01.04
18:00
Jošanica
Tutin
1
1
|
01.04.2019 18:00 | Jošanica | 1 : 1 | Tutin |
01.04
15:00
Napredak
OFK Borac
1
7
|
01.04.2019 15:00 | Napredak | 1 : 7 | OFK Borac | |||||
01.04
15:00
Komovi
Polimlje
1
0
|
01.04.2019 15:00 | Komovi | 1 : 0 | Polimlje |
01.04
21:00
Arsenal
Newcastle United
2
0
|
01.04.2019 21:00 | Arsenal | 2 : 0 | Newcastle United |
01.04
20:30
Saint-Étienne
Nîmes
2
1
|
01.04.2019 20:30 | Saint-Étienne | 2 : 1 | Nîmes |
01.04
16:00
Inđija
Javor Matis
1
1
|
01.04.2019 16:00 | Inđija | 1 : 1 | Javor Matis |
01.04
16:30
Borac (P)
Dunav
4
4
|
01.04.2019 16:30 | Borac (P) | 4 : 4 | Dunav |
01.04
17:00
Medicinar
Crvena zvezda
6
0
|
01.04.2019 17:00 | Medicinar | 6 : 0 | Crvena zvezda | |||||
01.04
17:00
Mihajlovac
Selevac
2
2
|
01.04.2019 17:00 | Mihajlovac | 2 : 2 | Selevac | |||||
01.04
17:00
Mladi radnik
Sloboda
3
0
|
01.04.2019 17:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Sloboda | |||||
01.04
17:00
Vučak
Vranovo
4
0
|
01.04.2019 17:00 | Vučak | 4 : 0 | Vranovo | |||||
01.04
17:00
Radnički
BSK
4
2
|
01.04.2019 17:00 | Radnički | 4 : 2 | BSK | |||||
01.04
17:00
Železničar
Osipaonica
2
4
|
01.04.2019 17:00 | Železničar | 2 : 4 | Osipaonica | |||||
01.04
17:00
Omladinac
Smederevo
2
1
|
01.04.2019 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Smederevo | |||||
01.04
17:00
Podunavac
Kolonija
2
2
|
01.04.2019 17:00 | Podunavac | 2 : 2 | Kolonija | |||||
01.04
17:00
Dunav Osiguranje
Drugovac
1
1
|
01.04.2019 17:00 | Dunav Osiguranje | 1 : 1 | Drugovac |
01.04
17:00
Vinča
Resnik
4
2
|
01.04.2019 17:00 | Vinča | 4 : 2 | Resnik | |||||
01.04
17:00
BASK
Dunav
3
0
|
01.04.2019 17:00 | BASK | 3 : 0 | Dunav | |||||
01.04
17:00
Mladenovac
BUSK
6
1
|
01.04.2019 17:00 | Mladenovac | 6 : 1 | BUSK | |||||
01.04
17:00
Srem
Policajac
1
0
|
01.04.2019 17:00 | Srem | 1 : 0 | Policajac | |||||
01.04
17:00
Borac
Taurunum
2
2
|
01.04.2019 17:00 | Borac | 2 : 2 | Taurunum |
01.04
18:00
Sixt Primorska
MZT Skopje Aerodrom
93
71
|
01.04.2019 18:00 | Sixt Primorska | 93 : 71 | MZT Skopje Aerodrom | 1:0 |
01.04
19:45
Crvena zvezda 2
Lazarevac
31
26
|
01.04.2019 19:45 | Crvena zvezda 2 | 31 : 26 | Lazarevac |
01.04
18:00
Vranje 1957 - 2
Morava 84
30
33
|
01.04.2019 18:00 | Vranje 1957 - 2 | 30 : 33 | Morava 84 |
01.04
18:30
RB
Srpska
0
5
|
01.04.2019 18:30 | RB | 0 : 5 | Srpska |
01.04
19:00
Kolubara
SK Ekonomist
7
5
|
01.04.2019 19:00 | Kolubara | 7 : 5 | SK Ekonomist | |||||
01.04
19:00
Pirot
Sopot
3
6
|
01.04.2019 19:00 | Pirot | 3 : 6 | Sopot |
01.04
19:45
Oplenac
Zlatar 33
5
3
|
01.04.2019 19:45 | Oplenac | 5 : 3 | Zlatar 33 |
01.04
20:30
Bor
Leskovac
4
3
|
01.04.2019 20:30 | Bor | 4 : 3 | Leskovac | |||||
01.04
21:00
Timok 2013
Bele crkve
5
0
|
01.04.2019 21:00 | Timok 2013 | 5 : 0 | Bele crkve | |||||
01.04
21:00
Akademac
Miners
3
1
|
01.04.2019 21:00 | Akademac | 3 : 1 | Miners |
01.04
20:30
Intelektualac
Konjarnik
1
5
|
01.04.2019 20:30 | Intelektualac | 1 : 5 | Konjarnik |
01.04
21:00
Tisa
Leteći Holandjanin
9
4
|
01.04.2019 21:00 | Tisa | 9 : 4 | Leteći Holandjanin | |||||
01.04
20:30
Dinamo
Apa Futsal
5
2
|
01.04.2019 20:30 | Dinamo | 5 : 2 | Apa Futsal | |||||
01.04
20:00
Viking
Novi Sad
4
1
|
01.04.2019 20:00 | Viking | 4 : 1 | Novi Sad |
01.04
20:00
Karađorđe 2015
Karanovac
8
2
|
01.04.2019 20:00 | Karađorđe 2015 | 8 : 2 | Karanovac | |||||
01.04
19:30
Loznica Grad 2018
Šljivici
5
2
|
01.04.2019 19:30 | Loznica Grad 2018 | 5 : 2 | Šljivici |
01.04
17:00
Babušnica 2011
Niš 92
0
0
|
01.04.2019 17:00 | Babušnica 2011 | 0 : 0 | Niš 92 |
01.04
21:00
Zadrugar 2017
Radnik
4
1
|
01.04.2019 21:00 | Zadrugar 2017 | 4 : 1 | Radnik | |||||
01.04
21:00
Dolap
As
1
5
|
01.04.2019 21:00 | Dolap | 1 : 5 | As |