14.01
18:30
Brentford
AFC Bournemouth
2
0
|
14.01.2023 18:30 | Brentford | 2 : 0 | AFC Bournemouth | |||||
14.01
16:00
Brighton & Hove Albion
Liverpool
3
0
|
14.01.2023 16:00 | Brighton & Hove Albion | 3 : 0 | Liverpool | |||||
14.01
16:00
Everton
Southampton
1
2
|
14.01.2023 16:00 | Everton | 1 : 2 | Southampton | |||||
14.01
13:30
Manchester United
Manchester City
2
1
|
14.01.2023 13:30 | Manchester United | 2 : 1 | Manchester City | |||||
14.01
16:00
Nottingham Forest
Leicester City
2
0
|
14.01.2023 16:00 | Nottingham Forest | 2 : 0 | Leicester City | |||||
14.01
16:00
Wolverhampton
West Ham United
1
0
|
14.01.2023 16:00 | Wolverhampton | 1 : 0 | West Ham United |
14.01
19:00
Olympique de Marseille
Lorient
3
1
|
14.01.2023 19:00 | Olympique de Marseille | 3 : 1 | Lorient | |||||
14.01
21:00
Olympique Lyonnais
RC Strasbourg
1
2
|
14.01.2023 21:00 | Olympique Lyonnais | 1 : 2 | RC Strasbourg | |||||
14.01
17:00
RC Lens
AJ Auxerre
1
0
|
14.01.2023 17:00 | RC Lens | 1 : 0 | AJ Auxerre |
14.01
15:00
Cremonese
Monza
2
3
|
14.01.2023 15:00 | Cremonese | 2 : 3 | Monza | |||||
14.01
20:45
Inter
Hellas Verona
1
0
|
14.01.2023 20:45 | Inter | 1 : 0 | Hellas Verona | |||||
14.01
18:00
Lecce
Milan
2
2
|
14.01.2023 18:00 | Lecce | 2 : 2 | Milan |
14.01
16:15
Girona FC
Sevilla
2
1
|
14.01.2023 16:15 | Girona FC | 2 : 1 | Sevilla | |||||
14.01
18:30
Osasuna
RCD Mallorca
1
0
|
14.01.2023 18:30 | Osasuna | 1 : 0 | RCD Mallorca | |||||
14.01
21:00
Real Sociedad
Athletic Club
3
1
|
14.01.2023 21:00 | Real Sociedad | 3 : 1 | Athletic Club | |||||
14.01
14:00
Real Valladolid
Rayo Vallecano
0
1
|
14.01.2023 14:00 | Real Valladolid | 0 : 1 | Rayo Vallecano |
14.01
21:00
Cibona
SC Derby
89
98
|
14.01.2023 21:00 | Cibona | 89 : 98 | SC Derby | |||||
14.01
17:00
Igokea m:tel
Mega MIS
109
115
|
14.01.2023 17:00 | Igokea m:tel | 109 : 115 | Mega MIS | |||||
14.01
19:00
Cedevita Olimpija
Split
102
88
|
14.01.2023 19:00 | Cedevita Olimpija | 102 : 88 | Split |
14.01
19:30
Sloga
Kolubara LA 2003
100
92
|
14.01.2023 19:30 | Sloga | 100 : 92 | Kolubara LA 2003 | |||||
14.01
18:00
Zlatibor Gold gondola
Tamiš
75
79
|
14.01.2023 18:00 | Zlatibor Gold gondola | 75 : 79 | Tamiš | |||||
14.01
18:00
OKK Novi Pazar
Vojvodina
87
92
|
14.01.2023 18:00 | OKK Novi Pazar | 87 : 92 | Vojvodina | |||||
14.01
18:00
Vršac
Sloboda
80
65
|
14.01.2023 18:00 | Vršac | 80 : 65 | Sloboda |
14.01
19:00
Železničar
Morava
64
75
|
14.01.2023 19:00 | Železničar | 64 : 75 | Morava | |||||
14.01
17:00
Joker
Mladost
99
90
|
14.01.2023 17:00 | Joker | 99 : 90 | Mladost | |||||
14.01
19:00
Klik
Star
81
83
|
14.01.2023 19:00 | Klik | 81 : 83 | Star |
14.01
18:00
Pirot
Radnik
112
74
|
14.01.2023 18:00 | Pirot | 112 : 74 | Radnik | |||||
14.01
17:00
Beko
Radnički 1950
67
81
|
14.01.2023 17:00 | Beko | 67 : 81 | Radnički 1950 | |||||
14.01
19:00
Napredak
Žitko Basket
78
71
|
14.01.2023 19:00 | Napredak | 78 : 71 | Žitko Basket | |||||
14.01
14:00
Slodes
Borac
88
111
|
14.01.2023 14:00 | Slodes | 88 : 111 | Borac |
14.01
Borac 2015
RIVERS BM
|
14.01.2023 | Borac 2015 | : | RIVERS BM |
14.01
17:30
Vojvodina 021
Vrbas Medela
85
54
|
14.01.2023 17:30 | Vojvodina 021 | 85 : 54 | Vrbas Medela | |||||
14.01
15:30
Novosadska ŽKA
Sloga MAYA CONSULTING
63
59
|
14.01.2023 15:30 | Novosadska ŽKA | 63 : 59 | Sloga MAYA CONSULTING | |||||
14.01
16:30
Kraljevo
SPD Radnički
91
51
|
14.01.2023 16:30 | Kraljevo | 91 : 51 | SPD Radnički |
14.01
20:00
Srbobran
Ras
60
76
|
14.01.2023 20:00 | Srbobran | 60 : 76 | Ras | |||||
14.01
18:00
Proleter
Topolčanka
79
63
|
14.01.2023 18:00 | Proleter | 79 : 63 | Topolčanka | |||||
14.01
16:30
Ljubovija
Mileševka
62
74
|
14.01.2023 16:30 | Ljubovija | 62 : 74 | Mileševka |
14.01
13:00
Vojvodina
SPD Radnički
81
68
|
14.01.2023 13:00 | Vojvodina | 81 : 68 | SPD Radnički | |||||
14.01
14:00
Joker
Čačak 94 Quantox
77
86
|
14.01.2023 14:00 | Joker | 77 : 86 | Čačak 94 Quantox | |||||
14.01
12:30
Konstantin
Sloga
64
71
|
14.01.2023 12:30 | Konstantin | 64 : 71 | Sloga | |||||
14.01
15:00
Borac Mozzart
Crvena zvezda MTS
86
77
|
14.01.2023 15:00 | Borac Mozzart | 86 : 77 | Crvena zvezda MTS |
14.01
11:00
SPD Radnički
Ras
70
79
|
14.01.2023 11:00 | SPD Radnički | 70 : 79 | Ras | |||||
14.01
14:00
Paraćin
Novosadska ŽKA
61
47
|
14.01.2023 14:00 | Paraćin | 61 : 47 | Novosadska ŽKA | |||||
14.01
17:30
Art Basket
Student
91
60
|
14.01.2023 17:30 | Art Basket | 91 : 60 | Student | |||||
14.01
16:00
Vizura
Radivoj Korać
54
79
|
14.01.2023 16:00 | Vizura | 54 : 79 | Radivoj Korać |
14.01
19:30
SPD Radnički
Šabac
12
9
|
14.01.2023 19:30 | SPD Radnički | 12 : 9 | Šabac | |||||
14.01
12:00
BVK Crvena zvezda
Vojvodina
13
8
|
14.01.2023 12:00 | BVK Crvena zvezda | 13 : 8 | Vojvodina | |||||
14.01
19:00
Partizan
Proleter
18
6
|
14.01.2023 19:00 | Partizan | 18 : 6 | Proleter | |||||
14.01
19:45
Novi Beograd
Valis
22
6
|
14.01.2023 19:45 | Novi Beograd | 22 : 6 | Valis |
14.01
18:00
HDD Sij Acroni Jesenice
Slavija Junior
2
1
|
14.01.2023 18:00 | HDD Sij Acroni Jesenice | 2 : 1 | Slavija Junior | |||||
14.01
20:00
Vojvodina
Maribor
1
3
|
14.01.2023 20:00 | Vojvodina | 1 : 3 | Maribor | |||||
14.01
18:30
Sisak
Triglav
2
3
|
14.01.2023 18:30 | Sisak | 2 : 3 | Triglav | |||||
14.01
17:30
Team select Croatia
Crvena zvezda
0
1
|
14.01.2023 17:30 | Team select Croatia | 0 : 1 | Crvena zvezda |