XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 94 utakmica za dan
Nedelja, 16 Decembar 2018

Fudbal

16.12.2018 16:00 Vojvodina 0 : 0 Proleter
16.12.2018 19:30 Čukarički 1 : 2 Crvena zvezda
16.12.2018 13:00 Spartak ŽK 3 : 2 Voždovac
16.12.2018 14:30 Brighton 1 : 2 Chelsea
16.12.2018 17:00 Liverpool 3 : 1 Manchester United
16.12.2018 14:30 Southampton 3 : 2 Arsenal
16.12.2018 18:30 Huesca 2 : 2 Villarreal
16.12.2018 20:45 Levante 0 : 5 Barcelona
16.12.2018 16:15 Espanyol 1 : 3 Real Betis
16.12.2018 12:00 Sevilla 2 : 0 Girona
16.12.2018 15:30 RB Leipzig 4 : 1 Mainz 05
16.12.2018 18:00 Eintracht 2 : 1 Bayer Leverkusen
16.12.2018 18:00 Cagliari 0 : 1 Napoli
16.12.2018 15:00 Fiorentina 3 : 1 Empoli
16.12.2018 15:00 Frosinone 0 : 2 Sassuolo
16.12.2018 20:30 Roma 3 : 2 Genoa
16.12.2018 15:00 Sampdoria 2 : 0 Parma
16.12.2018 12:30 SPAL 0 : 0 Chievo
16.12.2018 21:00 Olympique Lyonnais 3 : 0 Monaco
16.12.2018 17:00 Nice 1 : 1 Saint-Étienne
16.12.2018 15:00 Nîmes 2 : 3 Lille

Košarka

16.12.2018 17:00 Petrol Olimpija 70 : 69 Krka
16.12.2018 19:00 Cibona 83 : 77 Budućnost VOLI
16.12.2018 18:00 Vršac 90 : 82 Zlatibor
16.12.2018 18:00 Pirot 88 : 82 Proleter Naftagas
16.12.2018 12:15 Omladinac 74 : 63 Topola
16.12.2018 18:00 Sokobanja 88 : 84 OKK Junior
16.12.2018 16:30 Radnički 1950 99 : 85 Paraćin
16.12.2018 15:30 Mix 64 : 61 Student 014
16.12.2018 19:00 Ub 20 : 0 Rađevac
16.12.2018 18:00 Loznica 66 : 50 M015
16.12.2018 12:30 Veba Basket 99 : 68 LA Basket
16.12.2018 15:00 Sava 67 : 71 Umka Džez
16.12.2018 16:20 Borča 2 86 : 99 Žarkovo 2
16.12.2018 16:45 Barajevo Bambi 50 : 95 Mladenovac
16.12.2018 12:30 Veba Basket 99 : 68 LA Basket
16.12.2018 16:20 Borča 2 86 : 99 Žarkovo 2
16.12.2018 17:00 Celje 82 : 86 Budućnost
16.12.2018 17:00 Jedinstvo 30 : 79 Topolčanka
16.12.2018 12:30 Železničar 107 : 50 Zvečan

Odbojka

16.12.2018 19:00 Mladost 1 : 3 Užice
16.12.2018 16:00 Borac (Par) 2 : 3 Klek Srbijašume
16.12.2018 18:00 Dubočica 3 : 0 Bavanište
16.12.2018 13:00 Putevi 3 : 0 Gračanica
16.12.2018 20:00 Vest 2 : 3 Sloven
16.12.2018 19:00 Železničar 3 : 1 Ub
16.12.2018 18:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 TENT
16.12.2018 17:00 Spartak (Lj) 1 : 3 Srem
16.12.2018 19:00 Borac (Ča) 3 : 0 Leskovac-98
16.12.2018 18:00 Ruma 0 : 3 Radnički (Bg)
16.12.2018 17:00 Panda 3 : 1 Zaječar
16.12.2018 18:00 Tehničar 1 : 3 Novi Pazar
16.12.2018 15:00 Kosovska Mitrovica 0 : 3 Sloboda S
16.12.2018 16:00 Sloga 031 3 : 2 Tutin
16.12.2018 13:00 Stopanja 3 : 0 Leposavić
16.12.2018 14:00 Tara 3 : 2 Bambi volej
16.12.2018 18:00 Partizan 2 3 : 1 Šumadija
16.12.2018 13:00 Pionir 0 : 3 Fenix Čukarički
16.12.2018 15:00 Vizurine Ajkulice 0 : 3 Mladenovac
16.12.2018 18:00 Radnički 1977 3 : 0 Jasenica (SP)
16.12.2018 14:45 Lucky Star 2 : 3 Partizan
16.12.2018 12:45 Železničar 0 : 3 Crvena zvezda
16.12.2018 10:45 AS Batajnica 3 : 0 Lazarevac
16.12.2018 12:45 Radnicki 3 : 1 Lucky Star
16.12.2018 09:00 Kralj 3 : 1 Roda
16.12.2018 10:45 Beograd 3 : 1 Crvena zvezda
16.12.2018 09:00 Blok Aut 1 : 3 Partizan

Rukomet

16.12.2018 20:15 Nexe 26 : 23 Metalurg
16.12.2018 15:00 Metalac 21 : 21 Bane
16.12.2018 19:00 Goč Merkur 30 : 32 Prva Petoletka
16.12.2018 16:30 Šamot 65 2 32 : 33 Trepča
16.12.2018 18:30 Paraćin 22 : 35 Radnički
16.12.2018 19:00 Aleksinac 33 : 26 Rtanj
16.12.2018 16:00 Radan 24 : 22 Železničar 1949 - 2
16.12.2018 20:00 Celje Piv. Laško 32 : 28 Tatran Prešov
16.12.2018 18:00 PPD Zagreb 35 : 25 Vojvodina
16.12.2018 17:00 Rtanj 23 : 24 Žitorađa

Vaterpolo

16.12.2018 19:00 Vojvodina 9 : 10 Solaris

Futsal

16.12.2018 16:30 Akademac 0 : 2 Leskovac
16.12.2018 18:30 Timok 2013 4 : 4 Radnički 2010
16.12.2018 18:30 Put-inženjering 7 : 5 Bele crkve
16.12.2018 20:00 Gvozdeni puk 1 : 2 Niš 92
16.12.2018 19:00 Radnik 4 : 4 Rosulja

FFA

16.12.2018 09:45 Young Boys 0 : 6 Loznica A
16.12.2018 11:10 Rađevac 6 : 1 Sloga
16.12.2018 12:30 Miša 1 : 3 Budućnost
16.12.2018 11:55 Sloga 1 : 1 Young Boys
16.12.2018 13:40 Drina B 1 : 0 Respekt
16.12.2018 10:30 Sloga 2 : 1 Loznica
16.12.2018 09:10 Radnički Stobeks 3 : 0 Loznica
16.12.2018 15:25 Drina A 3 : 2 Budućnost
16.12.2018 14:15 Podrinje 0 : 6 Drina A
16.12.2018 13:05 Podrinje 2 : 0 Young Boys
16.12.2018 14:50 Miša 2 : 6 Drina B
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.