XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 753 utakmica za dan
Nedelja, 14 April 2019

Fudbal

14.04.2019 16:00 TSC 1 : 0 Inđija
14.04.2019 16:00 Radnički 1923 0 : 0 Bežanija
14.04.2019 18:00 Javor Matis 4 : 1 Zlatibor
14.04.2019 17:00 Metalac 3 : 0 Sinđelić
14.04.2019 16:00 Budućnost 1 : 0 Novi Pazar
14.04.2019 16:00 OFK Žarkovo 2 : 0 Sloboda
14.04.2019 16:00 Bečej 1918 1 : 1 Borac
14.04.2019 16:30 GOŠK 3 : 2 Sloboda
14.04.2019 19:30 Sarajevo 0 : 0 Široki Brijeg
14.04.2019 16:00 Arsenal 2 : 1 Jedinstvo
14.04.2019 16:00 Berane 1 : 3 Igalo
14.04.2019 16:00 Jezero 1 : 0 Bokelj
14.04.2019 16:00 Kom 1 : 2 OFK Mladost Lješkopolje 1970
14.04.2019 16:00 Otrant 0 : 0 Dečić
14.04.2019 14:00 Zabjelo 1 : 4 Drezga
14.04.2019 13:00 Polet Stars 6 : 1 Gorštak
14.04.2019 17:00 Bratstvo 3 : 0 Ribnica
14.04.2019 11:00 Adria 0 : 0 Karioke
14.04.2019 16:00 Brskovo 5 : 1 Polimlje
14.04.2019 13:00 Hajduk 0 : 0 Sloga (SB)
14.04.2019 16:00 Cetinje 5 : 1 Sloga (R)
14.04.2019 16:00 Železničar 0 : 2 OFK Vršac
14.04.2019 16:00 Borac 1 : 2 ČSK Pivara
14.04.2019 16:00 Dunav 2 : 1 Dinamo 1945
14.04.2019 15:30 Proleter Mihajlovac 2 : 1 Polet (LJ)
14.04.2019 15:30 Jošanica 1 : 0 Drina
14.04.2019 11:00 SFS Borac 0 : 3 Radnički (P)
14.04.2019 16:00 Temnić 1924 5 : 1 Pukovac
14.04.2019 16:00 Jagodina Tabane 2 : 1 GFK Dubočica
14.04.2019 16:00 Radan 2 : 0 Jedinstvo (B)
14.04.2019 16:00 Radnički (NB) 1 : 2 Grafičar
14.04.2019 16:00 Jedinstvo 1 : 2 BSK Borča
14.04.2019 16:00 Stepojevac Vaga 0 : 2 Crvena Zvezda
14.04.2019 11:00 Prva Iskra 1 : 3 Zvezdara
14.04.2019 16:00 ŽAK 0 : 1 Kozara
14.04.2019 16:00 Vojvodina 1928 2 : 0 Budućnost
14.04.2019 16:00 Jedinstvo (SP) 2 : 1 Sloga (E)
14.04.2019 16:00 Sremac Vojka 1 : 1 Tatra
14.04.2019 16:00 Hajduk (B) 2 : 2 Jugović
14.04.2019 16:00 Hajduk (D) 0 : 2 Podrinje
14.04.2019 16:00 LSK Laćarak 0 : 1 Podunavac
14.04.2019 16:00 Tisa 1 : 0 Tekstilac
14.04.2019 16:00 Budućnost 2 : 2 Crvenka
14.04.2019 16:00 Mladost (BP) 0 : 1 Tavankut
14.04.2019 16:00 Radnički 1912 2 : 0 Bajša
14.04.2019 15:30 Real 1 : 3 Vodojaža
14.04.2019 15:30 Novi Pazar 1928 2 : 0 Šumadija 1903
14.04.2019 15:30 Bane 1931 3 : 1 Apolon 2018
14.04.2019 15:30 Karađorđe 2 : 0 Šumadija (T)
14.04.2019 15:30 OFK Napredak 2 : 0 Partizan 1945
14.04.2019 15:30 Udarnik 1 : 0 Borac 1932
14.04.2019 15:30 Zvižd 1 : 1 RSK
14.04.2019 15:30 Homoljac 3 : 7 Rudar
14.04.2019 15:30 Petar Dobrnjac 2 : 2 Karađorđe
14.04.2019 15:30 Železničar 1 : 0 Ribnica
14.04.2019 15:30 Brezovica 0 : 0 Spartak 1924
14.04.2019 15:30 OFK Osečina 3 : 6 Radnički (V)
14.04.2019 15:30 Vrelo Sport 0 : 0 Radnički Šabački
14.04.2019 15:30 Borac 0 : 3 Zadrugar
14.04.2019 15:30 Radnički Stobeks 0 : 8 Mačva 2005
14.04.2019 15:30 Radjevac 1 : 1 OFK Divci
14.04.2019 15:30 Sloboda 3 : 0 Budućnost
14.04.2019 15:30 Sloga (S) 3 : 1 Orlovac
14.04.2019 15:30 Zlatar 1 : 1 Takovo
14.04.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Polet (T)
14.04.2019 15:30 Polimlje 2 : 0 Sevojno
14.04.2019 16:00 Jedinstvo (GS) 3 : 0 Pčinja
14.04.2019 16:00 Vlasina 6 : 1 OFK Brzi Brod
14.04.2019 11:00 Jedinstvo (P) 4 : 1 Jablanica
14.04.2019 16:00 Mladost (M) 3 : 0 Budućnost
14.04.2019 16:00 Vranjska Banja 5 : 1 OFK Niš
14.04.2019 16:00 Župa 4 : 0 Dragocvet
14.04.2019 16:00 Rembas 3 : 2 Morava 1918
14.04.2019 16:00 OFK Lugomir 5 : 1 Jastrebac (VŠ)
14.04.2019 16:00 Levač 1 : 0 Bošnjane
14.04.2019 16:00 Jedinstvo (M) 2 : 1 Jastrebac (B)
14.04.2019 16:00 Napredak (D) 1 : 3 OFK Topličanin
14.04.2019 16:00 Žitorađa 3 : 2 Juhor
14.04.2019 16:00 Majdanpek 2 : 0 Bukovik
14.04.2019 16:00 Moravica 0 : 0 Orljane
14.04.2019 16:00 Malošište 7 : 1 BSK
14.04.2019 16:00 Naša krila 1936 1 : 2 Hajduk Veljko
14.04.2019 16:00 Timočanin 2 : 1 Rudar Alpos
14.04.2019 16:00 Budućnost 3 : 0 Torlak
14.04.2019 16:00 Sremčica 1 : 0 Mladenovac
14.04.2019 16:00 BSK Baćevac 1 : 0 Borac
14.04.2019 16:00 Komgrap 5 : 2 Turbina
14.04.2019 11:00 Hajduk 1 : 3 Leštane
14.04.2019 16:00 Radnički 1911 3 : 1 Vojvodina
14.04.2019 16:00 Borac 3 : 0 Polet
14.04.2019 16:00 Crvena Zvezda (RS) 3 : 1 Omladinac FAM
14.04.2019 16:00 Crvena zvezda (VS) 4 : 1 Lehel
14.04.2019 16:00 Mladost (BD) 2 : 0 Rusanda
14.04.2019 16:00 2. Oktobar 1 : 3 Delija
14.04.2019 16:30 Lipar 0 : 0 Hercegovac
14.04.2019 16:30 Radnički 1918 5 : 3 Budućnost (P)
14.04.2019 16:30 Rusin 2 : 0 Slavija
14.04.2019 16:30 Kulpin 0 : 6 Stari Grad
14.04.2019 16:30 Polet (S) 3 : 1 OFK Odžaci
14.04.2019 16:30 Kula 2 : 1 ŽAK
14.04.2019 16:00 Polet (NK) 1 : 1 Borac (M)
14.04.2019 16:00 Kupinovo 0 : 4 Jadran
14.04.2019 16:00 Železničar 1 : 0 Borac (K)
14.04.2019 16:00 Donji Petrovci 4 : 2 Ljukovo
14.04.2019 16:00 Graničar 1924 2 : 2 Sloven
14.04.2019 16:00 PSK Putinci 2 : 4 Sloboda (DT)
14.04.2019 15:30 Lokomotiva 5 : 2 Junkovac
14.04.2019 15:30 BSK 1 : 1 Šumadinac (N)
14.04.2019 15:30 Omladinac 2 : 1 Mladost MG
14.04.2019 15:30 Banja 1 : 2 Mladi rudar 1954
14.04.2019 15:30 Borac 3 : 3 ŽSK
14.04.2019 15:30 Trnava 0 : 1 Prvi srpski ustanak
14.04.2019 15:30 Vinča 3 : 1 Sloga Bat 1924
14.04.2019 10:00 Index 1 : 0 Petrovaradin
14.04.2019 16:30 Fruškogorac 2 : 0 Šajkaš 1908
14.04.2019 16:30 TSK 7 : 1 Miletić
14.04.2019 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Bačka
14.04.2019 16:30 Jadran 2 : 1 Njegoš
14.04.2019 16:30 Đurđin 2 : 2 Panonija IM Topola
14.04.2019 16:30 Vinogradar 0 : 1 Vojvodina
14.04.2019 16:30 Preporod 1 : 0 Sloga
14.04.2019 16:30 Iskra 2 : 1 Napredak
14.04.2019 16:00 Juhor 1 : 0 Javor
14.04.2019 16:00 Mladost (D) 2 : 0 Partizan
14.04.2019 16:00 Mladost (K) 3 : 3 OFK Bratstvo
14.04.2019 16:00 Kolare 1 : 3 Bratstvo
14.04.2019 16:00 Kušiljevo 5 : 2 OFK Batinac
14.04.2019 16:00 Napredak 0 : 2 Omladinac
14.04.2019 16:00 Srem 3 : 1 PKB Kovilovo
14.04.2019 16:00 Atakante 1 : 7 Dunav
14.04.2019 16:00 Sinđelić 1 : 2 Poštar Zvezdara
14.04.2019 16:00 Šumadinac 2 : 0 Borac (P)
14.04.2019 16:00 Crvenka 1 : 0 Zmaj
14.04.2019 16:00 Institut 2 : 1 Borac (O)
14.04.2019 16:00 Strelac 3 : 1 Lisović
14.04.2019 16:00 Mladost (B) 3 : 0 Omladinac
14.04.2019 10:00 Radnički 1 : 0 Šumadija
14.04.2019 16:00 Mladost (C) 9 : 0 Rušanj
14.04.2019 16:00 Budućnost 6 : 2 Duboko
14.04.2019 16:00 Borac 2 : 1 Zabrežje
14.04.2019 16:00 Kosmaj 1 : 6 Vrčin
14.04.2019 11:00 Ropočevo 1 : 0 Šumadija
14.04.2019 16:00 Rabrovac 1 : 2 Selo Mladenovac
14.04.2019 16:00 Velika Krsna 1 : 0 Boleč
14.04.2019 16:00 Kovačevac 3 : 0 Kosmajac
14.04.2019 15:30 Backovac Junajted 2 : 3 Jedinstvo (K)
14.04.2019 15:30 Slatina 0 : 0 Jedinstvo (GG)
14.04.2019 15:30 Lunjevica 4 : 3 Parmenac
14.04.2019 15:30 Rudar 4 : 5 Napredak
14.04.2019 15:30 Mladost 1 : 3 Ozrem
14.04.2019 15:30 Spartak 3 : 5 Jedinstvo (P)
14.04.2019 11:00 Rakova 2 : 1 Zadrugar
14.04.2019 16:00 Kraljevo Hajduk 0 : 0 Mataruge
14.04.2019 16:00 Gruža 0 : 5 Budućnost
14.04.2019 16:00 Lasta 0 : 1 OFK Ras
14.04.2019 16:00 Napredak 3 : 1 Ibar
14.04.2019 16:00 Popovići Vrnjci 3 : 2 Stubal
14.04.2019 16:00 Granit 2 : 0 Ribnica
14.04.2019 16:30 Sloga (Ć) 3 : 1 Kupci
14.04.2019 16:30 Mačkovac 3 : 0 Mladost (DK)
14.04.2019 16:30 Meševo 8 : 1 Čitluk
14.04.2019 16:30 FUD 5 : 1 Poljoprivrednik
14.04.2019 16:30 Vinogradar 6 : 5 13. April
14.04.2019 16:30 Donji Kopaonik 1 : 1 Šanac
14.04.2019 16:30 Karađorđe 2 : 1 Mladi Borac
14.04.2019 16:30 Hajduk Stanko 3 : 0 Sindjelić
14.04.2019 16:30 Cer 4 : 2 Jedinstvo (ŠT)
14.04.2019 16:30 Sloga (BO) 3 : 1 Jedinstvo (MZ)
14.04.2019 16:30 Sloga (LŠ) 6 : 0 Jevremovac
14.04.2019 16:30 Podrinje 1 : 3 Mladost (DD)
14.04.2019 16:30 Mladost (PR) 7 : 1 Jedinstvo 1945 (VL)
14.04.2019 16:30 Strela 3 : 1 Vulturul
14.04.2019 16:30 Radnički (B) 2 : 3 Dolina
14.04.2019 16:30 Partizan (U) 3 : 4 Crvena zvezda
14.04.2019 16:30 Jugoslavija 3 : 2 Polet
14.04.2019 16:30 Borac (St) 0 : 2 Spartak 1911
14.04.2019 16:30 Partizan (G) 0 : 2 Potporanj
14.04.2019 15:30 Železničar 3 : 1 Rudar 2001
14.04.2019 15:30 Sloga (B) 1 : 0 Budućnost
14.04.2019 15:30 Obilić 3 : 2 Rudar (K)
14.04.2019 15:30 Mlava (ML) 1 : 4 Pomoravlje
14.04.2019 15:30 Borac (K) 1 : 2 Omladinac (Š)
14.04.2019 15:30 Borac (Ž) 4 : 3 Trgovački
14.04.2019 16:00 Sloga 3 : 2 Radnički 1924
14.04.2019 16:00 OFK Napredak 1929 1 : 0 Rasovača
14.04.2019 16:00 Doljevac 3 : 2 Naisus 1977
14.04.2019 16:00 Radnički 1947 5 : 2 Palilula
14.04.2019 16:00 Padina 4 : 1 Crvena zvezda
14.04.2019 16:00 Elid 3 : 1 Mladost (B)
14.04.2019 Osipaonica 2 : 1 Sloboda
14.04.2019 Crvena zvezda 3 : 0 Cerovac
14.04.2019 Bresje Superior 2 : 1 SASK
14.04.2019 Polet 3 : 2 Sloga (M)
14.04.2019 Podunavac 2 : 2 Železničar Kusadak
14.04.2019 16:00 Sloga 10 : 0 Krivelj
14.04.2019 16:00 Branik 3 : 0 Poreč
14.04.2019 16:00 Radnički (K) 6 : 1 BSK
14.04.2019 16:00 Ključ 1 : 3 Bor 1919
14.04.2019 16:00 Tvrdojevac 2 : 3 ZSK
14.04.2019 16:00 Tulari 1 : 1 Pepeljevac
14.04.2019 16:00 Tešnjar 0 : 3 OFK Brđanac
14.04.2019 16:00 Kolubara 2 1 : 0 Sovljak
14.04.2019 16:00 Ribnikar 1 : 3 Trlić
14.04.2019 16:00 Mladost 3 : 0 Radnik
14.04.2019 16:00 Sloboda 0 : 1 Budućnost
14.04.2019 16:00 Jadran 2 : 2 Erdoglija 1931
14.04.2019 16:00 Korićani 3 : 0 Mladost (P)
14.04.2019 16:00 Pobeda 1926 1 : 2 OFK Bagremar
14.04.2019 16:00 Šumadinac (KG) 2 : 0 Šumadija 1934
14.04.2019 16:00 Sloga (D) 4 : 1 21. oktobar
14.04.2019 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Kutlovo
14.04.2019 15:30 Omladinac 0 : 2 Čajetina
14.04.2019 15:30 Polet 3 : 1 Ariljska rampa
14.04.2019 15:30 Jasen 3 : 0 Lazarica
14.04.2019 15:30 Višesava 1 : 2 Savinac
14.04.2019 15:30 Perućac 6 : 1 Lauš
14.04.2019 15:30 Jedinstvo 4 : 3 Prvi partizan
14.04.2019 15:30 Sečica 2 : 0 Ježevica
14.04.2019 16:00 Mladost 1959 1 : 0 Jedinstvo (G)
14.04.2019 16:00 OFK Brza 2 : 3 Zloćudovo
14.04.2019 16:00 Progres 3 : 0 Mladi borac
14.04.2019 16:00 Čekmin 3 : 3 Sloga
14.04.2019 16:00 Bobište 4 : 2 Železničar
14.04.2019 16:00 Umac 3 : 1 Šumadija
14.04.2019 16:00 Kumarevo 65 2 : 1 Vučje
14.04.2019 16:00 OFK Morava 1 : 0 Polet
14.04.2019 16:00 OFK Rtanj 2 : 1 Radnički 1946
14.04.2019 16:00 Omladinac 4 : 2 Velika Jasikova
14.04.2019 16:00 Malinik 0 : 3 Trebič
14.04.2019 16:00 Sloga (M) 0 : 4 Kosovo
14.04.2019 16:00 OFK Knjaz 0 : 5 OFK 019
14.04.2019 15:30 Borac 3 : 0 Padež
14.04.2019 15:30 Gnjilan 5 : 2 Sloga
14.04.2019 15:30 Spartak 0 : 1 Rajko Mitić
14.04.2019 16:00 Rudar 2 : 0 Jedinstvo (GM)
14.04.2019 16:00 Morava 3 : 0 Budućnost
14.04.2019 16:00 Čegar 2013 3 : 1 Proleter
14.04.2019 16:00 Vrtište 7 : 3 Vulkan 1963
14.04.2019 16:00 Mladost (L) 4 : 2 Stevan Nešticki
14.04.2019 16:00 Crvena zastava 0 : 1 Omladinac (GK)
14.04.2019 16:00 Mladost (DK) 2 : 1 Sloboda
14.04.2019 16:00 FSU Južna pruga 4 : 5 Ternoci
14.04.2019 16:00 Lugina 3 : 0 Trešnjevka
14.04.2019 16:00 Pavlovac 1 : 2 Nebeski Andjeli
14.04.2019 16:00 BSK Bujanovac 0 : 0 OFK Alakince
14.04.2019 16:00 Levosoje 0 : 2 Čelik
14.04.2019 Sitnica 3 : 2 Čaglavica
14.04.2019 16:00 Rudar 1 : 5 Moravac
14.04.2019 14:00 Glama 4 : 1 Mineralac
14.04.2019 16:00 Joševa 1 : 1 Rudar
14.04.2019 16:00 OFK Paljuvi 3 : 0 Crvena Jabuka
14.04.2019 16:00 Polet (T) 3 : 0 Mladost
14.04.2019 16:00 Šarbane 1 : 3 Dimitrije Tucović
14.04.2019 16:00 Čučuge 3 : 0 Pambukovica
14.04.2019 16:00 Polet (DL) 5 : 0 Kalenić
14.04.2019 16:00 Vrelo 2 : 1 Gunjevac
14.04.2019 11:00 Belo Polje 1 : 1 Jedinstvo
14.04.2019 16:00 Borac 5 : 1 Rvati
14.04.2019 16:00 Skela 3 : 1 Pobednik
14.04.2019 16:00 Posavina 3 : 0 Rojkovac
14.04.2019 16:30 Titel 0 : 5 Veternik
14.04.2019 16:30 Borac 1 : 6 OFK Futog
14.04.2019 16:30 Moskva 3 : 2 Dinamo
14.04.2019 16:30 Hajduk 0 : 3 Bačka
14.04.2019 16:30 Čenej 3 : 1 Obilić
14.04.2019 16:30 Partizan (K) 3 : 2 Karaš (J)
14.04.2019 16:30 Dobrica 3 : 0 Ševac
14.04.2019 16:30 Borac (VS) 3 : 0 Sloga (M)
14.04.2019 16:30 Borac (VG) 1 : 0 Karaš (K)
14.04.2019 16:30 Vinogradar 1 : 3 Hajdučica
14.04.2019 16:30 Ratar 1 : 2 Budućnost (A)
14.04.2019 16:00 Beli Orlovi 2 : 1 Garevina
14.04.2019 16:00 Polet 57 6 : 1 Rubin
14.04.2019 16:00 Omladinac 3 : 0 Borac
14.04.2019 16:00 Mladost 1 : 0 Trudbenik
14.04.2019 16:00 14. Oktobar 2 : 0 Sloga (L)
14.04.2019 16:00 Gradina 2 : 0 Sloga (D)
14.04.2019 16:00 Vinogradar 0 : 3 Vinorača
14.04.2019 16:00 Kupinovac 1 : 0 Osaonica
14.04.2019 16:00 Šantarovac 0 : 1 Sinđelić 1934
14.04.2019 16:00 Mladost (T) 4 : 2 Blagotin
14.04.2019 16:00 Ursule 2 : 1 Mladost (G)
14.04.2019 16:00 Radnički 3 : 5 Mladost (GM)
14.04.2019 16:00 Budućnost 3 : 1 Beljanica
14.04.2019 16:00 Mladost (J) 4 : 0 Napredak
14.04.2019 16:00 Orlovi 8 : 0 Istok 63
14.04.2019 16:00 Omladinski 3 : 2 15. Avgust 1950
14.04.2019 16:00 ŽFK Banat 1 : 1 Bilećanin
14.04.2019 Zadrugar 2 : 3 Tamiš
14.04.2019 11:00 Žabari 0 : 1 Borac
14.04.2019 16:00 Mladost (L) 1 : 0 Lukavac
14.04.2019 16:00 Popadić 0 : 1 Junior Novo Naselje
14.04.2019 16:00 Stari drugari 0 : 2 Rajac
14.04.2019 16:00 Polet 2 : 1 Rakac Stave
14.04.2019 16:00 Mladost (VK) 1 : 2 Komanice
14.04.2019 11:00 Jadar 2013 4 : 2 Milenko Pavlović
14.04.2019 11:00 13. Maj 2 : 1 Dedinje
14.04.2019 17:00 011 1 : 3 Umka
14.04.2019 12:00 Posavac Tišma 0 : 1 Penjarol
14.04.2019 10:00 Šećeranac Ada 3 : 2 Rekreativo 011
14.04.2019 16:00 BUSK 0 : 0 Busije
14.04.2019 16:00 Novi Beograd 6 : 2 Mladi Proleter
14.04.2019 16:00 Pinosava 1 : 1 Sveti Stefan
14.04.2019 16:00 Lepušnica 2 : 1 Pionir
14.04.2019 16:00 Heroj Polet 2 : 1 Zuce
14.04.2019 16:00 Siti Sport Klub 0 : 1 Minel
14.04.2019 16:00 Mladost 2 : 1 Sloga (V)
14.04.2019 16:00 Graničar 0 : 4 Donji Srem 2015
14.04.2019 16:00 OFK Zeka Buljubaša 5 : 0 Sloga (Č)
14.04.2019 16:00 Fruškogorac 0 : 1 BSK
14.04.2019 16:00 Mitros 2 : 2 Napredak
14.04.2019 16:00 Šumar 1 : 0 Krušedol
14.04.2019 10:00 Fruška Gora 1 : 0 OFK Bikić
14.04.2019 16:30 Djurinci 2 : 0 Rudar 2012
14.04.2019 14:00 Vojvoda 1 : 3 Mladost (MI)
14.04.2019 16:30 OFK Rogača 2 : 2 Stojnik
14.04.2019 12:30 OFK Slatina 0 : 3 Nemenikuće
14.04.2019 12:30 Sibnica 1 : 4 Popović
14.04.2019 13:00 Vis 3 : 2 Mladost (G)
14.04.2019 16:00 Borac (V) 7 : 2 Partizan
14.04.2019 16:00 Zvezda 1 : 0 Progorelica
14.04.2019 16:00 Jovo Kursula 2 : 4 Mladost
14.04.2019 16:00 Jedinstvo (D) 2 : 4 Tavnik
14.04.2019 16:00 Borac (A) 0 : 4 Mladi radnik 1925
14.04.2019 16:00 Jedinstvo (G) 1 : 2 Lazac
14.04.2019 15:30 Karađorđe 2013 (Viš) 2 : 0 Mladost (R)
14.04.2019 15:30 BSK 0 : 3 Partizan
14.04.2019 15:30 Omladinac-Šumadinac 3 : 1 Badnjevac
14.04.2019 15:30 Sloga (Z) 0 : 2 Marjan
14.04.2019 15:30 Sloga (M) 5 : 0 Udarnik Trska 1947
14.04.2019 16:00 Veliki Borak 1 : 3 Guncate
14.04.2019 16:00 Velika Mostanica 0 : 2 Barajevo
14.04.2019 16:00 Vojvodina 7 : 0 Terekves
14.04.2019 16:00 Napredak (Č) 0 : 2 Jedinstvo
14.04.2019 16:00 Roham 4 : 2 Omladinac
14.04.2019 16:00 Napredak (BT) 5 : 0 Bega
14.04.2019 16:00 1.Oktobar 5 : 1 Proleter
14.04.2019 16:30 Velika Reka 3 : 2 Jedinstvo
14.04.2019 16:30 Jadar 1961 (GD) 3 : 5 Vidojevica
14.04.2019 16:30 Borac 4 : 2 Sloga
14.04.2019 16:30 Mladost 2 : 1 Antimon
14.04.2019 16:30 Prva Iskra 2 : 0 Jadar (ST)
14.04.2019 16:30 7. Juli 2 : 1 Milan Orlić
14.04.2019 15:30 Radoje Domanović 4 : 0 Kopljari
14.04.2019 11:00 B 2000 2 : 2 Sloga
14.04.2019 15:30 Ranilović 0 : 6 Jasenica
14.04.2019 10:00 Šamot 1 : 2 Trešnjevica
14.04.2019 15:30 Borac 3 : 1 Brezovac
14.04.2019 15:30 Šumadinac (S) 6 : 0 Vrbica
14.04.2019 16:00 BSK 2 : 1 Radnički
14.04.2019 11:00 Bratstvo 1 : 0 Mladost (B)
14.04.2019 16:00 Todorovce 3 : 1 Marjan MB
14.04.2019 16:00 Moravac 3 : 0 Lemind 1953
14.04.2019 16:00 Real 3 : 0 Jedinstvo (Š)
14.04.2019 16:00 Sloboda 5 : 0 Gradac
14.04.2019 16:00 Radnik Sušica 3 : 1 Milanovo
14.04.2019 16:30 Budućnost (PD) 2 : 5 Zadrugar
14.04.2019 16:30 Premijer 1 : 0 Gorki
14.04.2019 16:30 Milicionar 4 : 1 Torpedo 1924
14.04.2019 16:30 Sloboda 0 : 1 Cer
14.04.2019 16:30 Majur 3 : 2 Budućnost 1929 (ZM)
14.04.2019 16:30 Napredak 0 : 2 Drina
14.04.2019 16:30 Sava 5 : 2 Radnički
14.04.2019 16:30 Provo 2015 4 : 0 Sloga (MA)
14.04.2019 16:30 Šipurske livade 1 : 0 Sloga (KR)
14.04.2019 16:30 Trešnjevka 2 : 1 Pričinović
14.04.2019 16:30 Rankovac 2 : 2 Vlašić
14.04.2019 16:30 Dobrava 6 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
14.04.2019 16:30 Jedinstvo (M) 1 : 3 Slavija
14.04.2019 16:30 Tromedja 1 : 8 Tisa
14.04.2019 16:30 Čoka 0 : 1 Potisje
14.04.2019 16:30 Jadran 2 : 1 Jedinstvo (SK)
14.04.2019 16:30 Horgoš 1911 2 : 0 Tornjoš
14.04.2019 16:30 Graničar 6 : 1 Hajduk
14.04.2019 17:00 Mladost 1 : 2 Naša Zvezda
14.04.2019 17:00 Slavija 0 : 5 Budućnost
14.04.2019 17:00 Bački Hajduk 0 : 1 Sloga
14.04.2019 17:00 Bačka (D) 1 : 2 Maglić
14.04.2019 17:00 Borac 1 : 0 Bačka 1945
14.04.2019 15:30 Napredak (P) 3 : 1 Polet (V)
14.04.2019 15:30 Sirakovo 3 : 1 Dizel
14.04.2019 15:30 Mladost (B) 2 : 1 Sloga (L)
14.04.2019 15:30 Vihor 2 : 0 Desine
14.04.2019 15:30 Stig 1955 4 : 2 Žika Marković Uča
14.04.2019 15:30 Polet (B) 0 : 2 Sloga (M)
14.04.2019 15:30 Napredak 1936 1 : 3 Rade Milošević
14.04.2019 15:30 Manastirica 4 : 2 BSK
14.04.2019 15:30 Sloga 1952 4 : 2 Zadrugar (T)
14.04.2019 15:30 Napredak (S) 3 : 2 Bata Bulić
14.04.2019 15:30 Omladinac (B) 2 : 0 Jedinstvo (K)
14.04.2019 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Eđšeg
14.04.2019 16:00 Mladost (R) 1 : 3 Obilić
14.04.2019 16:00 Tomislavci 2 : 0 Mladost Radost
14.04.2019 16:00 Pobeda 1 : 2 Budućnost
14.04.2019 16:30 Šumadija (MC) 0 : 2 Petka
14.04.2019 16:30 Mladi Borac 2 : 5 Polet
14.04.2019 16:30 Napredak 5 : 0 Pontes
14.04.2019 16:30 Egeta 2 : 2 Koča Andjelković
14.04.2019 16:30 Omladinac 2 : 2 Mala Vrbica
14.04.2019 16:30 Kladušnica 4 : 2 Rtkovo
14.04.2019 16:00 Ivanča 3 : 2 OFK Student
14.04.2019 16:00 Markovac 3 : 2 Vlaška
14.04.2019 16:00 Sloga 1 : 3 Šepšin
14.04.2019 16:00 Omladinac 1 : 1 Borac
14.04.2019 Stari Tamiš 4 : 0 Mladost
14.04.2019 Jedinstvo 2 : 4 Dolovo
14.04.2019 Kolonija 3 : 1 BSK Bavanište
14.04.2019 Borac 0 : 1 Proleter
14.04.2019 Omladinac 2 : 4 Budućnost
14.04.2019 16:30 Glogonj 2 : 1 Pobeda
14.04.2019 16:30 Omladinac 1927 3 : 0 Vojlovica 2018
14.04.2019 16:30 Slavia 2 : 0 Mundial
14.04.2019 Mršinci 1 : 1 Prijatelji
14.04.2019 Vujan 2 : 4 Morava (K)
14.04.2019 Mladost (A) 3 : 1 Kej
14.04.2019 Planinac 3 : 1 Čačak 94
14.04.2019 15:30 Omladinac 3 : 0 Lunjevac
14.04.2019 15:30 Landol 4 : 2 7. Juli
14.04.2019 15:30 OFK Slavija 1 : 9 Vrbovac
14.04.2019 15:30 Hajduk Veljko 1934 0 : 3 Jezava
14.04.2019 15:30 Stari Hrast 2018 4 : 1 Vučak
14.04.2019 15:30 Pobeda 5 : 0 Mladost
14.04.2019 15:30 Rongo Siti 1 : 0 Temac
14.04.2019 15:30 Željuša 3 : 0 Sloboda
14.04.2019 16:30 Dunav 2 : 0 Mladost
14.04.2019 16:30 Aleksa Šantić 2 : 1 Jedinstvo
14.04.2019 16:30 OFK Šikara 1 : 2 Terekveš
14.04.2019 16:30 Kordun 1 : 0 Partizan
14.04.2019 16:30 Hajduk 0 : 1 Omladinac (D)
14.04.2019 16:30 Zadrugar 2 : 0 Omladinac (B)
14.04.2019 11:00 Borac 2 : 4 Škriljac
14.04.2019 11:00 Polet (R) 1 : 0 Polet (V)
14.04.2019 11:00 OFK Draževac 1 : 1 Jastrebac
14.04.2019 16:30 Gredetin 1 : 0 Jedinstvo
14.04.2019 16:30 Hajduk 5 : 2 Žednik
14.04.2019 16:30 Bikovo 2 : 1 Solid
14.04.2019 16:30 OFK Mala Bosna 2015 4 : 0 Palić
14.04.2019 16:30 Lokomotiva 0 : 1 Elektrovojvodina
14.04.2019 16:30 Udarnik Višnjevac 2 : 4 Čantavir
14.04.2019 15:30 Omladinac 1 : 0 Takovski Ustanak
14.04.2019 15:30 FC Stella Rossa 1 : 3 Brezak
14.04.2019 15:30 Jablanica 1 : 2 Šumadija
14.04.2019 15:30 Ozremica 1 : 4 Velereč 94
14.04.2019 15:30 Šilopaj 1 : 7 Donja Vrbava
14.04.2019 15:30 Palanka 0 : 11 Jasenica 2017
14.04.2019 16:30 Voćar 8 : 0 Gradina
14.04.2019 16:30 Vrelo 0 : 3 Bjelica
14.04.2019 16:30 Dedinje Junajted 2 : 3 Brezova
14.04.2019 11:00 Prilike 4 : 0 Radnički
14.04.2019 16:30 Sloga 1 : 2 Bratstvo
14.04.2019 16:30 Gorušica 4 : 2 Jelica
14.04.2019 Čarapan 1 : 4 Naupare
14.04.2019 Bukovica 1 : 6 Mladost VPD
14.04.2019 Zdravinje 0 : 1 Borac
14.04.2019 Rasina 4 : 1 Parunovac
14.04.2019 Gornji Stepoš 2 : 0 Žabare
14.04.2019 Sebečevac 2 : 0 Mudrakovac
14.04.2019 Arbanasce 3 : 2 Borac
14.04.2019 14:00 Sokograd 2 : 2 Napredak
14.04.2019 16:00 Palilulac 5 : 1 Mladost
14.04.2019 16:30 Slemen 4 : 2 Rtanj
14.04.2019 16:00 Ćava 0 : 2 Kolonija
14.04.2019 16:00 Vinogradi DB 3 : 3 Košutnjak
14.04.2019 16:00 OFK Žeželj 2 : 3 Divostin
14.04.2019 16:00 Sloga Lužnice 2016 1 : 1 Zastava
14.04.2019 16:00 Seljak 0 : 7 Maršić
14.04.2019 16:30 Glumač 5 : 1 Trešnjica
14.04.2019 16:30 Dobrinjac 1 : 4 Duškovci
14.04.2019 16:30 Bakionica 2 : 1 Napredak
14.04.2019 13:30 Plavi Tok 4 : 0 Borac
14.04.2019 16:30 Avijatičar 4 : 1 Blagaja
14.04.2019 16:00 Rujnik 1 : 4 Supovac
14.04.2019 16:00 Čegar 1946 3 : 2 Durlan Siti
14.04.2019 16:00 Radnički 1936 3 : 1 Sloga 1948
14.04.2019 16:00 Jasenovik 2018 1 : 2 Delijski Vis
14.04.2019 16:30 Urovica 0 : 0 OFK Sikole
14.04.2019 16:30 Rečka 1 : 2 Vrelo
14.04.2019 16:30 OFK Tamnič 2 : 2 Polet
14.04.2019 16:30 Mladost 1 : 4 Miloševo
14.04.2019 16:00 Knežica 2 : 2 Mekiš
14.04.2019 16:00 Toplica 4 : 0 10. februar
14.04.2019 16:00 Podunavac 1 : 4 Zaklopača
14.04.2019 11:00 Torpedo 0 : 6 Mrovska
14.04.2019 11:00 Hajduk 1 : 0 Jedinstvo 2014
14.04.2019 11:00 Skupljen 2013 0 : 3 Verko
14.04.2019 11:00 Mladost (Z) 2 : 1 Dragojevac
14.04.2019 16:00 Borac 0 : 2 Tisa 1933
14.04.2019 16:00 Partizan 0 : 3 Zlatica
14.04.2019 16:00 KSK Konak 1926 2 : 4 Proleter
14.04.2019 16:30 Budućnost 3 : 3 OFK Juhor 2016
14.04.2019 16:30 Šumadija 2 : 0 BSK Buljane
14.04.2019 16:30 Napredak 7 : 0 Popovac
14.04.2019 16:30 Jedinstvo 2 : 4 Sloga
14.04.2019 16:30 Heroj 2 : 1 ISK Izvor
14.04.2019 16:30 Morava 2 : 0 Stara Čaršija
14.04.2019 16:30 Mladost 1925 2 : 0 Šumadija
14.04.2019 16:30 Zgodačica 0 : 1 Braća Vuković
14.04.2019 16:30 Magnohrom 2 : 2 Milakovac 2018
14.04.2019 16:30 Mladost 1981 9 : 2 Studen Vitez
14.04.2019 16:00 Jedinstvo 2017 4 : 0 Omladinac
14.04.2019 16:00 Veternica 3 : 0 Napredak
14.04.2019 10:00 Jašunja 5 : 3 ŠFU Derbi 2016
14.04.2019 11:00 Turekovac 2 : 2 Mladost (DL)
14.04.2019 11:00 Badince 4 : 0 Gornje Krajince
14.04.2019 11:00 Bojić 1 : 2 OFK Jelen
14.04.2019 11:00 Mladost Svileuva 1 : 3 Galeb
14.04.2019 11:00 Žabar 0 : 1 Rudar
14.04.2019 11:00 Volujac 2 : 1 Mladost Slatina
14.04.2019 11:00 Zablaće 7 : 0 Jedinstvo
14.04.2019 11:00 Borac BTG 1 : 4 Cerić
14.04.2019 11:00 Korman 2 : 1 OFK Varna
14.04.2019 11:00 Bair 5 : 1 Mladost (O)
14.04.2019 11:00 Mladost (MM) 0 : 4 Radnik
14.04.2019 11:00 Stojan Lazarac 2 : 5 Omladinac
14.04.2019 16:30 Mladi radnik 3 : 1 OFK Burovo
14.04.2019 16:30 20. Oktobar 1 : 3 Dimitrije Tucović
14.04.2019 16:30 Omladinac 3 : 2 Mladost
14.04.2019 16:30 Belica 0 : 2 Dobra Voda
14.04.2019 16:30 Crni Vrh 1 : 2 Sloboda
14.04.2019 16:30 Napredak 0 : 3 GFK Tabane
14.04.2019 16:30 Dražmirovac 3 : 2 Domaćin
14.04.2019 15:30 Ljubičevo 7 : 1 Moravac 1933
14.04.2019 15:30 Proleter 1932 0 : 3 Sopot
14.04.2019 15:30 BSK 1931 0 : 4 Batovac
14.04.2019 15:30 Morava 1932 2 : 3 Mip Majdan
14.04.2019 15:30 Mlava (B) 4 : 0 Zemljoradnik
14.04.2019 15:30 Sloga 1936 0 : 0 Sloga (D)
14.04.2019 15:30 Beli Orao 1 : 1 Pobeda (SK)
14.04.2019 15:30 Vojvoda Milenko 2 : 2 Metalac
14.04.2019 16:30 Pocerina 1 : 6 Dumača
14.04.2019 11:00 Partizan 1 : 2 Omladinac
14.04.2019 11:00 Lipolist 3 : 0 Napredak
14.04.2019 11:00 Brgule 2 : 3 OFK Stublenica
14.04.2019 11:00 Omladinac 4 : 0 Budućnost 1995
14.04.2019 11:00 OFK Takovo 1 : 5 Jedinstvo
14.04.2019 11:00 Sloga 4 : 2 Vukona
14.04.2019 16:30 Dinamo (S) 4 : 1 Telečka
14.04.2019 16:30 Graničar (R) 1 : 2 Stanišić 1920
14.04.2019 15:30 Udarnik 2015 2 : 5 Krilaš
14.04.2019 15:30 Vukan 1 : 4 Mladost
14.04.2019 10:00 Beli Orlovi 8 : 0 Kotlenik (G)
14.04.2019 10:00 Bečevica 2 : 8 Jedinstvo
14.04.2019 16:00 Trstenica 0 : 1 Partizan
14.04.2019 16:00 Crvena Zastava 5 : 0 Ljubinić
14.04.2019 15:00 OFK Senjak 1 : 0 Dračić 2018
14.04.2019 11:00 Sloga Gorić 2 : 6 Kotešica
14.04.2019 11:00 Bujačić 10 : 1 Zadrugar
14.04.2019 11:00 Beloševac 1 : 1 OFK Povlen
14.04.2019 16:30 Gaj 3 : 0 Vladimirovac
14.04.2019 16:30 Banat 1 : 0 Crvena zvezda
14.04.2019 16:00 Planinac 0 : 4 Dunav
14.04.2019 16:00 Sloga (M) 1 : 0 Car Uroš
14.04.2019 16:00 Sloga (K) 0 : 5 Radnički
14.04.2019 16:00 ČSK 1939 6 : 0 Borac
14.04.2019 16:00 Fruškogorac 4 : 3 Vojvodina
14.04.2019 16:00 Jedinstvo (R) 2 : 1 Polet
14.04.2019 16:00 Hrtkovci 1 : 1 Jedinstvo (K)
14.04.2019 16:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Borac
14.04.2019 16:00 Graničar 4 : 1 27. Oktobar
14.04.2019 11:00 Kalipolje 1 : 2 Budućnost (B)
14.04.2019 11:00 Krćevac 04 1 : 0 Mladost (R)
14.04.2019 11:00 Budućnost MI 2 : 1 Jarmenovci
14.04.2019 12:00 Stara Čaršija 3 : 1 Topoljak
14.04.2019 12:00 Omladinac 3 : 1 Borjak 2013
14.04.2019 15:30 Sloga 2 : 2 Dunavac
14.04.2019 15:30 Srednjevo 0 : 4 Mirko Tomić
14.04.2019 15:30 Mladi Borac 1 : 1 Stiški Kurjak
14.04.2019 15:30 Ram 3 : 1 Pek
14.04.2019 15:30 Baštovan 2015 4 : 0 Kumane
14.04.2019 11:00 Jedinstvo (S) 3 : 1 Napredak 1927
14.04.2019 11:00 Sloga 1945 0 : 2 Stig (C)
14.04.2019 11:00 BSK 1924 2 : 0 Stig (MC)
14.04.2019 15:30 Mladost (CK) 6 : 2 Mladi borac 2018
14.04.2019 16:00 Hajduk 2 : 3 Kremenac
14.04.2019 16:00 Dobrača 3 : 0 Bukorovac
14.04.2019 15:30 Barič 4 : 0 Električar
14.04.2019 15:30 Borac 2016 1 : 1 OFK Vinci
14.04.2019 15:30 Mladost 1970 1 : 3 Mrčkovac
14.04.2019 16:00 Parcane 0 : 3 OFK Marenovo
14.04.2019 16:00 OFK Orašje 0 : 6 Velika Morava
14.04.2019 16:00 Gradac 3 : 3 Mladi radnik
14.04.2019 16:30 Lipar 2 : 4 GFK Strelište
14.04.2019 15:05 Crystal Palace 1 : 3 Manchester City
14.04.2019 17:30 Liverpool 2 : 0 Chelsea
14.04.2019 14:00 Athletic Club 3 : 2 Rayo Vallecano
14.04.2019 18:30 Girona 0 : 1 Villarreal
14.04.2019 16:15 Real Sociedad 1 : 1 Eibar
14.04.2019 12:00 Real Valladolid 2 : 2 Getafe
14.04.2019 20:45 Valencia 3 : 1 Levante
14.04.2019 13:30 Hoffenheim 2 : 0 Hertha BSC
14.04.2019 18:00 Eintracht 1 : 3 Augsburg
14.04.2019 15:30 Fortuna 1 : 4 Bayern
14.04.2019 15:00 Fiorentina 0 : 0 Bologna
14.04.2019 12:30 Torino 1 : 1 Cagliari
14.04.2019 15:00 Sampdoria 2 : 0 Genoa
14.04.2019 20:30 Frosinone 1 : 3 Internazionale
14.04.2019 18:00 Chievo 1 : 3 Napoli
14.04.2019 15:00 Sassuolo 0 : 0 Parma
14.04.2019 21:00 Lille 5 : 1 PSG
14.04.2019 15:00 Montpellier 2 : 1 Toulouse
14.04.2019 15:00 Rennes 0 : 0 Nice
14.04.2019 17:00 Saint-Étienne 3 : 0 Bordeaux
14.04.2019 16:00 Crvena zvezda 11 : 0 Požarevac
14.04.2019 14:00 Radnički 2012 0 : 2 Zemun
14.04.2019 13:00 Lavice Dubočica 6 : 0 Polet
14.04.2019 11:00 Mačva 1 : 1 Rad
14.04.2019 15:00 Kolubara 1 : 0 Kolibri
14.04.2019 13:00 Heroj Polet 3 : 1 Požega
14.04.2019 12:00 Šabac 3 : 0 Sloga 036
14.04.2019 14:00 ŽFK Una Fortuna 3 : 1 Jedinstvo
14.04.2019 Majdanpek 3 : 0 Knjaževac 2015
14.04.2019 Levač 0 : 2 Jagodina
14.04.2019 12:00 Voždovac 5 : 1 Inđija
14.04.2019 11:00 Jedinstvo 1 : 0 BASK
14.04.2019 10:00 Radnički (Z) 3 : 0 Proleter (NS)
14.04.2019 10:00 Radnički (SM) 1 : 0 Železničar
14.04.2019 10:00 Dinamo 1945 4 : 0 Hajduk 1912
14.04.2019 10:00 Omladinac 4 : 1 Borac (NS)
14.04.2019 10:00 RFK N.S. 1921 1 : 1 Vojvodina
14.04.2019 11:00 Prva Iskra 2 : 4 Polet
14.04.2019 15:30 Voždovac 2 : 1 Sloboda
14.04.2019 13:30 Partizan 4 : 0 Real Niš
14.04.2019 15:00 Zemun 1 : 1 Vojvodina
14.04.2019 12:00 Radnički (S) 1 : 0 OFK Bačka (BP)
14.04.2019 11:30 Proleter 2006 1 : 0 Bečkerek 023
14.04.2019 11:30 Spartak 3 : 0 Železničar
14.04.2019 12:00 Dinamo 1945 3 : 0 Hajduk 1912
14.04.2019 12:00 RFK N.S. 1921 4 : 1 Vojvodina
14.04.2019 16:00 Omladinac 2014 4 : 0 Jadar 07
14.04.2019 13:00 Vodojaža 10 : 0 Partizan 1945
14.04.2019 10:00 Jasenica 2017 3 : 4 Sloga 33
14.04.2019 10:00 Cement 2 : 6 Proleter (NS)
14.04.2019 10:00 Slavija 2 : 4 Prof. Bolesnikov
14.04.2019 13:00 Omladinac 2 : 1 Podrinje
14.04.2019 10:00 Dunav 1 : 9 Radnički (NP)
14.04.2019 10:00 ČSK Pivara 0 : 3 OFK Vrbas
14.04.2019 12:00 Borac (Š) 3 : 6 Tekstilac
14.04.2019 10:00 Bečej 1918 2 : 5 Mladost APA
14.04.2019 10:00 Radnički 1905 2 : 6 Bačka 1901
14.04.2019 11:00 Polet 2 : 0 Budućnost
14.04.2019 10:00 Duboko 8 : 3 Urovci
14.04.2019 09:00 Radnički (NB) MK 0 : 0 Brodarac MK
14.04.2019 14:30 Sinđelić MK 0 : 3 Lokomotiva MK
14.04.2019 14:30 Studentski Grad MK 6 : 1 O11 MK
14.04.2019 09:30 Proleter 2006 0 : 1 Bečkerek 023
14.04.2019 11:00 Borac (S) 1 : 13 Coerver junior FA
14.04.2019 10:00 OFK Vršac 2 : 1 Mladost (L)
14.04.2019 10:00 Kikinda 1909 2 : 2 Dinamo 1945
14.04.2019 10:00 Jedinstvo (SP) 0 : 12 Vojvodina
14.04.2019 17:00 Petar Puača 1 : 4 Petrika
14.04.2019 10:00 Inđija 0 : 1 RFK N.S. 1921
14.04.2019 10:00 Radnički (NP) 0 : 5 Prof. Bolesnikov
14.04.2019 14:30 Čantavir 2 : 4 Bajša
14.04.2019 09:30 Spartak 8 : 1 Radnički 1905
14.04.2019 10:00 Đurđin 1 : 2 Preporod
14.04.2019 10:00 Bačka 1901 0 : 3 Tavankut
14.04.2019 10:00 Mladost APA 1 : 1 Radnički (S)
14.04.2019 10:00 Bečej 1918 1 : 2 CFK
14.04.2019 10:00 TSC 6 : 2 Njerš Ištvan
14.04.2019 10:00 Arena Su 4 : 0 OFK Bačka
14.04.2019 10:00 Crvenka 1 : 1 Spartak
14.04.2019 10:00 Partizan 4 : 2 Posavina
14.04.2019 10:00 OLE 3 : 4 Studentski Grad
14.04.2019 12:00 IMT 3 : 3 Radnički
14.04.2019 13:00 DIF 1 : 8 Radnički NB
14.04.2019 08:30 Sinđelić 2 : 1 BSK 1925
14.04.2019 Tisa 1 : 4 Bačka
14.04.2019 11:00 Napredak (P) 3 : 0 Rudar 2001
14.04.2019 11:00 Homoljac 3 : 0 VGSK
14.04.2019 11:00 Železničar 9 : 0 Obilić
14.04.2019 14:30 Mačva 1 : 5 Požarevac
14.04.2019 10:00 Plana 2 : 2 Karađordje
14.04.2019 14:00 Šabac : Sloga 036
14.04.2019 15:00 AFK 1 : 1 Vinogradar
14.04.2019 11:30 Arena SU 3 : 5 TSC
14.04.2019 12:00 Sinđelić 0 : 3 IMT
14.04.2019 17:00 Pazar Juniors B 1 : 3 Rudar
14.04.2019 10:00 Kolubara 1 13 : 0 Borac
14.04.2019 10:00 Železničar 3 : 1 Sloboda 1
14.04.2019 08:30 Napredak 4 : 0 Mladost (C)
14.04.2019 09:15 Omladinac 4 : 1 Sloboda 2
14.04.2019 08:30 Akademija fudbala 1 : 2 Kalimero
14.04.2019 10:45 Kolubara 1 4 : 0 Omladinac
14.04.2019 11:30 Real 2 5 : 1 Real 1
14.04.2019 10:45 Akademija fudbala 1 1 : 0 Kalimero
14.04.2019 11:30 Akademija fudbala 2 0 : 4 Sloboda
14.04.2019 12:15 ŽFK Borac 0 : 9 Kolubara 2

Košarka

14.04.2019 19:00 Crvena zvezda MTS 107 : 69 Budućnost VOLI 2:0
14.04.2019 17:00 Rtanj 69 : 94 Konstantin
14.04.2019 18:00 Star 88 : 94 Mladost Veternik
14.04.2019 12:20 Žitko Basket 74 : 56 Astra
14.04.2019 15:30 LA Basket 71 : 103 Vizura
14.04.2019 16:25 Borča 2 75 : 70 Zvezdara
14.04.2019 20:20 BASK 69 : 84 Barajevo Bambi
14.04.2019 18:00 021 60 : 68 Crvena zvezda Kombank

Odbojka

14.04.2019 15:00 Gračanica 0 : 3 Putevi
14.04.2019 19:30 Partizan 3 : 0 Ribnica 2
14.04.2019 15:00 Sloven 3 : 0