27.09
15:30
Borac
Hajduk 1912
3
2
|
27.09.2020 15:30 | Borac | 3 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
27.09
15:30
Tisa
OFK Vršac
0
2
|
27.09.2020 15:30 | Tisa | 0 : 2 | OFK Vršac | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo (SP)
Radnički 1912
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Jedinstvo (SP) | 1 : 1 | Radnički 1912 |
27.09
15:30
Sušica
Sloga (P)
2
4
|
27.09.2020 15:30 | Sušica | 2 : 4 | Sloga (P) | |||||
27.09
19:00
GFK Sloboda
Gruža
1
0
|
27.09.2020 19:00 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Gruža | |||||
27.09
15:30
Bane 1931
Smederevo 1924
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Bane 1931 | 1 : 2 | Smederevo 1924 |
27.09
15:30
Crvena zvezda
Sremčica
3
2
|
27.09.2020 15:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Sremčica | |||||
27.09
15:30
BASK
Stepojevac Vaga
3
1
|
27.09.2020 15:30 | BASK | 3 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
27.09
15:30
Zvezdara
Mladenovac
4
0
|
27.09.2020 15:30 | Zvezdara | 4 : 0 | Mladenovac | |||||
27.09
16:00
Brodarac
Lokomotiva
4
2
|
27.09.2020 16:00 | Brodarac | 4 : 2 | Lokomotiva |
27.09
15:30
Budućnost (P)
Vlasina
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Budućnost (P) | 3 : 0 | Vlasina | |||||
27.09
11:00
SFS Borac
OFK Topličanin
4
0
|
27.09.2020 11:00 | SFS Borac | 4 : 0 | OFK Topličanin | |||||
27.09
11:00
Radnički (S)
SFK Morava
2
0
|
27.09.2020 11:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | SFK Morava | |||||
27.09
15:30
Dunav
Moravac Orion
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Dunav | 2 : 0 | Moravac Orion | |||||
27.09
15:30
Kablovi
Timočanin
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Kablovi | 1 : 1 | Timočanin |
27.09
15:30
Šumadija (T)
Šumadija 1903
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Šumadija (T) | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
27.09
15:30
OFK Ras
Korićani
1
5
|
27.09.2020 15:30 | OFK Ras | 1 : 5 | Korićani | |||||
27.09
15:30
Vodojaža
Budućnost
3
2
|
27.09.2020 15:30 | Vodojaža | 3 : 2 | Budućnost | |||||
27.09
15:30
Radnik
Mokra Gora
2
2
|
27.09.2020 15:30 | Radnik | 2 : 2 | Mokra Gora | |||||
27.09
11:00
Proleter
Polet
1
3
|
27.09.2020 11:00 | Proleter | 1 : 3 | Polet |
27.09
15:30
Pomoravlje
OFK Napredak
5
2
|
27.09.2020 15:30 | Pomoravlje | 5 : 2 | OFK Napredak | |||||
27.09
15:30
Jasenica 2017
Sloboda
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Jasenica 2017 | 3 : 0 | Sloboda | |||||
27.09
15:30
RSK
Sloga (B)
1
1
|
27.09.2020 15:30 | RSK | 1 : 1 | Sloga (B) | |||||
27.09
15:30
OFK Aranđelovac 1979
Borac 1932
3
2
|
27.09.2020 15:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 3 : 2 | Borac 1932 | |||||
27.09
15:30
Rudar (S)
OFK Mihajlovac
3
2
|
27.09.2020 15:30 | Rudar (S) | 3 : 2 | OFK Mihajlovac | |||||
27.09
15:30
Petar Dobrnjac
Đerdap
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Petar Dobrnjac | 1 : 0 | Đerdap | |||||
27.09
15:30
Sloga (M)
Borac (Ž)
1
3
|
27.09.2020 15:30 | Sloga (M) | 1 : 3 | Borac (Ž) |
27.09
15:30
Zlatar
Jedinstvo Putevi
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Zlatar | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
27.09
15:30
Prijevor
Omladinac
5
0
|
27.09.2020 15:30 | Prijevor | 5 : 0 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Polet (T)
Parmenac
3
1
|
27.09.2020 15:30 | Polet (T) | 3 : 1 | Parmenac | |||||
27.09
11:00
Rampa
Sevojno
1
3
|
27.09.2020 11:00 | Rampa | 1 : 3 | Sevojno | |||||
27.09
15:30
Jasen
Sloboda (Č)
2
4
|
27.09.2020 15:30 | Jasen | 2 : 4 | Sloboda (Č) |
27.09
15:30
OFK Divci
Mladost (DD)
3
0
|
27.09.2020 15:30 | OFK Divci | 3 : 0 | Mladost (DD) | |||||
27.09
15:30
Radnički (K)
Rađevac
0
2
|
27.09.2020 15:30 | Radnički (K) | 0 : 2 | Rađevac | |||||
27.09
15:30
Zadrugar
Vrelo Sport
2
3
|
27.09.2020 15:30 | Zadrugar | 2 : 3 | Vrelo Sport | |||||
27.09
15:30
Borac (L)
Spartak 1924
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Borac (L) | 3 : 0 | Spartak 1924 | |||||
27.09
15:30
Mladost (Dr)
Sloga (B)
0
1
|
27.09.2020 15:30 | Mladost (Dr) | 0 : 1 | Sloga (B) |
27.09
15:30
Vojvodina (BG)
Mladost (BP)
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Vojvodina (BG) | 2 : 0 | Mladost (BP) |
27.09
15:30
Omladinac FAM
Sloga
6
1
|
27.09.2020 15:30 | Omladinac FAM | 6 : 1 | Sloga | |||||
27.09
15:30
Mladost
Radnički (S)
5
0
|
27.09.2020 15:30 | Mladost | 5 : 0 | Radnički (S) | |||||
27.09
15:30
Borac
Banat
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Borac | 2 : 1 | Banat |
27.09
15:30
Podunavac
Jedinstvo
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Podunavac | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
27.09
10:00
Index
Crvena Zvezda
3
3
|
27.09.2020 10:00 | Index | 3 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
27.09
15:30
Sremac Vojka
Sloga (T)
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Sremac Vojka | 1 : 0 | Sloga (T) | |||||
27.09
15:30
Jugović
Radnički
0
2
|
27.09.2020 15:30 | Jugović | 0 : 2 | Radnički | |||||
27.09
15:30
Sloboda
RFK Novi Sad 1921
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
27.09
15:30
Sloga (M)
Levač
4
2
|
27.09.2020 15:30 | Sloga (M) | 4 : 2 | Levač | |||||
27.09
15:30
OFK Lugomir
Sloga (D)
1
2
|
27.09.2020 15:30 | OFK Lugomir | 1 : 2 | Sloga (D) | |||||
27.09
15:30
Moravac 2015
Jastrebac
2
2
|
27.09.2020 15:30 | Moravac 2015 | 2 : 2 | Jastrebac | |||||
27.09
15:30
Bošnjane
Kopaonik
0
1
|
27.09.2020 15:30 | Bošnjane | 0 : 1 | Kopaonik | |||||
27.09
15:30
Temnić 1924
Blagotin
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Temnić 1924 | 1 : 0 | Blagotin |
27.09
15:30
Branik
Lužnica
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Branik | 1 : 0 | Lužnica | |||||
27.09
11:00
Tanasko Rajić
OFK 019
4
0
|
27.09.2020 11:00 | Tanasko Rajić | 4 : 0 | OFK 019 | |||||
27.09
15:30
Rajko Mitić
Brodoremont
4
1
|
27.09.2020 15:30 | Rajko Mitić | 4 : 1 | Brodoremont |
27.09
15:30
OFK Niš
Naša krila 1936
2
1
|
27.09.2020 15:30 | OFK Niš | 2 : 1 | Naša krila 1936 | |||||
27.09
15:30
Zemljoradnik
OFK Brzi Brod
1
6
|
27.09.2020 15:30 | Zemljoradnik | 1 : 6 | OFK Brzi Brod | |||||
27.09
15:30
Orljane
Malošište
1
3
|
27.09.2020 15:30 | Orljane | 1 : 3 | Malošište | |||||
27.09
15:30
Bukovik
Naisus 1977
3
1
|
27.09.2020 15:30 | Bukovik | 3 : 1 | Naisus 1977 | |||||
27.09
15:30
Delijski Vis
Pukovac
0
0
|
27.09.2020 15:30 | Delijski Vis | 0 : 0 | Pukovac |
27.09
15:30
Svetlost
Gracko
3
1
|
27.09.2020 15:30 | Svetlost | 3 : 1 | Gracko | |||||
27.09
15:30
Dobrič
Jablanica
3
5
|
27.09.2020 15:30 | Dobrič | 3 : 5 | Jablanica | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo (GS)
Čekmin
4
2
|
27.09.2020 15:30 | Jedinstvo (GS) | 4 : 2 | Čekmin | |||||
27.09
15:30
Vranjska Banja
Nebeski Andjeli
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Vranjska Banja | 1 : 1 | Nebeski Andjeli | |||||
27.09
15:30
Alakince
Žitorađa
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Alakince | 1 : 0 | Žitorađa |
27.09
15:30
Komgrap
Kosmaj
0
0
|
27.09.2020 15:30 | Komgrap | 0 : 0 | Kosmaj | |||||
27.09
10:00
Torlak
Poštar Zvezdara
0
1
|
27.09.2020 10:00 | Torlak | 0 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
27.09
18:00
BSK 1926
Srem
1
3
|
27.09.2020 18:00 | BSK 1926 | 1 : 3 | Srem | |||||
27.09
15:30
Mladost (C)
Napredak
0
5
|
27.09.2020 15:30 | Mladost (C) | 0 : 5 | Napredak | |||||
27.09
11:00
Prva iskra
Borac (L)
1
0
|
27.09.2020 11:00 | Prva iskra | 1 : 0 | Borac (L) | |||||
27.09
15:30
Dunav
Turbina
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Dunav | 1 : 0 | Turbina | |||||
27.09
15:30
Budućnost (Z)
Vrčin
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Budućnost (Z) | 1 : 0 | Vrčin |
27.09
15:30
Osnić
Midžor
1
3
|
27.09.2020 15:30 | Osnić | 1 : 3 | Midžor | |||||
27.09
15:30
Sloga
Rtanj
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Rtanj | |||||
27.09
15:30
Kosovo
Velika Jasikova
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Kosovo | 1 : 1 | Velika Jasikova | |||||
27.09
15:30
Šljivar
Graničar
3
2
|
27.09.2020 15:30 | Šljivar | 3 : 2 | Graničar | |||||
27.09
15:30
Rudar (P)
Omladinac
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Rudar (P) | 1 : 0 | Omladinac |
27.09
Mačkovac
Vinogradar
0
0
|
27.09.2020 | Mačkovac | 0 : 0 | Vinogradar | |||||
27.09
Sloga (D)
13. April
2
1
|
27.09.2020 | Sloga (D) | 2 : 1 | 13. April | |||||
27.09
Sloga (L)
Mladost (T)
2
0
|
27.09.2020 | Sloga (L) | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
27.09
Sloga (Ć)
Žabare
4
3
|
27.09.2020 | Sloga (Ć) | 4 : 3 | Žabare | |||||
27.09
Donji Kopaonik
Sebečevac
3
1
|
27.09.2020 | Donji Kopaonik | 3 : 1 | Sebečevac | |||||
27.09
Kupci
Ribnik
8
0
|
27.09.2020 | Kupci | 8 : 0 | Ribnik | |||||
27.09
Trudbenik
FUD
3
0
|
27.09.2020 | Trudbenik | 3 : 0 | FUD |
27.09
16:00
LSK
Napredak
1
5
|
27.09.2020 16:00 | LSK | 1 : 5 | Napredak | |||||
27.09
16:00
Borac (K)
BSK
3
2
|
27.09.2020 16:00 | Borac (K) | 3 : 2 | BSK | |||||
27.09
16:00
Hajduk (B)
Donji Srem 2015
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Hajduk (B) | 2 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
27.09
16:00
Ljukovo
Železničar
0
1
|
27.09.2020 16:00 | Ljukovo | 0 : 1 | Železničar | |||||
27.09
16:00
Hajduk (V)
Rudar
7
0
|
27.09.2020 16:00 | Hajduk (V) | 7 : 0 | Rudar | |||||
27.09
16:00
Borac (M)
GFK Sloven
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Borac (M) | 2 : 1 | GFK Sloven | |||||
27.09
16:00
PSK
Mitros
3
1
|
27.09.2020 16:00 | PSK | 3 : 1 | Mitros |
27.09
15:30
Strela
Jugoslavija
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Strela | 2 : 1 | Jugoslavija | |||||
27.09
15:30
Dolina
Radnički (B)
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Dolina | 3 : 0 | Radnički (B) | |||||
27.09
15:30
Budućnost (A)
Crvena zvezda
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Budućnost (A) | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
27.09
15:30
Stari Tamiš
Partizan (U)
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Stari Tamiš | 2 : 1 | Partizan (U) | |||||
27.09
15:30
Sloga (BNS)
Banat (I)
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Sloga (BNS) | 1 : 0 | Banat (I) | |||||
27.09
15:30
Potporanj
Spartak 1911
2
2
|
27.09.2020 15:30 | Potporanj | 2 : 2 | Spartak 1911 | |||||
27.09
15:30
Polet (Id)
Partizan (G)
0
0
|
27.09.2020 15:30 | Polet (Id) | 0 : 0 | Partizan (G) |
27.09
15:30
ŽAK
Budućnost (M)
1
2
|
27.09.2020 15:30 | ŽAK | 1 : 2 | Budućnost (M) | |||||
27.09
15:30
Slavija
BSK
0
0
|
27.09.2020 15:30 | Slavija | 0 : 0 | BSK | |||||
27.09
15:30
Kulpin
Radnički 1918
4
2
|
27.09.2020 15:30 | Kulpin | 4 : 2 | Radnički 1918 | |||||
27.09
15:30
Maglić
SU Stanišić 1920
2
4
|
27.09.2020 15:30 | Maglić | 2 : 4 | SU Stanišić 1920 | |||||
27.09
15:30
Omladinac
Budućnost (P)
0
3
|
27.09.2020 15:30 | Omladinac | 0 : 3 | Budućnost (P) | |||||
27.09
15:30
Rusin
Kordun
4
1
|
27.09.2020 15:30 | Rusin | 4 : 1 | Kordun | |||||
27.09
15:30
Budućnost (G)
Borac 46
3
3
|
27.09.2020 15:30 | Budućnost (G) | 3 : 3 | Borac 46 |
27.09
15:30
Jadran
Senta
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Jadran | 2 : 1 | Senta | |||||
27.09
15:30
Budućnost
AFK
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Budućnost | 1 : 1 | AFK | |||||
27.09
15:30
Obilić
Sloga
2
5
|
27.09.2020 15:30 | Obilić | 2 : 5 | Sloga | |||||
27.09
15:30
Preporod
Proleter (Nj)
4
0
|
27.09.2020 15:30 | Preporod | 4 : 0 | Proleter (Nj) |
27.09
15:00
MSK
Polet
2
1
|
27.09.2020 15:00 | MSK | 2 : 1 | Polet | |||||
27.09
15:00
Vojvodina (B)
2. Oktobar
3
1
|
27.09.2020 15:00 | Vojvodina (B) | 3 : 1 | 2. Oktobar | |||||
27.09
15:00
Potisje
Mladost (BD)
1
0
|
27.09.2020 15:00 | Potisje | 1 : 0 | Mladost (BD) | |||||
27.09
15:00
Crvena zvezda
OFK Klek
6
0
|
27.09.2020 15:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | OFK Klek | |||||
27.09
15:00
Lehel
Rusanda
0
7
|
27.09.2020 15:00 | Lehel | 0 : 7 | Rusanda |
27.09
Polet
Mladi radnik 1940
5
3
|
27.09.2020 | Polet | 5 : 3 | Mladi radnik 1940 | |||||
27.09
Mladi borac
Sloga (L)
2
1
|
27.09.2020 | Mladi borac | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
27.09
Bačinac
Crvena zvezda
4
1
|
27.09.2020 | Bačinac | 4 : 1 | Crvena zvezda | |||||
27.09
Osipaonica
Mladost 1948
1
6
|
27.09.2020 | Osipaonica | 1 : 6 | Mladost 1948 | |||||
27.09
Bresje Superior
Podunavac
1
0
|
27.09.2020 | Bresje Superior | 1 : 0 | Podunavac | |||||
27.09
Železničar Kusadak
Sloga (M)
5
0
|
27.09.2020 | Železničar Kusadak | 5 : 0 | Sloga (M) | |||||
27.09
Radnik (SP)
Pobeda
3
2
|
27.09.2020 | Radnik (SP) | 3 : 2 | Pobeda | |||||
27.09
Obilić
Budućnost
4
1
|
27.09.2020 | Obilić | 4 : 1 | Budućnost |
27.09
15:30
Prvi srpski ustanak
Plaskovac
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Prvi srpski ustanak | 1 : 1 | Plaskovac | |||||
27.09
15:30
Marjan (K)
ŽSK
2
3
|
27.09.2020 15:30 | Marjan (K) | 2 : 3 | ŽSK | |||||
27.09
15:30
Sloga (Z)
Trnava
0
2
|
27.09.2020 15:30 | Sloga (Z) | 0 : 2 | Trnava | |||||
27.09
15:30
Šumadinac (S)
Jasenica (B)
5
1
|
27.09.2020 15:30 | Šumadinac (S) | 5 : 1 | Jasenica (B) | |||||
27.09
15:30
Partizan (BB)
Banja 1957
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Partizan (BB) | 1 : 0 | Banja 1957 | |||||
27.09
15:30
Vinča
Borac (P)
6
0
|
27.09.2020 15:30 | Vinča | 6 : 0 | Borac (P) | |||||
27.09
15:30
Grizli ML
BSK
4
0
|
27.09.2020 15:30 | Grizli ML | 4 : 0 | BSK | |||||
27.09
15:30
Partizan 1945
Šumadinac 1913
0
2
|
27.09.2020 15:30 | Partizan 1945 | 0 : 2 | Šumadinac 1913 |
27.09
15:30
PKB (PS)
Sinđelić 2012
6
1
|
27.09.2020 15:30 | PKB (PS) | 6 : 1 | Sinđelić 2012 | |||||
27.09
15:30
DIF
Postar 1930
1
1
|
27.09.2020 15:30 | DIF | 1 : 1 | Postar 1930 | |||||
27.09
15:30
Balkan Mirijevo
Borac (P)
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Balkan Mirijevo | 2 : 0 | Borac (P) | |||||
27.09
15:30
Posavac Tišma
Šumadinac
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Posavac Tišma | 1 : 2 | Šumadinac | |||||
27.09
15:30
Heroj Polet
011
2
2
|
27.09.2020 15:30 | Heroj Polet | 2 : 2 | 011 | |||||
27.09
15:30
Umka
PKB Kovilovo
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Umka | 1 : 0 | PKB Kovilovo |
27.09
15:30
Lisović 1977
Mladi borac
5
1
|
27.09.2020 15:30 | Lisović 1977 | 5 : 1 | Mladi borac | |||||
27.09
15:30
Duboko
Rojkovac
4
2
|
27.09.2020 15:30 | Duboko | 4 : 2 | Rojkovac | |||||
27.09
15:30
OFK Budućnost
Vranić
2
0
|
27.09.2020 15:30 | OFK Budućnost | 2 : 0 | Vranić | |||||
27.09
15:30
OFK Zabrežje
Strelac
0
6
|
27.09.2020 15:30 | OFK Zabrežje | 0 : 6 | Strelac | |||||
27.09
15:30
OFK Borac
Omladinac
1
0
|
27.09.2020 15:30 | OFK Borac | 1 : 0 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Zvezda
Jedinstvo
3
1
|
27.09.2020 15:30 | Zvezda | 3 : 1 | Jedinstvo |
27.09
15:30
Dunavac
Zuce 2019
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Dunavac | 1 : 0 | Zuce 2019 | |||||
27.09
15:30
Šumadija 1962
Ivanča
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Šumadija 1962 | 3 : 0 | Ivanča | |||||
27.09
15:30
SUF Kovačevac 1956
Rabrovac
0
3
|
27.09.2020 15:30 | SUF Kovačevac 1956 | 0 : 3 | Rabrovac | |||||
27.09
15:30
Boleč
Kaluđerica 1969
2
4
|
27.09.2020 15:30 | Boleč | 2 : 4 | Kaluđerica 1969 | |||||
27.09
15:30
Kosmajac
Velika Krsna
3
3
|
27.09.2020 15:30 | Kosmajac | 3 : 3 | Velika Krsna | |||||
27.09
15:30
Zaklopača
Pudarci
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Zaklopača | 1 : 2 | Pudarci |
27.09
15:30
OFK Sirig
Titel
3
1
|
27.09.2020 15:30 | OFK Sirig | 3 : 1 | Titel | |||||
27.09
15:30
Fruškogorac
Slavija
0
0
|
27.09.2020 15:30 | Fruškogorac | 0 : 0 | Slavija | |||||
27.09
15:30
ŽSK
Veternik
1
1
|
27.09.2020 15:30 | ŽSK | 1 : 1 | Veternik | |||||
27.09
15:30
Petrovaradin
TSK
1
3
|
27.09.2020 15:30 | Petrovaradin | 1 : 3 | TSK | |||||
27.09
15:30
Bačka 1923
Susek
4
0
|
27.09.2020 15:30 | Bačka 1923 | 4 : 0 | Susek | |||||
27.09
15:30
Tatra
Bačka (B)
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Tatra | 3 : 0 | Bačka (B) |
27.09
15:30
Urovica
Nemetali
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Urovica | 2 : 1 | Nemetali | |||||
27.09
15:30
Radnički
Zlot
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Radnički | 1 : 2 | Zlot | |||||
27.09
11:00
Ključ
Brestovac
0
1
|
27.09.2020 11:00 | Ključ | 0 : 1 | Brestovac | |||||
27.09
15:30
Mladost
Blizna
2
2
|
27.09.2020 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Blizna |
27.09
16:00
OFK Bagremar
Maršić
1
2
|
27.09.2020 16:00 | OFK Bagremar | 1 : 2 | Maršić | |||||
27.09
16:00
Šumadija 1934
21. oktobar
3
3
|
27.09.2020 16:00 | Šumadija 1934 | 3 : 3 | 21. oktobar | |||||
27.09
16:00
Kutlovo
Sloboda (G)
1
3
|
27.09.2020 16:00 | Kutlovo | 1 : 3 | Sloboda (G) | |||||
27.09
16:00
Jedinstvo
Slavija
0
4
|
27.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Slavija | |||||
27.09
16:00
Sloga (D)
Srbija
3
0
|
27.09.2020 16:00 | Sloga (D) | 3 : 0 | Srbija | |||||
27.09
16:00
Zastava
Šumadinac KG
5
0
|
27.09.2020 16:00 | Zastava | 5 : 0 | Šumadinac KG |
27.09
15:30
Mladost (L)
Omladinac
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Mladost (L) | 2 : 1 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Morava
Sloboda
2
4
|
27.09.2020 15:30 | Morava | 2 : 4 | Sloboda | |||||
27.09
15:30
Čegar 1946
Mladost (DK)
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Čegar 1946 | 2 : 1 | Mladost (DK) | |||||
27.09
15:30
Crvena zastava
Stevan Nešticki
1
4
|
27.09.2020 15:30 | Crvena zastava | 1 : 4 | Stevan Nešticki | |||||
27.09
15:30
Čegar 2013
Radnički 1936
2
3
|
27.09.2020 15:30 | Čegar 2013 | 2 : 3 | Radnički 1936 | |||||
27.09
15:30
Aluminjum
Vulkan 1963
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Aluminjum | 2 : 0 | Vulkan 1963 | |||||
27.09
15:30
Palilulac
Planinac 1933
4
1
|
27.09.2020 15:30 | Palilulac | 4 : 1 | Planinac 1933 |
27.09
15:30
Napredak 1936
Integral
3
2
|
27.09.2020 15:30 | Napredak 1936 | 3 : 2 | Integral | |||||
27.09
15:30
Vihor
Mladost (B)
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Vihor | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
27.09
15:30
Manastirica
Rudar (Kr)
2
3
|
27.09.2020 15:30 | Manastirica | 2 : 3 | Rudar (Kr) | |||||
27.09
15:30
Budućnost (V)
Borac (K)
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Budućnost (V) | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
27.09
15:30
Železničar
Mlava (ML)
7
0
|
27.09.2020 15:30 | Železničar | 7 : 0 | Mlava (ML) | |||||
27.09
15:30
Omladinac (Š)
Sirakovo
3
2
|
27.09.2020 15:30 | Omladinac (Š) | 3 : 2 | Sirakovo | |||||
27.09
15:30
Napredak Simićevo
Sloga (L)
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Napredak Simićevo | 1 : 1 | Sloga (L) |
27.09
15:30
Moravac (Č)
Mladost
1
7
|
27.09.2020 15:30 | Moravac (Č) | 1 : 7 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Radnički 1947
Baličevac
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Radnički 1947 | 2 : 0 | Baličevac | |||||
27.09
15:30
Doljevac
Taskovići
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Doljevac | 3 : 0 | Taskovići | |||||
27.09
11:00
Palilula
OFK Rutevac 1908
3
5
|
27.09.2020 11:00 | Palilula | 3 : 5 | OFK Rutevac 1908 | |||||
27.09
15:30
Radnički 1924
Svrljig
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Radnički 1924 | 2 : 0 | Svrljig | |||||
27.09
15:30
Jastrebac
Pobeda
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Jastrebac | 1 : 0 | Pobeda |
27.09
16:00
Granit
Tavnik
3
1
|
27.09.2020 16:00 | Granit | 3 : 1 | Tavnik | |||||
27.09
16:00
Jovo Kursula
Jedinstvo 2017
1
0
|
27.09.2020 16:00 | Jovo Kursula | 1 : 0 | Jedinstvo 2017 | |||||
27.09
16:00
Budućnost
Kraljevo Hajduk
5
0
|
27.09.2020 16:00 | Budućnost | 5 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
27.09
16:00
Gruža
Ibar
2
4
|
27.09.2020 16:00 | Gruža | 2 : 4 | Ibar |
27.09
15:30
Rudar
Juhor (G)
1
3
|
27.09.2020 15:30 | Rudar | 1 : 3 | Juhor (G) | |||||
27.09
15:30
Sloga
Javor
0
2
|
27.09.2020 15:30 | Sloga | 0 : 2 | Javor | |||||
27.09
15:30
Mladost (J)
Budućnost (Đ)
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Mladost (J) | 2 : 1 | Budućnost (Đ) | |||||
27.09
15:30
Dragocvet
Mladost (K)
3
2
|
27.09.2020 15:30 | Dragocvet | 3 : 2 | Mladost (K) | |||||
27.09
15:30
OFK Juhor 2016
Resavac
8
1
|
27.09.2020 15:30 | OFK Juhor 2016 | 8 : 1 | Resavac | |||||
27.09
15:30
Napredak
Budućnost (M)
0
2
|
27.09.2020 15:30 | Napredak | 0 : 2 | Budućnost (M) | |||||
27.09
15:30
Orlovi
Partizan
3
1
|
27.09.2020 15:30 | Orlovi | 3 : 1 | Partizan |
27.09
16:00
Dimitrije Tucović
Pepeljevac
1
0
|
27.09.2020 16:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 0 | Pepeljevac | |||||
27.09
16:00
Tvrdojevac
OFK Senjak
5
2
|
27.09.2020 16:00 | Tvrdojevac | 5 : 2 | OFK Senjak | |||||
27.09
16:00
Pambukovica
Kolubara 2
0
2
|
27.09.2020 16:00 | Pambukovica | 0 : 2 | Kolubara 2 | |||||
27.09
16:00
Trlić
OFK Jabučje
4
2
|
27.09.2020 16:00 | Trlić | 4 : 2 | OFK Jabučje | |||||
27.09
16:00
Iskra
Radnik (Ub)
1
4
|
27.09.2020 16:00 | Iskra | 1 : 4 | Radnik (Ub) |
27.09
15:30
Donja Lomnica
Vučje
3
1
|
27.09.2020 15:30 | Donja Lomnica | 3 : 1 | Vučje | |||||
27.09
15:30
Polet
Progres
4
2
|
27.09.2020 15:30 | Polet | 4 : 2 | Progres | |||||
27.09
15:30
OFK Brza
Gradac
4
1
|
27.09.2020 15:30 | OFK Brza | 4 : 1 | Gradac | |||||
27.09
15:30
Umac
Zloćudovo
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Umac | 1 : 1 | Zloćudovo | |||||
27.09
15:30
Bobište
Kumarevo 65
3
4
|
27.09.2020 15:30 | Bobište | 3 : 4 | Kumarevo 65 | |||||
27.09
11:00
Bratstvo
Jedinstvo
0
2
|
27.09.2020 11:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Jedinstvo |
27.09
15:30
Mladi borac
BSK
4
1
|
27.09.2020 15:30 | Mladi borac | 4 : 1 | BSK | |||||
27.09
15:30
Mladost 1959
Železničar
2
3
|
27.09.2020 15:30 | Mladost 1959 | 2 : 3 | Železničar | |||||
27.09
15:30
Sloga
Sloboda
3
3
|
27.09.2020 15:30 | Sloga | 3 : 3 | Sloboda | |||||
27.09
15:30
Moravac
Milanovo
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Moravac | 1 : 0 | Milanovo | |||||
27.09
15:30
Plantaža
Šumadija
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Plantaža | 2 : 1 | Šumadija | |||||
27.09
15:30
Real
OFK Morava
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Real | 1 : 1 | OFK Morava |
27.09
15:30
Omladinac
Avijatičar Vranjani
0
2
|
27.09.2020 15:30 | Omladinac | 0 : 2 | Avijatičar Vranjani | |||||
27.09
15:30
Lazarica
Sečica
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Lazarica | 2 : 0 | Sečica |
27.09
16:00
Jedinstvo
Prilike
2
0
|
27.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Prilike | |||||
27.09
16:00
Dragačevo
Slatina
0
1
|
27.09.2020 16:00 | Dragačevo | 0 : 1 | Slatina | |||||
27.09
16:00
Morava
Rakova
3
1
|
27.09.2020 16:00 | Morava | 3 : 1 | Rakova | |||||
27.09
16:00
Spartak
Ovčar
1
1
|
27.09.2020 16:00 | Spartak | 1 : 1 | Ovčar | |||||
27.09
16:00
Ozremica
Voćar
3
1
|
27.09.2020 16:00 | Ozremica | 3 : 1 | Voćar |
27.09
16:00
Donja Vrbava
Mladost (P)
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Donja Vrbava | 2 : 1 | Mladost (P) | |||||
27.09
16:00
Jedinstvo (K)
Ozrem PMH
4
2
|
27.09.2020 16:00 | Jedinstvo (K) | 4 : 2 | Ozrem PMH | |||||
27.09
16:00
Backovac Junajted
Zadrugar
1
0
|
27.09.2020 16:00 | Backovac Junajted | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
27.09
16:00
Orlovac
Napredak
3
1
|
27.09.2020 16:00 | Orlovac | 3 : 1 | Napredak | |||||
27.09
16:00
Rudar
Jedinstvo (GG)
1
2
|
27.09.2020 16:00 | Rudar | 1 : 2 | Jedinstvo (GG) |
27.09
15:30
Spartak
Vladimir Durković
3
1
|
27.09.2020 15:30 | Spartak | 3 : 1 | Vladimir Durković | |||||
27.09
15:30
Pobeda
Mladost
3
2
|
27.09.2020 15:30 | Pobeda | 3 : 2 | Mladost |
27.09
15:00
Sloga (LŠ)
Karađorđe
2
1
|
27.09.2020 15:00 | Sloga (LŠ) | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
27.09
15:00
Majur
Cer (JL)
0
0
|
27.09.2020 15:00 | Majur | 0 : 0 | Cer (JL) | |||||
27.09
15:00
Duško
Vidojevica
1
0
|
27.09.2020 15:00 | Duško | 1 : 0 | Vidojevica | |||||
27.09
15:00
Drina
Sloga (KR)
1
1
|
27.09.2020 15:00 | Drina | 1 : 1 | Sloga (KR) | |||||
27.09
15:00
Milan Orlić
Podrinje
4
0
|
27.09.2020 15:00 | Milan Orlić | 4 : 0 | Podrinje | |||||
27.09
15:00
Mladost
Jedinstvo
0
2
|
27.09.2020 15:00 | Mladost | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
27.09
15:00
Rudar
Cer (PE)
1
0
|
27.09.2020 15:00 | Rudar | 1 : 0 | Cer (PE) | |||||
27.09
15:00
Hajduk Stanko
Gučevo 1929
6
0
|
27.09.2020 15:00 | Hajduk Stanko | 6 : 0 | Gučevo 1929 |
27.09
15:00
Lugina
Čelik
2
1
|
27.09.2020 15:00 | Lugina | 2 : 1 | Čelik | |||||
27.09
15:00
Levosoje
Mineralac
2
1
|
27.09.2020 15:00 | Levosoje | 2 : 1 | Mineralac | |||||
27.09
15:00
Trnovac
FSU Južna pruga
8
1
|
27.09.2020 15:00 | Trnovac | 8 : 1 | FSU Južna pruga | |||||
27.09
15:00
Pavlovac
Vihor
2
2
|
27.09.2020 15:00 | Pavlovac | 2 : 2 | Vihor |
27.09
16:00
OFK Dif
Kopaonik
3
0
|
27.09.2020 16:00 | OFK Dif | 3 : 0 | Kopaonik |
27.09
15:30
Rubin
Garevina
0
0
|
27.09.2020 15:30 | Rubin | 0 : 0 | Garevina | |||||
27.09
15:30
Vinogradar
Beli Orlovi
2
2
|
27.09.2020 15:30 | Vinogradar | 2 : 2 | Beli Orlovi | |||||
27.09
15:30
Polet 57
Kamenorezac 76
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Polet 57 | 1 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
27.09
15:30
Župski biseri
Velika Drenova
7
2
|
27.09.2020 15:30 | Župski biseri | 7 : 2 | Velika Drenova |
27.09
15:30
Polet
Borac (VS)
1
4
|
27.09.2020 15:30 | Polet | 1 : 4 | Borac (VS) | |||||
27.09
15:30
Graničar
Ratar
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Graničar | 1 : 0 | Ratar | |||||
27.09
15:30
Ševac
Dunav
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Ševac | 2 : 1 | Dunav | |||||
27.09
15:30
Karaš (K)
Omladinac
0
1
|
27.09.2020 15:30 | Karaš (K) | 0 : 1 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Partizan (K)
Borac (VG)
6
4
|
27.09.2020 15:30 | Partizan (K) | 6 : 4 | Borac (VG) | |||||
27.09
15:30
Vulturul
Karaš (J)
4
0
|
27.09.2020 15:30 | Vulturul | 4 : 0 | Karaš (J) |
27.09
15:30
Omladinac (D)
Mladost (V)
0
3
|
27.09.2020 15:30 | Omladinac (D) | 0 : 3 | Mladost (V) | |||||
27.09
15:30
Kolonija
Dolovo
2
7
|
27.09.2020 15:30 | Kolonija | 2 : 7 | Dolovo | |||||
27.09
15:30
Budućnost (BB)
BSK Bavanište
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Budućnost (BB) | 1 : 1 | BSK Bavanište |
27.09
16:00
Graničar
ČSK
5
1
|
27.09.2020 16:00 | Graničar | 5 : 1 | ČSK | |||||
27.09
16:00
Šumar
Srem
1
3
|
27.09.2020 16:00 | Šumar | 1 : 3 | Srem | |||||
27.09
16:00
Radnički
Krušedol
4
0
|
27.09.2020 16:00 | Radnički | 4 : 0 | Krušedol | |||||
27.09
16:00
Dunav
Polet
3
3
|
27.09.2020 16:00 | Dunav | 3 : 3 | Polet | |||||
27.09
16:00
Mladost
Fruškogorac
1
1
|
27.09.2020 16:00 | Mladost | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
27.09
16:00
Sremac
Napredak
2
2
|
27.09.2020 16:00 | Sremac | 2 : 2 | Napredak | |||||
27.09
16:00
Kameni
OFK Brestač
1
3
|
27.09.2020 16:00 | Kameni | 1 : 3 | OFK Brestač |
27.09
16:00
Sloga
Graničar 1924
1
2
|
27.09.2020 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Graničar 1924 | |||||
27.09
16:00
Sloboda
Obilić 1993
3
4
|
27.09.2020 16:00 | Sloboda | 3 : 4 | Obilić 1993 | |||||
27.09
16:00
Trgovački
OFK Bikić
0
0
|
27.09.2020 16:00 | Trgovački | 0 : 0 | OFK Bikić | |||||
27.09
10:00
Fruška Gora
Erdevik 2017
3
1
|
27.09.2020 10:00 | Fruška Gora | 3 : 1 | Erdevik 2017 | |||||
27.09
16:00
Graničar (K)
Jednota
3
0
|
27.09.2020 16:00 | Graničar (K) | 3 : 0 | Jednota | |||||
27.09
16:00
Sremac (J)
Jedinstvo
0
2
|
27.09.2020 16:00 | Sremac (J) | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
27.09
16:00
Sremac (B)
OFK Zeka Buljubaša
6
0
|
27.09.2020 16:00 | Sremac (B) | 6 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
27.09
16:00
Fruškogorac
Zmaj
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Fruškogorac | 2 : 1 | Zmaj |
27.09
Mladost
OFK Gradnulica
3
1
|
27.09.2020 | Mladost | 3 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
27.09
OFK Stajićevo
Zadrugar
0
7
|
27.09.2020 | OFK Stajićevo | 0 : 7 | Zadrugar | |||||
27.09
Zlatica
Tisa 1933
1
4
|
27.09.2020 | Zlatica | 1 : 4 | Tisa 1933 | |||||
27.09
ŽFK Banat Bagljaš
Naftagas
6
1
|
27.09.2020 | ŽFK Banat Bagljaš | 6 : 1 | Naftagas |
27.09
15:30
Mladost (R)
Brezovac
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Mladost (R) | 3 : 0 | Brezovac | |||||
27.09
11:00
B 2000
Borac
2
1
|
27.09.2020 11:00 | B 2000 | 2 : 1 | Borac | |||||
27.09
15:30
Vrbica
Šamot
4
2
|
27.09.2020 15:30 | Vrbica | 4 : 2 | Šamot | |||||
27.09
10:00
Gorski Car
Trešnjevica
0
5
|
27.09.2020 10:00 | Gorski Car | 0 : 5 | Trešnjevica | |||||
27.09
11:00
Budućnost
Kopljari
0
3
|
27.09.2020 11:00 | Budućnost | 0 : 3 | Kopljari | |||||
27.09
15:30
Mladost (J)
Mladi rudar
0
0
|
27.09.2020 15:30 | Mladost (J) | 0 : 0 | Mladi rudar | |||||
27.09
15:30
Radoje Domanović
Venčani
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Radoje Domanović | 1 : 0 | Venčani |
27.09
15:30
Mladi radnik (D)
Napredak (MK)
3
2
|
27.09.2020 15:30 | Mladi radnik (D) | 3 : 2 | Napredak (MK) | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo (O)
Omladinac-Šumadinac (V)
4
2
|
27.09.2020 15:30 | Jedinstvo (O) | 4 : 2 | Omladinac-Šumadinac (V) | |||||
27.09
15:30
Šumadija (S)
Kruševica 1980
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Šumadija (S) | 2 : 0 | Kruševica 1980 | |||||
27.09
15:30
Badnjevac
Sloga (Z)
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Badnjevac | 1 : 1 | Sloga (Z) | |||||
27.09
11:00
Karađorđe (V)
Mladost (R)
3
0
|
27.09.2020 11:00 | Karađorđe (V) | 3 : 0 | Mladost (R) | |||||
27.09
15:30
BSK
Čestin
2
0
|
27.09.2020 15:30 | BSK | 2 : 0 | Čestin |
27.09
15:30
Aleksa Šantić
Mladost
4
1
|
27.09.2020 15:30 | Aleksa Šantić | 4 : 1 | Mladost | |||||
27.09
15:30
OFK Odžaci
Jedinstvo
7
0
|
27.09.2020 15:30 | OFK Odžaci | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.09
15:30
Polet
Dinamo 1923
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Polet | 3 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
27.09
15:30
Bratstvo 2019
Dunav
6
0
|
27.09.2020 15:30 | Bratstvo 2019 | 6 : 0 | Dunav | |||||
27.09
15:30
Lipar
Hajduk
4
1
|
27.09.2020 15:30 | Lipar | 4 : 1 | Hajduk | |||||
27.09
15:30
Terekveš
Omladinac
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Terekveš | 1 : 2 | Omladinac |
27.09
10:00
OFK Hajduk
Obilić
0
1
|
27.09.2020 10:00 | OFK Hajduk | 0 : 1 | Obilić | |||||
27.09
16:00
Sloga
Čenej
0
0
|
27.09.2020 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Čenej | |||||
27.09
16:00
Proleter
Železničar
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Železničar | |||||
27.09
16:00
Borac (R)
Vinogradar
0
2
|
27.09.2020 16:00 | Borac (R) | 0 : 2 | Vinogradar |
27.09
16:00
Košutnjak
OFK Žeželj
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Košutnjak | 2 : 1 | OFK Žeželj | |||||
27.09
16:00
Divostin
Seljak
0
0
|
27.09.2020 16:00 | Divostin | 0 : 0 | Seljak |
27.09
15:30
Napredak (P)
BSK 1931
1
4
|
27.09.2020 15:30 | Napredak (P) | 1 : 4 | BSK 1931 | |||||
27.09
15:30
Batovac
Stig 1955
3
1
|
27.09.2020 15:30 | Batovac | 3 : 1 | Stig 1955 | |||||
27.09
15:30
Dizel
Mladi Borac
6
1
|
27.09.2020 15:30 | Dizel | 6 : 1 | Mladi Borac | |||||
27.09
15:30
Pek
Napredak (B)
2
3
|
27.09.2020 15:30 | Pek | 2 : 3 | Napredak (B) | |||||
27.09
15:30
Baštovan 2015
Mlava (B)
0
1
|
27.09.2020 15:30 | Baštovan 2015 | 0 : 1 | Mlava (B) | |||||
27.09
15:30
Ljubičevo
Sloga (M)
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Ljubičevo | 2 : 1 | Sloga (M) | |||||
27.09
15:30
Borac 2016
Polet (V)
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Borac 2016 | 2 : 1 | Polet (V) |
27.09
15:30
BUSK
Velika Moštanica
2
2
|
27.09.2020 15:30 | BUSK | 2 : 2 | Velika Moštanica | |||||
27.09
10:00
Rekreativo 011
Novi Beograd
1
2
|
27.09.2020 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 2 | Novi Beograd | |||||
27.09
15:30
Busije
Železnik 1930
3
1
|
27.09.2020 15:30 | Busije | 3 : 1 | Železnik 1930 | |||||
27.09
15:30
Zmaj 1953
Dedinje
0
0
|
27.09.2020 15:30 | Zmaj 1953 | 0 : 0 | Dedinje |
27.09
15:30
Pionir
Lepušnica
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Pionir | 1 : 1 | Lepušnica | |||||
27.09
15:30
Avala 1939
Palilulac
2
3
|
27.09.2020 15:30 | Avala 1939 | 2 : 3 | Palilulac | |||||
27.09
16:00
Boka Seniors
Minel
1
1
|
27.09.2020 16:00 | Boka Seniors | 1 : 1 | Minel | |||||
27.09
11:00
Mladi proleter
Resnik
2
3
|
27.09.2020 11:00 | Mladi proleter | 2 : 3 | Resnik |
27.09
15:30
OFK Boždarevac
Veliki Borak
1
6
|
27.09.2020 15:30 | OFK Boždarevac | 1 : 6 | Veliki Borak | |||||
27.09
15:30
Beljina
Rušanj
4
0
|
27.09.2020 15:30 | Beljina | 4 : 0 | Rušanj |
27.09
16:00
Mladost 1981
Bogutovačka Banja
3
0
|
27.09.2020 16:00 | Mladost 1981 | 3 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
27.09
16:00
Jedinstvo (D)
Zvezda
2
2
|
27.09.2020 16:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 2 | Zvezda | |||||
27.09
16:00
Mineral 2015
Mladost 1925
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Mineral 2015 | 2 : 1 | Mladost 1925 | |||||
27.09
11:00
Miločajac
Borac (V)
2
0
|
27.09.2020 11:00 | Miločajac | 2 : 0 | Borac (V) | |||||
27.09
16:00
Borac (A)
Braća Vuković
1
3
|
27.09.2020 16:00 | Borac (A) | 1 : 3 | Braća Vuković |
27.09
15:30
Zadrugar 1947
Rade Milošević
4
1
|
27.09.2020 15:30 | Zadrugar 1947 | 4 : 1 | Rade Milošević | |||||
27.09
15:30
Pobeda 1953
Zabrđe 1936
5
1
|
27.09.2020 15:30 | Pobeda 1953 | 5 : 1 | Zabrđe 1936 | |||||
27.09
15:30
Udarnik (S)
Bata Bulić
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Udarnik (S) | 1 : 1 | Bata Bulić | |||||
27.09
15:30
Mladost (R)
Sloga 1952
3
2
|
27.09.2020 15:30 | Mladost (R) | 3 : 2 | Sloga 1952 | |||||
27.09
15:30
Krilaš
Polet S.D.
2
2
|
27.09.2020 15:30 | Krilaš | 2 : 2 | Polet S.D. | |||||
27.09
15:30
Borac (V)
Radnički (K)
2
4
|
27.09.2020 15:30 | Borac (V) | 2 : 4 | Radnički (K) | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo (K)
Sloga 1945
2
3
|
27.09.2020 15:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 3 | Sloga 1945 |
27.09
15:30
Rudar (P)
OFK Batinac
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Rudar (P) | 1 : 0 | OFK Batinac | |||||
27.09
15:30
Mladost (S)
Rudar (S)
0
6
|
27.09.2020 15:30 | Mladost (S) | 0 : 6 | Rudar (S) | |||||
27.09
15:30
15. Avgust 1950
Sloga
0
2
|
27.09.2020 15:30 | 15. Avgust 1950 | 0 : 2 | Sloga | |||||
27.09
15:30
Pomoravlje
Sinđelić
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Pomoravlje | 3 : 0 | Sinđelić |
27.09
15:30
GFK Tabane
Mladost (G)
2
1
|
27.09.2020 15:30 | GFK Tabane | 2 : 1 | Mladost (G) | |||||
27.09
15:30
Mladi Borac
Vinorača
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Mladi Borac | 2 : 1 | Vinorača | |||||
27.09
15:30
Mladost (T)
Zenit
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Mladost (T) | 2 : 1 | Zenit | |||||
27.09
15:30
Crni Vrh
Sinđelić 1934
3
4
|
27.09.2020 15:30 | Crni Vrh | 3 : 4 | Sinđelić 1934 | |||||
27.09
15:30
Partizan
Sloboda
3
1
|
27.09.2020 15:30 | Partizan | 3 : 1 | Sloboda |
27.09
15:30
Belo Polje
Ljubinić
5
3
|
27.09.2020 15:30 | Belo Polje | 5 : 3 | Ljubinić | |||||
27.09
15:30
Proleter
Rvati
0
2
|
27.09.2020 15:30 | Proleter | 0 : 2 | Rvati | |||||
27.09
15:30
Skela
Pobednik
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Skela | 1 : 1 | Pobednik | |||||
27.09
15:30
Partizan
Krtinska
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Partizan | 2 : 0 | Krtinska | |||||
27.09
15:30
Borac
Sloga
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Borac | 2 : 0 | Sloga | |||||
27.09
15:30
OFK Urovci
Munja
0
1
|
27.09.2020 15:30 | OFK Urovci | 0 : 1 | Munja |
27.09
16:00
Kolubara (J)
Rudar 1945
1
4
|
27.09.2020 16:00 | Kolubara (J) | 1 : 4 | Rudar 1945 | |||||
27.09
16:00
Čučuge
Kalenić
5
0
|
27.09.2020 16:00 | Čučuge | 5 : 0 | Kalenić | |||||
27.09
16:00
Zvizdar 2012
Crvena Jabuka
1
2
|
27.09.2020 16:00 | Zvizdar 2012 | 1 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
27.09
16:00
OFK Paljuvi
Joševa
3
1
|
27.09.2020 16:00 | OFK Paljuvi | 3 : 1 | Joševa | |||||
27.09
16:00
Mladost (V)
Polet (DL)
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Polet (DL) | |||||
27.09
11:00
Omladinac (K)
Šarbane
0
0
|
27.09.2020 11:00 | Omladinac (K) | 0 : 0 | Šarbane | |||||
27.09
11:00
Proleter (B)
OFK Stublenica
4
3
|
27.09.2020 11:00 | Proleter (B) | 4 : 3 | OFK Stublenica |
27.09
15:00
Napredak (BT)
Omladinac
2
1
|
27.09.2020 15:00 | Napredak (BT) | 2 : 1 | Omladinac | |||||
27.09
15:00
Napredak (Č)
Terekves
4
0
|
27.09.2020 15:00 | Napredak (Č) | 4 : 0 | Terekves | |||||
27.09
15:00
Proleter
Roham
2
1
|
27.09.2020 15:00 | Proleter | 2 : 1 | Roham |
27.09
11:00
Stari drugari
Mladost (L)
2
0
|
27.09.2020 11:00 | Stari drugari | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
27.09
11:00
Tešnjar
Junior Novo Naselje
2
0
|
27.09.2020 11:00 | Tešnjar | 2 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
27.09
11:00
Mali korak
Žabari
0
1
|
27.09.2020 11:00 | Mali korak | 0 : 1 | Žabari | |||||
27.09
11:00
Toplica
Popadić
1
1
|
27.09.2020 11:00 | Toplica | 1 : 1 | Popadić | |||||
27.09
11:00
Dračić 2018
Milenko Pavlović
3
1
|
27.09.2020 11:00 | Dračić 2018 | 3 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
27.09
11:00
Komanice
Polet
0
6
|
27.09.2020 11:00 | Komanice | 0 : 6 | Polet | |||||
27.09
11:00
Jadar 2013
Rakac Stave
2
1
|
27.09.2020 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 1 | Rakac Stave |
27.09
15:30
Mezgraja
Jasenovik 2018
0
0
|
27.09.2020 15:30 | Mezgraja | 0 : 0 | Jasenovik 2018 | |||||
27.09
15:30
Sloga 1948
Radnički 2020
0
2
|
27.09.2020 15:30 | Sloga 1948 | 0 : 2 | Radnički 2020 | |||||
27.09
15:30
Rujnik
Spartak
1
9
|
27.09.2020 15:30 | Rujnik | 1 : 9 | Spartak | |||||
27.09
15:30
Proleter
Supovac
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Proleter | 2 : 0 | Supovac |
27.09
11:00
Crvena zvezda
Tempo
4
1
|
27.09.2020 11:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Tempo | |||||
27.09
15:30
Vukašinovac
Polet (V)
0
2
|
27.09.2020 15:30 | Vukašinovac | 0 : 2 | Polet (V) | |||||
27.09
11:00
OFK Sloga
Polet (R)
2
1
|
27.09.2020 11:00 | OFK Sloga | 2 : 1 | Polet (R) |
27.09
15:30
Hajduk
Graničar
6
2
|
27.09.2020 15:30 | Hajduk | 6 : 2 | Graničar | |||||
27.09
15:30
Jadran
Potisje
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Jadran | 1 : 1 | Potisje | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo
Čoka
3
1
|
27.09.2020 15:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Čoka | |||||
27.09
15:30
Šampion
Tromedja
4
2
|
27.09.2020 15:30 | Šampion | 4 : 2 | Tromedja | |||||
27.09
15:30
Tisa
Bačka
0
3
|
27.09.2020 15:30 | Tisa | 0 : 3 | Bačka |
27.09
15:30
Omladinac
Landol
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Omladinac | 2 : 0 | Landol | |||||
27.09
15:30
Vožd 2020
Petrijevac
3
3
|
27.09.2020 15:30 | Vožd 2020 | 3 : 3 | Petrijevac |
27.09
15:30
Vrbovac
Stari Hrast 2018
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Vrbovac | 1 : 1 | Stari Hrast 2018 | |||||
27.09
15:30
Godomin
Jezava
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Godomin | 1 : 2 | Jezava |
27.09
15:30
Mladost (Z)
Belpos
2
0
|
27.09.2020 15:30 | Mladost (Z) | 2 : 0 | Belpos | |||||
27.09
15:30
Mladost 2013
Skupljen 2013
5
2
|
27.09.2020 15:30 | Mladost 2013 | 5 : 2 | Skupljen 2013 | |||||
27.09
15:30
Sparta
Polet
0
6
|
27.09.2020 15:30 | Sparta | 0 : 6 | Polet | |||||
27.09
11:00
Bobovik
Torpedo
1
6
|
27.09.2020 11:00 | Bobovik | 1 : 6 | Torpedo | |||||
27.09
11:00
Jedinstvo 2014
Sloga 1949
1
4
|
27.09.2020 11:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 4 | Sloga 1949 | |||||
27.09
11:00
Verko
Hajduk
1
1
|
27.09.2020 11:00 | Verko | 1 : 1 | Hajduk |
27.09
16:00
Jedinstvo
Palilulac
2
4
|
27.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Palilulac | |||||
27.09
15:00
Slemen
Mladost
3
1
|
27.09.2020 15:00 | Slemen | 3 : 1 | Mladost |
27.09
15:30
Unirea
Tempo
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Unirea | 2 : 1 | Tempo | |||||
27.09
15:30
Mundial
Glogonj
0
1
|
27.09.2020 15:30 | Mundial | 0 : 1 | Glogonj |
27.09
11:00
Prijatelji
Vujan
2
1
|
27.09.2020 11:00 | Prijatelji | 2 : 1 | Vujan | |||||
27.09
16:00
Gavrilo Princip
Lugovi
2
2
|
27.09.2020 16:00 | Gavrilo Princip | 2 : 2 | Lugovi | |||||
27.09
16:00
Planinac
Budućnost
1
5
|
27.09.2020 16:00 | Planinac | 1 : 5 | Budućnost | |||||
27.09
16:00
OFK Remont 1959
Malba
1
0
|
27.09.2020 16:00 | OFK Remont 1959 | 1 : 0 | Malba | |||||
27.09
16:00
Čačak 94
Mršinci
0
3
|
27.09.2020 16:00 | Čačak 94 | 0 : 3 | Mršinci |
27.09
15:30
Temac
Rongo Siti
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Temac | 3 : 0 | Rongo Siti | |||||
27.09
15:30
Lokomotiva
Borac
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Lokomotiva | 1 : 2 | Borac |
27.09
16:00
Elektrovojvodina
Palić
3
0
|
27.09.2020 16:00 | Elektrovojvodina | 3 : 0 | Palić | |||||
27.09
16:00
Lokomotiva
Hajduk 1950
2
0
|
27.09.2020 16:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Hajduk 1950 | |||||
27.09
16:00
Vinogradar
Udarnik Višnjevac
0
1
|
27.09.2020 16:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Udarnik Višnjevac | |||||
27.09
16:00
Solid
OFK Mala Bosna 2015
1
1
|
27.09.2020 16:00 | Solid | 1 : 1 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
27.09
16:00
Čantavir
Žednik
0
0
|
27.09.2020 16:00 | Čantavir | 0 : 0 | Žednik |
27.09
15:30
Bačka (D)
Orlovi (BP)
5
2
|
27.09.2020 15:30 | Bačka (D) | 5 : 2 | Orlovi (BP) | |||||
27.09
15:30
Bačka 1945
Bački Hajduk
4
2
|
27.09.2020 15:30 | Bačka 1945 | 4 : 2 | Bački Hajduk | |||||
27.09
15:30
Neštin
Borac (V)
5
1
|
27.09.2020 15:30 | Neštin | 5 : 1 | Borac (V) | |||||
27.09
15:30
Mladost (MB)
Proleter
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Mladost (MB) | 1 : 2 | Proleter | |||||
27.09
15:30
Slavija
Naša Zvezda
0
9
|
27.09.2020 15:30 | Slavija | 0 : 9 | Naša Zvezda |
27.09
15:00
Radnički
Vojvoda Stepa Stepanović
4
0
|
27.09.2020 15:00 | Radnički | 4 : 0 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
27.09
15:00
Dobrava
OFK Varna
1
1
|
27.09.2020 15:00 | Dobrava | 1 : 1 | OFK Varna | |||||
27.09
15:00
Mrovska
Vlašić
2
0
|
27.09.2020 15:00 | Mrovska | 2 : 0 | Vlašić | |||||
27.09
15:00
Petrovac 74
Rankovac
1
1
|
27.09.2020 15:00 | Petrovac 74 | 1 : 1 | Rankovac | |||||
27.09
15:00
Šipurske livade
OFK Letnjikovac 1983
1
2
|
27.09.2020 15:00 | Šipurske livade | 1 : 2 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
27.09
15:00
PSK
Pričinović
3
1
|
27.09.2020 15:00 | PSK | 3 : 1 | Pričinović |
27.09
15:00
Velika Reka
Borac
1
0
|
27.09.2020 15:00 | Velika Reka | 1 : 0 | Borac | |||||
27.09
15:00
Antimon
Sloga
3
0
|
27.09.2020 15:00 | Antimon | 3 : 0 | Sloga | |||||
27.09
15:00
TE Gučevo
Jedinstvo (MZ)
1
3
|
27.09.2020 15:00 | TE Gučevo | 1 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
27.09
15:00
7. Juli
Jedinstvo (ZA)
0
5
|
27.09.2020 15:00 | 7. Juli | 0 : 5 | Jedinstvo (ZA) | |||||
27.09
15:00
Jadar 1961
Studenac
2
1
|
27.09.2020 15:00 | Jadar 1961 | 2 : 1 | Studenac | |||||
27.09
15:00
Prva Iskra
Hajduk
3
2
|
27.09.2020 15:00 | Prva Iskra | 3 : 2 | Hajduk |
27.09
15:30
Egeta
Mala Vrbica
2
2
|
27.09.2020 15:30 | Egeta | 2 : 2 | Mala Vrbica | |||||
27.09
15:30
Kladušnica
Pontes
|
27.09.2020 15:30 | Kladušnica | : | Pontes | |||||
27.09
15:30
Rtkovo
Lokomotiva
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Rtkovo | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
27.09
15:30
Koča Anđelković
Omladinac
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Koča Anđelković | 2 : 1 | Omladinac |
27.09
16:00
Gradina
Bratstvo
3
1
|
27.09.2020 16:00 | Gradina | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
27.09
16:00
Gorušica
Jelica
6
2
|
27.09.2020 16:00 | Gorušica | 6 : 2 | Jelica | |||||
27.09
16:00
Brezova
Vrelo
0
3
|
27.09.2020 16:00 | Brezova | 0 : 3 | Vrelo | |||||
27.09
16:00
Bjelica
Radnički
4
4
|
27.09.2020 16:00 | Bjelica | 4 : 4 | Radnički |
27.09
15:00
Mladost
Budućnost (ZM)
0
2
|
27.09.2020 15:00 | Mladost | 0 : 2 | Budućnost (ZM) | |||||
27.09
15:00
Torpedo 1924
Milicionar
3
3
|
27.09.2020 15:00 | Torpedo 1924 | 3 : 3 | Milicionar | |||||
27.09
15:00
Omladinac (BO)
Sunrise Šabac
0
4
|
27.09.2020 15:00 | Omladinac (BO) | 0 : 4 | Sunrise Šabac | |||||
27.09
15:00
Omladinac 2013 (SL)
Sloboda
2
0
|
27.09.2020 15:00 | Omladinac 2013 (SL) | 2 : 0 | Sloboda | |||||
27.09
15:00
Lipolist
Gorki
2
0
|
27.09.2020 15:00 | Lipolist | 2 : 0 | Gorki | |||||
27.09
15:00
Napredak
Zadrugar Milkivit
3
2
|
27.09.2020 15:00 | Napredak | 3 : 2 | Zadrugar Milkivit |
27.09
13:00
Napredak
Duškovci
1
1
|
27.09.2020 13:00 | Napredak | 1 : 1 | Duškovci | |||||
27.09
13:00
Dobrinjac
Trešnjica
0
3
|
27.09.2020 13:00 | Dobrinjac | 0 : 3 | Trešnjica | |||||
27.09
16:00
Knjaz
Plavi Tok
1
3
|
27.09.2020 16:00 | Knjaz | 1 : 3 | Plavi Tok |
27.09
15:30
Tomislavci
Pobeda
10
1
|
27.09.2020 15:30 | Tomislavci | 10 : 1 | Pobeda | |||||
27.09
15:30
Slavija
Jedinstvo
0
4
|
27.09.2020 15:30 | Slavija | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
27.09
15:30
Mladost Radost
Mladost (R)
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Mladost Radost | 1 : 2 | Mladost (R) |
27.09
Bukovac
Glavaš
3
1
|
27.09.2020 | Bukovac | 3 : 1 | Glavaš | |||||
27.09
Šumadija
Palanka
1
2
|
27.09.2020 | Šumadija | 1 : 2 | Palanka | |||||
27.09
Budućnost 1948
Udarnik
1
0
|
27.09.2020 | Budućnost 1948 | 1 : 0 | Udarnik |
27.09
Mladost
Karadjordje
2
3
|
27.09.2020 | Mladost | 2 : 3 | Karadjordje | |||||
27.09
Omladinac
Jedinstvo
2
0
|
27.09.2020 | Omladinac | 2 : 0 | Jedinstvo |
27.09
10:00
Arbanasce
Jastrebac 1979
5
1
|
27.09.2020 10:00 | Arbanasce | 5 : 1 | Jastrebac 1979 | |||||
27.09
10:00
Sloga 1980
Balajnac
0
4
|
27.09.2020 10:00 | Sloga 1980 | 0 : 4 | Balajnac |
27.09
11:00
Gaglovo
Naupare
3
2
|
27.09.2020 11:00 | Gaglovo | 3 : 2 | Naupare | |||||
27.09
11:00
Konjuh
Makrešane
5
1
|
27.09.2020 11:00 | Konjuh | 5 : 1 | Makrešane | |||||
27.09
15:30
Kapidžija
Pepeljevac 1947
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Kapidžija | 3 : 0 | Pepeljevac 1947 | |||||
27.09
15:30
Bukovica
Parunovac
0
1
|
27.09.2020 15:30 | Bukovica | 0 : 1 | Parunovac |
27.09
11:00
Grkinja
Toplica
0
3
|
27.09.2020 11:00 | Grkinja | 0 : 3 | Toplica |
27.09
15:30
Umčari
Gročanski fudbalski klub
5
0
|
27.09.2020 15:30 | Umčari | 5 : 0 | Gročanski fudbalski klub | |||||
27.09
15:30
OFK Mladost
Podunavac
2
4
|
27.09.2020 15:30 | OFK Mladost | 2 : 4 | Podunavac |
27.09
Ratajac
Parcane
3
2
|
27.09.2020 | Ratajac | 3 : 2 | Parcane | |||||
27.09
Stara Čaršija
Mladost
3
0
|
27.09.2020 | Stara Čaršija | 3 : 0 | Mladost | |||||
27.09
OFK Orašje 1960
Obilić
2
1
|
27.09.2020 | OFK Orašje 1960 | 2 : 1 | Obilić | |||||
27.09
11:00
Mladi radnik
Varvarin
1
2
|
27.09.2020 11:00 | Mladi radnik | 1 : 2 | Varvarin |
27.09
15:30
Partizan
Proleter
4
3
|
27.09.2020 15:30 | Partizan | 4 : 3 | Proleter | |||||
27.09
15:30
Sloga
Borac
2
3
|
27.09.2020 15:30 | Sloga | 2 : 3 | Borac |
27.09
16:00
Morava
Koštam Polje
2
3
|
27.09.2020 16:00 | Morava | 2 : 3 | Koštam Polje | |||||
27.09
16:00
Šumadija
Studen Vitez
3
0
|
27.09.2020 16:00 | Šumadija | 3 : 0 | Studen Vitez | |||||
27.09
11:00
Stara Čaršija
Partizan
1
1
|
27.09.2020 11:00 | Stara Čaršija | 1 : 1 | Partizan | |||||
27.09
16:00
BSK 2014
Omladinac
1
5
|
27.09.2020 16:00 | BSK 2014 | 1 : 5 | Omladinac | |||||
27.09
11:00
Biljanovac
Milakovac 2018
2
0
|
27.09.2020 11:00 | Biljanovac | 2 : 0 | Milakovac 2018 | |||||
27.09
16:00
Magnohrom
Budućnost
1
0
|
27.09.2020 16:00 | Magnohrom | 1 : 0 | Budućnost |
27.09
16:00
Vojvodina
Donji Petrovci
1
1
|
27.09.2020 16:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Donji Petrovci | |||||
27.09
16:00
27. Oktobar
Borac (J)
3
0
|
27.09.2020 16:00 | 27. Oktobar | 3 : 0 | Borac (J) | |||||
27.09
16:00
Sloga (K)
Fruškogorac
6
1
|
27.09.2020 16:00 | Sloga (K) | 6 : 1 | Fruškogorac | |||||
27.09
16:00
Polet
Graničar
1
0
|
27.09.2020 16:00 | Polet | 1 : 0 | Graničar | |||||
27.09
16:00
Car Uroš
Borac (S)
4
2
|
27.09.2020 16:00 | Car Uroš | 4 : 2 | Borac (S) | |||||
27.09
16:00
Jedinstvo (K)
Sloga (S)
3
1
|
27.09.2020 16:00 | Jedinstvo (K) | 3 : 1 | Sloga (S) |
27.09
11:00
Vrelo
Vukona
4
2
|
27.09.2020 11:00 | Vrelo | 4 : 2 | Vukona | |||||
27.09
11:00
Jedinstvo (M)
Sloga (V)
2
0
|
27.09.2020 11:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 0 | Sloga (V) | |||||
27.09
11:00
Gunjevac
Tamnava
8
0
|
27.09.2020 11:00 | Gunjevac | 8 : 0 | Tamnava | |||||
27.09
11:00
Sovljak
Budućnost 1995
3
0
|
27.09.2020 11:00 | Sovljak | 3 : 0 | Budućnost 1995 | |||||
27.09
11:00
Brgule
Murgaš 2012
3
0
|
27.09.2020 11:00 | Brgule | 3 : 0 | Murgaš 2012 |
27.09
16:00
ISK Izvor
BSK Buljane
4
1
|
27.09.2020 16:00 | ISK Izvor | 4 : 1 | BSK Buljane | |||||
27.09
16:00
Omladinac
Popovac
6
1
|
27.09.2020 16:00 | Omladinac | 6 : 1 | Popovac |
27.09
16:00
Razvitak
Moravac
6
3
|
27.09.2020 16:00 | Razvitak | 6 : 3 | Moravac | |||||
27.09
16:00
Potočac
Budućnost
0
4
|
27.09.2020 16:00 | Potočac | 0 : 4 | Budućnost |
27.09
15:30
Rastina 1918
Jedinstvo Lemeš
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Rastina 1918 | 1 : 1 | Jedinstvo Lemeš | |||||
27.09
15:30
Telečka
Dinamo (S)
4
1
|
27.09.2020 15:30 | Telečka | 4 : 1 | Dinamo (S) |
27.09
15:00
Oniks
Omladinac
1
4
|
27.09.2020 15:00 | Oniks | 1 : 4 | Omladinac | |||||
27.09
15:00
Napredak
Domaćin
4
2
|
27.09.2020 15:00 | Napredak | 4 : 2 | Domaćin | |||||
27.09
15:00
OFK Dragoševac
Mladost
1
1
|
27.09.2020 15:00 | OFK Dragoševac | 1 : 1 | Mladost | |||||
27.09
15:00
Trnava
Dražmirovac
3
0
|
27.09.2020 15:00 | Trnava | 3 : 0 | Dražmirovac |
27.09
11:00
Radnik (S)
Stig (MC)
0
3
|
27.09.2020 11:00 | Radnik (S) | 0 : 3 | Stig (MC) | |||||
27.09
11:00
BSK 1924
Šapine
1
2
|
27.09.2020 11:00 | BSK 1924 | 1 : 2 | Šapine | |||||
27.09
11:00
Jedinstvo (S)
Stig (C)
3
1
|
27.09.2020 11:00 | Jedinstvo (S) | 3 : 1 | Stig (C) |
27.09
15:30
Pobeda
Hajduk
0
3
|
27.09.2020 15:30 | Pobeda | 0 : 3 | Hajduk | |||||
27.09
15:30
Vinogradar
Vitorul
1
3
|
27.09.2020 15:30 | Vinogradar | 1 : 3 | Vitorul |
27.09
15:30
Proleter
Dimitrije Tucović
2
3
|
27.09.2020 15:30 | Proleter | 2 : 3 | Dimitrije Tucović | |||||
27.09
15:30
Sloga
BSK
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Sloga | 1 : 1 | BSK | |||||
27.09
15:30
Vreoci
Petka
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Vreoci | 2 : 1 | Petka |
27.09
15:30
Bistrica
Mladost
1
1
|
27.09.2020 15:30 | Bistrica | 1 : 1 | Mladost | |||||
27.09
15:30
OFK Polet
Šumadinac
1
0
|
27.09.2020 15:30 | OFK Polet | 1 : 0 | Šumadinac | |||||
27.09
15:30
20. Oktobar
Strmovo
2
4
|
27.09.2020 15:30 | 20. Oktobar | 2 : 4 | Strmovo |
27.09
10:00
Kalipolje
Junkovac
3
1
|
27.09.2020 10:00 | Kalipolje | 3 : 1 | Junkovac | |||||
27.09
10:00
Maskar
Krćevac 04
3
1
|
27.09.2020 10:00 | Maskar | 3 : 1 | Krćevac 04 |
27.09
11:00
Gornje Sinkovce
Radnik 2013
8
0
|
27.09.2020 11:00 | Gornje Sinkovce | 8 : 0 | Radnik 2013 | |||||
27.09
10:30
Jašunja
ŠFU Derbi 2016
6
1
|
27.09.2020 10:30 | Jašunja | 6 : 1 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
27.09
11:00
Napredak
Mladost
2
4
|
27.09.2020 11:00 | Napredak | 2 : 4 | Mladost |
27.09
16:00
Jovanovac
Stanovo 1941
1
0
|
27.09.2020 16:00 | Jovanovac | 1 : 0 | Stanovo 1941 | |||||
27.09
16:00
Kremenac
Hajduk 1936
3
2
|
27.09.2020 16:00 | Kremenac | 3 : 2 | Hajduk 1936 | |||||
27.09
11:00
Kragujevac
Bukorovac
2
0
|
27.09.2020 11:00 | Kragujevac | 2 : 0 | Bukorovac |
27.09
15:30
Metalac
Proleter 1932
4
0
|
27.09.2020 15:30 | Metalac | 4 : 0 | Proleter 1932 | |||||
27.09
15:30
Napredak 1934
Vojvoda Milenko
4
1
|
27.09.2020 15:30 | Napredak 1934 | 4 : 1 | Vojvoda Milenko |
27.09
15:30
Morava 1932
Mip Majdan
3
2
|
27.09.2020 15:30 | Morava 1932 | 3 : 2 | Mip Majdan | |||||
27.09
15:30
Sloga 1932
Sopot
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Sloga 1932 | 1 : 0 | Sopot | |||||
27.09
15:30
Moravac 1933
Dunav
1
4
|
27.09.2020 15:30 | Moravac 1933 | 1 : 4 | Dunav | |||||
27.09
15:30
Margum
Dunavac
6
3
|
27.09.2020 15:30 | Margum | 6 : 3 | Dunavac |
27.09
15:00
Sloga Gorić
Bujačić
0
4
|
27.09.2020 15:00 | Sloga Gorić | 0 : 4 | Bujačić | |||||
27.09
15:00
Ribnikar
Zadrugar
8
0
|
27.09.2020 15:00 | Ribnikar | 8 : 0 | Zadrugar | |||||
27.09
15:00
Mladost
Beloševac
1
1
|
27.09.2020 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Beloševac | |||||
27.09
15:00
OFK Povlen
Omladinac
2
2
|
27.09.2020 15:00 | OFK Povlen | 2 : 2 | Omladinac |
27.09
16:00
Borac (VR)
Borac (R)
2
0
|
27.09.2020 16:00 | Borac (VR) | 2 : 0 | Borac (R) | |||||
27.09
16:00
Srem (SR)
Poletarac
2
0
|
27.09.2020 16:00 | Srem (SR) | 2 : 0 | Poletarac | |||||
27.09
16:00
Sloga
Srem (SM)
0
3
|
27.09.2020 16:00 | Sloga | 0 : 3 | Srem (SM) | |||||
27.09
16:00
OFK Bosut
Planinac
3
0
|
27.09.2020 16:00 | OFK Bosut | 3 : 0 | Planinac |
27.09
11:00
Sava
Rudar
0
2
|
27.09.2020 11:00 | Sava | 0 : 2 | Rudar | |||||
27.09
11:00
Dobrava Žabar 2020
Korman
5
1
|
27.09.2020 11:00 | Dobrava Žabar 2020 | 5 : 1 | Korman | |||||
27.09
11:00
Miloš Pocerac
Borac BTG
3
3
|
27.09.2020 11:00 | Miloš Pocerac | 3 : 3 | Borac BTG | |||||
27.09
11:00
Galeb 1984
Mladost Svileuva
3
1
|
27.09.2020 11:00 | Galeb 1984 | 3 : 1 | Mladost Svileuva |
27.09
11:00
Maovi MH
Dumača
0
4
|
27.09.2020 11:00 | Maovi MH | 0 : 4 | Dumača | |||||
27.09
11:00
Jedinstvo
Metlić
2
2
|
27.09.2020 11:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Metlić | |||||
27.09
11:00
Pocerina
Bojić
0
1
|
27.09.2020 11:00 | Pocerina | 0 : 1 | Bojić | |||||
27.09
11:00
Zablaće
Mladost
4
1
|
27.09.2020 11:00 | Zablaće | 4 : 1 | Mladost |
27.09
11:00
Roma - Odžino selo
Culjković
4
5
|
27.09.2020 11:00 | Roma - Odžino selo | 4 : 5 | Culjković | |||||
27.09
11:00
Sloga
Džemerovac 2020
1
1
|
27.09.2020 11:00 | Sloga | 1 : 1 | Džemerovac 2020 |
27.09
15:30
Sloga
Polet
1
3
|
27.09.2020 15:30 | Sloga | 1 : 3 | Polet | |||||
27.09
15:30
Budućnost
Jedinstvo
3
3
|
27.09.2020 15:30 | Budućnost | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
27.09
15:30
Proleter
Mladost
3
4
|
27.09.2020 15:30 | Proleter | 3 : 4 | Mladost |
27.09
14:00
Stepanje
Izviđač
0
0
|
27.09.2020 14:00 | Stepanje | 0 : 0 | Izviđač | |||||
27.09
11:00
Sloga
Kačer
1
3
|
27.09.2020 11:00 | Sloga | 1 : 3 | Kačer | |||||
27.09
16:00
Babajić
Nepričava
0
0
|
27.09.2020 16:00 | Babajić | 0 : 0 | Nepričava |
27.09
15:30
Jadar
Paskovac
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Jadar | 1 : 2 | Paskovac | |||||
27.09
15:30
Mladost (B)
Sloga
4
1
|
27.09.2020 15:30 | Mladost (B) | 4 : 1 | Sloga |
27.09
15:30
Ram
Mirko Tomić
4
3
|
27.09.2020 15:30 | Ram | 4 : 3 | Mirko Tomić | |||||
27.09
15:30
Radnički (P)
Dunavac 1929
2
2
|
27.09.2020 15:30 | Radnički (P) | 2 : 2 | Dunavac 1929 |
27.09
11:00
Stojan Lazarac
OFK Napredak 1933
1
0
|
27.09.2020 11:00 | Stojan Lazarac | 1 : 0 | OFK Napredak 1933 | |||||
27.09
11:00
Mladost
Radnik
1
0
|
27.09.2020 11:00 | Mladost | 1 : 0 | Radnik | |||||
27.09
11:00
Napredak (U)
Bair
1
3
|
27.09.2020 11:00 | Napredak (U) | 1 : 3 | Bair |
27.09
11:00
Mladost 2015
Polet
0
3
|
27.09.2020 11:00 | Mladost 2015 | 0 : 3 | Polet | |||||
27.09
15:30
Vratare
Grkljane
3
3
|
27.09.2020 15:30 | Vratare | 3 : 3 | Grkljane | |||||
27.09
15:30
Dvorane
Padež
1
3
|
27.09.2020 15:30 | Dvorane | 1 : 3 | Padež |
27.09
16:00
Napredak
Jedinstvo (Lj)
7
1
|
27.09.2020 16:00 | Napredak | 7 : 1 | Jedinstvo (Lj) | |||||
27.09
16:00
OFK Bingula
OFK Bačinci
0
2
|
27.09.2020 16:00 | OFK Bingula | 0 : 2 | OFK Bačinci | |||||
27.09
16:00
Borac
Jedinstvo (M)
1
3
|
27.09.2020 16:00 | Borac | 1 : 3 | Jedinstvo (M) | |||||
27.09
16:00
Omladinac
Sinđelić
0
2
|
27.09.2020 16:00 | Omladinac | 0 : 2 | Sinđelić |
27.09
16:00
Kupinovo
Lovac
1
1
|
27.09.2020 16:00 | Kupinovo | 1 : 1 | Lovac | |||||
27.09
16:00
Vitez
Sloven
2
3
|
27.09.2020 16:00 | Vitez | 2 : 3 | Sloven | |||||
27.09
16:00
Hajduk 1932
Mladost 1935
6
0
|
27.09.2020 16:00 | Hajduk 1932 | 6 : 0 | Mladost 1935 |
27.09
15:00
Lipar
Morava
0
2
|
27.09.2020 15:00 | Lipar | 0 : 2 | Morava |
27.09
16:00
Široki Brijeg
Mladost
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Mladost |
27.09
17:00
Rudar
Budućnost
1
2
|
27.09.2020 17:00 | Rudar | 1 : 2 | Budućnost | |||||
27.09
18:00
Iskra
OFK Petrovac
1
0
|
27.09.2020 18:00 | Iskra | 1 : 0 | OFK Petrovac | |||||
27.09
19:00
Zeta
Podgorica
1
1
|
27.09.2020 19:00 | Zeta | 1 : 1 | Podgorica | |||||
27.09
18:00
Dečić
Sutjeska
1
1
|
27.09.2020 18:00 | Dečić | 1 : 1 | Sutjeska |
27.09
16:00
Mornar
Jedinstvo
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Mornar | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.09
16:00
Bokelj
Drezga
3
1
|
27.09.2020 16:00 | Bokelj | 3 : 1 | Drezga | |||||
27.09
16:00
Berane
Ibar
1
0
|
27.09.2020 16:00 | Berane | 1 : 0 | Ibar | |||||
27.09
16:00
Grbalj
Igalo
0
2
|
27.09.2020 16:00 | Grbalj | 0 : 2 | Igalo | |||||
27.09
17:00
Kom
Arsenal
2
2
|
27.09.2020 17:00 | Kom | 2 : 2 | Arsenal |
27.09
13:00
Sheffield United
Leeds United
0
1
|
27.09.2020 13:00 | Sheffield United | 0 : 1 | Leeds United | |||||
27.09
15:00
Tottenham Hotspur
Newcastle United
1
1
|
27.09.2020 15:00 | Tottenham Hotspur | 1 : 1 | Newcastle United | |||||
27.09
17:30
Manchester City
Leicester City
2
5
|
27.09.2020 17:30 | Manchester City | 2 : 5 | Leicester City | |||||
27.09
20:00
West Ham United
Wolverhampton
4
0
|
27.09.2020 20:00 | West Ham United | 4 : 0 | Wolverhampton |
27.09
14:00
Bristol City
Sheffield Wednesday
2
0
|
27.09.2020 14:00 | Bristol City | 2 : 0 | Sheffield Wednesday | |||||
27.09
17:00
AFC Bournemouth
Norwich City
1
0
|
27.09.2020 17:00 | AFC Bournemouth | 1 : 0 | Norwich City |
27.09
16:00
Atletico Madrid
Granada
6
1
|
27.09.2020 16:00 | Atletico Madrid | 6 : 1 | Granada | |||||
27.09
21:00
Barcelona
Villarreal
4
0
|
27.09.2020 21:00 | Barcelona | 4 : 0 | Villarreal | |||||
27.09
14:00
Eibar
Athletic Club
1
2
|
27.09.2020 14:00 | Eibar | 1 : 2 | Athletic Club | |||||
27.09
18:30
Cádiz
Sevilla
1
3
|
27.09.2020 18:30 | Cádiz | 1 : 3 | Sevilla | |||||
27.09
12:00
Osasuna
Levante
1
3
|
27.09.2020 12:00 | Osasuna | 1 : 3 | Levante | |||||
27.09
18:30
Real Valladolid
Celta Vigo
1
1
|
27.09.2020 18:30 | Real Valladolid | 1 : 1 | Celta Vigo |
27.09
15:30
Hoffenheim
Bayern
4
1
|
27.09.2020 15:30 | Hoffenheim | 4 : 1 | Bayern | |||||
27.09
18:00
Freiburg
Wolfsburg
1
1
|
27.09.2020 18:00 | Freiburg | 1 : 1 | Wolfsburg |
27.09
15:00
Angers SCO
Brest
3
2
|
27.09.2020 15:00 | Angers SCO | 3 : 2 | Brest | |||||
27.09
13:00
Bordeaux
Nice
0
0
|
27.09.2020 13:00 | Bordeaux | 0 : 0 | Nice | |||||
27.09
15:00
Dijon
Montpellier
2
2
|
27.09.2020 15:00 | Dijon | 2 : 2 | Montpellier | |||||
27.09
17:00
Lorient
Olympique Lyonnais
1
1
|
27.09.2020 17:00 | Lorient | 1 : 1 | Olympique Lyonnais | |||||
27.09
15:00
Monaco
Strasbourg
3
2
|
27.09.2020 15:00 | Monaco | 3 : 2 | Strasbourg | |||||
27.09
15:00
Nîmes
Lens
1
1
|
27.09.2020 15:00 | Nîmes | 1 : 1 | Lens | |||||
27.09
21:00
Reims
PSG
0
2
|
27.09.2020 21:00 | Reims | 0 : 2 | PSG |
27.09
12:30
Spezia
Sassuolo
1
4
|
27.09.2020 12:30 | Spezia | 1 : 4 | Sassuolo | |||||
27.09
18:00
Napoli
Genoa
6
0
|
27.09.2020 18:00 | Napoli | 6 : 0 | Genoa | |||||
27.09
15:00
Hellas Verona
Udinese
1
0
|
27.09.2020 15:00 | Hellas Verona | 1 : 0 | Udinese | |||||
27.09
18:00
Crotone
Milan
0
2
|
27.09.2020 18:00 | Crotone | 0 : 2 | Milan | |||||
27.09
20:45
Roma
Juventus
2
2
|
27.09.2020 20:45 | Roma | 2 : 2 | Juventus |
27.09
16:00
Proleter
Novi Pazar
1
0
|
27.09.2020 16:00 | Proleter | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
27.09
16:00
Napredak
Metalac
1
2
|
27.09.2020 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Metalac |
27.09
16:00
Dinamo
GFK Jagodina
0
1
|
27.09.2020 16:00 | Dinamo | 0 : 1 | GFK Jagodina | |||||
27.09
16:00
Železničar (P)
Budućnost
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Železničar (P) | 2 : 1 | Budućnost | |||||
27.09
16:00
Sloga (K)
Kolubara
3
1
|
27.09.2020 16:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Kolubara | |||||
27.09
16:00
Radnički (SM)
Loznica
0
1
|
27.09.2020 16:00 | Radnički (SM) | 0 : 1 | Loznica | |||||
27.09
16:00
RFK Grafičar
Zemun
1
0
|
27.09.2020 16:00 | RFK Grafičar | 1 : 0 | Zemun | |||||
27.09
16:00
IMT
Borac 1926
0
1
|
27.09.2020 16:00 | IMT | 0 : 1 | Borac 1926 | |||||
27.09
16:00
Radnički (P)
OFK Žarkovo
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Radnički (P) | 2 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
27.09
16:00
Kabel
Radnički 1923
1
1
|
27.09.2020 16:00 | Kabel | 1 : 1 | Radnički 1923 |
27.09
15:30
Jerma
Rongo Siti
|
27.09.2020 15:30 | Jerma | : | Rongo Siti | |||||
27.09
15:30
Lokomotiva
Pobeda
|
27.09.2020 15:30 | Lokomotiva | : | Pobeda |
27.09
20:00
Spartak
Sloga
2
0
|
27.09.2020 20:00 | Spartak | 2 : 0 | Sloga | |||||
27.09
16:00
Vojvodina
Kolubara
2
1
|
27.09.2020 16:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Kolubara |
27.09
14:00
Spartak DOO
Mačva
3
3
|
27.09.2020 14:00 | Spartak DOO | 3 : 3 | Mačva | |||||
27.09
13:00
Radnički 2012
Moskva
1
0
|
27.09.2020 13:00 | Radnički 2012 | 1 : 0 | Moskva | |||||
27.09
16:00
Napredak Junior 2018
Heroj Polet
4
0
|
27.09.2020 16:00 | Napredak Junior 2018 | 4 : 0 | Heroj Polet | |||||
27.09
13:00
ŽFU Zvezda B 2018
Loznica
9
1
|
27.09.2020 13:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 9 : 1 | Loznica | |||||
27.09
16:00
Majdanpek
Rad
3
0
|
27.09.2020 16:00 | Majdanpek | 3 : 0 | Rad |
27.09
11:00
Voja Gačić
Stajićevo 2017
0
15
|
27.09.2020 11:00 | Voja Gačić | 0 : 15 | Stajićevo 2017 | |||||
27.09
11:00
Banat
Proleter
0
2
|
27.09.2020 11:00 | Banat | 0 : 2 | Proleter |
27.09
11:30
Una Fortuna
Borac
3
0
|
27.09.2020 11:30 | Una Fortuna | 3 : 0 | Borac | |||||
27.09
11:00
Šabac
Požega
4
1
|
27.09.2020 11:00 | Šabac | 4 : 1 | Požega |
27.09
11:00
Vojvodina
Radnički (NB)
3
1
|
27.09.2020 11:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Radnički (NB) | |||||
27.09
13:00
OFK Beograd
Radnički (N)
0
0
|
27.09.2020 13:00 | OFK Beograd | 0 : 0 | Radnički (N) | |||||
27.09
11:00
Napredak
Crvena zvezda
0
0
|
27.09.2020 11:00 | Napredak | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
27.09
11:00
RFK Novi Sad 1921
Spartak ŽK
1
1
|
27.09.2020 11:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 1 | Spartak ŽK |
27.09
09:00
Železničar
Podrinje
3
1
|
27.09.2020 09:00 | Železničar | 3 : 1 | Podrinje | |||||
27.09
10:00
Dinamo 1945
Radnički (Zr)
3
0
|
27.09.2020 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Radnički (Zr) |
27.09
10:00
Radnički 1912
OFK Bačka
2
0
|
27.09.2020 10:00 | Radnički 1912 | 2 : 0 | OFK Bačka | |||||
27.09
10:00
Petrika
Petar Puača
3
3
|
27.09.2020 10:00 | Petrika | 3 : 3 | Petar Puača |
27.09
15:30
Budućnost Krušik 2014
Morava (VP)
0
0
|
27.09.2020 15:30 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 0 | Morava (VP) | |||||
27.09
15:30
Šumadija (A)
GFK Sloboda
1
2
|
27.09.2020 15:30 | Šumadija (A) | 1 : 2 | GFK Sloboda | |||||
27.09
15:30
Sloga (K)
Novi Pazar
2
1
|
27.09.2020 15:30 | Sloga (K) | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
27.09
15:30
BIP
Mačva
0
2
|
27.09.2020 15:30 | BIP | 0 : 2 | Mačva | |||||
27.09
15:30
Borac 1926
Metalac
3
3
|
27.09.2020 15:30 | Borac 1926 | 3 : 3 | Metalac | |||||
27.09
15:30
Sloga (P)
Radnički (V)
4
2
|
27.09.2020 15:30 | Sloga (P) | 4 : 2 | Radnički (V) | |||||
27.09
15:30
Loznica
Javor Matis
4
3
|
27.09.2020 15:30 | Loznica | 4 : 3 | Javor Matis |
27.09
15:00
Jedinstvo (P)
Radnički (S)
2
1
|
27.09.2020 15:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
27.09
10:00
Bor 1919
Radnički (P)
4
3
|
27.09.2020 10:00 | Bor 1919 | 4 : 3 | Radnički (P) |
27.09
09:00
OFK Žarkovo
DIF
1
1
|
27.09.2020 09:00 | OFK Žarkovo | 1 : 1 | DIF | |||||
27.09
10:00
Sinđelić
Kolubara
3
2
|
27.09.2020 10:00 | Sinđelić | 3 : 2 | Kolubara | |||||
27.09
11:00
BSK 1925
Torlak
3
1
|
27.09.2020 11:00 | BSK 1925 | 3 : 1 | Torlak | |||||
27.09
11:00
BSK Borča
Zvezdara
0
1
|
27.09.2020 11:00 | BSK Borča | 0 : 1 | Zvezdara |
27.09
11:00
Mladenovac
Balkan
1
3
|
27.09.2020 11:00 | Mladenovac | 1 : 3 | Balkan |
27.09
11:00
Boleč
Rojkovac
3
0
|
27.09.2020 11:00 | Boleč | 3 : 0 | Rojkovac |
27.09
11:00
Korićani
Sušica
0
1
|
27.09.2020 11:00 | Korićani | 0 : 1 | Sušica | |||||
27.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Jošanica
4
1
|
27.09.2020 11:00 | Jedinstvo Putevi | 4 : 1 | Jošanica | |||||
27.09
13:00
Takovo
Mladost
1
2
|
27.09.2020 13:00 | Takovo | 1 : 2 | Mladost | |||||
27.09
13:30
Radnički 1923
Zlatibor
0
3
|
27.09.2020 13:30 | Radnički 1923 | 0 : 3 | Zlatibor |
27.09
11:00
Mladost
Mačva 1929
0
3
|
27.09.2020 11:00 | Mladost | 0 : 3 | Mačva 1929 | |||||
27.09
15:30
Rubibreza
Železničar
1
4
|
27.09.2020 15:30 | Rubibreza | 1 : 4 | Železničar |
27.09
08:30
Internacional
Voždovac
1
3
|
27.09.2020 08:30 | Internacional | 1 : 3 | Voždovac |
27.09
11:30
Borac
Sinđelić
0
2
|
27.09.2020 11:30 | Borac | 0 : 2 | Sinđelić |
27.09
11:00
Vojvodina
Mačva
6
0
|
27.09.2020 11:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Mačva | |||||
27.09
16:00
Partizan
Zemun
1
1
|
27.09.2020 16:00 | Partizan | 1 : 1 | Zemun | |||||
27.09
13:00
Napredak
Crvena zvezda
0
5
|
27.09.2020 13:00 | Napredak | 0 : 5 | Crvena zvezda |
27.09
10:00
OFK Beograd
Bežanija
12
0
|
27.09.2020 10:00 | OFK Beograd | 12 : 0 | Bežanija | |||||
27.09
20:00
Ada
Lokomotiva
4
2
|
27.09.2020 20:00 | Ada | 4 : 2 | Lokomotiva | |||||
27.09
09:00
BSK Borča
Sinđelić
2
3
|
27.09.2020 09:00 | BSK Borča | 2 : 3 | Sinđelić |
27.09
12:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
0
0
|
27.09.2020 12:00 | Radnički (NP) | 0 : 0 | Radnički (SM) | |||||
27.09
12:00
Železničar
Podrinje
3
4
|
27.09.2020 12:00 | Železničar | 3 : 4 | Podrinje | |||||
27.09
12:00
Dinamo 1945
Radnički (Zr)
5
0
|
27.09.2020 12:00 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | Radnički (Zr) |
27.09
12:00
Radnički 1912
OFK Bačka
1
2
|
27.09.2020 12:00 | Radnički 1912 | 1 : 2 | OFK Bačka | |||||
27.09
12:00
Petrika
Petar Puača
4
0
|
27.09.2020 12:00 | Petrika | 4 : 0 | Petar Puača | |||||
27.09
12:00
Kikinda 1909
Kabel
0
1
|
27.09.2020 12:00 | Kikinda 1909 | 0 : 1 | Kabel |
27.09
15:30
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
0
0
|
27.09.2020 15:30 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
27.09
15:30
Šumadija (A)
GFK Sloboda
1
4
|
27.09.2020 15:30 | Šumadija (A) | 1 : 4 | GFK Sloboda | |||||
27.09
15:30
Mladi radnik 1926
Novi Pazar
1
3
|
27.09.2020 15:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
27.09
15:30
Borac 1926
Metalac
0
3
|
27.09.2020 15:30 | Borac 1926 | 0 : 3 | Metalac | |||||
27.09
15:30
Radnički 1923
Jedinstvo (Ub)
4
2
|
27.09.2020 15:30 | Radnički 1923 | 4 : 2 | Jedinstvo (Ub) | |||||
27.09
15:30
Sloga (P)
Radnički (V)
3
0
|
27.09.2020 15:30 | Sloga (P) | 3 : 0 | Radnički (V) | |||||
27.09
15:30
Loznica
Javor Matis
4
2
|
27.09.2020 15:30 | Loznica | 4 : 2 | Javor Matis |
27.09
10:00
GFK Jagodina
OFK Sinđelić
9
0
|
27.09.2020 10:00 | GFK Jagodina | 9 : 0 | OFK Sinđelić |
27.09
10:00
Balkan
Vinča
3
0
|
27.09.2020 10:00 | Balkan | 3 : 0 | Vinča | |||||
27.09
11:00
Radnički (R)
Poštar 1930
4
1
|
27.09.2020 11:00 | Radnički (R) | 4 : 1 | Poštar 1930 | |||||
27.09
10:00
Jedinstvo
RFK Grafičar
0
3
|
27.09.2020 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | RFK Grafičar |
27.09
10:00
Obilić
Vojvodina
0
1
|
27.09.2020 10:00 | Obilić | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
27.09
10:00
Tsc 1913
Đurđin
2
2
|
27.09.2020 10:00 | Tsc 1913 | 2 : 2 | Đurđin | |||||
27.09
10:00
Iskra
Proleter (RS)
4
1
|
27.09.2020 10:00 | Iskra | 4 : 1 | Proleter (RS) |
27.09
10:00
Ribnica
Mačva
2
4
|
27.09.2020 10:00 | Ribnica | 2 : 4 | Mačva | |||||
27.09
12:00
Šabac Sunrise
Železničar
13
0
|
27.09.2020 12:00 | Šabac Sunrise | 13 : 0 | Železničar |
27.09
13:00
011
Voždovac
1
5
|
27.09.2020 13:00 | 011 | 1 : 5 | Voždovac | |||||
27.09
10:00
IMT
Zemun
0
3
|
27.09.2020 10:00 | IMT | 0 : 3 | Zemun | |||||
27.09
13:00
Rad
Teleoptik
4
2
|
27.09.2020 13:00 | Rad | 4 : 2 | Teleoptik | |||||
27.09
16:00
Radnički (NB)
Internacional
4
3
|
27.09.2020 16:00 | Radnički (NB) | 4 : 3 | Internacional | |||||
27.09
18:00
Crvena zvezda
OLE
1
2
|
27.09.2020 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | OLE | |||||
27.09
18:30
Brodarac
OFK Beograd
0
1
|
27.09.2020 18:30 | Brodarac | 0 : 1 | OFK Beograd |
27.09
11:00
Pazar Juniors
Apolon 2018
11
1
|
27.09.2020 11:00 | Pazar Juniors | 11 : 1 | Apolon 2018 | |||||
27.09
16:00
Sport Klub 99
Bane 1931
3
1
|
27.09.2020 16:00 | Sport Klub 99 | 3 : 1 | Bane 1931 |
27.09
10:00
TSC
CFK
2
2
|
27.09.2020 10:00 | TSC | 2 : 2 | CFK | |||||
27.09
10:00
Kabel
ODR
1
1
|
27.09.2020 10:00 | Kabel | 1 : 1 | ODR |
27.09
10:00
One team
Akademija Bambi
1
1
|
27.09.2020 10:00 | One team | 1 : 1 | Akademija Bambi | |||||
27.09
11:00
Derby 2015
Kikinda 1909
2
1
|
27.09.2020 11:00 | Derby 2015 | 2 : 1 | Kikinda 1909 |
27.09
17:00
Index
Jedinstvo (SP)
0
2
|
27.09.2020 17:00 | Index | 0 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
27.09
14:00
Petrika
Prof. Bolesnikov
12
0
|
27.09.2020 14:00 | Petrika | 12 : 0 | Prof. Bolesnikov |
27.09
10:00
TEK Sloga
Stepojevac Vaga
3
1
|
27.09.2020 10:00 | TEK Sloga | 3 : 1 | Stepojevac Vaga |
27.09
11:00
Tisa Njerš
Spartak ŽK
0
2
|
27.09.2020 11:00 | Tisa Njerš | 0 : 2 | Spartak ŽK | |||||
27.09
11:00
Radnički 1905
Bajša
1
6
|
27.09.2020 11:00 | Radnički 1905 | 1 : 6 | Bajša | |||||
27.09
13:00
Čantavir
Vinogradar
2
3
|
27.09.2020 13:00 | Čantavir | 2 : 3 | Vinogradar |
27.09
11:00
Koštam Polje
Novi Pazar
2
8
|
27.09.2020 11:00 | Koštam Polje | 2 : 8 | Novi Pazar | |||||
27.09
11:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar B
13
1
|
27.09.2020 11:00 | AF AS Novi Pazar | 13 : 1 | Novi Pazar B | |||||
27.09
11:30
Sport Klub 99
Tutin
3
0
|
27.09.2020 11:30 | Sport Klub 99 | 3 : 0 | Tutin | |||||
27.09
11:00
Rudar
Granit
5
1
|
27.09.2020 11:00 | Rudar | 5 : 1 | Granit | |||||
27.09
11:00
Pazar Juniors
OFK Ras
6
2
|
27.09.2020 11:00 | Pazar Juniors | 6 : 2 | OFK Ras |
27.09
10:30
Partizan
Radnički (O)
14
0
|
27.09.2020 10:30 | Partizan | 14 : 0 | Radnički (O) | |||||
27.09
15:45
OFK Beograd
Zemun
1
1
|
27.09.2020 15:45 | OFK Beograd | 1 : 1 | Zemun |
27.09
13:00
BSK 1925
Studentski grad
3
2
|
27.09.2020 13:00 | BSK 1925 | 3 : 2 | Studentski grad | |||||
27.09
13:30
Sinđelić
Palilulac
5
1
|
27.09.2020 13:30 | Sinđelić | 5 : 1 | Palilulac | |||||
27.09
18:00
011
Lokomotiva
6
1
|
27.09.2020 18:00 | 011 | 6 : 1 | Lokomotiva |
27.09
13:00
Šumadinac
Bežanija
2
1
|
27.09.2020 13:00 | Šumadinac | 2 : 1 | Bežanija |
27.09
10:00
Obilić
Srbobran
1
1
|
27.09.2020 10:00 | Obilić | 1 : 1 | Srbobran |
27.09
09:00
Partizan
Lokomotiva
8
0
|
27.09.2020 09:00 | Partizan | 8 : 0 | Lokomotiva | |||||
27.09
13:00
Ole
ŠF Čanković
0
1
|
27.09.2020 13:00 | Ole | 0 : 1 | ŠF Čanković | |||||
27.09
13:00
IMT
BSK Borča
5
1
|
27.09.2020 13:00 | IMT | 5 : 1 | BSK Borča |
27.09
15:30
Piksi 036
Radnički 1923
2
4
|
27.09.2020 15:30 | Piksi 036 | 2 : 4 | Radnički 1923 | |||||
27.09
15:30
Požarevac
Loznica
1
7
|
27.09.2020 15:30 | Požarevac | 1 : 7 | Loznica | |||||
27.09
15:30
Plana
Mačva
0
3
|
27.09.2020 15:30 | Plana | 0 : 3 | Mačva | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo
Požega
1
0
|
27.09.2020 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Požega |
27.09
15:00
Voja Gačić
Nova Kolonija
5
1
|
27.09.2020 15:00 | Voja Gačić | 5 : 1 | Nova Kolonija | |||||
27.09
16:30
Vojvodina
Polet
16
0
|
27.09.2020 16:30 | Vojvodina | 16 : 0 | Polet | |||||
27.09
11:00
Voša AS
Spartak
0
10
|
27.09.2020 11:00 | Voša AS | 0 : 10 | Spartak |
27.09
09:30
Heroj Polet
Vinča
0
7
|
27.09.2020 09:30 | Heroj Polet | 0 : 7 | Vinča | |||||
27.09
08:30
Zvezda B
Zemun
1
3
|
27.09.2020 08:30 | Zvezda B | 1 : 3 | Zemun |
27.09
10:00
Šumadinac
Milutinac
1
2
|
27.09.2020 10:00 | Šumadinac | 1 : 2 | Milutinac | |||||
27.09
12:00
Jedinstvo
Srem
6
1
|
27.09.2020 12:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Srem |
27.09
12:00
TEK Sloga
Budućnost
1
4
|
27.09.2020 12:00 | TEK Sloga | 1 : 4 | Budućnost | |||||
27.09
10:00
Šumadija
Kolubara 2
1
12
|
27.09.2020 10:00 | Šumadija | 1 : 12 | Kolubara 2 |
27.09
09:30
AFK
Bajša
8
3
|
27.09.2020 09:30 | AFK | 8 : 3 | Bajša |
27.09
10:00
Omladinac
Radnički (V)
2
3
|
27.09.2020 10:00 | Omladinac | 2 : 3 | Radnički (V) | |||||
27.09
10:00
OFK Senjak
Budućnost Krušik 014
17
0
|
27.09.2020 10:00 | OFK Senjak | 17 : 0 | Budućnost Krušik 014 | |||||
27.09
10:00
OFK Osečina
Železničar
0
3
|
27.09.2020 10:00 | OFK Osečina | 0 : 3 | Železničar | |||||
27.09
10:00
Tešnjar
Vrelo sport
4
0
|
27.09.2020 10:00 | Tešnjar | 4 : 0 | Vrelo sport | |||||
27.09
10:00
Jedinstvo
Vojvode
3
0
|
27.09.2020 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Vojvode |
27.09
10:00
Fenix 2
Mačva 2
2
1
|
27.09.2020 10:00 | Fenix 2 | 2 : 1 | Mačva 2 |
27.09
10:00
Mladost
Borac
1
0
|
27.09.2020 10:00 | Mladost | 1 : 0 | Borac | |||||
27.09
09:15
Akademija fudbala
Mladi borac
8
0
|
27.09.2020 09:15 | Akademija fudbala | 8 : 0 | Mladi borac | |||||
27.09
10:00
Borac
ŽFK Borac
0
2
|
27.09.2020 10:00 | Borac | 0 : 2 | ŽFK Borac | |||||
27.09
08:30
Kolubara 1
Kolubara 2
8
3
|
27.09.2020 08:30 | Kolubara 1 | 8 : 3 | Kolubara 2 |
27.09
10:45
Akademija fudbala
Omladinac
3
0
|
27.09.2020 10:45 | Akademija fudbala | 3 : 0 | Omladinac | |||||
27.09
09:15
Real 28
Turbina
10
0
|
27.09.2020 09:15 | Real 28 | 10 : 0 | Turbina | |||||
27.09
12:15
Kolubara 1
Mladost
2
1
|
27.09.2020 12:15 | Kolubara 1 | 2 : 1 | Mladost | |||||
27.09
11:30
Zadrugar
Kolubara 2
2
0
|
27.09.2020 11:30 | Zadrugar | 2 : 0 | Kolubara 2 |
27.09
Real 28 -2
Akademija fudbala 2
6
0
|
27.09.2020 | Real 28 -2 | 6 : 0 | Akademija fudbala 2 | |||||
27.09
Akademija fudbala 1
Turbina
6
1
|
27.09.2020 | Akademija fudbala 1 | 6 : 1 | Turbina |
27.09
18:30
Art Basket
Spartak
99
65
|
27.09.2020 18:30 | Art Basket | 99 : 65 | Spartak | |||||
27.09
17:00
Radivoj Korać
Vojvodina 021
78
71
|
27.09.2020 17:00 | Radivoj Korać | 78 : 71 | Vojvodina 021 |
27.09
18:30
Fortuna
Tango
4
5
|
27.09.2020 18:30 | Fortuna | 4 : 5 | Tango |
27.09
20:00
Nova Pazova
FON
1
5
|
27.09.2020 20:00 | Nova Pazova | 1 : 5 | FON | |||||
27.09
20:00
Crvena zvezda
Winter sport
4
5
|
27.09.2020 20:00 | Crvena zvezda | 4 : 5 | Winter sport |
27.09
19:00
Ivanjica
Tisa
5
6
|
27.09.2020 19:00 | Ivanjica | 5 : 6 | Tisa |
27.09
16:15
Partizan
Radnički
54
10
|
27.09.2020 16:15 | Partizan | 54 : 10 | Radnički |