06.04
16:00
Bratstvo 1946
Cement
1
2
|
06.04.2019 16:00 | Bratstvo 1946 | 1 : 2 | Cement | |||||
06.04
16:00
Radnički (SM)
Hajduk 1912
0
0
|
06.04.2019 16:00 | Radnički (SM) | 0 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
06.04
16:00
Radnički (NP)
Bačka 1901
1
2
|
06.04.2019 16:00 | Radnički (NP) | 1 : 2 | Bačka 1901 | |||||
06.04
16:00
Dinamo 1945
Crvena zvezda
0
0
|
06.04.2019 16:00 | Dinamo 1945 | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
06.04
16:00
ČSK Pivara
Dunav
0
0
|
06.04.2019 16:00 | ČSK Pivara | 0 : 0 | Dunav | |||||
06.04
16:00
Mladost
Borac
1
2
|
06.04.2019 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Borac | |||||
06.04
16:00
OFK Vršac
Kabel
1
2
|
06.04.2019 16:00 | OFK Vršac | 1 : 2 | Kabel | |||||
06.04
16:00
Radnički (ZR)
Železničar
2
0
|
06.04.2019 16:00 | Radnički (ZR) | 2 : 0 | Železničar |
06.04
15:30
Šumadija (A)
Jedinstvo (Ub)
0
0
|
06.04.2019 15:30 | Šumadija (A) | 0 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
06.04
15:30
Sloga 33
Smederevo 1924
2
2
|
06.04.2019 15:30 | Sloga 33 | 2 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
06.04
15:30
Sloga (PŽ)
Mokra Gora
1
0
|
06.04.2019 15:30 | Sloga (PŽ) | 1 : 0 | Mokra Gora | |||||
06.04
15:30
Budućnost Krušik 2014
FAP
5
0
|
06.04.2019 15:30 | Budućnost Krušik 2014 | 5 : 0 | FAP | |||||
06.04
15:30
Tutin
Proleter Mihajlovac
4
1
|
06.04.2019 15:30 | Tutin | 4 : 1 | Proleter Mihajlovac |
06.04
16:00
Dunav
Radnički (P)
1
2
|
06.04.2019 16:00 | Dunav | 1 : 2 | Radnički (P) | |||||
06.04
16:00
Jagodina Tabane
Jedinstvo (P)
4
0
|
06.04.2019 16:00 | Jagodina Tabane | 4 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
06.04
16:00
Rtanj
Pukovac
7
1
|
06.04.2019 16:00 | Rtanj | 7 : 1 | Pukovac | |||||
06.04
16:00
Trstenik PPT
GFK Dubočica
0
3
|
06.04.2019 16:00 | Trstenik PPT | 0 : 3 | GFK Dubočica | |||||
06.04
16:00
OFK Sinđelić
Zaplanjac
1
0
|
06.04.2019 16:00 | OFK Sinđelić | 1 : 0 | Zaplanjac | |||||
06.04
16:00
Jedinstvo (B)
Radnički (S)
1
3
|
06.04.2019 16:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 3 | Radnički (S) |
06.04
16:00
Radnički (NB)
IMT
1
2
|
06.04.2019 16:00 | Radnički (NB) | 1 : 2 | IMT | |||||
06.04
16:00
OFK Beograd
Radnički (O)
2
0
|
06.04.2019 16:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Radnički (O) | |||||
06.04
10:00
BASK
BSK Borča
1
4
|
06.04.2019 10:00 | BASK | 1 : 4 | BSK Borča | |||||
06.04
11:00
GSP Polet Dorćol
Zvezdara
0
1
|
06.04.2019 11:00 | GSP Polet Dorćol | 0 : 1 | Zvezdara |
06.04
16:00
Krajina
Mladost (O)
2
0
|
06.04.2019 16:00 | Krajina | 2 : 0 | Mladost (O) | |||||
06.04
16:00
Kikinda 1909
Radnički (K)
4
0
|
06.04.2019 16:00 | Kikinda 1909 | 4 : 0 | Radnički (K) | |||||
06.04
16:00
Budućnost
Sloboda
1
1
|
06.04.2019 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Sloboda | |||||
06.04
16:00
Begej
Vojvodina 1928
0
2
|
06.04.2019 16:00 | Begej | 0 : 2 | Vojvodina 1928 | |||||
06.04
16:00
Jedinstvo (NB)
Jedinstvo (BK)
0
0
|
06.04.2019 16:00 | Jedinstvo (NB) | 0 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
06.04
16:00
Kozara
Radnički (S)
3
0
|
06.04.2019 16:00 | Kozara | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
06.04
16:00
Sloga
ŽAK
1
1
|
06.04.2019 16:00 | Sloga | 1 : 1 | ŽAK | |||||
06.04
16:00
BAK
OFK Proleter
0
1
|
06.04.2019 16:00 | BAK | 0 : 1 | OFK Proleter |
06.04
16:00
Sloga (E)
Podunavac
1
4
|
06.04.2019 16:00 | Sloga (E) | 1 : 4 | Podunavac | |||||
06.04
16:00
Podrinje
LSK Laćarak
3
0
|
06.04.2019 16:00 | Podrinje | 3 : 0 | LSK Laćarak |
06.04
16:00
Sloga (Č)
Mladost (BP)
1
1
|
06.04.2019 16:00 | Sloga (Č) | 1 : 1 | Mladost (BP) | |||||
06.04
16:00
Crvenka
Polet (K)
5
0
|
06.04.2019 16:00 | Crvenka | 5 : 0 | Polet (K) | |||||
06.04
16:00
Radnički (S)
Tisa
0
3
|
06.04.2019 16:00 | Radnički (S) | 0 : 3 | Tisa | |||||
06.04
16:00
BSK
Mladost APA
2
1
|
06.04.2019 16:00 | BSK | 2 : 1 | Mladost APA |
06.04
15:30
Apolon 2018
Karađorđe
2
1
|
06.04.2019 15:30 | Apolon 2018 | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
06.04
15:30
Šumadija 1903
Bane 1931
2
1
|
06.04.2019 15:30 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Bane 1931 | |||||
06.04
15:30
Sloga
Novi Pazar 1928
2
1
|
06.04.2019 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Novi Pazar 1928 | |||||
06.04
15:30
Sušica
Goč
4
1
|
06.04.2019 15:30 | Sušica | 4 : 1 | Goč |
06.04
15:30
Karađorđe
Mladi borac
2
1
|
06.04.2019 15:30 | Karađorđe | 2 : 1 | Mladi borac |
06.04
15:30
Mačva 2005
Radjevac
5
0
|
06.04.2019 15:30 | Mačva 2005 | 5 : 0 | Radjevac | |||||
06.04
15:30
Zadrugar
Radnički Stobeks
3
0
|
06.04.2019 15:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
06.04
15:30
Radnički Šabački
Borac
2
1
|
06.04.2019 15:30 | Radnički Šabački | 2 : 1 | Borac | |||||
06.04
15:30
Radnički (V)
Vrelo Sport
1
0
|
06.04.2019 15:30 | Radnički (V) | 1 : 0 | Vrelo Sport | |||||
06.04
15:30
Spartak 1924
OFK Osečina
3
1
|
06.04.2019 15:30 | Spartak 1924 | 3 : 1 | OFK Osečina | |||||
06.04
15:30
Ribnica
Brezovica
1
1
|
06.04.2019 15:30 | Ribnica | 1 : 1 | Brezovica |
06.04
15:30
Sevojno
Prijevor
2
0
|
06.04.2019 15:30 | Sevojno | 2 : 0 | Prijevor | |||||
06.04
15:30
Takovo
Jedinstvo Putevi
4
1
|
06.04.2019 15:30 | Takovo | 4 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
06.04
15:30
Budućnost
Sloga (S)
2
1
|
06.04.2019 15:30 | Budućnost | 2 : 1 | Sloga (S) |
06.04
16:00
Morava
OFK Brzi Brod
4
1
|
06.04.2019 16:00 | Morava | 4 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
06.04
16:00
Sloga
Jablanica
4
2
|
06.04.2019 16:00 | Sloga | 4 : 2 | Jablanica |
06.04
16:00
Sloga
Župa
2
0
|
06.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Župa |
06.04
16:00
Đerdap
Bukovik
1
1
|
06.04.2019 16:00 | Đerdap | 1 : 1 | Bukovik | |||||
06.04
16:00
Svrljig
BSK
2
0
|
06.04.2019 16:00 | Svrljig | 2 : 0 | BSK |
06.04
16:00
Turbina
Studenski Grad
2
2
|
06.04.2019 16:00 | Turbina | 2 : 2 | Studenski Grad | |||||
06.04
16:00
Napredak
BSK Baćevac
0
3
|
06.04.2019 16:00 | Napredak | 0 : 3 | BSK Baćevac | |||||
06.04
16:00
Mladenovac
Milutinac
4
1
|
06.04.2019 16:00 | Mladenovac | 4 : 1 | Milutinac |
06.04
16:00
Delija
Proleter 2006
1
2
|
06.04.2019 16:00 | Delija | 1 : 2 | Proleter 2006 | |||||
06.04
16:00
Polet
Mladost (L)
3
1
|
06.04.2019 16:00 | Polet | 3 : 1 | Mladost (L) |
06.04
16:00
Tvrđava
Rusin
2
1
|
06.04.2019 16:00 | Tvrđava | 2 : 1 | Rusin |
06.04
16:00
Sloven
PSK Putinci
1
2
|
06.04.2019 16:00 | Sloven | 1 : 2 | PSK Putinci |
06.04
16:30
Mladost
Petrovaradin
5
0
|
06.04.2019 16:30 | Mladost | 5 : 0 | Petrovaradin | |||||
06.04
16:30
Slavija
ŽSK
1
4
|
06.04.2019 16:30 | Slavija | 1 : 4 | ŽSK | |||||
06.04
16:30
RFK Novi Sad 1921
Fruškogorski partizan
1
0
|
06.04.2019 16:30 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Fruškogorski partizan |
06.04
16:30
Napredak
Jadran
0
1
|
06.04.2019 16:30 | Napredak | 0 : 1 | Jadran | |||||
06.04
16:30
Sloga
Obilić
0
3
|
06.04.2019 16:30 | Sloga | 0 : 3 | Obilić | |||||
06.04
16:30
Panonija IM Topola
Vinogradar
0
0
|
06.04.2019 16:30 | Panonija IM Topola | 0 : 0 | Vinogradar | |||||
06.04
16:30
Njegoš
Đurđin
2
1
|
06.04.2019 16:30 | Njegoš | 2 : 1 | Đurđin |
06.04
16:00
Borac (O)
Srem
0
1
|
06.04.2019 16:00 | Borac (O) | 0 : 1 | Srem | |||||
06.04
16:00
Dunav
Sinđelić
1
1
|
06.04.2019 16:00 | Dunav | 1 : 1 | Sinđelić |
06.04
15:30
Parmenac
Rudar
3
2
|
06.04.2019 15:30 | Parmenac | 3 : 2 | Rudar |
06.04
16:00
Omladinac
OFK Ras
1
2
|
06.04.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | OFK Ras |
06.04
16:00
Ribnik
13. April
0
2
|
06.04.2019 16:00 | Ribnik | 0 : 2 | 13. April | |||||
06.04
16:00
Varvarin
Šanac
1
0
|
06.04.2019 16:00 | Varvarin | 1 : 0 | Šanac |
06.04
16:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Dušan Silni
2
3
|
06.04.2019 16:00 | Jedinstvo 1945 (VL) | 2 : 3 | Dušan Silni | |||||
06.04
16:00
Jevremovac
Podrinje
1
4
|
06.04.2019 16:00 | Jevremovac | 1 : 4 | Podrinje | |||||
06.04
16:00
Sindjelić
Cer
3
2
|
06.04.2019 16:00 | Sindjelić | 3 : 2 | Cer |
06.04
15:30
Sloga (B)
Železničar
1
0
|
06.04.2019 15:30 | Sloga (B) | 1 : 0 | Železničar | |||||
06.04
15:30
Jedinstvo (Lj)
Makce
3
1
|
06.04.2019 15:30 | Jedinstvo (Lj) | 3 : 1 | Makce |
06.04
16:00
Sloga
OFK Napredak 1929
0
2
|
06.04.2019 16:00 | Sloga | 0 : 2 | OFK Napredak 1929 | |||||
06.04
16:00
Morava (Ž)
Radnički 1924
2
1
|
06.04.2019 16:00 | Morava (Ž) | 2 : 1 | Radnički 1924 |
06.04
16:00
Krivelj
Branik
0
4
|
06.04.2019 16:00 | Krivelj | 0 : 4 | Branik | |||||
06.04
16:00
Šarbanovac
Rudna Glava
1
6
|
06.04.2019 16:00 | Šarbanovac | 1 : 6 | Rudna Glava | |||||
06.04
16:00
Polom
Zlot
1
0
|
06.04.2019 16:00 | Polom | 1 : 0 | Zlot |
06.04
14:30
Rubribreza
OFK Brđanac
2
1
|
06.04.2019 14:30 | Rubribreza | 2 : 1 | OFK Brđanac | |||||
06.04
14:30
Banjani
Iskra
3
1
|
06.04.2019 14:30 | Banjani | 3 : 1 | Iskra | |||||
06.04
14:30
Radnik
OFK Jabučje
4
0
|
06.04.2019 14:30 | Radnik | 4 : 0 | OFK Jabučje |
06.04
16:00
21. oktobar
Jedinstvo
3
1
|
06.04.2019 16:00 | 21. oktobar | 3 : 1 | Jedinstvo |
06.04
15:30
Čajetina
Ježevica
5
0
|
06.04.2019 15:30 | Čajetina | 5 : 0 | Ježevica |
06.04
16:00
Jedinstvo (G)
Polet
1
0
|
06.04.2019 16:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Polet |
06.04
16:00
Velika Jasikova
Malinik
0
3
|
06.04.2019 16:00 | Velika Jasikova | 0 : 3 | Malinik |
06.04
15:30
Rajko Mitić
Lužnica
6
2
|
06.04.2019 15:30 | Rajko Mitić | 6 : 2 | Lužnica | |||||
06.04
15:30
Zadrugar
Gnjilan
0
3
|
06.04.2019 15:30 | Zadrugar | 0 : 3 | Gnjilan | |||||
06.04
15:30
Mladost
Borac
2
1
|
06.04.2019 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Borac |
06.04
15:30
Nebeski Andjeli
BSK Bujanovac
6
0
|
06.04.2019 15:30 | Nebeski Andjeli | 6 : 0 | BSK Bujanovac |
06.04
14:30
Kalenić
Vrelo
2
1
|
06.04.2019 14:30 | Kalenić | 2 : 1 | Vrelo | |||||
06.04
14:30
Crvena Jabuka
Polet (T)
3
5
|
06.04.2019 14:30 | Crvena Jabuka | 3 : 5 | Polet (T) | |||||
06.04
14:30
Rudar
OFK Paljuvi
1
2
|
06.04.2019 14:30 | Rudar | 1 : 2 | OFK Paljuvi |
06.04
16:30
Jedinstvo
Obilić
4
0
|
06.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Obilić | |||||
06.04
16:30
Veternik
Borac
5
0
|
06.04.2019 16:30 | Veternik | 5 : 0 | Borac | |||||
06.04
16:30
Železničar
Vinogradar
0
0
|
06.04.2019 16:30 | Železničar | 0 : 0 | Vinogradar |
06.04
16:00
Vojvodina (CC)
Partizan (K)
2
1
|
06.04.2019 16:00 | Vojvodina (CC) | 2 : 1 | Partizan (K) |
06.04
16:00
Garevina
Sloga (D)
2
2
|
06.04.2019 16:00 | Garevina | 2 : 2 | Sloga (D) |
06.04
16:00
Vinorača
Mladost (G)
2
1
|
06.04.2019 16:00 | Vinorača | 2 : 1 | Mladost (G) | |||||
06.04
16:00
Sinđelić 1934
Mladost (T)
1
0
|
06.04.2019 16:00 | Sinđelić 1934 | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
06.04
16:00
Vinogradar
Kupinovac
2
2
|
06.04.2019 16:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Kupinovac |
06.04
16:00
Napredak
Orlovi
4
5
|
06.04.2019 16:00 | Napredak | 4 : 5 | Orlovi | |||||
06.04
16:00
Beljanica
Mladost (J)
0
2
|
06.04.2019 16:00 | Beljanica | 0 : 2 | Mladost (J) | |||||
06.04
16:00
Radnički
Rudar (St)
3
0
|
06.04.2019 16:00 | Radnički | 3 : 0 | Rudar (St) |
06.04
14:30
Junior Novo Naselje
Stari drugari
2
1
|
06.04.2019 14:30 | Junior Novo Naselje | 2 : 1 | Stari drugari |
06.04
17:00
Sparta Železnik
Šećeranac Ada
4
1
|
06.04.2019 17:00 | Sparta Železnik | 4 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
06.04
14:00
Dedinje
011
1
3
|
06.04.2019 14:00 | Dedinje | 1 : 3 | 011 |
06.04
16:30
Nemenikuće
Sibnica
0
2
|
06.04.2019 16:30 | Nemenikuće | 0 : 2 | Sibnica | |||||
06.04
16:30
Djurinci
Vojvoda
3
0
|
06.04.2019 16:30 | Djurinci | 3 : 0 | Vojvoda |
06.04
16:00
Mladi radnik 1925
Jedinstvo (G)
2
2
|
06.04.2019 16:00 | Mladi radnik 1925 | 2 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
06.04
16:00
Mladost
Bogutovačka Banja
3
1
|
06.04.2019 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Bogutovačka Banja |
06.04
15:30
Marjan
Mladi radnik
3
0
|
06.04.2019 15:30 | Marjan | 3 : 0 | Mladi radnik |
06.04
16:00
Jedinstvo (Š)
Sloboda
1
0
|
06.04.2019 16:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 0 | Sloboda |
06.04
16:00
Cer
Majur
1
1
|
06.04.2019 16:00 | Cer | 1 : 1 | Majur | |||||
06.04
16:00
Torpedo 1924
OFK Šabac
3
1
|
06.04.2019 16:00 | Torpedo 1924 | 3 : 1 | OFK Šabac |
06.04
16:00
Radnički
Provo 2015
4
0
|
06.04.2019 16:00 | Radnički | 4 : 0 | Provo 2015 |
06.04
16:30
Tornjoš
Graničar
6
0
|
06.04.2019 16:30 | Tornjoš | 6 : 0 | Graničar |
06.04
15:30
Rade Milošević
Integral
2
1
|
06.04.2019 15:30 | Rade Milošević | 2 : 1 | Integral |
06.04
16:00
Sloboda
Budućnost
0
2
|
06.04.2019 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | Budućnost |
06.04
16:00
Strmovo
Sloga
1
4
|
06.04.2019 16:00 | Strmovo | 1 : 4 | Sloga | |||||
06.04
16:00
Mladost (Č)
Šumadija (MC)
1
1
|
06.04.2019 16:00 | Mladost (Č) | 1 : 1 | Šumadija (MC) |
06.04
15:30
Mladost
Sloboda
2
5
|
06.04.2019 15:30 | Mladost | 2 : 5 | Sloboda | |||||
06.04
15:30
Zvezda
Željuša
0
2
|
06.04.2019 15:30 | Zvezda | 0 : 2 | Željuša | |||||
06.04
15:30
Pobeda
Lokomotiva
1
0
|
06.04.2019 15:30 | Pobeda | 1 : 0 | Lokomotiva |
06.04
16:00
Partizan
Hajduk
1
0
|
06.04.2019 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Hajduk |
06.04
16:30
Jastrebac
Gredetin
1
0
|
06.04.2019 16:30 | Jastrebac | 1 : 0 | Gredetin | |||||
06.04
16:30
Škriljac
Polet (R)
1
1
|
06.04.2019 16:30 | Škriljac | 1 : 1 | Polet (R) |
06.04
16:00
Bjelica
Dedinje Junajted
0
4
|
06.04.2019 16:00 | Bjelica | 0 : 4 | Dedinje Junajted |
06.04
Globoder
Parunovac
1
3
|
06.04.2019 | Globoder | 1 : 3 | Parunovac |
06.04
16:00
Mladost
Slemen
0
1
|
06.04.2019 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Slemen | |||||
06.04
16:00
Napredak
Palilulac
1
3
|
06.04.2019 16:00 | Napredak | 1 : 3 | Palilulac |
06.04
16:00
Bratstvo 1975
Ćava
3
1
|
06.04.2019 16:00 | Bratstvo 1975 | 3 : 1 | Ćava |
06.04
16:30
Sparta
Polet
1
3
|
06.04.2019 16:30 | Sparta | 1 : 3 | Polet | |||||
06.04
16:30
Jedinstvo 2014
Skupljen 2013
4
3
|
06.04.2019 16:30 | Jedinstvo 2014 | 4 : 3 | Skupljen 2013 |
06.04
16:30
Sloga Obrva
Morava
0
0
|
06.04.2019 16:30 | Sloga Obrva | 0 : 0 | Morava |
06.04
16:00
Mladost (DL)
Badince
4
1
|
06.04.2019 16:00 | Mladost (DL) | 4 : 1 | Badince | |||||
06.04
16:00
Napredak
Rudar 1973
6
2
|
06.04.2019 16:00 | Napredak | 6 : 2 | Rudar 1973 | |||||
06.04
16:00
Navalin
SU Donja Lomnica
1
1
|
06.04.2019 16:00 | Navalin | 1 : 1 | SU Donja Lomnica |
06.04
16:30
Trnava
Omladinac
5
1
|
06.04.2019 16:30 | Trnava | 5 : 1 | Omladinac |
06.04
16:00
Petlovača
Sloga
5
0
|
06.04.2019 16:00 | Petlovača | 5 : 0 | Sloga | |||||
06.04
16:00
Metaloplastika
Pocerina
1
1
|
06.04.2019 16:00 | Metaloplastika | 1 : 1 | Pocerina |
06.04
16:00
Lider
Borac (BG)
0
2
|
06.04.2019 16:00 | Lider | 0 : 2 | Borac (BG) |
06.04
16:00
Kotlenik (G)
Bečevica
1
4
|
06.04.2019 16:00 | Kotlenik (G) | 1 : 4 | Bečevica | |||||
06.04
10:00
Čestin
Beli Orlovi
1
4
|
06.04.2019 10:00 | Čestin | 1 : 4 | Beli Orlovi | |||||
06.04
16:00
Polet
Kotlenik (L)
1
4
|
06.04.2019 16:00 | Polet | 1 : 4 | Kotlenik (L) | |||||
06.04
16:00
Kruševica 1980
Mladost
5
0
|
06.04.2019 16:00 | Kruševica 1980 | 5 : 0 | Mladost |
06.04
16:00
Mladost
Naša Krajina
1
4
|
06.04.2019 16:00 | Mladost | 1 : 4 | Naša Krajina | |||||
06.04
16:00
Gaj
Banat
0
4
|
06.04.2019 16:00 | Gaj | 0 : 4 | Banat |
06.04
16:30
Jagodina
Bresje
4
0
|
06.04.2019 16:30 | Jagodina | 4 : 0 | Bresje | |||||
06.04
16:30
PSS-192
Lipar
1
0
|
06.04.2019 16:30 | PSS-192 | 1 : 0 | Lipar | |||||
06.04
16:30
GFK Strelište
OFK Dragoševac
2
1
|
06.04.2019 16:30 | GFK Strelište | 2 : 1 | OFK Dragoševac |
06.04
19:30
Željezničar
Sarajevo
0
3
|
06.04.2019 19:30 | Željezničar | 0 : 3 | Sarajevo | |||||
06.04
19:00
Sloboda
Zvijezda 09
2
1
|
06.04.2019 19:00 | Sloboda | 2 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
06.04
16:30
Mladost
Tuzla City
0
2
|
06.04.2019 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Tuzla City | |||||
06.04
16:30
Radnik
Čelik
0
0
|
06.04.2019 16:30 | Radnik | 0 : 0 | Čelik |
06.04
16:00
Kozara
Željezničar Sport Team
1
0
|
06.04.2019 16:00 | Kozara | 1 : 0 | Željezničar Sport Team | |||||
06.04
16:00
Drina
Tekstilac
0
0
|
06.04.2019 16:00 | Drina | 0 : 0 | Tekstilac | |||||
06.04
16:00
Sloga
Podrinje
2
0
|
06.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Podrinje | |||||
06.04
16:00
Sloboda
Rudar Prijedor
0
1
|
06.04.2019 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Rudar Prijedor | |||||
06.04
16:00
Slavija
Alfa
2
2
|
06.04.2019 16:00 | Slavija | 2 : 2 | Alfa |
06.04
15:30
Rudar
OFK Titograd
2
2
|
06.04.2019 15:30 | Rudar | 2 : 2 | OFK Titograd |
06.04
17:00
Karioke
Bratstvo
3
2
|
06.04.2019 17:00 | Karioke | 3 : 2 | Bratstvo | |||||
06.04
15:00
Gorštak
Zabjelo
1
4
|
06.04.2019 15:00 | Gorštak | 1 : 4 | Zabjelo |
06.04
16:00
Petnjica
Napredak
11
0
|
06.04.2019 16:00 | Petnjica | 11 : 0 | Napredak | |||||
06.04
16:00
Gusinje
Brskovo
0
3
|
06.04.2019 16:00 | Gusinje | 0 : 3 | Brskovo |
06.04
16:00
AFC Bournemouth
Burnley
1
3
|
06.04.2019 16:00 | AFC Bournemouth | 1 : 3 | Burnley | |||||
06.04
16:00
Huddersfield Town
Leicester
1
4
|
06.04.2019 16:00 | Huddersfield Town | 1 : 4 | Leicester | |||||
06.04
16:00
Newcastle United
Crystal Palace
0
1
|
06.04.2019 16:00 | Newcastle United | 0 : 1 | Crystal Palace |
06.04
18:30
Rayo Vallecano
Valencia
2
0
|
06.04.2019 18:30 | Rayo Vallecano | 2 : 0 | Valencia | |||||
06.04
20:45
Barcelona
Atlético Madrid
2
0
|
06.04.2019 20:45 | Barcelona | 2 : 0 | Atlético Madrid | |||||
06.04
16:15
Real Madrid
Eibar
2
1
|
06.04.2019 16:15 | Real Madrid | 2 : 1 | Eibar | |||||
06.04
13:00
Girona
Espanyol
1
2
|
06.04.2019 13:00 | Girona | 1 : 2 | Espanyol |
06.04
18:30
Bayern
Borussia Dortmund
5
0
|
06.04.2019 18:30 | Bayern | 5 : 0 | Borussia Dortmund | |||||
06.04
15:30
Schalke 04
Eintracht
1
2
|
06.04.2019 15:30 | Schalke 04 | 1 : 2 | Eintracht | |||||
06.04
15:30
Bayer Leverkusen
RB Leipzig
2
4
|
06.04.2019 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 4 | RB Leipzig | |||||
06.04
15:30
Stuttgart
Nürnberg
1
1
|
06.04.2019 15:30 | Stuttgart | 1 : 1 | Nürnberg | |||||
06.04
15:30
Hertha BSC
Fortuna
1
2
|
06.04.2019 15:30 | Hertha BSC | 1 : 2 | Fortuna | |||||
06.04
15:30
Wolfsburg
Hannover 96
3
1
|
06.04.2019 15:30 | Wolfsburg | 3 : 1 | Hannover 96 |
06.04
20:30
Sampdoria
Roma
0
1
|
06.04.2019 20:30 | Sampdoria | 0 : 1 | Roma | |||||
06.04
15:00
Parma
Torino
0
0
|
06.04.2019 15:00 | Parma | 0 : 0 | Torino | |||||
06.04
18:00
Juventus
Milan
2
1
|
06.04.2019 18:00 | Juventus | 2 : 1 | Milan |
06.04
20:00
Amiens SC
Saint-Étienne
2
2
|
06.04.2019 20:00 | Amiens SC | 2 : 2 | Saint-Étienne | |||||
06.04
20:00
Angers
Rennes
3
3
|
06.04.2019 20:00 | Angers | 3 : 3 | Rennes | |||||
06.04
20:00
Guingamp
Monaco
1
1
|
06.04.2019 20:00 | Guingamp | 1 : 1 | Monaco | |||||
06.04
17:00
Olympique Lyonnais
Dijon
1
3
|
06.04.2019 17:00 | Olympique Lyonnais | 1 : 3 | Dijon | |||||
06.04
20:00
Nîmes
Caen
2
0
|
06.04.2019 20:00 | Nîmes | 2 : 0 | Caen |
06.04
16:00
TSC
Javor Matis
4
2
|
06.04.2019 16:00 | TSC | 4 : 2 | Javor Matis | |||||
06.04
16:00
Inđija
Zlatibor
3
0
|
06.04.2019 16:00 | Inđija | 3 : 0 | Zlatibor | |||||
06.04
16:00
Radnički 1923
Metalac
0
0
|
06.04.2019 16:00 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Metalac | |||||
06.04
16:00
Bežanija
Sinđelić
2
2
|
06.04.2019 16:00 | Bežanija | 2 : 2 | Sinđelić |
06.04
16:00
Trajal
Borac
1
1
|
06.04.2019 16:00 | Trajal | 1 : 1 | Borac | |||||
06.04
16:00
OFK Žarkovo
Teleoptik
1
0
|
06.04.2019 16:00 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
06.04
16:00
Bečej 1918
Novi Pazar
1
2
|
06.04.2019 16:00 | Bečej 1918 | 1 : 2 | Novi Pazar | |||||
06.04
16:00
Budućnost
Sloboda
2
0
|
06.04.2019 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Sloboda |
06.04
Spartak 2
Nova Kolonija
4
1
|
06.04.2019 | Spartak 2 | 4 : 1 | Nova Kolonija |
06.04
Jagodina
Jedinstvo 2014
2
3
|
06.04.2019 | Jagodina | 2 : 3 | Jedinstvo 2014 | |||||
06.04
Knjaževac 2015
Levač
0
2
|
06.04.2019 | Knjaževac 2015 | 0 : 2 | Levač | |||||
06.04
Vučice
Majdanpek
0
12
|
06.04.2019 | Vučice | 0 : 12 | Majdanpek |
06.04
17:00
Mladost
Loznica
6
1
|
06.04.2019 17:00 | Mladost | 6 : 1 | Loznica |
06.04
10:00
Železničar
Dinamo 1945
1
3
|
06.04.2019 10:00 | Železničar | 1 : 3 | Dinamo 1945 |
06.04
11:00
Borac (Sa)
Index
0
3
|
06.04.2019 11:00 | Borac (Sa) | 0 : 3 | Index |
06.04
13:00
Jedinstvo
Posavina
3
3
|
06.04.2019 13:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Posavina | |||||
06.04
13:00
Rvati
Budućnost
3
0
|
06.04.2019 13:00 | Rvati | 3 : 0 | Budućnost | |||||
06.04
11:00
Polet
Strelac
3
2
|
06.04.2019 11:00 | Polet | 3 : 2 | Strelac | |||||
06.04
11:00
Crvena Zastava
Prva Iskra
1
3
|
06.04.2019 11:00 | Crvena Zastava | 1 : 3 | Prva Iskra |
06.04
13:30
Čukarički
Partizan
3
1
|
06.04.2019 13:30 | Čukarički | 3 : 1 | Partizan | |||||
06.04
12:00
Brodarac
Trajal
5
1
|
06.04.2019 12:00 | Brodarac | 5 : 1 | Trajal |
06.04
12:00
Borac (NS)
RFK N.S. 1921
0
3
|
06.04.2019 12:00 | Borac (NS) | 0 : 3 | RFK N.S. 1921 |
06.04
15:30
Železničar
Provo
3
1
|
06.04.2019 15:30 | Železničar | 3 : 1 | Provo |
06.04
10:00
Napredak
Sloga 33
0
8
|
06.04.2019 10:00 | Napredak | 0 : 8 | Sloga 33 | |||||
06.04
11:00
Partizan 1945
Homoljac
6
1
|
06.04.2019 11:00 | Partizan 1945 | 6 : 1 | Homoljac | |||||
06.04
11:00
OFK Aranđelovac 1979
Vodojaža
0
0
|
06.04.2019 11:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 0 : 0 | Vodojaža |
06.04
14:00
Jedinstvo
Rudar
1
3
|
06.04.2019 14:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Rudar |
06.04
12:00
Prof. Bolesnikov
Kabel
0
3
|
06.04.2019 12:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 3 | Kabel | |||||
06.04
10:00
Vojvodina
Cement
4
1
|
06.04.2019 10:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Cement |
06.04
12:00
Radnički (SM)
Dunav
7
0
|
06.04.2019 12:00 | Radnički (SM) | 7 : 0 | Dunav | |||||
06.04
10:00
Srem
Omladinac
2
2
|
06.04.2019 10:00 | Srem | 2 : 2 | Omladinac |
06.04
10:00
Bačka 1901
Njerš Ištvan
1
2
|
06.04.2019 10:00 | Bačka 1901 | 1 : 2 | Njerš Ištvan |
06.04
10:00
Budućnost
Duboko
0
12
|
06.04.2019 10:00 | Budućnost | 0 : 12 | Duboko | |||||
06.04
11:00
Zvezda
Polet
2
1
|
06.04.2019 11:00 | Zvezda | 2 : 1 | Polet |
06.04
09:00
Voždovac MK
Crvena zvezda MK
2
1
|
06.04.2019 09:00 | Voždovac MK | 2 : 1 | Crvena zvezda MK | |||||
06.04
13:00
Rad MK
Sinđelić MK
5
0
|
06.04.2019 13:00 | Rad MK | 5 : 0 | Sinđelić MK | |||||
06.04
14:30
Brodarac MK
BSK Borča MK
1
0
|
06.04.2019 14:30 | Brodarac MK | 1 : 0 | BSK Borča MK | |||||
06.04
20:30
O11 MK
Čukarički MK
0
7
|
06.04.2019 20:30 | O11 MK | 0 : 7 | Čukarički MK |
06.04
11:00
Bečkerek 023
Borac (S)
5
0
|
06.04.2019 11:00 | Bečkerek 023 | 5 : 0 | Borac (S) |
06.04
10:00
Index
Jedinstvo (SP)
3
1
|
06.04.2019 10:00 | Index | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
06.04
10:00
Prof. Bolesnikov
Radnički (SM)
2
1
|
06.04.2019 10:00 | Prof. Bolesnikov | 2 : 1 | Radnički (SM) | |||||
06.04
10:00
Srem
Petar Puača
0
7
|
06.04.2019 10:00 | Srem | 0 : 7 | Petar Puača | |||||
06.04
10:00
Vojvodina
GFK Sloven
6
0
|
06.04.2019 10:00 | Vojvodina | 6 : 0 | GFK Sloven |
06.04
Apolon 4
Kiker
1
2
|
06.04.2019 | Apolon 4 | 1 : 2 | Kiker | |||||
06.04
OFK AS 2003
Novi Pazar
1
3
|
06.04.2019 | OFK AS 2003 | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
06.04
Jošanica
Radnički 1923
0
4
|
06.04.2019 | Jošanica | 0 : 4 | Radnički 1923 | |||||
06.04
Sport Klub 99
Pazar Juniors
1
2
|
06.04.2019 | Sport Klub 99 | 1 : 2 | Pazar Juniors | |||||
06.04
Kosmet
Šumadija 1903
3
0
|
06.04.2019 | Kosmet | 3 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
06.04
Bane
Bubamara
3
2
|
06.04.2019 | Bane | 3 : 2 | Bubamara | |||||
06.04
11:00
Apolon
Mokra Gora
4
0
|
06.04.2019 11:00 | Apolon | 4 : 0 | Mokra Gora |
06.04
10:00
Spartak
Mladost APA
3
0
|
06.04.2019 10:00 | Spartak | 3 : 0 | Mladost APA | |||||
06.04
10:00
Njerš Ištvan
Arena Su
1
2
|
06.04.2019 10:00 | Njerš Ištvan | 1 : 2 | Arena Su | |||||
06.04
10:00
Radnički (S)
Bečej 1918
5
3
|
06.04.2019 10:00 | Radnički (S) | 5 : 3 | Bečej 1918 |
06.04
10:00
Sloga
Partizan
2
10
|
06.04.2019 10:00 | Sloga | 2 : 10 | Partizan |
06.04
11:00
IMT
BASK
9
0
|
06.04.2019 11:00 | IMT | 9 : 0 | BASK | |||||
06.04
10:00
Radnički
Studentski Grad
3
3
|
06.04.2019 10:00 | Radnički | 3 : 3 | Studentski Grad | |||||
06.04
09:00
BSK 1925
OLE
5
1
|
06.04.2019 09:00 | BSK 1925 | 5 : 1 | OLE | |||||
06.04
18:45
Ada
DIF
10
0
|
06.04.2019 18:45 | Ada | 10 : 0 | DIF |
06.04
03:00
Dolina
Dinamo 1945
2
5
|
06.04.2019 03:00 | Dolina | 2 : 5 | Dinamo 1945 | |||||
06.04
Borac (St)
Voja Gačić
4
2
|
06.04.2019 | Borac (St) | 4 : 2 | Voja Gačić |
06.04
13:30
Sloga 036
Mačva
6
0
|
06.04.2019 13:30 | Sloga 036 | 6 : 0 | Mačva | |||||
06.04
14:00
Požega
Plana
1
13
|
06.04.2019 14:00 | Požega | 1 : 13 | Plana | |||||
06.04
15:30
Ad Drinum
Jedinstvo
3
0
|
06.04.2019 15:30 | Ad Drinum | 3 : 0 | Jedinstvo |
06.04
Jagodina
Kolibri
2
0
|
06.04.2019 | Jagodina | 2 : 0 | Kolibri | |||||
06.04
Mašinac
Napredak junior 2018
3
0
|
06.04.2019 | Mašinac | 3 : 0 | Napredak junior 2018 | |||||
06.04
Preševo
Lavice Dubočica
3
2
|
06.04.2019 | Preševo | 3 : 2 | Lavice Dubočica | |||||
06.04
Vučice
Krstarica
2
3
|
06.04.2019 | Vučice | 2 : 3 | Krstarica | |||||
06.04
Morava
Majdanpek
6
1
|
06.04.2019 | Morava | 6 : 1 | Majdanpek | |||||
06.04
12:30
Radnički 2012
Jedinstvo 2014
2
1
|
06.04.2019 12:30 | Radnički 2012 | 2 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
06.04
Vučice
Majdanpek
1
0
|
06.04.2019 | Vučice | 1 : 0 | Majdanpek |
06.04
TSC
Vojvodina
3
0
|
06.04.2019 | TSC | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
06.04
Polet
Voja Gačić
|
06.04.2019 | Polet | : | Voja Gačić | |||||
06.04
Nova Kolonija
Stajićevo 2017
1
4
|
06.04.2019 | Nova Kolonija | 1 : 4 | Stajićevo 2017 | |||||
06.04
Bačka
Inđija
|
06.04.2019 | Bačka | : | Inđija | |||||
06.04
Spartak
Mladost
8
0
|
06.04.2019 | Spartak | 8 : 0 | Mladost |
06.04
10:00
Bajša
TSC
1
4
|
06.04.2019 10:00 | Bajša | 1 : 4 | TSC |
06.04
09:00
Olimpik
Budućnost
19
0
|
06.04.2019 09:00 | Olimpik | 19 : 0 | Budućnost | |||||
06.04
12:30
Jedinstvo
Srem
3
0
|
06.04.2019 12:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Srem | |||||
06.04
17:00
Zemun B
Milutinac
2
1
|
06.04.2019 17:00 | Zemun B | 2 : 1 | Milutinac |
06.04
12:00
Rudar
Pazar Juniors B
2
4
|
06.04.2019 12:00 | Rudar | 2 : 4 | Pazar Juniors B |
06.04
19:00
Hajduk
Akademik
89
45
|
06.04.2019 19:00 | Hajduk | 89 : 45 | Akademik | |||||
06.04
19:30
Kris Kros
Železničar
63
71
|
06.04.2019 19:30 | Kris Kros | 63 : 71 | Železničar | |||||
06.04
15:30
Mladost Veternik
Sveti Đorđe
81
92
|
06.04.2019 15:30 | Mladost Veternik | 81 : 92 | Sveti Đorđe |
06.04
17:00
Fair Play
Jugbasket
20
0
|
06.04.2019 17:00 | Fair Play | 20 : 0 | Jugbasket | |||||
06.04
14:30
OKK Junior
Sokobanja
128
57
|
06.04.2019 14:30 | OKK Junior | 128 : 57 | Sokobanja | |||||
06.04
17:00
Prokuplje
Jablanica
0
20
|
06.04.2019 17:00 | Prokuplje | 0 : 20 | Jablanica | |||||
06.04
17:00
Mladost Vesna
Actavis Academy
102
72
|
06.04.2019 17:00 | Mladost Vesna | 102 : 72 | Actavis Academy |
06.04
12:15
Eko Sport
Borča
61
80
|
06.04.2019 12:15 | Eko Sport | 61 : 80 | Borča | |||||
06.04
14:00
Borac Zemun
Slodes
72
82
|
06.04.2019 14:00 | Borac Zemun | 72 : 82 | Slodes | |||||
06.04
18:30
Astra
Torlak
71
94
|
06.04.2019 18:30 | Astra | 71 : 94 | Torlak |
06.04
12:00
Ras
LA Basket
91
98
|
06.04.2019 12:00 | Ras | 91 : 98 | LA Basket | |||||
06.04
10:20
AS Basket
Umka Džez
66
44
|
06.04.2019 10:20 | AS Basket | 66 : 44 | Umka Džez |
06.04
18:00
Crvena zvezda MTS
Partizan NIS
84
63
|
06.04.2019 18:00 | Crvena zvezda MTS | 84 : 63 | Partizan NIS | 2:1 |
06.04
20:30
Konstantin
Kolubara LA 2003
74
87
|
06.04.2019 20:30 | Konstantin | 74 : 87 | Kolubara LA 2003 | |||||
06.04
17:00
Mladost (SP)
Rtanj
105
103
|
06.04.2019 17:00 | Mladost (SP) | 105 : 103 | Rtanj | |||||
06.04
17:00
KKK Radnički
Sloga
88
65
|
06.04.2019 17:00 | KKK Radnički | 88 : 65 | Sloga |
06.04
Gračanica
Tehničar
0
3
|
06.04.2019 | Gračanica | 0 : 3 | Tehničar | |||||
06.04
Putevi
Gračac
2
3
|
06.04.2019 | Putevi | 2 : 3 | Gračac | |||||
06.04
Partizan
Antena
3
0
|
06.04.2019 | Partizan | 3 : 0 | Antena |
06.04
19:00
Bečej
Vrbas
3
0
|
06.04.2019 19:00 | Bečej | 3 : 0 | Vrbas | |||||
06.04
19:00
Kulpin
Partizan
3
2
|
06.04.2019 19:00 | Kulpin | 3 : 2 | Partizan | |||||
06.04
17:00
Hercegovina
Mladost (T)
0
3
|
06.04.2019 17:00 | Hercegovina | 0 : 3 | Mladost (T) |
06.04
19:30
Sloga 2015
Lucky Star
0
3
|
06.04.2019 19:30 | Sloga 2015 | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
06.04
18:30
As Beograd
Blok Aut
3
1
|
06.04.2019 18:30 | As Beograd | 3 : 1 | Blok Aut | |||||
06.04
19:00
Rudar
Roda
3
0
|
06.04.2019 19:00 | Rudar | 3 : 0 | Roda |
06.04
17:00
Sloven
Kikinda
1
3
|
06.04.2019 17:00 | Sloven | 1 : 3 | Kikinda |
06.04
14:30
Botafogo
Srem Iton 2
2
3
|
06.04.2019 14:30 | Botafogo | 2 : 3 | Srem Iton 2 |
06.04
16:00
Timok
Klek Srbijašume
3
0
|
06.04.2019 16:00 | Timok | 3 : 0 | Klek Srbijašume |
06.04
19:00
Desetka
Knjaževac
3
0
|
06.04.2019 19:00 | Desetka | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
06.04
17:00
Panda
Stampedo
3
1
|
06.04.2019 17:00 | Panda | 3 : 1 | Stampedo |
06.04
18:00
Partizan
Panonija
1
3
|
06.04.2019 18:00 | Partizan | 1 : 3 | Panonija | |||||
06.04
18:00
Volley Stars
Slavija
0
3
|
06.04.2019 18:00 | Volley Stars | 0 : 3 | Slavija |
06.04
17:00
Tehničar
Crnokosa Artos
3
1
|
06.04.2019 17:00 | Tehničar | 3 : 1 | Crnokosa Artos |
06.04
19:00
Partizan 2
Fortuna Plus
3
0
|
06.04.2019 19:00 | Partizan 2 | 3 : 0 | Fortuna Plus | |||||
06.04
18:30
AS Batajnica
Lazarevac
0
3
|
06.04.2019 18:30 | AS Batajnica | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
06.04
18:00
Ribnica
Tehničar (Sd)
3
1
|
06.04.2019 18:00 | Ribnica | 3 : 1 | Tehničar (Sd) | |||||
06.04
15:30
Karadjordje
Red Fox-Smeč 5
0
3
|
06.04.2019 15:30 | Karadjordje | 0 : 3 | Red Fox-Smeč 5 | |||||
06.04
17:40
Lucky Star
Imlek
1
3
|
06.04.2019 17:40 | Lucky Star | 1 : 3 | Imlek |
06.04
18:15
Dunav
Volleyland
0
3
|
06.04.2019 18:15 | Dunav | 0 : 3 | Volleyland |
06.04
19:00
Sloga 2016
Ravno
0
3
|
06.04.2019 19:00 | Sloga 2016 | 0 : 3 | Ravno |
06.04
11:00
Carina
Plana
3
0
|
06.04.2019 11:00 | Carina | 3 : 0 | Plana |
06.04
13:30
Đerdap
Bor 2
0
3
|
06.04.2019 13:30 | Đerdap | 0 : 3 | Bor 2 |
06.04
19:00
Jedinstvo (SP)
Vizura
2
3
|
06.04.2019 19:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 3 | Vizura | 0:1 | ||||
06.04
20:00
Crvena zvezda
Železničar
3
2
|
06.04.2019 20:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Železničar | 1:0 |
06.04
09:00
Blok Aut
Železnik 2012
3
1
|
06.04.2019 09:00 | Blok Aut | 3 : 1 | Železnik 2012 | |||||
06.04
10:45
AS
TENT
1
3
|
06.04.2019 10:45 | AS | 1 : 3 | TENT | |||||
06.04
14:45
Roda
Sterija
1
3
|
06.04.2019 14:45 | Roda | 1 : 3 | Sterija | |||||
06.04
09:00
Imlek
Crvena zvezda
3
1
|
06.04.2019 09:00 | Imlek | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
06.04
10:45
Partizan
Vizurine Ajkulice
0
3
|
06.04.2019 10:45 | Partizan | 0 : 3 | Vizurine Ajkulice | |||||
06.04
12:45
Lucky Star
Beograd
0
3
|
06.04.2019 12:45 | Lucky Star | 0 : 3 | Beograd | |||||
06.04
15:00
Kolubara
AS Batajnica
0
3
|
06.04.2019 15:00 | Kolubara | 0 : 3 | AS Batajnica |
06.04
18:00
Mladost TSK
Mladost
34
19
|
06.04.2019 18:00 | Mladost TSK | 34 : 19 | Mladost | |||||
06.04
19:00
Banatski Karlovac
Sivac 69
26
34
|
06.04.2019 19:00 | Banatski Karlovac | 26 : 34 | Sivac 69 | |||||
06.04
17:00
Dolovo
Hercegovina
21
17
|
06.04.2019 17:00 | Dolovo | 21 : 17 | Hercegovina | |||||
06.04
17:00
Inđija
Crvena Zvezda
33
27
|
06.04.2019 17:00 | Inđija | 33 : 27 | Crvena Zvezda |
06.04
15:30
BASK Soko
Rakovica
24
31
|
06.04.2019 15:30 | BASK Soko | 24 : 31 | Rakovica | |||||
06.04
18:30
Novi Beograd
Rekreativo
23
23
|
06.04.2019 18:30 | Novi Beograd | 23 : 23 | Rekreativo | |||||
06.04
18:00
PKB
Radnički
23
22
|
06.04.2019 18:00 | PKB | 23 : 22 | Radnički |
06.04
18:00
Župa
Šamot 65 2
29
30
|
06.04.2019 18:00 | Župa | 29 : 30 | Šamot 65 2 |
06.04
15:00
Heba
Aleksinac
31
31
|
06.04.2019 15:00 | Heba | 31 : 31 | Aleksinac |
06.04
19:00
Potisje Pleteks
Metalac
34
23
|
06.04.2019 19:00 | Potisje Pleteks | 34 : 23 | Metalac |
06.04
12:30
Rembas
Arif Knjaz 1957
0
10
|
06.04.2019 12:30 | Rembas | 0 : 10 | Arif Knjaz 1957 | |||||
06.04
19:00
Hajduk Veljko 2
Majdanpek
0
10
|
06.04.2019 19:00 | Hajduk Veljko 2 | 0 : 10 | Majdanpek |
06.04
14:30
Železničar 1949 - 2
Vranje 1957 - 2
32
37
|
06.04.2019 14:30 | Železničar 1949 - 2 | 32 : 37 | Vranje 1957 - 2 |
06.04
16:00
Graničar
Obilić
35
28
|
06.04.2019 16:00 | Graničar | 35 : 28 | Obilić |
06.04
17:00
Omladinac
Vladimirovac
22
16
|
06.04.2019 17:00 | Omladinac | 22 : 16 | Vladimirovac |
06.04
19:00
Ruma
Srem SM
30
25
|
06.04.2019 19:00 | Ruma | 30 : 25 | Srem SM |
06.04
19:00
Novi Pazar
Vojvodina
23
33
|
06.04.2019 19:00 | Novi Pazar | 23 : 33 | Vojvodina |
06.04
21:00
Radnički 1964
Zlatar
40
23
|
06.04.2019 21:00 | Radnički 1964 | 40 : 23 | Zlatar | |||||
06.04
19:00
Kuršumlija
Lokomotiva
52
30
|
06.04.2019 19:00 | Kuršumlija | 52 : 30 | Lokomotiva | |||||
06.04
19:00
Topličanin
Žitorađa
33
20
|
06.04.2019 19:00 | Topličanin | 33 : 20 | Žitorađa | |||||
06.04
18:00
Priboj
Pobednik
29
25
|
06.04.2019 18:00 | Priboj | 29 : 25 | Pobednik |
06.04
18:00
Crvenka
Loznica
24
18
|
06.04.2019 18:00 | Crvenka | 24 : 18 | Loznica | |||||
06.04
19:00
Morava
Lavovi BP
30
34
|
06.04.2019 19:00 | Morava | 30 : 34 | Lavovi BP | |||||
06.04
19:30
Kolubara
Vrbas Petrol
22
27
|
06.04.2019 19:30 | Kolubara | 22 : 27 | Vrbas Petrol |
06.04
14:30
Dolovo (Ž)
Spartak
28
30
|
06.04.2019 14:30 | Dolovo (Ž) | 28 : 30 | Spartak | |||||
06.04
19:00
Mokrin
Radnički
31
28
|
06.04.2019 19:00 | Mokrin | 31 : 28 | Radnički |
06.04
15:00
Prijepolje
Košutnjak
19
19
|
06.04.2019 15:00 | Prijepolje | 19 : 19 | Košutnjak | |||||
06.04
16:30
Metalac AD
Bekament Bukovička Banja 2
22
22
|
06.04.2019 16:30 | Metalac AD | 22 : 22 | Bekament Bukovička Banja 2 |
06.04
18:30
ORK Loznica
Mladi radnik
25
35
|
06.04.2019 18:30 | ORK Loznica | 25 : 35 | Mladi radnik | |||||
06.04
20:30
Loznica grad
Beograd
34
36
|
06.04.2019 20:30 | Loznica grad | 34 : 36 | Beograd |
06.04
16:00
Hajduk Veljko
Bor - RTB 2
33
20
|
06.04.2019 16:00 | Hajduk Veljko | 33 : 20 | Bor - RTB 2 | |||||
06.04
19:00
Radnički
Jagodina 2
28
32
|
06.04.2019 19:00 | Radnički | 28 : 32 | Jagodina 2 |
06.04
19:00
Jabuka
Senta
21
6
|
06.04.2019 19:00 | Jabuka | 21 : 6 | Senta | |||||
06.04
16:00
Partizan
Obilić
25
29
|
06.04.2019 16:00 | Partizan | 25 : 29 | Obilić |
06.04
18:00
Sonta
Petrovaradin
8
45
|
06.04.2019 18:00 | Sonta | 8 : 45 | Petrovaradin |
06.04
15:00
Mladost
Remesiana
23
31
|
06.04.2019 15:00 | Mladost | 23 : 31 | Remesiana | |||||
06.04
16:00
Topličanin 2
Morava
23
26
|
06.04.2019 16:00 | Topličanin 2 | 23 : 26 | Morava |
06.04
17:30
Bekament BB
Medicinar
32
27
|
06.04.2019 17:30 | Bekament BB | 32 : 27 | Medicinar | |||||
06.04
18:30
Naisa
Jagodina
22
25
|
06.04.2019 18:30 | Naisa | 22 : 25 | Jagodina |
06.04
21:00
Voždovac 1955
Bor RTB
25
21
|
06.04.2019 21:00 | Voždovac 1955 | 25 : 21 | Bor RTB |
06.04
19:00
Radnički 1964
ORK Beograd
32
26
|
06.04.2019 19:00 | Radnički 1964 | 32 : 26 | ORK Beograd | |||||
06.04
19:00
Železničar
Sloven
39
22
|
06.04.2019 19:00 | Železničar | 39 : 22 | Sloven | |||||
06.04
17:00
Sloga
Vrbas
23
24
|
06.04.2019 17:00 | Sloga | 23 : 24 | Vrbas |
06.04
BVK Crvena zvezda
Nais
19
4
|
06.04.2019 | BVK Crvena zvezda | 19 : 4 | Nais |
06.04
Vojvodina
Vračar
26
3
|
06.04.2019 | Vojvodina | 26 : 3 | Vračar | |||||
06.04
Senta
Palilula
5
20
|
06.04.2019 | Senta | 5 : 20 | Palilula | |||||
06.04
Taš 2000
Crvena zvezda
3
9
|
06.04.2019 | Taš 2000 | 3 : 9 | Crvena zvezda |
06.04
20:00
Vranje
Ivanjica
5
3
|
06.04.2019 20:00 | Vranje | 5 : 3 | Ivanjica |
06.04
19:00
Župski rubin
Partenon
5
6
|
06.04.2019 19:00 | Župski rubin | 5 : 6 | Partenon |
06.04
16:15
Miners
Timok 2013
5
4
|
06.04.2019 16:15 | Miners | 5 : 4 | Timok 2013 |
06.04
19:00
Konjarnik
Gročanski
6
1
|
06.04.2019 19:00 | Konjarnik | 6 : 1 | Gročanski |
06.04
18:00
Forum
Apa Futsal
5
0
|
06.04.2019 18:00 | Forum | 5 : 0 | Apa Futsal | |||||
06.04
18:00
Tisa
Novi Sad
7
4
|
06.04.2019 18:00 | Tisa | 7 : 4 | Novi Sad |
06.04
13:00
Bezbednost 192
Loznica Grad 2018
1
5
|
06.04.2019 13:00 | Bezbednost 192 | 1 : 5 | Loznica Grad 2018 | |||||
06.04
20:00
SFU Leposavić
Fleš
7
1
|
06.04.2019 20:00 | SFU Leposavić | 7 : 1 | Fleš |
06.04
19:30
As
Prokuplje
9
5
|
06.04.2019 19:30 | As | 9 : 5 | Prokuplje | |||||
06.04
17:30
Lindoret
Zadrugar 2017
5
2
|
06.04.2019 17:30 | Lindoret | 5 : 2 | Zadrugar 2017 |