
12.05.2019 16:30 Šumadija 5 : 1 Pudarci
12.05.2019 16:30 Vrčin 8 : 0 Selo Mladenovac
12.05.2019 11:00 Ropočevo 2 : 2 Boleč
12.05.2019 16:30 Rabrovac 0 : 2 Velika Krsna
12.05.2019 16:30 Backovac Junajted 1 : 3 Omladinac
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (GG) 1 : 0 Parmenac
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (K) 3 : 1 Napredak
12.05.2019 16:30 Slatina 1 : 2 Ozrem
12.05.2019 16:30 Lunjevica 3 : 1 Zadrugar
12.05.2019 16:30 Rudar 5 : 2 Rakova
12.05.2019 16:30 Mladost 4 : 4 Spartak
12.05.2019 17:00 Radnik 4 : 3 Omladinac
12.05.2019 17:00 Popovići Vrnjci 2 : 1 Napredak
12.05.2019 17:00 Granit 5 : 3 Lasta
12.05.2019 17:00 Ribnica 1 : 0 Gruža
12.05.2019 17:00 Stubal 0 : 0 Kraljevo Hajduk
12.05.2019 11:00 Proleter 4 : 1 Rudar
12.05.2019 17:00 Ibar 2 : 0 Mataruge
12.05.2019 17:00 OFK Ras 1 : 2 Budućnost
12.05.2019 17:00 Donji Kopaonik 4 : 2 Sloga (Ć)
12.05.2019 17:00 Sloga (M) 0 : 0 Mačkovac
12.05.2019 17:00 Šanac 0 : 2 Jedinstvo 1936
12.05.2019 17:00 13. April 6 : 2 Kupci
12.05.2019 17:00 Poljoprivrednik 0 : 3 Blagotin
12.05.2019 17:00 Mladi Borac 3 : 1 Podrinje
12.05.2019 17:00 Mladost (PR) 3 : 0 Sloga (LŠ)
12.05.2019 17:00 Dušan Silni 0 : 3 Sloga (BO)
12.05.2019 17:00 Duško 2 : 2 Cer
12.05.2019 17:00 Mladost (DD) 2 : 0 Karađorđe
12.05.2019 17:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 1 Jedinstvo (ŠT)
12.05.2019 17:00 Vojvodina (S) 2 : 2 Jedinstvo (V)
12.05.2019 17:00 Dolina 4 : 0 Crvena zvezda
12.05.2019 17:00 Vulturul 8 : 4 Polet
12.05.2019 17:00 Strela 3 : 4 Spartak 1911
12.05.2019 17:00 Radnički (B) 3 : 1 Potporanj
12.05.2019 17:00 Partizan (U) 2 : 3 Borac (St)
12.05.2019 17:00 Jugoslavija 2 : 1 Jedinstvo Stević
12.05.2019 16:30 Budućnost 1 : 2 Rudar 2001
12.05.2019 16:30 Železničar 1 : 0 Rudar (K)
12.05.2019 16:30 Sloga (B) 2 : 3 Omladinac (Š)
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (Lj) 1 : 3 Trgovački
12.05.2019 16:30 Obilić 4 : 2 Borac (Ž)
12.05.2019 16:30 Mlava (ML) 5 : 1 Borac (K)
12.05.2019 16:30 Sloga 2 : 1 Moravac
12.05.2019 16:30 Rasovača 4 : 3 Naisus 1977
12.05.2019 16:30 Radnički 1924 4 : 1 Palilula
12.05.2019 16:30 Doljevac 2 : 4 Mladost (B)
12.05.2019 16:30 Padina 0 : 6 Zemljoradnik
12.05.2019 16:30 Moravac 4 : 0 Elid
12.05.2019 16:30 Nemetali 2 : 2 Brestovac
12.05.2019 11:00 Sloga 1 : 0 OFK Bor
12.05.2019 16:30 Branik 5 : 0 Ključ
12.05.2019 17:00 ZSK 3 : 1 Ribnikar
12.05.2019 17:00 Mladost 1 : 0 Kolubara 2
12.05.2019 17:00 Trlić 1 : 0 Tvrdojevac
12.05.2019 17:00 Iskra 3 : 6 Pepeljevac
12.05.2019 17:00 Sovljak 1 : 2 OFK Brđanac
12.05.2019 17:00 Sloga (D) 3 : 1 Pobeda 1926
12.05.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Korićani
12.05.2019 17:00 Kutlovo 3 : 2 Jadran
12.05.2019 17:00 21. oktobar 2 : 1 Borac (D)
12.05.2019 17:00 Šumadija 1934 3 : 3 Sloboda
12.05.2019 17:00 OFK Bagremar 0 : 2 Slavija
12.05.2019 17:00 Mladost (P) 2 : 1 Budućnost
12.05.2019 17:00 Erdoglija 1931 1 : 0 Srbija
12.05.2019 16:30 Sečica 2 : 2 Višesava
12.05.2019 16:30 Ježevica 0 : 4 Jasen
12.05.2019 16:30 Lauš 1 : 4 Ariljska rampa
12.05.2019 16:30 Savinac 4 : 2 Lazarica
12.05.2019 17:00 Mladi borac 2 : 1 Jedinstvo (G)
12.05.2019 17:00 Zloćudovo 2 : 4 Sloga
12.05.2019 17:00 Mladost 1959 5 : 2 Železničar
12.05.2019 17:00 OFK Brza 3 : 2 Šumadija
12.05.2019 17:00 Progres 4 : 1 Vučje
12.05.2019 17:00 Čekmin 3 : 0 Polet
12.05.2019 17:00 Bobište 3 : 0 OFK Morava
12.05.2019 17:00 Umac 2 : 0 Kumarevo 65
12.05.2019 17:00 OFK Knjaz 3 : 1 Sloga (M)
12.05.2019 17:00 OFK 019 2 : 1 Malinik
12.05.2019 17:00 Graničar : Omladinac
12.05.2019 17:00 Osnić 4 : 1 Bučje Podvis
12.05.2019 17:00 Trebič 4 : 1 Velika Jasikova
12.05.2019 16:30 Spartak 2 : 0 Senjak
12.05.2019 16:30 Dragoš 1 : 4 Vladimir Durković
12.05.2019 16:30 Sloga 1 : 2 Mladost
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (GM) 3 : 0 Palilulac
12.05.2019 16:30 Crvena zastava 5 : 1 Mladost (L)
12.05.2019 16:30 Mladost (DK) 2 : 1 Vrtište
12.05.2019 16:30 Sloboda 4 : 1 Čegar 2013
12.05.2019 16:30 Stevan Nešticki 3 : 0 Budućnost
12.05.2019 16:30 Vulkan 1963 4 : 0 Proleter
12.05.2019 16:00 Moravac 2 : 5 Ropotovo
12.05.2019 16:00 Rudar 3 : 0 Kusce
12.05.2019 17:00 Joševa 3 : 0 Mladost
12.05.2019 17:00 OFK Paljuvi 7 : 0 Kalenić
12.05.2019 17:00 Polet (T) 4 : 0 Gunjevac
12.05.2019 17:00 Šarbane 2 : 0 Vrelo
12.05.2019 17:00 Čučuge 4 : 0 Polet (DL)
12.05.2019 17:30 Polet 3 : 2 Jedinstvo
12.05.2019 17:30 Belo Polje 3 : 2 Pobednik
12.05.2019 17:30 Borac 0 : 2 Rojkovac
12.05.2019 17:30 Krtinska 2 : 3 Posavina
12.05.2019 17:30 Sloga 0 : 2 Skela
12.05.2019 17:00 Vinogradar 4 : 3 Dinamo
12.05.2019 17:00 Titel 0 : 3 Bačka
12.05.2019 17:00 Borac 5 : 0 Obilić
12.05.2019 17:00 Moskva 1 : 1 Hajduk
12.05.2019 17:00 Ševac 6 : 0 Janošik
12.05.2019 17:00 Karaš (J) 3 : 2 Sloga (M)
12.05.2019 17:00 Partizan (K) 0 : 3 Hajdučica
12.05.2019 17:00 Dobrica 1 : 3 Budućnost (A)
12.05.2019 17:00 Borac (VS) 2 : 0 Ratar
12.05.2019 17:00 Borac (VG) 3 : 2 Vinogradar
12.05.2019 17:00 Borac 0 : 4 Garevina
12.05.2019 17:00 Rubin 1 : 1 Trudbenik
12.05.2019 17:00 Omladinac 2 : 4 Sloga (L)
12.05.2019 17:00 Mladost 3 : 0 Sloga (D)
12.05.2019 17:00 Stari Trstenik 0 : 3 Gradina
12.05.2019 17:00 Osaonica 5 : 1 Blagotin
12.05.2019 17:00 Vinogradar 2 : 3 Morava
12.05.2019 17:00 Kupinovac 2 : 2 Sloga
12.05.2019 17:00 Mladost (T) 2 : 1 Mladost (G)
12.05.2019 17:00 Šumadinac 2 : 0 Jedinstvo (D)
12.05.2019 17:00 Radnički 4 : 3 Napredak
12.05.2019 17:00 Rudar (St) 3 : 2 Istok 63
12.05.2019 17:00 Pomoravlje 3 : 4 15. Avgust 1950
12.05.2019 17:00 Mladost (J) 2 : 1 Borac 1805
12.05.2019 17:00 Bilećanin 1 : 2 Tamiš
12.05.2019 17:00 Jedinstvo 0 : 1 OFK Klek
12.05.2019 17:00 ŽFK Banat 2 : 2 OFK Gradnulica
12.05.2019 17:00 MSK 5 : 1 OFK Stajićevo
12.05.2019 17:00 Zadrugar 3 : 4 Mladost
12.05.2019 17:00 ASK 5 : 1 Naftagas
12.05.2019 11:00 Žabari 1 : 1 Junior Novo Naselje
12.05.2019 17:00 Lukavac 5 : 2 Rajac
12.05.2019 17:00 Borac 3 : 2 Rakac Stave
12.05.2019 17:00 Mladost (L) 1 : 3 Komanice
12.05.2019 17:00 Popadić 2 : 0 Milenko Pavlović
12.05.2019 17:00 Stari drugari 6 : 0 Jadar 2013
12.05.2019 17:00 Polet 9 : 0 Mladost (VK)
12.05.2019 11:00 13. Maj 4 : 1 Penjarol
12.05.2019 16:30 Umka 0 : 0 Sparta Železnik
12.05.2019 16:00 Dedinje 1 : 2 Rekreativo 011
12.05.2019 17:00 011 7 : 2 Busije
12.05.2019 13:30 Posavac Tišma 1 : 6 Mladi Proleter
12.05.2019 15:00 Šećeranac Ada 1 : 5 BUSK
12.05.2019 16:30 Sveti Stefan 1 : 1 Zuce
12.05.2019 16:30 Poštar 3 : 4 Minel
12.05.2019 16:30 Pinosava 2 : 0 PKB Padinska Skela
12.05.2019 16:30 Lepušnica 3 : 1 Avala
12.05.2019 16:30 Heroj Polet 1 : 1 Siti Sport Klub
12.05.2019 16:30 Mladost 2 : 1 Sloga (Č)
12.05.2019 16:30 Donji Srem 2015 1 : 2 BSK
12.05.2019 16:30 Sloga (V) 0 : 1 Napredak
12.05.2019 16:30 Graničar 0 : 0 Hajduk
12.05.2019 16:30 OFK Zeka Buljubaša 0 : 2 Krušedol
12.05.2019 16:30 Fruškogorac 3 : 3 OFK Bikić
12.05.2019 16:30 Mitros 3 : 0 Fruška Gora
12.05.2019 16:30 Obilić 1993 1 : 1 Šumar
12.05.2019 12:30 Mladost (MI) 3 : 0 Rudar 2012
12.05.2019 12:30 Djurinci 2 : 0 Stojnik
12.05.2019 14:00 Vojvoda 6 : 0 Nemenikuće
12.05.2019 16:30 OFK Rogača 1 : 1 Popović
12.05.2019 13:30 OFK Slatina 1 : 5 Mladost (G)
12.05.2019 16:30 Sibnica 1 : 10 Vis
12.05.2019 14:00 Rudar 2012 5 : 1 Sibnica
12.05.2019 12:30 Vis 3 : 0 OFK Slatina
12.05.2019 16:30 Mladost (G) 2 : 6 OFK Rogača
12.05.2019 16:30 Popović 1 : 0 Vojvoda
12.05.2019 13:00 Nemenikuće 2 : 4 Djurinci
12.05.2019 12:30 Stojnik 2 : 1 Mladost (MI)
12.05.2019 17:00 Progorelica 4 : 1 Mineral 2015
12.05.2019 17:00 Borac (V) 9 : 1 Metalac
12.05.2019 17:00 Zvezda 2 : 2 Tavnik
12.05.2019 17:00 Jovo Kursula 1 : 6 Mladi Radnik 1925
12.05.2019 11:00 Mlada krila 5 : 3 Jedinstvo (G)
12.05.2019 17:00 Jedinstvo (D) 1 : 1 Borac (A)
12.05.2019 16:30 Mladost (R) 1 : 2 Badnjevac
12.05.2019 11:00 Karađorđe (V) 1 : 1 Marjan
12.05.2019 16:30 BSK 4 : 3 Udarnik Trska 1947
12.05.2019 16:30 Sloga (Z) 3 : 1 Mladi radnik
12.05.2019 16:30 Beljina 2 : 4 Guncate
12.05.2019 16:30 Veliki Borak 0 : 4 Barajevo
12.05.2019 17:00 Omladinac 5 : 1 Terekves
12.05.2019 17:00 Jedinstvo 5 : 0 Bega
12.05.2019 17:00 Vojvodina 5 : 2 Proleter
12.05.2019 17:00 Napredak (Č) 2 : 10 1.Oktobar
12.05.2019 17:00 Roham 2 : 1 Napredak (BT)
12.05.2019 17:00 Rudar 3 : 1 Sloga
12.05.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Antimon
12.05.2019 17:00 Jadar 1961 (GD) 2 : 1 Milan Orlić
12.05.2019 17:00 Borac 1 : 3 7. Juli
12.05.2019 17:00 Mladost 6 : 3 Prva Iskra
12.05.2019 16:30 Sloga 1 : 0 Kopljari
12.05.2019 16:30 Mladost (J) 1 : 2 Jasenica
12.05.2019 16:30 Radoje Domanović 1 : 2 Trešnjevica
12.05.2019 11:00 B 2000 1 : 2 Vrbica
12.05.2019 16:30 Ranilović 1 : 8 Šumadinac (S)
12.05.2019 16:30 Šamot 2 : 0 Borac
12.05.2019 17:00 Marjan MB 2 : 0 Radnički
12.05.2019 17:00 Mladost (B) 4 : 3 Lemind 1953
12.05.2019 17:00 BSK 3 : 1 Jedinstvo (Š)
12.05.2019 11:00 Bratstvo 3 : 1 Gradac
12.05.2019 17:00 Todorovce 0 : 1 Plantaža
12.05.2019 17:00 Moravac 6 : 1 Milanovo
12.05.2019 17:00 Real 1 : 0 Radnik Sušica
12.05.2019 17:00 Sloboda 4 : 2 Veliko Trnjane
12.05.2019 17:00 Budućnost (PD) 5 : 1 Torpedo 1924
12.05.2019 17:00 Zadrugar 4 : 0 Cer
12.05.2019 17:00 Premijer 3 : 1 Budućnost 1929 (ZM)
12.05.2019 17:00 Sloboda 0 : 1 Majur
12.05.2019 17:00 Mladost 5 : 1 Sloga (MA)
12.05.2019 17:00 Sava 3 : 1 Vlašić
12.05.2019 11:00 Provo 2015 4 : 3 Vojvoda Stepa Stepanović
12.05.2019 17:00 Šipurske livade 3 : 2 Dobrava
12.05.2019 17:00 Trešnjevka 3 : 2 Rankovac
12.05.2019 17:00 Slavija 1 : 2 Potisje
12.05.2019 17:00 Bačka 3 : 0 Jedinstvo (SK)
12.05.2019 17:00 Jedinstvo (M) 0 : 7 Tornjoš
12.05.2019 17:00 Tromedja 5 : 0 Hajduk
12.05.2019 17:00 Čoka 7 : 1 Šampion
12.05.2019 17:00 Jadran 3 : 4 AFK
12.05.2019 17:00 Horgoš 1911 4 : 0 Graničar
12.05.2019 17:30 Krivanj 1 : 3 Budućnost
12.05.2019 17:30 Neštin 5 : 1 Sloga
12.05.2019 17:30 Mladost 3 : 2 Bačka 1945
12.05.2019 17:30 Slavija 0 : 3 Borac
12.05.2019 17:30 Bački Hajduk 0 : 0 Bačka (D)
12.05.2019 16:30 Dizel 7 : 0 Polet (V)
12.05.2019 16:30 Napredak 1934 2 : 4 Sloga (L)
12.05.2019 16:30 Napredak (P) 0 : 1 Desine
12.05.2019 16:30 Sirakovo 3 : 0 Sloga (M)
12.05.2019 16:30 Mladost (B) 5 : 0 Polet (B)
12.05.2019 16:30 Vihor 3 : 1 Stig 1955
12.05.2019 16:30 BSK 1 : 1 Rade Milošević
12.05.2019 16:30 Radnički (K) 4 : 3 Zadrugar (T)
12.05.2019 16:30 Napredak 1936 0 : 2 Bata Bulić
12.05.2019 16:30 Manastirica 3 : 4 Integral
12.05.2019 16:30 Napredak (S) 1 : 1 Omladinac (B)
12.05.2019 16:30 Obilić 8 : 0 Sloboda
12.05.2019 16:30 Eđšeg 0 : 3 Mladost Radost
12.05.2019 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Pobeda
12.05.2019 16:30 Mladost (R) 1 : 1 Tomislavci
12.05.2019 17:30 Polet 2 : 4 Bistrica
12.05.2019 16:30 Milutinovac 0 : 6 Napredak
12.05.2019 16:30 Lokomotiva 0 : 3 Pontes
12.05.2019 16:30 Omladinac 0 : 2 Kladušnica
12.05.2019 16:30 Egeta 4 : 3 Rtkovo
12.05.2019 16:30 Ivanča 1 : 0 Napredak
12.05.2019 16:30 Vlaška 0 : 2 Šepšin
12.05.2019 16:30 OFK Student 7 : 1 Borac
12.05.2019 16:30 Markovac 3 : 2 Omladinac
12.05.2019 16:30 Dedinje : Sloga
12.05.2019 17:00 Polet 4 : 0 Pobeda
12.05.2019 17:00 Unirea 6 : 1 Vojlovica 2018
12.05.2019 17:00 Tempo 0 : 2 Mundial
12.05.2019 17:00 Glogonj 0 : 1 Omladinac 1927
12.05.2019 11:00 Prijatelji 1 : 4 Morava (K)
12.05.2019 Malba 1 : 4 Kej
12.05.2019 12:00 Mršinci 3 : 0 Budućnost
12.05.2019 Vujan 2 : 3 Planinac
12.05.2019 Mladost (A) 3 : 0 Lugovi
12.05.2019 16:30 Skobalj 8 : 3 Vučak
12.05.2019 16:30 Landol 0 : 2 Omladinac
12.05.2019 16:30 OFK Slavija 1 : 3 Vrbovac
12.05.2019 16:30 Stari Hrast 2018 2 : 2 Jezava
12.05.2019 16:30 Budućnost 3 : 1 Hajduk Veljko 1934
12.05.2019 16:30 Drugovac 4 : 3 Lunjevac
12.05.2019 16:30 Željuša 6 : 1 Napredak
12.05.2019 16:30 Veliki Suvodol 2 : 2 Pobeda
12.05.2019 16:30 Temac 3 : 3 Jerma
12.05.2019 17:00 Terekveš 4 : 3 Mladost
12.05.2019 17:00 Jedinstvo 0 : 3 Partizan
12.05.2019 17:00 Dunav 3 : 0 Omladinac (D)
12.05.2019 17:00 Aleksa Šantić 0 : 4 Omladinac (B)
12.05.2019 17:00 Kordun 2 : 1 Hajduk
12.05.2019 11:00 Škriljac 2 : 6 Jastrebac
12.05.2019 17:00 OFK Rutevac 1908 6 : 1 Jedinstvo
12.05.2019 11:00 Borac 2 : 3 Ratar
12.05.2019 11:00 Polet (R) 0 : 1 OFK Sloga
12.05.2019 12:00 OFK Draževac 5 : 0 Gredetin
12.05.2019 17:00 Hajduk 4 : 4 Palić
12.05.2019 17:00 Solid 0 : 5 Elektrovojvodina
12.05.2019 17:00 Žednik 2 : 1 Čantavir
12.05.2019 17:00 Bikovo 1 : 1 Udarnik Višnjevac
12.05.2019 17:00 OFK Mala Bosna 2015 1 : 1 Lokomotiva
12.05.2019 16:30 Šumadija 5 : 3 Takovski Ustanak
12.05.2019 16:30 Brezak 0 : 1 Velereč 94
12.05.2019 16:30 Omladinac 1 : 3 Donja Vrbava
12.05.2019 16:30 FC Stella Rossa 5 : 1 Šilopaj
12.05.2019 16:30 Jablanica 5 : 2 Ozremica
12.05.2019 17:00 Voćar 3 : 2 Brezova
12.05.2019 17:00 Gradina 2 : 11 Bratstvo
12.05.2019 17:00 Vrelo 1 : 4 Jelica
12.05.2019 17:00 Dedinje Junajted 4 : 2 Gorušica
12.05.2019 11:00 Prilike 9 : 1 Sloga
12.05.2019 17:00 Kotroman 3 : 4 Kapedunum
12.05.2019 16:30 Borac : Jugovići
12.05.2019 16:30 Koprijan 6 : 1 Dobrič
12.05.2019 10:00 Arbanasce 2 : 4 Baličevac
12.05.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 3 Slemen
12.05.2019 17:00 Sloga 2 : 0 Sokograd
12.05.2019 17:00 Kolonija 2 : 2 Divostin
12.05.2019 17:00 Ćava 1 : 11 Maršić
12.05.2019 17:00 Vinogradi DB 1 : 1 Seljak
12.05.2019 17:00 OFK Žeželj 4 : 2 Sloga Lužnice 2016
12.05.2019 17:30 Trešnjica 0 : 4 Napredak
12.05.2019 17:30 Gorobilje 2 : 2 Borac
12.05.2019 13:30 Glumač 1 : 2 Blagaja
12.05.2019 17:30 Dobrinjac 1 : 2 Avijatičar
12.05.2019 17:30 Bakionica 1 : 0 Plavi Tok
12.05.2019 16:30 Radnički 1936 1 : 0 Rujnik
12.05.2019 16:30 Jasenovik 2018 0 : 1 Čegar 1946
12.05.2019 16:30 Delijski Vis 4 : 0 Aluminjum
12.05.2019 16:30 Sloga 1948 3 : 1 Supovac
12.05.2019 16:30 Durlan Siti 2 : 2 Spartak
12.05.2019 17:00 Mladost 1 : 2 Rečka
12.05.2019 11:00 Miloševo 2 : 4 Urovica
12.05.2019 17:00 Polet 2 : 4 Slatina
12.05.2019 11:00 Vrelo 0 : 0 OFK Sikole
12.05.2019 16:30 Mekiš 4 : 1 Grkinja
12.05.2019 16:30 Pobeda 4 : 2 Marina Kutina
12.05.2019 16:30 Hajduk 5 : 2 Podunavac
12.05.2019 16:30 Zaklopača 2 : 4 Kaluđerica 1969
12.05.2019 11:00 Petrovac 74 3 : 2 Verko
12.05.2019 11:00 Torpedo 3 : 0 Dragojevac
12.05.2019 17:00 Skupljen 2013 0 : 6 Polet
12.05.2019 11:00 Mladost (Z) 6 : 0 Mladost 2013
12.05.2019 17:00 OFK Juhor 2016 7 : 0 Popovac
12.05.2019 17:00 Razvitak 2 : 2 Sloga
12.05.2019 17:00 Budućnost 4 : 1 Donja Mutnica
12.05.2019 17:00 ISK Izvor 1 : 2 BSK Buljane
12.05.2019 17:00 Napredak 2 : 1 Heroj
12.05.2019 17:00 Jedinstvo 4 : 1 Radnik
12.05.2019 17:00 Šumadija 1 : 3 Miločajac
12.05.2019 17:00 Stara Čaršija 2 : 2 Braća Vuković
12.05.2019 17:00 Morava 2 : 2 Magnohrom
12.05.2019 17:00 Mladost 1925 9 : 2 Zgodačica
12.05.2019 17:00 Koštam Polje 3 : 0 Omladinac
12.05.2019 14:00 Studen Vitez 0 : 7 Jedinstvo 2017
12.05.2019 11:00 Turekovac 3 : 0 Gornje Sinkovce
12.05.2019 11:00 Badince 8 : 2 Rudar 1973
12.05.2019 11:00 FSU Borac 2018 3 : 0 Atletiko
12.05.2019 11:00 Rudar 2 : 5 OFK Jelen
12.05.2019 11:00 Galeb 6 : 0 Mladost Slatina
12.05.2019 11:00 Bojić 4 : 1 Jedinstvo
12.05.2019 11:00 Mladost Svileuva 2 : 4 Cerić
12.05.2019 11:00 Žabar 0 : 3 OFK Varna
12.05.2019 11:00 Volujac 2 : 2 Korman
12.05.2019 11:00 Zablaće 0 : 1 Borac BTG
12.05.2019 11:00 Radnik 0 : 2 Omladinac
12.05.2019 11:00 Mladost (O) 1 : 3 Stojan Lazarac
12.05.2019 11:00 Mladost (MM) 0 : 3 Napredak
12.05.2019 17:30 OFK Burovo 3 : 2 Mladi radnik
12.05.2019 17:30 20. Oktobar 2 : 4 OFK Radnički
12.05.2019 17:30 Dimitrije Tucović 4 : 2 Šumadinac
12.05.2019 17:30 Omladinac 0 : 3 Sloboda
12.05.2019 17:30 Dobra Voda 2 : 0 GFK Tabane
12.05.2019 17:30 Mladost 1 : 3 Domaćin
12.05.2019 17:30 Belica 1 : 5 Trnava
12.05.2019 17:30 Napredak 3 : 1 Dražmirovac
12.05.2019 16:30 Moravac 1933 1 : 5 Batovac
12.05.2019 16:30 Sloga (Ć) 1 : 2 Mip Majdan
12.05.2019 16:30 Ljubičevo 0 : 0 Morava 1932
12.05.2019 16:30 Proleter 1932 2 : 1 BSK 1931
12.05.2019 16:30 Zemljoradnik 4 : 0 Pobeda (SK)
12.05.2019 16:30 Napredak (B) 5 : 0 Metalac
12.05.2019 16:30 Mlava (B) 4 : 0 Vojvoda Milenko
12.05.2019 16:30 Sloga 1936 0 : 2 Beli Orao
12.05.2019 11:00 Dumača 3 : 1 Culjković
12.05.2019 17:00 Pocerina 0 : 4 Omladinac
12.05.2019 17:00 Borac 1 : 3 Partizan
12.05.2019 11:00 Murgaš 2 : 0 Budućnost 1995
12.05.2019 11:00 Kolubara 0 : 1 Dokmir
12.05.2019 11:00 Brgule 5 : 3 Vukona
12.05.2019 11:00 Omladinac 2 : 0 Sloga
12.05.2019 17:00 Telečka 3 : 0 Panonija
12.05.2019 17:00 Dinamo 1923 3 : 1 Graničar (R)
12.05.2019 17:00 slobodan tim 2 : slobodan tim 1
12.05.2019 11:00 Rudar 1947 2 : 1 Melnica
12.05.2019 10:00 Beli Orlovi 4 : 3 Bečevica
12.05.2019 17:30 Zadrugar 0 : 3 Proleter
12.05.2019 17:30 Crvena Zastava 2 : 3 Trstenica
12.05.2019 11:00 Beloševac 2 : 0 Sloga Gorić
12.05.2019 16:30 OFK Povlen 2 : 4 OFK Senjak
12.05.2019 16:30 Zadrugar 2 : 4 Mali korak
12.05.2019 16:30 Kotešica 1 : 4 Dračić 2018
12.05.2019 17:00 Crvena zvezda 1 : 2 Graničar
12.05.2019 17:00 Banat 3 : 1 Solunac
12.05.2019 17:00 Pobeda 1 : 4 Hajduk
12.05.2019 17:00 Vršac 3 : 0 OFK Banat
12.05.2019 17:00 Banat (D) 2 : 0 Vitorul
12.05.2019 14:00 Proleter : Toplica
12.05.2019 17:00 Joks Junajted : Gornji Lajkovac
12.05.2019 17:00 Tolić : Babajić
12.05.2019 17:00 Mladi Borac : Resavac
12.05.2019 17:00 Resava 1 : 6 Sinđelić
12.05.2019 17:00 Rudar 4 : 0 Mladi Radnik
12.05.2019 17:00 Proleter 0 : 3 Ratkovac
12.05.2019 11:00 Sloga 3 : 9 Nepričava
12.05.2019 16:30 Napredak 4 : 1 Jedinstvo (M)
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (LJ) 3 : 2 Jednota
12.05.2019 16:30 Sremac 1 : 0 Erdevik 2017
12.05.2019 16:30 Graničar 5 : 1 Omladinac
12.05.2019 16:30 OFK Bingula 2 : 0 Borac
12.05.2019 16:30 Sinđelić 3 : 5 OFK Bačinci
12.05.2019 17:00 ČSK 1939 3 : 3 Sloga (M)
12.05.2019 17:00 Borac 3 : 4 Planinac
12.05.2019 17:00 Radnički 8 : 1 Fruškogorac
12.05.2019 17:00 Car Uroš 0 : 2 Dunav
12.05.2019 16:30 Polet 3 : 0 Jedinstvo (K)
12.05.2019 16:30 Hrtkovci 3 : 0 Borac
12.05.2019 16:30 Fruškogorac 2 : 0 27. Oktobar
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (R) 3 : 0 Graničar
12.05.2019 16:30 Sremac 2 : 2 Jedinstvo (P)
12.05.2019 11:00 Budućnost (B) 8 : 0 Jarmenovci
12.05.2019 11:00 Maskar 1 : 2 Budućnost MI
12.05.2019 11:00 Kalipolje 1 : 0 Krćevac 04
12.05.2019 13:00 Vinogradar 3 : 0 Rujišnik
12.05.2019 13:00 Stevka Božurevka 1 : 7 Stara Čaršija
12.05.2019 13:00 Borjak 2013 : Jugovići
12.05.2019 13:00 Mladost 3 : 0 Topoljak
12.05.2019 17:00 Sloga 3 : 3 Jelav
12.05.2019 17:00 Granit 0 : 1 Hajduk
12.05.2019 17:00 Mladost (DB) 3 : 0 TE Gučevo
12.05.2019 16:30 Stiški Kurjak 0 : 0 Dunavac
12.05.2019 16:30 Mirko Tomić 2 : 1 Pek
12.05.2019 16:30 Sloga 0 : 3 Kumane
12.05.2019 16:30 Srednjevo 0 : 4 Baštovan 2015
12.05.2019 16:30 Mladi Borac 2 : 0 Ram
12.05.2019 16:30 BSK 5 : 0 Proleter
12.05.2019 16:30 Polet 3 : 0 Budućnost
12.05.2019 16:30 Udarnik 4 : 1 Mladost
12.05.2019 11:00 BSK 1924 2 : 2 Napredak 1927
12.05.2019 11:00 Sloga 1945 2 : 4 Stig (MC)
12.05.2019 11:00 Jedinstvo (S) 1 : 1 Stig (C)
12.05.2019 16:30 Napredak (MK) 3 : 0 Mladi borac 2018
12.05.2019 17:00 Hajduk 1 : 1 Bukorovac
12.05.2019 17:00 Azbest 2 : 1 Kremenac
12.05.2019 10:00 Misača 0 : 2 OFK Venčani
12.05.2019 16:30 Tulež 0 : 5 Gorski Car
12.05.2019 16:30 Mladost 1970 1 : 2 Barič
12.05.2019 16:30 Električar 0 : 0 Mrčkovac
12.05.2019 15:30 Čobanče 3 : 2 Jezero
12.05.2019 17:30 Selanac 1 : 4 Crnča
12.05.2019 17:00 OFK Orašje 3 : 0 Rubin
12.05.2019 17:00 Gradac 3 : 0 OFK Marenovo
12.05.2019 17:00 Mladi radnik : Velika Morava
12.05.2019 17:00 Zlatica 3 : 0 KSK Konak 1926
12.05.2019 17:00 Tisa 1933 2 : 0 Proleter
12.05.2019 17:00 Sloga 3 : 0 Partizan
12.05.2019 17:30 Lipar 2 : 2 PSS-192
12.05.2019 17:30 OFK Dragoševac 0 : 4 GFK Strelište
12.05.2019 16:00 Brighton 1 : 4 Manchester City
12.05.2019 16:00 Burnley 1 : 3 Arsenal
12.05.2019 16:00 Crystal Palace 5 : 3 AFC Bournemouth
12.05.2019 16:00 Fulham 0 : 4 Newcastle United
12.05.2019 16:00 Leicester 0 : 0 Chelsea
12.05.2019 16:00 Liverpool 2 : 0 Wolverhampton
12.05.2019 16:00 Manchester United 0 : 2 Cardiff City
12.05.2019 16:00 Southampton 1 : 1 Huddersfield Town
12.05.2019 16:00 Tottenham Hotspur 2 : 2 Everton
12.05.2019 16:00 Watford 1 : 4 West Ham United
12.05.2019 18:30 Athletic Club 3 : 1 Celta de Vigo
12.05.2019 18:30 Atlético Madrid 1 : 1 Sevilla
12.05.2019 18:30 Barcelona 2 : 0 Getafe
12.05.2019 18:30 Real Betis 2 : 1 Huesca
12.05.2019 18:30 Girona 1 : 2 Levante
12.05.2019 18:30 Rayo Vallecano 1 : 2 Real Valladolid
12.05.2019 18:30 Valencia 3 : 1 Deportivo Alavés
12.05.2019 18:30 Villarreal 1 : 0 Eibar
12.05.2019 18:30 Leganés 0 : 2 Espanyol
12.05.2019 18:30 Real Sociedad 3 : 1 Real Madrid
12.05.2019 18:00 Eintracht 0 : 2 Mainz 05
12.05.2019 15:00 Sampdoria 1 : 2 Empoli
12.05.2019 18:00 SPAL 1 : 2 Napoli
12.05.2019 12:30 Torino 3 : 2 Sassuolo
12.05.2019 15:00 Frosinone 1 : 3 Udinese
12.05.2019 20:30 Roma 2 : 0 Juventus
12.05.2019 17:00 Lille 1 : 0 Bordeaux
12.05.2019 15:00 Rennes 1 : 1 Guingamp
12.05.2019 21:00 Olympique Marseille 0 : 3 Olympique Lyonnais
12.05.2019 13:00 Karađorđe 2 : 0 Polet
12.05.2019 16:30 Radnički 2012 1 : 1 Kolubara
12.05.2019 13:15 Lavice Dubočica 5 : 1 Mačva
12.05.2019 11:00 Jedinstvo 1 : 2 Partizan
12.05.2019 12:00 BASK 2 : 5 Trajal
12.05.2019 11:00 Vojvodina 1 : 3 Crvena Zvezda
12.05.2019 16:00 OFK Beograd 6 : 0 Inđija
12.05.2019 11:00 Dinamo (P) 1 : 5 Brodarac
12.05.2019 13:00 Radnički (N) 1 : 4 Čukarički
12.05.2019 14:00 Proleter (NS) 3 : 2 Hajduk 1912
12.05.2019 10:00 Radnički (SM) 3 : 4 Vojvodina
12.05.2019 10:00 Petar Puača 4 : 1 OFK Vršac
12.05.2019 10:00 Omladinac 2 : 0 RFK N.S. 1921
12.05.2019 10:00 Crvena zvezda 3 : 3 Krila Krajine
12.05.2019 10:00 Mladost (BJ) 6 : 1 Kabel
12.05.2019 10:00 Radnički (NP) 2 : 2 Jedinstvo (SP)
12.05.2019 10:00 Index 5 : 2 Jedinstvo Stević
12.05.2019 13:30 Zemun 1 : 0 Spartak ŽK
12.05.2019 13:00 Apolon 4 2 : 2 Radnički (Z)
12.05.2019 13:00 Vojvodina 1 : 1 Crvena Zvezda
12.05.2019 13:00 OFK Beograd 2 : 3 Sloboda
12.05.2019 11:00 Teleoptik 2 : 1 Brodarac
12.05.2019 10:00 Bečkerek 023 1 : 3 Hajduk 1912
12.05.2019 12:00 Radnički (S) 0 : 3 Bačka 1901
12.05.2019 12:00 Proleter 2006 0 : 0 Borac (NS)
12.05.2019 12:00 Petar Puača 0 : 3 OFK Vršac
12.05.2019 17:00 Jadar 07 3 : 1 Radnički
12.05.2019 17:00 Mladost 2 : 6 Železničar
12.05.2019 17:00 Omladinac 2014 2 : 4 Sunrise
12.05.2019 10:00 Kabel 1 : 2 Proleter (NS)
12.05.2019 10:00 Cement 4 : 5 Slavija
12.05.2019 12:00 GFK Sloven 1 : 2 Radnički (NP)
12.05.2019 10:00 ČSK Pivara 2 : 4 Tekstilac
12.05.2019 10:00 Srbobran 0 : 0 Mladost APA
12.05.2019 10:00 OFK Vrbas 2 : 2 Bečej 1918
12.05.2019 10:00 Radnički 1905 3 : 2 Njerš Ištvan
12.05.2019 11:00 Rad MK 1 : 0 Zemun MK
12.05.2019 12:00 Sinđelić MK 2 : 7 Brodarac MK
12.05.2019 15:30 Lokomotiva MK 1 : 3 OFK Beograd MK
12.05.2019 14:00 Sloga 3 : 0 Cer
12.05.2019 14:00 Gučevo 1929 9 : 3 Drina
12.05.2019 Mladost 1 : 8 Podrinje
12.05.2019 10:00 Rvati 2 : 5 Budućnost
12.05.2019 10:00 Železničar 1 : 1 Radnički (K)
12.05.2019 11:00 Borac (S) 3 : 7 Kikinda 1909
12.05.2019 10:00 OFK Vršac 0 : 3 Radnički (Z)
12.05.2019 10:00 Petrika 9 : 1 Srem
12.05.2019 10:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Petrika
12.05.2019 10:00 Srem 1 : 7 RFK N.S. 1921
12.05.2019 10:00 GFK Sloven 3 : 3 Index
12.05.2019 10:00 Bajša 3 : 0 Đurđin
12.05.2019 10:00 Tavankut 0 : 7 Obilić
12.05.2019 12:00 Radnički 1905 1 : 2 Vinogradar
12.05.2019 10:00 CFK 3 : 2 OFK Bačka
12.05.2019 10:00 Bečej 1918 7 : 2 Crvenka
12.05.2019 10:00 TSC 1 : 0 Arena Su
12.05.2019 14:30 BASK 0 : 6 Studentski Grad
12.05.2019 14:00 Kolubara 1 : 2 OLE
12.05.2019 12:00 IMT 2 : 1 BSK 1925
12.05.2019 Sloga 3 : 3 Bačka
12.05.2019 Kevi 1 : 0 Horgoš 1911
12.05.2019 11:00 Obilić 3 : 0 Rudar 2001
12.05.2019 11:00 Napredak (P) 0 : 9 VGSK
12.05.2019 11:00 Železničar 1 : 0 Homoljac
12.05.2019 11:30 Arena SU 1 : 1 Spartak '07
12.05.2019 10:00 Spartak '06 10 : 0 Čantavir
12.05.2019 11:00 Zemun B 15 : 0 Budućnost
12.05.2019 09:15 Kolubara 2 2 : 6 Kolubara 1
12.05.2019 08:30 Kalimero 3 : 0 Napredak
12.05.2019 10:00 Kolubara 1 6 : 1 Mladost (C)
12.05.2019 12:15 Sloboda 1 8 : 4 Sloboda 2
12.05.2019 11:30 Borac 1 : 3 Mladost (B)
12.05.2019 10:45 Omladinac 4 : 0 Kolubara 2
12.05.2019 10:45 Real 2 1 : 4 Sloboda
12.05.2019 08:30 Kolubara 2 3 : 0 Real 2
12.05.2019 09:15 Kalimero 1 : 0 Real 1
12.05.2019 12:15 Real 1 1 : 6 Sloboda
12.05.2019 10:00 Omladinac 1 : 0 Kolubara 2
12.05.2019 11:30 Akademija fudbala 1 4 : 0 Akademija fudbala 2
12.05.2019 18:00 Plavi 2000 2 : 2 Resnik

Košarka

12.05.2019 17:00 OKK Novi Pazar 73 : 80 Dynamic VIP PAY
12.05.2019 19:00 Sloboda 62 : 84 Partizan NIS
12.05.2019 12:00 Mega Bemax 102 : 64 Tamiš

Odbojka

12.05.2019 18:30 Železnik 2012 : Fenix Čukarički

Rukomet

12.05.2019 18:00 Vojvodina 35 : 26 Novi Pazar
12.05.2019 19:00 Vranje 1957 25 : 32 Radnički 1964
12.05.2019 20:00 Žitorađa 43 : 40 Zlatar
12.05.2019 20:00 Loznica 21 : 28 Jugović
12.05.2019 21:00 Mladost 38 : 38 Hercegovina
12.05.2019 17:30 Sindjelić 22 : 23 Novi Beograd
12.05.2019 19:00 Partizan 2 41 : 26 BASK Soko
12.05.2019 16:00 Metalac 30 : 31 Goč Merkur
12.05.2019 19:00 Prva Petoletka 36 : 31 Karađorđe
12.05.2019 19:00 Jastrebac 25 : 28 Radnički
12.05.2019 20:00 ORK Bor 27 : 27 Aleksinac
12.05.2019 20:30 Crepaja 30 : 29 Radnički
12.05.2019 12:00 Dalmatinac 29 : 26 Slavija
12.05.2019 14:00 Radnicki 1964 2 22 : 38 Krusevac
12.05.2019 18:00 Progres 18 : 39 Mladost Vranje
12.05.2019 15:00 Borac 21 : 24 Sombor
12.05.2019 17:00 Omladinac 29 : 22 Dolovo 2
12.05.2019 16:00 Radnicki (K) 35 : 41 Radnički (JT)
12.05.2019 10:30 Zrenjanin 42 : 14 Jedinstvo
12.05.2019 18:00 Ruma 37 : 17 Titel
12.05.2019 17:00 ORK Beograd 23 : 30 Kučevo
12.05.2019 19:30 Pančevo 29 : 19 Sloven
12.05.2019 19:30 Topličanin 27 : 27 Vrbas
12.05.2019 16:00 Radnički 1964 28 : 24 Sloga
12.05.2019 19:30 Ravangrad 25 : 32 Kikinda
12.05.2019 20:00 Temerin 29 : 26 Radnički