11.11
13:00
Proleter Mihajlovac
Jedinstvo (Ub)
0
2
|
11.11.2018 13:00 | Proleter Mihajlovac | 0 : 2 | Jedinstvo (Ub) | |||||
11.11
11:00
Polet (LJ)
Šumadija (A)
0
0
|
11.11.2018 11:00 | Polet (LJ) | 0 : 0 | Šumadija (A) | |||||
11.11
13:00
Drina
Sloga 33
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Drina | 1 : 0 | Sloga 33 |
11.11
13:30
Zaplanjac
Pukovac
1
1
|
11.11.2018 13:30 | Zaplanjac | 1 : 1 | Pukovac | |||||
11.11
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (P)
5
1
|
11.11.2018 11:00 | Car Konstantin | 5 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
11.11
13:30
Radan
Moravac Orion
0
3
|
11.11.2018 13:30 | Radan | 0 : 3 | Moravac Orion |
11.11
13:00
Kolubara
Radnički (NB)
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Kolubara | 2 : 0 | Radnički (NB) | |||||
11.11
13:00
Brodarac
BSK Borča
8
0
|
11.11.2018 13:00 | Brodarac | 8 : 0 | BSK Borča | |||||
11.11
13:00
Crvena Zvezda
Radnički (O)
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Crvena Zvezda | 1 : 1 | Radnički (O) | |||||
11.11
13:00
Zvezdara
Grafičar
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Zvezdara | 1 : 0 | Grafičar | |||||
11.11
11:00
Prva Iskra
OFK Beograd
0
1
|
11.11.2018 11:00 | Prva Iskra | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
11.11
13:00
Stepojevac Vaga
BASK
3
1
|
11.11.2018 13:00 | Stepojevac Vaga | 3 : 1 | BASK |
11.11
13:00
ŽAK
Sloboda
1
1
|
11.11.2018 13:00 | ŽAK | 1 : 1 | Sloboda |
11.11
13:00
Hajduk (B)
Sloga (E)
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Hajduk (B) | 1 : 1 | Sloga (E) | |||||
11.11
13:00
Jedinstvo (SP)
Podunavac
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 1 | Podunavac | |||||
11.11
13:00
Tatra
Borac (Š)
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Tatra | 0 : 1 | Borac (Š) | |||||
11.11
13:00
Hajduk (Č)
Jugović
0
2
|
11.11.2018 13:00 | Hajduk (Č) | 0 : 2 | Jugović |
11.11
13:00
Budućnost
Mladost (BP)
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Budućnost | 0 : 1 | Mladost (BP) | |||||
11.11
13:00
Tisa
OFK Vrbas
2
2
|
11.11.2018 13:00 | Tisa | 2 : 2 | OFK Vrbas | |||||
11.11
13:00
BSK
Bajša
0
5
|
11.11.2018 13:00 | BSK | 0 : 5 | Bajša | |||||
11.11
13:00
Tekstilac
Tavankut
0
2
|
11.11.2018 13:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Tavankut |
11.11
13:00
Real
Bane 1931
1
4
|
11.11.2018 13:00 | Real | 1 : 4 | Bane 1931 | |||||
11.11
13:00
Polet
Karađorđe
4
0
|
11.11.2018 13:00 | Polet | 4 : 0 | Karađorđe | |||||
11.11
13:00
Vodojaža
Šumadija (T)
3
0
|
11.11.2018 13:00 | Vodojaža | 3 : 0 | Šumadija (T) | |||||
11.11
13:00
Sušica
Apolon 2018
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Sušica | 1 : 0 | Apolon 2018 |
11.11
13:00
OFK Napredak
Homoljac
3
2
|
11.11.2018 13:00 | OFK Napredak | 3 : 2 | Homoljac | |||||
11.11
13:00
Zvižd
Petar Dobrnjac
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Zvižd | 2 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
11.11
13:00
Udarnik
Mladi borac
3
2
|
11.11.2018 13:00 | Udarnik | 3 : 2 | Mladi borac | |||||
11.11
13:00
Partizan 1945
VGSK
2
3
|
11.11.2018 13:00 | Partizan 1945 | 2 : 3 | VGSK | |||||
11.11
13:00
Borac 1932
OFK Aranđelovac 1979
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Borac 1932 | 0 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
11.11
13:00
RSK
Morava
5
0
|
11.11.2018 13:00 | RSK | 5 : 0 | Morava | |||||
11.11
13:00
Rudar
Karađorđe
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Rudar | 1 : 0 | Karađorđe |
11.11
13:00
Železničar
Vrelo Sport
3
2
|
11.11.2018 13:00 | Železničar | 3 : 2 | Vrelo Sport | |||||
11.11
13:00
OFK Osečina
Borac
2
0
|
11.11.2018 13:00 | OFK Osečina | 2 : 0 | Borac | |||||
11.11
13:00
Brezovica
Radnički Stobeks
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Brezovica | 2 : 1 | Radnički Stobeks |
11.11
13:00
Sloboda
Jedinstvo Putevi
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Sloboda | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
11.11
13:00
Zlatar
Sloga (BB)
1
2
|
11.11.2018 13:00 | Zlatar | 1 : 2 | Sloga (BB) | |||||
11.11
13:00
Sloga (S)
Polimlje
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Sloga (S) | 2 : 0 | Polimlje | |||||
11.11
13:00
Polet (T)
LFK Mladost
3
2
|
11.11.2018 13:00 | Polet (T) | 3 : 2 | LFK Mladost |
11.11
13:30
Jablanica
Jedinstvo (GS)
4
1
|
11.11.2018 13:30 | Jablanica | 4 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
11.11
13:30
Mladost (B)
OFK Brzi Brod
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Mladost (B) | 2 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
11.11
11:00
Tanasko Rajić
Balkanski
0
1
|
11.11.2018 11:00 | Tanasko Rajić | 0 : 1 | Balkanski | |||||
11.11
13:30
OFK Niš
Pusta Reka
1
0
|
11.11.2018 13:30 | OFK Niš | 1 : 0 | Pusta Reka | |||||
11.11
13:30
Vranjska Banja
Vlasina
1
0
|
11.11.2018 13:30 | Vranjska Banja | 1 : 0 | Vlasina | |||||
11.11
13:30
Mladost (M)
Jedinstvo (P)
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Mladost (M) | 2 : 0 | Jedinstvo (P) |
11.11
13:30
Jastrebac (VŠ)
Sloga
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Jastrebac (VŠ) | 0 : 1 | Sloga | |||||
11.11
13:30
Bošnjane
Morava 1918
1
2
|
11.11.2018 13:30 | Bošnjane | 1 : 2 | Morava 1918 | |||||
11.11
13:30
Jastrebac (B)
Dragocvet
7
1
|
11.11.2018 13:30 | Jastrebac (B) | 7 : 1 | Dragocvet | |||||
11.11
13:30
OFK Topličanin
OFK Kosanica
0
0
|
11.11.2018 13:30 | OFK Topličanin | 0 : 0 | OFK Kosanica | |||||
11.11
13:30
Juhor
Župa
0
0
|
11.11.2018 13:30 | Juhor | 0 : 0 | Župa | |||||
11.11
13:30
Žitorađa
Rembas
0
2
|
11.11.2018 13:30 | Žitorađa | 0 : 2 | Rembas | |||||
11.11
13:30
Napredak (D)
OFK Lugomir
2
1
|
11.11.2018 13:30 | Napredak (D) | 2 : 1 | OFK Lugomir | |||||
11.11
13:30
Jedinstvo (M)
Levač
1
0
|
11.11.2018 13:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 0 | Levač |
11.11
13:30
Orljane
Majdanpek
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Orljane | 0 : 1 | Majdanpek | |||||
11.11
13:30
Hajduk Veljko
OFK Slatina
8
1
|
11.11.2018 13:30 | Hajduk Veljko | 8 : 1 | OFK Slatina | |||||
11.11
13:30
Rudar Alpos
Timok 1919
0
2
|
11.11.2018 13:30 | Rudar Alpos | 0 : 2 | Timok 1919 | |||||
11.11
13:30
Timočanin
Đerdap
3
2
|
11.11.2018 13:30 | Timočanin | 3 : 2 | Đerdap | |||||
11.11
13:30
Naša krila 1936
Malošište
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Naša krila 1936 | 2 : 0 | Malošište |
11.11
13:00
Komgrap
Torlak
0
2
|
11.11.2018 13:00 | Komgrap | 0 : 2 | Torlak | |||||
11.11
13:00
BSK Baćevac
Studenski Grad
2
2
|
11.11.2018 13:00 | BSK Baćevac | 2 : 2 | Studenski Grad | |||||
11.11
13:00
Sremčica
Hajduk
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Sremčica | 2 : 1 | Hajduk | |||||
11.11
13:00
Budućnost
Leštane
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Budućnost | 2 : 1 | Leštane | |||||
11.11
10:00
Borac
Turbina
0
1
|
11.11.2018 10:00 | Borac | 0 : 1 | Turbina |
11.11
13:00
Crvena zvezda (VS)
Vojvodina
5
1
|
11.11.2018 13:00 | Crvena zvezda (VS) | 5 : 1 | Vojvodina | |||||
11.11
13:00
Crvena Zvezda (RS)
Mladost (BD)
1
3
|
11.11.2018 13:00 | Crvena Zvezda (RS) | 1 : 3 | Mladost (BD) | |||||
11.11
13:00
Borac
Proleter 2006
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Borac | 2 : 0 | Proleter 2006 | |||||
11.11
13:00
Radnički 1911
Banat
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Radnički 1911 | 0 : 1 | Banat | |||||
11.11
13:00
Naftagas
Rusanda
3
0
|
11.11.2018 13:00 | Naftagas | 3 : 0 | Rusanda | |||||
11.11
13:00
Omladinac FAM
Lehel
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Omladinac FAM | 0 : 1 | Lehel |
11.11
13:00
Rusin
Kulpin
4
1
|
11.11.2018 13:00 | Rusin | 4 : 1 | Kulpin | |||||
11.11
13:00
Radnički 1918
Kula
1
2
|
11.11.2018 13:00 | Radnički 1918 | 1 : 2 | Kula | |||||
11.11
13:00
Lipar
ŽAK
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Lipar | 1 : 1 | ŽAK | |||||
11.11
13:00
Budućnost (P)
OFK Odžaci
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Budućnost (P) | 2 : 0 | OFK Odžaci | |||||
11.11
13:00
Slavija
Borac 46
5
1
|
11.11.2018 13:00 | Slavija | 5 : 1 | Borac 46 |
11.11
13:30
Železničar
Donji Petrovci
3
0
|
11.11.2018 13:30 | Železničar | 3 : 0 | Donji Petrovci | |||||
11.11
13:30
Kupinovo
PSK Putinci
1
1
|
11.11.2018 13:30 | Kupinovo | 1 : 1 | PSK Putinci | |||||
11.11
13:30
Polet (NK)
Sloboda (DT)
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Polet (NK) | 2 : 0 | Sloboda (DT) | |||||
11.11
13:30
Jadran
Sloven
1
0
|
11.11.2018 13:30 | Jadran | 1 : 0 | Sloven | |||||
11.11
13:30
Budućnost
Ljukovo
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Budućnost | 3 : 1 | Ljukovo | |||||
11.11
13:30
Borac (K)
Napredak
3
2
|
11.11.2018 13:30 | Borac (K) | 3 : 2 | Napredak |
11.11
13:00
Lokomotiva
Banja
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Banja | |||||
11.11
13:00
Omladinac
Borac
4
1
|
11.11.2018 13:00 | Omladinac | 4 : 1 | Borac | |||||
11.11
13:00
BSK
Trnava
4
2
|
11.11.2018 13:00 | BSK | 4 : 2 | Trnava | |||||
11.11
13:00
Junkovac
Vinča
4
2
|
11.11.2018 13:00 | Junkovac | 4 : 2 | Vinča | |||||
11.11
13:00
Mladost MG
Plaskovac
3
3
|
11.11.2018 13:00 | Mladost MG | 3 : 3 | Plaskovac | |||||
11.11
13:00
ŽSK
Prvi srpski ustanak
2
1
|
11.11.2018 13:00 | ŽSK | 2 : 1 | Prvi srpski ustanak |
11.11
10:00
Index
TSK
0
0
|
11.11.2018 10:00 | Index | 0 : 0 | TSK | |||||
11.11
13:30
Fruškogorac
OFK Sirig
5
1
|
11.11.2018 13:30 | Fruškogorac | 5 : 1 | OFK Sirig | |||||
11.11
13:30
Petrovaradin
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Petrovaradin | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
11.11
13:30
Šajkaš 1908
Jedinstvo
1
1
|
11.11.2018 13:30 | Šajkaš 1908 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.11
13:30
ŽSK
Bačka
1
0
|
11.11.2018 13:30 | ŽSK | 1 : 0 | Bačka | |||||
11.11
13:30
Miletić
Omladinac
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Miletić | 3 : 1 | Omladinac |
11.11
13:00
Preporod
Proleter (RS)
2
3
|
11.11.2018 13:00 | Preporod | 2 : 3 | Proleter (RS) | |||||
11.11
13:00
Vinogradar
Radnički 1905
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Radnički 1905 | |||||
11.11
13:00
Đurđin
Iskra
2
3
|
11.11.2018 13:00 | Đurđin | 2 : 3 | Iskra | |||||
11.11
13:00
Vojvodina
Senta
5
0
|
11.11.2018 13:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Senta | |||||
11.11
13:00
Proleter (Nj)
Sloga
2
4
|
11.11.2018 13:00 | Proleter (Nj) | 2 : 4 | Sloga |
11.11
13:30
Kolare
Hajduk
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Kolare | 2 : 0 | Hajduk | |||||
11.11
13:30
Mladost (K)
Kušiljevo
1
0
|
11.11.2018 13:30 | Mladost (K) | 1 : 0 | Kušiljevo | |||||
11.11
13:30
Mladost (D)
Napredak
1
1
|
11.11.2018 13:30 | Mladost (D) | 1 : 1 | Napredak | |||||
11.11
13:30
Juhor
Omladinac
3
4
|
11.11.2018 13:30 | Juhor | 3 : 4 | Omladinac | |||||
11.11
13:30
Partizan
OFK Batinac
1
2
|
11.11.2018 13:30 | Partizan | 1 : 2 | OFK Batinac | |||||
11.11
13:30
OFK Bratstvo
Resavac
1
1
|
11.11.2018 13:30 | OFK Bratstvo | 1 : 1 | Resavac | |||||
11.11
13:30
Bratstvo
Mladost (S)
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Bratstvo | 3 : 1 | Mladost (S) |
11.11
13:00
Srem
Šumadinac
2
2
|
11.11.2018 13:00 | Srem | 2 : 2 | Šumadinac | |||||
11.11
13:00
Sinđelić
Rakovica
0
2
|
11.11.2018 13:00 | Sinđelić | 0 : 2 | Rakovica | |||||
11.11
13:00
Atakante
Crvenka
1
3
|
11.11.2018 13:00 | Atakante | 1 : 3 | Crvenka | |||||
11.11
13:00
PKB Kovilovo
Institut
0
0
|
11.11.2018 13:00 | PKB Kovilovo | 0 : 0 | Institut | |||||
11.11
13:00
Dunav
Borac (O)
1
2
|
11.11.2018 13:00 | Dunav | 1 : 2 | Borac (O) | |||||
11.11
13:00
Poštar Zvezdara
Zmaj
3
0
|
11.11.2018 13:00 | Poštar Zvezdara | 3 : 0 | Zmaj | |||||
11.11
13:00
Borac (P)
Balkan Mirijevo
3
1
|
11.11.2018 13:00 | Borac (P) | 3 : 1 | Balkan Mirijevo |
11.11
13:00
Strelac
Mladost (C)
0
6
|
11.11.2018 13:00 | Strelac | 0 : 6 | Mladost (C) | |||||
11.11
10:00
Radnički
Zvezda
0
0
|
11.11.2018 10:00 | Radnički | 0 : 0 | Zvezda | |||||
11.11
13:00
Mladost (B)
Budućnost
4
0
|
11.11.2018 13:00 | Mladost (B) | 4 : 0 | Budućnost | |||||
11.11
13:00
Lisović
Borac
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Lisović | 2 : 0 | Borac | |||||
11.11
13:00
Omladinac
Zabrežje
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Omladinac | 1 : 1 | Zabrežje |
11.11
13:00
Ropočevo
Velika Krsna
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Ropočevo | 2 : 1 | Velika Krsna | |||||
11.11
13:00
Vrčin
Kovačevac
6
0
|
11.11.2018 13:00 | Vrčin | 6 : 0 | Kovačevac | |||||
11.11
13:00
Šumadija
Kosmajac
1
2
|
11.11.2018 13:00 | Šumadija | 1 : 2 | Kosmajac | |||||
11.11
13:00
Dunavac
Boleč
3
2
|
11.11.2018 13:00 | Dunavac | 3 : 2 | Boleč | |||||
11.11
13:00
Pudarci
Selo Mladenovac
1
2
|
11.11.2018 13:00 | Pudarci | 1 : 2 | Selo Mladenovac |
11.11
14:00
Napredak
Backovac Junajted
2
0
|
11.11.2018 14:00 | Napredak | 2 : 0 | Backovac Junajted | |||||
11.11
14:00
Ozrem
Parmenac
3
7
|
11.11.2018 14:00 | Ozrem | 3 : 7 | Parmenac | |||||
11.11
14:00
Jedinstvo (P)
Omladinac
4
0
|
11.11.2018 14:00 | Jedinstvo (P) | 4 : 0 | Omladinac | |||||
11.11
14:00
Zadrugar
Jedinstvo (GG)
2
1
|
11.11.2018 14:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
11.11
11:00
Rakova
Jedinstvo (K)
1
1
|
11.11.2018 11:00 | Rakova | 1 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
11.11
14:00
Spartak
Slatina
1
2
|
11.11.2018 14:00 | Spartak | 1 : 2 | Slatina | |||||
11.11
14:00
Mladost
Ovčar
2
1
|
11.11.2018 14:00 | Mladost | 2 : 1 | Ovčar | |||||
11.11
14:00
Rudar
Lunjevica
2
2
|
11.11.2018 14:00 | Rudar | 2 : 2 | Lunjevica |
11.11
13:30
Radnik
Ibar
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Radnik | 3 : 1 | Ibar | |||||
11.11
11:00
Proleter
OFK Ras
0
0
|
11.11.2018 11:00 | Proleter | 0 : 0 | OFK Ras | |||||
11.11
13:30
Stubal
Budućnost
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Stubal | 3 : 1 | Budućnost | |||||
11.11
13:30
Ribnica
Mataruge
2
3
|
11.11.2018 13:30 | Ribnica | 2 : 3 | Mataruge | |||||
11.11
13:30
Granit
Rudar
4
0
|
11.11.2018 13:30 | Granit | 4 : 0 | Rudar | |||||
11.11
11:00
Popovići Vrnjci
Kraljevo Hajduk
1
1
|
11.11.2018 11:00 | Popovići Vrnjci | 1 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
11.11
13:30
Napredak
Lasta
2
1
|
11.11.2018 13:30 | Napredak | 2 : 1 | Lasta |
11.11
13:30
Poljoprivrednik
Sloga (Ć)
1
1
|
11.11.2018 13:30 | Poljoprivrednik | 1 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
11.11
13:30
13. April
Čitluk
5
0
|
11.11.2018 13:30 | 13. April | 5 : 0 | Čitluk | |||||
11.11
13:30
Šanac
Mladost (DK)
1
1
|
11.11.2018 13:30 | Šanac | 1 : 1 | Mladost (DK) | |||||
11.11
13:30
Sloga (M)
Blagotin
2
3
|
11.11.2018 13:30 | Sloga (M) | 2 : 3 | Blagotin | |||||
11.11
13:30
Donji Kopaonik
Meševo
0
2
|
11.11.2018 13:30 | Donji Kopaonik | 0 : 2 | Meševo | |||||
11.11
13:30
Vinogradar
FUD
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Vinogradar | 2 : 0 | FUD |
11.11
13:00
Sloga (LŠ)
Mladi Borac
3
2
|
11.11.2018 13:00 | Sloga (LŠ) | 3 : 2 | Mladi Borac | |||||
11.11
13:00
Sloga (BO)
Podrinje
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Sloga (BO) | 2 : 1 | Podrinje | |||||
11.11
13:00
Cer
Mladost (PR)
1
4
|
11.11.2018 13:00 | Cer | 1 : 4 | Mladost (PR) | |||||
11.11
13:00
Hajduk Stanko
Dušan Silni
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Hajduk Stanko | 1 : 0 | Dušan Silni | |||||
11.11
13:00
Karađorđe
Duško
7
5
|
11.11.2018 13:00 | Karađorđe | 7 : 5 | Duško | |||||
11.11
13:00
Jedinstvo (ŠT)
Mladost (DD)
4
0
|
11.11.2018 13:00 | Jedinstvo (ŠT) | 4 : 0 | Mladost (DD) | |||||
11.11
13:00
Jedinstvo (MZ)
Jevremovac
5
0
|
11.11.2018 13:00 | Jedinstvo (MZ) | 5 : 0 | Jevremovac |
11.11
13:30
Jedinstvo (V)
Crvena zvezda
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Jedinstvo (V) | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
11.11
13:30
Polet
Vojvodina (S)
1
0
|
11.11.2018 13:30 | Polet | 1 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
11.11
13:30
Sloga (BNS)
Dolina
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Sloga (BNS) | 2 : 0 | Dolina | |||||
11.11
13:30
Spartak 1911
Vulturul
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Spartak 1911 | 3 : 1 | Vulturul | |||||
11.11
13:30
Partizan (G)
Strela
3
0
|
11.11.2018 13:30 | Partizan (G) | 3 : 0 | Strela | |||||
11.11
13:30
Borac (St)
Radnički (B)
2
2
|
11.11.2018 13:30 | Borac (St) | 2 : 2 | Radnički (B) | |||||
11.11
13:30
Jugoslavija
Partizan (U)
1
2
|
11.11.2018 13:30 | Jugoslavija | 1 : 2 | Partizan (U) |
11.11
13:00
Pomoravlje
Polet (SD)
4
0
|
11.11.2018 13:00 | Pomoravlje | 4 : 0 | Polet (SD) | |||||
11.11
13:00
Omladinac (Š)
Budućnost
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Omladinac (Š) | 1 : 0 | Budućnost | |||||
11.11
13:00
Borac (Ž)
Železničar
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Borac (Ž) | 2 : 0 | Železničar | |||||
11.11
13:00
Borac (K)
Đerdap
0
3
|
11.11.2018 13:00 | Borac (K) | 0 : 3 | Đerdap | |||||
11.11
13:00
Mlava (ML)
Sloga (B)
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Mlava (ML) | 1 : 1 | Sloga (B) | |||||
11.11
13:00
Obilić
Jedinstvo (Lj)
3
0
|
11.11.2018 13:00 | Obilić | 3 : 0 | Jedinstvo (Lj) |
11.11
13:30
Sloga
Padina
5
2
|
11.11.2018 13:30 | Sloga | 5 : 2 | Padina | |||||
11.11
13:30
Radnički 1947
Moravac
1
6
|
11.11.2018 13:30 | Radnički 1947 | 1 : 6 | Moravac | |||||
11.11
13:30
Doljevac
Elid
2
1
|
11.11.2018 13:30 | Doljevac | 2 : 1 | Elid | |||||
11.11
13:30
Radnički 1924
Mladost (B)
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Radnički 1924 | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
11.11
13:30
Rasovača
Napredak 2012
4
1
|
11.11.2018 13:30 | Rasovača | 4 : 1 | Napredak 2012 | |||||
11.11
13:30
Moravac
Crvena zvezda
4
2
|
11.11.2018 13:30 | Moravac | 4 : 2 | Crvena zvezda | |||||
11.11
13:30
Naisus 1977
Palilula
2
1
|
11.11.2018 13:30 | Naisus 1977 | 2 : 1 | Palilula |
11.11
13:00
Pobeda
Osipaonica
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Pobeda | 2 : 1 | Osipaonica | |||||
11.11
13:00
Železničar Kusadak
Sloga (M)
5
1
|
11.11.2018 13:00 | Železničar Kusadak | 5 : 1 | Sloga (M) | |||||
11.11
13:00
Sloga (L)
SASK
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Sloga (L) | 1 : 1 | SASK | |||||
11.11
13:00
Proleter 1947
Cerovac
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Proleter 1947 | 1 : 1 | Cerovac | |||||
11.11
13:00
Podunavac
Bresje Superior
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Podunavac | 2 : 0 | Bresje Superior |
11.11
13:30
Branik
Brestovac
6
0
|
11.11.2018 13:30 | Branik | 6 : 0 | Brestovac | |||||
11.11
13:30
Nemetali
Blizna
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Nemetali | 2 : 0 | Blizna | |||||
11.11
13:30
Krivelj
Poreč
0
0
|
11.11.2018 13:30 | Krivelj | 0 : 0 | Poreč |
11.11
13:30
Partizanski put
Real
7
1
|
11.11.2018 13:30 | Partizanski put | 7 : 1 | Real |
11.11
13:30
ZSK
Iskra
1
3
|
11.11.2018 13:30 | ZSK | 1 : 3 | Iskra | |||||
11.11
13:30
Trlić
Sovljak
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Trlić | 2 : 0 | Sovljak | |||||
11.11
13:30
Mladost
Tvrdojevac
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Mladost | 3 : 1 | Tvrdojevac | |||||
11.11
13:30
Ribnikar
Tešnjar
1
0
|
11.11.2018 13:30 | Ribnikar | 1 : 0 | Tešnjar |
11.11
13:00
Korićani
Šumadinac (KG)
5
0
|
11.11.2018 13:00 | Korićani | 5 : 0 | Šumadinac (KG) | |||||
11.11
13:00
Jadran
Sloga (D)
1
2
|
11.11.2018 13:00 | Jadran | 1 : 2 | Sloga (D) | |||||
11.11
13:00
Borac (D)
Jedinstvo
2
2
|
11.11.2018 13:00 | Borac (D) | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
11.11
13:00
Sloboda
Kutlovo
0
4
|
11.11.2018 13:00 | Sloboda | 0 : 4 | Kutlovo | |||||
11.11
13:00
Slavija
21. oktobar
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Slavija | 2 : 1 | 21. oktobar | |||||
11.11
13:00
Budućnost
Šumadija 1934
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Budućnost | 1 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
11.11
13:00
Srbija
OFK Bagremar
3
1
|
11.11.2018 13:00 | Srbija | 3 : 1 | OFK Bagremar | |||||
11.11
13:00
Erdoglija 1931
Mladost (P)
3
1
|
11.11.2018 13:00 | Erdoglija 1931 | 3 : 1 | Mladost (P) |
11.11
13:00
Čajetina
Lauš
4
1
|
11.11.2018 13:00 | Čajetina | 4 : 1 | Lauš | |||||
11.11
13:00
Prvi partizan
Savinac
3
1
|
11.11.2018 13:00 | Prvi partizan | 3 : 1 | Savinac | |||||
11.11
13:00
Ježevica
Ariljska rampa
0
6
|
11.11.2018 13:00 | Ježevica | 0 : 6 | Ariljska rampa | |||||
11.11
13:00
Sečica
Omladinac
1
3
|
11.11.2018 13:00 | Sečica | 1 : 3 | Omladinac | |||||
11.11
13:00
Jedinstvo
Jasen
0
5
|
11.11.2018 13:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Jasen | |||||
11.11
13:00
Perućac
Višesava
5
0
|
11.11.2018 13:00 | Perućac | 5 : 0 | Višesava |
11.11
13:30
Bobište
Jedinstvo (G)
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Bobište | 3 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
11.11
13:30
Čekmin
Umac
3
2
|
11.11.2018 13:30 | Čekmin | 3 : 2 | Umac | |||||
11.11
13:30
Progres
Kumarevo 65
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Progres | 0 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
11.11
13:30
OFK Brza
OFK Morava
3
2
|
11.11.2018 13:30 | OFK Brza | 3 : 2 | OFK Morava | |||||
11.11
13:30
Mladost 1959
Polet
1
0
|
11.11.2018 13:30 | Mladost 1959 | 1 : 0 | Polet | |||||
11.11
13:30
Zloćudovo
Vučje
2
4
|
11.11.2018 13:30 | Zloćudovo | 2 : 4 | Vučje | |||||
11.11
13:30
Mladi borac
Šumadija
5
1
|
11.11.2018 13:30 | Mladi borac | 5 : 1 | Šumadija | |||||
11.11
13:30
Sloga
Železničar
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Sloga | 3 : 1 | Železničar |
11.11
13:30
OFK Rtanj
Sloga (M)
5
0
|
11.11.2018 13:30 | OFK Rtanj | 5 : 0 | Sloga (M) | |||||
11.11
13:30
Malinik
Midžor (K)
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Malinik | 2 : 0 | Midžor (K) | |||||
11.11
13:30
Bučje Podvis
Ozren
3
3
|
11.11.2018 13:30 | Bučje Podvis | 3 : 3 | Ozren | |||||
11.11
13:30
Radnički 1946
OFK Knjaz
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Radnički 1946 | 3 : 1 | OFK Knjaz | |||||
11.11
13:30
Trebič
Osnić
4
2
|
11.11.2018 13:30 | Trebič | 4 : 2 | Osnić | |||||
11.11
13:30
Kosovo
Rudar Vrška Čuka
1
4
|
11.11.2018 13:30 | Kosovo | 1 : 4 | Rudar Vrška Čuka |
11.11
13:30
Rajko Mitić
Senjak
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Rajko Mitić | 3 : 1 | Senjak | |||||
11.11
13:30
Dragoš
Sloga
0
0
|
11.11.2018 13:30 | Dragoš | 0 : 0 | Sloga | |||||
11.11
13:30
Spartak
Padež
0
2
|
11.11.2018 13:30 | Spartak | 0 : 2 | Padež | |||||
11.11
13:30
Gnjilan
Mladost
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Gnjilan | 0 : 1 | Mladost |
11.11
13:30
Vrtište
Jedinstvo (GM)
1
3
|
11.11.2018 13:30 | Vrtište | 1 : 3 | Jedinstvo (GM) | |||||
11.11
13:30
Čegar 2013
Mladost (L)
0
0
|
11.11.2018 13:30 | Čegar 2013 | 0 : 0 | Mladost (L) | |||||
11.11
13:30
Morava
Palilulac
7
1
|
11.11.2018 13:30 | Morava | 7 : 1 | Palilulac | |||||
11.11
11:00
Rudar
Crvena zastava
1
0
|
11.11.2018 11:00 | Rudar | 1 : 0 | Crvena zastava | |||||
11.11
13:30
Budućnost
Mladost (DK)
2
2
|
11.11.2018 13:30 | Budućnost | 2 : 2 | Mladost (DK) | |||||
11.11
13:30
Proleter
Sloboda
5
2
|
11.11.2018 13:30 | Proleter | 5 : 2 | Sloboda | |||||
11.11
13:30
Vulkan 1963
Omladinac (GK)
1
6
|
11.11.2018 13:30 | Vulkan 1963 | 1 : 6 | Omladinac (GK) |
11.11
13:30
Pavlovac
Ternoci
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Pavlovac | 2 : 0 | Ternoci | |||||
11.11
13:30
Lugina
BSK Bujanovac
2
1
|
11.11.2018 13:30 | Lugina | 2 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
11.11
13:30
FSU Južna pruga
Mladost
0
3
|
11.11.2018 13:30 | FSU Južna pruga | 0 : 3 | Mladost | |||||
11.11
13:30
Trešnjevka
Levosoje
3
0
|
11.11.2018 13:30 | Trešnjevka | 3 : 0 | Levosoje | |||||
11.11
13:30
OFK Alakince
Vihor
0
0
|
11.11.2018 13:30 | OFK Alakince | 0 : 0 | Vihor |
11.11
13:00
Glama
Rudar
5
2
|
11.11.2018 13:00 | Glama | 5 : 2 | Rudar |
11.11
13:30
Joševa
Šarbane
1
3
|
11.11.2018 13:30 | Joševa | 1 : 3 | Šarbane | |||||
11.11
13:30
Polet (T)
Čučuge
2
2
|
11.11.2018 13:30 | Polet (T) | 2 : 2 | Čučuge | |||||
11.11
13:30
OFK Paljuvi
Polet (DL)
5
0
|
11.11.2018 13:30 | OFK Paljuvi | 5 : 0 | Polet (DL) | |||||
11.11
13:30
Mladost
Kalenić
2
2
|
11.11.2018 13:30 | Mladost | 2 : 2 | Kalenić | |||||
11.11
13:30
Dimitrije Tucović
Pambukovica
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Dimitrije Tucović | 3 : 1 | Pambukovica |
11.11
13:30
Bačka
Susek
2
1
|
11.11.2018 13:30 | Bačka | 2 : 1 | Susek | |||||
11.11
13:30
Obilić
OFK Futog
0
4
|
11.11.2018 13:30 | Obilić | 0 : 4 | OFK Futog | |||||
11.11
13:30
Čenej
Veternik
1
2
|
11.11.2018 13:30 | Čenej | 1 : 2 | Veternik | |||||
11.11
13:30
Moskva
Železničar
1
3
|
11.11.2018 13:30 | Moskva | 1 : 3 | Železničar | |||||
11.11
13:30
Borac
Titel
1
5
|
11.11.2018 13:30 | Borac | 1 : 5 | Titel |
11.11
13:30
Janošik
Karaš (K)
2
4
|
11.11.2018 13:30 | Janošik | 2 : 4 | Karaš (K) | |||||
11.11
13:30
Hajdučica
Sloga (M)
2
1
|
11.11.2018 13:30 | Hajdučica | 2 : 1 | Sloga (M) | |||||
11.11
13:30
Budućnost (A)
Ševac
1
3
|
11.11.2018 13:30 | Budućnost (A) | 1 : 3 | Ševac | |||||
11.11
13:30
Ratar
Karaš (J)
3
0
|
11.11.2018 13:30 | Ratar | 3 : 0 | Karaš (J) | |||||
11.11
13:30
Vinogradar
Vojvodina (CC)
1
0
|
11.11.2018 13:30 | Vinogradar | 1 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
11.11
13:30
Borac (VG)
Partizan (K)
2
1
|
11.11.2018 13:30 | Borac (VG) | 2 : 1 | Partizan (K) | |||||
11.11
13:30
Borac (VS)
Dobrica
5
2
|
11.11.2018 13:30 | Borac (VS) | 5 : 2 | Dobrica |
11.11
13:30
Mladost
Ušće
4
1
|
11.11.2018 13:30 | Mladost | 4 : 1 | Ušće | |||||
11.11
13:30
Omladinac
14. Oktobar
4
1
|
11.11.2018 13:30 | Omladinac | 4 : 1 | 14. Oktobar | |||||
11.11
13:30
Polet 57
Gradina
0
3
|
11.11.2018 13:30 | Polet 57 | 0 : 3 | Gradina | |||||
11.11
13:30
Beli Orlovi
Sloga (D)
5
2
|
11.11.2018 13:30 | Beli Orlovi | 5 : 2 | Sloga (D) | |||||
11.11
13:30
Rubin
Sloga (L)
1
1
|
11.11.2018 13:30 | Rubin | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
11.11
13:30
Borac
Kamenorezac 76
4
2
|
11.11.2018 13:30 | Borac | 4 : 2 | Kamenorezac 76 | |||||
11.11
13:30
Trudbenik
Velika Drenova
5
1
|
11.11.2018 13:30 | Trudbenik | 5 : 1 | Velika Drenova |
11.11
13:30
Mladost (T)
Šumadinac
4
2
|
11.11.2018 13:30 | Mladost (T) | 4 : 2 | Šumadinac | |||||
11.11
13:30
Kupinovac
Ursule
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Kupinovac | 0 : 1 | Ursule | |||||
11.11
13:30
Osaonica
Partizan
1
2
|
11.11.2018 13:30 | Osaonica | 1 : 2 | Partizan | |||||
11.11
13:30
Sinđelić 1934
Sloga
3
0
|
11.11.2018 13:30 | Sinđelić 1934 | 3 : 0 | Sloga | |||||
11.11
13:30
Blagotin
Morava
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Blagotin | 0 : 1 | Morava |
11.11
13:30
Mladost (J)
Mladost (GM)
7
0
|
11.11.2018 13:30 | Mladost (J) | 7 : 0 | Mladost (GM) | |||||
11.11
13:30
Budućnost
Orlovi
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Budućnost | 2 : 0 | Orlovi | |||||
11.11
13:30
Radnički
Rudar (SR)
1
1
|
11.11.2018 13:30 | Radnički | 1 : 1 | Rudar (SR) | |||||
11.11
13:30
Moravac 2015
Istok 63
6
2
|
11.11.2018 13:30 | Moravac 2015 | 6 : 2 | Istok 63 |
11.11
11:00
Žabari
Stari drugari
0
1
|
11.11.2018 11:00 | Žabari | 0 : 1 | Stari drugari | |||||
11.11
13:30
Popadić
Polet
2
1
|
11.11.2018 13:30 | Popadić | 2 : 1 | Polet | |||||
11.11
13:30
Mladost (L)
Mladost (VK)
3
0
|
11.11.2018 13:30 | Mladost (L) | 3 : 0 | Mladost (VK) | |||||
11.11
13:30
Borac
Jadar 2013
0
2
|
11.11.2018 13:30 | Borac | 0 : 2 | Jadar 2013 | |||||
11.11
13:30
Lukavac
Milenko Pavlović
3
0
|
11.11.2018 13:30 | Lukavac | 3 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
11.11
13:30
Junior Novo Naselje
Komanice
1
0
|
11.11.2018 13:30 | Junior Novo Naselje | 1 : 0 | Komanice | |||||
11.11
13:30
Rajac
Rakac Stave
3
0
|
11.11.2018 13:30 | Rajac | 3 : 0 | Rakac Stave |
11.11
13:00
Posavac Tišma
Šećeranac Ada
7
0
|
11.11.2018 13:00 | Posavac Tišma | 7 : 0 | Šećeranac Ada | |||||
11.11
10:00
011
BUSK
2
1
|
11.11.2018 10:00 | 011 | 2 : 1 | BUSK | |||||
11.11
13:00
Dedinje
Novi Beograd
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Dedinje | 0 : 1 | Novi Beograd | |||||
11.11
13:00
Umka
Mladi Proleter
3
0
|
11.11.2018 13:00 | Umka | 3 : 0 | Mladi Proleter | |||||
11.11
10:00
Penjarol
Busije
2
0
|
11.11.2018 10:00 | Penjarol | 2 : 0 | Busije |
11.11
13:30
Napredak
Mladost
6
1
|
11.11.2018 13:30 | Napredak | 6 : 1 | Mladost | |||||
11.11
13:30
Hajduk
BSK
2
1
|
11.11.2018 13:30 | Hajduk | 2 : 1 | BSK | |||||
11.11
13:30
Krušedol
Sloga (Č)
4
2
|
11.11.2018 13:30 | Krušedol | 4 : 2 | Sloga (Č) | |||||
11.11
13:30
OFK Bikić
Donji Srem 2015
0
0
|
11.11.2018 13:30 | OFK Bikić | 0 : 0 | Donji Srem 2015 | |||||
11.11
10:00
Fruška Gora
Sloga (V)
3
0
|
11.11.2018 10:00 | Fruška Gora | 3 : 0 | Sloga (V) | |||||
11.11
13:30
Šumar
Graničar
2
2
|
11.11.2018 13:30 | Šumar | 2 : 2 | Graničar | |||||
11.11
13:30
Obilić 1993
OFK Zeka Buljubaša
3
0
|
11.11.2018 13:30 | Obilić 1993 | 3 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
11.11
13:30
Mitros
Fruškogorac
6
0
|
11.11.2018 13:30 | Mitros | 6 : 0 | Fruškogorac |
11.11
13:30
Partizan
Metalac
0
0
|
11.11.2018 13:30 | Partizan | 0 : 0 | Metalac | |||||
11.11
13:30
Tavnik
Mineral 2015
0
2
|
11.11.2018 13:30 | Tavnik | 0 : 2 | Mineral 2015 | |||||
11.11
13:30
Lazac
Progorelica
1
1
|
11.11.2018 13:30 | Lazac | 1 : 1 | Progorelica | |||||
11.11
13:30
Jedinstvo (G)
Borac (V)
0
2
|
11.11.2018 13:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 2 | Borac (V) | |||||
11.11
13:30
Borac (A)
Zvezda
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Borac (A) | 3 : 1 | Zvezda | |||||
11.11
13:30
Jedinstvo (D)
Jovo Kursula
0
0
|
11.11.2018 13:30 | Jedinstvo (D) | 0 : 0 | Jovo Kursula | |||||
11.11
13:30
Mlada krila
Bogutovačka Banja
4
1
|
11.11.2018 13:30 | Mlada krila | 4 : 1 | Bogutovačka Banja |
11.11
13:00
Udarnik Trska 1947
Partizan
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Udarnik Trska 1947 | 0 : 1 | Partizan | |||||
11.11
13:00
Sloga (M)
Mladost (R)
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Sloga (M) | 2 : 0 | Mladost (R) | |||||
11.11
13:00
Mladi radnik
Karađorđe (V)
1
2
|
11.11.2018 13:00 | Mladi radnik | 1 : 2 | Karađorđe (V) | |||||
11.11
13:00
Sloga (Z)
Karađorđe 2013 (Viš)
0
0
|
11.11.2018 13:00 | Sloga (Z) | 0 : 0 | Karađorđe 2013 (Viš) |
11.11
13:00
Jadar 1961 (GD)
Mladost
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Jadar 1961 (GD) | 1 : 1 | Mladost | |||||
11.11
13:00
Rudar
Milan Orlić
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Rudar | 1 : 1 | Milan Orlić | |||||
11.11
13:00
Vidojevica
Jadar (ST)
4
0
|
11.11.2018 13:00 | Vidojevica | 4 : 0 | Jadar (ST) | |||||
11.11
13:00
Sloga
Antimon
1
3
|
11.11.2018 13:00 | Sloga | 1 : 3 | Antimon |
11.11
10:00
Kopljari
Trešnjevica
3
3
|
11.11.2018 10:00 | Kopljari | 3 : 3 | Trešnjevica | |||||
11.11
10:00
Brezovac
Jasenica
6
0
|
11.11.2018 10:00 | Brezovac | 6 : 0 | Jasenica | |||||
11.11
13:00
Vrbica
Sloga
7
1
|
11.11.2018 13:00 | Vrbica | 7 : 1 | Sloga | |||||
11.11
13:00
Šumadinac (S)
Mladost (J)
6
2
|
11.11.2018 13:00 | Šumadinac (S) | 6 : 2 | Mladost (J) | |||||
11.11
10:00
Borac
Radoje Domanović
3
3
|
11.11.2018 10:00 | Borac | 3 : 3 | Radoje Domanović | |||||
11.11
13:00
Šamot
Kralj Petar I
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Šamot | 1 : 1 | Kralj Petar I | |||||
11.11
13:00
Ranilović
B 2000
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Ranilović | 1 : 1 | B 2000 |
11.11
13:30
Real
Radnički
4
0
|
11.11.2018 13:30 | Real | 4 : 0 | Radnički | |||||
11.11
13:30
Moravac
Sloboda
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Moravac | 2 : 0 | Sloboda | |||||
11.11
11:00
Bratstvo
Radnik Sušica
3
1
|
11.11.2018 11:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Radnik Sušica | |||||
11.11
13:30
BSK
Milanovo
4
2
|
11.11.2018 13:30 | BSK | 4 : 2 | Milanovo | |||||
11.11
13:30
Marjan MB
Gradac
1
0
|
11.11.2018 13:30 | Marjan MB | 1 : 0 | Gradac | |||||
11.11
11:00
Lemind 1953
Jedinstvo (Š)
3
0
|
11.11.2018 11:00 | Lemind 1953 | 3 : 0 | Jedinstvo (Š) |
11.11
13:00
Budućnost (PD)
OFK Šabac
6
5
|
11.11.2018 13:00 | Budućnost (PD) | 6 : 5 | OFK Šabac | |||||
11.11
13:00
Premijer
Majur
2
2
|
11.11.2018 13:00 | Premijer | 2 : 2 | Majur | |||||
11.11
13:00
Zadrugar
Napredak
2
2
|
11.11.2018 13:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Napredak | |||||
11.11
13:00
Gorki
Drina
2
2
|
11.11.2018 13:00 | Gorki | 2 : 2 | Drina |
11.11
13:00
Mladost
Šipurske livade
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Mladost | 1 : 0 | Šipurske livade | |||||
11.11
11:00
Provo 2015
Trešnjevka
1
3
|
11.11.2018 11:00 | Provo 2015 | 1 : 3 | Trešnjevka | |||||
11.11
13:00
Sava
Rankovac
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Sava | 2 : 1 | Rankovac | |||||
11.11
13:00
Sloga (MA)
Vlašić
3
5
|
11.11.2018 13:00 | Sloga (MA) | 3 : 5 | Vlašić | |||||
11.11
13:00
Sloga (KR)
Pričinović
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Sloga (KR) | 2 : 1 | Pričinović |
11.11
13:00
Čoka
Horgoš 1911
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Čoka | 0 : 1 | Horgoš 1911 | |||||
11.11
13:00
Tromedja
Graničar
1
4
|
11.11.2018 13:00 | Tromedja | 1 : 4 | Graničar | |||||
11.11
13:00
Jedinstvo (M)
AFK
2
9
|
11.11.2018 13:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 9 | AFK | |||||
11.11
13:00
Bačka
Šampion
4
1
|
11.11.2018 13:00 | Bačka | 4 : 1 | Šampion | |||||
11.11
13:00
Slavija
Hajduk
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Slavija | 2 : 0 | Hajduk | |||||
11.11
13:00
Tisa
Tornjoš
1
2
|
11.11.2018 13:00 | Tisa | 1 : 2 | Tornjoš | |||||
11.11
13:00
Potisje
Jedinstvo (SK)
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Potisje | 1 : 0 | Jedinstvo (SK) |
11.11
13:30
Mladost
Bački Hajduk
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Mladost | 3 : 1 | Bački Hajduk | |||||
11.11
13:30
Neštin
Borac
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Neštin | 2 : 0 | Borac | |||||
11.11
13:30
Krivanj
Bačka 1945
2
2
|
11.11.2018 13:30 | Krivanj | 2 : 2 | Bačka 1945 | |||||
11.11
13:30
Naša Zvezda
Maglić
1
2
|
11.11.2018 13:30 | Naša Zvezda | 1 : 2 | Maglić | |||||
11.11
13:30
Budućnost
Sloga
3
0
|
11.11.2018 13:30 | Budućnost | 3 : 0 | Sloga |
11.11
13:00
Žika Marković Uča
Sloga (L)
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Žika Marković Uča | 2 : 0 | Sloga (L) | |||||
11.11
13:00
Sloga (M)
Dizel
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Sloga (M) | 2 : 0 | Dizel | |||||
11.11
13:00
Polet (B)
Napredak 1934
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Polet (B) | 2 : 1 | Napredak 1934 | |||||
11.11
13:00
Stig 1955
Napredak (P)
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Stig 1955 | 2 : 0 | Napredak (P) | |||||
11.11
13:00
Vihor
Žitkovica 2017
2
4
|
11.11.2018 13:00 | Vihor | 2 : 4 | Žitkovica 2017 | |||||
11.11
13:00
Mladost (B)
Sirakovo
1
3
|
11.11.2018 13:00 | Mladost (B) | 1 : 3 | Sirakovo |
11.11
13:00
Rade Milošević
Bata Bulić
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Rade Milošević | 1 : 0 | Bata Bulić | |||||
11.11
13:00
Jedinstvo (K)
Zadrugar (T)
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 1 | Zadrugar (T) | |||||
11.11
13:00
Integral
BSK
6
0
|
11.11.2018 13:00 | Integral | 6 : 0 | BSK | |||||
11.11
13:00
Omladinac (B)
Napredak 1936
3
2
|
11.11.2018 13:00 | Omladinac (B) | 3 : 2 | Napredak 1936 | |||||
11.11
13:00
Napredak (S)
Jasenovac
3
2
|
11.11.2018 13:00 | Napredak (S) | 3 : 2 | Jasenovac | |||||
11.11
13:00
Sloga 1952
Manastirica
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Sloga 1952 | 2 : 0 | Manastirica |
11.11
13:30
Pontes
Mala Vrbica
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Pontes | 0 : 1 | Mala Vrbica | |||||
11.11
13:30
Rtkovo
Koča Andjelković
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Rtkovo | 0 : 1 | Koča Andjelković | |||||
11.11
13:30
Kladušnica
Lokomotiva
2
1
|
11.11.2018 13:30 | Kladušnica | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
11.11
13:30
Napredak
Egeta
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Napredak | 2 : 0 | Egeta | |||||
11.11
13:30
Milutinovac
Omladinac
2
9
|
11.11.2018 13:30 | Milutinovac | 2 : 9 | Omladinac |
11.11
13:30
Malba
Planinac
2
3
|
11.11.2018 13:30 | Malba | 2 : 3 | Planinac | |||||
11.11
11:00
Prijatelji
Čačak 94
2
0
|
11.11.2018 11:00 | Prijatelji | 2 : 0 | Čačak 94 | |||||
11.11
13:30
BIP
Budućnost
3
1
|
11.11.2018 13:30 | BIP | 3 : 1 | Budućnost | |||||
11.11
13:30
Morava (K)
Kej
3
0
|
11.11.2018 13:30 | Morava (K) | 3 : 0 | Kej |
11.11
13:00
Stari Hrast 2018
Budućnost
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Stari Hrast 2018 | 2 : 0 | Budućnost | |||||
11.11
13:00
Hajduk Veljko 1934
Skobalj
1
2
|
11.11.2018 13:00 | Hajduk Veljko 1934 | 1 : 2 | Skobalj | |||||
11.11
13:00
OFK Slavija
Jezava
0
3
|
11.11.2018 13:00 | OFK Slavija | 0 : 3 | Jezava |
11.11
13:30
Željuša
Temac
3
0
|
11.11.2018 13:30 | Željuša | 3 : 0 | Temac | |||||
11.11
13:30
Rongo Siti
Lokomotiva
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Rongo Siti | 0 : 1 | Lokomotiva |
11.11
13:00
OFK Šikara
Mladost
0
2
|
11.11.2018 13:00 | OFK Šikara | 0 : 2 | Mladost | |||||
11.11
13:00
Aleksa Šantić
Kordun
1
2
|
11.11.2018 13:00 | Aleksa Šantić | 1 : 2 | Kordun | |||||
11.11
13:00
Dunav
Hajduk
0
2
|
11.11.2018 13:00 | Dunav | 0 : 2 | Hajduk | |||||
11.11
13:00
Jedinstvo
Zadrugar
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
11.11
13:00
Terekveš
Omladinac (B)
1
2
|
11.11.2018 13:00 | Terekveš | 1 : 2 | Omladinac (B) | |||||
11.11
13:00
Partizan
Omladinac (D)
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Partizan | 1 : 1 | Omladinac (D) |
11.11
13:30
OFK Sloga
Polet (V)
4
2
|
11.11.2018 13:30 | OFK Sloga | 4 : 2 | Polet (V) | |||||
11.11
11:00
OFK Draževac
OFK Rutevac 1908
4
2
|
11.11.2018 11:00 | OFK Draževac | 4 : 2 | OFK Rutevac 1908 | |||||
11.11
11:00
Polet (R)
Borac
3
0
|
11.11.2018 11:00 | Polet (R) | 3 : 0 | Borac |
11.11
14:00
Konjuh
Parunovac
1
5
|
11.11.2018 14:00 | Konjuh | 1 : 5 | Parunovac | |||||
11.11
14:00
Žabare
Borac
4
2
|
11.11.2018 14:00 | Žabare | 4 : 2 | Borac | |||||
11.11
14:00
Mudrakovac
Naupare
3
3
|
11.11.2018 14:00 | Mudrakovac | 3 : 3 | Naupare | |||||
11.11
14:00
Sebečevac
Kapidžija
3
1
|
11.11.2018 14:00 | Sebečevac | 3 : 1 | Kapidžija | |||||
11.11
14:00
Gornji Stepoš
Bukovica
1
2
|
11.11.2018 14:00 | Gornji Stepoš | 1 : 2 | Bukovica | |||||
11.11
14:00
Rasina
Zdravinje
2
2
|
11.11.2018 14:00 | Rasina | 2 : 2 | Zdravinje |
11.11
13:00
Ćava
OFK Žeželj
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Ćava | 1 : 0 | OFK Žeželj | |||||
11.11
13:00
Bratstvo 1975
Sloga Lužnice 2016
3
1
|
11.11.2018 13:00 | Bratstvo 1975 | 3 : 1 | Sloga Lužnice 2016 | |||||
11.11
13:00
Kolonija
Seljak
3
1
|
11.11.2018 13:00 | Kolonija | 3 : 1 | Seljak | |||||
11.11
13:00
Košutnjak
Maršić
0
5
|
11.11.2018 13:00 | Košutnjak | 0 : 5 | Maršić | |||||
11.11
13:00
Divostin
Zastava
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Divostin | 0 : 1 | Zastava |
11.11
14:00
Blagaja
Napredak
2
4
|
11.11.2018 14:00 | Blagaja | 2 : 4 | Napredak | |||||
11.11
14:00
Avijatičar
Duškovci
2
0
|
11.11.2018 14:00 | Avijatičar | 2 : 0 | Duškovci | |||||
11.11
14:00
Plavi Tok
Trešnjica
1
2
|
11.11.2018 14:00 | Plavi Tok | 1 : 2 | Trešnjica | |||||
11.11
14:00
Bakionica
Gorobilje
3
1
|
11.11.2018 14:00 | Bakionica | 3 : 1 | Gorobilje | |||||
11.11
14:00
Dobrinjac
Glumač
2
4
|
11.11.2018 14:00 | Dobrinjac | 2 : 4 | Glumač |
11.11
14:00
Slatina
Rečka
5
0
|
11.11.2018 14:00 | Slatina | 5 : 0 | Rečka | |||||
11.11
11:00
Vrelo
Mladost
2
1
|
11.11.2018 11:00 | Vrelo | 2 : 1 | Mladost | |||||
11.11
14:00
Polet
Miloševo
3
0
|
11.11.2018 14:00 | Polet | 3 : 0 | Miloševo |
11.11
13:30
Knežica
Pobeda
1
2
|
11.11.2018 13:30 | Knežica | 1 : 2 | Pobeda |
11.11
11:00
Mladost
Podunavac
3
6
|
11.11.2018 11:00 | Mladost | 3 : 6 | Podunavac | |||||
11.11
13:00
Hajduk
Kaluđerica 1969
1
5
|
11.11.2018 13:00 | Hajduk | 1 : 5 | Kaluđerica 1969 |
11.11
10:00
Hajduk
Mrovska
1
3
|
11.11.2018 10:00 | Hajduk | 1 : 3 | Mrovska | |||||
11.11
10:00
Torpedo
Mladost (Z)
1
2
|
11.11.2018 10:00 | Torpedo | 1 : 2 | Mladost (Z) | |||||
11.11
10:00
Petrovac 74
Mladost 2013
5
1
|
11.11.2018 10:00 | Petrovac 74 | 5 : 1 | Mladost 2013 | |||||
11.11
10:00
Dragojevac
Sparta
2
2
|
11.11.2018 10:00 | Dragojevac | 2 : 2 | Sparta |
11.11
13:30
BSK Buljane
Napredak
2
1
|
11.11.2018 13:30 | BSK Buljane | 2 : 1 | Napredak | |||||
11.11
13:30
Budućnost
Radnik
8
1
|
11.11.2018 13:30 | Budućnost | 8 : 1 | Radnik | |||||
11.11
13:30
Razvitak
Heroj
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Razvitak | 3 : 1 | Heroj | |||||
11.11
13:30
OFK Juhor 2016
ISK Izvor
3
1
|
11.11.2018 13:30 | OFK Juhor 2016 | 3 : 1 | ISK Izvor | |||||
11.11
13:30
Šumadija
Donja Mutnica
3
1
|
11.11.2018 13:30 | Šumadija | 3 : 1 | Donja Mutnica | |||||
11.11
13:30
Popovac
Sloga
1
1
|
11.11.2018 13:30 | Popovac | 1 : 1 | Sloga |
11.11
11:00
Badince
Navalin
3
0
|
11.11.2018 11:00 | Badince | 3 : 0 | Navalin | |||||
11.11
10:00
Jašunja
Veternica
1
1
|
11.11.2018 10:00 | Jašunja | 1 : 1 | Veternica |
11.11
11:00
OFK Jelen
Jedinstvo
5
0
|
11.11.2018 11:00 | OFK Jelen | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.11
11:00
Cerić
Mladost Slatina
3
1
|
11.11.2018 11:00 | Cerić | 3 : 1 | Mladost Slatina | |||||
11.11
11:00
OFK Varna
Rudar
1
0
|
11.11.2018 11:00 | OFK Varna | 1 : 0 | Rudar | |||||
11.11
11:00
Korman
Galeb
2
2
|
11.11.2018 11:00 | Korman | 2 : 2 | Galeb | |||||
11.11
11:00
Borac BTG
Bojić
2
0
|
11.11.2018 11:00 | Borac BTG | 2 : 0 | Bojić | |||||
11.11
11:00
Zablaće
Mladost Svileuva
2
1
|
11.11.2018 11:00 | Zablaće | 2 : 1 | Mladost Svileuva | |||||
11.11
11:00
Volujac
Žabar
2
0
|
11.11.2018 11:00 | Volujac | 2 : 0 | Žabar |
11.11
11:00
Napredak
Petlovača
2
4
|
11.11.2018 11:00 | Napredak | 2 : 4 | Petlovača | |||||
11.11
11:00
Lipolist
Dumača
9
0
|
11.11.2018 11:00 | Lipolist | 9 : 0 | Dumača | |||||
11.11
11:00
Partizan
Metaloplastika
3
1
|
11.11.2018 11:00 | Partizan | 3 : 1 | Metaloplastika | |||||
11.11
13:00
Borac
Pocerina
10
1
|
11.11.2018 13:00 | Borac | 10 : 1 | Pocerina |
11.11
11:00
Dokmir
OFK Stublenica
4
3
|
11.11.2018 11:00 | Dokmir | 4 : 3 | OFK Stublenica | |||||
11.11
11:00
Jedinstvo
Murgaš
2
6
|
11.11.2018 11:00 | Jedinstvo | 2 : 6 | Murgaš | |||||
11.11
11:00
Vukona
Kolubara
2
0
|
11.11.2018 11:00 | Vukona | 2 : 0 | Kolubara | |||||
11.11
11:00
OFK Takovo
Brgule
0
1
|
11.11.2018 11:00 | OFK Takovo | 0 : 1 | Brgule |
11.11
13:00
Dinamo (S)
Panonija
3
0
|
11.11.2018 13:00 | Dinamo (S) | 3 : 0 | Panonija | |||||
11.11
13:00
Telečka
Sport
3
1
|
11.11.2018 13:00 | Telečka | 3 : 1 | Sport |
11.11
10:00
Bečevica
Polet
3
0
|
11.11.2018 10:00 | Bečevica | 3 : 0 | Polet | |||||
11.11
10:00
Beli Orlovi
Kruševica 1980
2
2
|
11.11.2018 10:00 | Beli Orlovi | 2 : 2 | Kruševica 1980 |
11.11
17:00
Napredak
Omladinac
0
1
|
11.11.2018 17:00 | Napredak | 0 : 1 | Omladinac |
11.11
13:00
Jedinstvo (P)
Sremac
2
2
|
11.11.2018 13:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 2 | Sremac |
11.11
11:00
Polet (Š)
Makrešane
|
11.11.2018 11:00 | Polet (Š) | : | Makrešane | |||||
11.11
13:30
Kruševica
Mladost 2015
|
11.11.2018 13:30 | Kruševica | : | Mladost 2015 | |||||
11.11
13:30
Vratare
Štitari
|
11.11.2018 13:30 | Vratare | : | Štitari | |||||
11.11
13:30
Polet (K)
Dvorane
|
11.11.2018 13:30 | Polet (K) | : | Dvorane | |||||
11.11
13:30
Grkljane
Padež
|
11.11.2018 13:30 | Grkljane | : | Padež |
11.11
11:00
Stig (MC)
Napredak 1927
0
2
|
11.11.2018 11:00 | Stig (MC) | 0 : 2 | Napredak 1927 | |||||
11.11
11:00
BSK 1924
Stig (C)
3
1
|
11.11.2018 11:00 | BSK 1924 | 3 : 1 | Stig (C) | |||||
11.11
11:00
Sloga 1945
Jedinstvo (S)
1
1
|
11.11.2018 11:00 | Sloga 1945 | 1 : 1 | Jedinstvo (S) |
11.11
13:00
Azbest
Dobrača
1
3
|
11.11.2018 13:00 | Azbest | 1 : 3 | Dobrača | |||||
11.11
13:00
Kremenac
Bukorovac
1
2
|
11.11.2018 13:00 | Kremenac | 1 : 2 | Bukorovac |
11.11
16:30
Željezničar
Tuzla City
2
3
|
11.11.2018 16:30 | Željezničar | 2 : 3 | Tuzla City | |||||
11.11
13:30
GOŠK
Krupa
1
0
|
11.11.2018 13:30 | GOŠK | 1 : 0 | Krupa | |||||
11.11
13:30
Sloboda
Široki Brijeg
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Sloboda | 0 : 1 | Široki Brijeg |
11.11
13:00
Berane
Jedinstvo
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Berane | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.11
13:00
Bokelj
Otrant
1
3
|
11.11.2018 13:00 | Bokelj | 1 : 3 | Otrant | |||||
11.11
13:00
Igalo
Arsenal
1
0
|
11.11.2018 13:00 | Igalo | 1 : 0 | Arsenal | |||||
11.11
13:00
Jezero
Kom
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Jezero | 2 : 1 | Kom | |||||
11.11
13:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Dečić
1
0
|
11.11.2018 13:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 1 : 0 | Dečić |
11.11
13:30
Zabjelo
Ribnica
2
0
|
11.11.2018 13:30 | Zabjelo | 2 : 0 | Ribnica | |||||
11.11
14:00
Karioke
Drezga
1
3
|
11.11.2018 14:00 | Karioke | 1 : 3 | Drezga | |||||
11.11
14:00
Polet Stars
Bratstvo
2
1
|
11.11.2018 14:00 | Polet Stars | 2 : 1 | Bratstvo |
11.11
14:00
Sloga (SB)
Hajduk
1
6
|
11.11.2018 14:00 | Sloga (SB) | 1 : 6 | Hajduk |
11.11
17:30
Arsenal
Wolverhampton
1
1
|
11.11.2018 17:30 | Arsenal | 1 : 1 | Wolverhampton | |||||
11.11
15:15
Chelsea
Everton
0
0
|
11.11.2018 15:15 | Chelsea | 0 : 0 | Everton | |||||
11.11
13:00
Liverpool
Fulham
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Liverpool | 2 : 0 | Fulham | |||||
11.11
17:30
Manchester City
Manchester United
3
1
|
11.11.2018 17:30 | Manchester City | 3 : 1 | Manchester United |
11.11
12:00
Deportivo Alavés
Huesca
2
1
|
11.11.2018 12:00 | Deportivo Alavés | 2 : 1 | Huesca | |||||
11.11
16:15
Barcelona
Real Betis
3
4
|
11.11.2018 16:15 | Barcelona | 3 : 4 | Real Betis | |||||
11.11
20:45
Celta de Vigo
Real Madrid
2
4
|
11.11.2018 20:45 | Celta de Vigo | 2 : 4 | Real Madrid | |||||
11.11
18:30
Rayo Vallecano
Villarreal
2
2
|
11.11.2018 18:30 | Rayo Vallecano | 2 : 2 | Villarreal | |||||
11.11
18:30
Sevilla
Espanyol
2
1
|
11.11.2018 18:30 | Sevilla | 2 : 1 | Espanyol |
11.11
15:30
RB Leipzig
Bayer Leverkusen
3
0
|
11.11.2018 15:30 | RB Leipzig | 3 : 0 | Bayer Leverkusen | |||||
11.11
18:00
Eintracht
Schalke 04
3
0
|
11.11.2018 18:00 | Eintracht | 3 : 0 | Schalke 04 |
11.11
12:30
Atalanta
Internazionale
4
1
|
11.11.2018 12:30 | Atalanta | 4 : 1 | Internazionale | |||||
11.11
15:00
Chievo
Bologna
2
2
|
11.11.2018 15:00 | Chievo | 2 : 2 | Bologna | |||||
11.11
15:00
Empoli
Udinese
2
1
|
11.11.2018 15:00 | Empoli | 2 : 1 | Udinese | |||||
11.11
15:00
Roma
Sampdoria
4
1
|
11.11.2018 15:00 | Roma | 4 : 1 | Sampdoria | |||||
11.11
18:00
Sassuolo
Lazio
1
1
|
11.11.2018 18:00 | Sassuolo | 1 : 1 | Lazio | |||||
11.11
20:30
Milan
Juventus
0
2
|
11.11.2018 20:30 | Milan | 0 : 2 | Juventus |
11.11
15:00
Bordeaux
Caen
0
0
|
11.11.2018 15:00 | Bordeaux | 0 : 0 | Caen | |||||
11.11
17:00
Olympique Marseille
Dijon
2
0
|
11.11.2018 17:00 | Olympique Marseille | 2 : 0 | Dijon | |||||
11.11
17:00
Rennes
Nantes
1
1
|
11.11.2018 17:00 | Rennes | 1 : 1 | Nantes | |||||
11.11
21:00
Monaco
PSG
0
4
|
11.11.2018 21:00 | Monaco | 0 : 4 | PSG |
11.11
13:00
Sloboda
Radnički 1923
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Sloboda | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
11.11
13:00
OFK Žarkovo
Zlatibor
2
2
|
11.11.2018 13:00 | OFK Žarkovo | 2 : 2 | Zlatibor | |||||
11.11
13:00
Metalac
Javor Matis
4
1
|
11.11.2018 13:00 | Metalac | 4 : 1 | Javor Matis |
11.11
14:30
Zemun
Kolibri
6
0
|
11.11.2018 14:30 | Zemun | 6 : 0 | Kolibri |
11.11
13:00
Budućnost Krušik 2014
Mačva
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Mačva | |||||
11.11
13:00
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
11.11
13:00
Metalac
Sloboda (U)
0
1
|
11.11.2018 13:00 | Metalac | 0 : 1 | Sloboda (U) | |||||
11.11
13:00
Javor Matis
Mladost
1
1
|
11.11.2018 13:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Mladost | |||||
11.11
13:00
Novi Pazar
Loznica
3
1
|
11.11.2018 13:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Loznica | |||||
11.11
13:00
Šumadija (A)
Karađorđe
2
0
|
11.11.2018 13:00 | Šumadija (A) | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
11.11
13:00
Sloga (P)
Borac
2
1
|
11.11.2018 13:00 | Sloga (P) | 2 : 1 | Borac |
11.11
10:00
OFK Bačka (BP)
Bačka 1901
2
2
|
11.11.2018 10:00 | OFK Bačka (BP) | 2 : 2 | Bačka 1901 | |||||
11.11
11:00
RFK N.S. 1921
Radnički (Z)
2
0
|
11.11.2018 11:00 | RFK N.S. 1921 | 2 : 0 | Radnički (Z) | |||||
11.11
10:00
Omladinac
Radnički (SM)
2
1
|
11.11.2018 10:00 | Omladinac | 2 : 1 | Radnički (SM) |
11.11
Dubocica
Real
3
2
|
11.11.2018 | Dubocica | 3 : 2 | Real | |||||
11.11
Radnički (P)
Jagodina Tabane
1
1
|
11.11.2018 | Radnički (P) | 1 : 1 | Jagodina Tabane | |||||
11.11
Trstenik PPT
Napredak
0
1
|
11.11.2018 | Trstenik PPT | 0 : 1 | Napredak |
11.11
14:30
Dolovo
Dunav
3
5
|
11.11.2018 14:30 | Dolovo | 3 : 5 | Dunav |
11.11
11:00
Dinamo (P)
Voždovac
1
0
|
11.11.2018 11:00 | Dinamo (P) | 1 : 0 | Voždovac |
11.11
11:00
Budućnost Krušik 2014
Mačva
2
1
|
11.11.2018 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Mačva | |||||
11.11
11:00
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
3
0
|
11.11.2018 11:00 | Mladi radnik 1926 | 3 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
11.11
11:00
Metalac (GM)
Šumadija 1903
1
1
|
11.11.2018 11:00 | Metalac (GM) | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
11.11
11:00
Javor Matis
Mladost (L)
0
2
|
11.11.2018 11:00 | Javor Matis | 0 : 2 | Mladost (L) | |||||
11.11
11:00
Novi Pazar
Loznica
4
1
|
11.11.2018 11:00 | Novi Pazar | 4 : 1 | Loznica | |||||
11.11
11:00
Šumadija (A)
Jedinstvo (Ub)
5
0
|
11.11.2018 11:00 | Šumadija (A) | 5 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
11.11
11:00
Sloga (P)
Borac
2
2
|
11.11.2018 11:00 | Sloga (P) | 2 : 2 | Borac |
11.11
12:00
OFK Bačka (BP)
Bačka 1901
0
3
|
11.11.2018 12:00 | OFK Bačka (BP) | 0 : 3 | Bačka 1901 | |||||
11.11
12:00
OFK Vršac
Radnički (S)
3
1
|
11.11.2018 12:00 | OFK Vršac | 3 : 1 | Radnički (S) | |||||
11.11
09:00
RFK N.S. 1921
Proleter 2006
2
1
|
11.11.2018 09:00 | RFK N.S. 1921 | 2 : 1 | Proleter 2006 |
11.11
Bor
Napredak
0
4
|
11.11.2018 | Bor | 0 : 4 | Napredak | |||||
11.11
Radnik
Timok 1919
1
1
|
11.11.2018 | Radnik | 1 : 1 | Timok 1919 | |||||
11.11
Radnički (N)
Nacional
4
0
|
11.11.2018 | Radnički (N) | 4 : 0 | Nacional |
11.11
Vodojaža
Homoljac
11
0
|
11.11.2018 | Vodojaža | 11 : 0 | Homoljac |
11.11
11:00
Cement
Petar Puača
3
1
|
11.11.2018 11:00 | Cement | 3 : 1 | Petar Puača |
11.11
11:00
Njerš Ištvan
Radnički 1905
3
0
|
11.11.2018 11:00 | Njerš Ištvan | 3 : 0 | Radnički 1905 |
11.11
11:00
Spartak ŽK
Radnički (Z)
3
0
|
11.11.2018 11:00 | Spartak ŽK | 3 : 0 | Radnički (Z) | |||||
11.11
13:30
Zemun
Sloboda
1
0
|
11.11.2018 13:30 | Zemun | 1 : 0 | Sloboda | |||||
11.11
11:00
Apolon 4
Čukarički
1
1
|
11.11.2018 11:00 | Apolon 4 | 1 : 1 | Čukarički | |||||
11.11
14:00
Vojvodina
Real Niš
1
1
|
11.11.2018 14:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Real Niš | |||||
11.11
13:00
OFK Beograd
Teleoptik
0
1
|
11.11.2018 13:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Teleoptik |
11.11
09:00
Sinđelić MK
Radnički (NB) MK
1
5
|
11.11.2018 09:00 | Sinđelić MK | 1 : 5 | Radnički (NB) MK | |||||
11.11
13:30
Lokomotiva MK
Voždovac MK
0
1
|
11.11.2018 13:30 | Lokomotiva MK | 0 : 1 | Voždovac MK |
11.11
10:00
Mladost (L)
Radnički (K)
3
2
|
11.11.2018 10:00 | Mladost (L) | 3 : 2 | Radnički (K) |
11.11
11:00
Mladi radnik 1940
Jedinstvo
3
0
|
11.11.2018 11:00 | Mladi radnik 1940 | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.11
Budućnost
Udarnik
2
2
|
11.11.2018 | Budućnost | 2 : 2 | Udarnik |
11.11
11:00
Napredak (P)
Železničar
0
2
|
11.11.2018 11:00 | Napredak (P) | 0 : 2 | Železničar | |||||
11.11
11:00
Homoljac
Obilić
12
0
|
11.11.2018 11:00 | Homoljac | 12 : 0 | Obilić | |||||
11.11
11:00
Rudar 2001
VGSK
2
3
|
11.11.2018 11:00 | Rudar 2001 | 2 : 3 | VGSK |
11.11
Pčelinjo 2
Sloga
1
5
|
11.11.2018 | Pčelinjo 2 | 1 : 5 | Sloga |
11.11
17:30
Jedinstvo
Mladost Veternik
69
83
|
11.11.2018 17:30 | Jedinstvo | 69 : 83 | Mladost Veternik | |||||
11.11
16:30
Železničar
Topola
91
58
|
11.11.2018 16:30 | Železničar | 91 : 58 | Topola | |||||
11.11
19:30
Futog Tupanjac MD
Nova Pazova
55
74
|
11.11.2018 19:30 | Futog Tupanjac MD | 55 : 74 | Nova Pazova |
11.11
16:15
Actavis Academy
Dimitrovgrad
63
81
|
11.11.2018 16:15 | Actavis Academy | 63 : 81 | Dimitrovgrad |
11.11
18:00
Jagodina
Prva Petoletka
116
71
|
11.11.2018 18:00 | Jagodina | 116 : 71 | Prva Petoletka | |||||
11.11
17:30
Radnički 1950
Požarevac
83
80
|
11.11.2018 17:30 | Radnički 1950 | 83 : 80 | Požarevac |
11.11
18:00
Rađevac
Student 014
81
67
|
11.11.2018 18:00 | Rađevac | 81 : 67 | Student 014 | |||||
11.11
20:30
Loznica
Mladost 2014
97
68
|
11.11.2018 20:30 | Loznica | 97 : 68 | Mladost 2014 | |||||
11.11
19:00
Ub
Osečina
61
76
|
11.11.2018 19:00 | Ub | 61 : 76 | Osečina |
11.11
19:30
Železničar
Play off
53
83
|
11.11.2018 19:30 | Železničar | 53 : 83 | Play off |
11.11
12:30
LA Basket
Veba Basket
94
77
|
11.11.2018 12:30 | LA Basket | 94 : 77 | Veba Basket | |||||
11.11
13:20
Umka Džez
Sava
75
64
|
11.11.2018 13:20 | Umka Džez | 75 : 64 | Sava | |||||
11.11
18:20
Mladenovac
Barajevo Bambi
73
62
|
11.11.2018 18:20 | Mladenovac | 73 : 62 | Barajevo Bambi |
11.11
13:15
BASK
Ras
52
63
|
11.11.2018 13:15 | BASK | 52 : 63 | Ras | |||||
11.11
13:15
AS Basket
Cerak
90
68
|
11.11.2018 13:15 | AS Basket | 90 : 68 | Cerak |
11.11
12:30
LA Basket
Veba Basket
94
77
|
11.11.2018 12:30 | LA Basket | 94 : 77 | Veba Basket |
11.11
19:00
Mornar
Budućnost VOLI
95
99
|
11.11.2018 19:00 | Mornar | 95 : 99 | Budućnost VOLI |
11.11
18:00
Dynamic VIP PAY
Spartak
85
57
|
11.11.2018 18:00 | Dynamic VIP PAY | 85 : 57 | Spartak | |||||
11.11
18:00
OKK Novi Pazar
Zlatibor
83
77
|
11.11.2018 18:00 | OKK Novi Pazar | 83 : 77 | Zlatibor | |||||
11.11
18:30
Beovuk 72
Sloboda
88
103
|
11.11.2018 18:30 | Beovuk 72 | 88 : 103 | Sloboda |
11.11
18:30
Zemun Fitofarmacija
Rtanj
74
58
|
11.11.2018 18:30 | Zemun Fitofarmacija | 74 : 58 | Rtanj | |||||
11.11
19:00
Vrbas
Konstantin
62
70
|
11.11.2018 19:00 | Vrbas | 62 : 70 | Konstantin |
11.11
15:00
Delfin
Stara Pazova
46
57
|
11.11.2018 15:00 | Delfin | 46 : 57 | Stara Pazova | |||||
11.11
16:00
Girl Basket
Jedinstvo
109
47
|
11.11.2018 16:00 | Girl Basket | 109 : 47 | Jedinstvo |
11.11
17:00
Njegoš
Bežanija
84
54
|
11.11.2018 17:00 | Njegoš | 84 : 54 | Bežanija | |||||
11.11
18:00
Karađorđevo
Art Basket
48
85
|
11.11.2018 18:00 | Karađorđevo | 48 : 85 | Art Basket |
11.11
17:00
Mileševka
Sloga
85
61
|
11.11.2018 17:00 | Mileševka | 85 : 61 | Sloga | |||||
11.11
17:00
ČA basket
Užice
110
31
|
11.11.2018 17:00 | ČA basket | 110 : 31 | Užice | |||||
11.11
17:00
Železničar
Play Off
91
60
|
11.11.2018 17:00 | Železničar | 91 : 60 | Play Off |
11.11
17:00
Karaburma
Proleter 023
71
74
|
11.11.2018 17:00 | Karaburma | 71 : 74 | Proleter 023 |
11.11
17:00
Lotus
Gračanica
1
3
|
11.11.2018 17:00 | Lotus | 1 : 3 | Gračanica | |||||
11.11
15:00
Tehničar
Partizan
1
3
|
11.11.2018 15:00 | Tehničar | 1 : 3 | Partizan | |||||
11.11
18:00
Gračac
Antena
3
0
|
11.11.2018 18:00 | Gračac | 3 : 0 | Antena | |||||
11.11
17:00
Ribnica 2
FAP Livnica
0
3
|
11.11.2018 17:00 | Ribnica 2 | 0 : 3 | FAP Livnica |
11.11
14:30
Dunav Volley
Hercegovina
3
0
|
11.11.2018 14:30 | Dunav Volley | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
11.11
17:30
Vojvodina NS Seme 2
Partizan
3
0
|
11.11.2018 17:30 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 0 | Partizan |
11.11
17:00
Topličanin
Pirot
3
0
|
11.11.2018 17:00 | Topličanin | 3 : 0 | Pirot |
11.11
18:00
Sloven
Dunav Voley 2
3
1
|
11.11.2018 18:00 | Sloven | 3 : 1 | Dunav Voley 2 |
11.11
18:00
Klek Srbijašume 2
Kikinda
1
3
|
11.11.2018 18:00 | Klek Srbijašume 2 | 1 : 3 | Kikinda |
11.11
12:00
Viner
Ozren
1
3
|
11.11.2018 12:00 | Viner | 1 : 3 | Ozren |
11.11
17:00
Banat
Srem Eaton
3
2
|
11.11.2018 17:00 | Banat | 3 : 2 | Srem Eaton | |||||
11.11
19:00
Dubočica
Metalac Takovo
2
3
|
11.11.2018 19:00 | Dubočica | 2 : 3 | Metalac Takovo | |||||
11.11
16:00
Borac (Par)
Jagodina
3
1
|
11.11.2018 16:00 | Borac (Par) | 3 : 1 | Jagodina |
11.11
17:00
Bor
Stampedo
3
0
|
11.11.2018 17:00 | Bor | 3 : 0 | Stampedo | |||||
11.11
17:00
Kuršumlija
Knjaževac
3
2
|
11.11.2018 17:00 | Kuršumlija | 3 : 2 | Knjaževac |
11.11
12:00
Novi Sad
Mladost (NP)
3
0
|
11.11.2018 12:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Mladost (NP) | |||||
11.11
16:00
Elan Volej
Partizan
2
3
|
11.11.2018 16:00 | Elan Volej | 2 : 3 | Partizan | |||||
11.11
14:15
Lavice 07
Slavija
3
1
|
11.11.2018 14:15 | Lavice 07 | 3 : 1 | Slavija | |||||
11.11
13:15
Odbojka 013
Panonija
2
3
|
11.11.2018 13:15 | Odbojka 013 | 2 : 3 | Panonija |
11.11
14:00
Sloga 031
Mokra Gora
3
1
|
11.11.2018 14:00 | Sloga 031 | 3 : 1 | Mokra Gora | |||||
11.11
15:00
Stopanja
Kosovska Mitrovica
1
3
|
11.11.2018 15:00 | Stopanja | 1 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
11.11
17:00
Leposavić
Novi Pazar
0
3
|
11.11.2018 17:00 | Leposavić | 0 : 3 | Novi Pazar | |||||
11.11
11:00
Tutin
Sloboda S
2
3
|
11.11.2018 11:00 | Tutin | 2 : 3 | Sloboda S |
11.11
15:00
Ribnica
Mladi Radnik
3
0
|
11.11.2018 15:00 | Ribnica | 3 : 0 | Mladi Radnik | |||||
11.11
19:00
Partizan 2
Lucky Star
1
3
|
11.11.2018 19:00 | Partizan 2 | 1 : 3 | Lucky Star | |||||
11.11
19:00
Šumadija
Imlek
0
3
|
11.11.2018 19:00 | Šumadija | 0 : 3 | Imlek | |||||
11.11
16:00
Fortuna Plus
Red Fox-Smeč 5
1
3
|
11.11.2018 16:00 | Fortuna Plus | 1 : 3 | Red Fox-Smeč 5 | |||||
11.11
15:00
Lazarevac
Tehničar (Sd)
3
0
|
11.11.2018 15:00 | Lazarevac | 3 : 0 | Tehničar (Sd) |
11.11
18:00
Krajišnik
KI 0230
3
1
|
11.11.2018 18:00 | Krajišnik | 3 : 1 | KI 0230 |
11.11
18:00
Sutjeska
Spartak 2
1
3
|
11.11.2018 18:00 | Sutjeska | 1 : 3 | Spartak 2 | |||||
11.11
15:30
Merkur
Libero
3
0
|
11.11.2018 15:30 | Merkur | 3 : 0 | Libero |
11.11
18:00
Srem 2
Star
3
0
|
11.11.2018 18:00 | Srem 2 | 3 : 0 | Star |
11.11
20:00
Bagljaš 023
Blok Aut
3
0
|
11.11.2018 20:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | Blok Aut |
11.11
12:00
Radnički
Radnički 1977
3
0
|
11.11.2018 12:00 | Radnički | 3 : 0 | Radnički 1977 |
11.11
17:00
VGSK
Plana
3
0
|
11.11.2018 17:00 | VGSK | 3 : 0 | Plana | |||||
11.11
15:00
Dunav 17
Tvrđava
3
0
|
11.11.2018 15:00 | Dunav 17 | 3 : 0 | Tvrđava |
11.11
14:00
Viner
Ozren
2
3
|
11.11.2018 14:00 | Viner | 2 : 3 | Ozren |
11.11
Omladinac
FOK
3
0
|
11.11.2018 | Omladinac | 3 : 0 | FOK |
11.11
15:00
Futog
Milenijum
1
3
|
11.11.2018 15:00 | Futog | 1 : 3 | Milenijum | |||||
11.11
20:00
Gimnazijalac
Radnički (Bg)
0
3
|
11.11.2018 20:00 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Radnički (Bg) |
11.11
09:00
Železničar
Partizan
3
1
|
11.11.2018 09:00 | Železničar | 3 : 1 | Partizan | |||||
11.11
10:45
Lucky Star
Crvena zvezda
0
3
|
11.11.2018 10:45 | Lucky Star | 0 : 3 | Crvena zvezda |
11.11
09:00
Dunav
Vizurine Ajkulice
3
0
|
11.11.2018 09:00 | Dunav | 3 : 0 | Vizurine Ajkulice | |||||
11.11
10:45
21. maj
Beograd 2
1
3
|
11.11.2018 10:45 | 21. maj | 1 : 3 | Beograd 2 | |||||
11.11
10:45
Volleyland 2
SPAS
3
0
|
11.11.2018 10:45 | Volleyland 2 | 3 : 0 | SPAS | |||||
11.11
09:00
Avala
Akademija Singidunum
3
1
|
11.11.2018 09:00 | Avala | 3 : 1 | Akademija Singidunum |
11.11
18:00
Smederevo
Metalac Gorenje
23
23
|
11.11.2018 18:00 | Smederevo | 23 : 23 | Metalac Gorenje | |||||
11.11
18:00
BASK Soko
Rekreativo
19
24
|
11.11.2018 18:00 | BASK Soko | 19 : 24 | Rekreativo | |||||
11.11
20:30
Sloga
Rakovica
32
26
|
11.11.2018 20:30 | Sloga | 32 : 26 | Rakovica |
11.11
19:00
Prva Petoletka
Mladost
31
26
|
11.11.2018 19:00 | Prva Petoletka | 31 : 26 | Mladost | |||||
11.11
17:00
Metalac
Župa
30
29
|
11.11.2018 17:00 | Metalac | 30 : 29 | Župa | |||||
11.11
18:00
Goč Merkur
Karađorđe
29
35
|
11.11.2018 18:00 | Goč Merkur | 29 : 35 | Karađorđe |
11.11
18:00
Paraćin
Zaječar 1949
20
52
|
11.11.2018 18:00 | Paraćin | 20 : 52 | Zaječar 1949 | |||||
11.11
19:00
Aleksinac
Jastrebac
25
27
|
11.11.2018 19:00 | Aleksinac | 25 : 27 | Jastrebac | |||||
11.11
19:00
Radnički
Heba
30
13
|
11.11.2018 19:00 | Radnički | 30 : 13 | Heba | |||||
11.11
19:00
Vlasotince
Jagodina
24
24
|
11.11.2018 19:00 | Vlasotince | 24 : 24 | Jagodina |
11.11
18:00
Senta
Slavija
20
33
|
11.11.2018 18:00 | Senta | 20 : 33 | Slavija | |||||
11.11
19:00
Dalmatinac
Radnički
34
29
|
11.11.2018 19:00 | Dalmatinac | 34 : 29 | Radnički | |||||
11.11
20:30
Pančevo
Naftagas
32
23
|
11.11.2018 20:30 | Pančevo | 32 : 23 | Naftagas | |||||
11.11
15:00
Vojvoda Stepa
Somborelektro
29
28
|
11.11.2018 15:00 | Vojvoda Stepa | 29 : 28 | Somborelektro |
11.11
18:00
Krusevac
Novi Pazar 2
36
23
|
11.11.2018 18:00 | Krusevac | 36 : 23 | Novi Pazar 2 | |||||
11.11
16:00
Radnicki 1964 2
Sloga KV 2
33
18
|
11.11.2018 16:00 | Radnicki 1964 2 | 33 : 18 | Sloga KV 2 |
11.11
12:00
Sivac 69/2
Borac
20
27
|
11.11.2018 12:00 | Sivac 69/2 | 20 : 27 | Borac | |||||
11.11
19:00
Rusin
Grafičar
35
24
|
11.11.2018 19:00 | Rusin | 35 : 24 | Grafičar | |||||
11.11
17:00
Sombor
Obilić
39
28
|
11.11.2018 17:00 | Sombor | 39 : 28 | Obilić |
11.11
15:30
Hajduk
Titel
29
38
|
11.11.2018 15:30 | Hajduk | 29 : 38 | Titel | |||||
11.11
17:30
ŽSK 1955
Srbobran
23
21
|
11.11.2018 17:30 | ŽSK 1955 | 23 : 21 | Srbobran | |||||
11.11
17:00
Hercegovac
Srem SM
47
26
|
11.11.2018 17:00 | Hercegovac | 47 : 26 | Srem SM |
11.11
20:00
Lokomotiva
Kuršumlija
29
31
|
11.11.2018 20:00 | Lokomotiva | 29 : 31 | Kuršumlija | |||||
11.11
20:00
Bela Palanka
Hajduk Veljko
24
22
|
11.11.2018 20:00 | Bela Palanka | 24 : 22 | Hajduk Veljko | |||||
11.11
18:00
Žitorađa
Topličanin
24
25
|
11.11.2018 18:00 | Žitorađa | 24 : 25 | Topličanin |
11.11
18:00
Loznica
Crvenka
26
25
|
11.11.2018 18:00 | Loznica | 26 : 25 | Crvenka | |||||
11.11
17:30
Lavovi BP
Morava
28
25
|
11.11.2018 17:30 | Lavovi BP | 28 : 25 | Morava |
11.11
19:00
Ravangrad
Spartak
24
28
|
11.11.2018 19:00 | Ravangrad | 24 : 28 | Spartak |
11.11
18:30
Atenica
Radnički 1964 2
24
17
|
11.11.2018 18:30 | Atenica | 24 : 17 | Radnički 1964 2 | |||||
11.11
19:00
Prijepolje
Metalac
39
14
|
11.11.2018 19:00 | Prijepolje | 39 : 14 | Metalac |
11.11
18:00
Mladi radnik
Beograd
26
28
|
11.11.2018 18:00 | Mladi radnik | 26 : 28 | Beograd | |||||
11.11
16:00
Medicinar 2
ORK Loznica
33
20
|
11.11.2018 16:00 | Medicinar 2 | 33 : 20 | ORK Loznica | |||||
11.11
19:00
Metalac 2015
Loznica grad
37
25
|
11.11.2018 19:00 | Metalac 2015 | 37 : 25 | Loznica grad | |||||
11.11
17:30
Radnički
Voždovac 1955 2
26
17
|
11.11.2018 17:30 | Radnički | 26 : 17 | Voždovac 1955 2 |
11.11
16:30
Vlasotince
Hajduk Veljko
14
22
|
11.11.2018 16:30 | Vlasotince | 14 : 22 | Hajduk Veljko | |||||
11.11
19:00
Đerdap
Naisa 2
22
17
|
11.11.2018 19:00 | Đerdap | 22 : 17 | Naisa 2 | |||||
11.11
20:30
Žitorađa
Jagodina 2
31
21
|
11.11.2018 20:30 | Žitorađa | 31 : 21 | Jagodina 2 |
11.11
17:00
Remesiana
Mladost
44
20
|
11.11.2018 17:00 | Remesiana | 44 : 20 | Mladost | |||||
11.11
18:00
Morava
Topličanin 2
29
22
|
11.11.2018 18:00 | Morava | 29 : 22 | Topličanin 2 | |||||
11.11
16:00
Aleksinac
ARIF Osice
22
16
|
11.11.2018 16:00 | Aleksinac | 22 : 16 | ARIF Osice |
11.11
18:00
Sloga
Kučevo
29
30
|
11.11.2018 18:00 | Sloga | 29 : 30 | Kučevo | |||||
11.11
19:00
Železničar
Pirot
31
26
|
11.11.2018 19:00 | Železničar | 31 : 26 | Pirot | |||||
11.11
18:00
Radnički 1964
Sloven
29
32
|
11.11.2018 18:00 | Radnički 1964 | 29 : 32 | Sloven | |||||
11.11
12:00
Topličanin
ORK Beograd
24
30
|
11.11.2018 12:00 | Topličanin | 24 : 30 | ORK Beograd |
11.11
21:00
Banjica
Zemun
8
9
|
11.11.2018 21:00 | Banjica | 8 : 9 | Zemun | |||||
11.11
10:30
Beograd
Stari Grad
7
11
|
11.11.2018 10:30 | Beograd | 7 : 11 | Stari Grad |
11.11
20:00
Rasina
Banja Luka
13
6
|
11.11.2018 20:00 | Rasina | 13 : 6 | Banja Luka |
11.11
19:00
Ivanjica
Vranje
5
2
|
11.11.2018 19:00 | Ivanjica | 5 : 2 | Vranje | |||||
11.11
20:30
Ekonomac
Novi Pazar
9
2
|
11.11.2018 20:30 | Ekonomac | 9 : 2 | Novi Pazar | |||||
11.11
20:00
Nova Pazova
Kalča
3
0
|
11.11.2018 20:00 | Nova Pazova | 3 : 0 | Kalča |
11.11
15:00
Župski rubin
Zlatar 33
7
1
|
11.11.2018 15:00 | Župski rubin | 7 : 1 | Zlatar 33 |
11.11
18:30
Oftal -C
Bjankoneri Futsal
4
5
|
11.11.2018 18:30 | Oftal -C | 4 : 5 | Bjankoneri Futsal |
11.11
20:00
Novi Sad
Tango
6
3
|
11.11.2018 20:00 | Novi Sad | 6 : 3 | Tango | |||||
11.11
19:00
Hajduk
Pčinja
2
8
|
11.11.2018 19:00 | Hajduk | 2 : 8 | Pčinja |
11.11
18:30
Dinamo
Indians 2013
6
0
|
11.11.2018 18:30 | Dinamo | 6 : 0 | Indians 2013 | |||||
11.11
20:00
Forum
Viking
4
5
|
11.11.2018 20:00 | Forum | 4 : 5 | Viking |
11.11
20:45
Šljivici
Aranđelovac
18
3
|
11.11.2018 20:45 | Šljivici | 18 : 3 | Aranđelovac | |||||
11.11
13:00
PP 192
SFU Leposavić
1
5
|
11.11.2018 13:00 | PP 192 | 1 : 5 | SFU Leposavić |
11.11
14:00
Crvena Zvezda
Partizan
36
16
|
11.11.2018 14:00 | Crvena Zvezda | 36 : 16 | Partizan |
11.11
14:00
Vojvodina
GRK Vršac
26
0
|
11.11.2018 14:00 | Vojvodina | 26 : 0 | GRK Vršac |