05.10
15:00
LFK Mladost
Jelica
4
0
|
05.10.2015 15:00 | 4 : 0 |
|
05.10
19:00
Partizan
ÄukariÄki
0
1
|
05.10.2015 19:00 | 0 : 1 |
05.10
15:30
Banat
Proleter 2006
0
0
|
05.10.2015 15:30 | 0 : 0 |
|
05.10
16:00
Jedinstvo
Mladenovac
0
4
|
05.10.2015 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
05.10
16:00
Srem
Policajac
2
1
|
05.10.2015 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.10
16:00
Matiko
BASK
2
2
|
05.10.2015 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.10
16:00
VinÄa
BuduÄnost
5
0
|
05.10.2015 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.10
16:00
Kosovo i Metohija
Resnik
2
4
|
05.10.2015 16:00 | 2 : 4 |
|
05.10
16:00
Lokomotiva
Institut
3
3
|
05.10.2015 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
05.10
16:00
Borac O
Duga
1
1
|
05.10.2015 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.10
16:00
TENT 1994
BUSK
6
1
|
05.10.2015 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
05.10
16:00
Stefan Brown
BSK BorÄa
3
3
|
05.10.2015 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
05.10
16:00
Beograd
Barajevo
4
2
|
05.10.2015 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.10
16:00
Dunavac
SinÄeliÄ U
7
3
|
05.10.2015 16:00 | 7 : 3 |
|
05.10
16:00
Torlak
Zuce
4
2
|
05.10.2015 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.10
16:00
Dunav VS
SremÄica
3
2
|
05.10.2015 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.10
16:00
Belo Polje
Železnik
2
0
|
05.10.2015 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.10
16:00
LeŔtane
Taurunum
1
1
|
05.10.2015 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.10
16:00
Strelac
Mladost JR
4
2
|
05.10.2015 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.10
18:00
Å eÄeranac
Bubamara 2010
4
1
|
05.10.2015 18:00 | 4 : 1 |
|
05.10
16:00
Rekreativo
VlaŔka
2
1
|
05.10.2015 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.10
17:30
Sveti Stefan
BoleÄ
4
4
|
05.10.2015 17:30 | 4 : 4 | |||||||
05.10
16:00
Banja
Kovilovo
3
5
|
05.10.2015 16:00 | 3 : 5 |
|
||||||
05.10
16:00
Peks
Rosenborg
3
5
|
05.10.2015 16:00 | 3 : 5 |
|
||||||
05.10
16:00
Crvenka
Zvezdara
5
1
|
05.10.2015 16:00 | 5 : 1 |
|
05.10
16:00
KRAJIÅ NIK
VETERANI 78
3
5
|
05.10.2015 16:00 | 3 : 5 |
|
||||||
05.10
16:00
OBRENOVAC
POSAVINA
1
1
|
05.10.2015 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.10
16:00
13. Maj
RUÅ ANJ
9
2
|
05.10.2015 16:00 | 9 : 2 |
|
||||||
05.10
16:00
BSK 1925
SLAVIJA
2
6
|
05.10.2015 16:00 | 2 : 6 |
|
||||||
05.10
16:00
REPUBLIÄKI ORGANI
SINÄELIÄ
0
4
|
05.10.2015 16:00 | 0 : 4 |
|
05.10
17:00
ŽelezniÄar
Mladi Radnik
2
1
|
05.10.2015 17:00 | 2 : 1 |
|
05.10
21:20
Žarkovo
Zemun
50
57
|
05.10.2015 21:20 | 50 : 57 |
05.10
21:00
Igokea
Olimpija
72
63
|
05.10.2015 21:00 | 72 : 63 |
05.10
20:30
Srem SM
Slavija
34
26
|
05.10.2015 20:30 | 34 : 26 |
|
05.10
Bor RTB
TopliÄanin
32
22
|
05.10.2015 | 32 : 22 |
|
05.10
20:30
Kopernikus
Deus
2
2
|
05.10.2015 20:30 | 2 : 2 |
|