XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
19/20.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.10.2019 14:30 Železničar : Rađevac
20.10.2019 14:30 Borac : Radnički Stobeks
20.10.2019 14:30 OFK Divci : Radnički Šabački
20.10.2019 14:30 Sloga : Radnički (V)
19.10.2019 14:30 Spartak : Mladost (P)
20.10.2019 14:30 Vrelo Sport : Zadrugar
19.10.2019 14:30 Ribnica : Drina
20.10.2019 14:30 Mladost (D) : Brezovica
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Rađevac 9 7 1 1 22
2 Borac 9 6 2 1 20
3 Sloga 9 5 3 1 18
4 Zadrugar 9 5 1 3 16
5 Železničar 9 4 3 2 15
6 Ribnica 9 5 0 4 15
7 Radnički (V) 9 4 1 4 13
8 Drina 9 3 4 2 13
9 Vrelo Sport (-1) 9 3 3 3 11
10 Radnički Stobeks 9 3 2 4 11
11 OFK Divci 9 3 1 5 10
12 Brezovica 9 2 3 4 9
13 Spartak (-3) 9 3 2 4 8
14 Radnički Šabački 9 2 2 5 8
15 Mladost (D) 9 1 3 5 6
16 Mladost (P) 9 0 1 8 1
11.kolo
Sledeće kolo
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
27.10.2019 13:30 Brezovica : Železničar
27.10.2019 13:30 Drina : Mladost (D)
26.10.2019 13:30 Zadrugar : Ribnica
27.10.2019 13:30 Mladost (P) : Vrelo Sport
26.10.2019 13:30 Radnički (V) : Spartak
26.10.2019 13:30 Radnički Šabački : Sloga
27.10.2019 13:30 Radnički Stobeks : OFK Divci
27.10.2019 13:30 Rađevac : Borac

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

ivanlaloviclesnica
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 11 korisnika
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu