XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 153 utakmica za dan
Subota, 8 Novembar 2008

Fudbal

08.11.2008 Hajduk 1 : 0 Napredak
08.11.2008 Jagodina 2 : 0 OFK Beograd
08.11.2008 Čukarički Stankom 0 : 1 Borac
08.11.2008 Javor Habitfarm 1 : 0 Rad
08.11.2008 Crvena Zvezda 3 : 1 Vojvodina
08.11.2008 Metalac 0 : 2 BSK Borča
08.11.2008 Spartak Z.V. 1 : 0 ČSK Pivara
08.11.2008 Smederevo 2 : 0 Novi Sad
08.11.2008 Voždovac 1 : 1 Indjija
08.11.2008 Mladi radnik 1 : 0 Srem
08.11.2008 Mladost (A) 3 : 0 Mladost (L)
08.11.2008 Sloga (P) 2 : 1 Metalac (K)
08.11.2008 Inon 3 : 0 Sloboda (U)
08.11.2008 Budućnost (V) 1 : 0 FAP
08.11.2008 Sloga (PM) 1 : 2 Sloboda (Č)
08.11.2008 Sinđelić 0 : 0 Balkanski
08.11.2008 Dubočica 2 : 1 Hajduk Veljko
08.11.2008 Topličanin 1 : 2 Timok
08.11.2008 Radnički (NP) 3 : 1 Sloven
08.11.2008 Kikinda 3 : 2 Sloga (T)
08.11.2008 Radnički (Š) 3 : 1 Tekstilac Ites
08.11.2008 Vršac 2 : 0 Bačka (BP)
08.11.2008 Radnički (S) 1 : 0 Big Bul
08.11.2008 Mladost (BJ) 2 : 1 Metalac AV
08.11.2008 Mladenovac 0 : 1 BASK
08.11.2008 Dorćol 1 : 0 Beograd
08.11.2008 Mokra Gora 2 : 1 Omladinac (NS)
08.11.2008 Crnokosa 1 : 3 Orlovac
08.11.2008 Gruža 1 : 0 Partizan (KM)
08.11.2008 Beloševac 0 : 4 Selevac
08.11.2008 Rudar (K) 3 : 1 Crvena zvezda (S)
08.11.2008 VGSK 2 : 1 Jadar (GD)
08.11.2008 Vrbovac 4 : 0 Obilić (Ž)
08.11.2008 Morava (VP) 2 : 0 Ribnica
08.11.2008 Radnički (V) 0 : 0 Krušik
08.11.2008 OFK Niš 2 : 1 Morava (VH)
08.11.2008 Radnički (S) 3 : 0 Borac
08.11.2008 Kablovi 4 : 1 Bor
08.11.2008 Rudar (B) 4 : 1 Ozren
08.11.2008 Radnik 0 : 0 Bačka 1901
08.11.2008 Panonija 0 : 1 Radnički (B)
08.11.2008 Sloboda 2 : 0 Jedinstvo
08.11.2008 Budućnost (A) 0 : 1 Kozara
08.11.2008 Budućnost (SC) 1 : 0 Bačka Topola
08.11.2008 Obilić 1 : 1 Radnički (Z)
08.11.2008 Radnički (SM) 0 : 2 Donji Srem
08.11.2008 Jedinstvo 0 : 0 Radnički (I)
08.11.2008 Stanišić 1 : 3 Borac
08.11.2008 Jugović 0 : 2 Cement
08.11.2008 Lokomotiva 1 : 0 Budućnost (D)
08.11.2008 Trudbenik 1 : 2 Slavija
08.11.2008 Obilić 1 : 1 Posavac Tišma
08.11.2008 Magnohrom 3 : 0 Popovići
08.11.2008 Ibar (MB) 0 : 4 Jošanica
08.11.2008 Jasen 0 : 1 Polet (R)
08.11.2008 Železničar (P) 2 : 2 Budućnost (A)
08.11.2008 Zlatibor voda (G) 0 : 3 Zlatibor (Č)
08.11.2008 Arsenal 6 : 1 Sloga (L)
08.11.2008 Dobrača 6 : 3 Šumadija
08.11.2008 Kolonija 1 : 3 Slavija
08.11.2008 Marjan 1 : 1 Šumadinac (B)
08.11.2008 Borac (LJ) 3 : 6 Proleter
08.11.2008 Aranđelovac 0 : 2 Karađorđe (R)
08.11.2008 Lokomotiva 0 : 1 Partizan (BB)
08.11.2008 Zadrugar 1 : 0 Mladost
08.11.2008 Radnik 1 : 2 Osečina
08.11.2008 Palilulac 3 : 1 Omladinac (GK)
08.11.2008 Krivelj 5 : 0 Rudna Glava
08.11.2008 Potisje 0 : 0 Bajša
08.11.2008 Njegoš 2 : 0 AFK
08.11.2008 Obilić (Z) 5 : 0 Bečej Old gold
08.11.2008 OFK Vrbas 3 : 0 Petrovaradin
08.11.2008 Žiča 1 : 3 Vrnjci
08.11.2008 Mladost (S) 3 : 0 Integral
08.11.2008 Žitkovica 1 : 0 Pobeda (SK)
08.11.2008 Velika Reka 4 : 0 Mladost (B)
08.11.2008 Luk 4 : 1 Prva iskra
08.11.2008 Kolibri 2 : 2 Jerina
08.11.2008 Mašinac PZP 4 : 1 Lemind Lavice
08.11.2008 Napredak 29 : 0 Gradac
08.11.2008 LASK Vaga 1 : 2 Požarevac
08.11.2008 Sušica 1 : 0 Sloga
08.11.2008 Šabac 6 : 0 Spartak
08.11.2008 Rad 0 : 1 Sloga (K)
08.11.2008 Rad 4 : 2 Sloga (K)
08.11.2008 Radnički (O) 1 : 3 Vojvodina
08.11.2008 Radnički (O) 0 : 10 OFK Beograd
08.11.2008 Radnički (P) 4 : 1 Zemun
08.11.2008 Borac (Č) 0 : 4 Partizan

Košarka

08.11.2008 Zadar 90 : 79 Krka
08.11.2008 Zagreb CO 76 : 85 Hemofarm Štada
08.11.2008 Budućnost m:tel 90 : 86 Helios
08.11.2008 FMP 66 : 69 Partizan
08.11.2008 Crvena Zvezda 100 : 87 Bosna ASA BHT
08.11.2008 Union Olimpija 67 : 72 Cibona
08.11.2008 Vojvodina Srbijagas 70 : 72 Split CO
08.11.2008 Napredak Rubin 84 : 88 Metalac
08.11.2008 Lions 76 : 70 Mašinac
08.11.2008 Radnički Invest Inž. 79 : 88 Mega Hypo Leasing
08.11.2008 Sloga 85 : 64 Zdravlje Actavis
08.11.2008 Vizura 71 : 79 Tamiš Petrohemija
08.11.2008 Beovuk 72 70 : 68 Kikinda
08.11.2008 FMP 2 99 : 75 Maraton
08.11.2008 Proleter Naftagas 87 : 75 Vojvodina
08.11.2008 Spartak 100 : 50 Čelarevo
08.11.2008 Kraljevo 78 : 73 Hemofarm
08.11.2008 Kovin 55 : 64 Partizan
08.11.2008 Stara Pazova 77 : 53 Jugobanat
08.11.2008 Moravac 57 : 67 Voždovac
08.11.2008 Gradac 36 : 94 Radnički
08.11.2008 Student 86 : 65 Pro Tent

Odbojka

08.11.2008 Radnički Credy Banka 3 : 0 Borac Petrohemija
08.11.2008 Mladi Radnik 0 : 3 Crvena Zvezda
08.11.2008 Smederevo 3 : 1 Ribnica
08.11.2008 NIS Vojvodina 3 : 1 Partizan
08.11.2008 VGSK 1 : 3 Pro Tent
08.11.2008 Dinamo 1 : 3 GIK Banat
08.11.2008 Bavanište 2 : 3 Železničar
08.11.2008 Radnički NIS Petrol 1 : 3 Jedinstvo
08.11.2008 Lazarevac 3 : 0 Zrenjanin 023
08.11.2008 Radnički 3 : 0 Šumadija Aqua Viva
08.11.2008 Novi Sad Pionir Petrol 3 : 0 Takovo Zvezda Helios
08.11.2008 Jagodina 2 3 : 1 Radnički 2
08.11.2008 Sloga 0 : 3 Kraguj
08.11.2008 Libero 3 : 0 Prijepolje
08.11.2008 Osečina 3 : 2 Gimnazijalac
08.11.2008 Putevi Trendteks 3 : 0 Ekonomac
08.11.2008 Mali Zvornik 3 : 1 Čačak

Rukomet

08.11.2008 Planinka PV 28 : 28 Mladost Radnički
08.11.2008 PKB 24 : 26 Kolubara
08.11.2008 Jugović-Unimet 26 : 26 Partizan SiSi
08.11.2008 ORK Niš 30 : 28 Vojvodina Železničar
08.11.2008 Župa 26 : 29 Radnički
08.11.2008 Crvena Zvezda 30 : 22 Novi Pazar
08.11.2008 Rudar 28 : 26 Vrbas
08.11.2008 Dinamo 43 : 40 Bask
08.11.2008 Metalac Asco Vidak 29 : 28 Jugopetrol Železničar
08.11.2008 Zlatar 40 : 29 BSK Heba
08.11.2008 Napredak 26 : 31 Vranje
08.11.2008 Leskovac 23 : 18 Mladost TSK
08.11.2008 Crvena Zvezda 33 : 19 Medicinar
08.11.2008 RTB Bor 18 : 17 Čačak
08.11.2008 Cepelin 34 : 33 Župa
08.11.2008 Železnicar Gas Teh 31 : 27 Radnički

Vaterpolo

08.11.2008 Vojvodina OTP 20 : 2 Bečej 2005
08.11.2008 Šabac 5 : 21 Beograd
08.11.2008 Student 12 : 7 TENT
08.11.2008 ŽAK 3 : 12 Niš

Futsal

08.11.2008 Leteći Holandjanin 3 : 4 Liman
08.11.2008 Rušče 7 : 4 Marbo Intermezzo
08.11.2008 Kraljevićevo 3 : 4 Tango
08.11.2008 Petrovgrad 2004 2 : 7 Slodes
08.11.2008 Bečej 3 : 3 Telep
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.