XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 651 utakmica za dan
Nedelja, 16 Oktobar 2011

Fudbal

16.10.2011 14:30 Hajduk 0 : 0 Radnički 1923
16.10.2011 14:30 Rad 1 : 1 Vojvodina
16.10.2011 14:30 Kolubara 0 : 2 Srem
16.10.2011 14:30 Mladost (L) 1 : 0 Čukarički
16.10.2011 14:30 Sloga (K) 2 : 1 Mladi radnik
16.10.2011 14:30 Sloboda (Č) 0 : 0 Radnički Stobeks
16.10.2011 11:00 Polet (Lj) 0 : 0 Partizan (BB)
16.10.2011 14:30 Železničar 2 : 2 Jedinstvo Putevi
16.10.2011 14:30 Mačva 2 : 0 Sloga (PM)
16.10.2011 11:00 Car Konstantin 0 : 0 Radnički (S)
16.10.2011 15:00 Kopaonik 0 : 2 Timok
16.10.2011 15:00 Dinamo 0 : 2 Žitorađa
16.10.2011 15:00 Radnik 3 : 2 Svrljig
16.10.2011 15:00 Borac (B) 0 : 1 Vlasina
16.10.2011 15:00 Trgovački (J) 2 : 1 Sloga
16.10.2011 15:00 Dolina 2 : 1 Tekstilac
16.10.2011 15:00 Zadrugar 3 : 2 OFK Kikinda
16.10.2011 14:30 Radnički (O) 0 : 1 Žarkovo
16.10.2011 11:00 Hajduk 2 : 1 Sopot
16.10.2011 10:00 Sindjelić 2 : 3 Voždovac
16.10.2011 14:30 BASK 4 : 3 Dorćol
16.10.2011 14:30 PKB 2 : 0 Beograd
16.10.2011 14:30 Šumadija 4 : 0 Zemun
16.10.2011 11:00 Šumadija 1903 2 : 1 Sloboda (G)
16.10.2011 14:30 Tutin 1 : 2 Prijevor
16.10.2011 14:30 Borac (Ž) 3 : 2 Homoljac
16.10.2011 14:30 Mladi radnik 0 : 1 Zvižd
16.10.2011 14:30 Sloga (D) 2 : 0 Borac (VL)
16.10.2011 14:30 Obilić 1 : 0 Crvena zvezda
16.10.2011 11:00 Železničar 1 : 2 Šumadinac
16.10.2011 14:30 Seljak 3 : 0 Karađorđe (T)
16.10.2011 14:30 Miloš Pocerac 1 : 0 Drina
16.10.2011 14:30 Zlatibor 1 : 0 Jedinstvo
16.10.2011 14:30 Zlatar 1 : 0 Budućnost
16.10.2011 14:30 Krušik 1 : 0 OFK Osečina
16.10.2011 15:00 Omladinac 5 : 2 Rudar Alpos
16.10.2011 15:00 Moravac Orion (M) 8 : 0 Moravica
16.10.2011 15:00 Zaplanjac 3 : 2 Sloga (L)
16.10.2011 15:00 Vučje 0 : 0 Morava
16.10.2011 15:00 Majdanpek 4 : 2 Pepeljevac
16.10.2011 15:00 Župa 5 : 1 Ozren
16.10.2011 15:00 Jedinstvo (P) 2 : 1 Morava (Ć)
16.10.2011 15:00 Napredak 3 : 1 FUD
16.10.2011 15:00 Juhor 1 : 0 Timočanin
16.10.2011 15:00 Bačka (P) 0 : 1 Dinamo
16.10.2011 15:00 Radnički (Z) 2 : 2 Borac
16.10.2011 15:00 Radnički (B) 2 : 1 Vojvodina
16.10.2011 15:00 Index 0 : 0 Bačka (BP)
16.10.2011 15:00 Jedinstvo (SP) 0 : 0 Borac (NS)
16.10.2011 15:00 Mladost (BP) 4 : 1 Jugović
16.10.2011 10:00 Grafičar 2 : 2 GSP Polet
16.10.2011 14:30 Bulbulderac 6 : 1 Sremčica
16.10.2011 10:00 Radnički (R) 1 : 0 Borac (O)
16.10.2011 10:00 Železničar 1 : 2 Vinča
16.10.2011 14:30 Ribnica (J) 0 : 0 Polet (R)
16.10.2011 14:30 Budućnost 0 : 0 Kraljevo Hajduk
16.10.2011 14:30 Morava (S) 0 : 1 Braća Vuković
16.10.2011 14:30 Borac (V) 2 : 3 Karađorđe
16.10.2011 14:30 Rudar 2 : 0 Radnik
16.10.2011 14:30 Mataruge 2 : 4 Radnički
16.10.2011 15:00 Sušica 0 : 0 Vinogradi DB
16.10.2011 15:00 Jedinstvo 0 : 0 Šumadija
16.10.2011 15:00 Kolonija 3 : 1 Budućnost
16.10.2011 15:00 Sloga D 1 : 2 Azbest
16.10.2011 15:00 Slavija 3 : 1 Maršić
16.10.2011 15:00 Seljak 0 : 0 Šumadinac
16.10.2011 15:00 Omladinac 2 : 0 Prilike
16.10.2011 15:00 Jedinstvo (GG) 1 : 1 Mladost
16.10.2011 15:00 Rudar 4 : 0 Vujan
16.10.2011 15:00 Spartak 1 : 0 Dragačevo
16.10.2011 15:00 Donja Vrbava 5 : 4 Brezak
16.10.2011 15:00 Napredak 4 : 3 Jedinstvo (K)
16.10.2011 15:00 Ovčar 0 : 0 Morava
16.10.2011 14:30 Sloga 3 : 0 Banja
16.10.2011 14:30 Vinča 2 : 1 Beli orlovi
16.10.2011 14:30 Partizan 1 : 1 Bokanja
16.10.2011 14:30 Šumadinac (N) 2 : 2 Marjan
16.10.2011 14:30 Šumadinac (S) 4 : 2 Aranđelovac
16.10.2011 14:30 Šumadija 3 : 1 Karađorđe
16.10.2011 14:30 Borac 2 : 2 Rača Popović
16.10.2011 Radnik 2 : 2 Omladinac
16.10.2011 Bresje Superior 4 : 0 Cerovac
16.10.2011 Sloboda 2 : 0 Šumadinac
16.10.2011 Borac 3 : 2 Osipaonica
16.10.2011 Udarnik 2 : 0 Budućnost
16.10.2011 Sloga 1 : 0 Jedinstvo
16.10.2011 14:30 Dragoš 2 : 4 Polet
16.10.2011 14:30 Crni Vrh 2 : 1 VGSK
16.10.2011 14:30 Sloga B 2 : 0 Vihor
16.10.2011 14:30 Omladinac 3 : 0 Integral
16.10.2011 14:30 Železničar 2 : 0 Sloga K
16.10.2011 14:30 Petar Dobrnjac 0 : 1 Mladost
16.10.2011 14:30 Beli Orao 0 : 2 Mlava
16.10.2011 14:30 Šapine 5 : 0 Mladi Borac
16.10.2011 15:00 Hajduk Stanko 3 : 1 Jadar (S)
16.10.2011 15:00 Radjevac 3 : 0 Radnički
16.10.2011 15:00 Lipolist 2 : 0 Antimon
16.10.2011 15:00 Gučevo 0 : 3 Borac
16.10.2011 15:00 Napredak 0 : 0 Mladost (P)
16.10.2011 15:00 Sloga 1 : 5 Jedinstvo
16.10.2011 13:30 Milenko Pavlović 2 : 2 Rubribreza
16.10.2011 13:30 Sovljak 4 : 1 ZSK
16.10.2011 13:30 Proleter 0 : 3 OFK Divci
16.10.2011 14:30 Luna Avijatičar 5 : 2 Zlatibor voda
16.10.2011 14:30 GP Zlatibor 1 : 0 Omladinac
16.10.2011 14:30 Železničar 4 : 1 Ariljska Rampa
16.10.2011 14:30 Perućac 1 : 0 Napredak
16.10.2011 14:30 Polet 4 : 1 Bioska
16.10.2011 14:30 Sečica 0 : 1 Jedinstvo
16.10.2011 Crvena zastava 4 : 2 Budućnost (PK)
16.10.2011 Jedinstvo 0 : 4 Mladost
16.10.2011 Sloboda 2 : 1 Radnički
16.10.2011 Omladinac 1 : 1 Brzi Brod
16.10.2011 Budućnost (P) 4 : 2 Delijski Vis
16.10.2011 Rudar 3 : 4 Vrtište
16.10.2011 Proleter 5 : 3 Mramor
16.10.2011 15:00 Rutevac 1 : 1 Doljevac 1971
16.10.2011 15:00 Rasovača 3 : 2 Bukovik
16.10.2011 15:00 Zemljoradnik 1 : 2 Naša krila 1936
16.10.2011 14:30 Jedinstvo (GS) 1 : 1 Jablanica
16.10.2011 14:30 Mladost 2 : 0 Bobište
16.10.2011 14:30 Plantaža 1 : 1 Budućnost
16.10.2011 14:30 Jedinstvo (G) 0 : 1 Radan
16.10.2011 14:30 Čekmin 3 : 1 Jedinstvo (Š)
16.10.2011 14:30 Umac 3 : 0 Morava
16.10.2011 14:30 Progres 2 : 1 Navalin
16.10.2011 15:00 Napredak 1 : 0 Vladimir Durković
16.10.2011 15:00 Temac 0 : 1 Dragoš
16.10.2011 15:00 Mladost P.R 1 : 2 Jedinstvo P
16.10.2011 15:00 Mladost (B) 3 : 0 Bukuroca
16.10.2011 15:00 Nebeski Andjeli 1 : 1 Besa
16.10.2011 15:00 Omladinac 1 : 3 Dunđerski
16.10.2011 14:30 Dragocvet 1 : 0 Vinogradar
16.10.2011 14:30 Budućnost 2 : 1 Sloga
16.10.2011 14:30 Napredak (Z) 2 : 1 Kušiljevo
16.10.2011 14:30 Jedinstvo 5 : 1 Sindjelic
16.10.2011 14:30 Napredak (S) 3 : 2 Vinorača
16.10.2011 14:30 Mladost (K) 1 : 4 Mladost (J)
16.10.2011 14:30 Istok 63 1 : 2 Morava
16.10.2011 14:30 Lugomir 1 : 0 Levač
16.10.2011 15:00 Sloga 2 : 2 Radnički
16.10.2011 15:00 Nemetali 6 : 0 Brodoremont
16.10.2011 15:00 Radujevac 1 : 2 Rudar
16.10.2011 15:00 Rajac 1 : 4 Zlot
16.10.2011 14:30 Dedina 3 : 1 Jastrebac
16.10.2011 14:30 Velika Drenova 2 : 1 Trudbenik
16.10.2011 14:30 Mladost 3 : 1 Blagotin
16.10.2011 14:30 Gornji Stepoš 0 : 1 Naupare
16.10.2011 14:30 Jedinstvo 1936 1 : 0 Jasika
16.10.2011 14:30 Sloga 1 : 3 Poljoprivrednik
16.10.2011 14:30 Donji Kopaonik 2 : 1 Jovan Kursula
16.10.2011 14:30 Trajal 0 : 1 Bošnjane
16.10.2011 15:00 Rudar (P) 3 : 2 Osnić
16.10.2011 15:00 Mladost 2 : 1 Rudar Vrška Čuka
16.10.2011 15:00 Radnički 1 : 0 BSK
16.10.2011 15:00 ŠSK 1 : 0 Sloga (Ž)
16.10.2011 15:30 Sloga (BNS) 2 : 0 Vršac United
16.10.2011 15:30 Spartak 3 : 1 Partizan (G)
16.10.2011 15:30 Tempo 3 : 0 Vulturul
16.10.2011 15:30 Slavija 2 : 1 Radnički (B)
16.10.2011 15:30 Mladost 2 : 1 Borac (S)
16.10.2011 15:30 Polet 1 : 1 Jugoslavija
16.10.2011 14:00 Tisa 4 : 2 Potisje
16.10.2011 14:00 Vinogradar 3 : 2 Tavankut
16.10.2011 14:00 Proleter 6 : 1 Sloboda
16.10.2011 14:00 Krivaja 0 : 1 Čoka
16.10.2011 15:00 Mladost (BD) 3 : 1 Krajina
16.10.2011 15:00 OFK Klek 4 : 2 Borac (Z)
16.10.2011 15:00 Crvena Zvezda (RS) 4 : 0 Naftagas
16.10.2011 15:00 Crvena zvezda (VS) 2 : 2 Borac (A)
16.10.2011 15:00 Potisje 3 : 1 Gradnulica
16.10.2011 15:00 BSK 3 : 1 Kordun
16.10.2011 15:00 Omladinac (D) 3 : 2 Mladost
16.10.2011 15:00 Graničar (R) 1 : 0 Zadrugar
16.10.2011 15:00 Omladinac (B) 3 : 0 Polet
16.10.2011 15:00 Kula 2 : 1 Hajduk
16.10.2011 Hajduk (V) 2 : 0 Hajduk (Š)
16.10.2011 Sloga Milšped 5 : 3 Šumar
16.10.2011 Zeka Buljubaša 0 : 1 Sremac
16.10.2011 Radnički 0 : 2 Graničar
16.10.2011 LSK Laćarak 2 : 3 Hajduk (B)
16.10.2011 Mladost 3 : 1 Podrinje
16.10.2011 Slavija (P) 3 : 2 Metalac
16.10.2011 Bačka 0 : 1 Slavija (NS)
16.10.2011 Jedinstvo 1 : 1 Borac
16.10.2011 Hercegovac 2 : 1 Vrbas
16.10.2011 Petrovaradin 1 : 3 Kabel
16.10.2011 Stari Grad 1 : 1 Sutjeska
16.10.2011 14:30 Strelac 4 : 2 Borac
16.10.2011 11:00 Prva Iskra 1 : 0 Baćevac
16.10.2011 14:30 Komgrap 0 : 3 IMR
16.10.2011 14:30 Vrčin 2 : 0 Šumadija
16.10.2011 Ibar 3 : 0 Radnik
16.10.2011 Sočanica 4 : 1 Zvečan
16.10.2011 Rudar 5 : 0 Moša
16.10.2011 Čaglavica 3 : 1 Sitnica
16.10.2011 Gračanica 0 : 2 Gracko
16.10.2011 Polet 3 : 0 Radnički
16.10.2011 Brezovica 2 : 0 Plemetina
16.10.2011 14:30 Morava 3 : 1 Čibukovac
16.10.2011 14:30 Zvezda 0 : 0 Vrnjci
16.10.2011 14:30 Tavnik 2 : 1 Šumadija
16.10.2011 14:30 Napredak 4 : 1 Žiča
16.10.2011 14:30 ND 2011 2 : 0 Granit
16.10.2011 14:30 Mladost 1 : 1 Gruža
16.10.2011 15:00 Srbija 3 : 0 Kremenac
16.10.2011 15:00 Ćava 7 : 2 Kragujevac
16.10.2011 15:00 Mladost Teferič 0 : 0 Seljak
16.10.2011 15:00 Kolektiv 0 : 1 Šumarice 2008
16.10.2011 15:00 Botunje 2 : 1 Hajduk
16.10.2011 15:00 Planinac 0 : 0 Parmenac
16.10.2011 15:00 Čačak 94 1 : 0 Premeća
16.10.2011 15:00 Mladost (P) 2 : 0 Polet
16.10.2011 15:00 Morava 2 : 1 Malba
16.10.2011 15:00 Strelac 4 : 6 Rakova
16.10.2011 15:00 Budućnost 1 : 3 Miokovci
16.10.2011 15:00 Baćkovac Junajted 0 : 7 Velereč 94
16.10.2011 15:00 Majdan 0 : 2 Lunjevica
16.10.2011 15:00 Ozrem 9 : 4 Gornji Branetići
16.10.2011 15:00 Boljkovci 0 : 3 Ozremica
16.10.2011 15:00 Takovski Ustanak 1 : 0 Omladinac
16.10.2011 14:30 Dedinje Junajted 5 : 4 Gorušica
16.10.2011 14:30 Jelica 1 : 4 Kotraža
16.10.2011 14:30 Gradina 1 : 2 Bratstvo
16.10.2011 14:30 Jedinstvo 5 : 0 Bjelica
16.10.2011 14:30 Radnički 2 : 0 Vrelo
16.10.2011 14:30 Mladi rudar 4 : 0 Jasenica
16.10.2011 14:30 Radoje Domanović 2 : 4 Trešnjevica
16.10.2011 14:30 Šamot 1 : 4 B 2000
16.10.2011 14:30 Sloga 3 : 3 Proleter
16.10.2011 14:30 Mladost 1 : 2 Prvi srpski ustanak
16.10.2011 14:30 Šatornja 5 : 1 Maskar
16.10.2011 14:30 Plaskovac 0 : 5 BSK
16.10.2011 Bašin 0 : 3 Pobeda
16.10.2011 Beli Orlovi 1 : 1 Budućnost
16.10.2011 Palanka 1 : 8 Proleter
16.10.2011 Vodice 2 : 5 Šumadija
16.10.2011 Udarnik 2 : 3 Bačinac
16.10.2011 Budućnost 4 : 4 Jedinstvo
16.10.2011 Proleter 3 : 0 SASK
16.10.2011 Kolarac 5 : 0 Sloga
16.10.2011 Skobalj 5 : 2 Slavija
16.10.2011 Vučak 1 : 4 Badljevica
16.10.2011 Petrijevac 3 : 1 Ravni Gaj
16.10.2011 Podunavac 5 : 0 Landol
16.10.2011 Drugovac 2 : 2 7. Jul
16.10.2011 Mladost 1 : 3 Polet
16.10.2011 Jasenica 1 : 6 Mladi borac
16.10.2011 14:30 Sloga 3 : 2 Bata Bulić
16.10.2011 14:30 Napredak (VC) 1 : 2 Trgovački
16.10.2011 14:30 Zadrugar 3 : 1 Rudar
16.10.2011 14:30 Omladinac (S) 1 : 0 Polet
16.10.2011 14:30 Omladinac (B) 2 : 2 Jedinstvo
16.10.2011 14:30 Mladost 1 : 1 Radnički
16.10.2011 14:30 Napredak (T) 2 : 1 Krilaš
16.10.2011 14:30 Pobeda 2 : 1 Napredak (N)
16.10.2011 14:30 Napredak (B) 1 : 0 Sloga (Ć)
16.10.2011 14:30 Sloga (D) 1 : 0 Jedinstvo (D)
16.10.2011 14:30 Jedinstvo (LJ) 1 : 1 Žitkovica
16.10.2011 14:30 RSK 1 : 0 Dunavac (K)
16.10.2011 15:00 Velika Reka 3 : 1 Borac
16.10.2011 15:00 Granit 2 : 0 Lonjin
16.10.2011 15:00 Podrinje 4 : 0 Mladost
16.10.2011 15:00 Cer 1 : 1 Sloga
16.10.2011 15:00 14. Oktobar 2 : 0 Luk
16.10.2011 15:00 Studenac 1 : 0 Jedinstvo (MZ)
16.10.2011 15:00 Jedinstvo (Z) 0 : 3 Stolice
16.10.2011 Pocerina 0 : 3 Dobrava
16.10.2011 Karađorđe 1 : 1 Mladost (PP)
16.10.2011 Galeb 1 : 1 OFK Jelen
16.10.2011 Vlašić 3 : 3 Mrovska
16.10.2011 Dumaca 3 : 1 Mladost (Z)
16.10.2011 Korman 3 : 2 Provo
16.10.2011 Pričinović 4 : 1 Sloga (K)
16.10.2011 Sloga (M) 2 : 0 OFK Varna
16.10.2011 15:00 Sloga (D) 2 : 1 Budućnost
16.10.2011 15:00 Sloga (B) 0 : 0 Sloga (P)
16.10.2011 15:00 Proleter 3 : 1 Drina
16.10.2011 15:00 Partizan 1 : 0 Omladinac (B)
16.10.2011 15:00 Gorki 0 : 3 Duško
16.10.2011 15:00 Sloboda 6 : 0 Omladinac (S)
16.10.2011 15:00 Mladi Borac 6 : 4 Napredak
16.10.2011 14:30 Komanice 0 : 1 Jedinstvo
16.10.2011 14:30 Borac 0 : 4 Vrujci
16.10.2011 14:30 Veliševac 3 : 0 Toplica
16.10.2011 14:30 Gornji Lajkovac 7 : 1 Dučić
16.10.2011 14:30 Tešnjar 5 : 0 Kotešica
16.10.2011 14:30 Polet 6 : 2 Mladost Kamenica
16.10.2011 14:30 Iskra 4 : 2 OFK Povlen
16.10.2011 14:30 Lukavac 4 : 0 Mladost Dračić
16.10.2011 14:30 Pričević 1 : 3 Gradac
16.10.2011 14:30 Zadrugar 3 : 3 Junior Novo Naselje
16.10.2011 Dimitrije Tucović 0 : 3 Sloga
16.10.2011 Ratkovac 2 : 3 Stepanje
16.10.2011 14:30 Paljuvi 0 : 4 Polet
16.10.2011 14:30 Čučuge 1 : 1 Joševa
16.10.2011 14:30 Gunjevac 4 : 0 Dokmir
16.10.2011 14:30 OFK Stublenica 2 : 0 Jedinstvo
16.10.2011 14:30 Sloga 0 : 0 Kalenić
16.10.2011 14:30 Omladinac 0 : 0 Vrelo
16.10.2011 14:30 Brgule 1 : 3 Tvrdojevac
16.10.2011 15:00 Borac (SD) 0 : 4 Dobrinjac
16.10.2011 15:00 Gorobilje 2 : 0 Ježevica
16.10.2011 15:00 Borac (O) 1 : 3 Duškovci
16.10.2011 15:00 Blagaja 3 : 8 Lazarica
16.10.2011 15:00 Savinac 2 : 0 Lauš
16.10.2011 15:00 Pobeda 0 : 1 Glumač
16.10.2011 15:00 Mladost (DM) 2 : 4 Morava
16.10.2011 11:00 Koca 1 : 4 Morava
16.10.2011 15:00 Vulkan 2 : 1 Moravac
16.10.2011 15:00 Čegar 5 : 0 Supovac
16.10.2011 15:00 Mladost 3 : 5 Mladost
16.10.2011 Polet (V) 10 : 0 Pobeda
16.10.2011 Ratar 3 : 2 Jedinstvo
16.10.2011 Vukašinovac 3 : 2 Borac
16.10.2011 Tempo 2 : 2 Gredetin
16.10.2011 15:30 Radnički 3 : 0 Naisus
16.10.2011 12:30 Baličevac 3 : 2 Padina
16.10.2011 10:00 Dobrič 1 : 2 Sloga
16.10.2011 14:30 Sloga 5 : 0 Morava
16.10.2011 14:30 MB 1 : 4 Lemind Livnica
16.10.2011 14:30 Milanovo 1 : 6 Sloboda
16.10.2011 14:30 Mladi Borac 1 : 0 Železničar
16.10.2011 14:30 Kumarevo 2 : 0 Polet
16.10.2011 14:30 Radnički 5 : 0 Napredak
16.10.2011 15:00 Željuša 9 : 2 Mladost
16.10.2011 15:00 Sloga 1 : 2 Borac
16.10.2011 15:00 Padež 3 : 0 Pobeda
16.10.2011 14:30 Kolare 0 : 1 Polet
16.10.2011 14:30 Mladost (S) 1 : 0 Javor
16.10.2011 14:30 Mladost (T) 1 : 0 Ursule
16.10.2011 14:30 Kupinovac 1 : 1 Mladost (D)
16.10.2011 14:30 BSK 2 : 1 Crni Vrh
16.10.2011 15:00 Slatina 4 : 4 Graničar
16.10.2011 15:00 Urovica 3 : 0 Kovilovo
16.10.2011 15:00 Smedovac 3 : 2 Ratar
16.10.2011 15:00 Samarinovac 0 : 1 Rečka
16.10.2011 15:00 BSK 1 : 4 OFK Tamnič
16.10.2011 15:00 Vidrovac 0 : 0 Mladost
16.10.2011 15:00 Omladinac 4 : 0 Junior
16.10.2011 15:00 Pontes 1 : 1 Koča Andjelković
16.10.2011 15:00 Lokomotiva 0 : 5 Kladušnica
16.10.2011 15:00 Trajan 2 : 4 Rtkovo
16.10.2011 14:30 Župski biseri 0 : 3 Tomako
16.10.2011 14:30 Mladi radnik 1 : 0 Ušće
16.10.2011 14:30 Omladinac 3 : 1 Sloga L
16.10.2011 14:30 Mladost T 1 : 2 Sloga D
16.10.2011 14:30 Gradina 3 : 1 Borac
16.10.2011 15:00 Dušan Ristić 3 : 1 Mudrakovac
16.10.2011 15:00 Budućnost 1 : 1 Belović
16.10.2011 15:00 Šanac 5 : 1 Kupci
16.10.2011 15:00 Modrica 1 : 4 Čitluk
16.10.2011 15:00 Dvorane 2 : 1 13.April
16.10.2011 15:00 Sloga 2 : 3 Rasina
16.10.2011 14:30 Borac 2 : 0 Ravna
16.10.2011 14:30 Mladost 5 : 1 Gorica
16.10.2011 15:30 Omladinac (D) 1 : 2 Železničar
16.10.2011 15:30 BSK Bavanište 1 : 3 Jedinstvo Stević
16.10.2011 15:30 Strela 1 : 0 Proleter
16.10.2011 15:30 Dolovo 3 : 0 Pobeda
16.10.2011 15:30 Budućnost (BB) 1 : 0 Mladost (V)
16.10.2011 15:30 Unirea 1 : 0 Vojvodina
16.10.2011 15:30 Ratar 3 : 1 Borac (VG)
16.10.2011 15:30 Dobrica 4 : 1 Vinogradar
16.10.2011 15:30 Ševac 1 : 4 Jedinstvo
16.10.2011 15:30 Budućnost (A) 3 : 1 Karaš (K)
16.10.2011 15:30 Borac (VS) 1 : 0 Hajdučica
16.10.2011 15:30 Dunav 1 : 3 Potporanj
16.10.2011 15:30 Banat 1 : 1 Karaš (J)
16.10.2011 14:00 Đurđin 7 : 1 Zrinjski 1932
16.10.2011 14:00 Hajduk 5 : 2 Mala Bosna
16.10.2011 14:00 Poljoprivrednik 1 : 2 Solid
16.10.2011 14:00 Dušan Silni 3 : 1 Elektrovojvodina
16.10.2011 14:00 Lokomotiva 4 : 2 Žednik
16.10.2011 14:00 Bratstvo 0 : 7 Udarnik
16.10.2011 14:00 Jedinstvo 3 : 0 Tromedja
16.10.2011 14:00 Slavija 0 : 3 Tisa
16.10.2011 14:00 Graničar 6 : 0 Radnički
16.10.2011 14:00 Sloga 3 : 0 Šampion Olimpija
16.10.2011 14:30 Mladost 3 : 0 Mićunovo
16.10.2011 14:30 Pobeda 3 : 0 Sokolac
16.10.2011 15:00 Napredak 1 : 10 Polet
16.10.2011 15:00 ŽAK 0 : 1 Jedinstvo
16.10.2011 15:00 Borac 3 : 3 Delija
16.10.2011 15:00 Vojvodina 1 : 0 2. Oktobar
16.10.2011 15:00 Terekves 4 : 1 Bega
16.10.2011 15:00 Polet 2 : 0 Budućnost
16.10.2011 15:00 Olimpija 2 : 1 Omladinac
16.10.2011 15:00 Napredak 6 : 1 Proleter
16.10.2011 15:00 Roham 5 : 0 1.Oktobar
16.10.2011 15:00 Rastina 1918 5 : 2 Dunav
16.10.2011 15:00 Jedinstvo 0 : 3 OFK Šikara
16.10.2011 15:00 Dinamo 1 : 3 Terekveš
16.10.2011 15:00 Lipar 3 : 1 Panonija
16.10.2011 15:00 Aleksa Šantić 2 : 0 Radnički
16.10.2011 15:00 Graničar G 6 : 0 Graničar K
16.10.2011 15:00 Hrtkovci 1 : 0 Budućnost
16.10.2011 15:00 Borac 0 : 1 Donji Petrovci
16.10.2011 15:00 OFK Brestač 0 : 1 Sloven
16.10.2011 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Ljukovo
16.10.2011 15:00 Podunavac 1 : 0 Železničar
16.10.2011 15:00 Popinci 6 : 0 Sloga Borac
16.10.2011 15:00 Partizan 0 : 5 OFK Futog
16.10.2011 15:00 Vinogradar 1 : 1 OFK Sirig
16.10.2011 15:00 TSK 7 : 0 Čenej
16.10.2011 15:00 Fruškogorac 2 : 0 Dinamo
16.10.2011 15:00 Proleter 8 : 1 Borac
16.10.2011 15:00 Bačka 3 : 0 Sremac
16.10.2011 Iskra 3 : 1 Mladost
16.10.2011 Mladost Radost 3 : 0 Jedinstvo
16.10.2011 Budućnost 1 : 3 Vojvodina
16.10.2011 Proleter 4 : 1 Bečej
16.10.2011 14:30 Karađorđevo 0 : 1 Krila Krajine
16.10.2011 14:30 Maglić 3 : 2 Kulpin
16.10.2011 14:30 Budućnost (P) 4 : 1 Borac
16.10.2011 14:30 Bačka 1 : 3 Soko
16.10.2011 14:30 Vojvodina 6 : 1 Krivanj
16.10.2011 ŽSK 8 : 0 Jedinstvo
16.10.2011 Sloga 1 : 0 Obilić
16.10.2011 Titel 4 : 0 Hajduk (Č)
16.10.2011 14:30 Jedinstvo 2 : 1 Napredak
16.10.2011 14:30 Institut 2 : 2 Dunav
16.10.2011 14:30 Studenski Grad 1 : 0 Rušanj
16.10.2011 15:00 Kosmaj 2 : 4 Radnički PDM
16.10.2011 15:00 Šepšin 0 : 2 Velika Krsna
16.10.2011 15:00 Rabrovac 5 : 1 Borac
16.10.2011 15:00 Boleč 3 : 1 Popović
16.10.2011 15:00 Podunavac 2 : 1 Selo Mladenovac
16.10.2011 15:00 Mladost 3 : 0 Pudarci
16.10.2011 15:00 OFK Leštane 3 : 0 Ivanča
16.10.2011 14:30 Mladost (B) 0 : 5 OFK Zabrežje
16.10.2011 14:30 Lisović 0 : 2 Budućnost
16.10.2011 15:00 Tamiš 2 : 0 Banat
16.10.2011 15:00 Lehel 2 : 2 MSK
16.10.2011 15:00 Mladost 2 : 4 Jedinstvo
16.10.2011 15:00 Radnički Ratar 3 : 2 Gradnulica Bečkerek
16.10.2011 15:00 Radnički 1 : 0 ŽFK Banat
16.10.2011 15:00 Sloga 1 : 1 Proleter
16.10.2011 14:30 Budućnost (S) 1 : 0 Jedinstvo
16.10.2011 14:30 Partizan 1 : 1 Stara Čaršija
16.10.2011 14:30 Jovo Kursula 1 : 3 Kablar
16.10.2011 14:30 Zgodačica 2 : 3 Popovići
16.10.2011 14:30 Stubal 8 : 1 Musina reka
16.10.2011 14:30 Ras 5 : 0 Omladinac
16.10.2011 15:00 Divostin 2 : 2 Trmbas
16.10.2011 15:00 Đuriselac 3 : 1 Studenac
16.10.2011 15:00 Stari momci 0 : 1 Kutlovo
16.10.2011 15:00 Borac 0 : 1 21. oktobar
16.10.2011 15:00 Velika Sugubina 0 : 3 Zastava
16.10.2011 11:00 Kopljari 6 : 0 Tulež
16.10.2011 13:00 Misača 8 : 0 Ranilović
16.10.2011 14:30 Mladost 4 : 6 OFK Žabare
16.10.2011 15:00 Kotlenik (G) 1 : 2 Polet (G)
16.10.2011 15:00 Mladost (P) 3 : 2 Mladi Radnik
16.10.2011 14:30 Budućnost 1 : 0 Košava
16.10.2011 15:30 Proleter 0 : 13 Mladost
16.10.2011 15:30 Napredak 1 : 1 Omladinac
16.10.2011 15:30 Udarnik 2 : 4 Jedinstvo
16.10.2011 15:30 Budućnost 0 : 1 BSK
16.10.2011 14:30 Dizel 2 : 0 Sopot
16.10.2011 14:30 Mlava (B) 2 : 2 Vojvoda Milenko
16.10.2011 14:30 Zemljoradnik 1 : 3 Borac (K)
16.10.2011 14:30 Sloga (L) 3 : 0 Dunav
16.10.2011 14:30 Sloga T 1 : 1 Desine
16.10.2011 14:30 Mirko Tomić 0 : 3 Pek
16.10.2011 14:30 Sloga ĐP 4 : 6 Ram
16.10.2011 14:30 Kaona 3 : 1 Sloga
16.10.2011 14:30 Homolje 1 : 4 Basarac
16.10.2011 14:30 Kvarc 4 : 4 Radenka
16.10.2011 15:00 Polet 3 : 5 Usije
16.10.2011 15:00 Žika Marković Uča 2 : 0 Električar
16.10.2011 15:00 Vinci 6 : 2 Dobra
16.10.2011 15:00 Milan Orlić 0 : 3 Borac
16.10.2011 15:00 Polet 0 : 3 Hajduk
16.10.2011 15:00 Jelav 0 : 1 Mladost (Gradilšte)
16.10.2011 15:30 Hajduk 3 : 0 Torpedo
16.10.2011 15:00 Sloga 2 : 3 Krnule 09
16.10.2011 15:00 Sloga Trgosped 2 : 0 Bobovik
16.10.2011 15:00 Mladost 2 : 4 Tresnjevka
16.10.2011 15:00 Petrovac 74 2 : 2 Dragojevac
16.10.2011 11:00 Žabar 3 : 1 Volujac
16.10.2011 11:00 Младост 2011 4 : 0 Jedinstvo
16.10.2011 11:00 Zablaće 6 : 3 Mladost (Свилеула)
16.10.2011 11:00 Sava 0 : 4 Rankovac
16.10.2011 11:00 Mladost (Слатина) 1 : 0 Metlić
16.10.2011 11:00 Mladost (O) 5 : 2 Napredak (U)
16.10.2011 11:00 Zadrugar Milkivit 1 : 3 Torpedo
16.10.2011 14:30 Rakac Stave 6 : 1 Mali korak
16.10.2011 14:30 Mladi radnik 2 : 0 Dupljaj
16.10.2011 14:30 Sloga 7 : 1 Mladost
16.10.2011 14:30 Vukona 3 : 0 Pambukovica
16.10.2011 15:00 Bratstvo (B) 1 : 1 Bratstvo (Z)
16.10.2011 15:00 Jasunja 4 : 1 Moravac (G)
16.10.2011 15:00 Mladost 3 : 0 Radnički
16.10.2011 15:00 Pobeda 0 : 2 Morava
16.10.2011 14:30 Resavac 2 : 0 Resava
16.10.2011 14:30 OFK Dvorište 6 : 2 Mladi Radnik
16.10.2011 14:30 Lipar 3 : 0 Morava Panjevac
16.10.2011 14:30 OFK Tabane 2 : 0 Napredak
16.10.2011 14:30 Trnava 1 : 1 Partizan (G)
16.10.2011 14:30 Sloboda 1 : 1 Juhor
16.10.2011 14:30 Ribnik 0 : 0 Partizan (M)
16.10.2011 14:30 Mladost 2 : 2 Popovac
16.10.2011 14:30 Zemljoradnik 2 : 1 Šumadija
16.10.2011 14:30 Golubovac 07 0 : 0 Hajduk
16.10.2011 14:30 Jedinstvo R 0 : 2 Budućnost
16.10.2011 14:30 Radnicki 2 : 4 Radnik
16.10.2011 14:30 Polet 5 : 0 Omladinac
16.10.2011 14:30 Jedinstvo DM 6 : 0 Napredak
16.10.2011 14:30 Juhor 0 : 2 Blagotin
16.10.2011 14:30 Zenit 1 : 2 Šumadinac
16.10.2011 14:30 Polet 0 : 0 Goša
16.10.2011 16:30 Vinogradar 1 : 7 Stari Trstenik
16.10.2011 16:30 Morava 2 : 0 Ribnik
16.10.2011 15:00 Rubin 3 : 0 Parcane
16.10.2011 15:00 Kiseljak 0 : 3 Temnić
16.10.2011 15:00 Polet (K) 2 : 4 Bukovica
16.10.2011 15:00 Polet (Š) 1 : 4 Sebečevac
16.10.2011 15:00 Mladost 1 : 5 Grkljane
16.10.2011 15:00 Zdravinje 1 : 2 Drugari
16.10.2011 15:00 Jablanica 1 : 2 Štitari
16.10.2011 15:30 Vojvodina 4 : 2 Jedinstvo
16.10.2011 15:30 Pobeda 1 : 3 Omladinac
16.10.2011 15:30 Vitorul 0 : 0 Partizan
16.10.2011 15:30 Banat 4 : 1 Krajina
16.10.2011 15:30 Janošik 0 : 5 Graničar
16.10.2011 15:00 Krušedol 1 : 0 Sloga
16.10.2011 15:00 Borac 1 : 0 OFK Kraljevci
16.10.2011 15:00 Mladost 5 : 0 Polet
16.10.2011 15:00 PSK Putinci 1 : 0 Fruškogorac
16.10.2011 15:00 Napredak 5 : 0 Fruška Gora
16.10.2011 15:00 OFK Bikić 2 : 0 Napredak
16.10.2011 15:00 Omladinac B 4 : 2 Jedinstvo LJ
16.10.2011 15:00 Sindjelić 3 : 2 Jedinstvo M
16.10.2011 15:00 Sremac 4 : 0 Fruškogorac
16.10.2011 15:00 Jednota 2 : 1 OFK Bačinci Sloga
16.10.2011 15:00 Graničar 4 : 0 Srem
16.10.2011 15:00 Sloboda 2 : 0 Vitez
16.10.2011 15:00 Kameni 1 : 1 Sremac
16.10.2011 15:00 Mladost 3 : 4 Lovac
16.10.2011 15:30 Sloboda 1 : 0 Zmaj
16.10.2011 15:30 Hajduk 1 : 2 Sremac
16.10.2011 15:30 Mitros 3 : 1 Sloga
16.10.2011 15:30 Fruškogorac 4 : 0 Borac VR
16.10.2011 15:30 Borac R 3 : 0 Srem
16.10.2011 Sloga 1 : 1 Borac
16.10.2011 Polet 0 : 0 ČSK Čortanovci
16.10.2011 Fruškogorac 2 : 2 Dunav
16.10.2011 14:30 Borac 3 : 1 Naša Zvezda
16.10.2011 14:30 Mladost 2 : 2 Sloga
16.10.2011 14:30 Neštin 0 : 2 Slavija
16.10.2011 14:30 Bački Hajduk 2 : 2 Labudnjača
16.10.2011 14:30 Partizan 3 : 0 Veliko selo
16.10.2011 14:30 Dunavac 0 : 0 Moštanica
16.10.2011 14:30 Sveti Stefan 2 : 1 Crvenka
16.10.2011 14:30 Mladost (JR) 0 : 1 Kapedunum
16.10.2011 14:30 Mladost (B) 0 : 0 Hajduk
16.10.2011 12:00 Sparta 1 : 2 GAK
16.10.2011 11:00 Šećeranac Ada 4 : 0 Busije
16.10.2011 10:00 Torlak 1 : 0 OFK Petrovčić
16.10.2011 14:30 Novi Beograd 1 : 1 Zmaj 1953
16.10.2011 13:00 Olimpija 6 : 3 Borac
16.10.2011 Sibnica 8 : 0 OFK Slatina
16.10.2011 Vis 4 : 1 Crvena Zvezda
16.10.2011 OFK Rogača 1 : 2 Ropočevo
16.10.2011 Stojnik 3 : 0 Mladost (G)
16.10.2011 14:30 OFK Boždarevac 1 : 3 Beljina
16.10.2011 14:30 Rožanci 1 : 3 OFK Borac
16.10.2011 14:30 Veliki Borak 4 : 1 Mladost Gaj 2011
16.10.2011 14:30 Šiljakovac 1 : 0 OFK Meljak
16.10.2011 Mladost 1 : 1 Omladinac
16.10.2011 Belica 5 : 2 Jedinstvo
16.10.2011 Oniks 3 : 0 Hajduk
16.10.2011 14:30 Sloboda 6 : 3 Heroj
16.10.2011 14:30 Moravac 2 : 3 Mladost
16.10.2011 14:30 Budućnost 12 : 1 Karađorđe
16.10.2011 14:30 Železničar 0 : 3 Vihor
16.10.2011 15:00 Borac 2 : 4 Mladost
16.10.2011 15:00 Vojvodina 3 : 2 27. Oktobar
16.10.2011 15:00 Car Uroš 1 : 2 Sremac
16.10.2011 14:30 Rasadnik 0 : 0 OFK Sokolovo
16.10.2011 14:30 Šumadinac 3 : 1 Petka
16.10.2011 14:30 Mladost 1 : 1 Proleter
16.10.2011 15:00 Radnički 1919 1 : 4 BSK Borča
16.10.2011 Omladinac 1 : 5 Hajduk
16.10.2011 Radnički S 3 : 3 Indeks
16.10.2011 Banat 0 : 2 ČSK Pivara
16.10.2011 Radnički NP 1 : 4 Novi Sad
16.10.2011 Savacijum 1 : 2 Jedinstvo U
16.10.2011 13:00 BSK 2 : 3 Kordun
16.10.2011 13:00 Omladinac (D) 2 : 0 Mladost
16.10.2011 13:00 Graničar (R) 1 : 1 Zadrugar
16.10.2011 13:00 Omladinac (B) 3 : 0 Polet
16.10.2011 13:00 Kula 2 : 1 Hajduk
16.10.2011 12:00 Bačka Topola 1 : 1 Vršac
16.10.2011 12:00 Bečej 4 : 1 Bačka (BP)
16.10.2011 12:00 Radnički (S) 0 : 2 Dinamo
16.10.2011 12:00 Spartak ZV 2 : 0 Crvenka
16.10.2011 12:00 Radnički (NP) 0 : 0 Hajduk
16.10.2011 12:00 Novi Sad 0 : 1 ČSK Pivara
16.10.2011 10:00 Senta 6 : 0 Mala Bosna
16.10.2011 12:00 Tisa 2 : 6 Potisje
16.10.2011 12:00 Vinogradar 1 : 2 Tavankut
16.10.2011 12:00 Proleter 8 : 0 Sloboda
16.10.2011 12:00 Krivaja 1 : 3 Čoka
16.10.2011 10:00 Bačka Topola 0 : 2 Vršac
16.10.2011 10:00 Bečej 2 : 1 Bačka (BP)
16.10.2011 10:00 Radnički (S) 0 : 1 Dinamo
16.10.2011 10:00 Spartak ZV 1 : 2 Crvenka
16.10.2011 10:00 Radnički (NP) 0 : 1 Hajduk
16.10.2011 10:00 Novi Sad 1 : 1 ČSK Pivara
16.10.2011 15:00 VGSK 3 : 1 Zvižd
16.10.2011 15:00 Borac 3 : 5 Šapine
16.10.2011 10:00 Duljaj 2 : 3 Kraguj

Košarka

16.10.2011 17:00 Cedevita 85 : 73 Zlatorog Laško
16.10.2011 17:00 Partizan mt:s 77 : 70 Radnički
16.10.2011 13:00 Šabac 75 : 76 Konstantin
16.10.2011 18:00 Beočin 51 : 79 Crvena Zvezda
16.10.2011 18:00 Student 66 : 84 Jagodina 2001
16.10.2011 16:00 Bor 80 : 43 Železničar
16.10.2011 18:30 Radivoj Korać MT 114 : 35 Moravac
16.10.2011 16:00 Srbobran Raehem 20 : 0 Trepča

Odbojka

16.10.2011 17:00 Đerdap 3 : 0 VGSK
16.10.2011 18:00 Desetka 3 : 2 Mladost
16.10.2011 17:00 Timok 3 : 0 Hajduk Veljko
16.10.2011 17:00 Radnički 3 : 0 MD Zrenjanin
16.10.2011 18:00 Gimnazijalac 3 : 0 Novi Sad

Rukomet

16.10.2011 18:00 PKB 24 : 20 Jugović Unimet
16.10.2011 19:30 Novi Beograd 24 : 22 Železničar
16.10.2011 18:00 Nova Pazova 25 : 22 Mladost TSK
16.10.2011 16:00 Obilić 32 : 31 Radnički
16.10.2011 19:00 Kikinda 22 : 24 Kljajićevo
16.10.2011 11:00 Grafičar 20 : 22 Jedinstvo
16.10.2011 16:00 Lavovi 26 : 27 Crvenka II
16.10.2011 18:00 Putinci 36 : 22 Vojvoda Stepa
16.10.2011 18:00 Bačka Palanka 22 : 21 Slavija
16.10.2011 17:00 Beli andjeo 24 : 18 Atenica
16.10.2011 16:00 Užice 30 : 25 Zlatar 2
16.10.2011 18:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 32 : 28 Mladost
16.10.2011 20:00 Metalac 26 : 33 Napredak
16.10.2011 20:00 Vojvodina 25 : 25 Zemun
16.10.2011 20:15 Cepelin 2 21 : 34 Junior
16.10.2011 16:30 Milenijum 19 : 34 Crvena Zvezda 2
16.10.2011 15:30 Medicinar 19 : 17 Mladi Radnik
16.10.2011 19:00 Petrovac 22 : 28 Sloga
16.10.2011 19:00 Raška 13 : 20 Knjaževac
16.10.2011 15:00 Vranje 20 : 23 Topličanin
16.10.2011 19:00 Zaječar 2 18 : 18 Rtanj

Futsal

16.10.2011 18:00 Tango Liman 4 : 3 SAS - Sagot
16.10.2011 21:00 Niš 92 3 : 2 VIK Naisus
16.10.2011 20:30 Konjarnik 5 : 4 Leteći Holandjanin
U Bosni i Hercegovini hapse fudbalsku mafiju... U Srbiji se nije tako lako odreci poslovnih prijatelja.
luccass je podelio utakmicu