Vojvoda Stepa Stepanović
Jedinstvo Vladimirci 1924
Antimon
SLZ: Odlična utakmica pokraj Mlave

Utakmica 22. kola Srpske lige “Zapad”, između domaće Sloge i ekipe Radnički Stobeks  (Klupci), izazvala je veliko interesovanje ljubitelja fudbala iz Petrovca i okoline. Kako i ne bi, kada u goste petrovačkoj Slogi dolazi drugoplasirana ekipa prvenstva, a domaćinu bodovi neophodni u borbi za opstanak. Od samog početka smo gledali obostrano otvorenu igru, borbu za svaku loptu i svaki pedalj terena, izgledne šanse i dobre kombinacije. Gostujuća ekipa nije došla da se brani,već da se nadigrava, a domaćin, za razliku od prethodnih utakmica, razigran i silno motivisan da dođe do bodova. Novi trener Sloge iz Petrovca, Vladimir Stević - Piksi, podmladio je ekipu,ubacio je u prvu postavu omladinca Stevana Milosavljevića, i to se pokazalo kao pravi potez, jer je domaćin delovao mnogo opasnije i organizovanije nego u prethodnim utakmicama.Takav pristup igri doneo je puno uzbuđenja i prvi pogodak je viđen iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca u 28. minutu, posle odličnog prodora Damnjanovića, a realizator je bio Đurđević.
U 76.minutu gosti ostaju sa 10 igrača jer je zbog druge javne opomene isključen Milutinović, sasvim opravdano. Domaćin je imao nekoliko zrelih prilika da utakmica reši, ali u finišu utakmice gosti, iako oslabljeni, pokušavaju da dođu do izjednačenja, no takva rizična igra im se nije isplatila, pa u 90.minutu,danas slabi Radojičić donosi veliku radost domaćim navijačima. Sudijska trojka na čelu sa Čađenovićem odlično sudila utakmicu, adekvatno stepenu takmičenja. Sve u svemu, odlična utakmica u Petrovcu na Mlavi.

Rezultat: Sloga (PM) - Radnički Stobeks 2:0. Stadion: Sloga Petrovac. Gledalaca: 350. Sudije: Vladimir Čađenović, Sudimac Dejan i Kričak Nataša (svi Kragujevac). Delegat FSRZS: Draško Bošković (Čačak).  Strelci: Đurđević  28', Radojičić 90'.  Žuti kartoni: Radojković (Sloga), Jovanović, Radivojević, Perić, Novaković (Radnički Stobeks). Crveni karton: Milutinović (Radnički Stobeks). Igrač utakmice: Damnjanović Miloš (Sloga).

Sloga (PM): Teofilović, Damnjanović, Jakovljević (od 76' Janković), Radojković, Stević, Marjanović, M.Milosavljević, Zarić, S.Milosavljević (od 87' Baroš), Radojičić, Đurđević (od 69' Živnustka).
Radnički Stobeks: Vasić, Nadarević (od 46' Milutinović), Sredojević, Milićević, Andrić, Dišić (od 46' Perić), Atanacković, Ninić, Jovanović, Novaković, Radivojević (od 61' Kukolj).