22.04
16:00
Rudar
Kopaonik
1
4
|
22.04.2013 16:00 | Rudar | 1 : 4 | Kopaonik |
22.04
17:00
Vršac United
Vršac
1
0
|
22.04.2013 17:00 | Vršac United | 1 : 0 | Vršac |
22.04
17:00
Plavi 2000
Institut
2
0
|
22.04.2013 17:00 | Plavi 2000 | 2 : 0 | Institut | |||||
22.04
17:00
Barajevo
BASK
1
2
|
22.04.2013 17:00 | Barajevo | 1 : 2 | BASK | |||||
22.04
17:00
Sindjelić
Jedinstvo
3
1
|
22.04.2013 17:00 | Sindjelić | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
22.04
17:00
Budućnost
Kosovo i Metohija
3
1
|
22.04.2013 17:00 | Budućnost | 3 : 1 | Kosovo i Metohija | |||||
22.04
17:00
Milutinac
Policajac
2
1
|
22.04.2013 17:00 | Milutinac | 2 : 1 | Policajac | |||||
22.04
17:00
Resnik
Mladenovac
0
1
|
22.04.2013 17:00 | Resnik | 0 : 1 | Mladenovac |
22.04
17:00
Vinča
Železnik
3
2
|
22.04.2013 17:00 | Vinča | 3 : 2 | Železnik | |||||
22.04
17:00
Tent 1994
Beograd
9
5
|
22.04.2013 17:00 | Tent 1994 | 9 : 5 | Beograd | |||||
22.04
17:00
BWC
Srem
3
1
|
22.04.2013 17:00 | BWC | 3 : 1 | Srem | |||||
22.04
17:00
Torlak
Dunavac
4
0
|
22.04.2013 17:00 | Torlak | 4 : 0 | Dunavac |
22.04
17:00
Borac
Leštane
1
0
|
22.04.2013 17:00 | Borac | 1 : 0 | Leštane | |||||
22.04
17:00
GSP Polet
BSK
0
3
|
22.04.2013 17:00 | GSP Polet | 0 : 3 | BSK | |||||
22.04
17:00
Crvenka
Sindjelić
1
2
|
22.04.2013 17:00 | Crvenka | 1 : 2 | Sindjelić | |||||
22.04
17:00
Taurunum
Strelac
3
1
|
22.04.2013 17:00 | Taurunum | 3 : 1 | Strelac |
22.04
17:00
Kovilovo
Vrčin
1
6
|
22.04.2013 17:00 | Kovilovo | 1 : 6 | Vrčin | |||||
22.04
17:00
Pola pola
Bulbulderac
1
3
|
22.04.2013 17:00 | Pola pola | 1 : 3 | Bulbulderac | |||||
22.04
17:00
Banja
Dunav
1
3
|
22.04.2013 17:00 | Banja | 1 : 3 | Dunav | |||||
22.04
17:00
Heroj
Peks
1
1
|
22.04.2013 17:00 | Heroj | 1 : 1 | Peks |
22.04
17:00
Lavirint Company
Republički Organi
6
5
|
22.04.2013 17:00 | Lavirint Company | 6 : 5 | Republički Organi | |||||
22.04
17:00
Slavija
Rušanj
0
3
|
22.04.2013 17:00 | Slavija | 0 : 3 | Rušanj | |||||
22.04
17:00
BUSK
Veterani 78
4
0
|
22.04.2013 17:00 | BUSK | 4 : 0 | Veterani 78 | |||||
22.04
17:00
Obrenovac
Lokomotiva
1
2
|
22.04.2013 17:00 | Obrenovac | 1 : 2 | Lokomotiva |
22.04
18:00
NIS Spartak
Crvena Zvezda
3
2
|
22.04.2013 18:00 | NIS Spartak | 3 : 2 | Crvena Zvezda | 2:1 |
22.04
19:00
Vranje
Kopernikus
3
1
|
22.04.2013 19:00 | Vranje | 3 : 1 | Kopernikus |