XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 216 utakmica za dan
Nedelja, 9 Novembar 2008

Fudbal

09.11.2008 Banat 0 : 2 Partizan
09.11.2008 Hajduk 2 : 1 Dinamo
09.11.2008 Kolubara 2 : 1 Novi Pazar
09.11.2008 Sevojno 1 : 1 Bežanija
09.11.2008 Sloga (K) 1 : 0 Jedinstvo
09.11.2008 Mačva 1 : 0 Loznica
09.11.2008 Radnički Stobeks 1 : 2 Vujić voda
09.11.2008 Železničar 0 : 1 Radnički (K)
09.11.2008 Radnički (P) 2 : 3 Vlasina
09.11.2008 Župa 0 : 3 Car Konstantin
09.11.2008 Jedinstvo 4 : 0 Kopaonik
09.11.2008 Radnik Rosa 1 : 1 Radnički (N)
09.11.2008 Proleter (NS) 0 : 0 Palić
09.11.2008 Senta 2 : 3 Spartak (D)
09.11.2008 Teleoptik 2 : 0 Srem
09.11.2008 Radnički (O) 1 : 0 PKB
09.11.2008 Šumadija 0 : 1 Zemun
09.11.2008 Sindjelić 0 : 0 Lisović
09.11.2008 Železničar (BV) 1 : 0 Sopot
09.11.2008 Radnički (NB) 1 : 0 Palilulac
09.11.2008 Polet (Lj) 1 : 1 Sloga (BB)
09.11.2008 Šumadija 1903 0 : 0 Sloga (S)
09.11.2008 Prijevor 3 : 1 Erdoglija
09.11.2008 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Bane
09.11.2008 Šumadija (A) 3 : 0 Pobeda
09.11.2008 Vodojaža 2 : 0 Takovo
09.11.2008 Homoljac 3 : 1 Omladinac (Š)
09.11.2008 Sloga (LŠ) 0 : 0 Zvižd
09.11.2008 Radnički (KO) 2 : 1 Jadar (S)
09.11.2008 Radan 2 : 0 Vučje
09.11.2008 Pukovac 0 : 0 Napredak
09.11.2008 Mladost (M) 0 : 0 Pusta Reka
09.11.2008 Budućnost 3 : 4 Sloga (LE)
09.11.2008 Mladost (L) 2 : 1 BSK Bujanovac
09.11.2008 Sloga (LI) 1 : 4 Žitorađa
09.11.2008 Zloćudovo 1 : 3 Jedinstvo
09.11.2008 Jastrebac (B) 1 : 1 Rudar Alpos
09.11.2008 Pepeljevac 2 : 1 SFS Borac
09.11.2008 Trgovački 2 : 0 Sloga (Ć)
09.11.2008 Poreč 4 : 4 Morava (Ć)
09.11.2008 Trajal 1 : 4 Đerdap
09.11.2008 Putevi 2 : 1 Prva petoletka
09.11.2008 Temnić Lipa 2 : 2 Dunav
09.11.2008 Dolina 0 : 0 Dinamo
09.11.2008 BAK 2 : 2 Crvena zvezda (VS)
09.11.2008 ŽAK 2 : 2 Polet (N)
09.11.2008 Hajduk 7 : 1 Polet
09.11.2008 Crvenka 0 : 2 Crvena Zvezda (NS)
09.11.2008 Veternik 2 : 0 1. Maj Agroruma
09.11.2008 Mladost (T) 1 : 0 Ljukovo
09.11.2008 Solunac 1 : 0 Budućnost (M)
09.11.2008 Milutinac 2 : 0 Turbina
09.11.2008 Lasta 1 : 0 Resnik
09.11.2008 Crvena zvezda (MML) 2 : 1 Poštar
09.11.2008 GSP Polet 0 : 0 Žarkovo
09.11.2008 Grafičar 2 : 2 IMT
09.11.2008 Kovačevac 2 : 2 Borac (O)
09.11.2008 Tutin 0 : 3 Karađorđe
09.11.2008 Radnik 3 : 0 Borac
09.11.2008 Budućnost (K) 1 : 2 Rudar
09.11.2008 Mladost (O) 1 : 2 Proleter Lasta
09.11.2008 Mataruge 3 : 2 Kraljevo Hajduk
09.11.2008 Morava (S) 1 : 0 Jedinstvo
09.11.2008 Radnički (K) 2 : 1 Braća Vuković
09.11.2008 Jedinstvo (GG) 7 : 3 Jedinstvo (P)
09.11.2008 Polet (T) 3 : 1 Prilike
09.11.2008 Omladinac (Z) 2 : 1 Dragačevo
09.11.2008 Velereč 94 0 : 2 Autoprevoz
09.11.2008 Napredak (S) 6 : 1 Slatina
09.11.2008 Jedinstvo (K) 3 : 0 Miokovci
09.11.2008 Rudar 5 : 0 Mladost (P)
09.11.2008 Napredak (K) 3 : 0 Ovčar
09.11.2008 Omladinac (Z) 3 : 2 Napredak (GD)
09.11.2008 Arilje 0 : 1 Polimlje
09.11.2008 Zlatar 4 : 0 Savinac
09.11.2008 Luna Avijatičar 0 : 3 GP Zlatibor
09.11.2008 Sečica 2 : 4 Perućac
09.11.2008 Šumadinac 4 : 0 Košutnjak
09.11.2008 Partizan (C) 3 : 0 Sloga (D)
09.11.2008 Srbija 0 : 3 Jedinstvo
09.11.2008 Cerovac 0 : 3 Sušica
09.11.2008 Budućnost 3 : 2 Jadran
09.11.2008 Partizan (D) 2 : 0 Banja
09.11.2008 Borac (P) 1 : 2 Badnjevac
09.11.2008 Sloga (B) 4 : 2 Šumadinac (N)
09.11.2008 Beli Orlovi 2 : 2 Karađorđe Mladost
09.11.2008 Iskra 3 : 2 Tešnjar
09.11.2008 Sovljak 4 : 1 Brežđe
09.11.2008 Rajac 1 : 1 OFK Jabučje
09.11.2008 Tulari 2 : 0 Tvrdojevac
09.11.2008 ZSK 1 : 0 Vrujci
09.11.2008 Ribnikar 4 : 2 Jedinstvo
09.11.2008 Sloga (K) 4 : 0 Crni Vrh
09.11.2008 Šapine 3 : 0 Napredak
09.11.2008 Borac (VL) 4 : 1 Dunavac
09.11.2008 Petar Dobrnjac 2 : 1 Sloga (B)
09.11.2008 Vihor 2 : 2 Beli Orao
09.11.2008 Polet 5 : 0 Bata Bulić
09.11.2008 Zadrugar (T) 0 : 2 Borac (Ž)
09.11.2008 Zadrugar (O) 2 : 1 Sloga (D)
09.11.2008 Moravac 1 : 0 Sloboda (GV)
09.11.2008 Aluminjum 3 : 2 Vulkan
09.11.2008 Jastrebac Proleter 2 : 3 Mramor
09.11.2008 Brzi Brod 3 : 0 Budućnost (P)
09.11.2008 Delijski Vis 1 : 2 Čegar
09.11.2008 Proleter (M) 1 : 0 Morava (K)
09.11.2008 Vrtište 0 : 1 Radnički (T)
09.11.2008 Sloga 2 : 1 Nemetali
09.11.2008 Miloševo 1 : 2 Slatina (N)
09.11.2008 Majdanpek 6 : 0 Ključ
09.11.2008 Slatina (B) 6 : 0 Radnički
09.11.2008 Rajac 1 : 3 Zlot
09.11.2008 Brodoremont 4 : 1 Brestovac
09.11.2008 Bačka (M) 5 : 0 Jadran
09.11.2008 Vinogradar 0 : 1 Proleter
09.11.2008 Tavankut 5 : 0 Čoka
09.11.2008 Eđšeg 0 : 2 Čantavir
09.11.2008 Tisa 1 : 0 Đurđin TB
09.11.2008 Proleter 2 : 0 Jugoslavija
09.11.2008 Budućnost 1 : 1 Crvena zvezda
09.11.2008 Tempo 5 : 1 Dolovo
09.11.2008 Radnički (B) 2 : 1 Radnički (K)
09.11.2008 Partizan 3 : 1 Vulturul
09.11.2008 Borac (VS) 2 : 1 Jedinstvo
09.11.2008 Sloga 1 : 1 Borac (S)
09.11.2008 Polet 1 : 1 Mladost
09.11.2008 Sremac 0 : 0 Kabel
09.11.2008 Index 0 : 2 Omladinac (S)
09.11.2008 OFK Futog 0 : 2 Slavija (NS)
09.11.2008 Borac (Š) 3 : 3 Mladost (BP)
09.11.2008 Budućnost (SS) 1 : 2 Tvrdjava
09.11.2008 Fruškogorac 4 : 1 Mladost (NS)
09.11.2008 Napredak (G) 5 : 0 Partizan
09.11.2008 Grdica 3 : 0 Gruža
09.11.2008 Mlada krila 2 : 3 Ribnica (J)
09.11.2008 Tavnik 1 : 2 Goč
09.11.2008 Morava (M) 2 : 1 Mladost (V)
09.11.2008 Lazac 0 : 2 Šumadija (Š)
09.11.2008 Polet (R) 1 : 2 Borac (A)
09.11.2008 Rudar 1 : 0 Dragoš
09.11.2008 Pomoravlje 3 : 1 Polet (SD)
09.11.2008 Trgovački 2 : 1 Napredak (TO)
09.11.2008 Vrelo 2 : 2 Napredak (TR)
09.11.2008 Radnički (K) 2 : 0 Krilaš
09.11.2008 Mlava (ML) 1 : 0 Jedinstvo (K)
09.11.2008 Carevac 6 : 0 Sloga (Ć)
09.11.2008 RSK 3 : 2 Vojvoda Milenko
09.11.2008 Mladost (B) 3 : 1 Polet (V)
09.11.2008 Borac (Z) 4 : 1 Desine
09.11.2008 Jedinstvo (D) 3 : 0 Bambi
09.11.2008 Makce 2 : 1 Napredak (N)
09.11.2008 Radjevac 4 : 0 Cer
09.11.2008 Gučevo 5 : 0 TE Gučevo
09.11.2008 Rudar (B) 2 : 0 Milan Orlić
09.11.2008 Borac(K) 3 : 2 Stolice
09.11.2008 Sloga (S) 1 : 5 Crnča
09.11.2008 Morava (Č) 2 : 0 Zadrugar
09.11.2008 Rujnik 4 : 3 Sloga (DT)
09.11.2008 Crvena zastava 1 : 2 Omladinac
09.11.2008 Vitorul 1 : 1 Dobrica
09.11.2008 Dunav 2 : 2 Hajduk
09.11.2008 Hajdučica 3 : 1 Mladost
09.11.2008 Vinogradar 1 : 1 Partizan
09.11.2008 Banat 3 : 0 Borac
09.11.2008 Vršac United 8 : 2 Karaš
09.11.2008 Bratstvo Unirea 2 : 0 Sloga
09.11.2008 Potporanj 2 : 0 Ratar
09.11.2008 BSK Bavanište 3 : 0 Pobeda
09.11.2008 Kolonija 4 : 2 Unirea
09.11.2008 Železničar 0 : 3 Vojvodina
09.11.2008 Omladinac (D) 1 : 4 Jedinstvo Stević
09.11.2008 Borac (S) 1 : 1 Mladost
09.11.2008 Plavi Dunav 1 : 5 Slavija
09.11.2008 Proleter 6 : 0 Jedinstvo
09.11.2008 Glogonj 3 : 2 Borac (P)
09.11.2008 Stara Čaršija 2 : 2 Zgodačica
09.11.2008 Jedinstvo (D) 3 : 0 Olimpik
09.11.2008 Progorelica 1 : 2 Kralj Petar I
09.11.2008 Musina reka 3 : 1 Kablar
09.11.2008 Banat 0 : 3 Borac
09.11.2008 BSK Borča 0 : 1 Crvena zvezda
09.11.2008 Zemun 2 : 2 Vojvodina
09.11.2008 OFK Beograd 5 : 0 Radnički (NB)
09.11.2008 Voždovac 0 : 1 Čukarički Stankom
09.11.2008 Sloboda (U) 1 : 3 Partizan
09.11.2008 Radnički (N) 1 : 0 Napredak
09.11.2008 Teleoptik 4 : 1 Sloboda (U)
09.11.2008 Čukarički Stankom 3 : 0 SFS Borac
09.11.2008 OFK Beograd 2 : 1 Zemun
09.11.2008 Crvena zvezda 4 : 2 Radnički (K)
09.11.2008 Borac (Č) 0 : 2 Partizan
09.11.2008 Radnički (N) 1 : 0 Napredak
09.11.2008 Napredak 4 : 1 Radnički (N)
09.11.2008 Radnički (K) 0 : 1 Crvena zvezda
09.11.2008 Morava (VP) 0 : 1 Smederevo
09.11.2008 Mladi radnik 0 : 4 Rad

Košarka

09.11.2008 Ergonom 77 : 84 Radnički 034 Group
09.11.2008 OKK Beograd 93 : 54 Sloboda
09.11.2008 Mladost 83 : 69 Crnokosa
09.11.2008 Vrbas 83 : 100 Superfund
09.11.2008 Loznica 68 : 76 Radivoj Korać
09.11.2008 Proleter 57 : 66 Crvena Zvezda
09.11.2008 Bor 104 : 80 Korg 011
09.11.2008 Tamiš 97 : 51 Play Off

Odbojka

09.11.2008 Klek-Banat 0 : 3 Poštar 064
09.11.2008 Kraguj 2 0 : 3 Profil
09.11.2008 ŽOK Buljane 0 : 3 Karadjordje
09.11.2008 Smeč 1 : 3 Paraćin
09.11.2008 Leposavić 0 : 3 Tutin Dalas

Rukomet

09.11.2008 Proleter Naftagas 19 : 19 Metaloplastika ZK
09.11.2008 Smederevo 29 : 32 Jagodina
09.11.2008 Metalac(V) 26 : 34 Max Sport
09.11.2008 Kučevo 25 : 24 Spartak
09.11.2008 Metalac (GM) 26 : 34 Jagodina

Futsal

09.11.2008 Niš 92 2 : 2 Metalac Kolorado
09.11.2008 Forum 5 : 2 Koska
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.