XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 162 utakmica za dan
Subota, 1 Novembar 2008

Fudbal

01.11.2008 Vojvodina 2 : 0 Banat
01.11.2008 Crvena Zvezda 2 : 0 Rad
01.11.2008 Javor Habitfarm 2 : 2 Borac
01.11.2008 Čukarički Stankom 0 : 1 OFK Beograd
01.11.2008 Jagodina 1 : 0 Napredak
01.11.2008 Hajduk 1 : 1 Partizan
01.11.2008 Bežanija 1 : 0 Mladost (A)
01.11.2008 Novi Pazar 2 : 1 Hajduk
01.11.2008 Indjija 0 : 0 Smederevo
01.11.2008 Novi Sad 1 : 0 Spartak Z.V.
01.11.2008 ČSK Pivara 0 : 3 BSK Borča
01.11.2008 FAP 1 : 0 Železničar
01.11.2008 Radnički (K) 2 : 0 Inon
01.11.2008 Sloboda (U) 2 : 1 Sloga (P)
01.11.2008 Metalac (K) 1 : 0 Radnički Stobeks
01.11.2008 Vujić voda 0 : 0 Mačva
01.11.2008 Loznica 0 : 1 Sloga (K)
01.11.2008 Balkanski 3 : 4 Radnik Rosa
01.11.2008 Radnički (N) 6 : 0 Jedinstvo
01.11.2008 Kopaonik 0 : 0 Župa
01.11.2008 Svrljig 0 : 0 Dubočica
01.11.2008 Sloven 1 : 3 Mladost (BJ)
01.11.2008 Metalac AV 3 : 0 Radnički (S)
01.11.2008 Big Bul 1 : 2 Vršac
01.11.2008 Bačka (BP) 2 : 2 Senta
01.11.2008 Tekstilac Ites 2 : 0 Kikinda
01.11.2008 Sloga (T) 1 : 1 Radnički (NP)
01.11.2008 Sopot 0 : 0 Sindjelić
01.11.2008 Zemun 2 : 0 Mladenovac
01.11.2008 BASK 1 : 2 Radnički (O)
01.11.2008 Omladinac (NS) 3 : 0 Vodojaža
01.11.2008 Takovo 0 : 1 Šumadija (A)
01.11.2008 Pobeda 2 : 0 Jedinstvo Putevi
01.11.2008 Partizan (KM) 1 : 0 Crnokosa
01.11.2008 Selevac 1 : 1 Radnički (KO)
01.11.2008 Jadar (S) 1 : 0 Radnički (V)
01.11.2008 Crvena zvezda (S) 4 : 0 Beloševac
01.11.2008 Jedinstvo 3 : 0 OFK Niš
01.11.2008 Morava (VH) 1 : 2 Sloga (LI)
01.11.2008 Žitorađa 2 : 1 Mladost (L)
01.11.2008 Sloga (LE) 5 : 2 Mladost (M)
01.11.2008 Pusta Reka 2 : 1 Pukovac
01.11.2008 Napredak 1 : 0 Radan
01.11.2008 SFS Borac 3 : 0 Temnić Lipa
01.11.2008 Prva petoletka 4 : 1 Trajal
01.11.2008 Đerdap 4 : 1 Rudar (B)
01.11.2008 Ozren 0 : 0 Kablovi
01.11.2008 Bor 1 : 2 Radnički (S)
01.11.2008 Morava (Ć) 3 : 0 Trgovački
01.11.2008 Dinamo 2 : 1 Obilić
01.11.2008 Radnički (Z) 4 : 1 ŽAK
01.11.2008 Bačka Topola 2 : 0 Budućnost (A)
01.11.2008 Kozara 1 : 0 Sloboda
01.11.2008 Jedinstvo 0 : 2 Panonija
01.11.2008 Radnički (B) 3 : 0 BAK
01.11.2008 Crvena zvezda (VS) 2 : 1 Radnik
01.11.2008 Bačka 1901 4 : 2 Dolina
01.11.2008 Budućnost (M) 1 : 2 Jugović
01.11.2008 Cement 0 : 0 Mladost (T)
01.11.2008 1. Maj Agroruma 1 : 3 Stanišić
01.11.2008 Crvena Zvezda (NS) 2 : 1 Hajduk
01.11.2008 Polet 2 : 2 Radnički (SM)
01.11.2008 Obilić 0 : 3 Milutinac
01.11.2008 IMT 0 : 2 Lokomotiva
01.11.2008 Žarkovo 1 : 0 Crvena zvezda (MML)
01.11.2008 Poštar 1 : 1 Lasta
01.11.2008 Kraljevo Hajduk 2 : 1 Mladost (O)
01.11.2008 Karađorđe 1 : 1 Magnohrom
01.11.2008 Slatina 1 : 0 Velereč 94
01.11.2008 Autoprevoz 1 : 1 Omladinac (Z)
01.11.2008 Jasen 2 : 2 Perućac
01.11.2008 Železničar (P) 2 : 3 Jedinstvo (K)
01.11.2008 Jadran 1 : 1 Cerovac
01.11.2008 Slavija 9 : 0 Dobrača
01.11.2008 Karađorđe (R) 2 : 1 Borac (LJ)
01.11.2008 Badnjevac 7 : 2 Marjan
01.11.2008 Mladost 5 : 3 Rajac
01.11.2008 OFK Jabučje 0 : 0 Sovljak
01.11.2008 Brestovac 3 : 2 Rajac
01.11.2008 Rudna Glava 0 : 2 Slatina (B)
01.11.2008 Jadran 2 : 4 Tisa
01.11.2008 Mladost 4 : 1 Sloga
01.11.2008 Jedinstvo 2 : 3 Partizan
01.11.2008 Radnički (K) 3 : 3 Tempo
01.11.2008 Mladost (NS) 3 : 0 Budućnost (SS)
01.11.2008 Tvrdjava 2 : 2 Borac (Š)
01.11.2008 Šajkaš 0 : 1 Obilić (Z)
01.11.2008 Bečej Old gold 2 : 1 Index
01.11.2008 Goč 6 : 0 Mlada krila
01.11.2008 Polet (SD) 4 : 1 Dragoš
01.11.2008 Žitkovica 0 : 1 Carevac
01.11.2008 Crnča 2 : 1 Borac(K)
01.11.2008 TE Gučevo 1 : 0 Radjevac
01.11.2008 Omladinac 2 : 0 Mladost (DK)
01.11.2008 BSK 3 : 0 Morava (P)
01.11.2008 Mlava 6 : 2 Proleter
01.11.2008 Šabac 8 : 0 Kolibri
01.11.2008 Spartak 2 : 0 Sušica
01.11.2008 Sloga 0 : 0 LASK Vaga
01.11.2008 Požarevac 0 : 5 Napredak
01.11.2008 Gradac 0 : 12 Mašinac PZP
01.11.2008 Lemind Lavice 1 : 0 Jerina
01.11.2008 Kalemegdan 4 : 1 ŽFK Fruškogorac
01.11.2008 BSK Borča 2 : 3 Voždovac
01.11.2008 Radnički (NB) 0 : 3 Zemun
01.11.2008 Rad 4 : 0 Borac (Č)

Košarka

01.11.2008 Krka 81 : 70 Vojvodina Srbijagas
01.11.2008 Cibona 86 : 63 Crvena Zvezda
01.11.2008 Partizan 85 : 71 Budućnost m:tel
01.11.2008 Hemofarm Štada 87 : 81 Zadar
01.11.2008 Radnički 034 Group 83 : 77 Vizura
01.11.2008 Tamiš Petrohemija 80 : 73 Sloga
01.11.2008 Zdravlje Actavis 85 : 70 Radnički Invest Inž.
01.11.2008 Novi Sad 62 : 64 Lions
01.11.2008 Mašinac 67 : 84 Napredak Rubin
01.11.2008 Metalac 93 : 79 Ergonom
01.11.2008 Superfund 80 : 77 Proleter Naftagas
01.11.2008 Vojvodina 86 : 84 FMP 2
01.11.2008 Kikinda 91 : 81 OKK Beograd
01.11.2008 Radivoj Korać 55 : 67 Proleter
01.11.2008 Čelarevo 68 : 62 Loznica
01.11.2008 Student 59 : 55 Bor
01.11.2008 Pro Tent 65 : 71 Gradac
01.11.2008 Radnički 112 : 81 Tamiš

Odbojka

01.11.2008 Partizan 3 : 1 Smederevo
01.11.2008 Crvena Zvezda 3 : 0 Borac Petrohemija
01.11.2008 Spartak (LJ) 3 : 0 Bavanište
01.11.2008 GIK Banat 3 : 1 VGSK
01.11.2008 Pro Tent 3 : 1 Putevi
01.11.2008 Dinamo Azotara 1 : 3 Crvena Zvezda
01.11.2008 Tent 3 : 1 Radnički NIS Petrol
01.11.2008 Jedinstvo 0 : 3 Poštar 064
01.11.2008 Volley Star 2 : 3 Lazarevac
01.11.2008 Vizura 3 : 0 Novi Sad Pionir Petrol
01.11.2008 Takovo Zvezda Helios 1 : 3 Vojvodina NIS
01.11.2008 Jedinstvo 3 : 2 Radnički
01.11.2008 Šumadija Aqua Viva 0 : 3 Zrenjanin 023
01.11.2008 Sloga 3 : 0 Kraguj 2
01.11.2008 Kraguj 3 : 0 Jagodina 2
01.11.2008 Paraćin 3 : 0 ŽOK Buljane
01.11.2008 Mali Zvornik 2 : 3 Leposavić
01.11.2008 Prijepolje 3 : 1 Tutin Dalas

Rukomet

01.11.2008 Novi Pazar 27 : 25 Leskovac
01.11.2008 Mladost TSK 28 : 25 Napredak
01.11.2008 Vranje 35 : 24 Zlatar
01.11.2008 Jugopetrol Železničar 30 : 27 Smederevo
01.11.2008 Jagodina 31 : 37 Dinamo
01.11.2008 Bask 38 : 34 Rudar
01.11.2008 Vrbas 30 : 30 Crvena Zvezda
01.11.2008 RTB Bor 24 : 21 Napredak
01.11.2008 Medicinar 22 : 35 Zaječar
01.11.2008 Temerin 33 : 26 Metalac (GM)
01.11.2008 Jagodina 26 : 26 Kučevo
01.11.2008 Spartak 34 : 17 Cepelin

Vaterpolo

01.11.2008 Niš 9 : 4 Student
01.11.2008 TENT 16 : 8 Šabac

Futsal

01.11.2008 Koska 8 : 3 Leteći Holandjanin
01.11.2008 Liman 6 : 0 Niš 92
01.11.2008 Metalac Kolorado 2 : 5 SAS
01.11.2008 Tango 4 : 1 Hajduk
01.11.2008 Telep 1 : 3 Petrovgrad 2004
01.11.2008 Slodes 10 : 3 Kraljevićevo
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.