XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 185 utakmica za dan
Sreda, 17 April 2013

Fudbal

17.04.2013 16:00 Rad 1 : 0 Spartak ZV
17.04.2013 16:00 Teleoptik 2 : 1 Borac
17.04.2013 16:00 Kolubara 0 : 2 Voždovac
17.04.2013 16:00 Banat 0 : 0 Inđija
17.04.2013 16:00 Proleter 2 : 1 Mladost (L)
17.04.2013 16:00 Radnički (NP) 1 : 2 Mladenovac
17.04.2013 16:00 Sloga (K) 2 : 2 Bežanija
17.04.2013 19:00 Metalac (GM) 2 : 0 Novi Sad
17.04.2013 18:30 Napredak 3 : 0 Jedinstvo Putevi
17.04.2013 16:00 Seljak 2 : 0 Bane
17.04.2013 16:00 Železničar 0 : 2 Mačva
17.04.2013 16:00 Pobeda 1 : 4 Partizan (BB)
17.04.2013 16:00 Sloboda (Č) 0 : 0 Mladi radnik
17.04.2013 16:00 Radnički Stobeks 1 : 2 Sloga (PM)
17.04.2013 16:00 Rudar 1 : 0 Krušik
17.04.2013 16:00 Polet (LJ) 0 : 0 Jasenica 1911
17.04.2013 16:00 Vujić Valjevo 1 : 0 Šumadija (A)
17.04.2013 16:00 Sloga 1 : 1 Trgovački
17.04.2013 16:00 Borac (B) 1 : 3 Radnik
17.04.2013 16:00 Hajduk Veljko 3 : 2 Car Konstantin
17.04.2013 16:00 Žitorađa 1 : 0 Dubočica 1923
17.04.2013 16:00 OFK Sinđelić 2 : 1 Radnički (S)
17.04.2013 16:00 Moravac Orion 0 : 0 Kopaonik
17.04.2013 16:00 Trstenik PPT 0 : 1 Radnički (P)
17.04.2013 16:00 Dinamo 6 : 0 Morava (Ć)
17.04.2013 16:00 Dunav 0 : 0 Cement
17.04.2013 16:00 Dolina 5 : 2 Bačka Topola
17.04.2013 16:00 Radnički (SM) 2 : 0 Sloga
17.04.2013 16:00 Senta 2 : 1 Palić
17.04.2013 16:00 Dinamo 2 : 0 Radnički (Š)
17.04.2013 16:00 Radnički (S) 2 : 0 Srem
17.04.2013 16:00 Mladost 1 : 1 ČSK Pivara
17.04.2013 16:00 Tekstilac 2 : 0 Jedinstvo (SP)
17.04.2013 16:00 Takovo 1 : 0 Slavija
17.04.2013 16:00 Orlovac 0 : 0 Polet (T)
17.04.2013 16:00 Karađorđe 2 : 2 Mokra Gora
17.04.2013 16:00 Vodojaža 3 : 2 Sloboda (G)
17.04.2013 16:00 Tutin 3 : 1 Omladinac
17.04.2013 16:00 Metalac 0 : 2 Omladinac (Z)
17.04.2013 16:00 Prijevor 0 : 5 Jošanica ND 2011
17.04.2013 16:00 Zvižd 2 : 0 Morava
17.04.2013 16:00 VGSK 3 : 1 Sloga (B)
17.04.2013 16:00 Borac 1 : 0 Karađorđe (T)
17.04.2013 16:00 Udarnik 1 : 4 Šapine
17.04.2013 16:00 Šumadinac 1913 1 : 0 Šumadinac (B)
17.04.2013 16:00 Homoljac 1 : 0 Mladi radnik
17.04.2013 16:00 Obilić 6 : 4 Crvena zvezda
17.04.2013 15:30 Sevojno 2 : 1 Miloš Pocerac
17.04.2013 15:30 OFK Osečina 2 : 3 Radnički (V)
17.04.2013 15:30 Jedinstvo 3 : 0 Ribnica
17.04.2013 15:30 Sloga (S) 0 : 0 Loznica 1919
17.04.2013 15:30 Sloga (BB) 1 : 0 FAP
17.04.2013 15:30 Zlatar 1 : 0 Kačer
17.04.2013 15:30 Borac (Š) 2 : 0 Sloga (P)
17.04.2013 15:30 Budućnost 1 : 0 GP Zlatibor
17.04.2013 16:00 Rudar Alpos 0 : 0 Svrljig
17.04.2013 16:00 Lužnica 4 : 0 Pukovac
17.04.2013 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Malošište
17.04.2013 16:00 Napredak 1 : 1 Zloćudovo
17.04.2013 16:00 Vučje 2 : 1 BSK Bujanovac
17.04.2013 16:00 Sloga 1 : 0 Vlasina
17.04.2013 16:00 Pusta Reka 1 : 0 Balkanski
17.04.2013 16:00 Zaplanjac 2 : 1 SFK Moravac
17.04.2013 16:00 Kablovi 1 : 0 Župa
17.04.2013 16:00 Đerdap 1 : 0 Bošnjane
17.04.2013 16:00 Majdanpek 4 : 0 Napredak (D)
17.04.2013 16:00 Dragocvet 0 : 0 Rembas
17.04.2013 16:00 Ozren 11 : 1 Pepeljevac
17.04.2013 16:00 Juhor 1 : 1 Dunav
17.04.2013 16:00 Timočanin 3 : 1 Jedinstvo
17.04.2013 16:00 OFK Bor 3 : 2 Radnički (L)
17.04.2013 16:00 Jedinstvo (NB) 1 : 1 Radnički (B)
17.04.2013 16:00 Sloboda 0 : 1 Jedinstvo (BK)
17.04.2013 16:00 Proleter 0 : 3 Bačka 1901
17.04.2013 16:00 Zadrugar 1 : 0 Kolonija
17.04.2013 16:00 Bilećanin 1 : 0 Borac
17.04.2013 16:00 Radnički (K) 0 : 3 Vršac
17.04.2013 16:00 OFK Kikinda 1 : 0 Kozara
17.04.2013 16:00 Budućnost 3 : 0 AFK
17.04.2013 16:00 Omladinac 2 : 0 Polet
17.04.2013 16:00 Mladost (T) 1 : 1 Budućnost
17.04.2013 16:00 Stanišić 1 : 0 Index
17.04.2013 16:00 Hajduk 4 : 1 1. Maj Agroruma
17.04.2013 16:00 Crvenka 1 : 2 Srbobran
17.04.2013 16:00 Crvena Zvezda 0 : 0 Sloga
17.04.2013 16:00 OFK Bačka 4 : 1 Jugović
17.04.2013 16:30 Radnički 2 : 0 Kraljevo Hajduk
17.04.2013 16:30 Rudar 3 : 1 Granit
17.04.2013 16:30 Mataruge 1 : 1 Goč
17.04.2013 16:30 Polet 1 : 0 Borac
17.04.2013 16:30 Radnik 4 : 1 Vrnjci
17.04.2013 16:30 Pazar Juniors 2011 1 : 1 Budućnost
17.04.2013 16:30 Grdica 3 : 0 Ribnica
17.04.2013 16:30 Ibar 0 : 1 Braća Vuković
17.04.2013 16:00 Brezak 1 : 1 Vujan
17.04.2013 16:00 Mladost 3 : 1 Lunjevica
17.04.2013 16:00 Jedinstvo (K) 2 : 0 FK Rudar Bresnica 1927
17.04.2013 16:00 Donja Vrbava 1 : 1 Spartak
17.04.2013 16:00 Miokovci 4 : 0 Napredak
17.04.2013 16:00 Kotraža Franc Komerc 0 : 3 Dragačevo
17.04.2013 16:00 Jedinstvo (GG) 0 : 0 Ovčar
17.04.2013 16:00 Slatina 3 : 0 Morava
17.04.2013 15:30 Lokomotiva 2 : 0 Bare
17.04.2013 15:30 Bokanja 1 : 1 Vinča
17.04.2013 15:30 Šatornja 2 : 0 Šumadinac
17.04.2013 15:30 Banja 4 : 2 Partizan
17.04.2013 15:30 Sloga 3 : 2 Beli orlovi
17.04.2013 15:30 Lepenica 2 : 3 Marjan
17.04.2013 15:30 Karađorđe 1 : 0 Junkovac
17.04.2013 15:30 Aranđelovac 2 : 1 Borac
17.04.2013 16:00 Ribnikar 2 : 0 Tulari
17.04.2013 16:00 Banjani 3 : 2 Sovljak
17.04.2013 16:00 Brezovica 5 : 0 Rubribreza
17.04.2013 16:00 Polet 2 : 0 OFK Jabučje
17.04.2013 16:00 ZSK 1 : 0 Mladost
17.04.2013 16:00 Zadrugar 3 : 0 Vrujci
17.04.2013 16:00 Trlić 2 : 1 Tešnjar
17.04.2013 16:00 OFK Divci 4 : 1 Pepeljevac
17.04.2013 16:00 Jedinstvo 2 : 2 Proleter
17.04.2013 16:00 Vrtište 3 : 2 Brzi Brod
17.04.2013 16:00 Budućnost 0 : 0 Morava
17.04.2013 16:00 Mladost 5 : 1 Rudar
17.04.2013 16:00 Aluminjum 1 : 1 Budućnost
17.04.2013 16:00 Sloboda 4 : 3 Crvena zastava
17.04.2013 16:00 Omladinac 3 : 0 OFK Niš
17.04.2013 16:30 Napredak (S) 0 : 1 Lugomir
17.04.2013 16:30 OFK Tekstilac 0 : 0 Levač
17.04.2013 16:30 Sindjelić 3 : 1 Buducnost
17.04.2013 16:30 Mladost (D) 3 : 2 Kušiljevo
17.04.2013 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Mladost (K)
17.04.2013 16:30 Morava 2 : 4 SFS Borac
17.04.2013 16:30 Vinorača 0 : 0 Vinogradar
17.04.2013 16:30 Mladost (J) 0 : 0 Bratstvo
17.04.2013 16:00 Brodoremont 2 : 2 Ključ
17.04.2013 16:00 Radnički 0 : 1 Rudar
17.04.2013 16:00 Sloga 1 : 0 Nemetali
17.04.2013 16:00 Rudna Glava 2 : 1 Slatina
17.04.2013 16:00 Brestovac 1 : 1 Poreč
17.04.2013 16:00 Branik 1 : 0 Rajac
17.04.2013 16:00 Bučje 2 : 1 Zlot
17.04.2013 16:00 Krivelj 9 : 1 Radujevac
17.04.2013 16:30 Tempo 2 : 1 Dobrica
17.04.2013 16:00 BSK 4 : 5 Plaskovac
17.04.2013 16:30 Bačka 1901 B 6 : 0 Lokomotiva
17.04.2013 16:00 Pobeda 0 : 3 Jedinstvo Stević
17.04.2013 16:00 Dolovo 15 : 0 Borac
17.04.2013 16:00 Polet 4 : 1 Omladinac (O)
17.04.2013 16:00 Unirea 3 : 0 Strela
17.04.2013 16:00 Spartak 5 : 4 Stari Tamiš
17.04.2013 16:00 Mladost 5 : 0 Glogonj
17.04.2013 16:00 Železničar 14 : 1 Proleter
17.04.2013 16:00 Plavi Dunav 1 : 1 Omladinac (D)
17.04.2013 16:00 OFK Leštane 3 : 0 Mladost
17.04.2013 15:00 OFK Beograd 1 : 1 Vojvodina
17.04.2013 19:00 Jagodina 4 : 1 Javor
17.04.2013 Kabel 0 : 1 Spartak Zlatibor Voda
17.04.2013 Donji Srem 0 : 1 Vojvodina
17.04.2013 11:00 Mladost 0 : 5 Novi Pazar
17.04.2013 12:00 Hajduk 1 : 0 ČSK Pivara
17.04.2013 12:00 Novi Sad 0 : 2 Banat
17.04.2013 10:00 Mladost 2 : 0 Novi Pazar
17.04.2013 13:30 Sloboda 3 : 1 Javor
17.04.2013 11:00 Šumadija 1903 3 : 1 Metalac (K)
17.04.2013 10:00 Budućnost 2 : 4 Sušica
17.04.2013 12:00 FAP 3 : 0 Bane
17.04.2013 11:00 Metalac (GM) 2 : 1 Jedinstvo Putevi
17.04.2013 10:00 Sevojno 2 : 2 Sloga (K)
17.04.2013 Sloga (BB) 6 : 1 Čačak 94
17.04.2013 Smederevo 1 : 0 Partizan
17.04.2013 Loznica 1919 4 : 1 Radnički
17.04.2013 Župa 0 : 0 Bežanija
17.04.2013 AS 10 : 0 Savacijum
17.04.2013 Zemun 0 : 4 Crvena zvezda
17.04.2013 Radnički 1923 2 : 1 Rad
17.04.2013 10:00 Hajduk 0 : 0 ČSK Pivara
17.04.2013 10:00 Novi Sad 1 : 0 Banat

Košarka

17.04.2013 18:00 Metalac 82 : 77 Crvena zvezda Telekom
17.04.2013 19:30 Partizan mt:s 76 : 64 Konstantin
17.04.2013 19:00 Borac Mozzart Sport 81 : 87 BKK Radnički
17.04.2013 17:00 Smederevo 1953 53 : 94 FMP
17.04.2013 16:00 Mega Vizura MT 96 : 83 Tamiš
17.04.2013 19:30 Sloga 95 : 96 OKK Beograd

Rukomet

17.04.2013 16:00 Radan 29 : 24 Hisar
17.04.2013 18:30 Dubočica 54 2 37 : 34 Morava
17.04.2013 18:30 Naisa 2 25 : 17 Radan
Fudbalski savez Beograda u potpunosti podržava inicijativu i kampanju Fudbalskog saveza Srbije koja se odnosi na sledeće (prenosimo u celosti inicijativu FSS): Suočeni sa pandemijom virusa COVID – 19, pošasti koja je Srbiju i gotovo celokupnu svetsku populaciju dovela u stanje opšte mobilizacije i brige za svaki ljudski život, Fudbalski savez Srbije je na elektronskoj sednici Odbora za hitna pitanja doneo odluku da u humanitarne svrhe donira značajna novčana sredstva. Tim povodom i zaposleni u sistemu Fudbalskog saveza Srbije izdojili su deo svojih mesečnih primanja, a akciju koja je potekla od najužeg rukovodstva saveza, značajnim sredstvima će pomoći i fudbalski reprezentativci Srbije. Ovom prilikom fudbalska organizacija apeluje na sve aktere koji žive od fudbala i za fudbal, da u skladu sa svojim mogućnostima pomognu u borbi za Srbiju protiv korona virusa. Klubovi, igrači, treneri, sudije, sponzori, privrednici, fudbalski radnici…i svi oni koji žele i mogu da pomognu, neka pokažu jedinstvo i solidarnost u trenucima kada je Srbiji ono najpotrebnije. Sredstva mogu da uplate na namenski dinarski humanitarni račun Fudbalskog saveza Srbije 160 – 406494-78 odnosno namenski devizni humanitarni račun.
FSNO je podelio utakmicu