XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 217 utakmica za dan
Nedelja, 16 Novembar 2008

Fudbal

16.11.2008 Rad 3 : 0 Čukarički Stankom
16.11.2008 Mladost (L) 1 : 0 Sevojno
16.11.2008 Srem 0 : 0 Mladost (A)
16.11.2008 Dinamo 0 : 0 Kolubara
16.11.2008 Jedinstvo 3 : 1 Sloboda (Č)
16.11.2008 Sloga (K) 3 : 0 Mačva
16.11.2008 Car Konstantin 0 : 0 Jedinstvo
16.11.2008 Vlasina 1 : 2 Dubočica
16.11.2008 Spartak (D) 1 : 1 Vršac
16.11.2008 Palić 2 : 1 Senta
16.11.2008 Srem 1 : 1 Beograd
16.11.2008 Palilulac 0 : 0 Dorćol
16.11.2008 Sopot 3 : 2 Radnički (NB)
16.11.2008 Lisović 1 : 1 Železničar (BV)
16.11.2008 PKB 0 : 0 Mladenovac
16.11.2008 Teleoptik 3 : 0 Radnički (O)
16.11.2008 Bane 0 : 1 Šumadija (A)
16.11.2008 Erdoglija 0 : 0 Jedinstvo Putevi
16.11.2008 Orlovac 2 : 1 Gruža
16.11.2008 Sloga (S) 5 : 0 Crnokosa
16.11.2008 Sloga (BB) 0 : 0 Šumadija 1903
16.11.2008 Krušik 2 : 0 Radnički (KO)
16.11.2008 Zvižd 7 : 0 Radnički (V)
16.11.2008 Ribnica 2 : 0 Sloga (LŠ)
16.11.2008 Omladinac (Š) 0 : 1 Morava (VP)
16.11.2008 Obilić (Ž) 2 : 0 Homoljac
16.11.2008 Jadar (GD) 3 : 1 Vrbovac
16.11.2008 Vučje 0 : 1 Rudar Alpos
16.11.2008 BSK Bujanovac 4 : 0 Sloga (LI)
16.11.2008 Radan 2 : 2 Pukovac
16.11.2008 Borac 3 : 1 Kablovi
16.11.2008 Sloga (Ć) 1 : 0 Poreč
16.11.2008 Pepeljevac 1 : 0 Trgovački
16.11.2008 Polet (N) 3 : 1 Obilić
16.11.2008 Dolina 1 : 0 Radnik
16.11.2008 Donji Srem 2 : 0 Budućnost (M)
16.11.2008 Ljukovo 3 : 1 Jugović
16.11.2008 Borac 0 : 1 Veternik
16.11.2008 Radnički (I) 4 : 0 Stanišić
16.11.2008 Posavac Tišma 3 : 1 Milutinac
16.11.2008 Borac (O) 2 : 2 Obilić
16.11.2008 Slavija 0 : 0 Kovačevac
16.11.2008 Budućnost (D) 0 : 1 Grafičar
16.11.2008 Resnik 1 : 1 Crvena zvezda (MML)
16.11.2008 Popovići 1 : 2 Braća Vuković
16.11.2008 Jedinstvo 2 : 1 Radnički (K)
16.11.2008 Rudar 1 : 1 Mladost (O)
16.11.2008 Jošanica 2 : 0 Budućnost (K)
16.11.2008 Borac 2 : 0 Ibar (MB)
16.11.2008 Ovčar 0 : 3 Jedinstvo (GG)
16.11.2008 Mladost (P) 3 : 2 Napredak (K)
16.11.2008 Miokovci 0 : 4 Rudar
16.11.2008 Autoprevoz 2 : 1 Napredak (S)
16.11.2008 Dragačevo 3 : 0 Velereč 94
16.11.2008 Prilike 0 : 3 Omladinac (Z)
16.11.2008 Jedinstvo (P) 3 : 4 Polet (T)
16.11.2008 Zlatibor (Č) 2 : 3 Omladinac (Z)
16.11.2008 Jedinstvo (K) 2 : 1 Zlatibor voda (G)
16.11.2008 Budućnost (A) 5 : 0 Sečica
16.11.2008 Polet (R) 3 : 0 Železničar (P)
16.11.2008 GP Zlatibor 3 : 0 Jasen
16.11.2008 Savinac 3 : 0 Luna Avijatičar
16.11.2008 Polimlje 0 : 2 Zlatar
16.11.2008 Napredak (GD) 1 : 3 Arilje
16.11.2008 Košutnjak 3 : 1 Jadran
16.11.2008 Sušica 3 : 1 Budućnost
16.11.2008 Jedinstvo 4 : 1 Cerovac
16.11.2008 Šumadija 0 : 4 Kolonija
16.11.2008 Sloga (L) 1 : 2 Dobrača
16.11.2008 Sloga (D) 3 : 3 Arsenal
16.11.2008 Šumadinac 1 : 3 Partizan (C)
16.11.2008 Partizan (BB) 6 : 1 Beli Orlovi
16.11.2008 Šumadinac (N) 0 : 0 Lokomotiva
16.11.2008 Šumadinac (B) 2 : 0 Borac (P)
16.11.2008 Banja 2 : 1 Marjan
16.11.2008 Jedinstvo 3 : 0 Iskra
16.11.2008 Vrujci 1 : 1 Ribnikar
16.11.2008 Osečina 5 : 0 ZSK
16.11.2008 Tvrdojevac 4 : 3 Radnik
16.11.2008 Brežđe 1 : 0 Rajac
16.11.2008 Tešnjar 2 : 2 Sovljak
16.11.2008 Sloga (D) 1 : 3 Sloga (K)
16.11.2008 Borac (Ž) 3 : 1 Zadrugar (O)
16.11.2008 Bata Bulić 5 : 2 Zadrugar (T)
16.11.2008 Beli Orao 3 : 1 Polet
16.11.2008 Sloga (B) 2 : 1 Vihor
16.11.2008 Dunavac 1 : 0 Petar Dobrnjac
16.11.2008 Napredak 0 : 3 Borac (VL)
16.11.2008 Crni Vrh 4 : 6 Šapine
16.11.2008 Radnički (T) 2 : 0 Palilulac
16.11.2008 Morava (K) 0 : 3 Vrtište
16.11.2008 Čegar 1 : 1 Proleter (M)
16.11.2008 Budućnost (P) 1 : 6 Delijski Vis
16.11.2008 Mramor 1 : 2 Brzi Brod
16.11.2008 Vulkan 1 : 3 Jastrebac Proleter
16.11.2008 Sloboda (GV) 1 : 2 Aluminjum
16.11.2008 Omladinac (GK) 3 : 2 Moravac
16.11.2008 Zlot 2 : 1 Brodoremont
16.11.2008 Radnički 2 : 2 Krivelj
16.11.2008 Ključ 2 : 2 Slatina (B)
16.11.2008 Slatina (N) 2 : 2 Majdanpek
16.11.2008 Nemetali 2 : 0 Miloševo
16.11.2008 Mala Vrbica 2 : 1 Sloga
16.11.2008 AFK 3 : 0 Krivaja
16.11.2008 Čantavir 2 : 0 Njegoš
16.11.2008 Čoka 2 : 2 Eđšeg
16.11.2008 Bajša 0 : 0 Tavankut
16.11.2008 Proleter 6 : 0 Potisje
16.11.2008 Bačka (P) 2 : 0 Vinogradar
16.11.2008 Tisa 7 : 0 Bačka (M)
16.11.2008 Jugoslavija 1 : 0 Mladost
16.11.2008 Borac (S) 4 : 3 Polet
16.11.2008 Vulturul 1 : 1 Borac (VS)
16.11.2008 Dolovo 2 : 1 Radnički (B)
16.11.2008 Crvena zvezda 1 : 0 Tempo
16.11.2008 Proleter 5 : 0 Budućnost
16.11.2008 Kabel 3 : 0 Mladost (NS)
16.11.2008 Mladost (BP) 4 : 0 Budućnost (SS)
16.11.2008 Slavija (NS) 1 : 1 Borac (Š)
16.11.2008 Petrovaradin 1 : 0 OFK Futog
16.11.2008 Omladinac (S) 2 : 0 Obilić (Z)
16.11.2008 Sremac 1 : 2 Index
16.11.2008 Borac (A) 1 : 0 Napredak (G)
16.11.2008 Šumadija (Š) 1 : 3 Polet (R)
16.11.2008 Vrnjci 3 : 0 Lazac
16.11.2008 Mladost (V) 1 : 2 Žiča
16.11.2008 Ribnica (J) 3 : 1 Tavnik
16.11.2008 Gruža 0 : 1 Mlada krila
16.11.2008 Partizan 0 : 2 Grdica
16.11.2008 Jedinstvo (K) 1 : 0 Rudar
16.11.2008 Krilaš 3 : 0 Mladost (S)
16.11.2008 Napredak (TR) 0 : 0 Radnički (K)
16.11.2008 Dragoš 3 : 0 Pomoravlje
16.11.2008 Pobeda (SK) 0 : 2 Carevac
16.11.2008 Napredak (N) 2 : 0 Žitkovica
16.11.2008 Bambi 0 : 2 Makce
16.11.2008 Desine 3 : 0 Jedinstvo (D)
16.11.2008 Sloga (Ć) 2 : 1 RSK
16.11.2008 Stolice 6 : 1 Sloga (S)
16.11.2008 Prva iskra 0 : 0 Borac(K)
16.11.2008 Milan Orlić 0 : 4 Luk
16.11.2008 Cer 0 : 0 Gučevo
16.11.2008 Mladost (B) 2 : 4 Radjevac
16.11.2008 Sloga (DT) 2 : 4 Stevan Nešticki
16.11.2008 Radnički (KS) 3 : 2 Rujnik
16.11.2008 Dobrica 3 : 0 Ratar
16.11.2008 Sloga 5 : 1 Potporanj
16.11.2008 Karaš 1 : 1 Bratstvo Unirea
16.11.2008 Borac 0 : 3 Vršac United
16.11.2008 Partizan 2 : 1 Banat
16.11.2008 Mladost 4 : 1 Vinogradar
16.11.2008 Hajduk 3 : 1 Hajdučica
16.11.2008 Vitorul 2 : 0 Dunav
16.11.2008 Jedinstvo 6 : 2 Glogonj
16.11.2008 Slavija 3 : 1 Proleter
16.11.2008 Mladost 1 : 0 Plavi Dunav
16.11.2008 Jedinstvo Stević 0 : 0 Borac (S)
16.11.2008 Vojvodina 3 : 0 Omladinac (D)
16.11.2008 Unirea 4 : 1 Železničar
16.11.2008 Pobeda 1 : 8 Kolonija
16.11.2008 Omladinac (O) 3 : 0 BSK Bavanište
16.11.2008 Kralj Petar I 2 : 3 Musina reka
16.11.2008 Olimpik 2 : 0 Progorelica
16.11.2008 Zgodačica 3 : 4 Jedinstvo (D)
16.11.2008 Omladinac (D) 1 : 1 Čibukovac
16.11.2008 Spartak 1 : 4 Kolibri
16.11.2008 Jerina 0 : 8 Mašinac PZP
16.11.2008 Napredak 0 : 2 Rad
16.11.2008 Partizan 2 : 0 Radnički (N)
16.11.2008 Čukarički Stankom 3 : 0 Sloboda (U)
16.11.2008 Radnički (NB) 2 : 1 Voždovac
16.11.2008 Vojvodina 1 : 1 OFK Beograd
16.11.2008 Borac 5 : 1 BSK Borča
16.11.2008 Napredak 2 : 0 Rad
16.11.2008 Partizan 5 : 1 Radnički (N)
16.11.2008 Radnički (K) 0 : 0 Borac (Č)
16.11.2008 Zemun 2 : 0 Crvena zvezda
16.11.2008 Vojvodina 1 : 0 OFK Beograd
16.11.2008 SFS Borac 1 : 2 Radnički (O)
16.11.2008 Sloboda (U) 0 : 1 Čukarički Stankom
16.11.2008 Sloga (K) 1 : 2 Teleoptik
16.11.2008 Partizan 11 : 0 Mladi radnik
16.11.2008 Smederevo 3 : 0 Borac (Č)
16.11.2008 Zemun 2 : 2 Morava (VP)
16.11.2008 OFK Beograd 3 : 1 Radnički (P)
16.11.2008 Crvena zvezda 6 : 0 Radnički (O)
16.11.2008 Timok 0 : 1 Radnički (K)
16.11.2008 Radnički (N) 3 : 1 Banat

Košarka

16.11.2008 Cibona 99 : 75 Vojvodina Srbijagas
16.11.2008 Partizan 80 : 81 Crvena Zvezda
16.11.2008 Maraton 76 : 101 Proleter Naftagas
16.11.2008 Crnokosa 80 : 91 FMP 2
16.11.2008 Sloboda 96 : 87 Beovuk 72
16.11.2008 Radnički 78 : 82 OKK Beograd
16.11.2008 Radivoj Korać 62 : 72 Crvena Zvezda
16.11.2008 Pro Tent 72 : 57 Bor
16.11.2008 Play Off 87 : 62 Gradac
16.11.2008 Vojvodina 2 Voda Jazak 53 : 64 Stara Pazova
16.11.2008 Korg 011 60 : 64 Šabac

Odbojka

16.11.2008 Ribnica 2 : 3 NIS Vojvodina
16.11.2008 Železničar 3 : 0 Spartak (S)
16.11.2008 Dinamo Azotara 3 : 0 Klek-Banat
16.11.2008 Jedinstvo 1 : 3 Crvena Zvezda
16.11.2008 Šumadija Aqua Viva 1 : 3 Vojvodina NIS
16.11.2008 Radnički 2 3 : 1 Sloga
16.11.2008 Čačak 1 : 3 Leposavić
16.11.2008 Ekonomac 2 : 3 Mali Zvornik
16.11.2008 Gimnazijalac 0 : 3 Putevi Trendteks

Rukomet

16.11.2008 BSK Heba 24 : 30 Napredak
16.11.2008 Vrbas 21 : 27 Dinamo
16.11.2008 Čačak 34 : 19 Napredak
16.11.2008 Naisa 35 : 25 Crvena Zvezda
16.11.2008 Vrnjačka Banja 27 : 23 Zaječar
16.11.2008 Max Sport 33 : 31 Radnički

Futsal

16.11.2008 Koska 10 : 3 Rušče
16.11.2008 Telep 3 : 2 Hajduk
16.11.2008 Kraljevićevo 5 : 8 Petrovgrad 2004
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.