23.10
14:30
Radnički Stobeks
Sloga (PM)
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Radnički Stobeks | 3 : 0 | Sloga (PM) | |||||
23.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Mačva
3
2
|
23.10.2011 11:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 2 | Mačva | |||||
23.10
14:30
Partizan (BB)
Jedinstvo
6
0
|
23.10.2011 14:30 | Partizan (BB) | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.10
14:30
Sloboda (Č)
Jasenica 1911
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Sloboda (Č) | 1 : 0 | Jasenica 1911 |
23.10
15:00
Vlasina
Trgovački (J)
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Vlasina | 2 : 1 | Trgovački (J) | |||||
23.10
15:00
Hajduk Veljko
Borac (B)
3
1
|
23.10.2011 15:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Borac (B) | |||||
23.10
15:00
Radnički (P)
Radnik
2
3
|
23.10.2011 15:00 | Radnički (P) | 2 : 3 | Radnik | |||||
23.10
15:00
Timok
Dinamo
5
1
|
23.10.2011 15:00 | Timok | 5 : 1 | Dinamo | |||||
23.10
11:00
Car Konstantin
Kopaonik
1
0
|
23.10.2011 11:00 | Car Konstantin | 1 : 0 | Kopaonik |
23.10
15:00
Senta
Zadrugar
4
0
|
23.10.2011 15:00 | Senta | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
23.10
15:00
Dunav
Palić
2
0
|
23.10.2011 15:00 | Dunav | 2 : 0 | Palić |
23.10
11:00
Žarkovo
Zemun
0
0
|
23.10.2011 11:00 | Žarkovo | 0 : 0 | Zemun | |||||
23.10
14:00
Sopot
Sindjelić
0
0
|
23.10.2011 14:00 | Sopot | 0 : 0 | Sindjelić | |||||
23.10
14:00
Kovačevac
Hajduk
1
2
|
23.10.2011 14:00 | Kovačevac | 1 : 2 | Hajduk | |||||
23.10
14:00
Radnički (O)
Srem (J)
3
1
|
23.10.2011 14:00 | Radnički (O) | 3 : 1 | Srem (J) |
23.10
14:30
Sloboda (G)
Orlovac
0
0
|
23.10.2011 14:30 | Sloboda (G) | 0 : 0 | Orlovac | |||||
23.10
14:30
Polet (T)
Trepča
3
2
|
23.10.2011 14:30 | Polet (T) | 3 : 2 | Trepča | |||||
23.10
14:30
Vodojaža
Metalac
2
0
|
23.10.2011 14:30 | Vodojaža | 2 : 0 | Metalac | |||||
23.10
14:30
Bane
Omladinac
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Bane | 3 : 0 | Omladinac | |||||
23.10
14:30
Prijevor
Mokra Gora
5
1
|
23.10.2011 14:30 | Prijevor | 5 : 1 | Mokra Gora | |||||
23.10
11:00
Šumadija 1903
Tutin
0
1
|
23.10.2011 11:00 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Tutin |
23.10
14:30
Homoljac
Karađorđe (T)
2
1
|
23.10.2011 14:30 | Homoljac | 2 : 1 | Karađorđe (T) | |||||
23.10
14:30
Šumadinac
Morava
1
3
|
23.10.2011 14:30 | Šumadinac | 1 : 3 | Morava | |||||
23.10
14:30
Borac (VL)
Obilić
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Borac (VL) | 1 : 0 | Obilić | |||||
23.10
14:30
Zvižd
Sloga (D)
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Zvižd | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
23.10
14:30
Borac (Ž)
Mladi radnik
2
1
|
23.10.2011 14:30 | Borac (Ž) | 2 : 1 | Mladi radnik |
23.10
14:30
Drina
OFK Osečina
0
1
|
23.10.2011 14:30 | Drina | 0 : 1 | OFK Osečina | |||||
23.10
14:30
Polimlje
FAP
1
1
|
23.10.2011 14:30 | Polimlje | 1 : 1 | FAP | |||||
23.10
14:30
Sloga (S)
Radnički
3
1
|
23.10.2011 14:30 | Sloga (S) | 3 : 1 | Radnički | |||||
23.10
14:30
Zadrugar
Zlatar
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Zlatar | |||||
23.10
14:30
Miloš Pocerac
Zlatibor
2
0
|
23.10.2011 14:30 | Miloš Pocerac | 2 : 0 | Zlatibor |
23.10
15:00
Rudar Alpos
Morava
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Rudar Alpos | 2 : 1 | Morava | |||||
23.10
15:00
Kosanica
Dubočica 1923
0
4
|
23.10.2011 15:00 | Kosanica | 0 : 4 | Dubočica 1923 | |||||
23.10
15:00
Pukovac
BSK Bujanovac
1
0
|
23.10.2011 15:00 | Pukovac | 1 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
23.10
15:00
Zloćudovo
SFK Moravac (P)
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Zloćudovo | 2 : 1 | SFK Moravac (P) | |||||
23.10
15:00
Moravica
Zaplanjac
1
4
|
23.10.2011 15:00 | Moravica | 1 : 4 | Zaplanjac | |||||
23.10
15:00
Omladinac
Moravac Orion (M)
1
2
|
23.10.2011 15:00 | Omladinac | 1 : 2 | Moravac Orion (M) |
23.10
15:00
Rembas
Timočanin
1
0
|
23.10.2011 15:00 | Rembas | 1 : 0 | Timočanin | |||||
23.10
15:00
FUD
Juhor
3
1
|
23.10.2011 15:00 | FUD | 3 : 1 | Juhor | |||||
23.10
15:00
Pepeljevac
Župa
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Pepeljevac | 2 : 1 | Župa | |||||
23.10
15:00
Slatina
Majdanpek
0
3
|
23.10.2011 15:00 | Slatina | 0 : 3 | Majdanpek |
23.10
15:00
Vojvodina
Proleter
1
2
|
23.10.2011 15:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Proleter | |||||
23.10
15:00
Bačka 1901
Radnički (B)
0
1
|
23.10.2011 15:00 | Bačka 1901 | 0 : 1 | Radnički (B) | |||||
23.10
15:00
Borac
Budućnost
5
4
|
23.10.2011 15:00 | Borac | 5 : 4 | Budućnost |
23.10
15:00
Budućnost (M)
Jugović
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Budućnost (M) | 0 : 0 | Jugović | |||||
23.10
15:00
Mladost (T)
Stanišić
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Mladost (T) | 0 : 0 | Stanišić |
23.10
14:00
Bulbulderac
Železnik Lavovi
1
0
|
23.10.2011 14:00 | Bulbulderac | 1 : 0 | Železnik Lavovi | |||||
23.10
10:00
Radnički (R)
Posavac Tišma
3
3
|
23.10.2011 10:00 | Radnički (R) | 3 : 3 | Posavac Tišma | |||||
23.10
10:00
Železničar
Resnik
2
0
|
23.10.2011 10:00 | Železničar | 2 : 0 | Resnik |
23.10
14:00
Radnički
Ibar
2
0
|
23.10.2011 14:00 | Radnički | 2 : 0 | Ibar | |||||
23.10
14:00
Radnik
Mataruge
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Radnik | 2 : 1 | Mataruge | |||||
23.10
14:00
Braća Vuković
Borac (V)
5
1
|
23.10.2011 14:00 | Braća Vuković | 5 : 1 | Borac (V) | |||||
23.10
14:00
Kraljevo Hajduk
Morava (S)
0
0
|
23.10.2011 14:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 0 | Morava (S) | |||||
23.10
14:00
Polet (R)
Budućnost
3
0
|
23.10.2011 14:00 | Polet (R) | 3 : 0 | Budućnost |
23.10
14:00
Šumadinac
Sušica
1
3
|
23.10.2011 14:00 | Šumadinac | 1 : 3 | Sušica | |||||
23.10
14:00
Azbest
Slavija
0
1
|
23.10.2011 14:00 | Azbest | 0 : 1 | Slavija | |||||
23.10
14:00
Erdoglija 1931
Sloga D
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Erdoglija 1931 | 2 : 1 | Sloga D | |||||
23.10
14:00
Budućnost
Arsenal
3
0
|
23.10.2011 14:00 | Budućnost | 3 : 0 | Arsenal | |||||
23.10
14:00
Šumadija
Kolonija
2
0
|
23.10.2011 14:00 | Šumadija | 2 : 0 | Kolonija | |||||
23.10
14:00
Vinogradi DB
Jedinstvo
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Vinogradi DB | 2 : 1 | Jedinstvo |
23.10
15:00
Morava
Omladinac
3
1
|
23.10.2011 15:00 | Morava | 3 : 1 | Omladinac | |||||
23.10
15:00
Jedinstvo (K)
Ovčar
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 0 | Ovčar | |||||
23.10
15:00
Brezak
Napredak
1
1
|
23.10.2011 15:00 | Brezak | 1 : 1 | Napredak | |||||
23.10
15:00
Dragačevo
Donja Vrbava
2
3
|
23.10.2011 15:00 | Dragačevo | 2 : 3 | Donja Vrbava | |||||
23.10
15:00
Vujan
Spartak
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Vujan | 3 : 0 | Spartak | |||||
23.10
15:00
Šumadija
Jedinstvo (GG)
2
2
|
23.10.2011 15:00 | Šumadija | 2 : 2 | Jedinstvo (GG) | |||||
23.10
15:00
Prilike
Slatina
3
2
|
23.10.2011 15:00 | Prilike | 3 : 2 | Slatina |
23.10
14:30
Banja
Rača Popović
4
0
|
23.10.2011 14:30 | Banja | 4 : 0 | Rača Popović | |||||
23.10
14:30
Aranđelovac
Šumadija
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Aranđelovac | 3 : 0 | Šumadija | |||||
23.10
14:30
Junkovac
Šumadinac (N)
3
4
|
23.10.2011 14:30 | Junkovac | 3 : 4 | Šumadinac (N) | |||||
23.10
14:30
Bokanja
Lokomotiva
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Bokanja | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
23.10
14:30
Beli orlovi
Partizan
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Beli orlovi | 3 : 0 | Partizan | |||||
23.10
14:30
Sloga
Vinča
2
1
|
23.10.2011 14:30 | Sloga | 2 : 1 | Vinča |
23.10
Jedinstvo
Glavaš
0
3
|
23.10.2011 | Jedinstvo | 0 : 3 | Glavaš | |||||
23.10
Budućnost
Sloga
3
2
|
23.10.2011 | Budućnost | 3 : 2 | Sloga | |||||
23.10
Osipaonica
Udarnik
2
0
|
23.10.2011 | Osipaonica | 2 : 0 | Udarnik | |||||
23.10
Napredak
Borac
2
0
|
23.10.2011 | Napredak | 2 : 0 | Borac | |||||
23.10
Cerovac
Sloboda
1
1
|
23.10.2011 | Cerovac | 1 : 1 | Sloboda | |||||
23.10
Radnik
Bresje Superior
3
3
|
23.10.2011 | Radnik | 3 : 3 | Bresje Superior |
23.10
14:30
Mladi Borac
Dragoš
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Mladi Borac | 3 : 0 | Dragoš | |||||
23.10
14:30
Mlava
Šapine
1
3
|
23.10.2011 14:30 | Mlava | 1 : 3 | Šapine | |||||
23.10
14:30
Mladost
Beli Orao
2
1
|
23.10.2011 14:30 | Mladost | 2 : 1 | Beli Orao | |||||
23.10
14:30
Sloga K
Petar Dobrnjac
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Sloga K | 3 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
23.10
14:30
Integral
Železničar
1
1
|
23.10.2011 14:30 | Integral | 1 : 1 | Železničar | |||||
23.10
14:30
Vihor
Omladinac
5
2
|
23.10.2011 14:30 | Vihor | 5 : 2 | Omladinac |
23.10
15:00
Jedinstvo
Hajduk Stanko
1
1
|
23.10.2011 15:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
23.10
15:00
Mladost (P)
Sloga
8
0
|
23.10.2011 15:00 | Mladost (P) | 8 : 0 | Sloga | |||||
23.10
15:00
Antimon
Gučevo
1
2
|
23.10.2011 15:00 | Antimon | 1 : 2 | Gučevo | |||||
23.10
15:00
Mladost (DD)
Radjevac
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Mladost (DD) | 0 : 0 | Radjevac |
23.10
13:30
OFK Divci
Banjani
1
0
|
23.10.2011 13:30 | OFK Divci | 1 : 0 | Banjani | |||||
23.10
13:30
Ribnikar
Proleter
4
2
|
23.10.2011 13:30 | Ribnikar | 4 : 2 | Proleter | |||||
23.10
13:30
ZSK
Mladost
4
1
|
23.10.2011 13:30 | ZSK | 4 : 1 | Mladost | |||||
23.10
13:30
Tulari
Sovljak
3
1
|
23.10.2011 13:30 | Tulari | 3 : 1 | Sovljak | |||||
23.10
13:30
Trlić
Radnik
3
3
|
23.10.2011 13:30 | Trlić | 3 : 3 | Radnik | |||||
23.10
13:30
Brezovica
Milenko Pavlović
2
0
|
23.10.2011 13:30 | Brezovica | 2 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
23.10
13:30
Brežđe
Kačer
2
1
|
23.10.2011 13:30 | Brežđe | 2 : 1 | Kačer |
23.10
13:30
Bioska
Sečica
0
1
|
23.10.2011 13:30 | Bioska | 0 : 1 | Sečica | |||||
23.10
13:30
Budućnost
Polet
0
2
|
23.10.2011 13:30 | Budućnost | 0 : 2 | Polet | |||||
23.10
13:30
Napredak
Crnokosa
1
3
|
23.10.2011 13:30 | Napredak | 1 : 3 | Crnokosa | |||||
23.10
13:30
Ariljska Rampa
Perućac
1
0
|
23.10.2011 13:30 | Ariljska Rampa | 1 : 0 | Perućac | |||||
23.10
13:30
Višesava
Železničar
0
0
|
23.10.2011 13:30 | Višesava | 0 : 0 | Železničar | |||||
23.10
13:30
Omladinac
Jasen
0
2
|
23.10.2011 13:30 | Omladinac | 0 : 2 | Jasen | |||||
23.10
13:30
Luna Avijatičar
GP Zlatibor
0
2
|
23.10.2011 13:30 | Luna Avijatičar | 0 : 2 | GP Zlatibor |
23.10
Mramor
Crvena zastava
3
3
|
23.10.2011 | Mramor | 3 : 3 | Crvena zastava | |||||
23.10
Vrtište
Proleter
1
3
|
23.10.2011 | Vrtište | 1 : 3 | Proleter | |||||
23.10
Delijski Vis
Rudar
3
0
|
23.10.2011 | Delijski Vis | 3 : 0 | Rudar | |||||
23.10
Brzi Brod
Budućnost (P)
4
0
|
23.10.2011 | Brzi Brod | 4 : 0 | Budućnost (P) | |||||
23.10
Radnički
Omladinac
1
2
|
23.10.2011 | Radnički | 1 : 2 | Omladinac | |||||
23.10
Mladost
Sloboda
4
0
|
23.10.2011 | Mladost | 4 : 0 | Sloboda | |||||
23.10
Budućnost (PK)
Aluminjum
2
3
|
23.10.2011 | Budućnost (PK) | 2 : 3 | Aluminjum |
23.10
15:00
Jastrebac
Palilula
1
1
|
23.10.2011 15:00 | Jastrebac | 1 : 1 | Palilula | |||||
23.10
15:00
Bukovik
Rad
2
0
|
23.10.2011 15:00 | Bukovik | 2 : 0 | Rad | |||||
23.10
15:00
Mladost (B)
Rasovača
1
2
|
23.10.2011 15:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Rasovača | |||||
23.10
15:00
Rutevac
Radnički 1947 (Č)
1
4
|
23.10.2011 15:00 | Rutevac | 1 : 4 | Radnički 1947 (Č) |
23.10
14:30
Navalin
Jedinstvo (GS)
1
7
|
23.10.2011 14:30 | Navalin | 1 : 7 | Jedinstvo (GS) | |||||
23.10
14:30
Morava
Progres
3
1
|
23.10.2011 14:30 | Morava | 3 : 1 | Progres | |||||
23.10
14:30
Šumadija
Umac
3
2
|
23.10.2011 14:30 | Šumadija | 3 : 2 | Umac | |||||
23.10
14:30
Veternica
Čekmin
1
2
|
23.10.2011 14:30 | Veternica | 1 : 2 | Čekmin | |||||
23.10
14:30
Radan
Gradac
1
1
|
23.10.2011 14:30 | Radan | 1 : 1 | Gradac | |||||
23.10
14:30
Bobište
Plantaža
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Bobište | 3 : 0 | Plantaža | |||||
23.10
14:30
Jablanica
Mladost
7
0
|
23.10.2011 14:30 | Jablanica | 7 : 0 | Mladost |
23.10
15:00
Vladimir Durković
Jedinstvo B.P
0
1
|
23.10.2011 15:00 | Vladimir Durković | 0 : 1 | Jedinstvo B.P | |||||
23.10
15:00
Gnjilan
Prčevac
0
1
|
23.10.2011 15:00 | Gnjilan | 0 : 1 | Prčevac | |||||
23.10
15:00
Jedinstvo P
Tanasko Rajić
0
4
|
23.10.2011 15:00 | Jedinstvo P | 0 : 4 | Tanasko Rajić | |||||
23.10
15:00
Dragoš
Mladost P.R
5
2
|
23.10.2011 15:00 | Dragoš | 5 : 2 | Mladost P.R | |||||
23.10
15:00
Napredak
Temac
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Napredak | 2 : 1 | Temac |
23.10
14:00
Mladost (B)
Vranjska Banja
4
5
|
23.10.2011 14:00 | Mladost (B) | 4 : 5 | Vranjska Banja | |||||
23.10
14:00
Ternoci
Kondiva
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Ternoci | 2 : 1 | Kondiva |
23.10
15:00
Jastrebac
Jug Bogdan
2
0
|
23.10.2011 15:00 | Jastrebac | 2 : 0 | Jug Bogdan | |||||
23.10
15:00
Dobrič
Polet
5
0
|
23.10.2011 15:00 | Dobrič | 5 : 0 | Polet | |||||
23.10
15:00
Dunđerski
Topličanin
0
2
|
23.10.2011 15:00 | Dunđerski | 0 : 2 | Topličanin | |||||
23.10
15:00
Kosovac
Omladinac
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Kosovac | 3 : 0 | Omladinac | |||||
23.10
15:00
Svetlost
Trbunje
8
1
|
23.10.2011 15:00 | Svetlost | 8 : 1 | Trbunje |
23.10
14:00
Vinogradar
Levač
4
1
|
23.10.2011 14:00 | Vinogradar | 4 : 1 | Levač | |||||
23.10
14:00
Morava
Lugomir
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Morava | 2 : 1 | Lugomir | |||||
23.10
14:00
Mladost (J)
Istok 63
3
0
|
23.10.2011 14:00 | Mladost (J) | 3 : 0 | Istok 63 | |||||
23.10
14:00
Sindjelic
Napredak (S)
4
1
|
23.10.2011 14:00 | Sindjelic | 4 : 1 | Napredak (S) | |||||
23.10
14:00
Kušiljevo
Jedinstvo
1
1
|
23.10.2011 14:00 | Kušiljevo | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.10
14:00
Sloga
Napredak (Z)
0
0
|
23.10.2011 14:00 | Sloga | 0 : 0 | Napredak (Z) | |||||
23.10
14:00
Dragocvet
Budućnost
3
0
|
23.10.2011 14:00 | Dragocvet | 3 : 0 | Budućnost |
23.10
15:00
Brodoremont
Radujevac
5
1
|
23.10.2011 15:00 | Brodoremont | 5 : 1 | Radujevac | |||||
23.10
15:00
Ključ
Bor
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Ključ | 0 : 0 | Bor | |||||
23.10
15:00
Radnički
Branik
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Radnički | 0 : 0 | Branik |
23.10
14:30
Jovan Kursula
Trajal
1
4
|
23.10.2011 14:30 | Jovan Kursula | 1 : 4 | Trajal | |||||
23.10
14:30
Poljoprivrednik
Donji Kopaonik
1
1
|
23.10.2011 14:30 | Poljoprivrednik | 1 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
23.10
14:30
Jasika
Sloga
3
1
|
23.10.2011 14:30 | Jasika | 3 : 1 | Sloga | |||||
23.10
14:30
Naupare
Jedinstvo 1936
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Naupare | 1 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
23.10
14:30
Trudbenik
Mladost
1
1
|
23.10.2011 14:30 | Trudbenik | 1 : 1 | Mladost | |||||
23.10
14:30
Jastrebac
Velika Drenova
3
1
|
23.10.2011 14:30 | Jastrebac | 3 : 1 | Velika Drenova |
23.10
15:00
Omladinac
Rudar (P)
2
6
|
23.10.2011 15:00 | Omladinac | 2 : 6 | Rudar (P) | |||||
23.10
15:00
Sloga (Ž)
Rtanj
0
1
|
23.10.2011 15:00 | Sloga (Ž) | 0 : 1 | Rtanj | |||||
23.10
15:00
Bučje
ŠSK
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Bučje | 3 : 0 | ŠSK | |||||
23.10
15:00
Borac
Midžor
0
4
|
23.10.2011 15:00 | Borac | 0 : 4 | Midžor | |||||
23.10
15:00
Osnić
Mladost
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Osnić | 0 : 0 | Mladost |
23.10
15:00
Borac (S)
Polet
2
0
|
23.10.2011 15:00 | Borac (S) | 2 : 0 | Polet | |||||
23.10
15:00
Radnički (B)
Mladost
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Radnički (B) | 3 : 0 | Mladost | |||||
23.10
15:00
Vulturul
Slavija
2
0
|
23.10.2011 15:00 | Vulturul | 2 : 0 | Slavija | |||||
23.10
15:00
Partizan (G)
Tempo
2
0
|
23.10.2011 15:00 | Partizan (G) | 2 : 0 | Tempo | |||||
23.10
15:00
Sloga (BNS)
Radnički (K)
0
2
|
23.10.2011 15:00 | Sloga (BNS) | 0 : 2 | Radnički (K) |
23.10
14:00
Čantavir
Njegoš
0
1
|
23.10.2011 14:00 | Čantavir | 0 : 1 | Njegoš | |||||
23.10
14:00
Bajša
Subotica
1
0
|
23.10.2011 14:00 | Bajša | 1 : 0 | Subotica | |||||
23.10
14:00
Tavankut
Proleter
1
2
|
23.10.2011 14:00 | Tavankut | 1 : 2 | Proleter | |||||
23.10
14:00
Bačka
Tisa
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Bačka | 2 : 1 | Tisa |
23.10
15:00
Gradnulica
Mladost (L)
2
0
|
23.10.2011 15:00 | Gradnulica | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
23.10
15:00
Naftagas (B)
Potisje
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Naftagas (B) | 3 : 0 | Potisje | |||||
23.10
15:00
Borac (A)
Bilećanin
1
1
|
23.10.2011 15:00 | Borac (A) | 1 : 1 | Bilećanin | |||||
23.10
15:00
Vojvodina 1928
OFK Klek
4
1
|
23.10.2011 15:00 | Vojvodina 1928 | 4 : 1 | OFK Klek |
23.10
15:00
ŽAK
Graničar (G)
7
0
|
23.10.2011 15:00 | ŽAK | 7 : 0 | Graničar (G) | |||||
23.10
15:00
Hajduk
Sloga
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Hajduk | 0 : 0 | Sloga | |||||
23.10
15:00
PIK Prigrevica
Omladinac (B)
2
1
|
23.10.2011 15:00 | PIK Prigrevica | 2 : 1 | Omladinac (B) | |||||
23.10
15:00
Zadrugar
Borac
4
0
|
23.10.2011 15:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Borac | |||||
23.10
15:00
Kordun
Omladinac (D)
4
1
|
23.10.2011 15:00 | Kordun | 4 : 1 | Omladinac (D) |
23.10
Hajduk (B)
Mladost
1
1
|
23.10.2011 | Hajduk (B) | 1 : 1 | Mladost | |||||
23.10
Graničar
LSK Laćarak
4
0
|
23.10.2011 | Graničar | 4 : 0 | LSK Laćarak | |||||
23.10
Jadran
Radnički
3
0
|
23.10.2011 | Jadran | 3 : 0 | Radnički | |||||
23.10
Sremac
Sloven
0
1
|
23.10.2011 | Sremac | 0 : 1 | Sloven | |||||
23.10
Šumar
Zeka Buljubaša
5
2
|
23.10.2011 | Šumar | 5 : 2 | Zeka Buljubaša | |||||
23.10
Hajduk (Š)
Rudar
2
0
|
23.10.2011 | Hajduk (Š) | 2 : 0 | Rudar |
23.10
Sutjeska
Srbobran
1
0
|
23.10.2011 | Sutjeska | 1 : 0 | Srbobran | |||||
23.10
Kabel
Stari Grad
2
1
|
23.10.2011 | Kabel | 2 : 1 | Stari Grad | |||||
23.10
Borac
Hercegovac
2
1
|
23.10.2011 | Borac | 2 : 1 | Hercegovac | |||||
23.10
Slavija (P)
Bačka
0
1
|
23.10.2011 | Slavija (P) | 0 : 1 | Bačka |
23.10
10:00
Borac
Šumadija
0
2
|
23.10.2011 10:00 | Borac | 0 : 2 | Šumadija | |||||
23.10
14:00
Dunavac
Poštar Zvezdara
2
0
|
23.10.2011 14:00 | Dunavac | 2 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
23.10
11:00
PIK Zemun
Policajac
3
1
|
23.10.2011 11:00 | PIK Zemun | 3 : 1 | Policajac | |||||
23.10
14:00
Baćevac
Komgrap
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Baćevac | 2 : 1 | Komgrap | |||||
23.10
14:00
Crvena zvezda
Prva Iskra
7
0
|
23.10.2011 14:00 | Crvena zvezda | 7 : 0 | Prva Iskra | |||||
23.10
14:00
Strelac
Radnički
1
0
|
23.10.2011 14:00 | Strelac | 1 : 0 | Radnički |
23.10
Moša
Sočanica
0
3
|
23.10.2011 | Moša | 0 : 3 | Sočanica | |||||
23.10
Kopaonik
Rudar
2
1
|
23.10.2011 | Kopaonik | 2 : 1 | Rudar | |||||
23.10
Zvečan
Ibar
0
1
|
23.10.2011 | Zvečan | 0 : 1 | Ibar |
23.10
Gracko
Brezovica
4
3
|
23.10.2011 | Gracko | 4 : 3 | Brezovica | |||||
23.10
Čaglavica
Gračanica
2
2
|
23.10.2011 | Čaglavica | 2 : 2 | Gračanica | |||||
23.10
Sitnica
Radnički
3
0
|
23.10.2011 | Sitnica | 3 : 0 | Radnički | |||||
23.10
Plemetina
Polet
3
3
|
23.10.2011 | Plemetina | 3 : 3 | Polet |
23.10
14:00
Granit
Mladost
2
0
|
23.10.2011 14:00 | Granit | 2 : 0 | Mladost | |||||
23.10
14:00
Lazac
ND 2011
1
3
|
23.10.2011 14:00 | Lazac | 1 : 3 | ND 2011 | |||||
23.10
14:00
Jedinstvo
Mlada krila
1
0
|
23.10.2011 14:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Mlada krila | |||||
23.10
14:00
Žiča
Magnohrom
0
0
|
23.10.2011 14:00 | Žiča | 0 : 0 | Magnohrom | |||||
23.10
14:00
Šumadija
Napredak
0
2
|
23.10.2011 14:00 | Šumadija | 0 : 2 | Napredak | |||||
23.10
14:00
Vrnjci
Tavnik
3
1
|
23.10.2011 14:00 | Vrnjci | 3 : 1 | Tavnik | |||||
23.10
14:00
Morava
Zvezda
2
0
|
23.10.2011 14:00 | Morava | 2 : 0 | Zvezda |
23.10
14:00
Hajduk
Korićani
0
1
|
23.10.2011 14:00 | Hajduk | 0 : 1 | Korićani | |||||
23.10
14:00
Košutnjak
Botunje
3
4
|
23.10.2011 14:00 | Košutnjak | 3 : 4 | Botunje | |||||
23.10
14:00
Šumarice 2008
Dobrača
1
1
|
23.10.2011 14:00 | Šumarice 2008 | 1 : 1 | Dobrača | |||||
23.10
14:00
Seljak
Kolektiv
3
2
|
23.10.2011 14:00 | Seljak | 3 : 2 | Kolektiv | |||||
23.10
14:00
Kragujevac
Mladost Teferič
0
2
|
23.10.2011 14:00 | Kragujevac | 0 : 2 | Mladost Teferič | |||||
23.10
14:00
Kremenac
Ćava
1
2
|
23.10.2011 14:00 | Kremenac | 1 : 2 | Ćava |
23.10
15:00
Rakova
Budućnost
5
1
|
23.10.2011 15:00 | Rakova | 5 : 1 | Budućnost | |||||
23.10
15:00
Malba
Strelac
0
1
|
23.10.2011 15:00 | Malba | 0 : 1 | Strelac | |||||
23.10
15:00
Polet
Morava
1
2
|
23.10.2011 15:00 | Polet | 1 : 2 | Morava | |||||
23.10
15:00
Premeća
Mladost (P)
0
1
|
23.10.2011 15:00 | Premeća | 0 : 1 | Mladost (P) | |||||
23.10
15:00
Zadrugar
Planinac
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Planinac |
23.10
14:30
Jablanica
Baćkovac Junajted
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Jablanica | 3 : 0 | Baćkovac Junajted | |||||
23.10
14:30
Lunjevica
Foka
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Lunjevica | 3 : 0 | Foka | |||||
23.10
14:30
Mladost 09
Majdan
6
4
|
23.10.2011 14:30 | Mladost 09 | 6 : 4 | Majdan | |||||
23.10
14:30
Velereč 94
Mladi Rudar
1
2
|
23.10.2011 14:30 | Velereč 94 | 1 : 2 | Mladi Rudar |
23.10
14:30
Omladinac
Šilopaj
7
1
|
23.10.2011 14:30 | Omladinac | 7 : 1 | Šilopaj |
23.10
13:30
Brezova
Dedinje Junajted
0
5
|
23.10.2011 13:30 | Brezova | 0 : 5 | Dedinje Junajted | |||||
23.10
13:30
Vrelo
Sloga
1
7
|
23.10.2011 13:30 | Vrelo | 1 : 7 | Sloga | |||||
23.10
13:30
Kotraža
Gradina
5
0
|
23.10.2011 13:30 | Kotraža | 5 : 0 | Gradina | |||||
23.10
13:30
Gorušica
Jelica
2
5
|
23.10.2011 13:30 | Gorušica | 2 : 5 | Jelica |
23.10
14:30
Jasenica
BSK
2
5
|
23.10.2011 14:30 | Jasenica | 2 : 5 | BSK | |||||
23.10
14:30
Maskar
Plaskovac
2
3
|
23.10.2011 14:30 | Maskar | 2 : 3 | Plaskovac | |||||
23.10
14:30
Proleter
Mladost
4
4
|
23.10.2011 14:30 | Proleter | 4 : 4 | Mladost | |||||
23.10
14:30
B 2000
Sloga
3
2
|
23.10.2011 14:30 | B 2000 | 3 : 2 | Sloga | |||||
23.10
14:30
Trešnjevica
Šamot
4
1
|
23.10.2011 14:30 | Trešnjevica | 4 : 1 | Šamot | |||||
23.10
14:30
Mladi rudar
Radoje Domanović
2
3
|
23.10.2011 14:30 | Mladi rudar | 2 : 3 | Radoje Domanović |
23.10
Šumadija
Udarnik
4
1
|
23.10.2011 | Šumadija | 4 : 1 | Udarnik | |||||
23.10
Proleter
Vodice
3
2
|
23.10.2011 | Proleter | 3 : 2 | Vodice | |||||
23.10
Budućnost
Palanka
2
1
|
23.10.2011 | Budućnost | 2 : 1 | Palanka | |||||
23.10
Pobeda
Beli Orlovi
3
2
|
23.10.2011 | Pobeda | 3 : 2 | Beli Orlovi | |||||
23.10
Mramorac
Bašin
0
3
|
23.10.2011 | Mramorac | 0 : 3 | Bašin |
23.10
Slavija
Budućnost
3
0
|
23.10.2011 | Slavija | 3 : 0 | Budućnost | |||||
23.10
Sloga
Skobalj
0
3
|
23.10.2011 | Sloga | 0 : 3 | Skobalj | |||||
23.10
SASK
Kolarac
0
1
|
23.10.2011 | SASK | 0 : 1 | Kolarac | |||||
23.10
Jedinstvo
Proleter
0
4
|
23.10.2011 | Jedinstvo | 0 : 4 | Proleter |
23.10
7. Jul
Vučak
2
0
|
23.10.2011 | 7. Jul | 2 : 0 | Vučak | |||||
23.10
Landol
Drugovac
1
2
|
23.10.2011 | Landol | 1 : 2 | Drugovac | |||||
23.10
Ravni Gaj
Podunavac
0
7
|
23.10.2011 | Ravni Gaj | 0 : 7 | Podunavac | |||||
23.10
Badljevica
Petrijevac
3
0
|
23.10.2011 | Badljevica | 3 : 0 | Petrijevac |
23.10
Polet
Jasenica
4
1
|
23.10.2011 | Polet | 4 : 1 | Jasenica | |||||
23.10
Mladi borac
Mladost
3
0
|
23.10.2011 | Mladi borac | 3 : 0 | Mladost |
23.10
14:30
Bata Bulić
Krilaš
0
1
|
23.10.2011 14:30 | Bata Bulić | 0 : 1 | Krilaš | |||||
23.10
14:30
Radnički
Napredak (T)
3
1
|
23.10.2011 14:30 | Radnički | 3 : 1 | Napredak (T) | |||||
23.10
14:30
Jedinstvo
Mladost
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Mladost | |||||
23.10
14:30
Polet
Omladinac (B)
1
2
|
23.10.2011 14:30 | Polet | 1 : 2 | Omladinac (B) | |||||
23.10
14:30
Rudar
Omladinac (S)
5
4
|
23.10.2011 14:30 | Rudar | 5 : 4 | Omladinac (S) | |||||
23.10
14:30
Sloga
Napredak (VC)
2
1
|
23.10.2011 14:30 | Sloga | 2 : 1 | Napredak (VC) |
23.10
14:30
Dunavac (P)
Dunavac (K)
2
0
|
23.10.2011 14:30 | Dunavac (P) | 2 : 0 | Dunavac (K) | |||||
23.10
14:30
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (LJ)
2
0
|
23.10.2011 14:30 | Jedinstvo (D) | 2 : 0 | Jedinstvo (LJ) | |||||
23.10
14:30
Makce
Sloga (D)
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Makce | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
23.10
14:30
Sloga (Ć)
Đerdap
3
1
|
23.10.2011 14:30 | Sloga (Ć) | 3 : 1 | Đerdap | |||||
23.10
14:30
Napredak (N)
Napredak (B)
3
1
|
23.10.2011 14:30 | Napredak (N) | 3 : 1 | Napredak (B) |
23.10
15:00
Stari Jadar
Velika Reka
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Stari Jadar | 2 : 1 | Velika Reka | |||||
23.10
15:00
Stolice
TE Gučevo
5
1
|
23.10.2011 15:00 | Stolice | 5 : 1 | TE Gučevo | |||||
23.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo (Z)
3
2
|
23.10.2011 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 2 | Jedinstvo (Z) | |||||
23.10
15:00
Sloga
14. Oktobar
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Sloga | 2 : 1 | 14. Oktobar | |||||
23.10
15:00
Mladost
Cer
5
2
|
23.10.2011 15:00 | Mladost | 5 : 2 | Cer | |||||
23.10
15:00
Lonjin
Podrinje
0
2
|
23.10.2011 15:00 | Lonjin | 0 : 2 | Podrinje |
23.10
OFK Varna
Galeb
2
1
|
23.10.2011 | OFK Varna | 2 : 1 | Galeb | |||||
23.10
Provo
Pričinović
3
2
|
23.10.2011 | Provo | 3 : 2 | Pričinović | |||||
23.10
Dobrava
Vlašić
4
1
|
23.10.2011 | Dobrava | 4 : 1 | Vlašić | |||||
23.10
Sloga (K)
Karađorđe
4
0
|
23.10.2011 | Sloga (K) | 4 : 0 | Karađorđe | |||||
23.10
Mladost (Z)
Sloga (M)
0
2
|
23.10.2011 | Mladost (Z) | 0 : 2 | Sloga (M) | |||||
23.10
Mrovska
Korman
5
2
|
23.10.2011 | Mrovska | 5 : 2 | Korman |
23.10
15:00
Omladinac (S)
Milicionar
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Omladinac (S) | 0 : 0 | Milicionar | |||||
23.10
15:00
Budućnost
Partizan
0
2
|
23.10.2011 15:00 | Budućnost | 0 : 2 | Partizan | |||||
23.10
15:00
Sloga (P)
Sloga (D)
4
2
|
23.10.2011 15:00 | Sloga (P) | 4 : 2 | Sloga (D) | |||||
23.10
15:00
Napredak
Proleter
5
1
|
23.10.2011 15:00 | Napredak | 5 : 1 | Proleter | |||||
23.10
15:00
Duško
Sloga (B)
4
1
|
23.10.2011 15:00 | Duško | 4 : 1 | Sloga (B) | |||||
23.10
15:00
Omladinac (B)
Mladi Borac
0
1
|
23.10.2011 15:00 | Omladinac (B) | 0 : 1 | Mladi Borac | |||||
23.10
15:00
Drina
Sloboda
6
1
|
23.10.2011 15:00 | Drina | 6 : 1 | Sloboda |
23.10
14:30
Toplica
Rajac
0
4
|
23.10.2011 14:30 | Toplica | 0 : 4 | Rajac | |||||
23.10
14:30
Vrujci
Veliševac
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Vrujci | 1 : 0 | Veliševac | |||||
23.10
14:30
Jedinstvo
Borac
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Borac | |||||
23.10
14:30
Orao
Liplje
1
6
|
23.10.2011 14:30 | Orao | 1 : 6 | Liplje |
23.10
14:30
Gradac
Zadrugar
2
0
|
23.10.2011 14:30 | Gradac | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
23.10
14:30
Mladost Dračić
Pričević
6
2
|
23.10.2011 14:30 | Mladost Dračić | 6 : 2 | Pričević | |||||
23.10
14:30
OFK Povlen
Lukavac
2
2
|
23.10.2011 14:30 | OFK Povlen | 2 : 2 | Lukavac | |||||
23.10
14:30
Mladost Kamenica
Iskra
2
4
|
23.10.2011 14:30 | Mladost Kamenica | 2 : 4 | Iskra | |||||
23.10
14:30
Kotešica
Polet
0
4
|
23.10.2011 14:30 | Kotešica | 0 : 4 | Polet |
23.10
Nepričava
Dimitrije Tucović
4
1
|
23.10.2011 | Nepričava | 4 : 1 | Dimitrije Tucović | |||||
23.10
Kolubara Gaj
Polet
1
3
|
23.10.2011 | Kolubara Gaj | 1 : 3 | Polet | |||||
23.10
Stepanje
Pepeljevac
1
3
|
23.10.2011 | Stepanje | 1 : 3 | Pepeljevac |
23.10
14:30
Polet
Tvrdojevac
2
2
|
23.10.2011 14:30 | Polet | 2 : 2 | Tvrdojevac | |||||
23.10
14:30
Vrelo
Brgule
2
0
|
23.10.2011 14:30 | Vrelo | 2 : 0 | Brgule | |||||
23.10
14:30
Dokmir
OFK Stublenica
1
3
|
23.10.2011 14:30 | Dokmir | 1 : 3 | OFK Stublenica | |||||
23.10
14:30
Joševa
Gunjevac
4
0
|
23.10.2011 14:30 | Joševa | 4 : 0 | Gunjevac | |||||
23.10
14:30
Paljuvi
Čučuge
3
3
|
23.10.2011 14:30 | Paljuvi | 3 : 3 | Čučuge |
23.10
14:00
Lauš
Pobeda
5
1
|
23.10.2011 14:00 | Lauš | 5 : 1 | Pobeda | |||||
23.10
14:00
Lazarica
Savinac
0
0
|
23.10.2011 14:00 | Lazarica | 0 : 0 | Savinac | |||||
23.10
14:00
Duškovci
Blagaja
4
4
|
23.10.2011 14:00 | Duškovci | 4 : 4 | Blagaja | |||||
23.10
14:00
Ježevica
Borac (O)
5
2
|
23.10.2011 14:00 | Ježevica | 5 : 2 | Borac (O) | |||||
23.10
14:00
Dobrinjac
Gorobilje
4
0
|
23.10.2011 14:00 | Dobrinjac | 4 : 0 | Gorobilje | |||||
23.10
14:00
Plavi tok
Borac (SD)
5
0
|
23.10.2011 14:00 | Plavi tok | 5 : 0 | Borac (SD) |
23.10
15:00
Supovac
Mladost
4
2
|
23.10.2011 15:00 | Supovac | 4 : 2 | Mladost | |||||
23.10
15:00
Moravac
Čegar
2
0
|
23.10.2011 15:00 | Moravac | 2 : 0 | Čegar | |||||
23.10
15:00
Morava
Vulkan
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Morava | 0 : 0 | Vulkan | |||||
23.10
11:00
Zeleznicar
Secanica
1
1
|
23.10.2011 11:00 | Zeleznicar | 1 : 1 | Secanica | |||||
23.10
15:00
Stevan Nešticki
Mladost (DM)
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Stevan Nešticki | 3 : 0 | Mladost (DM) |
23.10
Borac
Tempo
1
2
|
23.10.2011 | Borac | 1 : 2 | Tempo | |||||
23.10
Jedinstvo
OFK Sloga
5
1
|
23.10.2011 | Jedinstvo | 5 : 1 | OFK Sloga | |||||
23.10
Pobeda
Ratar
2
3
|
23.10.2011 | Pobeda | 2 : 3 | Ratar |
23.10
12:30
Padina
Knežica
1
5
|
23.10.2011 12:30 | Padina | 1 : 5 | Knežica | |||||
23.10
15:00
Naisus
Baličevac
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Naisus | 0 : 0 | Baličevac | |||||
23.10
15:00
4. Juli
Radnički
1
0
|
23.10.2011 15:00 | 4. Juli | 1 : 0 | Radnički | |||||
23.10
15:00
Mladost
NS Tatko
3
4
|
23.10.2011 15:00 | Mladost | 3 : 4 | NS Tatko |
23.10
14:00
Napredak
Sloga
1
2
|
23.10.2011 14:00 | Napredak | 1 : 2 | Sloga | |||||
23.10
14:00
Polet
Radnički
3
1
|
23.10.2011 14:00 | Polet | 3 : 1 | Radnički | |||||
23.10
14:00
Železničar
Kumarevo
0
0
|
23.10.2011 14:00 | Železničar | 0 : 0 | Kumarevo | |||||
23.10
14:00
Sloboda
Mladi Borac
0
2
|
23.10.2011 14:00 | Sloboda | 0 : 2 | Mladi Borac | |||||
23.10
14:00
Lemind Livnica
Milanovo
7
1
|
23.10.2011 14:00 | Lemind Livnica | 7 : 1 | Milanovo | |||||
23.10
14:00
Morava
MB
4
2
|
23.10.2011 14:00 | Morava | 4 : 2 | MB |
23.10
15:00
Provalija
Željuša
2
0
|
23.10.2011 15:00 | Provalija | 2 : 0 | Željuša |
23.10
14:00
Bratstvo
Crni Vrh
1
0
|
23.10.2011 14:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Crni Vrh | |||||
23.10
14:00
Mladost (D)
BSK
2
2
|
23.10.2011 14:00 | Mladost (D) | 2 : 2 | BSK | |||||
23.10
14:00
Javor
Mladost (T)
1
0
|
23.10.2011 14:00 | Javor | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
23.10
14:00
Polet
Mladost (S)
3
2
|
23.10.2011 14:00 | Polet | 3 : 2 | Mladost (S) |
23.10
15:00
Mladost
Slatina
3
2
|
23.10.2011 15:00 | Mladost | 3 : 2 | Slatina | |||||
23.10
15:00
OFK Tamnič
Vidrovac
0
4
|
23.10.2011 15:00 | OFK Tamnič | 0 : 4 | Vidrovac | |||||
23.10
15:00
Deli Jovan
BSK
5
1
|
23.10.2011 15:00 | Deli Jovan | 5 : 1 | BSK | |||||
23.10
15:00
Ratar
Miloševo
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Ratar | 2 : 1 | Miloševo | |||||
23.10
15:00
Kovilovo
Smedovac
4
0
|
23.10.2011 15:00 | Kovilovo | 4 : 0 | Smedovac | |||||
23.10
15:00
Graničar
Urovica
3
2
|
23.10.2011 15:00 | Graničar | 3 : 2 | Urovica |
23.10
15:00
Kladušnica
Trajan
2
2
|
23.10.2011 15:00 | Kladušnica | 2 : 2 | Trajan | |||||
23.10
15:00
Koča Andjelković
Lokomotiva
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Koča Andjelković | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
23.10
15:00
Junior
Pontes
0
6
|
23.10.2011 15:00 | Junior | 0 : 6 | Pontes | |||||
23.10
15:00
Napredak
Omladinac
1
1
|
23.10.2011 15:00 | Napredak | 1 : 1 | Omladinac |
23.10
14:30
Tomako
Mladost DK
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Tomako | 3 : 0 | Mladost DK | |||||
23.10
14:30
Borac
Pobeda
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Borac | 3 : 0 | Pobeda | |||||
23.10
14:30
Vinogradar
Mladost T
4
1
|
23.10.2011 14:30 | Vinogradar | 4 : 1 | Mladost T | |||||
23.10
14:30
Ušće
Omladinac
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Ušće | 1 : 0 | Omladinac | |||||
23.10
14:30
Župski biseri
Mladi radnik
0
3
|
23.10.2011 14:30 | Župski biseri | 0 : 3 | Mladi radnik |
23.10
15:00
Mudrakovac
Rasina
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Mudrakovac | 2 : 1 | Rasina | |||||
23.10
15:00
13.April
Sloga
2
1
|
23.10.2011 15:00 | 13.April | 2 : 1 | Sloga | |||||
23.10
15:00
Čitluk
Dvorane
0
1
|
23.10.2011 15:00 | Čitluk | 0 : 1 | Dvorane | |||||
23.10
15:00
Belović
Šanac
2
3
|
23.10.2011 15:00 | Belović | 2 : 3 | Šanac | |||||
23.10
15:00
Parunovac
Budućnost
3
1
|
23.10.2011 15:00 | Parunovac | 3 : 1 | Budućnost | |||||
23.10
15:00
Dušan Ristić
Kapidzija
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Dušan Ristić | 2 : 1 | Kapidzija |
23.10
15:00
Železničar
Vojvodina
0
2
|
23.10.2011 15:00 | Železničar | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
23.10
15:00
Mladost (V)
Unirea
1
0
|
23.10.2011 15:00 | Mladost (V) | 1 : 0 | Unirea | |||||
23.10
15:00
Pobeda
Budućnost (BB)
2
3
|
23.10.2011 15:00 | Pobeda | 2 : 3 | Budućnost (BB) | |||||
23.10
15:00
Plavi Dunav
Dolovo
3
1
|
23.10.2011 15:00 | Plavi Dunav | 3 : 1 | Dolovo | |||||
23.10
15:00
Borac (P)
Glogonj
1
2
|
23.10.2011 15:00 | Borac (P) | 1 : 2 | Glogonj | |||||
23.10
15:00
Omladinac (D)
BSK Bavanište
4
2
|
23.10.2011 15:00 | Omladinac (D) | 4 : 2 | BSK Bavanište |
23.10
15:00
Potporanj
Banat
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Potporanj | 2 : 1 | Banat | |||||
23.10
15:00
Hajdučica
Dunav
1
1
|
23.10.2011 15:00 | Hajdučica | 1 : 1 | Dunav | |||||
23.10
15:00
Karaš (K)
Borac (VS)
1
1
|
23.10.2011 15:00 | Karaš (K) | 1 : 1 | Borac (VS) | |||||
23.10
15:00
Vinogradar
Ševac
2
3
|
23.10.2011 15:00 | Vinogradar | 2 : 3 | Ševac | |||||
23.10
15:00
Hajduk
Dobrica
3
2
|
23.10.2011 15:00 | Hajduk | 3 : 2 | Dobrica | |||||
23.10
15:00
Crvena zvezda
Ratar
1
3
|
23.10.2011 15:00 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Ratar |
23.10
14:00
Udarnik
Đurđin
3
3
|
23.10.2011 14:00 | Udarnik | 3 : 3 | Đurđin | |||||
23.10
14:00
Žednik
Bratstvo
6
1
|
23.10.2011 14:00 | Žednik | 6 : 1 | Bratstvo | |||||
23.10
14:00
Dušan Silni
Lokomotiva
0
1
|
23.10.2011 14:00 | Dušan Silni | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
23.10
14:00
Solid
Elektrovojvodina
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Solid | 2 : 1 | Elektrovojvodina | |||||
23.10
14:00
Mala Bosna
Poljoprivrednik
3
0
|
23.10.2011 14:00 | Mala Bosna | 3 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
23.10
14:00
Zrinjski 1932
Hajduk
4
1
|
23.10.2011 14:00 | Zrinjski 1932 | 4 : 1 | Hajduk |
23.10
14:00
Tromedja
Šampion Olimpija
3
0
|
23.10.2011 14:00 | Tromedja | 3 : 0 | Šampion Olimpija | |||||
23.10
14:00
Radnički
Sloga
2
4
|
23.10.2011 14:00 | Radnički | 2 : 4 | Sloga | |||||
23.10
14:00
Horgoš Higlo
Graničar
5
0
|
23.10.2011 14:00 | Horgoš Higlo | 5 : 0 | Graničar | |||||
23.10
14:00
Jedinstvo
Slavija
5
1
|
23.10.2011 14:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Slavija |
23.10
14:00
Tomislavci
Eđšeg
1
0
|
23.10.2011 14:00 | Tomislavci | 1 : 0 | Eđšeg | |||||
23.10
14:00
Pobeda
Mićunovo
1
2
|
23.10.2011 14:00 | Pobeda | 1 : 2 | Mićunovo | |||||
23.10
14:00
Mladost
Olimpija
3
4
|
23.10.2011 14:00 | Mladost | 3 : 4 | Olimpija |
23.10
15:00
Polet
2. Oktobar
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Polet | 3 : 0 | 2. Oktobar | |||||
23.10
15:00
Vojvodina
Delija
1
0
|
23.10.2011 15:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Delija | |||||
23.10
15:00
Borac
Jedinstvo
1
4
|
23.10.2011 15:00 | Borac | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
23.10
15:00
ŽAK
Napredak
1
1
|
23.10.2011 15:00 | ŽAK | 1 : 1 | Napredak |
23.10
15:00
Bega
1.Oktobar
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Bega | 2 : 1 | 1.Oktobar | |||||
23.10
15:00
Proleter
Roham
4
2
|
23.10.2011 15:00 | Proleter | 4 : 2 | Roham | |||||
23.10
15:00
Omladinac
Napredak
3
5
|
23.10.2011 15:00 | Omladinac | 3 : 5 | Napredak | |||||
23.10
15:00
Terekves
Polet
5
1
|
23.10.2011 15:00 | Terekves | 5 : 1 | Polet |
23.10
15:00
Dunav
Radnički
0
4
|
23.10.2011 15:00 | Dunav | 0 : 4 | Radnički | |||||
23.10
15:00
Rusin
Aleksa Šantić
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Rusin | 2 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
23.10
15:00
Panonija
OFK Odžaci
1
1
|
23.10.2011 15:00 | Panonija | 1 : 1 | OFK Odžaci | |||||
23.10
15:00
Terekveš
Lipar
4
0
|
23.10.2011 15:00 | Terekveš | 4 : 0 | Lipar | |||||
23.10
15:00
OFK Šikara
Dinamo
1
0
|
23.10.2011 15:00 | OFK Šikara | 1 : 0 | Dinamo | |||||
23.10
10:00
OFK Metalac
Jedinstvo
4
0
|
23.10.2011 10:00 | OFK Metalac | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.10
15:00
Rastina 1918
Mladost APA
0
4
|
23.10.2011 15:00 | Rastina 1918 | 0 : 4 | Mladost APA |
23.10
15:00
Graničar K
Sloga Borac
3
1
|
23.10.2011 15:00 | Graničar K | 3 : 1 | Sloga Borac | |||||
23.10
15:00
Železničar
Popinci
2
2
|
23.10.2011 15:00 | Železničar | 2 : 2 | Popinci | |||||
23.10
15:00
Ljukovo
Podunavac
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Ljukovo | 3 : 0 | Podunavac | |||||
23.10
15:00
Sloven
Jedinstvo
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Sloven | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.10
15:00
Donji Petrovci
OFK Brestač
4
0
|
23.10.2011 15:00 | Donji Petrovci | 4 : 0 | OFK Brestač | |||||
23.10
15:00
Graničar G
Hrtkovci
1
1
|
23.10.2011 15:00 | Graničar G | 1 : 1 | Hrtkovci |
23.10
15:00
Sremac
Partizan
2
4
|
23.10.2011 15:00 | Sremac | 2 : 4 | Partizan | |||||
23.10
15:00
Tatra
Bačka
3
1
|
23.10.2011 15:00 | Tatra | 3 : 1 | Bačka | |||||
23.10
15:00
Borac
Mladost
1
6
|
23.10.2011 15:00 | Borac | 1 : 6 | Mladost | |||||
23.10
15:00
Dinamo
Proleter
5
0
|
23.10.2011 15:00 | Dinamo | 5 : 0 | Proleter | |||||
23.10
15:00
Čenej
Fruškogorac
0
2
|
23.10.2011 15:00 | Čenej | 0 : 2 | Fruškogorac | |||||
23.10
15:00
OFK Sirig
Fruškogorski partizan
1
2
|
23.10.2011 15:00 | OFK Sirig | 1 : 2 | Fruškogorski partizan | |||||
23.10
15:00
OFK Futog
Vinogradar
2
0
|
23.10.2011 15:00 | OFK Futog | 2 : 0 | Vinogradar |
23.10
15:00
Vojvodina
Proleter
4
0
|
23.10.2011 15:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Proleter | |||||
23.10
15:00
Jedinstvo
Budućnost
0
6
|
23.10.2011 15:00 | Jedinstvo | 0 : 6 | Budućnost | |||||
23.10
15:00
Mladost
Mladost Radost
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Mladost Radost | |||||
23.10
15:00
Napredak
Iskra
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Napredak | 3 : 0 | Iskra |
23.10
14:00
Krivanj
Tvrdjava
0
1
|
23.10.2011 14:00 | Krivanj | 0 : 1 | Tvrdjava | |||||
23.10
14:00
Borac
Bačka
5
1
|
23.10.2011 14:00 | Borac | 5 : 1 | Bačka | |||||
23.10
14:00
Kulpin
Budućnost (P)
0
3
|
23.10.2011 14:00 | Kulpin | 0 : 3 | Budućnost (P) | |||||
23.10
14:00
Budućnost (G)
Karađorđevo
7
0
|
23.10.2011 14:00 | Budućnost (G) | 7 : 0 | Karađorđevo |
23.10
Titel
ŽSK
0
3
|
23.10.2011 | Titel | 0 : 3 | ŽSK | |||||
23.10
Miletić
Sloga
7
0
|
23.10.2011 | Miletić | 7 : 0 | Sloga | |||||
23.10
Obilić
Jedinstvo
1
2
|
23.10.2011 | Obilić | 1 : 2 | Jedinstvo |
23.10
14:00
Šumadinac
Jedinstvo
3
0
|
23.10.2011 14:00 | Šumadinac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.10
14:00
Rušanj
Sindjelić
1
1
|
23.10.2011 14:00 | Rušanj | 1 : 1 | Sindjelić | |||||
23.10
14:00
Dunav
Studenski Grad
3
3
|
23.10.2011 14:00 | Dunav | 3 : 3 | Studenski Grad | |||||
23.10
14:00
Omladinac
Institut
1
0
|
23.10.2011 14:00 | Omladinac | 1 : 0 | Institut | |||||
23.10
14:00
Borac
Obilić
4
0
|
23.10.2011 14:00 | Borac | 4 : 0 | Obilić | |||||
23.10
14:00
Banja
BSK Batajnica
1
1
|
23.10.2011 14:00 | Banja | 1 : 1 | BSK Batajnica | |||||
23.10
14:00
Napredak
Mladi proleter
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Napredak | 2 : 1 | Mladi proleter |
23.10
14:30
Ivanča
Kosmaj
4
2
|
23.10.2011 14:30 | Ivanča | 4 : 2 | Kosmaj | |||||
23.10
14:30
Pudarci
OFK Leštane
1
1
|
23.10.2011 14:30 | Pudarci | 1 : 1 | OFK Leštane | |||||
23.10
14:30
Selo Mladenovac
Mladost
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Selo Mladenovac | 3 : 0 | Mladost | |||||
23.10
14:30
Borac
Boleč
0
3
|
23.10.2011 14:30 | Borac | 0 : 3 | Boleč | |||||
23.10
14:30
Velika Krsna
Rabrovac
3
0
|
23.10.2011 14:30 | Velika Krsna | 3 : 0 | Rabrovac |
23.10
14:00
TEK Sloga
Mladost (Č)
8
0
|
23.10.2011 14:00 | TEK Sloga | 8 : 0 | Mladost (Č) | |||||
23.10
14:00
Budućnost
BSK
3
2
|
23.10.2011 14:00 | Budućnost | 3 : 2 | BSK | |||||
23.10
14:00
Borac
Lisović
3
0
|
23.10.2011 14:00 | Borac | 3 : 0 | Lisović | |||||
23.10
14:00
Vranić
Mladost (B)
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Vranić | 2 : 1 | Mladost (B) |
23.10
15:00
Mladost
MSK
0
3
|
23.10.2011 15:00 | Mladost | 0 : 3 | MSK | |||||
23.10
15:00
Lehel
Banat
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Lehel | 3 : 0 | Banat | |||||
23.10
15:00
Tamiš
Omladinac
1
3
|
23.10.2011 15:00 | Tamiš | 1 : 3 | Omladinac |
23.10
15:00
Sloga
ŽFK Banat
0
3
|
23.10.2011 15:00 | Sloga | 0 : 3 | ŽFK Banat | |||||
23.10
15:00
Radnički
Gradnulica Bečkerek
8
0
|
23.10.2011 15:00 | Radnički | 8 : 0 | Gradnulica Bečkerek | |||||
23.10
15:00
Radnički Ratar
Zlatica
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Radnički Ratar | 3 : 0 | Zlatica |
23.10
14:00
Jedinstvo
Omladinac
0
2
|
23.10.2011 14:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Omladinac | |||||
23.10
14:00
Musina reka
Ras
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Musina reka | 2 : 1 | Ras | |||||
23.10
14:00
Miločajac
Stubal
1
3
|
23.10.2011 14:00 | Miločajac | 1 : 3 | Stubal | |||||
23.10
14:00
Popovići
Proleter
0
3
|
23.10.2011 14:00 | Popovići | 0 : 3 | Proleter | |||||
23.10
14:00
Kablar
Zgodačica
6
2
|
23.10.2011 14:00 | Kablar | 6 : 2 | Zgodačica | |||||
23.10
14:00
Progorelica
Jovo Kursula
1
2
|
23.10.2011 14:00 | Progorelica | 1 : 2 | Jovo Kursula | |||||
23.10
14:00
Budućnost (S)
Partizan
0
1
|
23.10.2011 14:00 | Budućnost (S) | 0 : 1 | Partizan |
23.10
14:00
Zastava
Divostin
1
2
|
23.10.2011 14:00 | Zastava | 1 : 2 | Divostin | |||||
23.10
14:00
21. oktobar
Velika Sugubina
4
0
|
23.10.2011 14:00 | 21. oktobar | 4 : 0 | Velika Sugubina | |||||
23.10
14:00
Kutlovo
Borac
6
0
|
23.10.2011 14:00 | Kutlovo | 6 : 0 | Borac | |||||
23.10
14:00
Studenac
Stari momci
3
1
|
23.10.2011 14:00 | Studenac | 3 : 1 | Stari momci | |||||
23.10
14:00
Trmbas
Đuriselac
2
2
|
23.10.2011 14:00 | Trmbas | 2 : 2 | Đuriselac |
23.10
11:00
Gorski car
Ranilović
0
3
|
23.10.2011 11:00 | Gorski car | 0 : 3 | Ranilović | |||||
23.10
12:00
Vrbica
Misača
0
5
|
23.10.2011 12:00 | Vrbica | 0 : 5 | Misača |
23.10
14:30
Krćevac 04
Hajduk
1
4
|
23.10.2011 14:30 | Krćevac 04 | 1 : 4 | Hajduk | |||||
23.10
14:30
Omladinac
Budućnost
1
1
|
23.10.2011 14:30 | Omladinac | 1 : 1 | Budućnost |
23.10
15:00
Polet (G)
Bečevica
1
3
|
23.10.2011 15:00 | Polet (G) | 1 : 3 | Bečevica |
23.10
14:30
Budućnost
Kobilje
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Budućnost | 1 : 0 | Kobilje |
23.10
14:30
Jedinstvo
Budućnost
2
0
|
23.10.2011 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Budućnost | |||||
23.10
14:30
Omladinac
Udarnik
5
2
|
23.10.2011 14:30 | Omladinac | 5 : 2 | Udarnik | |||||
23.10
14:30
Mladost
Napredak
6
2
|
23.10.2011 14:30 | Mladost | 6 : 2 | Napredak | |||||
23.10
14:30
Pomoravlje
Proleter
12
3
|
23.10.2011 14:30 | Pomoravlje | 12 : 3 | Proleter |
23.10
14:30
Dunav
Napredak (P)
2
1
|
23.10.2011 14:30 | Dunav | 2 : 1 | Napredak (P) | |||||
23.10
14:30
Borac (K)
MIP-Majdan
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Borac (K) | 1 : 0 | MIP-Majdan | |||||
23.10
14:30
Vojvoda Milenko
Zemljoradnik
5
2
|
23.10.2011 14:30 | Vojvoda Milenko | 5 : 2 | Zemljoradnik | |||||
23.10
14:30
Sopot
Mlava (B)
0
3
|
23.10.2011 14:30 | Sopot | 0 : 3 | Mlava (B) |
23.10
14:00
Pek
Sloga ĐP
7
0
|
23.10.2011 14:00 | Pek | 7 : 0 | Sloga ĐP | |||||
23.10
14:00
Desine
Mirko Tomić
0
1
|
23.10.2011 14:00 | Desine | 0 : 1 | Mirko Tomić | |||||
23.10
14:00
Carevac
Sloga T
2
3
|
23.10.2011 14:00 | Carevac | 2 : 3 | Sloga T |
23.10
15:00
Dobra
Polet
3
3
|
23.10.2011 15:00 | Dobra | 3 : 3 | Polet | |||||
23.10
15:00
Električar
Vinci
1
3
|
23.10.2011 15:00 | Električar | 1 : 3 | Vinci | |||||
23.10
15:00
Usije
Žika Marković Uča
1
2
|
23.10.2011 15:00 | Usije | 1 : 2 | Žika Marković Uča |
23.10
14:00
Prva Iskra
Jelav
1
4
|
23.10.2011 14:00 | Prva Iskra | 1 : 4 | Jelav | |||||
23.10
14:00
Mladost (B)
Mladost (Gradilšte)
4
1
|
23.10.2011 14:00 | Mladost (B) | 4 : 1 | Mladost (Gradilšte) | |||||
23.10
14:00
Hajduk
Rudar
4
0
|
23.10.2011 14:00 | Hajduk | 4 : 0 | Rudar |
23.10
15:00
Dragojevac
Hajduk
3
1
|
23.10.2011 15:00 | Dragojevac | 3 : 1 | Hajduk | |||||
23.10
15:00
Tresnjevka
Petrovac 74
3
5
|
23.10.2011 15:00 | Tresnjevka | 3 : 5 | Petrovac 74 | |||||
23.10
15:00
Bobovik
Mladost
3
2
|
23.10.2011 15:00 | Bobovik | 3 : 2 | Mladost | |||||
23.10
15:00
Polet
Sloga Trgosped
3
1
|
23.10.2011 15:00 | Polet | 3 : 1 | Sloga Trgosped | |||||
23.10
15:00
Krnule 09
Borac
1
2
|
23.10.2011 15:00 | Krnule 09 | 1 : 2 | Borac | |||||
23.10
15:00
Torpedo
Sloga
1
1
|
23.10.2011 15:00 | Torpedo | 1 : 1 | Sloga |
23.10
11:00
Volujac
Mladost 2011
1
2
|
23.10.2011 11:00 | Volujac | 1 : 2 | Mladost 2011 | |||||
23.10
11:00
Jedinstvo
Cerić
0
5
|
23.10.2011 11:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Cerić | |||||
23.10
11:00
Mladost (Sv)
Sava
4
6
|
23.10.2011 11:00 | Mladost (Sv) | 4 : 6 | Sava |
23.10
11:00
Sumice
Bair
0
0
|
23.10.2011 11:00 | Sumice | 0 : 0 | Bair |
23.10
11:00
Torpedo
Culjkovic
5
1
|
23.10.2011 11:00 | Torpedo | 5 : 1 | Culjkovic |
23.10
14:30
Mali korak
Mladi radnik
0
1
|
23.10.2011 14:30 | Mali korak | 0 : 1 | Mladi radnik | |||||
23.10
14:30
Beloševac
Rakac Stave
7
2
|
23.10.2011 14:30 | Beloševac | 7 : 2 | Rakac Stave |
23.10
14:30
Kolubara
Vukona
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Kolubara | 1 : 0 | Vukona | |||||
23.10
14:30
Šarbane
Rudar
1
1
|
23.10.2011 14:30 | Šarbane | 1 : 1 | Rudar | |||||
23.10
14:30
Mladost
Crvena Jabuka
0
9
|
23.10.2011 14:30 | Mladost | 0 : 9 | Crvena Jabuka |
23.10
15:00
BSK
Moravac (G)
0
0
|
23.10.2011 15:00 | BSK | 0 : 0 | Moravac (G) |
23.10
14:30
Mladi Radnik
Pobeda
2
1
|
23.10.2011 14:30 | Mladi Radnik | 2 : 1 | Pobeda | |||||
23.10
14:30
Radnički
Hum
1
6
|
23.10.2011 14:30 | Radnički | 1 : 6 | Hum | |||||
23.10
14:30
Jedinstvo
Mladost
2
0
|
23.10.2011 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Mladost |
23.10
14:00
Beljanica
Rudar Stenjevac
5
4
|
23.10.2011 14:00 | Beljanica | 5 : 4 | Rudar Stenjevac | |||||
23.10
14:00
Mladi Radnik
Medveđa
0
3
|
23.10.2011 14:00 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Medveđa | |||||
23.10
14:00
Resava
OFK Dvorište
1
0
|
23.10.2011 14:00 | Resava | 1 : 0 | OFK Dvorište |
23.10
14:00
Bresje
Trnava
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Bresje | 2 : 1 | Trnava | |||||
23.10
14:00
Napredak
Ribnik
1
2
|
23.10.2011 14:00 | Napredak | 1 : 2 | Ribnik | |||||
23.10
14:00
Morava Panjevac
OFK Tabane
0
2
|
23.10.2011 14:00 | Morava Panjevac | 0 : 2 | OFK Tabane | |||||
23.10
14:00
Juhor
Lipar
1
4
|
23.10.2011 14:00 | Juhor | 1 : 4 | Lipar | |||||
23.10
14:00
Partizan (G)
Sloboda
3
1
|
23.10.2011 14:00 | Partizan (G) | 3 : 1 | Sloboda | |||||
23.10
14:00
Partizan (M)
Kolonija
3
2
|
23.10.2011 14:00 | Partizan (M) | 3 : 2 | Kolonija |
23.10
14:00
Popovac
Napredak
1
3
|
23.10.2011 14:00 | Popovac | 1 : 3 | Napredak | |||||
23.10
14:00
Omladinac
Jedinstvo DM
1
2
|
23.10.2011 14:00 | Omladinac | 1 : 2 | Jedinstvo DM | |||||
23.10
14:00
Radnik
Polet
1
1
|
23.10.2011 14:00 | Radnik | 1 : 1 | Polet | |||||
23.10
14:00
Budućnost
Radnicki
0
1
|
23.10.2011 14:00 | Budućnost | 0 : 1 | Radnicki | |||||
23.10
14:00
Hajduk
Jedinstvo R
3
1
|
23.10.2011 14:00 | Hajduk | 3 : 1 | Jedinstvo R | |||||
23.10
14:00
Šumadija
Golubovac 07
3
2
|
23.10.2011 14:00 | Šumadija | 3 : 2 | Golubovac 07 | |||||
23.10
14:00
Mladost
Zemljoradnik
1
4
|
23.10.2011 14:00 | Mladost | 1 : 4 | Zemljoradnik |
23.10
14:00
Goša
Juhor
0
3
|
23.10.2011 14:00 | Goša | 0 : 3 | Juhor | |||||
23.10
14:00
Blagotin
Zenit
1
1
|
23.10.2011 14:00 | Blagotin | 1 : 1 | Zenit |
23.10
16:30
Mladost
Jugovići
1
1
|
23.10.2011 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Jugovići | |||||
23.10
16:30
Omasnica
Topoljak
0
8
|
23.10.2011 16:30 | Omasnica | 0 : 8 | Topoljak | |||||
23.10
16:30
Stari Trstenik
Morava
3
1
|
23.10.2011 16:30 | Stari Trstenik | 3 : 1 | Morava | |||||
23.10
16:30
Polet 57
Vinogradar
4
1
|
23.10.2011 16:30 | Polet 57 | 4 : 1 | Vinogradar |
23.10
14:00
Gradac
Temnić
3
0
|
23.10.2011 14:00 | Gradac | 3 : 0 | Temnić | |||||
23.10
14:00
Parcane
Kiseljak
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Parcane | 2 : 1 | Kiseljak |
23.10
15:00
Bukovica
Štitari
0
3
|
23.10.2011 15:00 | Bukovica | 0 : 3 | Štitari | |||||
23.10
15:00
Drugari
Jablanica
1
2
|
23.10.2011 15:00 | Drugari | 1 : 2 | Jablanica | |||||
23.10
15:00
Grkljane
Zdravinje
1
2
|
23.10.2011 15:00 | Grkljane | 1 : 2 | Zdravinje | |||||
23.10
15:00
OFK Ribare
Mladost
6
0
|
23.10.2011 15:00 | OFK Ribare | 6 : 0 | Mladost | |||||
23.10
15:00
Polet (K)
Polet (Š)
0
4
|
23.10.2011 15:00 | Polet (K) | 0 : 4 | Polet (Š) |
23.10
15:00
Fruška Gora
Krušedol
2
1
|
23.10.2011 15:00 | Fruška Gora | 2 : 1 | Krušedol | |||||
23.10
15:00
Fruškogorac
Napredak
0
1
|
23.10.2011 15:00 | Fruškogorac | 0 : 1 | Napredak | |||||
23.10
15:00
Polet
PSK Putinci
0
0
|
23.10.2011 15:00 | Polet | 0 : 0 | PSK Putinci | |||||
23.10
15:00
OFK Kraljevci
Mladost
1
5
|
23.10.2011 15:00 | OFK Kraljevci | 1 : 5 | Mladost | |||||
23.10
15:00
Sloga
Jedinstvo
1
2
|
23.10.2011 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Jedinstvo |
23.10
15:00
OFK Bingula
Graničar
2
2
|
23.10.2011 15:00 | OFK Bingula | 2 : 2 | Graničar | |||||
23.10
15:00
Fruškogorac
Omladinac M
0
1
|
23.10.2011 15:00 | Fruškogorac | 0 : 1 | Omladinac M | |||||
23.10
15:00
Jedinstvo M
Sremac
7
0
|
23.10.2011 15:00 | Jedinstvo M | 7 : 0 | Sremac | |||||
23.10
15:00
Jedinstvo LJ
Sindjelić
2
4
|
23.10.2011 15:00 | Jedinstvo LJ | 2 : 4 | Sindjelić | |||||
23.10
15:00
Napredak
Omladinac B
1
1
|
23.10.2011 15:00 | Napredak | 1 : 1 | Omladinac B | |||||
23.10
15:00
Borac
OFK Bikić
0
7
|
23.10.2011 15:00 | Borac | 0 : 7 | OFK Bikić |
23.10
15:00
Sremac
Mladost
0
4
|
23.10.2011 15:00 | Sremac | 0 : 4 | Mladost | |||||
23.10
15:00
Vitez
Kameni
1
5
|
23.10.2011 15:00 | Vitez | 1 : 5 | Kameni | |||||
23.10
15:00
Srem
Sloboda
3
0
|
23.10.2011 15:00 | Srem | 3 : 0 | Sloboda | |||||
23.10
15:00
Napredak
Graničar
7
0
|
23.10.2011 15:00 | Napredak | 7 : 0 | Graničar |
23.10
15:00
Zmaj
Srem
4
5
|
23.10.2011 15:00 | Zmaj | 4 : 5 | Srem | |||||
23.10
15:00
Borac VR
Borac R
1
4
|
23.10.2011 15:00 | Borac VR | 1 : 4 | Borac R | |||||
23.10
15:00
Sloga
Fruškogorac
3
1
|
23.10.2011 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Fruškogorac | |||||
23.10
15:00
Sremac
Mitros
1
3
|
23.10.2011 15:00 | Sremac | 1 : 3 | Mitros | |||||
23.10
15:00
Sloboda
Hajduk
3
2
|
23.10.2011 15:00 | Sloboda | 3 : 2 | Hajduk |
23.10
Borac
Fruškogorac
1
0
|
23.10.2011 | Borac | 1 : 0 | Fruškogorac | |||||
23.10
Dunav
Polet
3
1
|
23.10.2011 | Dunav | 3 : 1 | Polet | |||||
23.10
ČSK Čortanovci
Sloga
7
0
|
23.10.2011 | ČSK Čortanovci | 7 : 0 | Sloga |
23.10
14:00
Veliko selo
Hajduk
0
2
|
23.10.2011 14:00 | Veliko selo | 0 : 2 | Hajduk | |||||
23.10
14:00
Zuce
Mladost (JR)
0
2
|
23.10.2011 14:00 | Zuce | 0 : 2 | Mladost (JR) | |||||
23.10
14:00
Crvenka
Pionir
3
0
|
23.10.2011 14:00 | Crvenka | 3 : 0 | Pionir | |||||
23.10
14:00
Moštanica
Sveti Stefan
3
1
|
23.10.2011 14:00 | Moštanica | 3 : 1 | Sveti Stefan | |||||
23.10
14:00
Heroj
Dunavac
2
1
|
23.10.2011 14:00 | Heroj | 2 : 1 | Dunavac |
23.10
11:00
GAK
Borac
4
0
|
23.10.2011 11:00 | GAK | 4 : 0 | Borac | |||||
23.10
14:00
Kozara
Olimpija
6
4
|
23.10.2011 14:00 | Kozara | 6 : 4 | Olimpija | |||||
23.10
14:00
Zmaj 1953
BUSK
3
0
|
23.10.2011 14:00 | Zmaj 1953 | 3 : 0 | BUSK | |||||
23.10
14:00
OFK Petrovčić
Novi Beograd
1
0
|
23.10.2011 14:00 | OFK Petrovčić | 1 : 0 | Novi Beograd | |||||
23.10
14:00
Busije
Torlak
1
4
|
23.10.2011 14:00 | Busije | 1 : 4 | Torlak | |||||
23.10
12:00
Sparta
Šećeranac Ada
0
8
|
23.10.2011 12:00 | Sparta | 0 : 8 | Šećeranac Ada |
23.10
Ropočevo
Stojnik
2
1
|
23.10.2011 | Ropočevo | 2 : 1 | Stojnik | |||||
23.10
Crvena Zvezda
OFK Rogača
2
3
|
23.10.2011 | Crvena Zvezda | 2 : 3 | OFK Rogača | |||||
23.10
Drlupa
Vis
2
3
|
23.10.2011 | Drlupa | 2 : 3 | Vis | |||||
23.10
OFK Slatina
Nemenikuće
0
5
|
23.10.2011 | OFK Slatina | 0 : 5 | Nemenikuće | |||||
23.10
Đurinci
Sibnica
1
7
|
23.10.2011 | Đurinci | 1 : 7 | Sibnica |
23.10
14:00
Guncate
OFK Meljak
1
7
|
23.10.2011 14:00 | Guncate | 1 : 7 | OFK Meljak | |||||
23.10
14:00
Mladost Gaj 2011
Šiljakovac
3
3
|
23.10.2011 14:00 | Mladost Gaj 2011 | 3 : 3 | Šiljakovac | |||||
23.10
14:00
OFK Borac
Veliki Borak
1
1
|
23.10.2011 14:00 | OFK Borac | 1 : 1 | Veliki Borak | |||||
23.10
14:00
Beljina
Rožanci
3
1
|
23.10.2011 14:00 | Beljina | 3 : 1 | Rožanci |
23.10
Jedinstvo
Oniks
2
1
|
23.10.2011 | Jedinstvo | 2 : 1 | Oniks | |||||
23.10
Omladinac
Belica
1
3
|
23.10.2011 | Omladinac | 1 : 3 | Belica | |||||
23.10
Sloga
Mladost
6
0
|
23.10.2011 | Sloga | 6 : 0 | Mladost |
23.10
14:00
OFK Sokolovo
Dimitrije Tucovic
1
2
|
23.10.2011 14:00 | OFK Sokolovo | 1 : 2 | Dimitrije Tucovic | |||||
23.10
14:00
Proleter
Lazarevac
4
0
|
23.10.2011 14:00 | Proleter | 4 : 0 | Lazarevac | |||||
23.10
14:00
Petka
Mladost
0
2
|
23.10.2011 14:00 | Petka | 0 : 2 | Mladost | |||||
23.10
14:00
Borac
Šumadinac
2
2
|
23.10.2011 14:00 | Borac | 2 : 2 | Šumadinac | |||||
23.10
14:00
Rasadnik
Strmovo
6
0
|
23.10.2011 14:00 | Rasadnik | 6 : 0 | Strmovo |
23.10
14:30
Srem
Napredak
0
0
|
23.10.2011 14:30 | Srem | 0 : 0 | Napredak | |||||
23.10
14:30
Proleter
Novi Sad
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Proleter | 1 : 0 | Novi Sad | |||||
23.10
14:30
Kolubara
Sinđelić
1
0
|
23.10.2011 14:30 | Kolubara | 1 : 0 | Sinđelić |
23.10
15:00
BSK Borča
Fruškogorac
4
0
|
23.10.2011 15:00 | BSK Borča | 4 : 0 | Fruškogorac |
23.10
Donji Srem
Hajduk
1
2
|
23.10.2011 | Donji Srem | 1 : 2 | Hajduk | |||||
23.10
Banat
Indeks
2
0
|
23.10.2011 | Banat | 2 : 0 | Indeks | |||||
23.10
Radnički NP
Kabel
2
1
|
23.10.2011 | Radnički NP | 2 : 1 | Kabel | |||||
23.10
Novi Sad
ČSK Pivara
0
0
|
23.10.2011 | Novi Sad | 0 : 0 | ČSK Pivara |
23.10
Budućnost
Loznica
0
5
|
23.10.2011 | Budućnost | 0 : 5 | Loznica | |||||
23.10
Savacijum
Krušik
1
1
|
23.10.2011 | Savacijum | 1 : 1 | Krušik |
23.10
13:00
ŽAK
Graničar (G)
7
0
|
23.10.2011 13:00 | ŽAK | 7 : 0 | Graničar (G) | |||||
23.10
13:00
PIK
Omladinac (B)
3
1
|
23.10.2011 13:00 | PIK | 3 : 1 | Omladinac (B) | |||||
23.10
13:00
Zadrugar
Borac
10
0
|
23.10.2011 13:00 | Zadrugar | 10 : 0 | Borac | |||||
23.10
13:00
Kordun
Omladinac (D)
3
5
|
23.10.2011 13:00 | Kordun | 3 : 5 | Omladinac (D) |
23.10
Glavaš
Budućnost
4
1
|
23.10.2011 | Glavaš | 4 : 1 | Budućnost | |||||
23.10
Selevac
Napredak
3
0
|
23.10.2011 | Selevac | 3 : 0 | Napredak |
23.10
12:00
ČSK Pivara
Inđija
1
3
|
23.10.2011 12:00 | ČSK Pivara | 1 : 3 | Inđija | |||||
23.10
12:00
Dinamo
Spartak ZV
2
1
|
23.10.2011 12:00 | Dinamo | 2 : 1 | Spartak ZV | |||||
23.10
12:00
Bačka (BP)
Radnički (S)
0
0
|
23.10.2011 12:00 | Bačka (BP) | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
23.10
12:00
Vršac
Bečej
2
1
|
23.10.2011 12:00 | Vršac | 2 : 1 | Bečej | |||||
23.10
12:00
Kikinda
Bačka Topola
0
3
|
23.10.2011 12:00 | Kikinda | 0 : 3 | Bačka Topola |
23.10
11:00
AFK
Obilić
2
20
|
23.10.2011 11:00 | AFK | 2 : 20 | Obilić | |||||
23.10
10:00
Radnički
Bačka
1
1
|
23.10.2011 10:00 | Radnički | 1 : 1 | Bačka |
23.10
12:00
Čantavir
Njegoš
4
2
|
23.10.2011 12:00 | Čantavir | 4 : 2 | Njegoš | |||||
23.10
12:00
Bajša
Subotica
2
0
|
23.10.2011 12:00 | Bajša | 2 : 0 | Subotica | |||||
23.10
12:00
Tavankut
Proleter
2
0
|
23.10.2011 12:00 | Tavankut | 2 : 0 | Proleter | |||||
23.10
12:00
Bačka
Tisa
2
1
|
23.10.2011 12:00 | Bačka | 2 : 1 | Tisa |
23.10
10:00
ČSK Pivara
Inđija
4
0
|
23.10.2011 10:00 | ČSK Pivara | 4 : 0 | Inđija | |||||
23.10
10:00
Dinamo
Spartak ZV
2
2
|
23.10.2011 10:00 | Dinamo | 2 : 2 | Spartak ZV | |||||
23.10
10:00
Bačka (BP)
Radnički (S)
0
1
|
23.10.2011 10:00 | Bačka (BP) | 0 : 1 | Radnički (S) | |||||
23.10
10:00
Vršac
Bečej
3
2
|
23.10.2011 10:00 | Vršac | 3 : 2 | Bečej | |||||
23.10
10:00
Kikinda
Bačka Topola
0
3
|
23.10.2011 10:00 | Kikinda | 0 : 3 | Bačka Topola |
23.10
14:30
Borac VL
Šapine
1
5
|
23.10.2011 14:30 | Borac VL | 1 : 5 | Šapine |
23.10
Vrbovac
Lunjevac
0
5
|
23.10.2011 | Vrbovac | 0 : 5 | Lunjevac | |||||
23.10
Mladi radnik
Skobalj
4
0
|
23.10.2011 | Mladi radnik | 4 : 0 | Skobalj |
23.10
Glavaš
Budućnost
3
0
|
23.10.2011 | Glavaš | 3 : 0 | Budućnost | |||||
23.10
Selevac
Napredak
3
4
|
23.10.2011 | Selevac | 3 : 4 | Napredak |
23.10
11:00
Nacional
Red Star
1
3
|
23.10.2011 11:00 | Nacional | 1 : 3 | Red Star |
23.10
09:30
AFK
Bačka Topola
1
4
|
23.10.2011 09:30 | AFK | 1 : 4 | Bačka Topola |
23.10
10:00
Sušica
Radnicki 1923 II
1
7
|
23.10.2011 10:00 | Sušica | 1 : 7 | Radnicki 1923 II | |||||
23.10
10:00
Apolon 4 I
Karađorđe
9
1
|
23.10.2011 10:00 | Apolon 4 I | 9 : 1 | Karađorđe |
23.10
20:00
Partizan mt:s
Krka
68
63
|
23.10.2011 20:00 | Partizan mt:s | 68 : 63 | Krka | |||||
23.10
18:00
Union Olimpija
Zagreb CO
91
90
|
23.10.2011 18:00 | Union Olimpija | 91 : 90 | Zagreb CO |
23.10
17:30
Loznica
Beočin
70
62
|
23.10.2011 17:30 | Loznica | 70 : 62 | Beočin |
23.10
16:00
Sivac
Radivoj Korać MT
30
89
|
23.10.2011 16:00 | Sivac | 30 : 89 | Radivoj Korać MT |
23.10
17:00
Mladost
Topličanin
2
3
|
23.10.2011 17:00 | Mladost | 2 : 3 | Topličanin | |||||
23.10
12:00
Desetka
Pirot
2
3
|
23.10.2011 12:00 | Desetka | 2 : 3 | Pirot |
23.10
19:00
Klek Srbijašume
Crvena Zvezda
1
3
|
23.10.2011 19:00 | Klek Srbijašume | 1 : 3 | Crvena Zvezda |
23.10
17:30
Dunav Volley
Obilić
1
3
|
23.10.2011 17:30 | Dunav Volley | 1 : 3 | Obilić |
23.10
15:00
Novi Sad
Crnokosa
0
3
|
23.10.2011 15:00 | Novi Sad | 0 : 3 | Crnokosa | |||||
23.10
18:00
Lazarevac
Jedinstvo
0
3
|
23.10.2011 18:00 | Lazarevac | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
23.10
19:00
MD Zrenjanin
Student
0
3
|
23.10.2011 19:00 | MD Zrenjanin | 0 : 3 | Student |
23.10
12:00
Bor II
Hajduk Veljko
3
0
|
23.10.2011 12:00 | Bor II | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
23.10
12:00
Poreč
Ozren
3
0
|
23.10.2011 12:00 | Poreč | 3 : 0 | Ozren |
23.10
19:00
Radnički
Kikinda
27
24
|
23.10.2011 19:00 | Radnički | 27 : 24 | Kikinda |
23.10
18:00
Hidroelektrana
Užice
25
26
|
23.10.2011 18:00 | Hidroelektrana | 25 : 26 | Užice | |||||
23.10
15:00
Atenica
Sjenica
36
20
|
23.10.2011 15:00 | Atenica | 36 : 20 | Sjenica | |||||
23.10
16:00
Arilje 2
Beli andjeo
24
35
|
23.10.2011 16:00 | Arilje 2 | 24 : 35 | Beli andjeo |
23.10
17:30
Mladost
Metalac
31
26
|
23.10.2011 17:30 | Mladost | 31 : 26 | Metalac |
23.10
18:00
Morava
Dubočica 54 2
39
20
|
23.10.2011 18:00 | Morava | 39 : 20 | Dubočica 54 2 | |||||
23.10
14:30
Planinka 2
Vlasotince 2
28
24
|
23.10.2011 14:30 | Planinka 2 | 28 : 24 | Vlasotince 2 |
23.10
19:00
Požarevac
Crvenka
26
23
|
23.10.2011 19:00 | Požarevac | 26 : 23 | Crvenka | |||||
23.10
19:00
Vojvodina
Metaloplastika
33
33
|
23.10.2011 19:00 | Vojvodina | 33 : 33 | Metaloplastika |
23.10
19:00
Mladost TSK
Zlatar
23
26
|
23.10.2011 19:00 | Mladost TSK | 23 : 26 | Zlatar | |||||
23.10
19:00
Spartak Vojput
Priboj
26
18
|
23.10.2011 19:00 | Spartak Vojput | 26 : 18 | Priboj | |||||
23.10
19:00
Bane
Proleter Agroživ
27
21
|
23.10.2011 19:00 | Bane | 27 : 21 | Proleter Agroživ |
23.10
19:00
Sloga
Voždovac 1955
21
20
|
23.10.2011 19:00 | Sloga | 21 : 20 | Voždovac 1955 | |||||
23.10
16:00
Mladi Radnik
Slodes
33
31
|
23.10.2011 16:00 | Mladi Radnik | 33 : 31 | Slodes | |||||
23.10
12:00
Loznica
Cepelin 2
28
41
|
23.10.2011 12:00 | Loznica | 28 : 41 | Cepelin 2 |
23.10
18:00
Topličanin
Zaječar 2
35
16
|
23.10.2011 18:00 | Topličanin | 35 : 16 | Zaječar 2 | |||||
23.10
18:30
Naisa 2
Vranje
28
26
|
23.10.2011 18:30 | Naisa 2 | 28 : 26 | Vranje |
23.10
16:30
Zemun
Kučevo
29
25
|
23.10.2011 16:30 | Zemun | 29 : 25 | Kučevo | |||||
23.10
20:00
Halas Jožef
Vojvodina
21
22
|
23.10.2011 20:00 | Halas Jožef | 21 : 22 | Vojvodina | |||||
23.10
18:00
Radnički
Radnički Resavac
24
36
|
23.10.2011 18:00 | Radnički | 24 : 36 | Radnički Resavac | |||||
23.10
16:30
Crveni krst
Metalac
29
27
|
23.10.2011 16:30 | Crveni krst | 29 : 27 | Metalac |
23.10
20:30
VIK Naisus
Konjarnik
5
4
|
23.10.2011 20:30 | VIK Naisus | 5 : 4 | Konjarnik |
23.10
22:30
Fontana
Orao
|
23.10.2011 22:30 | Fontana | : | Orao |