XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 396 utakmica za dan
Nedelja, 25 Novembar 2018

Fudbal

25.11.2018 17:00 Partizan 6 : 0 Dinamo
25.11.2018 13:00 OFK Žarkovo 2 : 0 Inđija
25.11.2018 13:00 Metalac 2 : 5 TSC
25.11.2018 13:00 Zlatibor 2 : 0 Trajal
25.11.2018 13:00 Sinđelić 3 : 1 Teleoptik
25.11.2018 13:00 Budućnost 2 : 0 Sloboda
25.11.2018 13:00 Bežanija 1 : 2 Borac
25.11.2018 13:00 Radnik 0 : 1 Sloboda
25.11.2018 16:00 Široki Brijeg 1 : 1 GOŠK
25.11.2018 15:00 Sarajevo 3 : 1 Zvijezda 09
25.11.2018 13:00 Berane 0 : 4 Dečić
25.11.2018 13:00 Jedinstvo 0 : 0 Otrant
25.11.2018 13:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 2 : 0 Arsenal
25.11.2018 13:00 Ribnica 2 : 3 Adria
25.11.2018 13:00 Zabjelo 0 : 2 Drezga
25.11.2018 13:00 Sloga (SB) 1 : 2 Cetinje
25.11.2018 13:00 Dinamo 1945 1 : 1 Cement
25.11.2018 13:00 Hajduk 1912 1 : 1 OFK Vršac
25.11.2018 13:00 Dunav 1 : 3 Kabel
25.11.2018 13:00 Borac 1 : 3 Omladinac
25.11.2018 13:00 Proleter Mihajlovac 1 : 1 Mokra Gora
25.11.2018 11:00 Polet (LJ) 0 : 2 Jedinstvo (Ub)
25.11.2018 13:00 Drina 0 : 0 Mladi radnik 1926
25.11.2018 13:00 Zaplanjac 1 : 2 SFS Borac
25.11.2018 11:00 Car Konstantin 5 : 0 GFK Dubočica
25.11.2018 13:00 Radan 1 : 0 Budućnost
25.11.2018 13:00 Crvena Zvezda 1 : 3 Kolubara
25.11.2018 13:00 Zvezdara 3 : 2 BSK Borča
25.11.2018 11:00 Prva Iskra 1 : 5 IMT
25.11.2018 13:00 Stepojevac Vaga 1 : 5 Jedinstvo
25.11.2018 13:00 ŽAK 1 : 2 Jedinstvo (BK)
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Hajduk (D)
25.11.2018 13:00 Tatra 3 : 1 Podunavac
25.11.2018 13:00 Hajduk (Č) 0 : 4 Podrinje
25.11.2018 13:00 Jugović 0 : 0 Borac (Š)
25.11.2018 13:00 Budućnost 0 : 1 Mladost (T)
25.11.2018 13:00 Tisa 4 : 0 Polet (K)
25.11.2018 13:00 BSK 2 : 3 OFK Vrbas
25.11.2018 13:00 Tekstilac 0 : 3 Bajša
25.11.2018 13:00 Mladost (B) 0 : 2 Jedinstvo (GS)
25.11.2018 11:00 Tanasko Rajić 2 : 1 Jablanica
25.11.2018 13:00 OFK Niš 1 : 1 Balkanski
25.11.2018 13:00 Vranjska Banja 1 : 2 Pčinja
25.11.2018 13:00 Mladost (M) 2 : 1 Pusta Reka
25.11.2018 13:00 Bošnjane 2 : 2 Sloga
25.11.2018 13:00 Jastrebac (B) 1 : 1 Jastrebac (VŠ)
25.11.2018 13:00 OFK Topličanin 1 : 0 Morava 1918
25.11.2018 13:00 Juhor 5 : 0 Dragocvet
25.11.2018 13:00 Žitorađa 1 : 2 OFK Kosanica
25.11.2018 13:00 Napredak (D) 1 : 2 Župa
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (M) 1 : 4 Rembas
25.11.2018 13:00 Levač 3 : 1 OFK Lugomir
25.11.2018 13:00 Hajduk Veljko 6 : 0 Orljane
25.11.2018 13:00 Rudar Alpos 2 : 3 OFK Slatina
25.11.2018 13:00 Timočanin 4 : 0 Bukovik
25.11.2018 13:00 Naša krila 1936 4 : 1 Đerdap
25.11.2018 13:00 Malošište 1 : 2 Moravica
25.11.2018 13:00 BSK Baćevac 1 : 0 Torlak
25.11.2018 13:00 Sremčica 4 : 1 Studenski Grad
25.11.2018 13:00 Budućnost 2 : 1 Sopot
25.11.2018 10:00 Borac 0 : 4 TEK Sloga
25.11.2018 13:00 Turbina 1 : 2 BSK Batajnica
25.11.2018 13:00 Crvena Zvezda (RS) 3 : 1 Vojvodina
25.11.2018 13:00 Borac 1 : 0 Mladost (BD)
25.11.2018 13:00 Radnički 1911 6 : 0 2. Oktobar
25.11.2018 13:00 Naftagas 3 : 1 Banat
25.11.2018 13:00 Omladinac FAM 5 : 2 Delija
25.11.2018 13:00 Lehel 3 : 0 Rusanda
25.11.2018 13:00 Rusin 3 : 0 Hercegovac
25.11.2018 13:00 Radnički 1918 1 : 5 Kulpin
25.11.2018 13:00 Lipar 2 : 2 Polet (S)
25.11.2018 13:00 Budućnost (P) 3 : 0 Kula
25.11.2018 13:00 Slavija 2 : 1 OFK Odžaci
25.11.2018 13:00 Borac 46 2 : 0 Stari Grad
25.11.2018 13:00 Železničar 4 : 0 Borac (M)
25.11.2018 13:00 Kupinovo 1 : 1 Donji Petrovci
25.11.2018 13:00 Polet (NK) 8 : 2 Graničar 1924
25.11.2018 13:00 Jadran 3 : 1 PSK Putinci
25.11.2018 13:00 Budućnost 0 : 2 Sloboda (DT)
25.11.2018 13:00 Borac (K) 8 : 7 Sloven
25.11.2018 13:00 Napredak 2 : 0 Ljukovo
25.11.2018 13:00 Plaskovac 7 : 2 Mladi rudar 1954
25.11.2018 13:00 Preporod 1 : 2 Jadran
25.11.2018 13:00 Vinogradar 1 : 1 Obilić
25.11.2018 13:00 Đurđin 1 : 1 Proleter (RS)
25.11.2018 13:00 Vojvodina 6 : 2 Napredak
25.11.2018 13:00 Proleter (Nj) 1 : 1 Senta
25.11.2018 13:00 Kolare 2 : 5 Javor
25.11.2018 13:00 Mladost (D) 2 : 1 Hajduk
25.11.2018 13:00 Juhor 4 : 0 Kušiljevo
25.11.2018 13:00 Partizan 2 : 0 Napredak
25.11.2018 13:00 OFK Bratstvo 2 : 0 Omladinac
25.11.2018 13:00 Bratstvo 4 : 2 OFK Batinac
25.11.2018 13:00 Mladost (S) 3 : 0 Resavac
25.11.2018 13:00 Ozrem 1 : 3 Backovac Junajted
25.11.2018 13:00 Zadrugar 2 : 3 Parmenac
25.11.2018 11:00 Rakova 4 : 2 Omladinac
25.11.2018 13:00 Spartak 4 : 1 Jedinstvo (GG)
25.11.2018 13:00 Mladost 2 : 4 Jedinstvo (K)
25.11.2018 13:00 Rudar 4 : 5 Slatina
25.11.2018 13:00 Lunjevica 0 : 1 Ovčar
25.11.2018 13:00 Lasta 0 : 3 Omladinac
25.11.2018 13:00 13. April 0 : 1 Sloga (Ć)
25.11.2018 13:00 Šanac 5 : 3 Poljoprivrednik
25.11.2018 13:00 Sloga (M) 6 : 0 Čitluk
25.11.2018 13:00 Donji Kopaonik 4 : 5 Jedinstvo 1936
25.11.2018 13:00 Vinogradar 2 : 0 Mačkovac
25.11.2018 13:00 FUD 2 : 3 Meševo
25.11.2018 13:00 Sloga (BO) 6 : 2 Mladi Borac
25.11.2018 13:00 Cer 3 : 3 Sloga (LŠ)
25.11.2018 13:00 Hajduk Stanko 4 : 1 Podrinje
25.11.2018 13:00 Karađorđe 0 : 4 Mladost (PR)
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (ŠT) 2 : 1 Duško
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (V) 4 : 0 Polet
25.11.2018 13:00 Sloga (BNS) 2 : 0 Crvena zvezda
25.11.2018 13:00 Spartak 1911 1 : 1 Vojvodina (S)
25.11.2018 13:00 Potporanj 0 : 0 Dolina
25.11.2018 13:00 Partizan (G) 2 : 0 Vulturul
25.11.2018 13:00 Jugoslavija 0 : 2 Radnički (B)
25.11.2018 13:00 Partizan (U) 1 : 0 Dunav
25.11.2018 13:00 Sloga 4 : 4 Radnički 1947
25.11.2018 13:00 Doljevac 7 : 0 Padina
25.11.2018 13:00 Radnički 1924 0 : 2 Zemljoradnik
25.11.2018 13:00 Moravac 1 : 3 Mladost (B)
25.11.2018 13:00 Naisus 1977 3 : 2 Napredak 2012
25.11.2018 13:00 Palilula 5 : 0 Crvena zvezda
25.11.2018 13:00 Železničar Kusadak 2 : 1 Osipaonica
25.11.2018 13:00 Sloga (L) 3 : 0 Pobeda
25.11.2018 13:00 Proleter 1947 3 : 2 Sloga (M)
25.11.2018 13:00 Podunavac 1 : 2 Sloboda
25.11.2018 13:00 Polet 6 : 0 Bresje Superior
25.11.2018 11:00 Sloga 6 : 1 Brestovac
25.11.2018 13:00 Šarbanovac 6 : 3 Ključ
25.11.2018 13:00 Nemetali 1 : 4 Bor 1919
25.11.2018 13:00 Jadran 3 : 2 Pobeda 1926
25.11.2018 13:00 Borac (D) 5 : 0 Šumadinac (KG)
25.11.2018 13:00 Sloboda 2 : 1 Sloga (D)
25.11.2018 13:00 Slavija 2 : 4 Jedinstvo
25.11.2018 13:00 Budućnost 2 : 0 Kutlovo
25.11.2018 13:00 Srbija 2 : 2 21. oktobar
25.11.2018 13:00 Erdoglija 1931 2 : 2 Šumadija 1934
25.11.2018 13:00 Mladost (P) 3 : 3 OFK Bagremar
25.11.2018 13:00 Čekmin 4 : 0 Jedinstvo (G)
25.11.2018 13:00 Progres 1 : 2 Bobište
25.11.2018 13:00 OFK Brza 3 : 2 Umac
25.11.2018 13:00 Mladost 1959 3 : 2 Kumarevo 65
25.11.2018 13:00 Zloćudovo 5 : 2 OFK Morava
25.11.2018 13:00 Mladi borac 6 : 3 Polet
25.11.2018 13:00 Sloga 0 : 1 Vučje
25.11.2018 13:00 Železničar 1 : 1 Šumadija
25.11.2018 13:00 OFK Rtanj 0 : 3 Malinik
25.11.2018 13:00 Omladinac 3 : 2 Sloga (M)
25.11.2018 13:00 Bučje Podvis 1 : 1 Midžor (K)
25.11.2018 13:00 Trebič 2 : 2 OFK 019
25.11.2018 13:00 Kosovo 1 : 1 Graničar
25.11.2018 13:00 Čegar 2013 3 : 2 Jedinstvo (GM)
25.11.2018 13:00 Morava 5 : 1 Vrtište
25.11.2018 11:00 Rudar 2 : 1 Mladost (L)
25.11.2018 13:00 Budućnost 0 : 2 Palilulac
25.11.2018 13:00 Proleter 1 : 1 Crvena zastava
25.11.2018 13:00 Vulkan 1963 1 : 1 Mladost (DK)
25.11.2018 13:00 Stevan Nešticki 1 : 2 Sloboda
25.11.2018 13:30 Vrelo 0 : 3 Dimitrije Tucović
25.11.2018 13:30 Čučuge 0 : 1 OFK Paljuvi
25.11.2018 13:00 Vinogradar 1 : 1 Ševac
25.11.2018 13:00 Mladost 3 : 0 Garevina
25.11.2018 13:00 Omladinac 1 : 2 Stari Trstenik
25.11.2018 13:00 Polet 57 4 : 1 Ušće
25.11.2018 13:00 Beli Orlovi 1 : 5 14. Oktobar
25.11.2018 13:00 Rubin 2 : 4 Gradina
25.11.2018 13:00 Borac 1 : 2 Sloga (D)
25.11.2018 13:00 Trudbenik 1 : 0 Sloga (L)
25.11.2018 13:00 Mladost (T) 5 : 0 Vinorača
25.11.2018 13:00 Šantarovac 1 : 1 Morava
25.11.2018 13:00 Sinđelić 1934 1 : 1 Mladost (G)
25.11.2018 13:00 Blagotin 2 : 3 Partizan
25.11.2018 13:00 Morava 2 : 0 Sloga
25.11.2018 13:00 Budućnost 4 : 1 Mladost (GM)
25.11.2018 13:00 Mladost (J) 6 : 0 Pomoravlje
25.11.2018 13:00 Rudar (St) 4 : 0 Orlovi
25.11.2018 13:00 Moravac 2015 4 : 1 Rudar (SR)
25.11.2018 13:00 Napredak 0 : 1 Istok 63
25.11.2018 13:00 Hajduk 7 : 0 Mladost
25.11.2018 13:00 Krušedol 3 : 0 Napredak
25.11.2018 13:00 OFK Bikić 0 : 0 BSK
25.11.2018 10:00 Fruška Gora 1 : 1 Sloga (Č)
25.11.2018 13:00 Šumar 1 : 3 Donji Srem 2015
25.11.2018 13:00 Obilić 1993 1 : 0 Sloga (V)
25.11.2018 13:00 Mitros 4 : 3 Graničar
25.11.2018 13:00 Fruškogorac 0 : 3 OFK Zeka Buljubaša
25.11.2018 13:00 Trešnjevica 4 : 1 Radoje Domanović
25.11.2018 13:00 Moravac 0 : 1 Radnički
25.11.2018 11:00 Bratstvo 0 : 2 Sloboda
25.11.2018 13:00 BSK 4 : 0 Veliko Trnjane
25.11.2018 13:00 Marjan MB 2 : 3 Milanovo
25.11.2018 11:00 Lemind 1953 5 : 2 Plantaža
25.11.2018 13:00 Tromedja 0 : 4 Jadran
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (M) 1 : 5 Horgoš 1911
25.11.2018 13:00 Bačka 3 : 0 Graničar
25.11.2018 13:00 Slavija 2 : 3 AFK
25.11.2018 13:00 Tisa 1 : 2 Šampion
25.11.2018 13:00 Potisje 3 : 0 Hajduk
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (SK) 0 : 3 Tornjoš
25.11.2018 13:30 Mršinci 3 : 2 Vujan
25.11.2018 13:30 Malba 0 : 1 Mladost (A)
25.11.2018 13:30 BIP 4 : 1 Planinac
25.11.2018 13:30 Morava (K) 6 : 4 Čačak 94
25.11.2018 13:30 Kej 3 : 0 Budućnost
25.11.2018 13:00 7. Juli 2 : 1 Petlić SD 026
25.11.2018 13:00 Lunjevac 3 : 0 Drugovac
25.11.2018 13:00 Stari Hrast 2018 6 : 1 Vrbovac
25.11.2018 13:00 Budućnost 0 : 3 Hajduk Veljko 1934
25.11.2018 13:00 Vučak 4 : 2 OFK Slavija
25.11.2018 13:00 Skobalj 2 : 2 Jezava
25.11.2018 16:00 Mladost 1 : 7 Hajduk
25.11.2018 13:00 Napredak 6 : 3 Budućnost
25.11.2018 13:00 Razvitak 1 : 0 Jedinstvo
25.11.2018 13:00 OFK Juhor 2016 5 : 2 Radnik
25.11.2018 13:00 Šumadija 2 : 2 Heroj
25.11.2018 13:00 Popovac 1 : 3 ISK Izvor
25.11.2018 13:00 Sloga 3 : 2 Donja Mutnica
25.11.2018 11:00 Badince 2 : 2 Napredak
25.11.2018 10:00 Jašunja 3 : 4 Navalin
25.11.2018 11:00 Rudar 1973 3 : 2 Veternica
25.11.2018 11:00 Jedinstvo 0 : 2 Budućnost 1995
25.11.2018 11:00 Vukona 0 : 0 OFK Stublenica
25.11.2018 11:00 Sloga 1 : 2 Murgaš
25.11.2018 11:00 OFK Takovo 0 : 3 Kolubara
25.11.2018 11:00 Omladinac 5 : 0 Brgule
25.11.2018 13:00 Mladost 0 : 6 Kruševica 1980
25.11.2018 13:00 Polet 2 : 4 Čestin
25.11.2018 15:00 Kopaonik 6 : 0 Obilić
25.11.2018 14:30 AFC Bournemouth 1 : 2 Arsenal
25.11.2018 17:00 Wolverhampton 0 : 2 Huddersfield Town
25.11.2018 12:00 Athletic Club 1 : 1 Getafe
25.11.2018 18:30 Espanyol 1 : 3 Girona
25.11.2018 16:15 Sevilla 1 : 0 Real Valladolid
25.11.2018 20:45 Villarreal 2 : 1 Real Betis
25.11.2018 18:00 Borussia Mönchengladbach 4 : 1 Hannover 96
25.11.2018 15:30 Freiburg 1 : 1 Werder
25.11.2018 15:00 Bologna 0 : 0 Fiorentina
25.11.2018 15:00 Empoli 3 : 2 Atalanta
25.11.2018 20:30 Genoa 1 : 1 Sampdoria
25.11.2018 18:00 Lazio 1 : 1 Milan
25.11.2018 15:00 Napoli 0 : 0 Chievo
25.11.2018 12:30 Parma 2 : 1 Sassuolo
25.11.2018 21:00 Amiens SC 1 : 3 Olympique Marseille
25.11.2018 15:00 Montpellier 2 : 2 Rennes
25.11.2018 17:00 Nice 2 : 0 Lille
25.11.2018 11:00 Spartak ŽK 1 : 1 Trajal
25.11.2018 13:00 Internacional 5 : 0 Inđija
25.11.2018 10:00 BASK 0 : 3 Čukarički
25.11.2018 13:00 Vojvodina 6 : 0 Radnički (N)
25.11.2018 10:00 OFK Bačka (BP) 3 : 4 Borac (NS)
25.11.2018 10:00 Proleter (NS) 4 : 2 RFK N.S. 1921
25.11.2018 10:00 Radnički (SM) 1 : 1 Dinamo 1945
25.11.2018 12:00 OFK Bačka (BP) 3 : 1 Borac (NS)
25.11.2018 12:00 Radnički (S) 6 : 2 Inđija
25.11.2018 13:00 Spartak 1 : 1 Dinamo 1945
25.11.2018 17:30 Studentski Grad MK 1 : 5 Crvena zvezda MK

Košarka

25.11.2018 19:00 Cedevita 104 : 75 Krka
25.11.2018 12:00 OKK Beograd 91 : 81 Borac
25.11.2018 18:30 Futog Tupanjac MD 84 : 80 Sloven
25.11.2018 18:00 Star 94 : 88 Nova Pazova
25.11.2018 16:00 Jablanica 58 : 63 Radnik
25.11.2018 13:00 Prokuplje 0 : 20 Dimitrovgrad
25.11.2018 15:00 Smederevo 1953 76 : 61 Paraćin
25.11.2018 18:00 Prva Petoletka 66 : 78 Radnički 1950
25.11.2018 18:00 Student 67 : 75 Zlatar
25.11.2018 12:30 Barajevo 79 : 72 Borča
25.11.2018 15:30 Astra 60 : 89 BKK Radnički
25.11.2018 19:00 Ub 91 : 96 Mladost 2014
25.11.2018 17:00 Osečina 89 : 49 Mix
25.11.2018 16:00 Užice 63 : 99 Mileševac
25.11.2018 12:40 Sava 65 : 78 Žarkovo 2
25.11.2018 20:00 Umka Džez 81 : 84 Mladenovac
25.11.2018 14:20 Vitez 71 : 59 Ras
25.11.2018 18:30 Cerak 72 : 77 BASK
25.11.2018 21:30 Vizura 90 : 89 Zvezdara
25.11.2018 20:00 Umka Džez 81 : 84 Mladenovac
25.11.2018 14:20 Vitez 71 : 59 Ras
25.11.2018 12:40 Sava 65 : 78 Žarkovo 2
25.11.2018 18:30 Cerak 72 : 77 BASK
25.11.2018 15:00 Duga 66 : 59 Radnički 2016
25.11.2018 18:00 Karaburma 66 : 71 Radnički (Bg)
25.11.2018 14:45 Sivac 99 : 60 Jedinstvo
25.11.2018 15:00 Proleter 66 : 59 Njegoš
25.11.2018 18:00 Gimnazijalac 70 : 66 Sistem 2000

Odbojka

25.11.2018 17:00 Banat 3 : 2 Klek Srbijašume
25.11.2018 18:00 Dubočica 3 : 0 Srem Eaton
25.11.2018 16:00 Borac (Par) 2 : 3 Mladost
25.11.2018 19:00 Tehničar 1 : 3 Lotus
25.11.2018 17:00 Ribnica 2 2 : 3 Partizan
25.11.2018 12:30 Dunav Volley 3 : 1 Proleter
25.11.2018 18:00 Vrbas 0 : 3 Kulpin
25.11.2018 20:00 Vojvodina NS Seme 2 3 : 0 Hercegovina
25.11.2018 17:00 Topličanin 3 : 0 Topličanin 97
25.11.2018 15:00 Vest 2 : 3 Vojvodina NS Seme 3
25.11.2018 12:30 Botafogo 3 : 0 Inđija
25.11.2018 15:00 Viner 1 : 3 Pin
25.11.2018 15:00 Knjaževac 0 : 3 Dunav Stars
25.11.2018 18:00 Ruma 3 : 2 Borac (Ča)
25.11.2018 16:00 Dubočica 3 : 0 Majdanpek FBC
25.11.2018 13:00 Jagodina 0 : 3 Desetka
25.11.2018 17:00 Kuršumlija 3 : 0 Stampedo
25.11.2018 15:30 Elan Volej 1 : 3 Mladost (NP)
25.11.2018 21:00 Futog Vest 0 : 3 Novi Sad
25.11.2018 14:00 Lavice 07 3 : 2 Partizan
25.11.2018 12:00 Odbojka 013 3 : 2 Volley Stars
25.11.2018 12:00 Stopanja 0 : 3 Mokra Gora
25.11.2018 16:00 Tutin 3 : 1 Crnokosa Artos
25.11.2018 15:00 Sloboda S 1 : 3 Novi Pazar
25.11.2018 19:00 Partizan 2 2 : 3 Ribnica
25.11.2018 19:00 Šumadija 3 : 0 Karadjordje
25.11.2018 12:00 Akademija Singidunum 1 : 3 Blok Aut
25.11.2018 14:00 Banat 3 : 0 KI 0230
25.11.2018 15:30 Merkur 3 : 1 Spartak 2
25.11.2018 20:15 Štrand Volej 3 : 1 Dunav Volej
25.11.2018 18:00 Srem 2 3 : 0 NS Tim
25.11.2018 13:45 Star 3 : 0 Jadran
25.11.2018 17:30 Beočin 0 : 3 Bečej
25.11.2018 15:30 Grbić 3 : 2 Novi Sad 2
25.11.2018 12:00 Jasenica (SP) 0 : 3 Radnički
25.11.2018 13:30 Tvrđava 0 : 3 Carina
25.11.2018 18:00 Knjaževac 2 0 : 3 Đerdap
25.11.2018 18:00 Bor 2 0 : 3 Timok
25.11.2018 10:45 Partizan 0 : 3 Crvena zvezda
25.11.2018 09:00 Lucky Star 2 : 3 Železničar
25.11.2018 09:00 Sterija 1 : 3 Kralj
25.11.2018 10:45 AS 0 : 3 Beograd
25.11.2018 12:30 Lazarevac 3 : 1 AS Batajnica
25.11.2018 09:00 Akademija Singidunum 3 : 1 Dunav
25.11.2018 10:45 SPAS 0 : 3 Avala
25.11.2018 12:45 Beograd 2 0 : 3 Volleyland 2
25.11.2018 12:45 Vizurine Ajkulice 3 : 0 21. maj

Rukomet

25.11.2018 18:30 Crvena zvezda 26 : 25 Novi Pazar
25.11.2018 18:00 Spartak Vojput 31 : 21 Mokra Gora
25.11.2018 18:00 Pobednik 30 : 28 Topličanin
25.11.2018 16:30 Dubočica 54 29 : 22 Zlatar
25.11.2018 17:30 Lavovi BP 19 : 25 Proleter
25.11.2018 18:00 Mladost TSK 31 : 21 Nova Pazova 1957
25.11.2018 20:00 Mladost 24 : 22 Crvena Zvezda
25.11.2018 18:00 Metaloplastika 2 17 : 26 Metalac Gorenje
25.11.2018 18:00 PKB 22 : 21 Smederevo
25.11.2018 18:30 Novi Beograd 24 : 27 Sindjelić
25.11.2018 18:30 BASK Soko 20 : 27 Partizan 2
25.11.2018 16:30 Rakovica 23 : 23 Rekreativo
25.11.2018 15:00 Metalac 36 : 36 Šamot 65 2
25.11.2018 19:00 Omladinac 28 : 31 Goč Merkur
25.11.2018 19:00 Vlasotince 39 : 25 Pirot
25.11.2018 16:30 Pančevo 33 : 33 Metalac
25.11.2018 14:30 Vojvoda Stepa 37 : 34 Budućnost
25.11.2018 18:00 Majdanpek 36 : 20 Đerdap
25.11.2018 18:00 Hajduk Veljko 2 27 : 25 Arif Knjaz 1957
25.11.2018 19:00 Arilje 33 : 28 Krusevac
25.11.2018 18:30 Užice 25 : 24 Beli andjeo
25.11.2018 12:30 Vranje 1957 - 2 25 : 20 Železničar 1949 - 2
25.11.2018 16:00 Nišava 26 : 17 Morava 84
25.11.2018 17:30 Jadran 35 : 28 Dolovo (Ž)
25.11.2018 19:00 Proleter (Ž) 26 : 27 Mladost
25.11.2018 20:00 Temerin 16 : 22 Mokrin
25.11.2018 16:00 Ravangrad 28 : 41 Radnički
25.11.2018 18:30 Atenica 25 : 29 Bekament Bukovička Banja 2
25.11.2018 13:00 Bor - RTB 2 20 : 18 Jagodina 2

Vaterpolo

25.11.2018 Taš 2000 2 : 9 Vojvodina
25.11.2018 Crvena zvezda 4 : 6 Palilula

Futsal

25.11.2018 18:15 SK Ekonomist 4 : 4 Bečej
25.11.2018 17:00 Partenon 7 : 2 Raška
25.11.2018 19:00 Bele crkve 3 : 3 Timok 2013
25.11.2018 19:30 Miners 4 : 5 Akademac
25.11.2018 18:30 Oftal -C 3 : 11 Palež
25.11.2018 21:00 Novi Sad 7 : 6 Leteći Bajmočani
25.11.2018 18:00 Mićko trend 9 : 3 Hajduk
25.11.2018 14:00 Bezbednost 192 8 : 4 Aranđelovac
25.11.2018 21:00 PP 192 4 : 3 Šljivici

FFA

25.11.2018 13:05 Bačka 1 : 1 Jedinstvo (NB)
25.11.2018 15:10 AFK A 2 : 1 Jedinstvo (BPS)
25.11.2018 12:45 AFK B 0 : 3 TSC
25.11.2018 12:20 Bečej 1918 0 : 3 Bajša
25.11.2018 13:55 Jedinstvo (NB) 0 : 4 Bajša
25.11.2018 13:30 TSC 2 : 2 Bečej 1918
25.11.2018 14:20 Jedinstvo (BPS) 2 : 0 AFK B
25.11.2018 14:45 Bačka 1 : 3 AFK A
25.11.2018 11:45 Bačka A 0 : 3 TSC B
25.11.2018 10:35 Bačka B 1 : 3 TSC A
25.11.2018 08:55 AFK A 4 : 0 Potisje
25.11.2018 08:30 AFK B 0 : 3 Bečej 1918
25.11.2018 10:10 TSC B 1 : 1 Bečej 1918
25.11.2018 09:25 Potisje 2 : 2 AFK B
25.11.2018 09:45 TSC A 1 : 10 AFK A
25.11.2018 11:00 Bačka A 1 : 3 Potisje
25.11.2018 11:25 TSC A 5 : 0 Bačka B

Hokej

25.11.2018 16:15 Crvena zvezda 2 : 4 Triglav
25.11.2018 14:00 Vojvodina 3 : 5 Mladost
25.11.2018 16:15 ECE Celje 1 : 2 Crvena zvezda
Cacanin i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 4 korisnika su tipovali utakmicu