14.05
19:00
Metalac
Mladost
0
3
|
14.05.2022 19:00 | Metalac | 0 : 3 | Mladost | |||||
14.05
19:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1923
2
1
|
14.05.2022 19:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
14.05
17:00
Kolubara
Proleter
1
0
|
14.05.2022 17:00 | Kolubara | 1 : 0 | Proleter |
14.05
17:00
OFK BaÄka
MaÄva
0
1
|
14.05.2022 17:00 | OFK BaÄka | 0 : 1 | MaÄva | |||||
14.05
17:00
RFK GrafiÄar
Zlatibor
3
1
|
14.05.2022 17:00 | RFK GrafiÄar | 3 : 1 | Zlatibor | |||||
14.05
17:00
Kabel
BuduÄnost
1
1
|
14.05.2022 17:00 | Kabel | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
14.05
17:00
Rad
Timok 1919
3
0
|
14.05.2022 17:00 | Rad | 3 : 0 | Timok 1919 |
14.05
17:00
Dinamo 1945
OFK BeÄej 1918
5
3
|
14.05.2022 17:00 | Dinamo 1945 | 5 : 3 | OFK BeÄej 1918 | |||||
14.05
17:00
RadniÄki (Zr)
Borac (Å )
1
0
|
14.05.2022 17:00 | RadniÄki (Zr) | 1 : 0 | Borac (Å ) | |||||
14.05
17:00
OFK VrŔac
Jedinstvo (SP)
7
0
|
14.05.2022 17:00 | OFK VrŔac | 7 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
14.05
17:00
Feniks 1995
Borac (S)
2
0
|
14.05.2022 17:00 | Feniks 1995 | 2 : 0 | Borac (S) | |||||
14.05
17:00
Tekstilac
OFK Kikinda
5
1
|
14.05.2022 17:00 | Tekstilac | 5 : 1 | OFK Kikinda | |||||
14.05
17:00
RadniÄki 1912
Hajduk 1912
2
1
|
14.05.2022 17:00 | RadniÄki 1912 | 2 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
14.05
17:00
1. Maj Ruma
Omladinac
1
2
|
14.05.2022 17:00 | 1. Maj Ruma | 1 : 2 | Omladinac |
14.05
16:00
Real
Sloga (P)
2
2
|
14.05.2022 16:00 | Real | 2 : 2 | Sloga (P) | |||||
14.05
17:00
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
1
0
|
14.05.2022 17:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
14.05
17:00
Smederevo 1924
Borac 1926
4
1
|
14.05.2022 17:00 | Smederevo 1924 | 4 : 1 | Borac 1926 | |||||
14.05
17:00
Jedinstvo
SuŔica
4
0
|
14.05.2022 17:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | SuŔica |
14.05
16:30
RadniÄki (O)
OFK Beograd
3
2
|
14.05.2022 16:30 | RadniÄki (O) | 3 : 2 | OFK Beograd | |||||
14.05
10:00
Brodarac
Borac
0
0
|
14.05.2022 10:00 | Brodarac | 0 : 0 | Borac | |||||
14.05
16:30
BSK BorÄa
Zemun
3
1
|
14.05.2022 16:30 | BSK BorÄa | 3 : 1 | Zemun |
14.05
17:00
Sloga (L)
Trayal
0
2
|
14.05.2022 17:00 | Sloga (L) | 0 : 2 | Trayal | |||||
14.05
17:00
Jedinstvo (P)
GFK DuboÄica
1
1
|
14.05.2022 17:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | GFK DuboÄica |
14.05
17:00
Jedinstvo (BK)
Borac
3
1
|
14.05.2022 17:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 1 | Borac | |||||
14.05
17:00
Kozara
Sloga
4
1
|
14.05.2022 17:00 | Kozara | 4 : 1 | Sloga | |||||
14.05
17:00
Proleter
Jedinstvo (V)
2
1
|
14.05.2022 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
14.05
17:00
Naftagas
Begej
1
0
|
14.05.2022 17:00 | Naftagas | 1 : 0 | Begej |
14.05
17:00
Mladost
BuduÄnost
2
1
|
14.05.2022 17:00 | Mladost | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
14.05
17:00
Cement
Jedinstvo
1
0
|
14.05.2022 17:00 | Cement | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.05
17:00
RadniÄki (NP)
Sloboda
3
0
|
14.05.2022 17:00 | RadniÄki (NP) | 3 : 0 | Sloboda | |||||
14.05
17:00
Sloga (E)
Hajduk
1
2
|
14.05.2022 17:00 | Sloga (E) | 1 : 2 | Hajduk | |||||
14.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
RadniÄki (Å )
2
0
|
14.05.2022 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 0 | RadniÄki (Å ) | |||||
14.05
17:00
Donji Srem 2015
Podunavac
1
0
|
14.05.2022 17:00 | Donji Srem 2015 | 1 : 0 | Podunavac | |||||
14.05
17:00
Veternik
Sloga (T)
5
3
|
14.05.2022 17:00 | Veternik | 5 : 3 | Sloga (T) |
14.05
17:00
BaÄka 1901
Senta
3
2
|
14.05.2022 17:00 | BaÄka 1901 | 3 : 2 | Senta | |||||
14.05
17:00
ÄSK Pivara
Mladost (BP)
1
0
|
14.05.2022 17:00 | ÄSK Pivara | 1 : 0 | Mladost (BP) | |||||
14.05
17:00
Hercegovac
Mladost (T)
1
0
|
14.05.2022 17:00 | Hercegovac | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
14.05
17:00
NjegoÅ”
BaÄka (P)
2
2
|
14.05.2022 17:00 | NjegoÅ” | 2 : 2 | BaÄka (P) | |||||
14.05
17:00
Sloga
OFK Mladost APA
3
1
|
14.05.2022 17:00 | Sloga | 3 : 1 | OFK Mladost APA | |||||
14.05
17:00
BajŔa
Vojvodina (BG)
3
0
|
14.05.2022 17:00 | BajŔa | 3 : 0 | Vojvodina (BG) | |||||
14.05
17:00
Krila Krajine
StaniÅ”iÄ
2
1
|
14.05.2022 17:00 | Krila Krajine | 2 : 1 | StaniÅ”iÄ |
14.05
16:30
OFK Mladenovac
Torlak
0
2
|
14.05.2022 16:30 | OFK Mladenovac | 0 : 2 | Torlak |
14.05
17:00
GoÄ
Gruža
2
1
|
14.05.2022 17:00 | GoÄ | 2 : 1 | Gruža | |||||
14.05
17:00
Tutin
JoŔanica
2
1
|
14.05.2022 17:00 | Tutin | 2 : 1 | JoŔanica |
14.05
17:00
Morava
Grizli ML
3
0
|
14.05.2022 17:00 | Morava | 3 : 0 | Grizli ML | |||||
14.05
17:00
KaraÄorÄe
Å umadija
1
3
|
14.05.2022 17:00 | KaraÄorÄe | 1 : 3 | Å umadija | |||||
14.05
17:00
Sloga 33
Mladi borac
7
0
|
14.05.2022 17:00 | Sloga 33 | 7 : 0 | Mladi borac |
14.05
17:00
Pusta Reka
Jedinstvo
6
1
|
14.05.2022 17:00 | Pusta Reka | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.05
17:00
SFK Morava
OFK Alakince
3
1
|
14.05.2022 17:00 | SFK Morava | 3 : 1 | OFK Alakince | |||||
14.05
17:00
Nebeski Andjeli
ŽitoraÄa
1
0
|
14.05.2022 17:00 | Nebeski Andjeli | 1 : 0 | ŽitoraÄa |
14.05
17:00
Morava 1918
Blagotin
5
2
|
14.05.2022 17:00 | Morava 1918 | 5 : 2 | Blagotin | |||||
14.05
17:00
Sloga (D)
Jedinstvo 1936
0
0
|
14.05.2022 17:00 | Sloga (D) | 0 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
14.05
17:00
Trstenik PPT
OFK Lugomir
2
0
|
14.05.2022 17:00 | Trstenik PPT | 2 : 0 | OFK Lugomir |
14.05
17:00
Äerdap
Tanasko RajiÄ
1
2
|
14.05.2022 17:00 | Äerdap | 1 : 2 | Tanasko RajiÄ | |||||
14.05
17:00
Dunav
OFK Slatina
4
2
|
14.05.2022 17:00 | Dunav | 4 : 2 | OFK Slatina | |||||
14.05
17:00
Balkanski
Brodoremont
15
0
|
14.05.2022 17:00 | Balkanski | 15 : 0 | Brodoremont |
14.05
17:00
RadniÄki (S)
BuduÄnost (G)
0
4
|
14.05.2022 17:00 | RadniÄki (S) | 0 : 4 | BuduÄnost (G) | |||||
14.05
17:00
Bratstvo 2019
Borac (BG)
9
0
|
14.05.2022 17:00 | Bratstvo 2019 | 9 : 0 | Borac (BG) | |||||
14.05
17:00
ŽAK
Crvenka
1
1
|
14.05.2022 17:00 | ŽAK | 1 : 1 | Crvenka |
14.05
17:30
OFK Futog
Borac
2
0
|
14.05.2022 17:30 | OFK Futog | 2 : 0 | Borac | |||||
14.05
17:30
Slavija
JugoviÄ
5
1
|
14.05.2022 17:30 | Slavija | 5 : 1 | JugoviÄ | |||||
14.05
17:30
Crvena Zvezda
ŽSK
2
0
|
14.05.2022 17:30 | Crvena Zvezda | 2 : 0 | ŽSK |
14.05
17:00
Partizan (U)
HajduÄica
0
3
|
14.05.2022 17:00 | Partizan (U) | 0 : 3 | HajduÄica | |||||
14.05
17:00
Jedinstvo SteviÄ
Potporanj
2
0
|
14.05.2022 17:00 | Jedinstvo SteviÄ | 2 : 0 | Potporanj |
14.05
17:00
Podrinje
Sremac (D)
5
1
|
14.05.2022 17:00 | Podrinje | 5 : 1 | Sremac (D) | |||||
14.05
17:00
ŽelezniÄar
RadniÄki
1
0
|
14.05.2022 17:00 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | RadniÄki |
14.05
17:00
TornjoÅ”
ÄurÄin
3
2
|
14.05.2022 17:00 | TornjoÅ” | 3 : 2 | ÄurÄin | |||||
14.05
17:00
ObiliÄ (NK)
BaÄka
3
2
|
14.05.2022 17:00 | ObiliÄ (NK) | 3 : 2 | BaÄka | |||||
14.05
17:00
Srbobran
RadniÄki 1905
3
2
|
14.05.2022 17:00 | Srbobran | 3 : 2 | RadniÄki 1905 | |||||
14.05
17:00
AFK
Sloga
5
2
|
14.05.2022 17:00 | AFK | 5 : 2 | Sloga | |||||
14.05
17:00
Jadran
ObiliÄ (Z)
3
2
|
14.05.2022 17:00 | Jadran | 3 : 2 | ObiliÄ (Z) |
14.05
17:00
Mladost 1948
Borac 1932
0
2
|
14.05.2022 17:00 | Mladost 1948 | 0 : 2 | Borac 1932 |
14.05
17:00
Rudna Glava
MiloŔevo
5
0
|
14.05.2022 17:00 | Rudna Glava | 5 : 0 | MiloŔevo | |||||
14.05
17:00
PoreÄ
Å arbanovac
1
1
|
14.05.2022 17:00 | PoreÄ | 1 : 1 | Å arbanovac |
14.05
17:00
Pobeda
Palilula
5
0
|
14.05.2022 17:00 | Pobeda | 5 : 0 | Palilula | |||||
14.05
17:00
TaskoviÄi
Toplica
8
2
|
14.05.2022 17:00 | TaskoviÄi | 8 : 2 | Toplica | |||||
14.05
17:00
Svrljig
BaliÄevac
8
1
|
14.05.2022 17:00 | Svrljig | 8 : 1 | BaliÄevac |
14.05
Midžor
Rtanj
2
3
|
14.05.2022 | Midžor | 2 : 3 | Rtanj |
14.05
17:00
SebeÄevac
TemniÄ 1924
3
2
|
14.05.2022 17:00 | SebeÄevac | 3 : 2 | TemniÄ 1924 | |||||
14.05
17:00
Jastrebac (VÅ )
Mladost (T)
6
1
|
14.05.2022 17:00 | Jastrebac (VÅ ) | 6 : 1 | Mladost (T) | |||||
14.05
17:00
Sloga (L)
Trudbenik
3
1
|
14.05.2022 17:00 | Sloga (L) | 3 : 1 | Trudbenik | |||||
14.05
17:00
BoŔnjane
MaÄkovac
2
1
|
14.05.2022 17:00 | BoÅ”njane | 2 : 1 | MaÄkovac | |||||
14.05
17:00
Gornji StepoÅ”
Kupci
1
0
|
14.05.2022 17:00 | Gornji StepoÅ” | 1 : 0 | Kupci |
14.05
16:30
Delija
Borac
2
2
|
14.05.2022 16:30 | Delija | 2 : 2 | Borac |
14.05
17:30
Morava
GFK Tabane
1
4
|
14.05.2022 17:30 | Morava | 1 : 4 | GFK Tabane | |||||
14.05
17:30
Partizan (G)
Moravac 2015
1
1
|
14.05.2022 17:30 | Partizan (G) | 1 : 1 | Moravac 2015 |
14.05
17:00
Zvižd
Žitkovica 2017
9
0
|
14.05.2022 17:00 | Zvižd | 9 : 0 | Žitkovica 2017 |
14.05
17:00
Sloboda
DragoÅ”
2
1
|
14.05.2022 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | DragoÅ” | |||||
14.05
17:00
Vladimir DurkoviÄ
Senjak
3
0
|
14.05.2022 17:00 | Vladimir DurkoviÄ | 3 : 0 | Senjak |
14.05
16:30
Dimitrije TucoviÄ
Mladost
5
3
|
14.05.2022 16:30 | Dimitrije TucoviÄ | 5 : 3 | Mladost | |||||
14.05
16:30
Barajevo
Strelac
2
1
|
14.05.2022 16:30 | Barajevo | 2 : 1 | Strelac |
14.05
10:30
Rakovica
Borac (O)
4
2
|
14.05.2022 10:30 | Rakovica | 4 : 2 | Borac (O) | |||||
14.05
18:30
Å eÄeranac Ada
Posavac TiŔma
5
0
|
14.05.2022 18:30 | Å eÄeranac Ada | 5 : 0 | Posavac TiÅ”ma | |||||
14.05
16:30
Milutinac
Balkan Mirijevo
0
4
|
14.05.2022 16:30 | Milutinac | 0 : 4 | Balkan Mirijevo |
14.05
17:00
Srbija
Å umadija 1934
1
1
|
14.05.2022 17:00 | Srbija | 1 : 1 | Å umadija 1934 | |||||
14.05
17:00
Sloga (D)
Zastava
6
7
|
14.05.2022 17:00 | Sloga (D) | 6 : 7 | Zastava | |||||
14.05
17:00
KoŔutnjak
Slavija
1
2
|
14.05.2022 17:00 | KoŔutnjak | 1 : 2 | Slavija |
14.05
17:00
Spartak 1924
Iskra
2
2
|
14.05.2022 17:00 | Spartak 1924 | 2 : 2 | Iskra | |||||
14.05
19:30
Radnik
TrliÄ
0
0
|
14.05.2022 19:30 | Radnik | 0 : 0 | TrliÄ | |||||
14.05
17:00
OFK JabuÄje
Toplica
1
2
|
14.05.2022 17:00 | OFK JabuÄje | 1 : 2 | Toplica |
14.05
17:00
RadniÄki 2020
Morava
8
0
|
14.05.2022 17:00 | RadniÄki 2020 | 8 : 0 | Morava |
14.05
17:00
Slatina
Morava
1
0
|
14.05.2022 17:00 | Slatina | 1 : 0 | Morava | |||||
14.05
17:00
OvÄar
Spartak 1976
2
1
|
14.05.2022 17:00 | OvÄar | 2 : 1 | Spartak 1976 |
14.05
17:30
Rudar
OFK Ras
0
1
|
14.05.2022 17:30 | Rudar | 0 : 1 | OFK Ras |
14.05
17:00
Rudar
Drina
2
3
|
14.05.2022 17:00 | Rudar | 2 : 3 | Drina |
14.05
16:30
Mladost (S)
Vihor
2
3
|
14.05.2022 16:30 | Mladost (S) | 2 : 3 | Vihor |
14.05
14:00
Rudar
Mineralac
4
5
|
14.05.2022 14:00 | Rudar | 4 : 5 | Mineralac |
14.05
16:30
Rajac
TeŔnjar
5
1
|
14.05.2022 16:30 | Rajac | 5 : 1 | TeŔnjar |
14.05
Garevina
Vinogradar
3
3
|
14.05.2022 | Garevina | 3 : 3 | Vinogradar | |||||
14.05
Velika Drenova
14. Oktobar
3
0
|
14.05.2022 | Velika Drenova | 3 : 0 | 14. Oktobar | |||||
14.05
Polet 57
Ribnik
4
0
|
14.05.2022 | Polet 57 | 4 : 0 | Ribnik | |||||
14.05
17:00
Poljoprivrednik
Jezero 2017
0
2
|
14.05.2022 17:00 | Poljoprivrednik | 0 : 2 | Jezero 2017 |
14.05
17:00
Proleter (M)
Glogonj
5
2
|
14.05.2022 17:00 | Proleter (M) | 5 : 2 | Glogonj |
14.05
17:00
GraniÄar (O)
Napredak
2
1
|
14.05.2022 17:00 | GraniÄar (O) | 2 : 1 | Napredak | |||||
14.05
17:00
Rudar
Å umar
2
5
|
14.05.2022 17:00 | Rudar | 2 : 5 | Å umar | |||||
14.05
17:00
Srem
Mladost
4
2
|
14.05.2022 17:00 | Srem | 4 : 2 | Mladost |
14.05
17:00
Zadrugar
RadniÄki 1911
1
1
|
14.05.2022 17:00 | Zadrugar | 1 : 1 | RadniÄki 1911 |
14.05
17:00
Navalin
JaŔunja
2
1
|
14.05.2022 17:00 | Navalin | 2 : 1 | JaŔunja |
14.05
17:00
SinÄeliÄ
Sloga
4
3
|
14.05.2022 17:00 | SinÄeliÄ | 4 : 3 | Sloga |
14.05
17:30
Pobednik
Rvati
4
1
|
14.05.2022 17:30 | Pobednik | 4 : 1 | Rvati | |||||
14.05
17:30
Skela
OFK Zabrežje
2
3
|
14.05.2022 17:30 | Skela | 2 : 3 | OFK Zabrežje |
14.05
17:00
Beljanica
15. Avgust 1950
4
0
|
14.05.2022 17:00 | Beljanica | 4 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
14.05
17:00
Planinac
Donja Mutnica
0
7
|
14.05.2022 17:00 | Planinac | 0 : 7 | Donja Mutnica |
14.05
12:30
Dedinje
13. maj
2
0
|
14.05.2022 12:30 | Dedinje | 2 : 0 | 13. maj |
14.05
16:15
KFK Ravna gora
Bratstvo
3
0
|
14.05.2022 16:15 | KFK Ravna gora | 3 : 0 | Bratstvo |
14.05
17:00
Jedinstvo
BSK
1
2
|
14.05.2022 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | BSK | |||||
14.05
17:00
Mladost (R)
Sloga
1
1
|
14.05.2022 17:00 | Mladost (R) | 1 : 1 | Sloga | |||||
14.05
17:00
Mladost (P)
KaraÄorÄe
3
2
|
14.05.2022 17:00 | Mladost (P) | 3 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
14.05
17:00
KruŔevica 1980
Borac
5
1
|
14.05.2022 17:00 | KruŔevica 1980 | 5 : 1 | Borac |
14.05
17:00
Å umadinac
Bratstvo
5
1
|
14.05.2022 17:00 | Å umadinac | 5 : 1 | Bratstvo |
14.05
17:00
Borac
Å amot
0
0
|
14.05.2022 17:00 | Borac | 0 : 0 | Å amot | |||||
14.05
17:00
Mladost (J)
VenÄani
1
4
|
14.05.2022 17:00 | Mladost (J) | 1 : 4 | VenÄani |
14.05
17:30
BaÄki Hajduk
Soko
0
3
|
14.05.2022 17:30 | BaÄki Hajduk | 0 : 3 | Soko | |||||
14.05
17:00
TvrÄava
Krivanj
4
0
|
14.05.2022 17:00 | TvrÄava | 4 : 0 | Krivanj |
14.05
17:00
Jedinstvo (NB)
SU PodgrmeÄ
7
0
|
14.05.2022 17:00 | Jedinstvo (NB) | 7 : 0 | SU PodgrmeÄ |
14.05
16:00
Tigrovi Mija Gold
ÄaÄak 94
0
1
|
14.05.2022 16:00 | Tigrovi Mija Gold | 0 : 1 | ÄaÄak 94 |
14.05
17:00
Polet (V)
Mladi Borac
5
4
|
14.05.2022 17:00 | Polet (V) | 5 : 4 | Mladi Borac |
14.05
17:00
Jasenovac
Jedinstvo (S)
2
1
|
14.05.2022 17:00 | Jasenovac | 2 : 1 | Jedinstvo (S) | |||||
14.05
17:00
TrgovaÄki
Mladost (K)
3
0
|
14.05.2022 17:00 | TrgovaÄki | 3 : 0 | Mladost (K) |
14.05
17:00
BuduÄnost
Borac
0
5
|
14.05.2022 17:00 | BuduÄnost | 0 : 5 | Borac | |||||
14.05
17:00
Padež
Rongo Siti
2
7
|
14.05.2022 17:00 | Padež | 2 : 7 | Rongo Siti |
14.05
17:00
Polet
Sloga
3
4
|
14.05.2022 17:00 | Polet | 3 : 4 | Sloga |
14.05
17:00
HorgoÅ” 1911
TromeÄa
6
1
|
14.05.2022 17:00 | HorgoÅ” 1911 | 6 : 1 | TromeÄa |
14.05
17:00
Vinogradar
Äantavir
3
0
|
14.05.2022 17:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Äantavir | |||||
14.05
17:00
SFU GraniÄar 024
Žednik
0
3
|
14.05.2022 17:00 | SFU GraniÄar 024 | 0 : 3 | Žednik |
14.05
17:00
Sloga (M)
KaraÅ” (J)
2
3
|
14.05.2022 17:00 | Sloga (M) | 2 : 3 | KaraÅ” (J) |
14.05
17:00
10. februar
MekiÅ”
0
3
|
14.05.2022 17:00 | 10. februar | 0 : 3 | MekiÅ” |
14.05
Sloboda
Jedinstvo
3
0
|
14.05.2022 | Sloboda | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.05
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
Proleter
5
1
|
14.05.2022 | Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo | 5 : 1 | Proleter |
14.05
17:00
Žabare
Naupare
1
0
|
14.05.2022 17:00 | Žabare | 1 : 0 | Naupare | |||||
14.05
17:00
Rasina
Bukovica
4
6
|
14.05.2022 17:00 | Rasina | 4 : 6 | Bukovica |
14.05
17:30
ŽelezniÄar
Susek
0
1
|
14.05.2022 17:30 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | Susek |
14.05
17:30
Rekreativo
Sloga
5
1
|
14.05.2022 17:30 | Rekreativo | 5 : 1 | Sloga |
14.05
17:00
Borba
Bukorovac
5
1
|
14.05.2022 17:00 | Borba | 5 : 1 | Bukorovac |
14.05
17:30
Milakovac 2018
ZgodaÄica
1
0
|
14.05.2022 17:30 | Milakovac 2018 | 1 : 0 | ZgodaÄica |
14.05
17:30
BuduÄnost
Biljanovac
0
3
|
14.05.2022 17:30 | BuduÄnost | 0 : 3 | Biljanovac | |||||
14.05
17:30
BogutovaÄka Banja
Mladi radnik 1925
3
2
|
14.05.2022 17:30 | BogutovaÄka Banja | 3 : 2 | Mladi radnik 1925 |
14.05
17:00
Gradac
Å ampion 2013
2
1
|
14.05.2022 17:00 | Gradac | 2 : 1 | Å ampion 2013 | |||||
14.05
17:30
Beli Orlovi
Mladost 1977
3
0
|
14.05.2022 17:30 | Beli Orlovi | 3 : 0 | Mladost 1977 | |||||
14.05
17:00
Mladost (MD)
Borjak 2013
5
1
|
14.05.2022 17:00 | Mladost (MD) | 5 : 1 | Borjak 2013 |
14.05
17:00
Sport
PIK
2
4
|
14.05.2022 17:00 | Sport | 2 : 4 | PIK |
14.05
17:30
Jedinstvo
DomaÄin
4
0
|
14.05.2022 17:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | DomaÄin | |||||
14.05
17:30
Sloboda
Napredak
7
1
|
14.05.2022 17:30 | Sloboda | 7 : 1 | Napredak | |||||
14.05
17:30
Kolonija
OFK DragoŔevac
5
0
|
14.05.2022 17:30 | Kolonija | 5 : 0 | OFK DragoŔevac |
14.05
17:30
Mladost
Radnik
2
1
|
14.05.2022 17:30 | Mladost | 2 : 1 | Radnik | |||||
14.05
17:30
Napredak (St)
ISK Izvor
3
0
|
14.05.2022 17:30 | Napredak (St) | 3 : 0 | ISK Izvor |
14.05
17:30
Heroj
Razvitak
3
0
|
14.05.2022 17:30 | Heroj | 3 : 0 | Razvitak |
14.05
17:00
Moravac
Mladost (DB)
5
0
|
14.05.2022 17:00 | Moravac | 5 : 0 | Mladost (DB) |
14.05
17:00
Osanica
Vrelo
2
1
|
14.05.2022 17:00 | Osanica | 2 : 1 | Vrelo | |||||
14.05
17:00
Laznica
Sloga (J)
1
1
|
14.05.2022 17:00 | Laznica | 1 : 1 | Sloga (J) | |||||
14.05
17:00
SeliŔte
Polet (SD)
4
5
|
14.05.2022 17:00 | SeliŔte | 4 : 5 | Polet (SD) |
14.05
17:00
Napredak
Crni Vitez
1
3
|
14.05.2022 17:00 | Napredak | 1 : 3 | Crni Vitez |
14.05
17:00
Solunac
JanoŔik
3
4
|
14.05.2022 17:00 | Solunac | 3 : 4 | JanoŔik | |||||
14.05
17:00
Vojvodina
Banatul
0
3
|
14.05.2022 17:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Banatul | |||||
14.05
17:00
NaŔa Krajina
Crvena zvezda
1
3
|
14.05.2022 17:00 | NaŔa Krajina | 1 : 3 | Crvena zvezda |
14.05
17:00
BuduÄnost MI
KrÄevac 04
2
0
|
14.05.2022 17:00 | BuduÄnost MI | 2 : 0 | KrÄevac 04 | |||||
14.05
17:00
Å umadinac
Proleter 1936
3
0
|
14.05.2022 17:00 | Å umadinac | 3 : 0 | Proleter 1936 |
14.05
17:30
Jedinstvo 2020
Proleter
3
2
|
14.05.2022 17:30 | Jedinstvo 2020 | 3 : 2 | Proleter |
14.05
17:00
Melnica
Vukan
2
0
|
14.05.2022 17:00 | Melnica | 2 : 0 | Vukan | |||||
14.05
17:00
Sloga
Omladinac
8
3
|
14.05.2022 17:00 | Sloga | 8 : 3 | Omladinac |
14.05
17:00
Petar Dobrnjac
Sloga 1952
2
3
|
14.05.2022 17:00 | Petar Dobrnjac | 2 : 3 | Sloga 1952 | |||||
14.05
17:00
Jedinstvo
ZabrÄe 1936
2
3
|
14.05.2022 17:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | ZabrÄe 1936 | |||||
14.05
17:00
Radnik
RadniÄki
3
0
|
14.05.2022 17:00 | Radnik | 3 : 0 | RadniÄki |
14.05
17:00
Mladi radnik
Beli Orlovi
0
2
|
14.05.2022 17:00 | Mladi radnik | 0 : 2 | Beli Orlovi | |||||
14.05
17:00
Omladinac
Grivac
3
0
|
14.05.2022 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Grivac |
14.05
11:00
Paskovac
Borac
2
0
|
14.05.2022 11:00 | Paskovac | 2 : 0 | Borac |
14.05
17:00
BSK
Proleter
5
0
|
14.05.2022 17:00 | BSK | 5 : 0 | Proleter | |||||
14.05
17:00
Mladost
Jedinstvo
3
1
|
14.05.2022 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Jedinstvo |
14.05
17:00
Napredak (U)
Mladost
1
2
|
14.05.2022 17:00 | Napredak (U) | 1 : 2 | Mladost |
14.05
17:00
Zeppelin 026
ŽelezniÄar
1
0
|
14.05.2022 17:00 | Zeppelin 026 | 1 : 0 | ŽelezniÄar |
14.05
17:30
PSS-192
Morava
1
4
|
14.05.2022 17:30 | PSS-192 | 1 : 4 | Morava |
14.05
17:00
Å iroki Brijeg
Sarajevo
2
0
|
14.05.2022 17:00 | Å iroki Brijeg | 2 : 0 | Sarajevo | |||||
14.05
17:00
Velež
Tuzla City
1
0
|
14.05.2022 17:00 | Velež | 1 : 0 | Tuzla City | |||||
14.05
15:00
Leotar
Rudar Prijedor
2
0
|
14.05.2022 15:00 | Leotar | 2 : 0 | Rudar Prijedor |
14.05
17:00
Drina
ModriÄa
4
0
|
14.05.2022 17:00 | Drina | 4 : 0 | ModriÄa | |||||
14.05
17:00
Borac
BuduÄnost
5
1
|
14.05.2022 17:00 | Borac | 5 : 1 | BuduÄnost | |||||
14.05
17:00
ŽeljezniÄar Sport Team
Slavija
0
2
|
14.05.2022 17:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 0 : 2 | Slavija | |||||
14.05
17:00
Podrinje
Kozara
3
1
|
14.05.2022 17:00 | Podrinje | 3 : 1 | Kozara | |||||
14.05
17:00
LjubiÄ
Krupa
2
4
|
14.05.2022 17:00 | LjubiÄ | 2 : 4 | Krupa | |||||
14.05
17:00
Sutjeska
Tekstilac
2
0
|
14.05.2022 17:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Tekstilac | |||||
14.05
17:00
Sloga
Sloboda
2
2
|
14.05.2022 17:00 | Sloga | 2 : 2 | Sloboda | |||||
14.05
17:00
Omarska
Zvijezda 09
1
1
|
14.05.2022 17:00 | Omarska | 1 : 1 | Zvijezda 09 |
14.05
17:00
Zvijezda
Jedinstvo
5
0
|
14.05.2022 17:00 | Zvijezda | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.05
17:00
OraŔje
Tomislav
4
1
|
14.05.2022 17:00 | OraŔje | 4 : 1 | Tomislav | |||||
14.05
17:00
Igman
Radnik
3
0
|
14.05.2022 17:00 | Igman | 3 : 0 | Radnik | |||||
14.05
17:00
Rudar
TOÅ K
3
1
|
14.05.2022 17:00 | Rudar | 3 : 1 | TOÅ K | |||||
14.05
17:00
Simm Bau
Gradina
0
1
|
14.05.2022 17:00 | Simm Bau | 0 : 1 | Gradina | |||||
14.05
17:00
BuduÄnost
Mladost
2
1
|
14.05.2022 17:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Mladost | |||||
14.05
17:00
Bratstvo
Goražde
3
1
|
14.05.2022 17:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Goražde |
14.05
19:00
BuduÄnost
Sutjeska
4
2
|
14.05.2022 19:00 | BuduÄnost | 4 : 2 | Sutjeska | |||||
14.05
19:00
DeÄiÄ
OFK Petrovac
2
1
|
14.05.2022 19:00 | DeÄiÄ | 2 : 1 | OFK Petrovac | |||||
14.05
19:00
Iskra
Mornar
1
0
|
14.05.2022 19:00 | Iskra | 1 : 0 | Mornar | |||||
14.05
19:00
Rudar
Podgorica
1
1
|
14.05.2022 19:00 | Rudar | 1 : 1 | Podgorica | |||||
14.05
19:00
Jezero
Zeta
0
0
|
14.05.2022 19:00 | Jezero | 0 : 0 | Zeta |
14.05
18:30
Espanyol
Valencia
1
1
|
14.05.2022 18:30 | Espanyol | 1 : 1 | Valencia |
14.05
15:30
Borussia Dortmund
Hertha BSC
2
1
|
14.05.2022 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 1 | Hertha BSC | |||||
14.05
15:30
Wolfsburg
Bayern
2
2
|
14.05.2022 15:30 | Wolfsburg | 2 : 2 | Bayern | |||||
14.05
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Freiburg
2
1
|
14.05.2022 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 2 : 1 | Freiburg | |||||
14.05
15:30
Union Berlin
Bochum
3
2
|
14.05.2022 15:30 | Union Berlin | 3 : 2 | Bochum | |||||
14.05
15:30
Borussia M'gladbach
Hoffenheim
5
1
|
14.05.2022 15:30 | Borussia M'gladbach | 5 : 1 | Hoffenheim | |||||
14.05
15:30
Stuttgart
Kƶln
2
1
|
14.05.2022 15:30 | Stuttgart | 2 : 1 | Kƶln | |||||
14.05
15:30
Mainz 05
Eintracht
2
2
|
14.05.2022 15:30 | Mainz 05 | 2 : 2 | Eintracht | |||||
14.05
15:30
Augsburg
Greuther FĆ¼rth
2
1
|
14.05.2022 15:30 | Augsburg | 2 : 1 | Greuther FĆ¼rth | |||||
14.05
15:30
Arminia
RB Leipzig
1
1
|
14.05.2022 15:30 | Arminia | 1 : 1 | RB Leipzig |
14.05
15:00
Empoli
Salernitana
1
1
|
14.05.2022 15:00 | Empoli | 1 : 1 | Salernitana | |||||
14.05
18:00
Hellas Verona
Torino
0
1
|
14.05.2022 18:00 | Hellas Verona | 0 : 1 | Torino | |||||
14.05
20:45
Roma
Venezia
1
1
|
14.05.2022 20:45 | Roma | 1 : 1 | Venezia | |||||
14.05
18:00
Udinese
Spezia
2
3
|
14.05.2022 18:00 | Udinese | 2 : 3 | Spezia |
14.05
21:00
Bordeaux
Lorient
0
0
|
14.05.2022 21:00 | Bordeaux | 0 : 0 | Lorient | |||||
14.05
21:00
Olympique Lyonnais
Nantes
3
2
|
14.05.2022 21:00 | Olympique Lyonnais | 3 : 2 | Nantes | |||||
14.05
21:00
Metz
Angers
1
0
|
14.05.2022 21:00 | Metz | 1 : 0 | Angers | |||||
14.05
21:00
Monaco
Brest
4
2
|
14.05.2022 21:00 | Monaco | 4 : 2 | Brest | |||||
14.05
21:00
Montpellier
PSG
0
4
|
14.05.2022 21:00 | Montpellier | 0 : 4 | PSG | |||||
14.05
21:00
Nice
Lille
1
3
|
14.05.2022 21:00 | Nice | 1 : 3 | Lille | |||||
14.05
21:00
Rennes
Olympique Marseille
2
0
|
14.05.2022 21:00 | Rennes | 2 : 0 | Olympique Marseille | |||||
14.05
21:00
Saint-Ćtienne
Reims
1
2
|
14.05.2022 21:00 | Saint-Ćtienne | 1 : 2 | Reims | |||||
14.05
21:00
Strasbourg
Clermont
1
0
|
14.05.2022 21:00 | Strasbourg | 1 : 0 | Clermont | |||||
14.05
21:00
Troyes
Lens
1
3
|
14.05.2022 21:00 | Troyes | 1 : 3 | Lens |
14.05
16:00
Loznica
Slatke male
3
0
|
14.05.2022 16:00 | Loznica | 3 : 0 | Slatke male | |||||
14.05
16:00
Kraljica Marija
ŽGFK Borac
0
2
|
14.05.2022 16:00 | Kraljica Marija | 0 : 2 | ŽGFK Borac |
14.05
00:00
MaŔinac 2020
VuÄice
0
3
|
14.05.2022 00:00 | MaÅ”inac 2020 | 0 : 3 | VuÄice |
14.05
11:00
Metalac (GM)
Å umadija 1903
4
1
|
14.05.2022 11:00 | Metalac (GM) | 4 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
14.05
14:30
Loznica
Sloga (P)
5
0
|
14.05.2022 14:30 | Loznica | 5 : 0 | Sloga (P) | |||||
14.05
10:00
Zlatibor
Borac 1926
1
3
|
14.05.2022 10:00 | Zlatibor | 1 : 3 | Borac 1926 | |||||
14.05
14:30
Sunrise Å abac
GFK Sloboda
2
0
|
14.05.2022 14:30 | Sunrise Å abac | 2 : 0 | GFK Sloboda | |||||
14.05
11:30
Mladost (L)
Mladi radnik 1926
4
0
|
14.05.2022 11:30 | Mladost (L) | 4 : 0 | Mladi radnik 1926 |
14.05
12:00
RadniÄki
TimoÄanin
2
0
|
14.05.2022 12:00 | RadniÄki | 2 : 0 | TimoÄanin | |||||
14.05
17:00
OFK RadniÄki
Trayal
0
2
|
14.05.2022 17:00 | OFK RadniÄki | 0 : 2 | Trayal | |||||
14.05
11:00
Timok 1919
Real
1
5
|
14.05.2022 11:00 | Timok 1919 | 1 : 5 | Real |
14.05
Morava 1918
RadniÄki (P)
5
2
|
14.05.2022 | Morava 1918 | 5 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
14.05
RadniÄki (S)
OFK TopliÄanin
2
0
|
14.05.2022 | RadniÄki (S) | 2 : 0 | OFK TopliÄanin | |||||
14.05
Bor 1919
GFK DuboÄica
0
1
|
14.05.2022 | Bor 1919 | 0 : 1 | GFK DuboÄica | |||||
14.05
Jedinstvo
Dinamo
2
0
|
14.05.2022 | Jedinstvo | 2 : 0 | Dinamo | |||||
14.05
OFK Slatina
Radnik
1
5
|
14.05.2022 | OFK Slatina | 1 : 5 | Radnik |
14.05
10:00
Vojvodina
GFK Sloven
3
1
|
14.05.2022 10:00 | Vojvodina | 3 : 1 | GFK Sloven | |||||
14.05
10:30
Index
Petar PuaÄa
2
0
|
14.05.2022 10:30 | Index | 2 : 0 | Petar PuaÄa |
14.05
10:00
Tisa NjerÅ”
Prof. Bolesnikov
2
2
|
14.05.2022 10:00 | Tisa NjerÅ” | 2 : 2 | Prof. Bolesnikov | |||||
14.05
10:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1912
3
0
|
14.05.2022 10:00 | Spartak ŽK | 3 : 0 | RadniÄki 1912 |
14.05
17:00
BASK
RadniÄki
2
1
|
14.05.2022 17:00 | BASK | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
14.05
10:00
Lokomotiva
BSK BorÄa
4
2
|
14.05.2022 10:00 | Lokomotiva | 4 : 2 | BSK BorÄa |
14.05
11:00
OFK AranÄelovac 1979
Borac 1932
5
0
|
14.05.2022 11:00 | OFK AranÄelovac 1979 | 5 : 0 | Borac 1932 | |||||
14.05
11:00
Napredak
Smederevo 1924
2
3
|
14.05.2022 11:00 | Napredak | 2 : 3 | Smederevo 1924 |
14.05
10:00
Sofeks
OFK BeÄej 1918
2
0
|
14.05.2022 10:00 | Sofeks | 2 : 0 | OFK BeÄej 1918 |
14.05
12:00
Jedinstvo Putevi
RadniÄki (K)
5
1
|
14.05.2022 12:00 | Jedinstvo Putevi | 5 : 1 | RadniÄki (K) | |||||
14.05
11:00
Takovo
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
3
|
14.05.2022 11:00 | Takovo | 2 : 3 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
14.05
10:00
Novi Pazar
BuduÄnost (A)
3
1
|
14.05.2022 10:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | BuduÄnost (A) | |||||
14.05
11:00
OFK Senjak
KaraÄorÄe
2
0
|
14.05.2022 11:00 | OFK Senjak | 2 : 0 | KaraÄorÄe |
14.05
11:00
RadniÄki
Siti Sport Klub
0
0
|
14.05.2022 11:00 | RadniÄki | 0 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
14.05
11:00
BSK 1925
BuduÄnost
4
4
|
14.05.2022 11:00 | BSK 1925 | 4 : 4 | BuduÄnost | |||||
14.05
11:00
Dunav (VS)
Beograd Karaburma
0
1
|
14.05.2022 11:00 | Dunav (VS) | 0 : 1 | Beograd Karaburma | |||||
14.05
11:00
DIF
GSP Polet
6
0
|
14.05.2022 11:00 | DIF | 6 : 0 | GSP Polet | |||||
14.05
11:00
Rojkovac
OFK Balkan
4
1
|
14.05.2022 11:00 | Rojkovac | 4 : 1 | OFK Balkan |
14.05
Kabel
Borac
|
14.05.2022 | Kabel | : | Borac | |||||
14.05
Jedinstvo
BaÄka
4
2
|
14.05.2022 | Jedinstvo | 4 : 2 | BaÄka | |||||
14.05
TSK
Proleter
|
14.05.2022 | TSK | : | Proleter |
14.05
14:00
Voždovac
RFK GrafiÄar
1
0
|
14.05.2022 14:00 | Voždovac | 1 : 0 | RFK GrafiÄar | |||||
14.05
11:00
MaÄva
ÄukariÄki
0
0
|
14.05.2022 11:00 | MaÄva | 0 : 0 | ÄukariÄki | |||||
14.05
11:00
RadniÄki 1923
TSC
1
0
|
14.05.2022 11:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 0 | TSC |
14.05
00:00
Sopot
Brodarac
3
0
|
14.05.2022 00:00 | Sopot | 3 : 0 | Brodarac | |||||
14.05
00:00
SinÄeliÄ
Lokomotiva
4
2
|
14.05.2022 00:00 | SinÄeliÄ | 4 : 2 | Lokomotiva | |||||
14.05
00:00
OLE
RFK GrafiÄar
1
4
|
14.05.2022 00:00 | OLE | 1 : 4 | RFK GrafiÄar | |||||
14.05
00:00
Partizan
Crvena zvezda
1
0
|
14.05.2022 00:00 | Partizan | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
14.05
00:00
Studentski grad
Zemun
4
6
|
14.05.2022 00:00 | Studentski grad | 4 : 6 | Zemun | |||||
14.05
00:00
RadniÄki (NB)
Voždovac
2
3
|
14.05.2022 00:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 3 | Voždovac | |||||
14.05
00:00
IMT
OFK Beograd
4
3
|
14.05.2022 00:00 | IMT | 4 : 3 | OFK Beograd |
14.05
00:00
Rakovica
BoleÄ
3
0
|
14.05.2022 00:00 | Rakovica | 3 : 0 | BoleÄ | |||||
14.05
00:00
VinÄa
OFK Beograd 2
3
5
|
14.05.2022 00:00 | VinÄa | 3 : 5 | OFK Beograd 2 | |||||
14.05
00:00
Zmaj 1953
KovaÄevac
0
4
|
14.05.2022 00:00 | Zmaj 1953 | 0 : 4 | KovaÄevac | |||||
14.05
00:00
Borac
RadniÄki (NB) 2
6
1
|
14.05.2022 00:00 | Borac | 6 : 1 | RadniÄki (NB) 2 |
14.05
11:00
Metalac (GM)
Å umadija 1903
1
4
|
14.05.2022 11:00 | Metalac (GM) | 1 : 4 | Å umadija 1903 | |||||
14.05
11:00
Loznica
Savacijum
1
4
|
14.05.2022 11:00 | Loznica | 1 : 4 | Savacijum | |||||
14.05
11:00
RadniÄki (V)
Sloga (K)
7
0
|
14.05.2022 11:00 | RadniÄki (V) | 7 : 0 | Sloga (K) | |||||
14.05
11:00
MaÄva
Borac 1926
0
0
|
14.05.2022 11:00 | MaÄva | 0 : 0 | Borac 1926 | |||||
14.05
11:00
Apolon 4
Novi Pazar
1
1
|
14.05.2022 11:00 | Apolon 4 | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
14.05
11:00
Sunrise Å abac
GFK Sloboda
1
2
|
14.05.2022 11:00 | Sunrise Å abac | 1 : 2 | GFK Sloboda | |||||
14.05
11:00
RadniÄki 1923
Apolon 2018
2
2
|
14.05.2022 11:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 2 | Apolon 2018 |
14.05
Radnik
RadniÄki 2
1
1
|
14.05.2022 | Radnik | 1 : 1 | RadniÄki 2 | |||||
14.05
Mineralac
Trayal
2
2
|
14.05.2022 | Mineralac | 2 : 2 | Trayal |
14.05
14:00
Petrika
TSC
3
2
|
14.05.2022 14:00 | Petrika | 3 : 2 | TSC | |||||
14.05
12:00
Vojvodina
ŽelezniÄar
4
1
|
14.05.2022 12:00 | Vojvodina | 4 : 1 | ŽelezniÄar |
14.05
12:00
Tisa NjerÅ”
Prof. Bolesnikov
1
2
|
14.05.2022 12:00 | Tisa NjerÅ” | 1 : 2 | Prof. Bolesnikov |
14.05
13:00
Proleter 2006
Omladinac
4
1
|
14.05.2022 13:00 | Proleter 2006 | 4 : 1 | Omladinac | |||||
14.05
10:00
RadniÄki (SM)
Dinamo 1945
5
2
|
14.05.2022 10:00 | RadniÄki (SM) | 5 : 2 | Dinamo 1945 |
14.05
12:00
Arena Su
Borac (Å )
2
0
|
14.05.2022 12:00 | Arena Su | 2 : 0 | Borac (Å ) | |||||
14.05
12:00
Petrika
OFK Vrbas
3
0
|
14.05.2022 12:00 | Petrika | 3 : 0 | OFK Vrbas | |||||
14.05
12:00
Mladost (L)
OFK Kikinda
3
1
|
14.05.2022 12:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | OFK Kikinda | |||||
14.05
12:00
OFK JugoviÄ
Derby 2015
2
2
|
14.05.2022 12:00 | OFK JugoviÄ | 2 : 2 | Derby 2015 |
14.05
12:00
ODR
GFK Sloven
4
2
|
14.05.2022 12:00 | ODR | 4 : 2 | GFK Sloven | |||||
14.05
12:00
Jedinstvo (SP)
Voja GaÄiÄ
1
3
|
14.05.2022 12:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 3 | Voja GaÄiÄ | |||||
14.05
12:00
Cement
RadniÄki (Å )
2
5
|
14.05.2022 12:00 | Cement | 2 : 5 | RadniÄki (Å ) | |||||
14.05
12:00
Dunav
Podunavac
|
14.05.2022 12:00 | Dunav | : | Podunavac |
14.05
12:00
MaÄva 1929
Vrelo Sport
7
3
|
14.05.2022 12:00 | MaÄva 1929 | 7 : 3 | Vrelo Sport |
14.05
10:00
Sloga (BB)
FAP
4
1
|
14.05.2022 10:00 | Sloga (BB) | 4 : 1 | FAP |
14.05
13:00
Napredak
RFK GrafiÄar
2
0
|
14.05.2022 13:00 | Napredak | 2 : 0 | RFK GrafiÄar | |||||
14.05
17:00
Kiker
ÄukariÄki
0
1
|
14.05.2022 17:00 | Kiker | 0 : 1 | ÄukariÄki |
14.05
16:00
Zemun 2
OFK Beograd 2
4
4
|
14.05.2022 16:00 | Zemun 2 | 4 : 4 | OFK Beograd 2 | |||||
14.05
09:00
RFK GrafiÄar
Rad 2
3
0
|
14.05.2022 09:00 | RFK GrafiÄar | 3 : 0 | Rad 2 | |||||
14.05
16:30
Å umadinac
RadniÄki (NB) 2
4
1
|
14.05.2022 16:30 | Å umadinac | 4 : 1 | RadniÄki (NB) 2 | |||||
14.05
13:30
SinÄeliÄ 2
BSK BorÄa
2
0
|
14.05.2022 13:30 | SinÄeliÄ 2 | 2 : 0 | BSK BorÄa |
14.05
11:00
Bane 1931
Å umadija 1903
8
1
|
14.05.2022 11:00 | Bane 1931 | 8 : 1 | Å umadija 1903 |
14.05
10:00
Mladost (L)
Polimlje
3
2
|
14.05.2022 10:00 | Mladost (L) | 3 : 2 | Polimlje | |||||
14.05
10:00
Jedinstvo Putevi
Spartak 1976
|
14.05.2022 10:00 | Jedinstvo Putevi | : | Spartak 1976 | |||||
14.05
10:00
Borac 1926
GFK Sloboda
2
2
|
14.05.2022 10:00 | Borac 1926 | 2 : 2 | GFK Sloboda | |||||
14.05
10:00
Ares 2015
Takovo
9
5
|
14.05.2022 10:00 | Ares 2015 | 9 : 5 | Takovo | |||||
14.05
10:00
Sloga (BB)
Sloboda (Ä)
|
14.05.2022 10:00 | Sloga (BB) | : | Sloboda (Ä) | |||||
14.05
10:00
GauÄosi
Sloga (P)
1
0
|
14.05.2022 10:00 | GauÄosi | 1 : 0 | Sloga (P) | |||||
14.05
10:00
Zlatibor
Metalac
0
2
|
14.05.2022 10:00 | Zlatibor | 0 : 2 | Metalac |
14.05
Å ampion 2014
Trio
11
0
|
14.05.2022 | Å ampion 2014 | 11 : 0 | Trio | |||||
14.05
OFK RadniÄki
RadniÄki (N)
2
7
|
14.05.2022 | OFK RadniÄki | 2 : 7 | RadniÄki (N) | |||||
14.05
Trayal Knez Lazar
Vlasina
7
1
|
14.05.2022 | Trayal Knez Lazar | 7 : 1 | Vlasina | |||||
14.05
Car Konstantin
RadniÄki (P)
3
2
|
14.05.2022 | Car Konstantin | 3 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
14.05
Real
Duel Juniors
2
0
|
14.05.2022 | Real | 2 : 0 | Duel Juniors | |||||
14.05
Lider MGM
GFK Jagodina
3
3
|
14.05.2022 | Lider MGM | 3 : 3 | GFK Jagodina |
14.05
10:00
TSC
Arena Su
7
0
|
14.05.2022 10:00 | TSC | 7 : 0 | Arena Su | |||||
14.05
10:00
Kabel
Krila Krajine
0
2
|
14.05.2022 10:00 | Kabel | 0 : 2 | Krila Krajine | |||||
14.05
10:00
Vojvodina
RFK NS 1921
14
0
|
14.05.2022 10:00 | Vojvodina | 14 : 0 | RFK NS 1921 | |||||
14.05
10:00
CFK
Hajduk 1912
3
0
|
14.05.2022 10:00 | CFK | 3 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
14.05
10:00
OFK BaÄka
Petar PuaÄa
2
1
|
14.05.2022 10:00 | OFK BaÄka | 2 : 1 | Petar PuaÄa |
14.05
11:00
Derby 2015
OFK VrŔac
4
1
|
14.05.2022 11:00 | Derby 2015 | 4 : 1 | OFK VrŔac | |||||
14.05
10:00
RadniÄki (Zr)
InÄija
3
2
|
14.05.2022 10:00 | RadniÄki (Zr) | 3 : 2 | InÄija | |||||
14.05
12:00
RadniÄki (SM)
Petrika
1
4
|
14.05.2022 12:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 4 | Petrika | |||||
14.05
10:00
Proleter 2006
Jedinstvo (SP)
2
8
|
14.05.2022 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 8 | Jedinstvo (SP) | |||||
14.05
12:00
ODR
ŽelezniÄar
0
5
|
14.05.2022 12:00 | ODR | 0 : 5 | ŽelezniÄar |
14.05
13:00
Respekt
Omladinac 2014
2
1
|
14.05.2022 13:00 | Respekt | 2 : 1 | Omladinac 2014 | |||||
14.05
10:00
MaÄva 1929
Loznica
3
5
|
14.05.2022 10:00 | MaÄva 1929 | 3 : 5 | Loznica | |||||
14.05
10:00
RadniÄki (V)
Jedinstvo (Ub)
4
2
|
14.05.2022 10:00 | RadniÄki (V) | 4 : 2 | Jedinstvo (Ub) | |||||
14.05
10:00
RaÄevac
Drina
4
1
|
14.05.2022 10:00 | RaÄevac | 4 : 1 | Drina | |||||
14.05
10:00
Fenix
ŽelezniÄar
2
1
|
14.05.2022 10:00 | Fenix | 2 : 1 | ŽelezniÄar |
14.05
10:00
Cepelin 026
Jasenica 2017
|
14.05.2022 10:00 | Cepelin 026 | : | Jasenica 2017 | |||||
14.05
10:00
PetliÄ SD 2006
Zvižd
6
1
|
14.05.2022 10:00 | PetliÄ SD 2006 | 6 : 1 | Zvižd | |||||
14.05
10:00
Smederevo 1924
ŽelezniÄar
6
1
|
14.05.2022 10:00 | Smederevo 1924 | 6 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
14.05
10:00
Sloga 33
RSK
|
14.05.2022 10:00 | Sloga 33 | : | RSK | |||||
14.05
10:00
OPK Rudar 1933
AF Duljaj
0
7
|
14.05.2022 10:00 | OPK Rudar 1933 | 0 : 7 | AF Duljaj | |||||
14.05
10:00
Plana
Soko 2015
8
0
|
14.05.2022 10:00 | Plana | 8 : 0 | Soko 2015 | |||||
14.05
10:00
VGSK
Mladi radnik 1926
0
6
|
14.05.2022 10:00 | VGSK | 0 : 6 | Mladi radnik 1926 | |||||
14.05
10:00
AF ÄokiÄ
Å umadija
1
7
|
14.05.2022 10:00 | AF ÄokiÄ | 1 : 7 | Å umadija |
14.05
10:00
RadniÄki 1905
AFK
1
6
|
14.05.2022 10:00 | RadniÄki 1905 | 1 : 6 | AFK |
14.05
10:00
Posavina
Jedinstvo
2
0
|
14.05.2022 10:00 | Posavina | 2 : 0 | Jedinstvo |
14.05
09:00
BAK
Ratar
14
1
|
14.05.2022 09:00 | BAK | 14 : 1 | Ratar |
14.05
16:00
OFK Majur
Cer
4
4
|
14.05.2022 16:00 | OFK Majur | 4 : 4 | Cer |
14.05
Mungosi
Crvena zvezda
|
14.05.2022 | Mungosi | : | Crvena zvezda | |||||
14.05
11:30
DuŔanovac
Brodarac
2
3
|
14.05.2022 11:30 | DuŔanovac | 2 : 3 | Brodarac | |||||
14.05
09:00
Voždovac
Partizan
1
9
|
14.05.2022 09:00 | Voždovac | 1 : 9 | Partizan | |||||
14.05
19:30
PFK Žarkovo 2000
RFK GrafiÄar
1
4
|
14.05.2022 19:30 | PFK Žarkovo 2000 | 1 : 4 | RFK GrafiÄar | |||||
14.05
11:00
ÄukariÄki
PetliÄ
3
2
|
14.05.2022 11:00 | ÄukariÄki | 3 : 2 | PetliÄ | |||||
14.05
09:00
Teleoptik
Rad
1
3
|
14.05.2022 09:00 | Teleoptik | 1 : 3 | Rad |
14.05
00:00
Lokomotiva
Olimpik
3
1
|
14.05.2022 00:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Olimpik | |||||
14.05
00:00
Zemun
SinÄeliÄ
3
0
|
14.05.2022 00:00 | Zemun | 3 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
14.05
00:00
RadniÄki (NB)
OFK Beograd
2
1
|
14.05.2022 00:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
14.05
00:00
011
Milutinac
1
2
|
14.05.2022 00:00 | 011 | 1 : 2 | Milutinac |
14.05
11:00
MaŔinac
Napredak junior 2018
1
0
|
14.05.2022 11:00 | MaŔinac | 1 : 0 | Napredak junior 2018 |
14.05
17:00
Plana
Požega
0
1
|
14.05.2022 17:00 | Plana | 0 : 1 | Požega | |||||
14.05
11:00
Jedinstvo
RadniÄki 1923
1
3
|
14.05.2022 11:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | RadniÄki 1923 | |||||
14.05
17:00
Kraljica Marija
Požarevac
4
1
|
14.05.2022 17:00 | Kraljica Marija | 4 : 1 | Požarevac | |||||
14.05
17:00
Loznica
MaÄva
11
1
|
14.05.2022 17:00 | Loznica | 11 : 1 | MaÄva |
14.05
16:00
StajiÄevo 2017
Proleter
0
16
|
14.05.2022 16:00 | StajiÄevo 2017 | 0 : 16 | Proleter |
14.05
11:00
ŽFK BoleÄ
Sloga
0
3
|
14.05.2022 11:00 | ŽFK BoleÄ | 0 : 3 | Sloga |
14.05
10:00
Zemun
RadniÄki
6
1
|
14.05.2022 10:00 | Zemun | 6 : 1 | RadniÄki | |||||
14.05
10:00
RFK GrafiÄar
Teleoptik
1
1
|
14.05.2022 10:00 | RFK GrafiÄar | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
14.05
10:00
Kampione
Kolubara
|
14.05.2022 10:00 | Kampione | : | Kolubara | |||||
14.05
10:00
OFK Beograd
Partizan
1
0
|
14.05.2022 10:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Partizan |
14.05
10:00
Tisa NjerÅ”
Spartak ŽK '09
0
5
|
14.05.2022 10:00 | Tisa NjerŔ | 0 : 5 | Spartak ŽK '09 | |||||
14.05
18:00
TSC '10
TSC '09
1
2
|
14.05.2022 18:00 | TSC '10 | 1 : 2 | TSC '09 | |||||
14.05
09:00
Arena SU
ObiliÄ
1
0
|
14.05.2022 09:00 | Arena SU | 1 : 0 | ObiliÄ | |||||
14.05
08:30
Spartak ŽK '10
Subotica
2
1
|
14.05.2022 08:30 | Spartak ŽK '10 | 2 : 1 | Subotica |
14.05
14:00
Å umadinac
ÄankoviÄ
1
8
|
14.05.2022 14:00 | Å umadinac | 1 : 8 | ÄankoviÄ | |||||
14.05
10:00
SinÄeliÄ
IMT
0
7
|
14.05.2022 10:00 | SinÄeliÄ | 0 : 7 | IMT | |||||
14.05
18:30
Zemun
Borac
8
0
|
14.05.2022 18:30 | Zemun | 8 : 0 | Borac |
14.05
10:00
Zabrežje
Zvezda
3
0
|
14.05.2022 10:00 | Zabrežje | 3 : 0 | Zvezda | |||||
14.05
09:00
BuduÄnost
Rvati
3
2
|
14.05.2022 09:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Rvati |
14.05
12:00
Junior
Župa
6
1
|
14.05.2022 12:00 | Junior | 6 : 1 | Župa | |||||
14.05
12:00
OFK ParaÄin
Finale 2013
4
6
|
14.05.2022 12:00 | OFK ParaÄin | 4 : 6 | Finale 2013 | |||||
14.05
13:00
OFK Bratstvo
Vukovi
5
2
|
14.05.2022 13:00 | OFK Bratstvo | 5 : 2 | Vukovi | |||||
14.05
11:00
Morava 1918
Trstenik PPT
3
6
|
14.05.2022 11:00 | Morava 1918 | 3 : 6 | Trstenik PPT |
14.05
17:00
Mega Mozzart
Vojvodina
87
60
|
14.05.2022 17:00 | Mega Mozzart | 87 : 60 | Vojvodina | 1:0 | ||||
14.05
20:00
Borac
Mladost MaxBet
102
86
|
14.05.2022 20:00 | Borac | 102 : 86 | Mladost MaxBet | 1:0 |
14.05
19:00
Hajduk Veljko
KurŔumlija
10
0
|
14.05.2022 19:00 | Hajduk Veljko | 10 : 0 | KurŔumlija | |||||
14.05
19:00
TopliÄanin
Vranje 1957
22
19
|
14.05.2022 19:00 | TopliÄanin | 22 : 19 | Vranje 1957 | |||||
14.05
19:00
Bela Palanka
Vlasotince
27
17
|
14.05.2022 19:00 | Bela Palanka | 27 : 17 | Vlasotince | |||||
14.05
19:00
Metalac
Jastrebac
30
26
|
14.05.2022 19:00 | Metalac | 30 : 26 | Jastrebac |
14.05
17:30
Kolubara
Vrbas
32
27
|
14.05.2022 17:30 | Kolubara | 32 : 27 | Vrbas | |||||
14.05
19:00
InÄija
Crvenka
27
24
|
14.05.2022 19:00 | InÄija | 27 : 24 | Crvenka |
14.05
19:30
Lavovi BP
Jabuka
34
24
|
14.05.2022 19:30 | Lavovi BP | 34 : 24 | Jabuka | |||||
14.05
17:00
Slavija
Hercegovac
24
22
|
14.05.2022 17:00 | Slavija | 24 : 22 | Hercegovac | |||||
14.05
19:30
Jedinstvo
RadniÄki 1958
43
37
|
14.05.2022 19:30 | Jedinstvo | 43 : 37 | RadniÄki 1958 | |||||
14.05
19:00
Banatski Karlovac
Mladost TSK
30
33
|
14.05.2022 19:00 | Banatski Karlovac | 30 : 33 | Mladost TSK |
14.05
20:30
Crepaja
Metalac
25
35
|
14.05.2022 20:30 | Crepaja | 25 : 35 | Metalac | |||||
14.05
19:00
PIK Prigrevica
BuduÄnost
34
23
|
14.05.2022 19:00 | PIK Prigrevica | 34 : 23 | BuduÄnost |
14.05
18:00
GrafiÄar
ObiliÄ
24
24
|
14.05.2022 18:00 | GrafiÄar | 24 : 24 | ObiliÄ | |||||
14.05
20:30
Sivac 69 - 2
Sombor
28
29
|
14.05.2022 20:30 | Sivac 69 - 2 | 28 : 29 | Sombor |
14.05
18:00
Temerin
Mokrin
10
0
|
14.05.2022 18:00 | Temerin | 10 : 0 | Mokrin | |||||
14.05
18:00
Ravangrad
Jabuka
25
35
|
14.05.2022 18:00 | Ravangrad | 25 : 35 | Jabuka | |||||
14.05
18:00
Krule
Mladost
40
34
|
14.05.2022 18:00 | Krule | 40 : 34 | Mladost | |||||
14.05
18:00
Laki
Spartak
28
33
|
14.05.2022 18:00 | Laki | 28 : 33 | Spartak | |||||
14.05
18:00
Jadran
Ruma
20
41
|
14.05.2022 18:00 | Jadran | 20 : 41 | Ruma |
14.05
19:00
Mladi radnik
Petrovaradin
28
27
|
14.05.2022 19:00 | Mladi radnik | 28 : 27 | Petrovaradin | |||||
14.05
19:00
Kikinda
PanÄevo
26
27
|
14.05.2022 19:00 | Kikinda | 26 : 27 | PanÄevo |
14.05
19:00
Vojvodina
Valis
9
7
|
14.05.2022 19:00 | Vojvodina | 9 : 7 | Valis |
14.05
12:45
TaÅ” 2000
Partizan
6
5
|
14.05.2022 12:45 | TaÅ” 2000 | 6 : 5 | Partizan | |||||
14.05
14:30
Crvena zvezda
Vojvodina
11
12
|
14.05.2022 14:30 | Crvena zvezda | 11 : 12 | Vojvodina |
14.05
16:00
Senta
Spartak
11
13
|
14.05.2022 16:00 | Senta | 11 : 13 | Spartak |
14.05
00:00
Lindoret
Zufo
0
5
|
14.05.2022 00:00 | Lindoret | 0 : 5 | Zufo |
14.05
18:30
Konjarnik
Loznica Grad 2018
8
7
|
14.05.2022 18:30 | Konjarnik | 8 : 7 | Loznica Grad 2018 |
14.05
Vukovi
Orlovi
18
14
|
14.05.2022 | Vukovi | 18 : 14 | Orlovi |
14.05
Black Hornets
Royal Crowns
6
41
|
14.05.2022 | Black Hornets | 6 : 41 | Royal Crowns |