02.09
16:30
Feniks 1995
Radnički (Zr)
2
0
|
02.09.2020 16:30 | Feniks 1995 | 2 : 0 | Radnički (Zr) |
02.09
16:30
Korićani
Šumadija 1903
1
1
|
02.09.2020 16:30 | Korićani | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
02.09
16:30
Novi Pazar 1928
Budućnost
0
1
|
02.09.2020 16:30 | Novi Pazar 1928 | 0 : 1 | Budućnost | |||||
02.09
16:30
Šumadija (T)
Mokra Gora
2
1
|
02.09.2020 16:30 | Šumadija (T) | 2 : 1 | Mokra Gora | |||||
02.09
16:30
Omladinac
Goč
0
0
|
02.09.2020 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | Goč | |||||
02.09
16:30
OFK Ras
Polet
3
1
|
02.09.2020 16:30 | OFK Ras | 3 : 1 | Polet | |||||
02.09
16:30
Radnik
Real
4
3
|
02.09.2020 16:30 | Radnik | 4 : 3 | Real |
02.09
16:30
Polimlje
Polet (Lj)
3
0
|
02.09.2020 16:30 | Polimlje | 3 : 0 | Polet (Lj) | |||||
02.09
16:30
Zlatar
Omladinac
6
0
|
02.09.2020 16:30 | Zlatar | 6 : 0 | Omladinac | |||||
02.09
16:30
FAP
Parmenac
5
0
|
02.09.2020 16:30 | FAP | 5 : 0 | Parmenac | |||||
02.09
16:30
Sloga (BB)
Sevojno
2
1
|
02.09.2020 16:30 | Sloga (BB) | 2 : 1 | Sevojno | |||||
02.09
16:30
Crnokosa
Sloboda (Č)
3
4
|
02.09.2020 16:30 | Crnokosa | 3 : 4 | Sloboda (Č) | |||||
02.09
16:30
Prijevor
Jasen
1
1
|
02.09.2020 16:30 | Prijevor | 1 : 1 | Jasen | |||||
02.09
16:30
Polet (T)
Rampa
3
1
|
02.09.2020 16:30 | Polet (T) | 3 : 1 | Rampa |
02.09
16:30
Rađevac
Rubribreza
2
0
|
02.09.2020 16:30 | Rađevac | 2 : 0 | Rubribreza | |||||
02.09
16:30
Mladost (DD)
Ribnica
0
2
|
02.09.2020 16:30 | Mladost (DD) | 0 : 2 | Ribnica | |||||
02.09
16:30
Radnički (V)
Vrelo Sport
2
0
|
02.09.2020 16:30 | Radnički (V) | 2 : 0 | Vrelo Sport | |||||
02.09
16:30
OFK Divci
Mladost (P)
1
0
|
02.09.2020 16:30 | OFK Divci | 1 : 0 | Mladost (P) | |||||
02.09
16:30
Radnički (K)
Spartak 1924
3
0
|
02.09.2020 16:30 | Radnički (K) | 3 : 0 | Spartak 1924 | |||||
02.09
16:30
Drina
Sloga (B)
2
0
|
02.09.2020 16:30 | Drina | 2 : 0 | Sloga (B) | |||||
02.09
16:30
Zadrugar
Mladost (Dr)
1
0
|
02.09.2020 16:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Mladost (Dr) | |||||
02.09
16:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Borac (L)
2
1
|
02.09.2020 16:30 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 2 : 1 | Borac (L) |
02.09
16:30
Obilić
Njegoš
5
0
|
02.09.2020 16:30 | Obilić | 5 : 0 | Njegoš | |||||
02.09
16:30
Bačka (P)
Mladost (T)
2
0
|
02.09.2020 16:30 | Bačka (P) | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
02.09
16:30
Hercegovac
Krila Krajine
0
2
|
02.09.2020 16:30 | Hercegovac | 0 : 2 | Krila Krajine | |||||
02.09
16:30
Bajša
Mladost (BP)
2
0
|
02.09.2020 16:30 | Bajša | 2 : 0 | Mladost (BP) | |||||
02.09
16:30
Vojvodina (T)
Tekstilac
1
1
|
02.09.2020 16:30 | Vojvodina (T) | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
02.09
16:30
OFK Vrbas
Mladost APA
0
1
|
02.09.2020 16:30 | OFK Vrbas | 0 : 1 | Mladost APA | |||||
02.09
16:30
Crvenka
Tavankut
0
0
|
02.09.2020 16:30 | Crvenka | 0 : 0 | Tavankut | |||||
02.09
16:30
Vojvodina (BG)
ČSK Pivara
2
0
|
02.09.2020 16:30 | Vojvodina (BG) | 2 : 0 | ČSK Pivara | |||||
02.09
16:30
Srbobran
Radnički (S)
1
2
|
02.09.2020 16:30 | Srbobran | 1 : 2 | Radnički (S) |
02.09
16:30
Sloga
Radnički (K)
3
0
|
02.09.2020 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
02.09
16:30
Jedinstvo (V)
Naftagas
0
2
|
02.09.2020 16:30 | Jedinstvo (V) | 0 : 2 | Naftagas | |||||
02.09
16:30
Omladinac FAM
Radnički (S)
8
0
|
02.09.2020 16:30 | Omladinac FAM | 8 : 0 | Radnički (S) | |||||
02.09
16:30
OFK Kikinda 1909
ŽAK
4
1
|
02.09.2020 16:30 | OFK Kikinda 1909 | 4 : 1 | ŽAK | |||||
02.09
16:30
Proleter
Crvena zvezda
6
2
|
02.09.2020 16:30 | Proleter | 6 : 2 | Crvena zvezda | |||||
02.09
16:30
Krajina
Banat
1
0
|
02.09.2020 16:30 | Krajina | 1 : 0 | Banat | |||||
02.09
16:30
Mladost
Borac
5
1
|
02.09.2020 16:30 | Mladost | 5 : 1 | Borac | |||||
02.09
16:30
Jedinstvo (BK)
Budućnost
2
2
|
02.09.2020 16:30 | Jedinstvo (BK) | 2 : 2 | Budućnost |
02.09
16:30
Podunavac
Borac
0
2
|
02.09.2020 16:30 | Podunavac | 0 : 2 | Borac | |||||
02.09
16:30
Crvena Zvezda
Sloga (T)
0
0
|
02.09.2020 16:30 | Crvena Zvezda | 0 : 0 | Sloga (T) | |||||
02.09
16:30
Jedinstvo
Hajduk
3
1
|
02.09.2020 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Hajduk | |||||
02.09
16:30
Index
Budućnost
4
0
|
02.09.2020 16:30 | Index | 4 : 0 | Budućnost | |||||
02.09
16:30
Sloga (E)
Jadran
2
0
|
02.09.2020 16:30 | Sloga (E) | 2 : 0 | Jadran | |||||
02.09
16:30
Sremac Vojka
Radnički
1
1
|
02.09.2020 16:30 | Sremac Vojka | 1 : 1 | Radnički | |||||
02.09
16:30
Podrinje
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
02.09.2020 16:30 | Podrinje | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
02.09
16:30
Mladost
Sloboda
0
2
|
02.09.2020 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Sloboda | |||||
02.09
16:30
Cement
Jugović
7
1
|
02.09.2020 16:30 | Cement | 7 : 1 | Jugović |
02.09
16:00
Komgrap
Srem
2
0
|
02.09.2020 16:00 | Komgrap | 2 : 0 | Srem | |||||
02.09
16:00
Poštar Zvezdara
Napredak
2
2
|
02.09.2020 16:00 | Poštar Zvezdara | 2 : 2 | Napredak | |||||
02.09
16:00
Kosmaj
Borac (L)
0
2
|
02.09.2020 16:00 | Kosmaj | 0 : 2 | Borac (L) | |||||
02.09
16:00
Torlak
Vinča
0
0
|
02.09.2020 16:00 | Torlak | 0 : 0 | Vinča | |||||
02.09
16:00
BSK 1926
Turbina
1
2
|
02.09.2020 16:00 | BSK 1926 | 1 : 2 | Turbina | |||||
02.09
16:00
Mladost (C)
Vrčin
0
3
|
02.09.2020 16:00 | Mladost (C) | 0 : 3 | Vrčin | |||||
02.09
16:00
Milutinac
Šumadija
2
2
|
02.09.2020 16:00 | Milutinac | 2 : 2 | Šumadija | |||||
02.09
16:00
Dunav
Budućnost (Z)
2
0
|
02.09.2020 16:00 | Dunav | 2 : 0 | Budućnost (Z) |
02.09
Polet
Crvena zvezda
3
0
|
02.09.2020 | Polet | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
02.09
Sloga (L)
Mladost 1948
1
1
|
02.09.2020 | Sloga (L) | 1 : 1 | Mladost 1948 | |||||
02.09
Mladi radnik 1940
Podunavac
1
0
|
02.09.2020 | Mladi radnik 1940 | 1 : 0 | Podunavac | |||||
02.09
Mladi borac
Sloga (M)
4
2
|
02.09.2020 | Mladi borac | 4 : 2 | Sloga (M) | |||||
02.09
Osipaonica
Pobeda
3
0
|
02.09.2020 | Osipaonica | 3 : 0 | Pobeda | |||||
02.09
Bresje Superior
Budućnost
1
2
|
02.09.2020 | Bresje Superior | 1 : 2 | Budućnost | |||||
02.09
Železničar Kusadak
Obilić
2
4
|
02.09.2020 | Železničar Kusadak | 2 : 4 | Obilić | |||||
02.09
SASK
Radnik (SP)
1
0
|
02.09.2020 | SASK | 1 : 0 | Radnik (SP) |
02.09
16:30
Sloga
Poreč
5
0
|
02.09.2020 16:30 | Sloga | 5 : 0 | Poreč | |||||
02.09
16:30
Nemetali
Zlot
1
2
|
02.09.2020 16:30 | Nemetali | 1 : 2 | Zlot | |||||
02.09
16:30
Rudna Glava
Polet
3
0
|
02.09.2020 16:30 | Rudna Glava | 3 : 0 | Polet | |||||
02.09
16:30
Šarbanovac
Brestovac
3
1
|
02.09.2020 16:30 | Šarbanovac | 3 : 1 | Brestovac | |||||
02.09
16:30
Radnički
Blizna
0
2
|
02.09.2020 16:30 | Radnički | 0 : 2 | Blizna | |||||
02.09
16:30
BSK
Mladost
2
0
|
02.09.2020 16:30 | BSK | 2 : 0 | Mladost | |||||
02.09
16:30
Krivelj
Ključ
1
0
|
02.09.2020 16:30 | Krivelj | 1 : 0 | Ključ |
02.09
16:30
Omladinac (Š)
Napredak 1936
2
0
|
02.09.2020 16:30 | Omladinac (Š) | 2 : 0 | Napredak 1936 | |||||
02.09
16:30
Napredak Simićevo
Železničar
1
3
|
02.09.2020 16:30 | Napredak Simićevo | 1 : 3 | Železničar | |||||
02.09
16:30
Rudar 2001
Budućnost (V)
3
0
|
02.09.2020 16:30 | Rudar 2001 | 3 : 0 | Budućnost (V) | |||||
02.09
16:30
Obilić
Manastirica
1
0
|
02.09.2020 16:30 | Obilić | 1 : 0 | Manastirica | |||||
02.09
16:30
Sirakovo
Vihor
3
1
|
02.09.2020 16:30 | Sirakovo | 3 : 1 | Vihor | |||||
02.09
16:30
Mlava (ML)
Integral
1
1
|
02.09.2020 16:30 | Mlava (ML) | 1 : 1 | Integral | |||||
02.09
16:30
Borac (K)
Mladost (B)
2
1
|
02.09.2020 16:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
02.09
16:30
Rudar (Kr)
Trgovački
2
1
|
02.09.2020 16:30 | Rudar (Kr) | 2 : 1 | Trgovački |
02.09
16:00
Mladost
Sloga
5
1
|
02.09.2020 16:00 | Mladost | 5 : 1 | Sloga | |||||
02.09
16:00
Elid
Borac
2
2
|
02.09.2020 16:00 | Elid | 2 : 2 | Borac | |||||
02.09
16:00
Moravac (ZT)
Radnički 1947
2
2
|
02.09.2020 16:00 | Moravac (ZT) | 2 : 2 | Radnički 1947 | |||||
02.09
16:00
Svrljig
Moravac (Č)
6
1
|
02.09.2020 16:00 | Svrljig | 6 : 1 | Moravac (Č) | |||||
02.09
16:00
OFK Rutevac 1908
Baličevac
3
0
|
02.09.2020 16:00 | OFK Rutevac 1908 | 3 : 0 | Baličevac |
02.09
17:00
Budućnost (Đ)
Juhor (G)
3
3
|
02.09.2020 17:00 | Budućnost (Đ) | 3 : 3 | Juhor (G) | |||||
02.09
17:00
Javor
Mladost (K)
2
5
|
02.09.2020 17:00 | Javor | 2 : 5 | Mladost (K) | |||||
02.09
17:00
Rudar
Resavac
1
0
|
02.09.2020 17:00 | Rudar | 1 : 0 | Resavac | |||||
02.09
17:00
Sloga
Budućnost (M)
2
1
|
02.09.2020 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Budućnost (M) | |||||
02.09
17:00
Mladost (J)
Morava (R)
2
1
|
02.09.2020 17:00 | Mladost (J) | 2 : 1 | Morava (R) | |||||
02.09
17:00
Dragocvet
Kolare
3
2
|
02.09.2020 17:00 | Dragocvet | 3 : 2 | Kolare | |||||
02.09
17:00
OFK Juhor 2016
Partizan
5
0
|
02.09.2020 17:00 | OFK Juhor 2016 | 5 : 0 | Partizan | |||||
02.09
17:00
Napredak
Orlovi
3
0
|
02.09.2020 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Orlovi |
02.09
17:00
Vinorača
Mladost (G)
2
2
|
02.09.2020 17:00 | Vinorača | 2 : 2 | Mladost (G) | |||||
02.09
17:00
Bratstvo
Šantarovac
3
1
|
02.09.2020 17:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Šantarovac | |||||
02.09
17:00
GFK Tabane
Zenit
6
2
|
02.09.2020 17:00 | GFK Tabane | 6 : 2 | Zenit | |||||
02.09
17:00
Kupinovac
Ursule
1
1
|
02.09.2020 17:00 | Kupinovac | 1 : 1 | Ursule | |||||
02.09
17:00
Mladost (D)
Sinđelić 1934
2
0
|
02.09.2020 17:00 | Mladost (D) | 2 : 0 | Sinđelić 1934 | |||||
02.09
17:00
Mladost (T)
Sloboda
2
2
|
02.09.2020 17:00 | Mladost (T) | 2 : 2 | Sloboda | |||||
02.09
17:00
Jedinstvo
Partizan
0
3
|
02.09.2020 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Partizan | |||||
02.09
17:00
Osaonica
Crni Vrh
2
0
|
02.09.2020 17:00 | Osaonica | 2 : 0 | Crni Vrh |
02.09
11:00
OFK Radnički
Real
3
0
|
02.09.2020 11:00 | OFK Radnički | 3 : 0 | Real |
02.09
13:00
OFK Radnički
Timočanin
1
0
|
02.09.2020 13:00 | OFK Radnički | 1 : 0 | Timočanin |
02.09
10:00
Kabel
Arena Su
3
0
|
02.09.2020 10:00 | Kabel | 3 : 0 | Arena Su |
02.09
17:00
Spartak ŽK '09
TSC
1
0
|
02.09.2020 17:00 | Spartak ŽK '09 | 1 : 0 | TSC |