13.05
18:30
Radnički (N)
TSC
2
0
|
13.05.2022 18:30 | Radnički (N) | 2 : 0 | TSC |
13.05
17:00
Budućnost Krušik 2014
Drina
8
1
|
13.05.2022 17:00 | Budućnost Krušik 2014 | 8 : 1 | Drina |
13.05
17:00
Bor 1919
BSK
3
1
|
13.05.2022 17:00 | Bor 1919 | 3 : 1 | BSK |
13.05
17:00
Rudar
OFK Dif
3
0
|
13.05.2022 17:00 | Rudar | 3 : 0 | OFK Dif |
13.05
Voja Gačić
Borac
6
1
|
13.05.2022 | Voja Gačić | 6 : 1 | Borac |
13.05
20:00
Vinča
Zemun
0
4
|
13.05.2022 20:00 | Vinča | 0 : 4 | Zemun |
13.05
18:00
Dunav
PKB
1
2
|
13.05.2022 18:00 | Dunav | 1 : 2 | PKB | |||||
13.05
18:00
Beograd
Taurunum
1
0
|
13.05.2022 18:00 | Beograd | 1 : 0 | Taurunum | |||||
13.05
17:30
BASK
Rekreativo
4
3
|
13.05.2022 17:30 | BASK | 4 : 3 | Rekreativo |
13.05
18:00
Borusija
Brodarac Ultra
3
0
|
13.05.2022 18:00 | Borusija | 3 : 0 | Brodarac Ultra |
13.05
19:30
Šamot 65
Dinamo
30
34
|
13.05.2022 19:30 | Šamot 65 | 30 : 34 | Dinamo |
13.05
17:00
Jagodina
Priboj
22
32
|
13.05.2022 17:00 | Jagodina | 22 : 32 | Priboj | |||||
13.05
19:00
Zlatar
Župa 54
35
34
|
13.05.2022 19:00 | Zlatar | 35 : 34 | Župa 54 |
13.05
21:00
Ub
Smederevo
33
26
|
13.05.2022 21:00 | Ub | 33 : 26 | Smederevo |
13.05
19:30
Potisje Pleteks
Vojvoda Stepa
39
31
|
13.05.2022 19:30 | Potisje Pleteks | 39 : 31 | Vojvoda Stepa |
13.05
15:30
SU Lavovi
BASK Soko
30
25
|
13.05.2022 15:30 | SU Lavovi | 30 : 25 | BASK Soko | |||||
13.05
15:30
Studentski grad
Novi Beograd
28
28
|
13.05.2022 15:30 | Studentski grad | 28 : 28 | Novi Beograd | |||||
13.05
15:30
Partizan 2
Mladenovac
35
34
|
13.05.2022 15:30 | Partizan 2 | 35 : 34 | Mladenovac | |||||
13.05
15:30
Radnički
RK SC Voždovac 2012 - 2
48
25
|
13.05.2022 15:30 | Radnički | 48 : 25 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | |||||
13.05
15:30
Crvena zvezda 2
Rakovica
32
36
|
13.05.2022 15:30 | Crvena zvezda 2 | 32 : 36 | Rakovica | |||||
13.05
15:30
Beograd
RSU Akademija Lečić
30
30
|
13.05.2022 15:30 | Beograd | 30 : 30 | RSU Akademija Lečić |
13.05
19:00
Ruma
ŽSK 1955
30
29
|
13.05.2022 19:00 | Ruma | 30 : 29 | ŽSK 1955 |
13.05
15:30
Crvena zvezda 3
Lazarevac
43
29
|
13.05.2022 15:30 | Crvena zvezda 3 | 43 : 29 | Lazarevac |
13.05
15:30
Radnički
Kosmaj
40
25
|
13.05.2022 15:30 | Radnički | 40 : 25 | Kosmaj | |||||
13.05
15:30
Studentski grad
Junior
30
25
|
13.05.2022 15:30 | Studentski grad | 30 : 25 | Junior | |||||
13.05
15:30
Grand Zvezda
SU Hazena
18
45
|
13.05.2022 15:30 | Grand Zvezda | 18 : 45 | SU Hazena |
13.05
19:00
Zaječar 1949
Halas Jožef
26
40
|
13.05.2022 19:00 | Zaječar 1949 | 26 : 40 | Halas Jožef |
13.05
18:30
BSK
Akademac
6
3
|
13.05.2022 18:30 | BSK | 6 : 3 | Akademac | |||||
13.05
18:00
Bele crkve
Ozren
3
1
|
13.05.2022 18:00 | Bele crkve | 3 : 1 | Ozren | |||||
13.05
18:00
Radnik
Pirgos
5
0
|
13.05.2022 18:00 | Radnik | 5 : 0 | Pirgos |